Brak dziewictwa. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 14:49   #211
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Wiesz co Wazonik? Ja wiem, ze to zabrzmi brutalnie, ale czy ty nie pomyliłeś epok?
Zdaję sobie sprawę, że być z dziewicą jest połechtaniem własnego ego "bo czekała na mnie, bo nie dawała du.. za talerz zupy, a ja jestem wyjątkowy". Niestety... życie jest jakie jest i musisz się pogodzić z myślą, ze teraz to dziewice możesz spotkać ewentualnie w gimnazjach (chociaż i tam juz zdarzają się bardziej doswiadczone

Polecam zerwać z dotychczasową dziewczyną, bo inaczej będziesz się męczył i schizował. Zresztą jak ja bym była facetem to bym sie cieszyła, ze idę do łóżka z laską, która wie jak zrobić loda i nie zakrywa się kołdrą, bo się wstydzi. Chłopie, nie wiesz co tracisz czekając na dziewice

A teraz już, czas zaprzęgnij białego rumaka i wyrusz w świat szukać nieskalanej...
Czeska, jestes bezbledna!!!! chyba zaloze Twoj fanclub
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 14:50   #212
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
za talerz zupy-rumak .ona jest boska
Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
Czeska, jestes bezbledna!!!! chyba zaloze Twoj fanclub
Dobra dobra, bo się zarumienię jeszcze...
Ale fanclub to nie jest taki zły pomysł
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 14:57   #213
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Zresztą jak ja bym była facetem to bym sie cieszyła, ze idę do łóżka z laską, która wie jak zrobić loda i nie zakrywa się kołdrą, bo się wstydzi. Chłopie, nie wiesz co tracisz czekając na dziewice
Czesiu jak będziesz miała syna to też mu powiesz, że powinien sobie szukać dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
która wie jak zrobić loda i nie zakrywa się kołdrą, bo się wstydzi. Chłopie, nie wiesz co tracisz czekając na dziewice
?
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 14:59   #214
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Czesiu jak będziesz miała syna to też mu powiesz, że powinien sobie szukać dziewczyny
?
Nic mu mówić nie będę, sam dojdzie do takich wniosków.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:02   #215
Tiger
Raczkowanie
 
Avatar Tiger
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 73
Dot.: Brak dziewictwa.

uff, udało mi sie przebrnąc przez cały wątek i chyba moge powiedziec, ze rozumiem o co chodzi autorowi wątku,zresztą chyba wszyscy tu sie wypowiadajacy tez to doskonale wiedzą.Autor nie moze sie pogodzic z mysla ze jego wybranka przezyła juz z kims swoj 1 raz, natomiast on oczekiwał ze ten pierwszy wyjatkowy raz beda przezywac razem ,od poczatku ucząc sie siebie nawzajem. Dla wielu jest to dziwne zchowanie, dla wielu idealistyczne, ale dla wielu takze normalne, choc nie kazdy sie do tego przyznaje. Kazdy ma inne oczekiwania w stosunku do 2 osoby, i to ze Wazonik wymarzył sobie ze partnerka bedzie dziewica, nie jest powodem by go potepiac i obrazac. Argument ze zyjemy w czasach kiedy sie wczesnie traci dziwictwo tez do mnie nie przemawia, i tak jak juz wspominałam kazdy jest inny, kazdy kieruje sie innymi priorytetami w zyciu, kazdy jest kowalem swojego losu i to ze zyjemy w czasach kiedy nie ma tematu tabu, sex jest wszechobecny i wiekszość inicjacje seksualna ma wczesnie za soba, i niesety niektórzy nawet nie przywiazują do tego wagi, nie oznacza ze tak jest z wszystkimi. Kolejny argument, ze wieku ilus tam nastu lat, wszystkie kolezanki juz sa po, i wypadaoby zeby ja tez była, troche mnie zatrwozył, ale jak juz powiedziałam kazdy jest inny, i moze rozbic co uwaza za stosowne. Wracając jednak do tematu, to chciałam zaznaczyc, ze ogólnie panuje opinia, ze 1 raz jest wazny,niepowtazalny, ze robimy to z kims wyjatkowym. I tu własnie chyba tkwi przyczyna problemu, zgodnie z powyzszym jego dziewczyna spotkała przed nim kogos wyjatkowego i przezyla pierwszy raz, z 2 zas strony mowi ze w sumie była to pomyłka, podjeta w oststniej fazie związku, w celu jego ratowania, co jakby sie wyklucza, bo skoro sie nie układa to po co w takim razie był ten sex?Mysle ze włąsnie ten dylemat jest przyczyna watpliowsi autora, ale moze sie myle. Od siebie powiem tylko tyle, ze ja rowniez mialam idealistyczne nastawienie do tej sfery zycia, czekałam na kogos odpowiedniego (sądze ze jak kazda z nas), kogos kto"doceni" ze czekałam na niego. I tak sie stało, miałam 24 lata i nie załuje. To byl i jest mój 1 partner. wiec nie mozna z góry generalizowac ze w obecnych czasach dzwictwo w "okreslonym "wieku jest czyms niespotykanym, jest napewno deficytowe, ale zdarza sie. A autorowi zycze pozytywnego rozwiązania dylematu, bo to bolesny i trudny temat.
Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:03   #216
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Czesiu jak będziesz miała syna to też mu powiesz, że powinien sobie szukać dziewczyny
?
Ja syna nie mam, ale TŻ ma dwóch młodszych braci i o jednego sie martwimy, bo znalazł sobie katoliczkę, dziewicę, która nawet nie chce u niego zanocować. Jest zakochany i .. nieszczęśliwy. Obiecuje mu, że może za jakiś czas coś... Zastanawiamy się, czy po prostu nie chce z niego wyciągnąć kasy na urlop za granicą, bo chłopak liczy na to, że może pod koniec wakacji... na razie on jest jej pieskiem i spełnia każde widzimisię, bo może tym razem, może w końcu da, a nam od tej manipulacji zbiera się na mdłości... Zaraz go zawlecze pewnie do ołtarza, a chłopak życia nie zdążył dobrze spróbować. Skończy na utrzymywaniu żony i kilkorga dzieci.
edit: rodzice nie sa zadowoleni, że taką sobie dziewczynę znalazł, stwierdzili, że jest po prostu nijaka
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:05   #217
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Nic mu mówić nie będę, sam dojdzie do takich wniosków.
Pozostaje mieć nadzieję, że nie nabawi się wcześniej jakiejś choroby wenerycznej. Wbrew pozorom w XXI w. niektóre z nich nadal są nieuleczane.
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 15:07   #218
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Brak dziewictwa.

Mi jest po prostu żal takich idealistów, co żyją w błogiej nieświadomości, gdzieś w odmętach dawnych wieków... Od razu sobie wyobrażam takiego osobnika jak siedzi w oknie, z błędnym wzrokiem i wypatruje gdzies na horyzoncie swej ukochanej i jedynej....

A życie jest zupełnie inne, jest na prawdę dużo wiecej wazniejszych spraw niż uzalanie się nad partnerką i nad jej brakiem błony. To podobnie jakbyś miał - autorze - wątpliwości co do niej, bo się całowała z kilkoma chłopakami przed tobą. Proszę nie osłabiaj mnie, to nie te czasy.


Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Pozostaje mieć nadzieję, że nie nabawi się wcześniej jakiejś choroby wenerycznej. Wbrew pozorom w XXI w. niektóre z nich nadal są nieuleczane.
Wiesz, ja moje dziecko będę uczyć o zabezpieczeniach i na pewno się choroby zadnej nie nabawi. Czy ty myślisz ze jak seks to tylko po ślubie i bez gumki, licząc, że będzie to Twój Szczęśliwy Numerek?
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:10   #219
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Mi jest po prostu żal takich idealistów, co żyją w błogiej nieświadomości, gdzieś w odmętach dawnych wieków... Od razu sobie wyobrażam takiego osobnika jak siedzi w oknie, z błędnym wzrokiem i wypatruje gdzies na horyzoncie swej ukochanej i jedynej....

A życie jest zupełnie inne, jest na prawdę dużo wiecej wazniejszych spraw niż uzalanie się nad partnerką i nad jej brakiem błony. To podobnie jakbyś miał - autorze - wątpliwości co do niej, bo się całowała z kilkoma chłopakami przed tobą. Proszę nie osłabiaj mnie, to nie te czasy.




Wiesz, ja moje dziecko będę uczyć o zabezpieczeniach i na pewno się choroby zadnej nie nabawi. Czy ty myślisz ze jak seks to tylko po ślubie i bez gumki, licząc, że będzie to Twój Szczęśliwy Numerek?
...a później płaczą, że życie ich oszukało, że to miało być inaczej, że nie tak to sobie uwidzieli.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:13   #220
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: Brak dziewictwa.

Cześka, uwielbiam Cie!!!

a ja nie rozumiem roztrzasan Wazonika. Jak wiedziel, ze niedziewica mu sie trafila, a on ma inne wymagania, to sru, zmieniac, przeprowadzac ankiete ktora jeszcze ma błonę i rozdziewiczac taką, która została.

Ale jak chlopak nie poradzil sobie z tym przez trzy lata...

Czeska ma racje z tym, ze z reguly (potraktujmy Wazonika jako wyjatek ) faceci sa bardzo zadowoleni, gdy kobieta jest chociaz troche doswiadczona w lozku, a nie boi sie wszystkiego... Jak to kiedys rzekl moj ex: ja mam dopiero 23 lata i chce pouzywac zycia, mam teraz najlepszy czas seksualny, a Ty mi nie chcesz loda robic
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:16   #221
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Pozostaje mieć nadzieję, że nie nabawi się wcześniej jakiejś choroby wenerycznej. Wbrew pozorom w XXI w. niektóre z nich nadal są nieuleczane.
jak się wierzy w naturalne zabiezpieczenia-to ma się kupę dzieci,jak się nie zna na zabezpieczeniach to się przywlecze.ważna jest świadomość i tyle.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 15:19   #222
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Pozostaje mieć nadzieję, że nie nabawi się wcześniej jakiejś choroby wenerycznej. Wbrew pozorom w XXI w. niektóre z nich nadal są nieuleczane.
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jak się wierzy w naturalne zabiezpieczenia-to ma się kupę dzieci,jak się nie zna na zabezpieczeniach to się przywlecze.ważna jest świadomość i tyle.
Seks jest dla ludzi. Wystarczy mieć swiadomośc chorób i zabezpieczać się celofanem w razie przygodnego seksu, bądź wtedy jak się nie jest partnera pewnym. I cała filozofia.
Seks nie zabija a sperma nie wypala dziur w rajstopach.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:20   #223
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jak się wierzy w naturalne zabiezpieczenia-to ma się kupę dzieci,jak się nie zna na zabezpieczeniach to się przywlecze.ważna jest świadomość i tyle.
Gdzie pisałam o naturalnych zabezpieczaniach? NIGDZIE!

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Zastanawiamy się, czy po prostu nie chce z niego wyciągnąć kasy na urlop za granicą, bo chłopak liczy na to, że może pod koniec wakacji... na razie on jest jej pieskiem i spełnia każde widzimisię, bo może tym razem, może w końcu da, a nam od tej manipulacji zbiera się na mdłości... Zaraz go zawlecze pewnie do ołtarza, a chłopak życia nie zdążył dobrze spróbować. Skończy na utrzymywaniu żony i kilkorga dzieci.


Z jednej strony napalony facet, który manipuluje kasą i próbuje przekupić dziewczynę żeby zrobiła z nim bara bara z drugiej strony dziewczyna która nie daje się tanio kupić. Zgadnij, komu kibicuję?

Przemawia, prze ciebie zazdrość bo ona może brata TŻ zaciągnąć do ołtarza co nie udało się jak dotąd tobie z TŻ a TŻ zazdrości bratu, że prawdopodobnie trafił na dziewczynę z charakterkiem. Też bym się martwiła na waszym miejscu.
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:22   #224
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Gdzie pisałam o naturalnych zabezpieczaniach? NIGDZIE!





Z jednej strony napalony facet, który manipuluje kasą i próbuje przekupić dziewczynę żeby zrobiła z nim bara bara z drugiej strony dziewczyna która nie daje się tanio kupić. Zgadnij, komu kibicuję?

Przemawia, prze ciebie zazdrość bo ona może brata TŻ zaciągnąć do ołtarza co nie udało się jak dotąd tobie z TŻ a TŻ zazdrości bratu, że prawdopodobnie trafił na dziewczynę z charakterkiem. Też bym się martwiła na waszym miejscu.
gratuluję poziomu...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:23   #225
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Tiger Pokaż wiadomość
uff, udało mi sie przebrnąc przez cały wątek i chyba moge powiedziec, ze rozumiem o co chodzi autorowi wątku,zresztą chyba wszyscy tu sie wypowiadajacy tez to doskonale wiedzą.Autor nie moze sie pogodzic z mysla ze jego wybranka przezyła juz z kims swoj 1 raz, natomiast on oczekiwał ze ten pierwszy wyjatkowy raz beda przezywac razem ,od poczatku ucząc sie siebie nawzajem. Dla wielu jest to dziwne zchowanie, dla wielu idealistyczne, ale dla wielu takze normalne, choc nie kazdy sie do tego przyznaje. Kazdy ma inne oczekiwania w stosunku do 2 osoby, i to ze Wazonik wymarzył sobie ze partnerka bedzie dziewica, nie jest powodem by go potepiac i obrazac. Argument ze zyjemy w czasach kiedy sie wczesnie traci dziwictwo tez do mnie nie przemawia, i tak jak juz wspominałam kazdy jest inny, kazdy kieruje sie innymi priorytetami w zyciu, kazdy jest kowalem swojego losu i to ze zyjemy w czasach kiedy nie ma tematu tabu, sex jest wszechobecny i wiekszość inicjacje seksualna ma wczesnie za soba, i niesety niektórzy nawet nie przywiazują do tego wagi, nie oznacza ze tak jest z wszystkimi. Kolejny argument, ze wieku ilus tam nastu lat, wszystkie kolezanki juz sa po, i wypadaoby zeby ja tez była, troche mnie zatrwozył, ale jak juz powiedziałam kazdy jest inny, i moze rozbic co uwaza za stosowne. (...) Od siebie powiem tylko tyle, ze ja rowniez mialam idealistyczne nastawienie do tej sfery zycia, czekałam na kogos odpowiedniego (sądze ze jak kazda z nas), kogos kto"doceni" ze czekałam na niego. I tak sie stało, miałam 24 lata i nie załuje. To byl i jest mój 1 partner. wiec nie mozna z góry generalizowac ze w obecnych czasach dzwictwo w "okreslonym "wieku jest czyms niespotykanym, jest napewno deficytowe, ale zdarza sie. A autorowi zycze pozytywnego rozwiązania dylematu, bo to bolesny i trudny temat.
Ze az sie wtrace
Moze i sobie wymarzyl,ze partnerka bedzie dzieiwca ale na litosc boska wiedzial ,ze nia nie jest

Chyba wrzucasz nas do jednego worka utozsamiajac wiekoszsc osob,ktore tu pisza z brakiem poszanowania dziewictwa?
Ja mialam tyle samo lat co Ty,tez mialam idealistyczne podejscie ,ale jakos nie uwazam sie przez to za lepsza od osoby ,ktora to zrobila majac lat 17 czy 19.Co wiecej nie jestem z tym partnerem i wcale tego nie zaluje.I wcale nie rozpamietuje 1 razu,-bo wg Wazonika i jego nieduzego pojecia wspomina sie tylko 1 raz -pamietam tylko najlepsze i najgorsze momenty w ogole
Mowienie Wazonikowi ze jest z innej epoki oraz o bialym koniu na ktorego powinien wsiasc to wg mnie komplement,a to chyba nie ten adres
Problem wg mnie tez moze tkwic w jakosci ich zycia sexualnego
Ale oczywiscie pytan zadnych do autora nie zadaje ,bo i tak nie dostane odpowiedzi jasnej,klarownej i na temat
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:24   #226
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość

Przemawia, prze ciebie zazdrość bo ona może brata TŻ zaciągnąć do ołtarza co nie udało się jak dotąd tobie z TŻ a TŻ zazdrości bratu, że prawdopodobnie trafił na dziewczynę z charakterkiem. Też bym się martwiła na waszym miejscu.
a skad Ty wiesz, co przez nia przemawia? Czy charakter dziewczyny przejawia sie tylko tym, ze nie daje przed slubem? Bo wyciagasz po prostu blyskawiczne wnioski...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:25   #227
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Brak dziewictwa.

Kalawala po prostu powiedz, ze jesteś idealistką i też czekasz do nocy po slubnej. Nie pisz tu takich dziwnych wniosków, bo raz że nie znasz Pushit, aby tak o niej pisać, a po drugie... po drugie to zapomniałam, bo mnie ten wątek osłabia.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:28   #228
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Seks jest dla ludzi. Wystarczy mieć swiadomośc chorób i zabezpieczać się celofanem w razie przygodnego seksu, bądź wtedy jak się nie jest partnera pewnym. I cała filozofia.
Poczytaj sobie, że to nie wystarczy. "Celofan" o którym mówisz nie tylko czasem pęka ale i nie zabezpiecza na 100% np. przed HIV bo wirus jest mniejszy niż oglądane pod mikroskopem perforacje w lateksie. informacje te są dostępne, wystarczy je znaleźć. Poza tym niewiele osób do zabaw oralnych używa zabezpieczenia a tak też da się coś złapać.
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:30   #229
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie, że to nie wystarczy. "Celofan" o którym mówisz nie tylko czasem pęka ale i nie zabezpiecza na 100% np. przed HIV bo wirus jest mniejszy niż oglądane pod mikroskopem perforacje w lateksie. informacje te są dostępne, wystarczy je znaleźć. Poza tym niewiele osób do zabaw oralnych używa zabezpieczenia a tak też da się coś złapać.
Czasem pęka... Pęka wtedy jak się go nie umiejętnie założy. Może nie chroni w 100%, ale lepsza guma niż nic, prawda?

Co do oralnego... raczej nikt mądry nie uprawia orala z przypadkową osobą.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 15:31   #230
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Brak dziewictwa.

nie wiem czy dobrze wyciagam wnioski,ze niby malzenstwo zabezpiecza przed zarazeniem jakas choroba weneryczna???
A taki przypadek z PL kiedy maz zarazil zone HIV?ona juz nie zyje.
Napiszesz ,ze w malzenstwie partnerzy powinni dochowywac wiernosci ,oczywiscie w nieformalnych zwiazkach tez.
Wiec moze to uczciwosc ludzka jest gwarancja,a to w ogole nie zalezy od stanu cywilnego
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:36   #231
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Brak dziewictwa.

Mnie jak mnie, niech sobie obraża, choć zrobiła to na poziomie krawężnika, ale z zakochanego studenta ciułającego na nocki w hipermarkecie żeby spełnić zachcianki swojej dziewczyny robi niemal alfonsa... Doprawdy dziwny światopogląd. Chciałoby sie powiedzieć życiowy
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:37   #232
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Czasem pęka... Pęka wtedy jak się go nie umiejętnie założy.
Muszę ci powiedzieć, że nie tylko pęka dlatego, że się nie umie założyć, czasem powodem jest wada fabryczna produktu. Istnieje też wyraźna zależność między niektórymi firmami produkującymi rzecz o której mowa a częstością pękania. Więc z pewnością wiele zależy od jakości użytego materiału.


Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Może nie chroni w 100%, ale lepsza guma niż nic, prawda?
Zgadzam się.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Co do oralnego... raczej nikt mądry nie uprawia orala z przypadkową osobą.
Teraz sama schodzisz na idealizm. Wcale nie ma tak wielu mądrych ludzi a mądrych napalonych jest jeszcze mniej.
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:44   #233
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Teraz sama schodzisz na idealizm. Wcale nie ma tak wielu mądrych ludzi a mądrych napalonych jest jeszcze mniej.
Nie, to nie jest idealizm. To jest świadomosć. I dbanie o własne bezpieczeństwo.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:49   #234
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Nie, to nie jest idealizm. To jest świadomosć. I dbanie o własne bezpieczeństwo.
Cieszę się, że dbasz o własne bezpieczeństwo ale idealizmem jest zakładanie, że inni też tak robią i zabezpieczają się przy okazji zabaw oralnych, tym bardziej, że jeśli się zabezpieczysz w ten sposób to pozbawisz się wielu doznań.
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:54   #235
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Cieszę się, że dbasz o własne bezpieczeństwo ale idealizmem jest zakładanie, że inni też tak robią i zabezpieczają się przy okazji zabaw oralnych, tym bardziej, że jeśli się zabezpieczysz w ten sposób to pozbawisz się wielu doznań.
Nie idealizuję, tylko sądzę, że MĄDRZY ludzie nie robią tego z przypadkowymi osobami. Zresztą ja nie mam przygód jednorazowych, bo mam stałego partnera i nie musze sobie zawracac głowy zabezpieczeniami. Tabletki mi wystarczą.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 16:02   #236
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Zresztą ja nie mam przygód jednorazowych, bo mam stałego partnera i nie musze sobie zawracac głowy zabezpieczeniami.
Taką postawę rozumiem. Tylko po co prowokować innych swoimi wypowiedziami wskazującymi na to, że pochwalasz rozwiązły seks. Czemu to ma służyć, skoro prawda o twoim życiu jest zupełnie inna? Czemu innym wciskać kit nawet w żartach?
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 16:03   #237
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Brak dziewictwa.

[quote=Kalawala;7465319]Gdzie pisałam o naturalnych zabezpieczaniach? NIGDZIE!



ty nigdzie,ale ja tak

Cytat:
Z jednej strony napalony facet, który manipuluje kasą i próbuje przekupić dziewczynę żeby zrobiła z nim bara bara z drugiej strony dziewczyna która nie daje się tanio kupić. Zgadnij, komu kibicuję?

Przemawia, prze ciebie zazdrość bo ona może brata TŻ zaciągnąć do ołtarza co nie udało się jak dotąd tobie z TŻ a TŻ zazdrości bratu, że prawdopodobnie trafił na dziewczynę z charakterkiem. Też bym się martwiła na waszym miejscu.
jego problem
Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie, że to nie wystarczy. "Celofan" o którym mówisz nie tylko czasem pęka ale i nie zabezpiecza na 100% np. przed HIV bo wirus jest mniejszy niż oglądane pod mikroskopem perforacje w lateksie. informacje te są dostępne, wystarczy je znaleźć. Poza tym niewiele osób do zabaw oralnych używa zabezpieczenia a tak też da się coś złapać.
lepsze to niż nic.
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
nie wiem czy dobrze wyciagam wnioski,ze niby malzenstwo zabezpiecza przed zarazeniem jakas choroba weneryczna???
A taki przypadek z PL kiedy maz zarazil zone HIV?ona juz nie zyje.
Napiszesz ,ze w malzenstwie partnerzy powinni dochowywac wiernosci ,oczywiscie w nieformalnych zwiazkach tez.
Wiec moze to uczciwosc ludzka jest gwarancja,a to w ogole nie zalezy od stanu cywilnego
nic nie gwarantuje .jednak nie tylko przez sex z zarazona osobą można coś przywlec do domu.moja przyjaciółka ze szkoły była instrumentariuszką na sali operacyjnej.tam zaraziła się żółtaczką wszczepienną.dziśn jest nosicielem,choć była wierna mezowi.
Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Nie idealizuję, tylko sądzę, że MĄDRZY ludzie nie robią tego z przypadkowymi osobami. Zresztą ja nie mam przygód jednorazowych, bo mam stałego partnera i nie musze sobie zawracac głowy zabezpieczeniami. Tabletki mi wystarczą.
nawet jeśli nie uznaje się przygód jednorazowych,skąd wiadomo,że pan poznany w kafejce,cudowny,romantycz ny nie nosi jakiegoś świństwa.to jak rosyjska ruletka.zawsze może się coś przytrafić.
najlepsza metoda to pozwolić ,żeby "JĄ" robaki po śmierci zjadły(szkoda tylko tak zdrowo umierać)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 16:04   #238
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
Czeska, jestes bezbledna!!!! chyba zaloze Twoj fanclub

Gdzie mogę się wpisać, aby zostać jego członkiem??
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 16:05   #239
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Brak dziewictwa.

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Taką postawę rozumiem. Tylko po co prowokować innych swoimi wypowiedziami wskazującymi na to, że pochwalasz rozwiązły seks. Czemu to ma służyć, skoro prawda o twoim życiu jest zupełnie inna? Czemu innym wciskać kit nawet w żartach?
Kobieto, rozbrajasz mnie...

Czy mozesz mi powiedzieć, wskazać miesjce gdzie napisałam ze pochwalam rozwiązły seks?

A moze wg Ciebie rozwiazły seks to jest seks przed ślubem? Bądz z partnerem innym niż "ten pierwszy" ?
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 16:10   #240
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Brak dziewictwa.

ehhhhCzesia nie denerwuj się.


Kalawalo gdzie Czesia napisała że lubi rozwiązły seks?
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.