Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-14, 08:18   #481
Magyya
Przyczajenie
 
Avatar Magyya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Magyya fakt trochę duży ten nos z przodu, z profilu nie jest najgorzej, ale jak sama pisałaś wszystkiego dobrze nie widać.
Trochę przykro że Skupin nie chce wykonać poprawki, tym bardziej że tłumaczyłaś mu, że masz problemy z drożnością, chociaż z tego względu nawet powinien poprawić.
Martwi mnie fakt iż Skupin tłumaczy dość dużej liczbie osób że mają asymetrie twarzy, zaczynam mieć wątpliwości czy robić tą całą operację, ale żyć z takich nosem też nie chce
Hej, wiem, że nie jest najgorzej ale najlepiej też nie.
Jesli chodzi o niedrożność, to jeszcze czekam, możliwe, że tkanki się jeszcze goją (tak powiedział doktor).
Jeśli chodzi o poprawkę, to nie jest zła wola doktora, on uważa, że efekt jest najlepszy z możliwych i nie dało się, i nie da się tego zrobić lepiej.

Do chwast:
Obecne skrzywienie mojego nosa, nierówne kości, i zwłaszcza rotacja końca nosa są większe niż ta asymetria (ja jej dotąd nie widziałam) wspomniana przez dokt0ra.

Podsumowując, należy się dobrze zastanowić nad tym co się da, a czego się nie da zrobić z nosem, i teraz nauczona doświadczeniem, poszłabym na konsultację do kilku lekarzy przed podjęciem ostatecznej decyzji. Być może od każdego usłyszałabym to samo, a być może nie, teraz to gdybanie.

Edytowane przez Magyya
Czas edycji: 2017-07-14 o 08:20
Magyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 09:03   #482
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Ja tez nie mam jeszcze w stu procentach normalnej drożności. Zależy od dnia
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 12:00   #483
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Magyya Pokaż wiadomość

Na koniec zdjęcie z zaznaczeniem, czego mniej więcej się spodziewałam jeśli chodzi o profil i zmniejszenie masywności końca nosa (profil plan).
Naprawdę chciałaś odciąć sobie połowę nosa? Nos w takim rozmiarze wyglądałby źle i nieproporcjonalnie, serio. Moim zdaniem z profilu jest super, z przodu faktycznie trochę skręca ale nie na tyle żeby rzucało się to w oczy przy pierwszym spojrzeniu.
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 17:25   #484
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Moim zdaniem spoko nos Ale ja nie mam wielkich wymagań, dla mnie wystarczy by nos miał kształt nosa a nie klamki od zakrystii, góry i dolin (mój typ) albo kartofla

A co do tej niedrożności to ona zawsze się utrzymuje po zabiegu? W sumie nie przypominam sobie by dr mi o tym wspominał.
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 19:51   #485
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Tak jak spytasz dr to o tym powie i mnie wspominał pamietam. Po prostu nos głownie puchnie od środka :p
Jak jest gorąco to mam masakrę a w chłodne dni oddycham normalnie

Migotka 94 ja tez nieco sie przeraziłam ta wizja.. z trgo co wiem połowy nosa odcinają jacyś irańscy i tureccy lekarze, oraz koreańscy :p wiec moze tam warto.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 18:09   #486
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Ile może trwać ten efekt uboczny? Rozumiem, że po jakimś czasie wszystko wraca do normy?
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-15, 19:10   #487
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

No pewnie aż nie zejdzie opuchlizna czyli ok rok
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-21, 06:09   #488
Magyya
Przyczajenie
 
Avatar Magyya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez migotka_94 Pokaż wiadomość
Naprawdę chciałaś odciąć sobie połowę nosa? Nos w takim rozmiarze wyglądałby źle i nieproporcjonalnie, serio. Moim zdaniem z profilu jest super, z przodu faktycznie trochę skręca ale nie na tyle żeby rzucało się to w oczy przy pierwszym spojrzeniu.

Hahaha
Ubawiłam się, serio Nie no, oczywiście to nie jest rysunek co do milimetra, tylko ogólnie, chodziło mi o to, że nos miał być szczuplejszy, ten okrągły kartoflowaty kształt skorygowany

I nadal nie mówię, że jest tragicznie, ale podtrzymuję to, co pisałam w swoim długim wywodzie. Tak czy tak, wolę nos po zabiegu niż przed, żeby było jasne.

A dla przykładu, że duże i masywne nosy się zwęża i zmniejsza, fotka z sieci.

Jeszcze co do skutków ubocznych i dochodzenia do siebie po narkozie i o gojeniu, bo wiele dziewczyn o to pyta. To naprawdę jest sprawa bardzo indywidualna. Niektóre mdleją, wymiotują itp. Ja zniosłam narkozę dobrze, bez nudności i żadnych ponadstandardowych atrakcji. Za to czarne i żółte sińce miałam na twarzy przez miesiąc i ciężki korektor to był mój wielki przyjaciel (a niektóre dziewczyny już tydzień po zabiegu wyglądają tak jak ja po 3 tygodniach). Czytałam też, że dziewczyny pisały o tym, że szwy rozpuszczają się i wypadają po 3-4 tygodniach, ja je miałam chyba przez 2 miesiące. Od zabiegu minęło pół roku i nadal mam twardą i dziwny w dotyku dół nosa (czubek od spodu), a niektóre dziewczyny mają czucie i miękki nos po 4 mcach. Naprawdę ciężko przewidzieć scenariusz, u każdej/każdego jest inny

W każdym razie, jeszcze raz powodzenia tym, które są przed, i szybkiego gojenia tym, które są po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zwezenie.jpg (48,8 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skrocenie.jpg (16,0 KB, 177 załadowań)

Edytowane przez Magyya
Czas edycji: 2017-07-21 o 06:28
Magyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 09:39   #489
pikkolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Ja juz dwa dni po zdjeciu gipsu, jest swietnie! wrzuce fotki za pare dni bo kazdego dnia obserwuje jeszcze jak pieknie opuchlizna schodzi. Chyba jestem jakas niezniszczalna ale nie mialam ani jednego problemu po zabiegu, jeden malutki krwiczek i dyskomfort z oddychaniem, tak to zadnych wiekszych zastrzezen. Za to dziewczyny, z ktorymi mialam zabieg wygladaja jakby zeszly z ringu, jedna z nich w 3 dobie po zabiegu okropnie spuchla. Jakby ktos mial jakies pytania to sluze pomoca
pikkolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 12:35   #490
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pikkolo Pokaż wiadomość
Ja juz dwa dni po zdjeciu gipsu, jest swietnie! wrzuce fotki za pare dni bo kazdego dnia obserwuje jeszcze jak pieknie opuchlizna schodzi. Chyba jestem jakas niezniszczalna ale nie mialam ani jednego problemu po zabiegu, jeden malutki krwiczek i dyskomfort z oddychaniem, tak to zadnych wiekszych zastrzezen. Za to dziewczyny, z ktorymi mialam zabieg wygladaja jakby zeszly z ringu, jedna z nich w 3 dobie po zabiegu okropnie spuchla. Jakby ktos mial jakies pytania to sluze pomoca
Koniecznie wstaw zdjęcia przed i po
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 16:58   #491
pikkolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

To jest zdjecie przed i po. Jakies pol godziny po zdjeciu gipsu z kazdym dniem nosek (juz nie nochal!) jest mniejszy i bardziej kobiecy .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0422.jpg (62,4 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0453.jpg (76,7 KB, 279 załadowań)
pikkolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-22, 07:28   #492
KasiaKa12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Piekny nosek!
KasiaKa12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 08:55   #493
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Magyya Pokaż wiadomość
Hej, ok, to się trochę rozpiszę, bo mam garść swoich przemyśleń na ten temat. Jestem pół roku po zabiegu i sytuacja wygląda tak samo, tzn nie jestem do końca zadowolona. Miałam wizytę kontrolną, wg doktora wszystko jest ok, mankamenty tłumaczy asymetrią mojej twarzy, nie widzi możliwości poprawek i nie podejmie się ich. Częściowo przyjmuję jego argumenty (w końcu ja się na anatomii nie znam i trudno mi z ni rtgm polemizować). Rzeczywistość i twarde fakty dla mnie są takie, że :

a) miałam garba - nie mam garba (zmiana na plus, oczywiście)

b) miałam nos skierowany w dół - został podniesiony i po zabiegu poziom "zadartości" był dla mnie ok, teraz opadł i opada nadal, mam nadzieję, że się zatrzyma, bo już z powrotem lekko celuje w dół

c) miałam krzywy nos - mam krzywy nos, dodatkowo sama końcówka jest skrzywiona, jakby uległa rotacji podczas zabiegu (nie widac tego na załączonym zdjęciu); kości nosa od góry do dołu zakręcają ze 2 razy jak Dunajec na przełomach; końcówka jest skierowana w stronę lewego kącika oka, a nie prosto

d) miałam masywną końcówkę (taki "kartofel", żeby obrazowo to opisać) - mam masywną końcówkę; a chciałam ją zmniejszyć i wyszczuplić; końcówka jest niesymetryczna: z lewej strony masywniejsza niż z prawej

e) mam teraz 2 inaczej wyglądające profile, więcej kości po lewej niż po prawej stronie, dodatkowo z prawej strony jest wyczuwalna kość pod okiem, coś jak "drugi oczodół" i tworzy cień pod okiem, którego nie było wcześniej

f) mam kłopoty z drożnością dziurek, oddycham świszcząco, mam problem z dokładnym oczyszczeniem nosa w środku i pewnie czeka mnie wizyta u laryngologa, żeby ocenił temat

Z powyższych punktów zrealizował się jeden, czyli usunięcie garba, i lekkie podniesienie końcówki. Wiem, że nie tylko ja mam takie odczucia po operacji, problem krzywego nosa argumentowanego asymetrią twarzy został też u Euforii, która wypowiadała się na tym wątku.

I teraz moja ocena i wnioski:

1) zdaję sobie sprawę, że część tych niedociągnięć jest widoczna tylko dla mnie, a otoczenie ich nie dostrzega

2) zdaję sobie sprawę, że każdy nos jest inny i nie z każdego nosa da się zrobić ten jeden na wzór z szablonu, nie do tego też dążyłam

3) nie jestem obiektywna, to mój nos i być może podobne efekty u kogoś innego bym uznała za bardzo ok

4) tu mogę nie być sprawiedliwa, ale...po obejrzeniu zdjęć i efektów zabiegów w sieci mam wrażenie, że szerokie, grube i krzywe nosy nie są specjalnością doktora, najlepiej wychodzą nosy z natury za długie i garbate, skierowane w dół, ale szczupłe i wąskie, takie "wystarczy" spiłować, podnieść koniec i efekt jest powalający; jeżeli macie wiedzę, czy jakiś inny chirurg potrafi taki "ciężki" nos wyprowadzić, będę wdzięczna za informacje. Moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś jest specjalistą w swojej dziedzinie, to nie tylko w jej wąskim zakresie - to jakby chirurg ortopeda potrafił zoperować dobrze tylko lewą część kolana, a prawej już nie. Ale jak wspomniałam, chirurgiem nie jestem i być może nikt nie potrafiłby dobrze zoperować mojego nosa. Z drugiej strony mam wrażenie (może mylne), że krzywy i masywny nos nie jest rzadkością, jeśli chodzi o zabiegi chirurgii plastycznej.

5) na stronie kliniki nie ma zdjęć z przodu ani z półprofilu, zawsze są tylko z profilu, tu łatwiej jest uchwycić pozytywny efekt (choć i te zdjęcia wskazują, że końcówki nie są specjalnie delikatne), nie wiemy, jak te nosy prezentują się z innych kątów

Na koniec wrzucam kilka zdjęć, nie są dobrej jakości i tak jak wspomniałam na początku, nie widać na nich wszystkich mankamentów. Profil przed i po zabiegu oraz zdjęcie z przodu. Na zdjęciu z przodu (podkreślam, że stoję na nim dokładnie na wprost aparatu) zaznaczyłam niebieskimi liniami jak układają się linie kości z przodu (linia idzie krzywo), z lewej strony (kość idzie wypukło) i z prawej strony (kość idzie wklęsło i się załamuje) - jest to moja lewa i moja prawa strona, więc siłą rzeczy na fotkach odwrotnie
Na koniec zdjęcie z zaznaczeniem, czego mniej więcej się spodziewałam jeśli chodzi o profil i zmniejszenie masywności końca nosa (profil plan).

Jeszcze raz podkreślam, dla Was mogą to być nieznaczące sprawy (nie widzicie ich dokładnie), i proszę o nieatakowanie mnie, jednak ja decydując się na operację, długie zwolnienie z pracy, cały okres rekonwalescencji, a na koniec koszt tej "inwestycji", spodziewałam się lepszych efektów.

Nie wiem jeszcze, co z tym fantem zrobię.
Czesc czesc. Widze ze mnie wspomnialas....

Nooo...mam identycznie!!!! Jestem 9 miesiecy po operacji. Nie bede dopisywac nic wiecej jak właśnie to, że placac za operacje, meczac sie itd oczekuje sie ladnego nosa! Moj skreca dokladnie tak samo dziwnie...najpierw w jedną, na dodatek nie jest rowno od obu oczu na gorze, pozniej w drugą... opadla koncowka. Jest dosc gruby na koncu. Wczoraj bylo apogeum! Poszlam kupic sobie okulary przeciwsłoneczne te twarde bez noskow-i wiecie co?! Nie moge ich nosic! Bo mi krzywo na twarzy siedzą! Wcześniej mimo tego ze mialam asymetrie według doktora, takiego problemu nie mialam.... jakos sa lekarze ktorzy z wielkich krzywych robia mozliwie najlepsze i sa piekne i male pozniej , a juz krzywego to w zyciu nie widzialam u innego lekarza .... moj nie byl taki straszny w sumie...ale teraz ...ymm...

Skreca, doktor mowil ze jakby byl prosto to koncowka nie bylaby nad zebami jedynkami...nikt by mi tego nie mierzyl co do mm a nos pierwszy sie rzuca w oczy, na dodatek w sumie to nos i tak jest za bardzo w lewo jak juz patrzy na zeby...(swoja droga zęby mam krzywe wiec slaby odnosnik)... jednak najgorszy fatal to to ze nos opadl...i mam dwa rozne polprofile. Do tego zrost przy lewej chrzastce... Bylam na konsultacji-poprawki doktor mi nie zrobi....

A teraz spróbujcie napisac do innego lekarza i wyslac foty, to napisze cos w stylu "kto to pani tak spie....."....najgorzej.. .

Edytowane przez euforiaIK
Czas edycji: 2017-07-22 o 08:59
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 08:42   #494
Magyya
Przyczajenie
 
Avatar Magyya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez euforiaIK Pokaż wiadomość
Czesc czesc. Widze ze mnie wspomnialas....

Nooo...mam identycznie!!!! Jestem 9 miesiecy po operacji. Nie bede dopisywac nic wiecej jak właśnie to, że placac za operacje, meczac sie itd oczekuje sie ladnego nosa! Moj skreca dokladnie tak samo dziwnie...najpierw w jedną, na dodatek nie jest rowno od obu oczu na gorze, pozniej w drugą... opadla koncowka. Jest dosc gruby na koncu. Wczoraj bylo apogeum! Poszlam kupic sobie okulary przeciwsłoneczne te twarde bez noskow-i wiecie co?! Nie moge ich nosic! Bo mi krzywo na twarzy siedzą! Wcześniej mimo tego ze mialam asymetrie według doktora, takiego problemu nie mialam.... jakos sa lekarze ktorzy z wielkich krzywych robia mozliwie najlepsze i sa piekne i male pozniej , a juz krzywego to w zyciu nie widzialam u innego lekarza .... moj nie byl taki straszny w sumie...ale teraz ...ymm...

Skreca, doktor mowil ze jakby byl prosto to koncowka nie bylaby nad zebami jedynkami...nikt by mi tego nie mierzyl co do mm a nos pierwszy sie rzuca w oczy, na dodatek w sumie to nos i tak jest za bardzo w lewo jak juz patrzy na zeby...(swoja droga zęby mam krzywe wiec slaby odnosnik)... jednak najgorszy fatal to to ze nos opadl...i mam dwa rozne polprofile. Do tego zrost przy lewej chrzastce... Bylam na konsultacji-poprawki doktor mi nie zrobi....

A teraz spróbujcie napisac do innego lekarza i wyslac foty, to napisze cos w stylu "kto to pani tak spie....."....najgorzej.. .
Cześć. Cóż mogę powiedzieć, z okularami mam to samo, tzn moje ulubione okulary (które nota bene wczesniej nosiłam, też przy krzywym nosie i rzekomej asymetrii twarzy, i pasowały dobrze, bez żadnego dokręcania czy wyginania) nie pasują na mnie, muszę je oddać do wygięcia, bo jedno szkło zachodzi ponad brew a drugie jest pod brwią (w efekcie gdy mam okulary, jedną brew widac a drugiej nie), przed zabiegiem tego nie było.
Też na końcu nosa - niedawno to zauważyłam - mam więcej chrząstki po jednej niż po drugiej stronie. Krzywo jest i naprawdę z mikroskopem nie trzeba tego oglądać, żeby to zauważyć.

Ciekawa jestem, czy jest tu ktoś , u kogo doktor faktycznie podjął się poprawki i na jakiej podstawie.
Ja wcześniej przed zabiegiem jeszcze pytałam go o to, w jakich sytuacjach on podejmuje decyzje o poprawkach i wymienił właśnie: asymetrię, krzywy nos, zrosty. A tu mówi, że nie podejmie się poprawki. Ja rozumiem, że on tego lepiej nie zrobi.

Cóż, dziewczyny, trzymam kciuki i powodzenia, u jednej może być świetnie, ale nie u każdej jest super efekt - doktor ma tego świadomość i stąd zapewne ta tona formularzy i akceptacji, jakie trzeba podpisać przed zabiegiem - że w sumie jakikolwiek niechciany efekt nie jest podstawą do roszczeń o poprawkę.

Co jakiś czas tylko mnie nachodzi refleksja, czy inny lekarz by to zrobił lepiej, no ale nie chcę się już tu powtarzać, bo już o tym pisałam. W każdym razie w najbliższym czasie nie uśmiecha mi się przechodzić przez to samo jeszcze raz (i płacić jeszcze raz), zbierałam się z operacją ponad 15 lat i chciałam to zrobić raz a dobrze, a nie biegać z poprawkami (zwłaszcza, że poprawka to większe ryzyko niż pierwsza operacja ). I nie, nie liczyłam na nos jakiejś celebrytki czy obcięcie połowy nosa, żeby się każda chrząstka układała w określony sposób, tylko na nieduży, PROSTY, symetryczny nos, bez zawijasów, zapadnięć i kartofla.

Miłego dnia

Edytowane przez Magyya
Czas edycji: 2017-07-27 o 08:56
Magyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 13:32   #495
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Magyya zajrzyj sobie na forum "Beauty w Polsce" tam spora liczba dziewczyn miała poprawkę u Skupina.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 20:37   #496
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Dr Piotdr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cześć dziewczyny, weszłam sobie na ten wątek z ciekawości, bo chciałam zobaczyć co się pisze na temat Skupina. Ja miałam u niego korektę całkowitą noska ponad cztery lata temu i jestem bardzo zadowolona. Dr zawsze robi nosy proporcjonalne do reszty twarzy. Dajcie sobie czas, masujcie swoje noski a na pewno za jakiś czas uznacie, że macie najpiękniejszy nos na świecie
__________________
11.04.13 P.S Poznań Nosek
02.10.17 A.K JUŻ SĄ Sebbin 380cc /12,2/11,5/5,5/

Edytowane przez lena_ka80
Czas edycji: 2017-07-30 o 20:38
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 09:17   #497
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotdr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lena_ka80 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, weszłam sobie na ten wątek z ciekawości, bo chciałam zobaczyć co się pisze na temat Skupina. Ja miałam u niego korektę całkowitą noska ponad cztery lata temu i jestem bardzo zadowolona. Dr zawsze robi nosy proporcjonalne do reszty twarzy. Dajcie sobie czas, masujcie swoje noski a na pewno za jakiś czas uznacie, że macie najpiękniejszy nos na świecie

Pochwal się noskiem
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 09:57   #498
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Dr Piotdr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Pochwal się noskiem
Witam!
Oczywiście zrobię zdjęcie i wstawię, z tym, że nie będę miała przed, ponieważ miałam fotki w starym telefonie który mi się roztrzaskał, i może to lepiej bo wolałabym zapomnieć o tym jaki był
__________________
11.04.13 P.S Poznań Nosek
02.10.17 A.K JUŻ SĄ Sebbin 380cc /12,2/11,5/5,5/
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 10:38   #499
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Oto i mój nosek
Wcześniej był długi i garbaty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170731_112932.jpg (175,4 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170731_113254.jpg (62,4 KB, 125 załadowań)
__________________
11.04.13 P.S Poznań Nosek
02.10.17 A.K JUŻ SĄ Sebbin 380cc /12,2/11,5/5,5/

Edytowane przez lena_ka80
Czas edycji: 2017-07-31 o 10:40
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 14:19   #500
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lena_ka80 Pokaż wiadomość
Oto i mój nosek
Wcześniej był długi i garbaty
Piękny nos, marzy mi się taki Jaką miałaś przed zabiegiem końcówkę nosa, zmieniła się coś?

Jak długo Ci się wszystko goiło? Standardowo 1 rok czy może inaczej to u Ciebie przebiegało?

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2017-07-31 o 14:20
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 15:37   #501
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Piękny nos, marzy mi się taki Jaką miałaś przed zabiegiem końcówkę nosa, zmieniła się coś?

Jak długo Ci się wszystko goiło? Standardowo 1 rok czy może inaczej to u Ciebie przebiegało?
Jeśli chodzi o końcówkę nosa to sam czubek się nie zmienił, ale dr trochę mi go skrócił. U mnie goiło się wszystko bardzo dobrze i szybko, nie miałam w ogóle śiniaków, ale u każdego jest inaczej. Oczywiście z lewej strony jest troszkę wyżej, ale mi to nie przeszkadza. Trzeba stosować się ściśle do zaleceń doktorka a wszystko będzie super
__________________
11.04.13 P.S Poznań Nosek
02.10.17 A.K JUŻ SĄ Sebbin 380cc /12,2/11,5/5,5/
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 16:19   #502
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lena_ka80 Pokaż wiadomość
Oto i mój nosek
Wcześniej był długi i garbaty
Super a przód to już całkowicie bajka
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 16:51   #503
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Super a przód to już całkowicie bajka
Dziękuję
Dziewczyny najważniejsze to pozytywne nastawienie, ja w ogóle nie myślałam jaki mój nos będzie po operacji i jak będę wyglądać zdałam się całkowicie na dr.
__________________
11.04.13 P.S Poznań Nosek
02.10.17 A.K JUŻ SĄ Sebbin 380cc /12,2/11,5/5,5/
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 15:05   #504
Magyya
Przyczajenie
 
Avatar Magyya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Super a przód to już całkowicie bajka
Przód rewelka, profil też ok

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Magyya zajrzyj sobie na forum "Beauty w Polsce" tam spora liczba dziewczyn miała poprawkę u Skupina.
Ja mam jakiś problem z tym forum, niby się zarejestrowałam (dawno temu, na długo przed zabiegiem), ale dostępu i tak nadal nie mam
Magyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 15:48   #505
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Magyya Pokaż wiadomość
Ja mam jakiś problem z tym forum, niby się zarejestrowałam (dawno temu, na długo przed zabiegiem), ale dostępu i tak nadal nie mam

Najlepiej napisz do administratora tamtego forum i opisz całą sytuacje

Edytowane przez NowaaJaa
Czas edycji: 2017-08-01 o 15:53
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 17:45   #506
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lena_ka80 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dziewczyny najważniejsze to pozytywne nastawienie, ja w ogóle nie myślałam jaki mój nos będzie po operacji i jak będę wyglądać zdałam się całkowicie na dr.

Ja tez :p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 11:00   #507
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Hej, u mnie przed i 5 miesięcy po. Czasem czytam, ze Skupin średnio radzi sobie z częścią chrzestna. W moim przypadku zrobił cos fantastycznego, wiec nie wiem czy taka opinia to prawda.

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2017-09-09 o 22:03
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 09:51   #508
KasiaKa12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Bardzo ładny nosek! Masz tez zdjęcie z profilu?
KasiaKa12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:17   #509
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Z uwagi na publiczność tego forum jedynie w takiej

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2017-09-09 o 22:03
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 21:52   #510
marina3012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Dąb Polski
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cześć Kochane !!!
Od pewnego czasu marze o operacji plastycznej nosa. Mój nos jest duży i garbaty. Nie daje mi pewności siebie. Za rok w sierpniu wychodzę za mąż i czuje, że to jest najlepszy moment żeby coś zmienić. Jak nie teraz to nigdy !!! Czekam na kontakt ze strony recepcji żeby umówić się na konsultacje. Nie mogę się doczekać aż zrobię pierwszy krok. Mam nadzieje, że wyrobie się do sierpnia przyszłego roku.

Pozdrawiam Was cieplutko, trzymajcie za mnie kciuki

Edytowane przez marina3012
Czas edycji: 2017-08-31 o 21:36
marina3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-09 15:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.