Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-19, 15:17   #781
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Widziałam ale ja potrzebuję ze srebrnymi okuciami
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 15:22   #782
lauranow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 507
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Witam,
jestem tu nowa i potrzebuję porady
chciałabym kupić chia w kolorze fuksji czy ktoś ma?
jak się nosi i tak ta skóra się zachowuje?

będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź
__________________
Szukają domu

MK Susannah Blossom + silver
lauranow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 21:53   #783
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez lauranow Pokaż wiadomość
Witam,

jestem tu nowa i potrzebuję porady

chciałabym kupić chia w kolorze fuksji czy ktoś ma?

jak się nosi i tak ta skóra się zachowuje?



będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź

Fuksjowa skora od SP się gniecie. moja siostra ma chia olbie i corleone - najlepiej wyglada ta ostatnia, ponieważ jest sztywna. Nie mniej jednak chia w fuksji wyglada bardzo ładnie ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 08:32   #784
misia2211
Raczkowanie
 
Avatar misia2211
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 437
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Imperia srebrna na olx


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 10:07   #785
ingela777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Sorina dziękuję Ci bardzo. Ja mam zamiar nosic w tym kalendarz formatu a5 wiec dla mnie rozmiar idealny. Mam jeszcze pytanie: czy agenda wejdzie do modeny? I czy z tyłu jest jeszcze jakaś kieszonka? Dzięki i przepraszam za milion pytań 😉
ingela777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 11:30   #786
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Nie wejdzie do modeny na 100% bo jest większa od niej. Zeszyt jak daję do agendy to jeszcze jest duzo miejsca po bokach. Więcej kieszonek też nie ma.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 12:52   #787
ingela777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Sorina dziękuję. Juz teraz wiem wszystko. Z agenda musze się wstrzymać do czasu kupienia Olbii 😀😀
ingela777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 17:02   #788
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Sprzedałam moją imperię w toupe
Jakoś za mała i za miękka, po prostu zbyt młodzieżowa, nie to że zła ale mi jakoś tak do końca nie podpasowała. Nie wiem co ja sobie myślałam zamawiając młodzieżową torebkę, że się odmłodzę . Już nie będę się tak napalać na nowości zanim nie pooglądam choćby fotek w necie.
Tak samo miałam z Bari, zachorowałam i musiałam mieć bo szukałam shopperki niezbyt dużej a jak przyszła to raz zabrałam ją do pracy i stoi w garderobie w woreczku. Raczej wydaje mi się, że to ciutkę elegancka torebeczka do pracy bo na zakupy to szkoda i za dużo przegródek Może jeszcze przyjdzie na nią czas...
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 18:56   #789
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja mam na odwrót długo się zastanawiam jak wyjdzie danym model a jaki masz kolor Bari ?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 19:27   #790
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dziewczyny chciałam spytać jak się sprawują wasze skory sp premium w czerni. Mam wrazenie ze ta skora w tym kolorze jest bardzo podatna na zadrapania i uszkodzenia , w dodatku bardzo widoczne sa ślady od palców..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 19:29   #791
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja nie mam nic w tej skórze.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-21, 08:50   #792
Takutenka
Raczkowanie
 
Avatar Takutenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 265
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Sprzedałam moją imperię w toupe
Jakoś za mała i za miękka, po prostu zbyt młodzieżowa, nie to że zła ale mi jakoś tak do końca nie podpasowała. Nie wiem co ja sobie myślałam zamawiając młodzieżową torebkę, że się odmłodzę . Już nie będę się tak napalać na nowości zanim nie pooglądam choćby fotek w necie.
Tak samo miałam z Bari, zachorowałam i musiałam mieć bo szukałam shopperki niezbyt dużej a jak przyszła to raz zabrałam ją do pracy i stoi w garderobie w woreczku. Raczej wydaje mi się, że to ciutkę elegancka torebeczka do pracy bo na zakupy to szkoda i za dużo przegródek Może jeszcze przyjdzie na nią czas...
Fenomeno, a ja się właśnie zastanawiam nad Imperią lub Palermo w granacie i nie wiem która będzie lepsza? Niby ma być torebką na co dzień, do dżinsów, wyjście do kina, wieczorem ze znajomymi, itp. ale jak przyjdzie ubrać cygaretki i marynarkę to Imperia może być zbyt sportowa Jeśli chodzi o pojemność to chyba będą wypadały podobnie?

Czasem się zastanawiam jakim cudem tak szybko stwierdziłam, że można wydać na małą torebkę 800 zł

Co do Bari to też do niej wzdycham, ale póki co cena mnie blokuje marzy mi się szara, ale boję się, że po "załadowaniu" będzie strasznie ciężka. Może lepiej Olbia?

Edytowane przez Takutenka
Czas edycji: 2017-07-21 o 08:53
Takutenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 10:01   #793
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja mam na odwrót długo się zastanawiam jak wyjdzie danym model a jaki masz kolor Bari ?
Czarną mam i coś tam złote ma lekkie dodatki

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Takutenka Pokaż wiadomość
Fenomeno, a ja się właśnie zastanawiam nad Imperią lub Palermo w granacie i nie wiem która będzie lepsza? Niby ma być torebką na co dzień, do dżinsów, wyjście do kina, wieczorem ze znajomymi, itp. ale jak przyjdzie ubrać cygaretki i marynarkę to Imperia może być zbyt sportowa Jeśli chodzi o pojemność to chyba będą wypadały podobnie?

Czasem się zastanawiam jakim cudem tak szybko stwierdziłam, że można wydać na małą torebkę 800 zł

Co do Bari to też do niej wzdycham, ale póki co cena mnie blokuje marzy mi się szara, ale boję się, że po "załadowaniu" będzie strasznie ciężka. Może lepiej Olbia?
O tak Bari jest sama w sobie ciężka a jak załadowałam to tylko raz ją zatachałam do pracy a potem zmieniłam na nuoro i tak już zostało. Chociaż nuoro do pracy trochę mała a dokumenty i inne pierdoły w ręku muszę nosić.
No nie ma jak na razie ideału dla mnie I muszę jakoś sobie radzić zanim się coś nowego u Sabriny pojawi, wciążna to liczę

A Imperia to fajna torebeczka, mała ale nawet pojemna, ani sportowa ani elegancka, taka pewnie zależy w jakim kolorze i do czego się założy ale mi nie pasowała jakoś, do sukienek letnich tak ale już do innych rzeczy mniej. Chia jak dla mnie okazała się bardziej uniwersalna więc ja wyciągnęłam i przeprosiłam, tylko niestety mam czarną . A w sumie na takie lato jak mamy teraz to jest ok
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 14:57   #794
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cześć dziewczyny. Orientujecie się może czy wrócą jeszcze krokodyle? Marzy mi się positano w jasnym krokodylu, na stronie są dostępne tylko w gładkiej skórze, a mi ten model nie podoba się w takiej. Ostatnio zniknęła też lakierowana modena. Czy to oznacza, że będzie teraz tylko czarna matowa?
Szkoda, że na tej stronie praktycznie nic nie ma i trzeba się o wszystkie modele dopytywać.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 20:50   #795
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Madeline, ja mam premium, ale nie zauważyłam takich objawów

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Takutenka Pokaż wiadomość
Fenomeno, a ja się właśnie zastanawiam nad Imperią lub Palermo w granacie i nie wiem która będzie lepsza? Niby ma być torebką na co dzień, do dżinsów, wyjście do kina, wieczorem ze znajomymi, itp. ale jak przyjdzie ubrać cygaretki i marynarkę to Imperia może być zbyt sportowa Jeśli chodzi o pojemność to chyba będą wypadały podobnie?

Czasem się zastanawiam jakim cudem tak szybko stwierdziłam, że można wydać na małą torebkę 800 zł

Co do Bari to też do niej wzdycham, ale póki co cena mnie blokuje marzy mi się szara, ale boję się, że po "załadowaniu" będzie strasznie ciężka. Może lepiej Olbia?

O, widzę, że powstaje grupa Miłośniczek Modelu Bari . Też do niej wzdycham Czarnej ze złotymi okuciami Olbie mam, jest fajna, lekka, duża, mega pojemna. No i właśnie chciałabym Bari, bo jest sztywna, też duża ale jednak nie bardzo duża Przydaje się czasem coś pośredniego takiego... No i ma dłuższe uszy, idealnie na ramię/przedramię... Eh...

Edytowane przez nalras
Czas edycji: 2017-07-21 o 20:53
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 21:04   #796
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Agnieszka krokodyl był ostatnio old rose szary i czarny. Na all i olx mozna znaleść ten model jeszcze w krokodylu. W gładkiej on nie trzyma kształtu
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 13:06   #797
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dzięki. Tak myślałam, że ta skóra będzie za miękka. Używanej nie chcę, bo pewnie ciężko będzie znaleźć taką w idealnym stanie. Planuję kupić najpierw modenę to przy okazji popytam o positano.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 11:22   #798
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam spytać jak się sprawują wasze skory sp premium w czerni. Mam wrazenie ze ta skora w tym kolorze jest bardzo podatna na zadrapania i uszkodzenia , w dodatku bardzo widoczne sa ślady od palców..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Patrzyłam dziś i zobaczyłam że jest jeszcze czerwona bydlęca czy jakoś tak. Czyli są dwie wersje skór w czerwieni? Czym się różnią?

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

A nie, przepraszam! Czytałam na szybko i myślałam że też o czerwieni piszesz i stąd zacytowanie

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Tj, jest czerwień w skórze bydlęcej i w sp premium
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 21:37   #799
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dziewczyny czy Olbia jest lekko sztywna czy taka miękka i flakowata? Już nie wiem sama, na każdym zdjęciu wygląda inaczej, raz stoi sama i nawet nie drgnie a na innym zdjęciu całkowicie się zgina
Wyciągnęłam dziś tą Bari ale ciężka jak diabli ręka mnie boli a prawie samo powietrze miałam w środku no i z 2 błyszczyki
Może ta Olbia jest lekka?
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 21:48   #800
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Olbia jest lekko sztywna czy taka miękka i flakowata? Już nie wiem sama, na każdym zdjęciu wygląda inaczej, raz stoi sama i nawet nie drgnie a na innym zdjęciu całkowicie się zgina

Wyciągnęłam dziś tą Bari ale ciężka jak diabli ręka mnie boli a prawie samo powietrze miałam w środku no i z 2 błyszczyki

Może ta Olbia jest lekka?

Olbia jest lekka i miękka. Czy będzie choć trochę stała zależy od skory. Mam porównanie bo mamy z siostra i mama każda po jednej. I tak czerwona stoi najlepiej bo skora jest jakby to powiedzieć najgrubsza. Fuksjowa z czasem się wyrobiła a winterrose jest miękka i musi wisieć na wieszaku, bo inaczej wyglada jak wyciągnięta ze śmieci.... wydaje mi się ze na olbie najlepiej wybrać czerń czerwien lub granat. Sama się nad czernią zastanawiam bo miałam Bari i dla mnie była zbyt ciężka, nie wspomnę o marinelli czy napoli, które są jeszcze cięższe. Podziwiam dziewczyny, które noszą te torby


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 10:42   #801
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Widze ze na stronie pojawił się winterrose w modelu pinerolo czy ktoras z Was widziała ten kolor na żywo?
To na pewno jest nowy odcien winterrose, ale ciekawa jestem czy ma dużo różu czy więcej beżu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 11:06   #802
ritagri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

ritagri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 16:22   #803
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Olbia jest lekko sztywna czy taka miękka i flakowata? Już nie wiem sama, na każdym zdjęciu wygląda inaczej, raz stoi sama i nawet nie drgnie a na innym zdjęciu całkowicie się zgina
Wyciągnęłam dziś tą Bari ale ciężka jak diabli ręka mnie boli a prawie samo powietrze miałam w środku no i z 2 błyszczyki
Może ta Olbia jest lekka?
Olbia jest miękka i lekka. Ma lekko usztywnianą górę, ten pasek z wytłoczeniem, więc nie jest całkiem "bazkształtna", ale to tyle . Na zdjęciach na których stoi sama jest na bank czymś wypchana - sama ją tak przechowuję .

Ja mam fazę na Bari czarną ze złotem . A dziś w pracy jestem z Marinellą. Widocznie lubię dźwigać
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 22:02   #804
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość
Olbia jest miękka i lekka. Ma lekko usztywnianą górę, ten pasek z wytłoczeniem, więc nie jest całkiem "bazkształtna", ale to tyle . Na zdjęciach na których stoi sama jest na bank czymś wypchana - sama ją tak przechowuję .

Ja mam fazę na Bari czarną ze złotem . A dziś w pracy jestem z Marinellą. Widocznie lubię dźwigać
Olbia zamówiona Czarna. Mam nadzieje, że się sprawdzi bo potrzebuję lekkiego shoppera z krótkimi uszami, wszystkie dłuższe u mnie się nie sprawdzają, szuram torbą po ziemii

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

[QUOTE=madeline1989;758063 71]Olbia jest lekka i miękka. Czy będzie choć trochę stała zależy od skory. Mam porównanie bo mamy z siostra i mama każda po jednej. I tak czerwona stoi najlepiej bo skora jest jakby to powiedzieć najgrubsza. Fuksjowa z czasem się wyrobiła a winterrose jest miękka i musi wisieć na wieszaku, bo inaczej wyglada jak wyciągnięta ze śmieci.... wydaje mi się ze na olbie najlepiej wybrać czerń czerwien lub granat. Sama się nad czernią zastanawiam bo miałam Bari i dla mnie była zbyt ciężka, nie wspomnę o marinelli czy napoli, które są jeszcze cięższe. Podziwiam dziewczyny, które noszą te torby

Wybrałam czarną, dzięki
Bari bardzo mi się podoba ale za ciężka jednak dla mnie i raczej tylko do pracy się nadaje, bo tak żeby po sklepach z nią buszować to nie bardzo, i raczej do biurowych ciuszków pasuje lepiej. Na weekend jak dla mnie też się nie nadaje ani nawet na mały wyjazd. Idzie do nowej właścicielki, która lubi takie klimaty
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 14:07   #805
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Pisałam z SP i ma byc baby pink może w końcu będę miała swoją wymarzoną chię
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 14:26   #806
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Pisałam z SP i ma byc baby pink może w końcu będę miała swoją wymarzoną chię

Uuuu super wiadomość !!!! Daj znać jak będziesz wiedziała , ze jest Pewnie we wrześniu będzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 19:49   #807
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

No jakos od połowy sierpnia maja szyć to na wrzesień bedzie czekam na próbki nowych skór bo to że SP nazwała go baby pink to jeszcze nie jest pewne że to taki kolor zastanawiam się teraz czy brać do niej pompony ? Na pewno chce tasiemkę. Madeline jak to jest z tą tasiemką? Jak kupujesz wersje z nią to dostajesz ten ten zwykły ściągacz ze skory czy juz nie?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 08:04   #808
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
No jakos od połowy sierpnia maja szyć to na wrzesień bedzie czekam na próbki nowych skór bo to że SP nazwała go baby pink to jeszcze nie jest pewne że to taki kolor zastanawiam się teraz czy brać do niej pompony ? Na pewno chce tasiemkę. Madeline jak to jest z tą tasiemką? Jak kupujesz wersje z nią to dostajesz ten ten zwykły ściągacz ze skory czy juz nie?

Tasiemka jest dodatkowo do kupienia , (troczek skórzany jest bez zmian w zestawie) jak bierzesz od razu to 50 zł kosztuje. Z tasiemka wyglada cudnie chia Wiec koniecznie weź a pompony w zestawie tez się opłaca bo kosztują 150 zł- moim zdaniem pompony do chia obowiązkowo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 08:44   #809
itissunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachod
Wiadomości: 90
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

O nie ja nadal czekam na zamówioną chia old rose z tasiemką (skórzany ściągacz też jest w zestawie) i jestem ciekawa jaki kolor będzie w rzeczywistości, a tu informacja o baby pink może mogłam poczekać do nowej kolekcji.

Przy kupowaniu czarnej corleone takie dylematu nie było

Chociaz coraz bardziej przekonuje się do old rose mimo że ciemniejsza. Może będzie bardziej uniwersalna i jesienią bedzie można jeszcze założyć?

I po przeczytaniu forum też kusi mnie Olbia, ale czarna
itissunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 09:07   #810
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Old rose taka z beżem jest. Jak komuś pasuje to cały rok mozna nosić. Ja musze miec zimny odcień różu o to biorę z pomponem i z tasiemka [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2017-08-01 o 08:49
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 11:39:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.