Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-16, 21:24   #571
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez TinaTatina Pokaż wiadomość
Wygląda na to że jesteś naszym wątkowym hero


Ale nawet jak coś się zacznie wcześniej to chyba też cc zrobią, skoro masz skierowanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tam.... widocznie kalafior u mnie mocniejszy niż u Was.

Chyba tak - ale oficjalnie skierowanie w łapie będę miała 20.07 😂😂😂


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja u siebie w aptece 27 zł za rtęciowy w tamtym.roku zapłaciłam

Wysłane za pomocą mTalk
Szukałam kiedyś - żadna apteka w okolicy juz nie ma

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Całą ciążę się pilnowałam z dietą i jeszcze cukrzyca mi w tym pomogła...Dziś mnie coś wzięło i wypiłam pół litra pepsi przegryzając czekoladą i cukier po godzinie 60...Dwa razy mierzyłam,bo niedowierzałam.....Ogólni e ostatnio bez przerwy,bym jadła...i to dziwne rzeczy:kalafior,ale surowy.....pomidory,który ch wcześnie nie lubiłam....sama się podziwiam....
U mnie cukry też jakoś niższe... ale po coli mi dalej wywala w kosmos

Nawet nie próbuje juz.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 22:18   #572
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez TinaTatina Pokaż wiadomość
Mam taki zwykły elektroniczny nie wiem jakiej firmy - pierwszy lepszy z brzegu i taki rtęciowy, tzn.tak wygląda a czy tam jest rtęć to nie jestem pewna. No i mam taki na podczerwień z lidla, i jest beznadziejny musze przyznać. Chcę go reklamować, ale jak to u mnie bywa nie mogę się zebrać do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tez mam lidlowy wlasnie, sanitas czy jakos tak i tez nie moge dotrzec do lidla, zeby go reklamowac...dzis np. pokazal mi 34 stopnie.. zastanawiam się nad microlife tym za stowke z 5-letnia gwarancja, ale ja z tych wychowanych na jedynym slusznym rteciowym i zastanawiam sie po prostu czy warto ten microlife kupowac w ogole..
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 22:37   #573
ZieloonaTruskawka
Raczkowanie
 
Avatar ZieloonaTruskawka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
tez mam lidlowy wlasnie, sanitas czy jakos tak i tez nie moge dotrzec do lidla, zeby go reklamowac...dzis np. pokazal mi 34 stopnie.. zastanawiam się nad microlife tym za stowke z 5-letnia gwarancja, ale ja z tych wychowanych na jedynym slusznym rteciowym i zastanawiam sie po prostu czy warto ten microlife kupowac w ogole..
Ja mam Microlife nc 100, wlasnie ten za stowke.
Kupowalismy 2 lata temu(online) i wszystko bylo ok, dopoki moj tz nie zanurzyl jego koncowki w wodzie przed kapiela-oczywiscie niechcacy...
I gwarancja niby 5 lat, a przyslany byl bez paragonu i wypelnionej karty gwarancyjnej(zwrocilismy uwage na to dopiero gdy sie zepsul), wiec z reklamacji w naszym przypadku nici - choc pewnie i tak nie byla by uznana, ale fajnie byloby sprobowac.
Najlepsze jest to, ze ni cholery nie pamietam z jakiej strony go zamawialismy i nie mozemy skontaktowac sie ze sprzedawca
Ale jesli chodzi o samo uzytkowanie, to byl bardzo dobry Nie klamal i jego kolejne pomiary nie roznily sie od siebie za bardzo, wiec bylismy zadowoleni...

Jedyny minusik, to dzwiek, po kazdym pomiarze, ktory moze zbudzic malucha, ale nasza corka po pewnym czasie juz na niego nie reagowala.

No i szkoda mi go, bo lezy juz kilka miechów w szafce, bezuzyteczny biedaczek.

Wiec przy zakupie polecam upomniec sie u sprzedawcy WYPELNIONEJ karty gwarancyjnej i paragonu lub faktury😉 Madra matka po szkodzie

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
ZieloonaTruskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 23:10   #574
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

My mamy jakiś tam Microlife jeszcze z czasów Julka ale jest do dupy... Jak przychodzi co do czego to mierzymy rtęciowym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 05:12   #575
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Oj tam.... widocznie kalafior u mnie mocniejszy niż u Was.



Chyba tak - ale oficjalnie skierowanie w łapie będę miała 20.07 😂😂😂





Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------





Szukałam kiedyś - żadna apteka w okolicy juz nie ma



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------





U mnie cukry też jakoś niższe... ale po coli mi dalej wywala w kosmos



Nawet nie próbuje juz.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
U nas w jednej była kartka wyprzedaż termometrów rtęciowych to kupiłam bo właśnie czułam ,że to ostatnia szansa. Dla mnie taki najlepszy chociaż mam oczywiście dotykowy.

Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 05:12 ---------- Poprzedni post napisano o 04:58 ----------

witam 😘

Glowa mnie boli odkąd wstałam... Tzn odkąd się obudziłam.

Kiedy bedzie pełnia? To może coś u nas na wątku zacznie się dziać 😉

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 06:59   #576
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
tez mam lidlowy wlasnie, sanitas czy jakos tak i tez nie moge dotrzec do lidla, zeby go reklamowac...dzis np. pokazal mi 34 stopnie.. zastanawiam się nad microlife tym za stowke z 5-letnia gwarancja, ale ja z tych wychowanych na jedynym slusznym rteciowym i zastanawiam sie po prostu czy warto ten microlife kupowac w ogole..
Rtęciowy termometr można nadal kupić w Niemczech lub w Czechach. Tam nadal nie ma zakazu. Będę musiała poprosić kogoś, kto przypadkiem by się tam znalazł o drobną przysługę

Słuchajcie, jak to jest z zaświadczeniem o ubezpieczeniu zdrowotnym do porodu? Skąd mam je wziąć? Od pracodawcy?

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
U nas w jednej była kartka wyprzedaż termometrów rtęciowych to kupiłam bo właśnie czułam ,że to ostatnia szansa. Dla mnie taki najlepszy chociaż mam oczywiście dotykowy.

Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 05:12 ---------- Poprzedni post napisano o 04:58 ----------

witam 😘

Glowa mnie boli odkąd wstałam... Tzn odkąd się obudziłam.

Kiedy bedzie pełnia? To może coś u nas na wątku zacznie się dziać 😉

Wysłane za pomocą mTalk
Następna pełnia 7 sierpnia, w moje urodziny
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 07:28   #577
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Rtęciowy termometr można nadal kupić w Niemczech lub w Czechach. Tam nadal nie ma zakazu. Będę musiała poprosić kogoś, kto przypadkiem by się tam znalazł o drobną przysługę

Słuchajcie, jak to jest z zaświadczeniem o ubezpieczeniu zdrowotnym do porodu? Skąd mam je wziąć? Od pracodawcy?

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------



Następna pełnia 7 sierpnia, w moje urodziny

Strach się bać. 😮 Choć 7 sierpnia to nawet fajna data na urodziny. 😉

Do porodu trzeba mieć zaświadczenie o ubezpieczeniu? To po co te wszelkie informatyczne systemy typu Ewuś skoro mam przynosić papier a oni nie mogą tego sprawdzić u siebie?
Codziennie człowiek dowiaduje się nowych rzeczy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 07:37   #578
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Rtęciowy termometr można nadal kupić w Niemczech lub w Czechach. Tam nadal nie ma zakazu. Będę musiała poprosić kogoś, kto przypadkiem by się tam znalazł o drobną przysługę

Słuchajcie, jak to jest z zaświadczeniem o ubezpieczeniu zdrowotnym do porodu? Skąd mam je wziąć? Od pracodawcy?

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------



Następna pełnia 7 sierpnia, w moje urodziny
Sprawdza w Ewus, jakbys fugurowala jako nieubezpieczona to mozna na miejscu oswiadczenie napisac, ze sie jest.

Dzien doberek!
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 07:50   #579
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jak to jest z zaświadczeniem o ubezpieczeniu zdrowotnym do porodu? Skąd mam je wziąć? Od pracodawcy?[COLOR="Silver"]

Następna pełnia 7 sierpnia, w moje urodziny
O nie, nie. To już po moim terminienie chcę tyle czekać

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Do porodu trzeba mieć zaświadczenie o ubezpieczeniu? To po co te wszelkie informatyczne systemy typu Ewuś skoro mam przynosić papier a oni nie mogą tego sprawdzić u siebie?
Codziennie człowiek dowiaduje się nowych rzeczy.
Pierwsze słyszę o tym zaświadczeniu. W dokumentacji mego szpitala nie ma czegoś takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry


O nie, nie. To już po moim terminienie chcę tyle czekać


Pierwsze słyszę o tym zaświadczeniu. W dokumentacji mego szpitala nie ma czegoś takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Termometr mam zwykły elektroniczny. Do owulacji mam Microlife i jestem zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 07:58   #580
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Co do termometru mam thermoflash i jestesmy zadowoleni. Pierwszy kupilismy jak Tomi mial rok, pierwszy raz wtedy temperatura mu sie podniosla. Dlugo uzywalismy poki syn nie nalal wody do srodka... Kupilismy drugi taki sam i jestesmy zadowoleni.
Jedynie co to trzeba sie bardzo trzymac instrukcji, bo mierzy sie tylko w jednym punkcie nad okiem. No i czolo trza miec suche.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Co do pelni to juz po moim porodzie bedzie 😂
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 09:04   #581
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Rtęciowy termometr można nadal kupić w Niemczech lub w Czechach. Tam nadal nie ma zakazu. Będę musiała poprosić kogoś, kto przypadkiem by się tam znalazł o drobną przysługę

Słuchajcie, jak to jest z zaświadczeniem o ubezpieczeniu zdrowotnym do porodu? Skąd mam je wziąć? Od pracodawcy?

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------



Następna pełnia 7 sierpnia, w moje urodziny
Klikne na gemini i zobacze co to ten ich rteciowy

Pelnia jak dla mnie za pozno

Dzieki za info dot.tych termometrow ja to bym pewnie brala ten microlife ale maz sie stawia po tej przygodzie z lidlowym i zwatpilam juz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 10:16   #582
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cześć
U mnie dziś już były szybkie zakupy i teraz się przymierzam do prasowania dzieciowych ubranek. Prasowanie mi jednak najgorzej idzie. A najlepiej kupowanie niestety

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Oj tam.... widocznie kalafior u mnie mocniejszy niż u Was.

Chyba tak - ale oficjalnie skierowanie w łapie będę miała 20.07

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
To już zaraz będziesz miała papier. Dziecię poczeka grzecznie


Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
tez mam lidlowy wlasnie, sanitas czy jakos tak i tez nie moge dotrzec do lidla, zeby go reklamowac...dzis np. pokazal mi 34 stopnie.. zastanawiam się nad microlife tym za stowke z 5-letnia gwarancja, ale ja z tych wychowanych na jedynym slusznym rteciowym i zastanawiam sie po prostu czy warto ten microlife kupowac w ogole..
O to to, u mnie też pokazuje wartości z kosmosu, mimo że instrukcję przeczytałam z 10 razy i chyba przy niczym innym się tak do tego nie stosowałam jak tu.
G...no wyjątkowe.

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość

Słuchajcie, jak to jest z zaświadczeniem o ubezpieczeniu zdrowotnym do porodu? Skąd mam je wziąć? Od pracodawcy?
W moim szpitalu też widnieje na liście takie zaświadczenie, ale jakoś się nie przejęłam tym. Nigdy w szpitalu na e chcieli nic takiego ode mnie. Raz, z 6 lat temu na SOR-ze prosili o ostatnie potwierdzenie przelewu do ZUS.

W ogóle wydawało mi się że ciężarne mają zagwarantowaną opiekę i poród, i nie ma znaczenia czy jest się ubezpieczonym czy nie.



Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Klikne na gemini i zobacze co to ten ich rteciowy

Dzieki za info dot.tych termometrow ja to bym pewnie brala ten microlife ale maz sie stawia po tej przygodzie z lidlowym i zwatpilam juz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba zostanę przy tych dwóch co mam bo chyba są w miarę miarodajne. A z pewnością bardziej niż ten z Lidla, a w razie w, to coś będziemy dokupować.
Jakiś consensus trzeba znaleźć między wygodą zastosowania u takiego maluszka, a miarodajnoscią, i niestety nie jest to łatwe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 11:02   #583
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
U nas w jednej była kartka wyprzedaż termometrów rtęciowych to kupiłam bo właśnie czułam ,że to ostatnia szansa. Dla mnie taki najlepszy chociaż mam oczywiście dotykowy.


[/COLOR]witam 😘

Glowa mnie boli odkąd wstałam... Tzn odkąd się obudziłam.

Kiedy bedzie pełnia? To może coś u nas na wątku zacznie się dziać 😉

Wysłane za pomocą mTalk
Była dwa tygodnie temu pełnia Ja tez mega cierpię jak jest cholerny łysy brzydal na niebie
Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Strach się bać. 😮 Choć 7 sierpnia to nawet fajna data na urodziny. 😉

Do porodu trzeba mieć zaświadczenie o ubezpieczeniu? To po co te wszelkie informatyczne systemy typu Ewuś skoro mam przynosić papier a oni nie mogą tego sprawdzić u siebie?
Codziennie człowiek dowiaduje się nowych rzeczy.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7. sierpnia to rewelacyjna data na urodziny i narodziny więc mam nadzieje, że Maks będzie grzecznie siedział do 7 w brzuszku
Też nie wiedziałam, że trzeba jakiś papierek o ubezpieczeniu
Cytat:
Napisane przez TinaTatina Pokaż wiadomość
Cześć


W moim szpitalu też widnieje na liście takie zaświadczenie, ale jakoś się nie przejęłam tym. Nigdy w szpitalu na e chcieli nic takiego ode mnie. Raz, z 6 lat temu na SOR-ze prosili o ostatnie potwierdzenie przelewu do ZUS.

W ogóle wydawało mi się że ciężarne mają zagwarantowaną opiekę i poród, i nie ma znaczenia czy jest się ubezpieczonym czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio w szpitalu też musiałam podpisywać oświadczenie, że jestem ubezpieczona mimo, że moja karta nfz wyświetlała się na zielono co oznacza możliwość korzystania ze świadczeń


Serwus pochmurny dzień nam nastał. Zeżarłam wczoraj w macu burgera Maestro. Polecam! Pyszny, tłuściutki i z grillowanym serem paskudny żarłok ze mnie
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 13:39   #584
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Serwus pochmurny dzień nam nastał. Zeżarłam wczoraj w macu burgera Maestro. Polecam! Pyszny, tłuściutki i z grillowanym serem paskudny żarłok ze mnie
Po prostu dbasz o odpowiednią podaż kalorii

Mnie coś dziś energia rozpiera. Wreszcie ostatnie dni byłam jak flak Zrobiłam piernik i już połowę z synem opędzlowaliśmy pyycha Idę jeszcze prasować i odkurzyć. Ahh wspaniała pogoda: wiatr i deszcz to pewnie ona tak korzystanie na mnie wpływa
Naczytałam się lipcówek i się rozmarzyłam takie tam fajne kupkowe tematy poruszają

Edytowane przez sharlotka87
Czas edycji: 2017-07-17 o 13:41
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 14:07   #585
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Uspokoiłyście mnie z tym zaświadczeniem. Widnieje na liście wyprawkowej mojego szpitala i zastanawiałam się, co też to takiego jest :O

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Po prostu dbasz o odpowiednią podaż kalorii

Mnie coś dziś energia rozpiera. Wreszcie ostatnie dni byłam jak flak Zrobiłam piernik i już połowę z synem opędzlowaliśmy pyycha Idę jeszcze prasować i odkurzyć. Ahh wspaniała pogoda: wiatr i deszcz to pewnie ona tak korzystanie na mnie wpływa
Naczytałam się lipcówek i się rozmarzyłam takie tam fajne kupkowe tematy poruszają
Niedługo nas też to czeka :P
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 14:46   #586
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

przeziębiona jestem jak nic... w lipcu
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 14:55   #587
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Po prostu dbasz o odpowiednią podaż kalorii



Mnie coś dziś energia rozpiera. Wreszcie ostatnie dni byłam jak flak Zrobiłam piernik i już połowę z synem opędzlowaliśmy pyycha Idę jeszcze prasować i odkurzyć. Ahh wspaniała pogoda: wiatr i deszcz to pewnie ona tak korzystanie na mnie wpływa

Naczytałam się lipcówek i się rozmarzyłam takie tam fajne kupkowe tematy poruszają
Jeszcze trochę i nas te kupki czekają 😅

Ja tez dzisiaj kawal.dobrej roboty oddaliłam wiec teraz zasłużony relaks 😀

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 14:57   #588
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
przeziębiona jestem jak nic... w lipcu
Masakra ☹

Oby szybko przeszło...

Mój mąż wczoraj zaczął kochać wiec mam nadzieje, że to tylko alergia bo nie chce choróbska w domu...

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 15:20   #589
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
przeziębiona jestem jak nic... w lipcu
Dużo zdrowia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 15:23   #590
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Ale mnie teraz zamuliło, chętnie bym się zdrzemnęła ale córcia nie pozwala

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 15:26   #591
Nextime1711
Raczkowanie
 
Avatar Nextime1711
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 96
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Dzień Dobry😘

Opadłam dzisiaj z sił, ale coś tam porobilam... Odwiedzilam kosmetyczke, zrobiłam rzesy i brwi i doszłam do wniosku że to już nie dla mnie, nie da się wylezec dwóch godzin😂
Kupilam po drodze malinki😍 co prawda maly koszyczek za 7 zł ale miałam straszną ochotę na galaretke z malinami i lodami😀😀
Na szybkości musiałam zrobić obiad, bo mąż zaprosił teściowa i teraz sobie leze😊
Miałam odebrać wyniki z laboratorium ale zrobię to przed jutrzejsza wizyta bo wynik na przeciwciała muszę odbierać osobiscie, mam jeszcze mieć pobierane gbs i to chyba tyle z dodatkowych badan...
My mamy termometr bezdotykowy diagnostic i jesteśmy zadowoleni bo sprawdzalismy czy mierzy tak jak rteciowy ktory lezy w szafce i wychodziła ta sama temperatura. Zamówiliśmy przy okazji zamowienia w gemini.
Kciuki za wszystkie wizyty✊😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nextime1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 15:29   #592
magia_to_ja
Madi
 
Avatar magia_to_ja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 526
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

A ja dzisiaj robię wielkie nic
Rano byłam w labku, kolejki nie było później śniadanko, drzemka, obiad, drzemka, drugie danie, kawka, teraz deserowa czekoladka z nadzieniem malinowym i tak mi mija poniedziałek
__________________

magia_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 15:34   #593
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Co za dzień. Albo się coś u mnie rusza,albo po prostu spadek sił.Brzuch mnie boli w prawej pachwinie,chodzić prawie nie mogę...Jak leżę jest ok,jak chodzę masakra.Pól dnia przespałam i jeszcze nadal śpię.Brak sił kompletnie....
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 15:42   #594
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Crescent zdrówka!

No i nie rodzę
Jeszcze gin mi wizyte przeniosl na czwartek, a jestem ciekawa co tam sie u mnie podzialo. Najchetniej to bym urodzila jednak
Stary nie chce wywolywac, a mielismy wieczorkiem z filmem podzialac, zostanie film i prazynki
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 16:47   #595
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
przeziębiona jestem jak nic... w lipcu
Trzymaj się cieplutko!
Mi się często zdarza przeziębienie albo angina w lecie. Częściej niż w zimie. Choc w tym roku jakoś daje radę i nic się, odpukać, nie dzieje.

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Naczytałam się lipcówek i się rozmarzyłam takie tam fajne kupkowe tematy poruszają
Już za chwileczkę, już za momencie i u nas tak będzie. Czas tak szybko leci że zanim się zorientujemy już będą kupki i takie tam tematy

Udało mi się wreszcie poprasować do końca. Az dumna jestem i chyba nagrodze się drzemką bo pogoda zmulona znowu. Jeszcze posegregowałam ubranka według rozmiaru, mniej więcej bo często rozmiar rozmiarowi nie równy, i kończę aktywność na dzisiaj



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 16:50   #596
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Ja dzisiaj też leniwy dzień. Głównie w łóżku spędzony. Z drzemka, ipadem, laptopem i tel. Dopiero jak Mąż wrócił to ogarnelismy obiad i pranie.

Miał odebrać moje wyniki ale punkt otwarty 7-12 a mi się pomerdalo że tak jak w przychodni po 15 wyniki do odbioru. A nie mogłam odebrać online bo hiv robilam
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 17:26   #597
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Niedługo nas też to czeka :P
Nie mogę się doczekać


Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę i nas te kupki czekają 😅

Ja tez dzisiaj kawal.dobrej roboty oddaliłam wiec teraz zasłużony relaks 😀

Wysłane za pomocą mTalk
Oj tak, ja dziś też siebie nagradzam planuję gorącą kąpiel i masaż

Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj robię wielkie nic
Rano byłam w labku, kolejki nie było później śniadanko, drzemka, obiad, drzemka, drugie danie, kawka, teraz deserowa czekoladka z nadzieniem malinowym i tak mi mija poniedziałek
Przyjemny ten twój poniedziałek

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
No i nie rodzę
Jeszcze gin mi wizyte przeniosl na czwartek, a jestem ciekawa co tam sie u mnie podzialo. Najchetniej to bym urodzila jednak
Stary nie chce wywolywac, a mielismy wieczorkiem z filmem podzialac, zostanie film i prazynki
Hłe hłe ja tak narzekam na ból spojenia, że mój mąż boi się mnie dotknąć a chcę od czwartku wspomóc przyspieszenie porodu bo rozpocznę 39 tydzień. Muszę przestać narzekać bo nici z planów

Cytat:
Napisane przez TinaTatina Pokaż wiadomość
Już za chwileczkę, już za momencie i u nas tak będzie. Czas tak szybko leci że zanim się zorientujemy już będą kupki i takie tam tematy

Udało mi się wreszcie poprasować do końca. Az dumna jestem i chyba nagrodze się drzemką bo pogoda zmulona znowu. Jeszcze posegregowałam ubranka według rozmiaru, mniej więcej bo często rozmiar rozmiarowi nie równy, i kończę aktywność na dzisiaj
za kawał dobrej roboty
Już niedługo, coraz bliżej nanana już jak jedna zacznie rodzić to się zacznie. Nie mogę się doczekać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 17:39   #598
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hejka
Biorę się za nadrabianie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 17:55   #599
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Crescent zdrówka!



No i nie rodzę

Jeszcze gin mi wizyte przeniosl na czwartek, a jestem ciekawa co tam sie u mnie podzialo. Najchetniej to bym urodzila jednak

Stary nie chce wywolywac, a mielismy wieczorkiem z filmem podzialac, zostanie film i prazynki
A to nie dobry gin... Oj tam, wskocz na niego przecież nie ucieknie 😅

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 18:13   #600
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
Ooo czyli jak dla mnie od jutra


Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dostałam pakę od Hubiego, puściłam pralkę z pieluchami, pościelą i innymi przydasiami, kolejną z ciuszkami, poprasowałam, nową pościel przywdziałam do naszego łóżka, bo już trochę zarosła brudem i na dodatek wysprzątałam łazienkę i kuchnię. Zaczęłam robić porządki w szafkach, co by upchać gdzieś tę tonę dla dziecka. Czuję, że dzień dobrze wykorzystany. Aż bym się czegoś napiła. Jutro ciąg dalszy ciuszkowania w szafkach, jeszcze wyprasuję pieluszki i prawie wszystko jest poza fotelikiem do auta.
Wulkan energii

Cytat:
Napisane przez TinaTatina Pokaż wiadomość
Czyli prawdopodobnie będziesz lipcówką
Bycie sierpniówką to stan umysłu, niezależnie od daty porodu

Cytat:
Napisane przez Nancyyyy Pokaż wiadomość
Hej laseczki.Długo się nie odzywałam ale melduje sie po wizycie. Mały wazy 2800 i mam już w reku skierowanie na CC na 31 lipca. Mam duuuze szczęście ze moj lekarz ma akurat dyżur w ten dzień. Podczytuje was i trzymam za wszystkie kciuki. Buziakiii
Gratki Odzywaj się częściej

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Tak źle i tak niedobrze. Jak sie zbliża termin to juz jest wiekszy stresior, a po terminie to juz w ogóle. Nie chciałabym na pewno wywoływac porodu
Ja też przenoszenia obawiam się najbardziej. Ostatnie 2 przypadki, o których opowiedziała położna skończyły się cc w 42 tc, ze względu na zagrożenie życia matki i dziecka, więc od początku sierpnia zaczynam młodą wyganiać, chociaż uwielbiam mieć ją tylko dla siebie

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Hej,
Wiele razy już to sobie mówiłam ostatnio, ale tym razem postanowione: koniec z kąpielą w wannie! Jak ja się umęczyłam dziś! 😂Naturalne środowisko wodne dla wieloryba być powinno a nie wanienka...😉
Nie pękaj, dasz radę Ja nadal w brodziku sobie kąpiele urządzam

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Mnie wyławia mój stary-wędkarz. Ciagnie mnie do góry jak podnośnik
Aż sobie wyobraziłam, jak wchodzi do łazienki w kaloszach i takim kapeluszu wędkarskim

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Mój gin- pan dobrze po 60-tce, widząc moją zarosnietą pitynkę, wspomina pewnie oglądane za gówniarza pornosy rodem z NRD


Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Wczoraj minęło 2 tygodnie od porodu. Jestem już 3,7kg chudsza niż przed ciążą. Nie mam dupy, znikła i mam płaski naleśnik
To jest w ogóle jakiś rekord

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Dziewczyny glupie pytanko - te siateczkowe wielorazowe majtki to trzeba wyprac nie?
Dobrze, że o tym napisałaś, bo bym pojechała z takimi prosto z pudełka

Cytat:
Napisane przez ZieloonaTruskawka Pokaż wiadomość
I wiecie, kto do mnie przyszedl?

Nie polozna, nie lekarz, nie neonatolog, a SALOWA.
Już parę razy się spotkałam z taką opinią, że salowe są bardziej pomocne niż pielęgniarki/położne. Moja mama jak mnie rodziła, to zwymiotowała i salowa od razu się po tym objawie zorientowała, że mama ma pełne rozwarcie i zawołała lekarkę. Tak by się nikt mamą nie zainteresował nawet, bo nie darła ryja w przeciwieństwie do babki z sali obok
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 22:18:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.