Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-10, 10:47   #481
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Jaki piekny

Tak ja kupie ten z tiny love z daszkiem bede miala pozniej na taras

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------


Ja mam pietrowy dom wiec u gory u nas w sypialni bedzie lozeczko a na dole w salonie obok kuchni gdzie jednak czesto sie przebywa bedzie ten lezaczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podejrzewam, że leżaczek i tak u nas zagości, ale chyba troszkę później. Na początek wolę jednak kołyskę - mam już kilka upatrzonych na olx
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 10:48   #482
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

No wlasnie tez o nim myslalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 11:09   #483
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
My kilka kupiliśmy przez Internet, kilka jak mąż w Anglii był a teraz na promocji w tesko. Ale my jesteśmy wymagający- musi być "śliskie" najlepiej bawełna satynowa, żeby było chłodne 😉

A właśnie w temacie prześcieradła i tym podobnych- czym przykrywac spiace niemowlę? Kocykiem, kołderką?

Bibson- to już kwestia tygodni u Ciebie z przeprowadzką, zazdroszczę 😉 u nas jeszcze c.o. nie ma i posadzki, ale małymi kroczkami aby do przodu 😉
Nam właśnie posadzki schna 😉 i już zamowilismy piec do kotłowni to myślę że we wrześniu już będzie można malować ściany 😍

TZ to w ogóle mówi że on sobie tam bierze materac i już tam będzie spał w domu 😜 ale się obrazilam że mnie chce samą tu zostawić to mu przeszły głupie pomysły. Ogólnie to mieszkamy z moimi rodzicami i niby jest ok, ale już powoli chyba mamy siebie nawzajem dosyć. Jeszcze ja teraz przez cały czas w domu to już w ogóle. Jak chodziłam do pracy to miałam trochę świętego spokoju ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A planujecie kupic lezaczek bujaczek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie ja mam gdzieś po siostrzencu taki bujaczek ☺ hmm muszę poszukać go. Na strychu mam takie cuda po tych małych nicponiach ale na razie jest tak tam gorąco że nie mam ochoty tam iść i robić poszukiwań 😜 leniuch ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 11:09   #484
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A planujecie kupic lezaczek bujaczek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to zakup konieczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 11:31   #485
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja właśnie gadałam z siostrzenicą i ma rację - stopuję z zakupami, bo za chwilę ciotki i wujki nie będą miały co Ali kupować na święta, chrzciny, narodziny itd hahaah
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 11:49   #486
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cześć
Ale naskrobałyście od rana
Cytat:
Napisane przez 987czarna Pokaż wiadomość
Mialam dziś wizytę. Mały sie glowkowo ulozyl i jest bardzo nisko, dostalam luteine 2x1 Wiedzialam ze jest cos nie tak bo czuje od paru dni takie rozpychanie w miednicy. Ale mam doła :'(
Dużo odpoczywaj i będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość

Tak sie zastanawiam czy sama nie zawaliłam sobie tej glukozy... Od od początku ciąży mialam słabo z apetytem. Więc żeby nie stracić na wadze zbyt dużo to waliłam na chleb masełko i drzem, piłam tylko tłuste mleko, codziennie drożdżówki albo pączki. A na wieczór obowiązkowo arbuz albo melon........ duzoooooo weglowodanów... teraz już wiem ze takie odżywianie jest niedopuszczalne jeśli komus skacze glukoza....

Połowa ciąży już dawno za nami więc kilka tygodni wyrzeczeń to chyba nic wielkiego 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie od początku nie mogłam nic słodkiego jeść, czasem tylko bułkę z dżemem, przed ciążą też unikałam słodkiego więc się zdziwiłam. Teraz mam większą ochotę na słodkie i wolałabym nie mieć ograniczeń
A z tego co czytałam do diabetologa wskazania są niby dopiero po przekroczeniu normy
Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Hej
U mnie sie ochlodzilo, deszcz mnie obudzil

W ogole moze dziwny temat.... ale od kilku dni mialam bardzo duzo sluzu. I jakos tak siadanie sprawialo mi dyskomfort. Wczoraj przy kapieli zauwazylam ze na dole mam wszystko nabrzmiale i dlatego to mnie tak boli. nie wiem o co kaman.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio przy goleniu też się przeraziłam jakie mam tam wszystko nabrzmiałe i dziwne Ale to też ponoć normalne bo ukrwienie większe więc się nie przejmuję, tym bardziej że byłam u gina i on nie zauważył nic niepokojącego. Widać tak musi być
[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;76184091]Dzień dobry Nie odzywałam się z uwagi na straszny ból głowy, wzięłam apap i ulżyło na chwilę, a później znowu to samo. Dzisiaj rano mi leciała krew z nosa i nawet w ustach ja czułam Także chyba głowa zaziębiona. Dzisiaj połówkowe, trzymajcie kciuki[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość

Dzięki dziewczyny za wypowiedzi na temat karmienia piersią. Uspokoiłyście mnie, bo napawdę boje się teo normalnie na głos powiedzieć żeby ludzie nie napadli na mnie...
Jak czytałam komentarze i fora w tym temacie to włos mi się zjeżył na głowie... Tak jak któraś z was napisała: laktoterror


Extra bryka!
Będziemy chyba gangiem szarych wóków, bo też taki planuje
Ogólnie to kobieta kobiecie wilkiem, a matka matce to już w ogóle Czasem lepiej się nie odzywać bo po co skoro wszystkie matki wkoło wszystko wiedzą lepiej, a jak przyjdzie co do czego to najczęściej tylko w gębie takie mocne Jak czasem czytam na fb komentarze pod jakąś opinią to naprawdę aż żal mi co niektórych. Jak dla mnie to najgorsze są matki które w życiu realnym są sfrustrowane i nieszczęśliwe i żeby sobie ulżyć to w necie kreują się na chodzące mądrości i ideały

A co do wózka to ja się wyłamuję z szarości, mam czarny
Muszę sprawdzić u teściów jakiej marki mamy bo nawet nie pamiętam a przy zakuie fotelika będzie mi to potrzebne
[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;76189421]


U kogo jest dzisiaj przyjemna temperatura? U mnie znowu upał Zdechnę chyba [/QUOTE]
U mnie od 6stej była burza i ulewa a teraz znowu upał
Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość

My się wprowadzamy bez tarasu i schodów wejściowych, to i inne sprawy będziemy robić na bieżąco jak będziemy mieszkać. Na wejście będziemy mieć tylko dom ocieplony (bez koloru), pomalowane ściany, podłogi w całym domu, kotłownie, kuchnie i jedną łazienke skończoną (w drugiej brak szafek i umywalki). Stare łóżko, sofę i meblościankę Jak juz taki stan osiągniemy wprowadzamy się w tym samym dniu, a że kuchnie i kotlownie robią dziś, to zostanie nam malowanie, panele, montaż prysznica i szafeczki łazienkowej i przewieźć rzeczy

Wole żyć miesiąc na dziko, ale u siebie

My wprowadzzjąc się do mieszkania mieliśmy kuchnię i łazienkę i jeden pokój zagracony z rozłożonym materacem na środku, ale i tak było nam najlepiej na świecie bo na swoim resztę robiliśmy w między czasie. A wprowadzaliśmy się 1 grudnia w mega śnieżyce ale mąż powiedział że niech się pali wali ale od 1 grudnia będziemy na swoim
Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalę się moimi zakupami z promocji z Motherhood, mam ich poduszkę do spania i chciałam tez rogala do karmienia, ale kupiłam trochę więcej. Ja brałam wszystko ze starych kolekcji po -50% i poduszkę mam za 35 zł zamiast 69, kocyk zimowy za 50 z 100 zł i wzięłam jeszcze otulacze muślinowe, pieluszki i podkład pod prześcieradło ma być niby oddychający, bo te które oglądałam to taka cerata. Mają kod rabatowy na 10%: kolejny zakup
Ooo czaję się na tę poduszkę do karmienia od nich tania faktycznie
Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A planujecie kupic lezaczek bujaczek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ale to pewnie nie od razu, jak będzie ciut starsza pewnie koło 3 miesiąca

Co do rożka to mi się nie sprawdził, jakoś tak mi się wydawało że za grubo tam ma teraz na pewno kupię to woombie i otulacz
2 prześcieradła wystarczą
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 11:58   #487
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Nam właśnie posadzki schna 😉 i już zamowilismy piec do kotłowni to myślę że we wrześniu już będzie można malować ściany 😍

TZ to w ogóle mówi że on sobie tam bierze materac i już tam będzie spał w domu 😜 ale się obrazilam że mnie chce samą tu zostawić to mu przeszły głupie pomysły. Ogólnie to mieszkamy z moimi rodzicami i niby jest ok, ale już powoli chyba mamy siebie nawzajem dosyć. Jeszcze ja teraz przez cały czas w domu to już w ogóle. Jak chodziłam do pracy to miałam trochę świętego spokoju ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------


O właśnie ja mam gdzieś po siostrzencu taki bujaczek ☺ hmm muszę poszukać go. Na strychu mam takie cuda po tych małych nicponiach ale na razie jest tak tam gorąco że nie mam ochoty tam iść i robić poszukiwań 😜 leniuch ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super a im bliżej wyprowadzki to też tym bardziej wszyscy rozdrażnieni 😛
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 12:12   #488
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;76190441]No jak mu mówiłam, że jestem spuchnięta bo gorąco to ten, że to nie pora na puchnięcie ciążowe no to ja dalej swoje, że ja przed ciążą też puchłam bo taki mam organizm, a ten że ja po prostu TYJĘ i żebym na diecie była. I, że on nie chce mnie obrazić tylko żebym nie skończyła z wagą +20kg Mimo wszystko człowiek nie zna mojej historii i problemów życiowych z jakimi się zmagałam przez co i ta waga mi raz spadała raz wzrastała i mnie i tak uraził. Odp mu tylko, że ja sama się pilnuje i widzę co się dzieje po czym zamilkłam, zapłaciłam i do widzenia. Cały wieczór płaczu był przez te słowa

W każdym razie nie wiem co teraz pokaże waga u położnej, ale wg mojej, od ostatniej wizyty zaliczyłam spadek [/QUOTE]
Nie przejmuj się, to jakiś zgred jest..."przytul:
Moja przyjaciółka też tak puchnie, a w ciąży nie jest... On jest lekarzem powinien o tym wiedzieć, że niektórzy tak mają


Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalę się moimi zakupami z promocji z Motherhood, mam ich poduszkę do spania i chciałam tez rogala do karmienia, ale kupiłam trochę więcej. Ja brałam wszystko ze starych kolekcji po -50% i poduszkę mam za 35 zł zamiast 69, kocyk zimowy za 50 z 100 zł i wzięłam jeszcze otulacze muślinowe, pieluszki i podkład pod prześcieradło ma być niby oddychający, bo te które oglądałam to taka cerata. Mają kod rabatowy na 10%: kolejny zakup
http://motherhood.pl/sklep/fasolka-m...pastelowa-laka
http://motherhood.pl/sklep/bawelnian...owy-90x100-77/
http://motherhood.pl/sklep/otulacze-...-100x120cm-79/
http://motherhood.pl/sklep/bawelnian...lo-90x65cm-29/
http://motherhood.pl/sklep/pieluszki...p-kolor-rozowy

A co do prześcieradeł to też polecam te z Ikea, dla małego też tam kupie, tylko zastanawiam się czy 2 czy 3 żeby było na zmianę.
Fajne zakupy
Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
A poniżej kocyk od bratowej - niedługo będzie skończony
Piękny
Skąd wziąc taki wzór kocyka? Może babcia TŻa by nam wydziergała

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A planujecie kupic lezaczek bujaczek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zastanawiam się nad tym, ale raczej przed urodzeniem nie...Może ktoś z bliskich wpadnie na ten pomysł po choinkę
Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Nam właśnie posadzki schna 😉 i już zamowilismy piec do kotłowni to myślę że we wrześniu już będzie można malować ściany 😍

TZ to w ogóle mówi że on sobie tam bierze materac i już tam będzie spał w domu 😜 ale się obrazilam że mnie chce samą tu zostawić to mu przeszły głupie pomysły. Ogólnie to mieszkamy z moimi rodzicami i niby jest ok, ale już powoli chyba mamy siebie nawzajem dosyć. Jeszcze ja teraz przez cały czas w domu to już w ogóle. Jak chodziłam do pracy to miałam trochę świętego spokoju ☺
Jestem w identycznej sytuacji!
Też mieszkam z moimi rodzicami i pomimo, że przez 3 lata nie było ani jednej kłótni to już do głowy dostaję! Dlatego chce się jak najszybciej wyprowadzić nawet do prowizorki

Cytat:
Napisane przez aknowi88 Pokaż wiadomość
Ogólnie to kobieta kobiecie wilkiem, a matka matce to już w ogóle Czasem lepiej się nie odzywać bo po co skoro wszystkie matki wkoło wszystko wiedzą lepiej, a jak przyjdzie co do czego to najczęściej tylko w gębie takie mocne Jak czasem czytam na fb komentarze pod jakąś opinią to naprawdę aż żal mi co niektórych. Jak dla mnie to najgorsze są matki które w życiu realnym są sfrustrowane i nieszczęśliwe i żeby sobie ulżyć to w necie kreują się na chodzące mądrości i ideały

My wprowadzzjąc się do mieszkania mieliśmy kuchnię i łazienkę i jeden pokój zagracony z rozłożonym materacem na środku, ale i tak było nam najlepiej na świecie bo na swoim resztę robiliśmy w między czasie. A wprowadzaliśmy się 1 grudnia w mega śnieżyce ale mąż powiedział że niech się pali wali ale od 1 grudnia będziemy na swoim

Ooo czaję się na tę poduszkę do karmienia od nich tania faktycznie
Oj tak ja nie wiedziałam jak wredne są baby dopóki nie zaszłam w ciążę i nie zaczęłam czytać wypowiedzi na teaty ciążwo dzieciowe Też mam takie wrażenie, że te "idealne mamuśki", które terroryzują świat swoimi poglądami to zazwyczaj przemęczone kobiety, które nie mają życia poza domem i chcą żeby inni miei tak samo

Czyli sprawdza się, że wszędzie dobrze, ale w domu (swoim) najlepiej

Jak myślicie czy taką poduszke do karmienia można kupić używaną i wyprać i używać czy nie nadaje się/ jest to trochę obleśne?
Ja bym kupiła używaną czasem widzę na olx za grosze, ale no nie wiem...
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:15   #489
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, to jakiś zgred jest..."przytul:
Moja przyjaciółka też tak puchnie, a w ciąży nie jest... On jest lekarzem powinien o tym wiedzieć, że niektórzy tak mają



Fajne zakupy

Piękny
Skąd wziąc taki wzór kocyka? Może babcia TŻa by nam wydziergała


Zastanawiam się nad tym, ale raczej przed urodzeniem nie...Może ktoś z bliskich wpadnie na ten pomysł po choinkę

Jestem w identycznej sytuacji!
Też mieszkam z moimi rodzicami i pomimo, że przez 3 lata nie było ani jednej kłótni to już do głowy dostaję! Dlatego chce się jak najszybciej wyprowadzić nawet do prowizorki


Oj tak ja nie wiedziałam jak wredne są baby dopóki nie zaszłam w ciążę i nie zaczęłam czytać wypowiedzi na teaty ciążwo dzieciowe Też mam takie wrażenie, że te "idealne mamuśki", które terroryzują świat swoimi poglądami to zazwyczaj przemęczone kobiety, które nie mają życia poza domem i chcą żeby inni miei tak samo

Czyli sprawdza się, że wszędzie dobrze, ale w domu (swoim) najlepiej

Jak myślicie czy taką poduszke do karmienia można kupić używaną i wyprać i używać czy nie nadaje się/ jest to trochę obleśne?
Ja bym kupiła używaną czasem widzę na olx za grosze, ale no nie wiem...
https://www.etsy.com/listing/1859899...op_home_feat_1

Bratowa chyba stąd brała ale głowy nie dam sobie uciąć.

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:18   #490
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny ja Was podziwiam. Skąd Wy czerpiecie tę energię żeby takie zakupy robić? 😔 te wózki, ciuszki, gadżety.... Ja na nic nie mam weny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:20   #491
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja Was podziwiam. Skąd Wy czerpiecie tę energię żeby takie zakupy robić? 😔 te wózki, ciuszki, gadżety.... Ja na nic nie mam weny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez. Niby mam plany ale zanim zrealizuje... wbrew pozorom nic prawie nie mam mimo ze to moje drugie dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 12:30   #492
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość

Jestem w identycznej sytuacji!
Też mieszkam z moimi rodzicami i pomimo, że przez 3 lata nie było ani jednej kłótni to już do głowy dostaję! Dlatego chce się jak najszybciej wyprowadzić nawet do prowizorki
Nam właśnie mija 3 lata jak już z nimi mieszkamy 😜 a jeszcze gorzej nastroje są bojowe bo rodzice mają remont tu u siebie i się przedłuża coraz bardziej. Mama chodzi taka wściekła że się z nią rozmawiać nie da 😕 i jeszcze od dzisiaj na urlop to już w ogóle będzie armagedon. Ja to się chowam u siebie w pokoju na górze i tak czekam aż TZ z pracy wróci 😉

I my też aby była łazienka kuchnia i salon ogarnięty i się wyprowadzamy☺ obym zdążyła przed porodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:38   #493
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja Was podziwiam. Skąd Wy czerpiecie tę energię żeby takie zakupy robić? 😔 te wózki, ciuszki, gadżety.... Ja na nic nie mam weny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie mobilizują wyprzedaże Nie chce się potem wkurzać, że widziałam coś taniej, a na koniec nie będę mieć czasu czekać na promocję i będę musiała kupić w pełnej cenie.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:41   #494
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

O matko dziewczyny ile żeście naskrobaly tez juz myślę o tych kocykach i rożkach ale chyba najpierw załatwię te grubsze rzeczy typu wozek i łóżeczko a potem się będę delektować wyborem okryć dla dzidzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:47   #495
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Nam właśnie mija 3 lata jak już z nimi mieszkamy 😜 a jeszcze gorzej nastroje są bojowe bo rodzice mają remont tu u siebie i się przedłuża coraz bardziej. Mama chodzi taka wściekła że się z nią rozmawiać nie da 😕 i jeszcze od dzisiaj na urlop to już w ogóle będzie armagedon. Ja to się chowam u siebie w pokoju na górze i tak czekam aż TZ z pracy wróci 😉

I my też aby była łazienka kuchnia i salon ogarnięty i się wyprowadzamy☺ obym zdążyła przed porodem.
Ooo remont to najgorsze momenty w życiu rodziny
Ja jestem jedynaczka i moja mama dostała fisia na moim punkcie odkąd jestem w ciąży, całe dnie by siedziała i gadała ze mną...

Na domiar złego mój rodzice mają teraz miesiąc urlopu (tato normalnie pracuje poza naszym miastem i jest w domu tylko w weekendy)...A mama to ogólnie ma pracę, że więcej siedzi w domu niż w pracy

Ja jestem raczej typem samotnika, więc marzę o spokoju

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Mnie mobilizują wyprzedaże Nie chce się potem wkurzać, że widziałam coś taniej, a na koniec nie będę mieć czasu czekać na promocję i będę musiała kupić w pełnej cenie.
Ja na razie mam tylko ciuszki i też mobilizują mnie wyprzedaże Do wózka, łóżczka nie mogę się zebrać i na razie planuje.
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:52   #496
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ola_1988 Pokaż wiadomość
Nam właśnie mija 3 lata jak już z nimi mieszkamy 😜 a jeszcze gorzej nastroje są bojowe bo rodzice mają remont tu u siebie i się przedłuża coraz bardziej. Mama chodzi taka wściekła że się z nią rozmawiać nie da 😕 i jeszcze od dzisiaj na urlop to już w ogóle będzie armagedon. Ja to się chowam u siebie w pokoju na górze i tak czekam aż TZ z pracy wróci 😉

I my też aby była łazienka kuchnia i salon ogarnięty i się wyprowadzamy☺ obym zdążyła przed porodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z tesciami mieszkam wlasnie 3 lata, znam ten bol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:54   #497
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Loulaa Pokaż wiadomość
https://www.etsy.com/listing/1859899...op_home_feat_1

Bratowa chyba stąd brała ale głowy nie dam sobie uciąć.

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
Dzięki Najpierw zapytam babci czy by mi taki zrobiła, choć wątpię
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 12:57   #498
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja mam na głowie jeszcze wykończenie deweloperki (zaczynamy we wrzesniu), urządzenie jej od podstaw i przeprowadzkę. Może dlatego nie mam głowy do wózków kocyków.... 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 13:40   #499
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

A może w ciąży bym się sama na szydełku nauczyła robić ?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Ja mam na głowie jeszcze wykończenie deweloperki (zaczynamy we wrzesniu), urządzenie jej od podstaw i przeprowadzkę. Może dlatego nie mam głowy do wózków kocyków.... 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na kiedy planujecie przeprowadzkę?
Ja też pewnie gdyby nie wykańczanie domu bardziej bym szalała z wyprawką )
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-10, 14:13   #500
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

x-pulse.jpg


Oooo udało się przesyłam wam foto mojego wozka. Mam dokładnie taki i oddzielnie fotelik kiddy.
kiddy-evolution-pro2-babyschale_RacingBlack_16.jpg
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:14   #501
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziewczyny pisalyscie kiedys o twardniejacym brzuchu ale wtedy mnie to nie dotyczylo.. od rana bolalo mnie podbrzusze tak ze nie moglam sie wyprostowac bo tak mnie ciagnelo w dole, w dodatku mialam twardy brzuch. Jak siedzialam bylo ok, bol byl tylko jak chodzilam. Poszlam sie polozyc na plecach i tak dosc nisko wymacalam maluszka, on mnie tam kopnal po czym przemiescil sie w okolice pepka i tam tez kopnal. Jak lezalam brzuch przestal byc twardy wiec wstalam i nic juz nie bolalo ale teraz po chwili jak chodze to znowu twardnieje, czuje taki dyskomfort ale nie jest to bol. Synek jest teraz wyzej napewno bo tam tez kopie. Mam powody do zmartwien? Wczesniej jak mnie bolalo to myslalam ze pojedziemy do szpitala jak Tz wroci ale teraz sama juz nie wiem.. przepraszam ze tak sie rozpisalam ale moze ktoras miala podobnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:15   #502
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Nas tez czeka przeprowadzka, co prawda do wynajmowanego mieszkania ale na drugi koniec Polski dosłownie i juz mi słabo na samą myśl. Coś niby zaczęłam pakować a w sumie powinnam zwiększyć tempo, żeby na koniec móc dużo czasu z synkiem spędzić przed trudnym dla niego czasem. Jednak pawie 40 stopni nie ułatwiają sprawy

Co do obrzmienia warg sromowych i ogólnie okolic to przypatrzcie się dobrze, jeśli was boli albo piecze, bo częste są w ciąży żylaki sromu właśnie. Co mnie dopadło :/
acapella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:15   #503
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

No i mam do kompletu spiworek od niego te wszystkie folie i moskitiery i nawet uchwyt na kubek kawy co zimą będzie ważne 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:15   #504
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Załącznik 7187736


Oooo udało się przesyłam wam foto mojego wozka. Mam dokładnie taki i oddzielnie fotelik kiddy.
Załącznik 7187746
Fajny jaki to dokladnie model wozka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:20   #505
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Fajny jaki to dokladnie model wozka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest x-lander model x-pulse. Jest mega lekki, zwrotny i zgrabny. Łatwo i szybko się składa zasadzie dwa ruchy i zajmuje naprawdę mało miejsca. Do mnie tez przemawia jego gabaryt, bo choć ładne to jakoś mi osobiście nie podobają się te wielkie gondole w kształcie wanny. Ale wszystko kwestia gustu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:26   #506
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Załącznik 7187736


Oooo udało się przesyłam wam foto mojego wozka. Mam dokładnie taki i oddzielnie fotelik kiddy.
Załącznik 7187746
Bardzo ładny! Sąsiadka ma taki tylko taka zieleń jakby moro.

Co do bujaczka to my też planujemy kupić 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:38   #507
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Ja mam na głowie jeszcze wykończenie deweloperki (zaczynamy we wrzesniu), urządzenie jej od podstaw i przeprowadzkę. Może dlatego nie mam głowy do wózków kocyków.... 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana...to Ty lepiej się zmobilizuj...bo deweloperka wciąga zasoby energetyczne i finansowe jak ruchome piaski

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisalyscie kiedys o twardniejacym brzuchu ale wtedy mnie to nie dotyczylo.. od rana bolalo mnie podbrzusze tak ze nie moglam sie wyprostowac bo tak mnie ciagnelo w dole, w dodatku mialam twardy brzuch. Jak siedzialam bylo ok, bol byl tylko jak chodzilam. Poszlam sie polozyc na plecach i tak dosc nisko wymacalam maluszka, on mnie tam kopnal po czym przemiescil sie w okolice pepka i tam tez kopnal. Jak lezalam brzuch przestal byc twardy wiec wstalam i nic juz nie bolalo ale teraz po chwili jak chodze to znowu twardnieje, czuje taki dyskomfort ale nie jest to bol. Synek jest teraz wyzej napewno bo tam tez kopie. Mam powody do zmartwien? Wczesniej jak mnie bolalo to myslalam ze pojedziemy do szpitala jak Tz wroci ale teraz sama juz nie wiem.. przepraszam ze tak sie rozpisalam ale moze ktoras miala podobnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi lekarz powiedział, że twardnienia (fale alvareza) mogą być ok 10 razy dziennie. Ja się budzę z napiętym brzuchem po całej nocy, ale wystarczy właśnie że wstanę, przejdę się do łązienki i łągodnie ustępuje. Bierzesz magnez?Moze za mało?
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:41   #508
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
A może w ciąży bym się sama na szydełku nauczyła robić ?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------


Na kiedy planujecie przeprowadzkę?
Ja też pewnie gdyby nie wykańczanie domu bardziej bym szalała z wyprawką )
Myślę że w listopadzie juuz zamieszkamy. Ale z doświadczenia wiem że plany planami a los płata figle... na razie mamy gdzie mieszkać, mama gotuje 😉 nie jest źle 😀
Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisalyscie kiedys o twardniejacym brzuchu ale wtedy mnie to nie dotyczylo.. od rana bolalo mnie podbrzusze tak ze nie moglam sie wyprostowac bo tak mnie ciagnelo w dole, w dodatku mialam twardy brzuch. Jak siedzialam bylo ok, bol byl tylko jak chodzilam. Poszlam sie polozyc na plecach i tak dosc nisko wymacalam maluszka, on mnie tam kopnal po czym przemiescil sie w okolice pepka i tam tez kopnal. Jak lezalam brzuch przestal byc twardy wiec wstalam i nic juz nie bolalo ale teraz po chwili jak chodze to znowu twardnieje, czuje taki dyskomfort ale nie jest to bol. Synek jest teraz wyzej napewno bo tam tez kopie. Mam powody do zmartwien? Wczesniej jak mnie bolalo to myslalam ze pojedziemy do szpitala jak Tz wroci ale teraz sama juz nie wiem.. przepraszam ze tak sie rozpisalam ale moze ktoras miala podobnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi twardnieje brzuch i pisałam o tym. Nie boli ale jest nieprzyjemne. Czasami do 10 razy dziennie a czasami tylko 2-3 razy. Na prenatalnych powiedziano mi ze że niektóre kobiety odczuwają tak skurcze. Jeśli są dokuczliwe to trzeba brać magnez. Ale najlepiej wypytaj lekarza albo położoną. Czasami twardnienia skracają szyjkę. Ja sie dopiero we wtorek dowiem czy u mnie wszystko ok z szyjką bo wtedy mam wizyte.

A to ze nisko czujesz maluszka to chyba nic nienprmalnego. Macica sięga teraz od podbrzusza do nadpępka więc dziecko się rusza po całości. Mnie nawet w pęcherz czasami kopie a przecież pęcherz jest nisko.
Jeśli masz obawy to skonsultuj to z lekarzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez czechowiczanka89
Czas edycji: 2017-08-10 o 14:47
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:55   #509
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi ale to nie jest tak ze mam skurcz i brzuch chwilowo twardnieje tylko jest taki caly czas.. magnez biore 3x1... zaraz wroci Tz to zastanowimy sie co robimy bo pierwszy raz tak mam

Chociaz teraz jak go dotykam to nie wiem czy nie przesadzam z ta twardoscia ale mimo wszystko czuje taki dyskomfort

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez olciau
Czas edycji: 2017-08-10 o 14:57
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 14:58   #510
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
To jest x-lander model x-pulse. Jest mega lekki, zwrotny i zgrabny. Łatwo i szybko się składa zasadzie dwa ruchy i zajmuje naprawdę mało miejsca. Do mnie tez przemawia jego gabaryt, bo choć ładne to jakoś mi osobiście nie podobają się te wielkie gondole w kształcie wanny. Ale wszystko kwestia gustu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny jest- i tak się składa do bagażnika jak tego potrzebuje- bez odczepiania spacerówki- wpisuję na swoją listę
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.