Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-03, 21:46   #1891
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Co prawda nie do końca w temacie, ale mam takie szybkie pytanie: wiecie, czy do Gorącego Potoku można wnieść własne napoje (i przy okazji taką "lodówkę" turystyczną, bo grupką jedziemy i trochę tych napojów chcieliśmy zabrać, żeby były zimne).

Wiem, że tam sprzedają napoje, ale pijemy głównie izotoniki, a w takich miejscach zwykle tego typu rzeczu nie ma.

Wysłane z mojego Lenovo PB1-770M przy użyciu Tapatalka
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-03, 22:27   #1892
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie innego typu - jak i gdzie parkujecie?
Mieszkam przy Dietla w kamienicy (dzielnica Kazimierz), chcemy kupic auto, ale z miejscami postojowymi w tej okolicy jest dość słabo. Jakie macie sposoby?
My mamy wykupione miejsce parkingowe w parkingu podziemnym nieopodal.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-05, 14:57   #1893
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dziewczyny czy gdzieś w Kraku widziałyście taką sukienkę? Chodzi o fason, kolor dowolny: https://domodi.pl/odziez/odziez-dams...&atu=&ats=4272

Ona jest z tyłu dłuższa a z przodu krótsza.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 12:57   #1894
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Hej. Czy znajdę jakieś miejsce, gdzie można kupić stacjonarnie organizery na bieliznę/buty itp? W sklepach internetowych jest ich pełno, jednak wysyłka przekracza koszt samego organizera czasem 3 razy, a dodatkowo wolałabym wcześniej jednak zobaczyć jaka jest jego jakość. Załączam zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (36,3 KB, 36 załadowań)
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 13:43   #1895
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Hej. Czy znajdę jakieś miejsce, gdzie można kupić stacjonarnie organizery na bieliznę/buty itp? W sklepach internetowych jest ich pełno, jednak wysyłka przekracza koszt samego organizera czasem 3 razy, a dodatkowo wolałabym wcześniej jednak zobaczyć jaka jest jego jakość. Załączam zdjęcie.
Kupowałam z ponad rok temu coś w tym stylu w Ikei.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 13:46   #1896
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Hej. Czy znajdę jakieś miejsce, gdzie można kupić stacjonarnie organizery na bieliznę/buty itp? W sklepach internetowych jest ich pełno, jednak wysyłka przekracza koszt samego organizera czasem 3 razy, a dodatkowo wolałabym wcześniej jednak zobaczyć jaka jest jego jakość. Załączam zdjęcie.
Ikea, Pepco
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 13:49   #1897
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Hej. Czy znajdę jakieś miejsce, gdzie można kupić stacjonarnie organizery na bieliznę/buty itp? W sklepach internetowych jest ich pełno, jednak wysyłka przekracza koszt samego organizera czasem 3 razy, a dodatkowo wolałabym wcześniej jednak zobaczyć jaka jest jego jakość. Załączam zdjęcie.
W zeszłym tygodniu jakieś organizery były w Biedronce na Polonijnej.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-12, 17:23   #1898
twenty_eleven
Rozeznanie
 
Avatar twenty_eleven
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 858
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Gdzie na Hucie znajdę jakiś chiński sklep? Albo coś w stylu sklepów z pierdółkami
__________________
Kosmetyki, naturalna pielęgnacja i makijaż - przegląd kosmetycznych nowości, recenzje i wskazówki dot. makijażu - zapraszam na Instagram
twenty_eleven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 16:52   #1899
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Jest gdzies dzisiaj otwarty jakis sklep, drogeria? Potrzebuje zmywacz z acetonem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 08:54   #1900
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dziewczyny, szukam ładnej restauracji z dobrym jedzeniem, nieprzesadnie drogiej, w której da się zorganizować urodziny (da się wcześniej przynieść lub u nich zamówić tort). Na ok. 12 osób, ważne, żeby było względnie dyskretnie. Polecacie jakieś fajne miejsca?

Wysłane z mojego Lenovo PB1-770M przy użyciu Tapatalka
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 09:28   #1901
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Nie wiem czy do konca w temacie ale dotyczące Krakowa.

Co sądzicie o piciu wody z kranu? Jest nawet kampanoa na ten temat. Znajomi mowia ze pija. Ja ciagle mam opory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 10:31   #1902
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Wink Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy do konca w temacie ale dotyczące Krakowa.

Co sądzicie o piciu wody z kranu? Jest nawet kampanoa na ten temat. Znajomi mowia ze pija. Ja ciagle mam opory.
Niestety, mi kranówka nie smakuje. Oczywiście używam do gotowania, do herbaty. Ale do picia butelkowana.

Poza tym w Krakowie część wodociągów jest wykonana z azbestu (a nie wierzę w zapewnienia, że nie przechodzi to do wody).
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 11:40   #1903
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam ładnej restauracji z dobrym jedzeniem, nieprzesadnie drogiej, w której da się zorganizować urodziny (da się wcześniej przynieść lub u nich zamówić tort). Na ok. 12 osób, ważne, żeby było względnie dyskretnie. Polecacie jakieś fajne miejsca?
Kojarzę na Zabłociu knajpkę z kuchnią włoską, dwa razy trafiłam do niej akurat podczas jakichś imprez rodzinnych (chrzciny i jakaś okrągła rocznica chyba) - w ciągu tygodnia jest to raczej corpo-jadłodajnia, ale w weekendy lansują się jako restauracja
Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy do konca w temacie ale dotyczące Krakowa.

Co sądzicie o piciu wody z kranu? Jest nawet kampanoa na ten temat. Znajomi mowia ze pija. Ja ciagle mam opory.
To jest moje kilkunaste mieszkanie w Krakowie i pierwsze, w którym po nalaniu zimnej wody do szklanki nie zbiera się na dnie gruba warstwa osadu. Nadal się zbiera przy ciepłej, co ciekawe. Być może to wina kanalizacji w konkretnych budynkach, ale i tak pić bym takiej wody nie mogła - jestem wybredna, jeśli chodzi o wodę.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Gdzie mogę znaleźć sztuczne kwiaty?
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 11:49   #1904
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Szukam jakiejś przytulnej restauracji, w której można zorganizować obiad i deser po chrzcinach (ok 20 osób łącznie z małymi dziećmi) w okolicach Tauron Areny, a także niedrogiego hotelu w tychże okolicach. Znacie coś godnego polecenia?
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:45   #1905
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;7482971 6]
Gdzie mogę znaleźć sztuczne kwiaty? [/QUOTE]

Widziałam jakiś czas temu na targu na Nowym Kleparzu, są też na pewno w Ikei.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 17:08   #1906
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Sztuczne kwiaty to chyba na wszystkich większych targowiskach są. Na pewno są pod Halą Targową.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 17:40   #1907
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dziewczyny, pilnie potrzebuję dobrego endokrynologa tylko nie jakiegoś super drogiego tak max 120zl za wizytę bym chciała dać
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 18:11   #1908
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
Szukam jakiejś przytulnej restauracji, w której można zorganizować obiad i deser po chrzcinach (ok 20 osób łącznie z małymi dziećmi) w okolicach Tauron Areny, a także niedrogiego hotelu w tychże okolicach. Znacie coś godnego polecenia?
"Dąbskie Jadło", Dąbska 18 I (chyba, gubię się w tych lierkach) spełnia kryterianchyba przytulnej, bo jakieś chrzciny/komunie ludzie tam wyprawiają. Widziałam pozytywne opinie w kontekście imprez. Aczkolwiek osobiscie jedzenie mnie tam nie powala, byłam kilkukrotnie i raczej rozczarowana wychodziłam.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 20:09   #1909
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pilnie potrzebuję dobrego endokrynologa tylko nie jakiegoś super drogiego tak max 120zl za wizytę bym chciała dać
Adam Ignacak, przyjmuje na Blonie (chyba w pon i sr popoludniu), wizyta 70zł
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-22, 20:31   #1910
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Adam Ignacak, przyjmuje na Blonie (chyba w pon i sr popoludniu), wizyta 70zł
Dziękuję!
Orientujesz się jak u niego terminami? Nie ukrywam, że chciałabym wizytę mieć już w przyszłym tygodniu. Oczywiście będę dzwonić ale planowałam jutro zrobić badania, ale jak wizyta byłaby za miesiąc to zrobię bliżej wizyty
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 21:45   #1911
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Orientujesz się jak u niego terminami? Nie ukrywam, że chciałabym wizytę mieć już w przyszłym tygodniu. Oczywiście będę dzwonić ale planowałam jutro zrobić badania, ale jak wizyta byłaby za miesiąc to zrobię bliżej wizyty
nie powiem Ci, bo ja do niego chodzę na luxmed, ale ostatnio nawet go pytałam o prywatny, bo luxmedu nie bede miec. jestem zadowolona, moze wybitnie rewelacyjny tez nie jest, ale np nie robił mi zadnego problemu z przepisaniem novothyralu, na który mało który learz sie zgadza. A jak sie okazalo ja reaguje rewelacyjnie
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 05:55   #1912
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
nie powiem Ci, bo ja do niego chodzę na luxmed, ale ostatnio nawet go pytałam o prywatny, bo luxmedu nie bede miec. jestem zadowolona, moze wybitnie rewelacyjny tez nie jest, ale np nie robił mi zadnego problemu z przepisaniem novothyralu, na który mało który learz sie zgadza. A jak sie okazalo ja reaguje rewelacyjnie
No nic, dziękuję, będę dzwonić, a nuż się uda szybko tam dostać
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 07:39   #1913
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pilnie potrzebuję dobrego endokrynologa tylko nie jakiegoś super drogiego tak max 120zl za wizytę bym chciała dać
Andrzej Bobrowski, przyjmuje na Mazowieckiej 25. Jednak nie wiem jak z terminami i ile kosztuje wizyta.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 08:58   #1914
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Andrzej Bobrowski, przyjmuje na Mazowieckiej 25. Jednak nie wiem jak z terminami i ile kosztuje wizyta.
Z tego co pamiętam wizyta 100 zł, a terminy na najbliższy tydzień. Jednakże ten lekarz nie ma specjalizacji z endokrynologii, jest tylko internistą. Ale "zna się" na chorobach tarczycy lepiej niż niejedna endokrynolog.

Dr Ignacak - dość dobry endo, ale wszystko trzeba od niego wyciągać, zadawać dużo pytań, sugerować skierowania. Także pacjent musi przyjść przygotowany, oczytany, żeby jak najwięcej zyskać na wizycie.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 16:23   #1915
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość


Andrzej Bobrowski, przyjmuje na Mazowieckiej 25. Jednak nie wiem jak z terminami i ile kosztuje wizyta.
Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam wizyta 100 zł, a terminy na najbliższy tydzień. Jednakże ten lekarz nie ma specjalizacji z endokrynologii, jest tylko internistą. Ale "zna się" na chorobach tarczycy lepiej niż niejedna endokrynolog.

Dr Ignacak - dość dobry endo, ale wszystko trzeba od niego wyciągać, zadawać dużo pytań, sugerować skierowania. Także pacjent musi przyjść przygotowany, oczytany, żeby jak najwięcej zyskać na wizycie.
Dzięki! Zapisałam się dziś do dr. Ignacaka i idąc za radą - przygotuję się
Nie mam problemów z tarczycą tylko z hormonami androgennymi
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 19:41   #1916
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam wizyta 100 zł, a terminy na najbliższy tydzień. Jednakże ten lekarz nie ma specjalizacji z endokrynologii, jest tylko internistą. Ale "zna się" na chorobach tarczycy lepiej niż niejedna endokrynolog.

Dr Ignacak - dość dobry endo, ale wszystko trzeba od niego wyciągać, zadawać dużo pytań, sugerować skierowania. Także pacjent musi przyjść przygotowany, oczytany, żeby jak najwięcej zyskać na wizycie.
Nie wiem z własnego doświadczenia, ale moją znajomą, którą spisali inni lekarze na straty ws. trudności ze zajściem w ciąże/utrzymaniem ciąży wyprowadził "na prostą i dzięki" niemu ma dzidziusia
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:37   #1917
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Nie mam problemów z tarczycą tylko z hormonami androgennymi
No to nie wiem, cz nie lepszy byłby doc. Tomasz Milewicz lub Bereza (chyba też Tomasz). Oni są ginekologami-endokrynologami. Jeżeli jest potrzeba szerszej diagnostyki, to biorą pacjentów do siebie na oddział na Kopernika. Ja też mam tego typu problemy i "zwykli" endo mi nie pomogli, odsyłali do ginekologa. Wyleczył mnie Milewicz, tylko on jest dość specyficznym lekarzem, trudnym, ale wiedzę ma ogromną i nie bierze dużo za wizytę (2 lata temu płaciłam 80 zł). Bereza jest młodszy i bardziej kontaktowy, znam go jedynie ze szpitala i dużo współpacjentek go polecało.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 22:09   #1918
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
No to nie wiem, cz nie lepszy byłby doc. Tomasz Milewicz lub Bereza (chyba też Tomasz). Oni są ginekologami-endokrynologami. Jeżeli jest potrzeba szerszej diagnostyki, to biorą pacjentów do siebie na oddział na Kopernika. Ja też mam tego typu problemy i "zwykli" endo mi nie pomogli, odsyłali do ginekologa. Wyleczył mnie Milewicz, tylko on jest dość specyficznym lekarzem, trudnym, ale wiedzę ma ogromną i nie bierze dużo za wizytę (2 lata temu płaciłam 80 zł). Bereza jest młodszy i bardziej kontaktowy, znam go jedynie ze szpitala i dużo współpacjentek go polecało.
O T. Milewiczu słyszałam wiele złych opinii Ginekolog mnie odsyła do endokrynologa
Zobaczę jak będzie wyglądała ta wizyta bo planuję iść już z wynikami, tylko na razie mam FSH, LH i DHEA-S, a czekam jeszcze na testosteron wolny i androstendion (mam nadzieję że je dostanę jeszcze przed wizytą )
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 22:29   #1919
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

No właśnie to odsyłanie jest najgorsze. Dlatego najlepszy dla Ciebie byłby gin-endo.
Nie wiem, czy wizyta u Ignacaka nie będzie stratą kasy. Dość dobrze znam tego lekarza, bo kiedyś miałam pakiet medyczny w placówce, w której on przyjmował. W moim przypadku nie interesował się niczym innym poza tarczycą i przysadką, choć problemów endokrynologicznych mam pełen przedział. Na wyniki LH i FSH nawet nie spoglądał...
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 22:58   #1920
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Ja mam tarczycę w porządku więc na coś będzie musiał spojrzeć No nic, przygotuję sobie argumenty, objawy itd tak żeby nie mógł łatwo mnie zbyć i zobaczymy na początku lipca mam też gina w innej placówce niż byłam ostatnio to też pokażę wyniki jak Ignacak nic nie doradzi
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-04 15:50:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.