Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2017-07-18, 00:49   #451
Nasia1138
Raczkowanie
 
Avatar Nasia1138
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

A nie uwa¿acie,¿e zakazany owoc smakuje najlepiej? ¯e lepiej u¶wiadamiaæ dziecko jakie s± konsekwencje i dlaczego nie nale¿y nadu¿ywaæ, ale w ¿adnym razie nie chowaæ siê po k±tach,nie ukrywaæ? Ja by³am tak wychowana. W Moim domu nigdy nie by³o alkoholu, jedynie w sylwestra i mo¿e 2razy w roku jedno piwo. Ale zawsze by³o tak,¿e mogê np. Spróbowaæ. Dziêki temu jak tylko zosta³am ,,spuszczona ze smyczy,, nie lecia³am do zakazanego owocu jak moi rówie¶nicy, bo nie jara³o mnie lansowanie siê butelk± piwa. By³o to dla mnie co¶ normalnego, nic ciekawego. S±dze,¿e alkohol lepiej traktowaæ normalnie, wtedy nie jest ju¿ taki ciekawy i nie jest dowodem jakiej¶ doros³o¶ci i lansowania siê

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Nasia1138
Czas edycji: 2017-07-18 o 00:51
Nasia1138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 05:55   #452
201803111829
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Id¼cie st±d z m±drymi rozmowami, ja chce czytaæ o mi³o¶ci do ¿ula!

Wys³ane z mojego ALE-L21 przy u¿yciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 06:15   #453
Nasia1138
Raczkowanie
 
Avatar Nasia1138
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Poka¿ wiadomo¶æ
Id¼cie st±d z m±drymi rozmowami, ja chce czytaæ o mi³o¶ci do ¿ula!

Wys³ane z mojego ALE-L21 przy u¿yciu Tapatalka
Hhahaah równie¿ mnie to zaciekawi³o. Przeczyta³am ka¿d± stronê😂😂

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nasia1138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 06:34   #454
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 5 970
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Hanako Poka¿ wiadomo¶æ
Prowadzisz tê swoj± krucjatê niesamowicie agresywnie, chêtnie przywo³uj±c obrazki najgorszej patoli, pos³uguj±c siê s³ownictwem, które ³adnie to podkre¶la. "Piwsko", "poci±ganie z piersióweczki", "pucha", no brakuje ju¿ tylko dresu i blizny pod okiem. I ja nigdzie nie twierdzê, ¿e takie obrazki nie istniej±. Ale dla mnie nie ka¿de picie alkoholu to pijañstwo i nie ka¿dy pij±cy to alkoholik. Mo¿na spokojnie wypiæ jedno piwo i nie byæ ani pijanym, ani uzale¿nionym.
Ale ciebie tak obrzydza sama koncepcja alkoholu, ¿e musisz j± zrównaæ z poziomem ziemi, ¿eby nikt nie twierdzi³, ¿e alkohol mo¿e byæ normalny.
Te¿ to zauwa¿y³am. Nie ma to jak szydziæ z 'piwka' i 'wódeczki', a samemu lecieæ z 'piwskiem'
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Poka¿ wiadomo¶æ
Id¼cie st±d z m±drymi rozmowami, ja chce czytaæ o mi³o¶ci do ¿ula!

Wys³ane z mojego ALE-L21 przy u¿yciu Tapatalka
Najpierw autorkê trzeba zachêciæ do kontynuowania
__________________

To, ¿e siê do Ciebie u¶miecham, wcale nie musi oznaczaæ, ¿e Ciê lubiê.
Mogê, na przyk³ad, wyobra¿aæ sobie, ¿e stoisz w p³omieniach

Ma³a Mi


"Dobrze jest umieæ odró¿niaæ ¿ycie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 06:51   #455
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez olenkasz Poka¿ wiadomo¶æ
Nieeeee, to ja w dupie by³am, gówno widzia³am, bo ¶miem wy³amaæ siê z hip hip narodowego optymizmu z piwem w ³apie. I nie bardzo kumam, co mam uzasadniaæ? ¯e dojenie alkoholu w miejscu publicznym jest dla mnie nie do przyjêcia i nie chcia³abym, ¿eby moje dzieci dostawa³y ode mnie buzi w policzek, kiedy jedzie ode mnie alkoholem?

Gdyby to mityczne piwko zast±piæ na winko i rado¶nie popijaæ z gwinta na pla¿y, to wysz³aby patologia. Albo, skoro jeden rodzic mo¿e, to niech na spacerze ojciec prowadzi wózek, a matka sobie dziabie raz po raz z piersióweczki. Rzecz jasna nie po to, ¿eby siê upiæ! Broñ bo¿e! Tak tylko, dla zabawy, dla przyjemno¶ci oraz, najwa¿niejsze, ¿eby nie ukrywaæ przed dzieckiem alkoholu, przeca to niezdrowo.

¯adnej merytoryki z kolei nie widzê w rejtanowaniu, bo browiec wszêdzie tam, gdzie mam ochotê, jest mym prawem. Rozdzieranie szat, bo w necie kto¶ napisa³, ¿e on se z puchy w parku i w ZOO poci±gaæ nie bêdzie. No sorry, nie bêdzie i ju¿, nie wiem, co mam ci uzasadniaæ? ¯e dla mnie cz³owiek, który na spacer z dzieciakiem nie mo¿e wyj¶æ bez puchy trunku jest alkoholikiem? ¯e przyzwolenie spo³eczne na picie widaæ nawet w tym w±tku?


Widzia³am to samo w Polsce, ale pewnie w innej Polsce. Tak samo podró¿owa³am do innych krajów, te¿ palcem po mapie. Bo przecie¿ nie jest mo¿liwe, ¿eby kto¶ by³ w tym samym pañstwie co ty, ale wyci±gn±³ inne wnioski.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------



Teraz rozumiem ka¿dy bêdzie mi wymienia³ dowolne miejsce na ziemi i sprawdza³ czy tam by³am, bo je¶li nie by³am, to jeszcze nic nie widzia³am, tak?
No taki ze mnie Globtroter jeszcze nie jest, ¿eby przeczesaæ ca³e uniwersum w poszukiwaniu examplów do dyskusji na wiza¿u.
Przesadzasz. Alkohol sam w sobie nie jest zly. Co z tego ze dziecko poczuje od ciebie wino? Dzieci pzez obserwacje sie icza- umiaru takze.

Za granica ludzie czesto pija na piknikach, na plazy wieczorem ( polecam, duzo przyjemniej niz w knajpie) a nawet jezdza po spozyciu autem.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 07:20   #456
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomo¶ci: 3 218
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Przykre jest to, ¿e ludzie uwazajacy siê za inteligentnych i na poziomie, uwazaj±, ¿e alkohol jest ok, o ile je¶li wypijany jest s pieknych okolicznosciach przyrody i rozsadnej ilosci (czyli pije no libie ale nie upijam siê). No nie. Alkohol to trucizna, bez wzgledu na ilosc, dziala negatywnie na wiekszo¶æ narzadow i tkanek w organizmie czlowieka. Im wiecej i czesciej tym gorzej. Ale nie istnieje ilo¶æ obojetna dla organizu.

Picie okazyjne to nie patologia. Picie piwa (jednego) przy dzieciach kiedy jeden z opiekunow jest trzezwy to tez nie patologia. W niektorych krajach prowadzenie auta po pewnej ilosci alkoholu nie jest przestepstwem. To wszystko jest jedynie g³upot±...albo brakiem wiedzy na temat skutków.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
new woman in town jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 07:23   #457
201707261516
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

W koñcu jaki¶ naprawdê hardcorowy watek o bdsm
201707261516 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-07-18, 07:48   #458
201712071518
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 11 487
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez new woman in town Poka¿ wiadomo¶æ
Przykre jest to, ¿e ludzie uwazajacy siê za inteligentnych i na poziomie, uwazaj±, ¿e alkohol jest ok, o ile je¶li wypijany jest s pieknych okolicznosciach przyrody i rozsadnej ilosci (czyli pije no libie ale nie upijam siê). No nie. Alkohol to trucizna, bez wzgledu na ilosc, dziala negatywnie na wiekszo¶æ narzadow i tkanek w organizmie czlowieka. Im wiecej i czesciej tym gorzej. Ale nie istnieje ilo¶æ obojetna dla organizu.

Picie okazyjne to nie patologia. Picie piwa (jednego) przy dzieciach kiedy jeden z opiekunow jest trzezwy to tez nie patologia. W niektorych krajach prowadzenie auta po pewnej ilosci alkoholu nie jest przestepstwem. To wszystko jest jedynie g³upot±...albo brakiem wiedzy na temat skutków.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jedyni ludzie inteligentni i na poziomie to abstynenci?
201712071518 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 07:52   #459
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 831
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli jedyni ludzie inteligentni i na poziomie to abstynenci?
No jasne. Np. wszyscy muzu³manie - i nie mówiê tego z³o¶liwie
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 07:58   #460
201712071518
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 11 487
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7557203 1]No jasne. Np. wszyscy muzu³manie - i nie mówiê tego z³o¶liwie [/QUOTE]

ojtam, po ciemku i pod dachem allah nie widzi
201712071518 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 08:02   #461
Hanako
lubi eks swojego mê¿a
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 791
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez new woman in town Poka¿ wiadomo¶æ
Przykre jest to, ¿e ludzie uwazajacy siê za inteligentnych i na poziomie, uwazaj±, ¿e alkohol jest ok, o ile je¶li wypijany jest s pieknych okolicznosciach przyrody i rozsadnej ilosci (czyli pije no libie ale nie upijam siê). No nie. Alkohol to trucizna, bez wzgledu na ilosc, dziala negatywnie na wiekszo¶æ narzadow i tkanek w organizmie czlowieka. Im wiecej i czesciej tym gorzej. Ale nie istnieje ilo¶æ obojetna dla organizu.

Picie okazyjne to nie patologia. Picie piwa (jednego) przy dzieciach kiedy jeden z opiekunow jest trzezwy to tez nie patologia. W niektorych krajach prowadzenie auta po pewnej ilosci alkoholu nie jest przestepstwem. To wszystko jest jedynie g³upot±...albo brakiem wiedzy na temat skutków.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Chipsy te¿ dzia³aj± negatywnie na organizm cz³owieka. Nie ma w nich absolutnie nic warto¶ciowego. A kremówki i karkówka z grilla te¿ nie przoduj± jako zdrowe.
Z kolei jazda na motocyklu jest czystym proszeniem siê o k³opoty, nie daj±c w zamian nic oprócz wyrzutu hormonów.

Ale jak rozumiem, ludzie inteligentni i na poziomie nie mog± robiæ niczego dla czystej przyjemno¶ci i musz± unikaæ jakiegokolwiek ryzyka. Powinni je¶æ jarmu¿ i pier¶ z indyka, jako hobby obraæ szyde³kowanie i nie piæ, przede wszystkim nie piæ.

P.S. Chêtnie przeczytam jakie¶ ¼ród³a dotycz±ce ogólnej szkodliwo¶ci alkoholu dla zdrowia. We w³asnym zakresie znajdujê tylko artyku³y dotycz±ce albo chwilowego stanu upojenia, albo d³ugotrwa³ych skutków ciê¿kiego alkoholizmu. Je¶li masz jaki¶ artyku³, czym siê koñcz± dwie lampki wina tygodniowo, to podrzuæ, poczytam co mi grozi.
__________________
chase the rain!

Edytowane przez Hanako
Czas edycji: 2017-07-18 o 08:08
Hanako jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-18, 08:26   #462
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

cukier to trucizna, jedzenie cukru to glupota.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 08:32   #463
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomo¶ci: 3 218
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Hanako Poka¿ wiadomo¶æ
Chipsy te¿ dzia³aj± negatywnie na organizm cz³owieka. Nie ma w nich absolutnie nic warto¶ciowego. A kremówki i karkówka z grilla te¿ nie przoduj± jako zdrowe.
Z kolei jazda na motocyklu jest czystym proszeniem siê o k³opoty, nie daj±c w zamian nic oprócz wyrzutu hormonów.

Ale jak rozumiem, ludzie inteligentni i na poziomie nie mog± robiæ niczego dla czystej przyjemno¶ci i musz± unikaæ jakiegokolwiek ryzyka. Powinni je¶æ jarmu¿ i pier¶ z indyka, jako hobby obraæ szyde³kowanie i nie piæ, przede wszystkim nie piæ.

P.S. Chêtnie przeczytam jakie¶ ¼ród³a dotycz±ce ogólnej szkodliwo¶ci alkoholu dla zdrowia. We w³asnym zakresie znajdujê tylko artyku³y dotycz±ce albo chwilowego stanu upojenia, albo d³ugotrwa³ych skutków ciê¿kiego alkoholizmu. Je¶li masz jaki¶ artyku³, czym siê koñcz± dwie lampki wina tygodniowo, to podrzuæ, poczytam co mi grozi.
Polecam wujaszka Google, wpisz: badania naukowe wplyw alkoholu na zdrowie, oddzialywanie alkoholu na organizm czlowieka.

Nie widzê sensu dyskusji majacej na celu udowodnienie udowodnionego. Alkohol szkodzi zdrowiu, zazwyczaj proporcjonalnie do przyjmowanej ilosci i czestotliwosci jego spo¿ywania. I tak, tak jak papierosy, cukier, no zdrowa dieta itd.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
new woman in town jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 08:34   #464
Hanako
lubi eks swojego mê¿a
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 791
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez kennedy Poka¿ wiadomo¶æ
cukier to trucizna, jedzenie cukru to glupota.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
A doro¶li ludzie nie trawi± laktozy, a t³uszcze nasycone powoduj± choroby serca, a gluten nas wyzwoli...

A nie, chyba co¶ pokrêci³am. Ale trudno nad±¿yæ za tymi dietetycznymi teoriami, tak szybko odchodz±.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 08:41   #465
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomo¶ci: 3 218
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Hanako Poka¿ wiadomo¶æ
Chipsy te¿ dzia³aj± negatywnie na organizm cz³owieka. Nie ma w nich absolutnie nic warto¶ciowego. A kremówki i karkówka z grilla te¿ nie przoduj± jako zdrowe.
Z kolei jazda na motocyklu jest czystym proszeniem siê o k³opoty, nie daj±c w zamian nic oprócz wyrzutu hormonów.

Ale jak rozumiem, ludzie inteligentni i na poziomie nie mog± robiæ niczego dla czystej przyjemno¶ci i musz± unikaæ jakiegokolwiek ryzyka. Powinni je¶æ jarmu¿ i pier¶ z indyka, jako hobby obraæ szyde³kowanie i nie piæ, przede wszystkim nie piæ.

P.S. Chêtnie przeczytam jakie¶ ¼ród³a dotycz±ce ogólnej szkodliwo¶ci alkoholu dla zdrowia. We w³asnym zakresie znajdujê tylko artyku³y dotycz±ce albo chwilowego stanu upojenia, albo d³ugotrwa³ych skutków ciê¿kiego alkoholizmu. Je¶li masz jaki¶ artyku³, czym siê koñcz± dwie lampki wina tygodniowo, to podrzuæ, poczytam co mi grozi.
Ludzie robia dla czystej przyjemnosci wiele rzeczy i, o ile nie jest to zabronione prawie, moga robic co chc±. Piæ, paliæ, æpaæ, po¿eraæ cukier tonami...no, szkodzic swojemu zdrowiu. Ale cia³o mamy jedno, wiec tak jak ty mozesz robic z nim co chcesz, tak jak mieæ w³asne zdanie na ten temat. Nooo chyba, ¿e obowiazuje cenzura.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
new woman in town jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 08:58   #466
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Poka¿ wiadomo¶æ
ojtam, po ciemku i pod dachem allah nie widzi
Kadafi pi³ whisky nalewan± z dzbanka do herbaty, do fili¿anki.
Cz³owiek zawsze znajdzie sposób.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanako Poka¿ wiadomo¶æ
A doro¶li ludzie nie trawi± laktozy, a t³uszcze nasycone powoduj± choroby serca, a gluten nas wyzwoli...

A nie, chyba co¶ pokrêci³am. Ale trudno nad±¿yæ za tymi dietetycznymi teoriami, tak szybko odchodz±.
A to wszystko sprowadza siê do jednego... Jak to sz³o?
"¯ycie jako ¶miertelna choroba przenoszona drog± p³ciow±".
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 09:11   #467
201803090921
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 4 538
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
Kadafi pi³ whisky nalewan± z dzbanka do herbaty, do fili¿anki.
Cz³owiek zawsze znajdzie sposób.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



A to wszystko sprowadza siê do jednego... Jak to sz³o?
"¯ycie jako ¶miertelna choroba przenoszona drog± p³ciow±".
Alle men must die.
201803090921 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 09:34   #468
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomo¶ci: 1 633
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez domdom1 Poka¿ wiadomo¶æ
W koñcu jaki¶ naprawdê hardcorowy watek o bdsm
Too kinky
Kelecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 09:49   #469
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 341
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Poka¿ wiadomo¶æ
Dokladnie tak.

Zastanawiam sie czy to jednak nie troll bo autorka niby inteligentna ale jednak bez swiadomosci, ktor± teraz ma prawie kazdy: ¿e nawet mala ilosc alkoholu spozywana czesto, codziennie, to zapewne alkoholizm, ¿e terapii musi chciec on, nie ona, ze alkohol przynosi dramatyczne konsekwencje, rujnuje zdrowie fizyczne i relacje itd. Przeraza i poraza mnie chec autorki do dominowania. Nieco to niezdrowe :/
Tak czy siak watek udany, bo historia nie jest zupelnie nieprawdopodobna.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Hê? Inteligentna, bo co, bo sama tak o sobie pisze? Przecie¿ ona pisze jak ¶rednio zaawansowany gimnazjalista, nie wierzê, ¿e doros³a kobieta prowadz±ca biuro rachunkowe jak sama twierdzi (), nie umie pisaæ jak doros³y. Sorry, ale ju¿ wola³am nawet egzaltowane wypociny w w±tku o Monsieur xD
Jak dla mnie to troll, no bo bez kitu xD
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne dzia³ania maj± u mnie prawo bytu i nie przyprawiaj± mnie o zniechêcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i ³zy w oczach.
Mitsukki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-18, 12:02   #470
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 032
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Droga autorko w tytule w±tku pytasz "czy to ma przysz³o¶æ?"... Otó¿ niestety nie ma i nie wiem czemu odrzucasz wszystkie g³osy rozs±dku, które próbuj± Ci u¶wiadomiæ w jakiej sytuacji siê znalaz³a¶. Nie wiem jak± przysz³o¶æ chcesz stworzyæ z takim cz³owiekiem. Facet, który jest skrajnym leniem, egoist± i pijakiem nigdy nie bêdzie dobrym materia³em na partnera, ani mê¿a, a ju¿ wrêcz strach my¶leæ jakim by³by rodzicem...

Ten cz³owiek ma 38 lat, jest dojrza³ym mê¿czyzn± z ukszta³towanym ju¿ charakterem. Przez te wszystkie lata nie chcia³o mu siê zadbaæ nawet o siebie samego (w³±czaj±c w to higienê) i ¿erowa³ na biednych rodzicach-emerytach. To jednak o czym¶ ¶wiadczy i trzeba byæ naprawdê ¶lepym, ¿eby tego nie dostrzegaæ. To ju¿ dawno nie jest zbuntowany nastolatek, ani m³ody ch³opak, którego mo¿na sobie jeszcze "ustawiæ". On siê nie zmieni nigdy, co najwy¿ej bêdzie piêknie maskowaæ swoje prawdziwe oblicze.

Postêpujesz bardzo g³upio wi±¿±c siê z nim i zamiast g³ow± ewidentnie my¶lisz czym¶ innym podejrzewam, ¿e du¿± rolê odgrywaj± tu jakie¶ kompleksy, bardzo niska samoocena lub z³e do¶wiadczenie z przesz³o¶ci.

A teraz z punktu widzenia amanta - generalnie trafi³o mu siê jak milion w totka. Niesamowicie naiwna, bogata laska, która jest chêtna aby go utrzymywaæ, robiæ wszystko za niego, bzykaæ siê z nim i razem popijaæ. Wiadomo, ¿e jest mu z Tob± jak w niebie, 1000 razy lepiej, ni¿ z biednymi emerytami. ¯eby mieæ to wszystko wystarczy BYÆ MI£YM (albo udawaæ mi³ego). Wiadomo, ¿e facet bêdzie robi³ wszystko, co tylko zechcesz, ¿eby tylko utrzymaæ obecny stan rzeczy (szczerze mówi±c masz tak niskie wymagania, ¿e nie musi siê jako¶ specjalnie wysilaæ, bo wystarczy jaki¶ badylek, tanie czekoladki od czasu do czasu i udawanie popychad³a, które za wszystko przeprasza). Dziwne tylko, ¿e znacie siê parê miesiêcy, a misio jako¶ nadal nie pracuje... chyba jednak siê tak nie zmieni³. Noooo przepraszam pije trochê mniej (przy Tobie, bo nie wiesz co jest, jak Ciebie nie ma przy nim).

Nie rozumiem jak mo¿na byæ a¿ tak naiwn±, ¿eby my¶leæ, ¿e zmienisz ju¿ dawno doros³ego ch³opa, pijaka spod sklepu bez ¿adnych zainteresowañ, inteligencji i perspektyw, nieodpowiedzialnego i wykorzystuj±cego innych ludzi w ksiêcia na bia³ym rumaku.
ally5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:10   #471
Nasia1138
Raczkowanie
 
Avatar Nasia1138
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Hanako Poka¿ wiadomo¶æ
A doro¶li ludzie nie trawi± laktozy, a t³uszcze nasycone powoduj± choroby serca, a gluten nas wyzwoli...

A nie, chyba co¶ pokrêci³am. Ale trudno nad±¿yæ za tymi dietetycznymi teoriami, tak szybko odchodz±.
Bardzo wielu ludzi cierpi na celiakiê (nietolerancje glutenu) i uwierz,¿e marz± o zjedzeniu normalnej kanapki😉 tak samo z nietolerancj± laktozy

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nasia1138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:17   #472
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomo¶ci: 10 564
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Nasia1138 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo wielu ludzi cierpi na celiakiê (nietolerancje glutenu) i uwierz,¿e marz± o zjedzeniu normalnej kanapki😉 tak samo z nietolerancj± laktozy

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt tego nie neguje, mowa raczej o niejedzeniu glutenu, bo taka moda.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:17   #473
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 2 827
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Roznica: jedzenie fast fooda czy picie mleka z laktoza wywolac moze najwyzej sraczke, a nie wypadki, pobicie zony czy choroby plodu.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:21   #474
Nasia1138
Raczkowanie
 
Avatar Nasia1138
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Shawtty Poka¿ wiadomo¶æ
Nikt tego nie neguje, mowa raczej o niejedzeniu glutenu, bo taka moda.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chorujê na celiakiê i ta moda mo¿e szkodzi nam w postrzeganiu celiaków jako normalnych ludzi. Ale pomaga,poniewa¿ produkty bezglutenowe maj± wiêkszy popyt i dziêki temu pojawiaj± siê w sklepach. I tak jak w innych krajach to normalne tak w Polsce nadal jest masakra z dostêpno¶ci± produktów.. No ale te¿ tej mody nie rozumiem. Wiele bym da³a,by móc zje¶æ kanapkê 😋 ale nie o tym tym w±tek.wymy¶lna dieta nie zmienia twojej psychiki,to nie jest uzale¿nienie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Nasia1138
Czas edycji: 2017-07-18 o 12:22
Nasia1138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:50   #475
Hanako
lubi eks swojego mê¿a
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 791
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Hiiro Poka¿ wiadomo¶æ
Roznica: jedzenie fast fooda czy picie mleka z laktoza wywolac moze najwyzej sraczke, a nie wypadki, pobicie zony czy choroby plodu.
A ostrym no¿em mo¿na siê skaleczyæ, a samochodem osobowym wa¿±cym 3 tony spowodowaæ wypadek - w zesz³ym roku oko³o 33 500 wypadków i ponad 3000 ofiar ¶miertelnych.
Jak rozumiem, samochody te¿ nale¿y zdj±æ z dróg publicznych? I ka¿de inne potencjalne zagro¿enie?
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:51   #476
Nasia1138
Raczkowanie
 
Avatar Nasia1138
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Wszystko jest dla ludzi. Tylko z g³ow±.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nasia1138 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 12:58   #477
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 27 815
Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Nasia1138 Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystko jest dla ludzi. Tylko z g³ow±.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Tez tak uwazam.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 13:30   #478
Karena 73
Kobieta z klas±
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 3 058
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Poka¿ wiadomo¶æ
Wy chyba a macie jakie¶ przykre wspomnienia z dzieciñstwa.

Ja w tym nic z³ego nie widzê, w jednym piwie wypitym przy wyj¶ciu na pizzê przez rodzica czy w³a¶nie na pla¿y. A co z urodzinami ? Tam te¿ powinno sobie darowaæ wypicie drinka bo dziecko patrzy ?
Nie wiem, odk±d pamiêtam rodzice mnie zabierali na ogródek gdzie by³y trampoliny, plac zabaw, dzieci siê bawi³y mama czy tata wypi³ po piwie i ze znajomymi wrócili¶my do domu.
Tak samo na pla¿y, straszne.. ¿e wypije siê jedno piwo na kilka godzin siedzenia na pla¿y.
Nie wiem, z tego zabierania w³a¶nie do ogródka nic z³ego mi siê nie sta³o, nie mam ¿adnego skrzywienia czy z³ych wspomnieñ. Alkoholiczka nie zosta³am. Tak samo z reszt± moi rodzice.
Jaki ma sens kryæ siê przed dzieckiem z tym,¿e pije siê raz na jaki¶ czas alkohol ? Czekaæ a¿ dziecko za¶nie,¿eby napiæ siê piwa, kieliszek wina czy jednego drinka ?
Tylko zaznaczam,¿e ja piszê o wyj¶ciach które mia³o miejsce raz-dwa na miesi±c.
Nie codziennie,czy co weekend.
Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety ja pamiêtam "urodzinki", na które zabierali mnie rodzice. A raczej powroty z nich, kiedy wstydzi³am siê za nich mimo, ¿e mia³am tylko kilka lat. Potem ju¿ nie by³o okazjonalnie, a raczej codziennie. Przecie¿ to tylko piwko. Dzieñ matki u mojego brata w przedszkolu i moja matka cuchn±ca piwskiem. ¯enada. Takich przyk³adów mogê podaæ milion.

Nie, nie jestem abstynentk±, ale moje dziecko nigdy nie widzia³o nas pijanych, ani na du¿ym rauszu. NIGDY. I nie chodzi o to, ¿e dziecko widzi picie alkoholu, ale raczej o zachowanie po kielichu, czasem be³kot, zaczepki a nawet awantury. Po tym co ja prze¿y³am obieca³am sobie, ¿e moje dziecko bêdzie mia³o trze¼wych rodziców. Tylko kto¶ kto to prze¿y³ zrozumie o czym pisze.
__________________
Mi³o¶æ to gra we dwoje, w której oboje musz± wygrywaæ.
Karena 73 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 13:36   #479
201707261516
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Kelecka Poka¿ wiadomo¶æ
Too kinky
Menel by day, slut by night?

Edytowane przez 201707261516
Czas edycji: 2017-07-18 o 13:38
201707261516 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2017-07-18, 13:39   #480
Karena 73
Kobieta z klas±
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 3 058
Dot.: Zwi±zek z... no có¿, "panem spod sklepu". Czy to ma przysz³o¶æ?

Cytat:
Napisane przez Hanako Poka¿ wiadomo¶æ
Jest mniej wiêcej tak samo obrzydliwa jak mamusia pachn±ca czosnkiem albo gotowan± kapust±. Dla dziecka, dla którego alkohol nie jest stworzeniem szatana, zapach alkoholu nie jest ¿adn± traum±.

A sk±d wiesz? Mamusia pi³a? Czy teoretyzujesz?
__________________
Mi³o¶æ to gra we dwoje, w której oboje musz± wygrywaæ.
Karena 73 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-07-19 11:31:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.