Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-21, 10:16   #1201
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Pierwszy samodzielny spacer za nami brawo ja!

Emilka - pewnie Dżek też ma Leo w kontaktach

Gornek - coś strasznego

Aixa - boska noc jak dla mnie jakim cudem Wam dzieci o tej 4-5 idą jeszcze spać?

Marta - sto lat dla Michała!
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:24   #1202
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dzien dobry u nas nocka tez ladna, maly zasnal 00:30 potem obudzil sie o 4 i kolejne karmienie o 7 i tez w nocy takie pierdy odchodzily ze az mnie budzil niestety rano zwykle nie chce juz dospac ale wole to niz nocne szalenstwa probuje sie z nim dzis bawic na macie ale jest srednio zainteresowany

Ania my mamy ochraniacze w lozeczku od samego poczatku i jestem bardzo zadowolona, szczególnie ze maly juz tak wedruje w lozeczku ze klade go wzdluz a budzi sie w poprzek wiec serio moglby sie uderzyc w szczebelki, nie wiem jak on to robi powodzenia na samodzielnym spacerze, ja dopiero za tydzien po wizycie u gina zaczne sama wychodzić bo na razie nie chce dzwigac a mimo windy mamy do pokonania z parteru do wyjscia jakies 10 schodow bez podjazdu

Wasze dzieci tez jak nie spia to wymagają ciaglej uwagi i zabawiania albo placza? Grzes 5 min nie polezy, teraz jak maz wrocil do pracy to moge zrobic cokolwiek dopiero jak zasnie albo robie na szybkości przy akompaniamencie jego wrzasku

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Decorail brawo Ty!
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:30   #1203
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Emilka miałam zapytać na jaką butelkę zmieniłaś? ???
Marta piękne są te kombinezony, aż muszę wejść na stronę 😈 a jaki rozmiar kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na tommy tippee - mam antykolkową, a teraz dokupiłam close to nature bez systemu anti-colic.

Jesteśmy zadowoleni!

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Pierwszy samodzielny spacer za nami brawo ja!

Emilka - pewnie Dżek też ma Leo w kontaktach

Gornek - coś strasznego

Aixa - boska noc jak dla mnie jakim cudem Wam dzieci o tej 4-5 idą jeszcze spać?

Marta - sto lat dla Michała!
Ha ha

Brawo za spacerek!
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:30   #1204
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Bunny - u nas to jakieś 20 min się zdaża, że poleży na macie czy pod karuzelą, a tak to też płacz jak się nim nie zainteresuje

To ładny z Grzesia wędrownik
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:34   #1205
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Emilka - witamy Leonka w klubie nocnych pierdzioszków

Marta - masz rację, czas szybko leci, z jednej strony to dobrze, bo początki są ciężkie zwłaszcza gdy są problemy z brzuszkiem maleństwa, ale z drugiej strony - tylko raz będą tacy mali, to se ne wrati
Przybijamy piątkę!

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Jak szybko ten czas leci. Dzisiaj mija pierwszy miesiąc razem ❤
W ramach świętowania kupiłam kombinezon Michasiowi w h&m bo zaczęły się wyprzedaże i pójdziemy na długi spacer jak wróci tz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego
Dzięki za cynk o wyprzedażach!

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Żeby stopniowo oduczyć dziecko jedzenia przez nakładkę spróbujcie odrobinkę powiększyć otwory na końcu nakładki. Po kilku dniach np.2-3 znów uciąć koniuszek nakładki tak by dziecko dzień po dniu ssało mniej nakładki a więcej piersi.



Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
To cenna rada. Szczerze mówiąc nigdzie nie spotkałam się właśnie ze sposobem odstawiania kapturków.

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Właśnie tata mi zadzwonil, ze jak przyjedziemy to trafimy na głupi czas. Przed godzina mój kuzyn zginął w wypadku ;( wiec czeka nas pogrzeb. 29 lat i juz koniec życia :/ az mam łzy w oczach mimo, ze od jakiegoś czasu nie mamy jakiegoś super kontaktu.


Z dobrych rzeczy jest szansa,ze rehabilitacje zaczniemy od sierpnia. Tylko muszę mieć skierowanie z NFZ wiec umówiłam sie na wizytę do jakiegoś pediatry dzisiaj i jutro zawieziemy skierowanie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Przykro mi!
Powodzenia ze skierowaniem!


Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Ania my mamy ochraniacze w lozeczku od samego poczatku i jestem bardzo zadowolona, szczególnie ze maly juz tak wedruje w lozeczku ze klade go wzdluz a budzi sie w poprzek wiec serio moglby sie uderzyc w szczebelki, nie wiem jak on to robi powodzenia na samodzielnym spacerze, ja dopiero za tydzien po wizycie u gina zaczne sama wychodzić bo na razie nie chce dzwigac a mimo windy mamy do pokonania z parteru do wyjscia jakies 10 schodow bez podjazdu

Wasze dzieci tez jak nie spia to wymagają ciaglej uwagi i zabawiania albo placza? Grzes 5 min nie polezy, teraz jak maz wrocil do pracy to moge zrobic cokolwiek dopiero jak zasnie albo robie na szybkości przy akompaniamencie jego wrzasku [COLOR="Silver"]
Mój maluch też wędruje jak wskazówka w zegarku. Czasem wkłada ręce lub stopy między szczeble.
Ale ja lubię widzieć go przez szczebelki - ma głowę w "głowie" łóżeczka w nocy.

Leon czasem 10 minut poleży, nawet nie musi mieć zabawek. Ale poza tym albo bawimy się razem, albo usypiamy
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:59   #1206
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail Grześ Wędrowniczek

Emilka u nas girki miedzy szczebelkami tez się zdarzają, mimo ochraniacza

Moj maly troche młodszy od Waszych moze z czasem karuzela i mata bardziej go zainteresuja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg received_10155429075853179.jpg (68,8 KB, 64 załadowań)
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 11:01   #1207
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Jaka słodka girka schrupalabym
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 11:13   #1208
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Decorail Grześ Wędrowniczek

Emilka u nas girki miedzy szczebelkami tez się zdarzają, mimo ochraniacza

Moj maly troche młodszy od Waszych moze z czasem karuzela i mata bardziej go zainteresuja


Kiedyś gdzieś widziałam taki artykuł "Dlaczego matki chciałyby zjeść swoje dzieci", musze odszukać, to coś dla nas
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 11:42   #1209
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Gornek, ja tez juz mam troche dosc, od porodu mielismy moze 3 dni, ze bylismy sami, a tak to ciagle ktos. Ciesze sie na siostre, ale z drugiej strony juz mam ochote sie ogarnac, moc zorganizowac. Damy rade .

U nas noc ciezka, bardzo ciezka. Malego polozylam o 21 i cwiczylam sobie, potem zjadlam, wzielam prysznic i o 24 karmienie i poszlam z nim spac. Aha, karmilam do 1 w nocy . Potem po 2 TZ przyszedl do lozka (byl w pracy dlugo) i mnie obudzil, poszlam do toalety, wracam a TZ do mnie z pretensjami, ze maly ma mokre ubranko, a ja mowie, ze zasnelam przy karmieniu i moze ulal troche, a on, ze nie sprawdzilam nawet i maly moze byc chory. Ale sie wscieklam! Potem malego brzuszek bolal i pretensje do mnie, ze za czesto karmie. Wczoeaj byla u nas polozna, a mnie akurat nie bylo i gadala z TZ (on byl z malym w domu) i zrobila mu wode z mozgu z tym, zeby miedzy karmieniami (koniec drugiego-ppczatek poerwszego) trzymac odstep 2h 15 minut (juz wam o tym pisalam), a jak tak nie robimy to on ma bole brzucha. No normalnie znachorka sie znalazla! Jeszcze pytala czemu nie chcemy dopajac i TZ tez sie pyta, czemu ja tak uparcie go tylko na cycu trzymam. Mowil, ze polozna ma 37 lat doswiadczenia i wie co mowi, a ja mu na to, ze zalecenia WHO sa inne i ja sie nimi kieruje, a nie jej radami. Potem jak maly juz ostro plakal to przyszedl do mnie i mowi "daj mu piers" (a minela godzina od karmienia) i dalam i jak reka odjal , w trakcie tez kupka poleciala i pierdzioszki. W piatek przychodzi znowu ta polozna, jest taka natretna, nie wiem juz jak sie jej pozbyc!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Właśnie tata mi zadzwonil, ze jak przyjedziemy to trafimy na głupi czas. Przed godzina mój kuzyn zginął w wypadku ;( wiec czeka nas pogrzeb. 29 lat i juz koniec życia :/ az mam łzy w oczach mimo, ze od jakiegoś czasu nie mamy jakiegoś super kontaktu.


Z dobrych rzeczy jest szansa,ze rehabilitacje zaczniemy od sierpnia. Tylko muszę mieć skierowanie z NFZ wiec umówiłam sie na wizytę do jakiegoś pediatry dzisiaj i jutro zawieziemy skierowanie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Okropne to jest. Trzymaj sie. Duzo sily dla jego rodziny :-(.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 12:12   #1210
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Pierwszy samodzielny spacer za nami brawo ja!

Emilka - pewnie Dżek też ma Leo w kontaktach

Gornek - coś strasznego

Aixa - boska noc jak dla mnie jakim cudem Wam dzieci o tej 4-5 idą jeszcze spać?

Marta - sto lat dla Michała!
Sama nie wiem jak to się dzieje ze ona jeszcze rano zasypia, ale bardzo mi to pasuje, dzisiaj spalysmy do 10😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Dzien dobry u nas nocka tez ladna, maly zasnal 00:30 potem obudzil sie o 4 i kolejne karmienie o 7 i tez w nocy takie pierdy odchodzily ze az mnie budzil niestety rano zwykle nie chce juz dospac ale wole to niz nocne szalenstwa probuje sie z nim dzis bawic na macie ale jest srednio zainteresowany

Ania my mamy ochraniacze w lozeczku od samego poczatku i jestem bardzo zadowolona, szczególnie ze maly juz tak wedruje w lozeczku ze klade go wzdluz a budzi sie w poprzek wiec serio moglby sie uderzyc w szczebelki, nie wiem jak on to robi powodzenia na samodzielnym spacerze, ja dopiero za tydzien po wizycie u gina zaczne sama wychodzić bo na razie nie chce dzwigac a mimo windy mamy do pokonania z parteru do wyjscia jakies 10 schodow bez podjazdu

Wasze dzieci tez jak nie spia to wymagają ciaglej uwagi i zabawiania albo placza? Grzes 5 min nie polezy, teraz jak maz wrocil do pracy to moge zrobic cokolwiek dopiero jak zasnie albo robie na szybkości przy akompaniamencie jego wrzasku

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Decorail brawo Ty!
Moja leży sama od 5-10 min bez jęku 😬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Emilka dzięki za odpowiedź, też ją sobie zamówimy .
Gornek współczuję sytuacji, rzeczywiście czas na wypoczynek i relaks u rodziców nie za bardzo ale co zrobić, takie życie trzeba się cieszyć każdym dniem bo nigdy nie wiadomo 😢😦
Bunny słodka stopka 😍
Vikunia twój tz jakiś przewrazliwiony, współczuję ciągłych gości dla mnie to nie do przyjęcia traktuje swój dom jak azyl chcę tam mieć spokój i intymność tylko dla nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Marta dzięki za cynk o przecenach właśnie złożyłam zamówienie, też kupiłam kombinezon 😁
Dziewczyny czy wy też tak ciągle dokupujecie jakieś ciuszki dla swoich maluchów, mam wrażenie że ja z tym trochę przesadzam 😮

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 12:15   #1211
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Sama nie wiem jak to się dzieje ze ona jeszcze rano zasypia, ale bardzo mi to pasuje, dzisiaj spalysmy do 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------


Moja leży sama od 5-10 min bez jęku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Emilka dzięki za odpowiedź, też ją sobie zamówimy .
Gornek współczuję sytuacji, rzeczywiście czas na wypoczynek i relaks u rodziców nie za bardzo ale co zrobić, takie życie trzeba się cieszyć każdym dniem bo nigdy nie wiadomo
Bunny słodka stopka
Vikunia twój tz jakiś przewrazliwiony, współczuję ciągłych gości dla mnie to nie do przyjęcia traktuje swój dom jak azyl chcę tam mieć spokój i intymność tylko dla nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Marta dzięki za cynk o przecenach właśnie złożyłam zamówienie, też kupiłam kombinezon
Dziewczyny czy wy też tak ciągle dokupujecie jakieś ciuszki dla swoich maluchów, mam wrażenie że ja z tym trochę przesadzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No tak, ale siostra tz ma wykupione bilety na wakacje od konca czerwca, mona siostra przeprowadzke... a kazdy chcial zobaczyc malego no i tak wyszlo, zs tyle gosci w takim krotkim czasie :-(


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 12:55   #1212
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Na tommy tippee - mam antykolkową, a teraz dokupiłam close to nature bez systemu anti-colic.

Jesteśmy zadowoleni!



Ha ha

Brawo za spacerek!
Też mamy tommee tippie i fajnie się je myje (mam porównanie z aventem)



Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Gornek, ja tez juz mam troche dosc, od porodu mielismy moze 3 dni, ze bylismy sami, a tak to ciagle ktos. Ciesze sie na siostre, ale z drugiej strony juz mam ochote sie ogarnac, moc zorganizowac. Damy rade .

U nas noc ciezka, bardzo ciezka. Malego polozylam o 21 i cwiczylam sobie, potem zjadlam, wzielam prysznic i o 24 karmienie i poszlam z nim spac. Aha, karmilam do 1 w nocy . Potem po 2 TZ przyszedl do lozka (byl w pracy dlugo) i mnie obudzil, poszlam do toalety, wracam a TZ do mnie z pretensjami, ze maly ma mokre ubranko, a ja mowie, ze zasnelam przy karmieniu i moze ulal troche, a on, ze nie sprawdzilam nawet i maly moze byc chory. Ale sie wscieklam! Potem malego brzuszek bolal i pretensje do mnie, ze za czesto karmie. Wczoeaj byla u nas polozna, a mnie akurat nie bylo i gadala z TZ (on byl z malym w domu) i zrobila mu wode z mozgu z tym, zeby miedzy karmieniami (koniec drugiego-ppczatek poerwszego) trzymac odstep 2h 15 minut (juz wam o tym pisalam), a jak tak nie robimy to on ma bole brzucha. No normalnie znachorka sie znalazla! Jeszcze pytala czemu nie chcemy dopajac i TZ tez sie pyta, czemu ja tak uparcie go tylko na cycu trzymam. Mowil, ze polozna ma 37 lat doswiadczenia i wie co mowi, a ja mu na to, ze zalecenia WHO sa inne i ja sie nimi kieruje, a nie jej radami. Potem jak maly juz ostro plakal to przyszedl do mnie i mowi "daj mu piers" (a minela godzina od karmienia) i dalam i jak reka odjal , w trakcie tez kupka poleciala i pierdzioszki. W piatek przychodzi znowu ta polozna, jest taka natretna, nie wiem juz jak sie jej pozbyc!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------




Okropne to jest. Trzymaj sie. Duzo sily dla jego rodziny :-(.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Położna chyba od tych 37 lat się nie doszkalala... Bóle brzucha to miałby po mm, jakbyś tak często dawała, a mleko z piersi się bardzo szybko metabolizuje. Poza tym może chce mu się pić, może chce być blisko Ciebie i w ten sposób się uspokoić. U mnie mimo, że dokarmiam to przy piersi momentalnie się uspokaja.
Także nie daj sobie nic wmówić, przy położnej potakuj, a potem rob po swojemu. Moja położna np mówi, zeby z mała nie spać w łóżku (śpi w swoim łóżeczku, ale czasem ja biorę do naszego, żeby się troszkę zdrzemnąć jak ona je albo po prostu chce być blisko). Synek też z nami długo spal nawet mając ponad 2 lata i teraz bez problemu spi w swoim dorosłym łóżku i nawet w nocy do nas nie przychodzi 😊 a Tztowi powiedz, żeby Cię wspierał zamiast krytykowac...

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Sama nie wiem jak to się dzieje ze ona jeszcze rano zasypia, ale bardzo mi to pasuje, dzisiaj spalysmy do 10😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------


Moja leży sama od 5-10 min bez jęku 😬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Emilka dzięki za odpowiedź, też ją sobie zamówimy .
Gornek współczuję sytuacji, rzeczywiście czas na wypoczynek i relaks u rodziców nie za bardzo ale co zrobić, takie życie trzeba się cieszyć każdym dniem bo nigdy nie wiadomo 😢😦
Bunny słodka stopka 😍
Vikunia twój tz jakiś przewrazliwiony, współczuję ciągłych gości dla mnie to nie do przyjęcia traktuje swój dom jak azyl chcę tam mieć spokój i intymność tylko dla nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Marta dzięki za cynk o przecenach właśnie złożyłam zamówienie, też kupiłam kombinezon 😁
Dziewczyny czy wy też tak ciągle dokupujecie jakieś ciuszki dla swoich maluchów, mam wrażenie że ja z tym trochę przesadzam 😮

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak... Ja często dokupuje, mimo że mam sporo. Na szczęście z dwójką dzieci daleko nie pojadę, wiec mam do dyspozycji Pepco lub tesco tylko 😀
To już prawie nałóg 😀 sobie od porodu jeszcze nic nie kupiłam..

My wczoraj byliśmy na ważeniu, przybrała ponad 300 g, także dobrze, rośnie chyba tylko na długość, bo chuda jest dalej za to dluuuga. No i dalej się dokarmiamy..



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 12:59   #1213
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Jaka słodka girka schrupalabym
ja sie codziennie powstrzymuje zeby mu nie zjesc jego tlusciutkiej goloneczki


Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość


Kiedyś gdzieś widziałam taki artykuł "Dlaczego matki chciałyby zjeść swoje dzieci", musze odszukać, to coś dla nas
Zdecydowanie!

Vikunia cos nie masz szczęścia do tych poloznych, normalnie z deszczu pod rynne pozbadz sie babsztyla a mezowi pokaz ten artykul z bloga hafiji jak Ci jeszcze raz bedzie kazal podac wode: https://www.hafija.pl/2015/08/czy-pi...-laktacje.html dotyczy czego innego ale w drugim akapicie jest o dopajaniu dzieci kp a w ogole nasze mleko sklada sie w 80-90% z wody moze Twoj tz nie zdaje sobie z tego sprawy? Wspolczuje, ja bym zamordowala jakby mi maz sypal takie uwagi i robil wyrzuty jak Tobie
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 13:04   #1214
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dałam dziewczyny radę

Emilka zjechałam i wjechałam wózkiem. Tzn tylnymi kołami schodek po schodku zjeżdżałam a potem wjeżdżałam. Ale coś czuję, że kilka takich spacerów i możemy rozglądać się za nowym wózkiem... Dzisiaj jak wróci TŻ z pracy skoczę do sąsiadki i zapytam o tą wózkownie bo ile można czekać...
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 13:18   #1215
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Mamusie jakie macie sprawdzone kremy z filtrem dla maluchów?

Kupiłam babydream ale ten krem jest tak mega tłusty ze szok. Mnie on wkurza a co dopiero małego.


Przepraszam ale Was nadrobię mam nadzieje pózniej, bo młody absorbujący strasznie, ze nawet zębów nie mam czasu umyć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 14:34   #1216
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Też mamy tommee tippie i fajnie się je myje (mam porównanie z aventem)





Położna chyba od tych 37 lat się nie doszkalala... Bóle brzucha to miałby po mm, jakbyś tak często dawała, a mleko z piersi się bardzo szybko metabolizuje. Poza tym może chce mu się pić, może chce być blisko Ciebie i w ten sposób się uspokoić. U mnie mimo, że dokarmiam to przy piersi momentalnie się uspokaja.
Także nie daj sobie nic wmówić, przy położnej potakuj, a potem rob po swojemu. Moja położna np mówi, zeby z mała nie spać w łóżku (śpi w swoim łóżeczku, ale czasem ja biorę do naszego, żeby się troszkę zdrzemnąć jak ona je albo po prostu chce być blisko). Synek też z nami długo spal nawet mając ponad 2 lata i teraz bez problemu spi w swoim dorosłym łóżku i nawet w nocy do nas nie przychodzi a Tztowi powiedz, żeby Cię wspierał zamiast krytykowac...



Tak... Ja często dokupuje, mimo że mam sporo. Na szczęście z dwójką dzieci daleko nie pojadę, wiec mam do dyspozycji Pepco lub tesco tylko
To już prawie nałóg sobie od porodu jeszcze nic nie kupiłam..

My wczoraj byliśmy na ważeniu, przybrała ponad 300 g, także dobrze, rośnie chyba tylko na długość, bo chuda jest dalej za to dluuuga. No i dalej się dokarmiamy..



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

TZ mnie bardzo wspiera, ale ktorys dzien z rzedu maluszek sie tak meczyl i oboje bylismy juz na nerwach :-(. Potem przeprosil <3.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
ja sie codziennie powstrzymuje zeby mu nie zjesc jego tlusciutkiej goloneczki




Zdecydowanie!

Vikunia cos nie masz szczęścia do tych poloznych, normalnie z deszczu pod rynne pozbadz sie babsztyla a mezowi pokaz ten artykul z bloga hafiji jak Ci jeszcze raz bedzie kazal podac wode: https://www.hafija.pl/2015/08/czy-pi...-laktacje.html dotyczy czego innego ale w drugim akapicie jest o dopajaniu dzieci kp a w ogole nasze mleko sklada sie w 80-90% z wody moze Twoj tz nie zdaje sobie z tego sprawy? Wspolczuje, ja bym zamordowala jakby mi maz sypal takie uwagi i robil wyrzuty jak Tobie

Ona mi tez na poczatku na psychike wjechala i jej uwierzylam, bo ma argumenty typu "pani chce mu pomoc dajac piers tak czesto, a tak naprawde go pani krzywdzi (nie uzyla tego slowa, nie pamietak jak sformulowala), bo produkuje pani dodatkowe gazy u niego w brzuszku przez mieszanie trawionego i swiezego pokarmu." Poza tym zachowuje sie tak, ze "moja racja jest najmojsza". Zapytala mnie raz dlaczego nosze gumke na nadgarstku, a ja, ze zaznaczam sobie tak z ktorej piersi karmic. Zapytala skas taki pomysl, a ja ze z Internetu, na co ona, ze to byl jej pomysl lata temu i widocznie ktoras z pacjentek zamiescila to w necie. Smiechlam wtedy wewnetrznie .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 15:03   #1217
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
ja sie codziennie powstrzymuje zeby mu nie zjesc jego tlusciutkiej goloneczki




Zdecydowanie!
Oto on:
http://dziecisawazne.pl/zapach-dzieci/


Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Dałam dziewczyny radę

Emilka zjechałam i wjechałam wózkiem. Tzn tylnymi kołami schodek po schodku zjeżdżałam a potem wjeżdżałam. Ale coś czuję, że kilka takich spacerów i możemy rozglądać się za nowym wózkiem... Dzisiaj jak wróci TŻ z pracy skoczę do sąsiadki i zapytam o tą wózkownie bo ile można czekać...
Ciężka sprawa, ale dobrze, że dałaś radę!

Cytat:
Napisane przez Martirybka Pokaż wiadomość
Mamusie jakie macie sprawdzone kremy z filtrem dla maluchów?

Kupiłam babydream ale ten krem jest tak mega tłusty ze szok. Mnie on wkurza a co dopiero małego.

Ja mam lineman sun, ale jeszcze nie używałam, ze względu na trądzik

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
TZ mnie bardzo wspiera, ale ktorys dzien z rzedu maluszek sie tak meczyl i oboje bylismy juz na nerwach :-(. Potem przeprosil <3.




Ona mi tez na poczatku na psychike wjechala i jej uwierzylam, bo ma argumenty typu "pani chce mu pomoc dajac piers tak czesto, a tak naprawde go pani krzywdzi (nie uzyla tego slowa, nie pamietak jak sformulowala), bo produkuje pani dodatkowe gazy u niego w brzuszku przez mieszanie trawionego i swiezego pokarmu." Poza tym zachowuje sie tak, ze "moja racja jest najmojsza". Zapytala mnie raz dlaczego nosze gumke na nadgarstku, a ja, ze zaznaczam sobie tak z ktorej piersi karmic. Zapytala skas taki pomysl, a ja ze z Internetu, na co ona, ze to byl jej pomysl lata temu i widocznie ktoras z pacjentek zamiescila to w necie. Smiechlam wtedy wewnetrznie .

Właśnie, dużo nerwów i wychodzą takie krzaki, najważniejsze, to umieć sobie wyjaśnić.

Dużo niepewności jest we wczesnym macierzyństwie, trudno decydować co wziąć od tych bardziej doświadczonych osób, a co odrzucić.

Ile tych wizyt jeszcze jest w planach?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 15:03   #1218
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia - szkoda, że tego pomysłu nie opatentowała
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 15:12   #1219
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
TZ mnie bardzo wspiera, ale ktorys dzien z rzedu maluszek sie tak meczyl i oboje bylismy juz na nerwach :-(. Potem przeprosil <3.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------




Ona mi tez na poczatku na psychike wjechala i jej uwierzylam, bo ma argumenty typu "pani chce mu pomoc dajac piers tak czesto, a tak naprawde go pani krzywdzi (nie uzyla tego slowa, nie pamietak jak sformulowala), bo produkuje pani dodatkowe gazy u niego w brzuszku przez mieszanie trawionego i swiezego pokarmu." Poza tym zachowuje sie tak, ze "moja racja jest najmojsza". Zapytala mnie raz dlaczego nosze gumke na nadgarstku, a ja, ze zaznaczam sobie tak z ktorej piersi karmic. Zapytala skas taki pomysl, a ja ze z Internetu, na co ona, ze to byl jej pomysl lata temu i widocznie ktoras z pacjentek zamiescila to w necie. Smiechlam wtedy wewnetrznie .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hahaha No dobra przyznaję się, to ja byłam tą pacjentką która bezczelnie ukradła jej pomysł i jeszcze na dodatek zamieściłam go w tym strasznym Internecie (tu straszna melodia grozy tum tym tymmmmm)

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Benusiowi oczka z granatowych robią się brązowe a waszym pociechom tez się już zmieniają?
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 15:22   #1220
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
[/COLOR]Benusiowi oczka z granatowych robią się brązowe a waszym pociechom tez się już zmieniają?
Ooo, ale fajnie!
U nas ciągle jeszcze granatowe

Które z Was ma brązowe?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 15:23   #1221
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Milutek - o jaaa u nas na razie nadal granatowe, ale liczę na brązowe po Tż
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 15:25   #1222
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Emilka dzięki! Dobrze wiedziec ze nie jestem jakas sajkolka tylko to normalne haha 😀
Vikunia co za kobita haha, nawiedzona jakas 😂
Milutku u nas Grzes ma caly czas takie oczy jak po porodzie czyli ciemnoniebieskie, ja mam niebieskie a maz ma szare i jestem ciekawa po kim maly bedzie mial choc piwne podobaja mi sie najbardziej i od zawsze ale to musialby odziedziczyc po babci

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 15:50   #1223
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Tez przeczytałam ten artykuł o pożeraniu małych dzieci i okazuje się ze nie jestem sajko killer

Ja mam oczy jasny brąz, a mąż ma ciemny brąz. Starszy synek ma oczka ciemniejsze nawet od męża, prawie czarne

A i jeszcze chciałam wam napisać ze poprawił się stan cery na buźce Benia, nie wiem czy to zbieg okoliczności ale odkąd zaczęłam go smarować różowym kremem babydream extrasensitive jest duuuuzo lepiej.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 15:59   #1224
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Oto on:

http://dziecisawazne.pl/zapach-dzieci/









Ciężka sprawa, ale dobrze, że dałaś radę!







Ja mam lineman sun, ale jeszcze nie używałam, ze względu na trądzik







Właśnie, dużo nerwów i wychodzą takie krzaki, najważniejsze, to umieć sobie wyjaśnić.



Dużo niepewności jest we wczesnym macierzyństwie, trudno decydować co wziąć od tych bardziej doświadczonych osób, a co odrzucić.



Ile tych wizyt jeszcze jest w planach?

W piatek ma przyjsc i jak bedzie chciala sie umowic na nast. tydzien to powiem, ze narazie nie potrzebuje wiecej. Ona jest taka dominujaca, w necie czytalam, ze nawet jak sie jej odmowilo wizyte to potrafila przychodzic. Kasa chorych placi jej za kazda wizyte to chodzi, czasem wpadnie na 15 minut . A ja czuje sie jakbym jej byla cos winna, bo mnie wziela z doskoku, jak tamta odmowila.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

No i mamy gosci i synek wisi na mnie znowu .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 16:19   #1225
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia bardzo mozliwe ze to goscie sa powodem tego wiszenia 😒

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 16:35   #1226
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

No zdecydowanie. Jak go odkladam to dziewczynki kolo niego siedza ciagle (2 i 7 lat) i on ciagle chce byc przy mnie. Jeszcze jest upal, one sie biedne nudza, a my nie mamy w samochodzie fotelikow dla dzieci w tym wieku i nie moze ich tz nigdzie zabrac za bardzo. I tak do poniedzialku .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 17:31   #1227
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kurczę nie mam siły znów - młody nawet na rękach już się nie uspokaja... dopiero jak w TV się zagapił to cisza... zamiast coraz bardziej ogarniać to ogarniam coraz mniej
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 17:47   #1228
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Kurczę nie mam siły znów - młody nawet na rękach już się nie uspokaja... dopiero jak w TV się zagapił to cisza... zamiast coraz bardziej ogarniać to ogarniam coraz mniej
Bidulka
Ja za to odpukac póki co dziś się nudzę bo przez ten upał mała tylko je i spi pewnie będzie szaleć w nocyJutro w końcu ochłodzenie z 34 stopni na 26 hahamam nadzieję że jutro dam radę wyskoczyć po prezent na dzień ojca dla tz bo mają być burze jutro :/
Od jakiegoś czasu zauważyłam u malutkiej że ma żółte paluszki przy paznokciach..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 17:53   #1229
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia hahaha ale sie usmialam z Twojej poloznej, pognaj tą babe w cholere

U nas ciezko, od rana do nocy ogarniam dwojke, jest masakra. Czasami żałuję że nie poczekałam jeszcze troszkę z drugim.
Podczytuje Was na bieżąco, tylko pisac nie mam kiedy. :/




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 18:21   #1230
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Vikunia hahaha ale sie usmialam z Twojej poloznej, pognaj tą babe w cholere

U nas ciezko, od rana do nocy ogarniam dwojke, jest masakra. Czasami żałuję że nie poczekałam jeszcze troszkę z drugim.
Podczytuje Was na bieżąco, tylko pisac nie mam kiedy. :/




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No mam szczescie do nich .
Jaka jest roznica miedzy chlopcami u Ciebie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.