Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-26, 19:15   #1501
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Magnificence Pokaż wiadomość
Kurcze to szkoda, że u Ciebie nic nie działa. U mnie femaltiker działa a próbowałaś zwykłej herbatki z kopru włoskiego? Ja nieświadomie (bo wtedy nie wiedziałam że on na laktację wypływa) wypilam jednego dnia dwie herbatki i myślałam że mi piersi rozerwie takie twarde były na wieczór i w nocy między kamieniami

Decorail ja się też obawiam chrzcin. Jak ona mi będzie całe chrzciny płakać to ja tam oszaleje na bank

U nas dziś w miarę mała zje i śpi. Podaję jej te bobotic i nie zauważyłem żeby się napinała i puszczała bąki tak jak zwykle. Ale znowu kupy przez cały dzień nie było i już zaczynam się zastanawiać czy to ma coś wspólnego z tymi kroplami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dzięki, spróbuję tej herbatki. Kupiłam niedawno małej na brzuszek. Podałam jej dwa razy, to ochoczo się rzuciła na butle, zrobiła parę lykow i wypluła smoczek z wielkim obrzydzeniem, także chyba zostaje mi to pic 😀

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 19:55   #1502
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
O dzięki, spróbuję tej herbatki. Kupiłam niedawno małej na brzuszek. Podałam jej dwa razy, to ochoczo się rzuciła na butle, zrobiła parę lykow i wypluła smoczek z wielkim obrzydzeniem, także chyba zostaje mi to pic 😀

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Jest obrzydliwa
Nasz mały dopiero kupę zrobił, cały dzień nie robił.
Dostałam pierwsza wypłatę za macierzynski i wyszło więcej niż zarabialam, oby się tylko zus nie dowalil.:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 20:01   #1503
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Camomiles - o kurde - też tak chce
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 20:05   #1504
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Magnificence - a kiedy chrzciny robicie? Ja jak są goście i mały płacze to jestem cala spocona

Bunny- a nawet ja to pisałam, hehe damy radę - każdy zły dzień się w końcu kończy i mamy się gdzie wyżalić
Za dwa tygodnie chrzciny. Mała będzie miała 6 tygodni .. nie wiem chyba 2 godziny przed chrzcinami będę jak karmić do oporu potem wezmę na spacer żeby zasnęła a potem z wózkiem do kościoła
Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
O dzięki, spróbuję tej herbatki. Kupiłam niedawno małej na brzuszek. Podałam jej dwa razy, to ochoczo się rzuciła na butle, zrobiła parę lykow i wypluła smoczek z wielkim obrzydzeniem, także chyba zostaje mi to pic 😀

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Haha mnie tam smak tej herbatki nie przeszkadza ale dla naszych bąbli chyba wszystko co nie jest mleczkiem jest be
Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Jest obrzydliwa
Nasz mały dopiero kupę zrobił, cały dzień nie robił.
Dostałam pierwsza wypłatę za macierzynski i wyszło więcej niż zarabialam, oby się tylko zus nie dowalil.:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie czekam na swoją pierwszą wypłatę na macierzyńskim...
U nas kupy dalej brak ... Może w nocy zrobi bo jak nie to się zacznę martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 20:24   #1505
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Camomiles - o kurde - też tak chce
Zaraz Ci przeleje te nadwyżkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 20:42   #1506
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dzisiaj nie miałam czasu zajrzeć nawet, dopiero nadrobiłam. Od rana była u mnie fryzjerka z farbowaniem. Potem pojechałam z mamą na zakupy (znowu pod sklepem na parkingu karmiłam ), do flaminga podjechałam i wydałam na Asię 100zł z mojej sukni ślubnej potem odwiozłam mamę, wróciłam do domu, przyszli teściowie i dzień zleciał. Asia też nie chciała zasnąć. Dopiero jak zrobiła kupkę to TŻ ją ululał. A my wcinamy teraz kebaba

Nie chce dziewczyny zapeszać ale od 3 dni Asia jest tylko na piersi! Zobaczymy jak będzie z przybieraniem. Jak na razie jest fajnie ale wcześniej dostawała butlę średnio 2x dziennie po 60ml więc to też nie miarodajne.Wczoraj przed kąpielą waga pokazała 4860g A dzisiaj kończy 2 miesiące - a waga urodzeniowa 3270g więc chyba przyrost dobry

Glassball, cenna uwaga odnośnie kupek. Chociaż ja mam jakąś intuicję, że to jednak coś ja zjadłam a na 100% mam pewność że kapuśniak niewskazany.

CamomileS, a nie dostałaś więcej bo wyrównanie Ci zrobili za wszystkie dni od porodu?
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 20:47   #1507
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Słuszna rada z tym dokarmianiem 2-3 razy dziennie.

Współczuję z tą piersią.



dzięki!
Dzięki 😚 mam taką ochotę sobie sklonować tą jedną bezproblemową pierś i wyrzucić tą nieogarniętą. Tak mnie wkurza, myślę że gdyby nie ona to już dawno bylibyśmy tylko na kp 😔

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Emilka o to o pionozowaniu i klinie też stosujemy

Magnificence dokarmiamy bebilonem. Ale od 3 dni mam duże samozaparcie żeby ściągać swoje i tym najpierw dokarmiac. Dzisiaj się udało i przedwczoraj. Widzę że mam niedużo pokarmu ale te 20 ml ściągnę z piersi po ninie, więc sądzę że ona też nie dojada. Marzę że rozhulam laktacje tak że będzie się najadac tym co leci w miarę szybko.
Też mam właśnie takie plany, tylko wszystko mi komplikuje ta buntownicza pierś 😕

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Happines współczuję :-( mnie cały czas bolą brodawki mimo że już 6tygodni karmie. A teraz jak Nina tak szarpie to mam już krwiaczki na otoczce :-/

Kurde mała spi dalej, karmienie było o 11.15. Odkryłam już ją, przewrocilam na boczek a ta dalej i jeszcze się uśmiecha heh. Budzić na siłę?
Właśnie mnie też strasznie długo bolały na początku, a teraz już ta jedna się przyzwyczaiła. Ale nie wiem, co z tą drugą jest nie tak, gdyby nie ta krew to może bym próbowała dalej, choć już mi się coś robiło z tego bólu 😕

Cytat:
Napisane przez Magnificence Pokaż wiadomość
Bambi możesz spróbować nakarmić ja na śpiocha. Powinna Ci załapać pierś i jeść ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym tak spróbowała 😊
Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Ale to i tak nieźle, że z tych dwóch butli zeszlas 😊 nie wiem czemu u mnie to tak działa, że produkcja się nie ziweksza, a nawet maleje... Ja zaczynałam od jednej butli, a teraz prawie po każdym karmieniu musi dojść (w nocy je tylko piers) A femaltiker, tak jak i karmi i herbatki laktacyjne nic u mnie nie dają. No trudno, widać taki mój los..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
A ściągasz mleko laktatorem po karmieniu? Ja już dokarmiałam po każdym karmieniu w dzień mm, w zasadzie to było to już dokarmianie piersią, a nie mm. Udało się zejść do 1-2 podań, a na 2 dni całkowicie, dopóki znowu nie wystąpiły kolejne problemy 😔

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy ze szczepienia. Benio ma 6 i pół tygodnia, waży 5600 g. Kto da więcej??

Szczepilismy na NFZ, cztery wkłucia, biedaczek płakał aż mu łezki poleciały....

I tez mamy skierowanie do neurologa bo słabo podnosi główkę. Czy któraś z Was już się dostała do neurologa? Macie zalecone jakieś ćwiczenia?
Piękna waga!
U nas nie było jeszcze kontroli podnoszenia główki, może przy szczepieniu będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 20:52   #1508
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hapiness - nie ściągam, bo ściąganie laktatorem bardzo ciężko mi wychodzi, maksymalnie jestem w stanie ściągnąć ok 20 ml (a po karmieniu nie wiem czy bym coś ściągnęła). Poza tym nie cierpię tego robić..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:09   #1509
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence - też bym knuła jakieś plany jak uśpić dzieciaka w ogóle mnie teraz jeszcze by stresowało, że młody walnie kupę, a to taki wystrzał, że grubo by się po kościele echem niosło

Ania - fryzjerka na chacie? Eno Brawo za kp Cudownie

Młody po tym marudnym dniu w sumie śpi od 15! Obudził się dwa razy na mleko i zmianę pieluchy i od razu uderzał w kimono. Bardzo niepodobne to do niego - mógł uprzedzić to bym spała z nim lub ogarnęła chałupę, a tak to byłam na czujce, co by to uspokajać w razie czego

I kompletnie nie ma w jego przypadku wpływu ilości snu w dzień na ilość snu w nocy. A jak u Was jest?
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:24   #1510
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Magnificence - też bym knuła jakieś plany jak uśpić dzieciaka w ogóle mnie teraz jeszcze by stresowało, że młody walnie kupę, a to taki wystrzał, że grubo by się po kościele echem niosło

Ania - fryzjerka na chacie? Eno Brawo za kp Cudownie

Młody po tym marudnym dniu w sumie śpi od 15! Obudził się dwa razy na mleko i zmianę pieluchy i od razu uderzał w kimono. Bardzo niepodobne to do niego - mógł uprzedzić to bym spała z nim lub ogarnęła chałupę, a tak to byłam na czujce, co by to uspokajać w razie czego

I kompletnie nie ma w jego przypadku wpływu ilości snu w dzień na ilość snu w nocy. A jak u Was jest?
Decorail może organy zagłusza jego wystrzał 😂😂😂 rozwaliło mnie to 😂😂 prawie zaczęłam śmiać się na głos ale się w porę zorientowałam że bym się śpiącemu dziecku do ucha śmiała
Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Hapiness - nie ściągam, bo ściąganie laktatorem bardzo ciężko mi wychodzi, maksymalnie jestem w stanie ściągnąć ok 20 ml (a po karmieniu nie wiem czy bym coś ściągnęła). Poza tym nie cierpię tego robić..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
O to witaj w klubie tez jak mam odciągać to jestem chora. Wolę młoda przystawić odwali robotę za mnie i przy okazji się naje a po karmieniu nigdy nie próbowałam odciągać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:24   #1511
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Deco u nas tak samo - czy spi w dzien czy cały dzien nie spi - noce wyglądają podobnie.

Rozwaliłas mnie tą kupą w kościele

Mały popłakuje po tym szczepieniu, trochę się boje nocy
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 21:26   #1512
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Deco u nas tak samo - czy spi w dzien czy cały dzien nie spi - noce wyglądają podobnie.

Rozwaliłas mnie tą kupą w kościele

Mały popłakuje po tym szczepieniu, trochę się boje nocy
My chyba będziemy brać te szczepionki skojarzone .. też się boję tych szczepień za 2 tygodnie nas to czeka 😮

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 21:42   #1513
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail nooo miałam fryzjerke na chacie takie burżujstwo farbowała mnie a w sobotę będzie mi upinać. Koleżanka mojej koleżanki świadczy mobilne usługi fryzjerskie nie ma salonu tylko jeździ po ludziach i strzyże, farbuje, czesze dzisiaj pierwszy raz była i podoba mi się jak robi. W sobotę ocenię jak robi upięcia
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:14   #1514
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie wolicie odciągnąć pokarm do butelki i dac jak wychodzicie ? Ja zabieram i gdyby maluszek był głodny a nie ma gdzie karmić to można podać. Oczywiście nie zawsze,.na zwykły spacer nie ale jak ide na dłużej niż godzine np do centrum handlowego to tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zazwyczaj wychodze zaraz po karmieniu, nie ma czasu na odciaganie, a poza tym zaraz po karmieniu duzo nie odciagne :-(.

Goscie juz pojechali i postawilam sobie za cel odciagac przez 5-10 minut po karmieniu, zeby mleczka bylo wiecej chociaz teraz maly najada sie z jednej piersi, a zawsze chcial z dwoch, to moze juz sie cos rozhulalo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Magnificence - a kiedy chrzciny robicie? Ja jak są goście i mały płacze to jestem cala spocona



Bunny- a nawet ja to pisałam, hehe damy radę - każdy zły dzień się w końcu kończy i mamy się gdzie wyżalić

Ja tak samo!!! Czuje sie jak nieporadna ciamajda wtedy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 22:49   #1515
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Hapiness - nie ściągam, bo ściąganie laktatorem bardzo ciężko mi wychodzi, maksymalnie jestem w stanie ściągnąć ok 20 ml (a po karmieniu nie wiem czy bym coś ściągnęła). Poza tym nie cierpię tego robić..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Przy regularnym ściąganiu ta ilość by Ci się zwiększała 😊 ja widzę po małym, że wcześniej jadł chwilę i się wściekał, że nie leci, a teraz potrafi efektywnie ssać 10-15 minut. I wcześniej jadł cicho, a teraz głośno słychać jak połyka duże łyki. Niestety dalej jedna pierś mu nie wystarcza i przeważnie muszę dokarmić odciagniętym mlekiem z butelki, jak nie wyrobię się ze ściąganiem to mm.
Ale też nienawidzę laktatora 😕

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Magnificence - też bym knuła jakieś plany jak uśpić dzieciaka w ogóle mnie teraz jeszcze by stresowało, że młody walnie kupę, a to taki wystrzał, że grubo by się po kościele echem niosło

Ania - fryzjerka na chacie? Eno Brawo za kp Cudownie

Młody po tym marudnym dniu w sumie śpi od 15! Obudził się dwa razy na mleko i zmianę pieluchy i od razu uderzał w kimono. Bardzo niepodobne to do niego - mógł uprzedzić to bym spała z nim lub ogarnęła chałupę, a tak to byłam na czujce, co by to uspokajać w razie czego

I kompletnie nie ma w jego przypadku wpływu ilości snu w dzień na ilość snu w nocy. A jak u Was jest?
Hahaha wyobraziłam sobie bąka na cały kościół 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Decorail, jeszcze zapomniałam odpowiedzieć, u nas też to nie ma wpływu 😛 ostatnio młody pobił wszelkie swoje rekordy i spał od 18 do 23 ciągiem, bałam się, że jak się obudzi to będzie dokazywał. A on ładnie wstawał tylko na jedzenie i spał dalej do 6.30, potem trochę zabawy i po 8 zasnął znowu i spał razem ze mną do 12 prawie 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 23:57   #1516
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Która karmi razem ze mną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 00:01   #1517
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 00:07   #1518
megan_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 169
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy ze szczepienia. Benio ma 6 i pół tygodnia, waży 5600 g. Kto da więcej??

Szczepilismy na NFZ, cztery wkłucia, biedaczek płakał aż mu łezki poleciały....

I tez mamy skierowanie do neurologa bo słabo podnosi główkę. Czy któraś z Was już się dostała do neurologa? Macie zalecone jakieś ćwiczenia?
Przebijam! Lenka wczoraj skonczyla 5 tygodni, dzis ja wazylismy i wazy 5 670g Urodzeniowa 4400, 3 tygodnie temu wazyla 4 580g. Wyslalam poloznej srodowiskowej sms z informacja o wadze i dostalam sms z odpowiedzia: 'Fantatycznie' U nas tylko kp. Cud, ze udalo mi sie tak rozhulac laktacje, biorac pod uwage nasze przejscia w szpitalu: pilne CC w trakcie indukcji porodu, potem mala na patologii przez 3 dni, przystawilam ja dopiero na 3 dobe. Plus tygodniowego pobytu w szpitalu z mala taki, ze mi polozne pomogly rozkrecic laktacje.

Witam sie po dlugiej przerwie, czytam Was caly czas.
megan_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 00:32   #1519
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Dzisiaj nie miałam czasu zajrzeć nawet, dopiero nadrobiłam. Od rana była u mnie fryzjerka z farbowaniem. Potem pojechałam z mamą na zakupy (znowu pod sklepem na parkingu karmiłam ), do flaminga podjechałam i wydałam na Asię 100zł z mojej sukni ślubnej potem odwiozłam mamę, wróciłam do domu, przyszli teściowie i dzień zleciał. Asia też nie chciała zasnąć. Dopiero jak zrobiła kupkę to TŻ ją ululał. A my wcinamy teraz kebaba

Nie chce dziewczyny zapeszać ale od 3 dni Asia jest tylko na piersi! Zobaczymy jak będzie z przybieraniem. Jak na razie jest fajnie ale wcześniej dostawała butlę średnio 2x dziennie po 60ml więc to też nie miarodajne.Wczoraj przed kąpielą waga pokazała 4860g A dzisiaj kończy 2 miesiące - a waga urodzeniowa 3270g więc chyba przyrost dobry

Glassball, cenna uwaga odnośnie kupek. Chociaż ja mam jakąś intuicję, że to jednak coś ja zjadłam a na 100% mam pewność że kapuśniak niewskazany.

CamomileS, a nie dostałaś więcej bo wyrównanie Ci zrobili za wszystkie dni od porodu?
Ania ale jakie wyrownanie?

Ja urodziłam 15maja więc połowę mają powinnam zarobić 100% l4 i połowę macierzyński 80%, jakie wyrownanie?

Kto chce pospac i nakarmić mu dziecko? Mam full cycki a mój na pewno zje tylko z jednej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-27, 01:13   #1520
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

No to teraz my się karmimy 😀 Hania spała od 21 do teraz. My z mężem zamiast korzystać ze snu to położyliśmy się godzinę temu, mądrze.. ale za to zrobiłam sobie farbę, ogarnęłam trochę mieszkanie. Od niedzieli przechodzimy skok rozwojowy.. jest masakra! Ciągłe marudzenie, dużo płaczu, zero snu za dnia, jedynie na mnie i to jedna drzemka, potrzeba bliskości non stop. Niech to już mija!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 05:35   #1521
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Ania ale jakie wyrownanie?



Ja urodziłam 15maja więc połowę mają powinnam zarobić 100% l4 i połowę macierzyński 80%, jakie wyrownanie?



Kto chce pospac i nakarmić mu dziecko? Mam full cycki a mój na pewno zje tylko z jednej



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo tak mi się wydawało (mogę sie mylic bo kompletnie nie znam sie na tym), że jak na koniec czerwca dostajesz wynagrodzenie to za czerwiec całość i za 15 dni maja. Stąd kwota wyższa niż zarabiałaś bo wynagrodzenie na 1,5 miesiąca. Ale to tylko takie moje przypuszczenia.



Dzień dobry.

Znowu jestem chora. W nocy dwa ibuprofeny wzięłam. Płukam gardło, psika tantum verde, sok malinowy poszedł w ruch. A dzisiaj mała ma szczepienie na pneumo... Załamka. Nie chce nawet myśleć jak będzie płakała po... A jestem sama. Jeszcze do tego w sobotę wesele. Nie wiem jak się skutecznie wyleczyć.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 05:51   #1522
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez megan_86 Pokaż wiadomość
Przebijam! Lenka wczoraj skonczyla 5 tygodni, dzis ja wazylismy i wazy 5 670g Urodzeniowa 4400, 3 tygodnie temu wazyla 4 580g. Wyslalam poloznej srodowiskowej sms z informacja o wadze i dostalam sms z odpowiedzia: 'Fantatycznie' U nas tylko kp. Cud, ze udalo mi sie tak rozhulac laktacje, biorac pod uwage nasze przejscia w szpitalu: pilne CC w trakcie indukcji porodu, potem mala na patologii przez 3 dni, przystawilam ja dopiero na 3 dobe. Plus tygodniowego pobytu w szpitalu z mala taki, ze mi polozne pomogly rozkrecic laktacje.



Witam sie po dlugiej przerwie, czytam Was caly czas.


No i to jest wejście smoka
W końcu jakaś dziewczynka goloneczka do kompletu a nie same schabiki
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 06:07   #1523
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence - ostatnio taką kupę walnął w galerii dobrze, że byłam w przymierzalni i Tż musiał się wstydzić, haha A jak u Was? Była już kupa?

Milutek - jak nocka? jak Benny po szczepieniu? u nas najgorzej było z nóżkami... bolały go po wkłuciu, ale Altacetem smarowałam i następnego dnia było ok

Ania - ojej, współczuję choroby oby szybko Ci minęło! co konkretnie Ci dolega?

Camomiles - miałam Cię prosić o nakarmienie, ale zasnęłam

Talusia - to kciuki, żeby tryb maruda szybko się skończył ja zawsze mam właśnie dylemat... czy iść 20-21 spać z małym i się jako tako wyspać czy spędzić czas z Tż... na razie zawsze wygrywa ta pierwsza opcja, ale potem mi z kolei smutno, że tak mało tylko we dwoje jesteśmy, więc i tak źle i tak niedobrze

U nas papu 21:30, 1:30, 4:30 i 6:30 witamy dzień O tej 1:30 zaczął tak się wierzgać, że dostałam parę razy w twarz Trochę to trwało, ale sam się uspokoił.

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------

Megan - no witamy witamy
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 06:14   #1524
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail to ładnie dziś Jacuś pospal

Benuś chodzi spac przeważnie o 22.30, a potem wstaje koło 1-2 i 5-6. Czyli podobnie ale wczoraj chyba przez to szczepienie spał od 18, potem przerwy na karmienie 20.20, 1.20, 3.20, 6.20. Także cos mu się poprzestawiało, teraz niby spi ale stęka, chyba chce puścić bączura

A tak poza tym to bałam się gorączki i płaczu, ale na szczęście nie było gorączki, a płakał tylko trochę wieczorem, podejrzewam ze tez mogły go bolec miejsca wkłuć i to dlatego.

Oooo idzie kupsko

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Ania Ty to często masz problemy z gardłem prawda? mam nadzieje ze szybko minie ten ból
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 06:32   #1525
megan_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 169
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
No i to jest wejście smoka
W końcu jakaś dziewczynka goloneczka do kompletu a nie same schabiki

Ja na nia mowie Pyzunia
megan_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 06:35   #1526
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
No bo tak mi się wydawało (mogę sie mylic bo kompletnie nie znam sie na tym), że jak na koniec czerwca dostajesz wynagrodzenie to za czerwiec całość i za 15 dni maja. Stąd kwota wyższa niż zarabiałaś bo wynagrodzenie na 1,5 miesiąca. Ale to tylko takie moje przypuszczenia.



Dzień dobry.

Znowu jestem chora. W nocy dwa ibuprofeny wzięłam. Płukam gardło, psika tantum verde, sok malinowy poszedł w ruch. A dzisiaj mała ma szczepienie na pneumo... Załamka. Nie chce nawet myśleć jak będzie płakała po... A jestem sama. Jeszcze do tego w sobotę wesele. Nie wiem jak się skutecznie wyleczyć.
Zdrówka
Mała spała od 21-3
No i teraz wstała na mleko;p zauważyłam że ja zamiast korzystać z tego że dziecko spi i też się położyć to siedzę do późna.
Musimy kupić wanienke nową najlepiej taka z leżaczkiem i większa bo z tej już wyrasta no i tz jest ciężko bo ona piorkiem nie jest i do tego sobie pływa ciągle xd dobrze że ta wanienke za darmo dostaliśmy xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 07:14   #1527
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Decorail, znowu gardło... No i katar doszedł. Ogólnie czuje się jakby stado koni po mnie przebiegło.



Milutek, tak... Nie pamiętam czy kiedyś w życiu miałam grypę. Zawsze choruje na anginę. Od dziecka tak mam. Miałam się zająć migdałami żeby usunąć, może by pomogło ale ciągle coś... A to musiałam pracę inżynierską pisać i bronić się, potem poszłam do pracy więc tak od razu na zwolnienie nie chciałam iść, potem ślub, mieszkanie, remont aż w końcu zapomniałam a i trochę mi się uspokoiło i tak nie chorowałam a teraz znowu, miesiąc w miesiąc mnie łapie. Jak skończę kp to już nie będę zwlekać i usunę te migdały.

Efffpe dziękuję 😚
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 07:32   #1528
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Decorail - w końcu zrobiła kupę ale malutką i teraz się coś przy (.) wierci średnio wyspana jestem dziś i głodna jak wilk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Magnificence
Czas edycji: 2017-06-27 o 07:36
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 08:53   #1529
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

W ogóle jak ktoś ma jakieś problemy po nacięciu np. to polecam globulki Albothyl bez recepty - jak aplikowałam pierwszą to miałam duże luzy, że tak powiem, hehe, a przy ostatniej (6 jest) już jest mega poprawa i blizna też ledwo wyczuwalna

Kupiliśmy pieluszki Dady i są super Na te upały mam wrażenie, że lepsze od Pampersów, bo lżejsze. Jedyne, co mi nie pasuje to zapach - jakiś dziwny

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Magnificence - to dobrze, że coś ruszyło
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 09:07   #1530
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
W ogóle jak ktoś ma jakieś problemy po nacięciu np. to polecam globulki Albothyl bez recepty - jak aplikowałam pierwszą to miałam duże luzy, że tak powiem, hehe, a przy ostatniej (6 jest) już jest mega poprawa i blizna też ledwo wyczuwalna

Kupiliśmy pieluszki Dady i są super Na te upały mam wrażenie, że lepsze od Pampersów, bo lżejsze. Jedyne, co mi nie pasuje to zapach - jakiś dziwny

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Magnificence - to dobrze, że coś ruszyło
To coś dla mnie,zaraz sobie poczytam ulotke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.