Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-11, 08:47   #541
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez karoooooola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja tez musze się pochwalić jestem po USG połówkowym.
WSZYSTKO w porzadku
ale tak sie nakrecilam jakos przed tym badaniem, nawymyslalam sobie dolegliwosci, boli, twardego brzucha.... że jak lekarka skonczyla objasniac wszystko i stwierdziła, że ciąza jest książkowa to ja już siedzialam jak dentka... stres, emocje opadly i bylam bezsilna ale szczesliwa!

Tak więc Nasza Marcelinka siedzi sobie spokojnie u mamusi w brzuszku
Można już szaleć z zakupami dla małej gwiazdki
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 08:49   #542
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
Ciekawy pomysl z ta slomka.
Ja po moich incydentach z plamieniem mam stres przy kazdej wizycie w toalecie czyli jakies 15 razy dziennie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też plamiłam i też strasznie się wszystkim stresuje. Ale staram sie wrzucić na luz. Tak czy siak mam pewność że to ten prychol mi pękł i się teraz sączy. Ale przynajmniej już nie boli.
Cytat:
Napisane przez karoooooola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja tez musze się pochwalić jestem po USG połówkowym.
WSZYSTKO w porzadku
ale tak sie nakrecilam jakos przed tym badaniem, nawymyslalam sobie dolegliwosci, boli, twardego brzucha.... że jak lekarka skonczyla objasniac wszystko i stwierdziła, że ciąza jest książkowa to ja już siedzialam jak dentka... stres, emocje opadly i bylam bezsilna ale szczesliwa!

Tak więc Nasza Marcelinka siedzi sobie spokojnie u mamusi w brzuszku
Można już szaleć z zakupami dla małej gwiazdki
Gratulacje 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 08:57   #543
karoooooola
Przyczajenie
 
Avatar karoooooola
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 23
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziekuje Wiedma i czechowiczanka89
Dzisiaj po prostu latam!
karoooooola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:01   #544
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez karoooooola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja tez musze się pochwalić jestem po USG połówkowym.
WSZYSTKO w porzadku
ale tak sie nakrecilam jakos przed tym badaniem, nawymyslalam sobie dolegliwosci, boli, twardego brzucha.... że jak lekarka skonczyla objasniac wszystko i stwierdziła, że ciąza jest książkowa to ja już siedzialam jak dentka... stres, emocje opadly i bylam bezsilna ale szczesliwa!

Tak więc Nasza Marcelinka siedzi sobie spokojnie u mamusi w brzuszku
Można już szaleć z zakupami dla małej gwiazdki
Gratulacje!

Jejku dziewczyny tak sie ciesze ze z tymi naszymi maluchami wszystko dobrze. Czesto gdzies na facebooku albo na siepomaga widze te chore dzieciaczki i serce mi peka.. normalnie rycze jak czytam.. a pozniej przed polowkowym siedza gdzies z tylu glowy te wszystkie nieszczescia i ta mysl ze przeciez to sie przytrafia ludziom takim jak my.. Ja jak wyszlam z gabinetu to ryczalam jak glupia ze wszystko jest w porzadku, taka bylam zestresowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:21   #545
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, my też nie mamy pewności co do płci. Mały albo się kręcił albo tak ustawił, że lekarz miał wątpliwości. Niby stawia na chłopaka ale jeszcze nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić. Śmiejemy się z Mężem , że na początku nie chcieliśmy znać płci to teraz Maluch nie pokaże kolejna wizyta 29 sierpnia więc czekamy
Ja się poważnie zastanawiam nad zmianą lekarza bo z każdej wizyty wychodzę z płaczem dosłownie. Zamiast cieszyć się tym stanem ja mam tylko stres Już nie chodzi o samą płeć dziecka co o podejście lekarza do mojej osoby i to, że ja kompletnie mało informacji na tych wizytach dostaję.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:21   #546
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Witam się niewyspana
Dziś o 3 sie obudziłam i nie mogłam zasnąć, bo zaczęłam myśleć jakie dodatki dobiorę do swojej nowej kuchni W końcu koło 5 mi się oko zaczęło kleić, to Zośka zaczęła wywijać salta, jako, że to moje początki odczuwania ruchów, ta mnie to podjarało że się znowu rozbudziłam

Teraz boli mnie głowa i musiałam sobie dodać kawy do porannego koktajlu bananowego. Pijecie kawe w ciąży?
Ja ogólnie kawę traktuje jako deser raz na miesiąc (pije słodką z duużą ilością mleka). W ciąży pomaga na ból głowy, więc też raz na ruski rok pije taka lekką, lub właśnie w koktajlu, bo mam przekonanie (słuszne?), że to lepsze niż tabletki.
Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Melduję, że udało się trafić na żyłę złota tj. nowy towar w szmateksie kupiłam 13 ciuszków za łączną kwotę 32 zł!!! Ale jestem zadowolona z siebie
Super Szkoda, że nie mamy klimy w szmateksach, bo bym też poszła poszaleć, ale w te upały to nie dam rady..
Ostatnio w sklepie wyciągałam coś z najniższej półki i mi się zakręciło w głowie, przez brzuch nie złapałam równowagi i się wywróciłam. Myślałam, że ze wstydu zapadne się pod ziemię, bo to było takie fik jak jakaś nieporadna kulka na pupkę
A jeszcze jakieś młode chłopaki staly i z otwartą buzią patrzyły jak próbuję się wygramolić

Do dziewczyn, które nie znają płci: macie po prostu tajemnicze dzieciaki, na pewno na następnej wizycie się ujawnią Ważne, że zdrowy/a

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Napisze wam jeszcze ze rano przeżyłam koszmar. Na papierze i w toalecie krew. Ale sprawdziłam 5 razy i z dróg rodnych nic nie leciało. W środę wyskoczył mi na wewnętrznej str wargi sromowej wrzód. I to chyba on mi pękł i narobił tyle dziadostwa �� jaki stres...
to rzeczywiście musiała być chwila grozy, współczuję! Dobrze, że to tylko jakiś wrzód


olciau, jak brzuch? Lepiej?


lubieCie
gratulacje córeczki, nie pomyślałam, że to tak się może zmienić.. Ale od początku wam powiedział lekarz, że płeć niepewna?

Blanka, Anielka piękne imiona dla dziewczynek... Anielka to była moja prababcia kochana, a jako dziecko miałam bajkę o Blance

Edytowane przez Bibson
Czas edycji: 2017-08-11 o 09:23
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:38   #547
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;76217926]Ja się poważnie zastanawiam nad zmianą lekarza bo z każdej wizyty wychodzę z płaczem dosłownie. Zamiast cieszyć się tym stanem ja mam tylko stres Już nie chodzi o samą płeć dziecka co o podejście lekarza do mojej osoby i to, że ja kompletnie mało informacji na tych wizytach dostaję.[/QUOTE]
Koniecznie zmień lekarza. Nie możesz czuc się zle po wizycie. Lekarz powinien Cię wspierać. Mój jest przemily, bardzo uprzejmy. W pewnym sensie go kocham za to ❤ 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 09:49   #548
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Bibson dzieki ze pytasz z brzuchem juz ok, wczoraj mi chyba ta nospa pomogla a teraz po nocy jest taki jak zawsze

Ja pije jedna kawe z mlekiem z ekspresu zawsze wstaje i ide na kawe, ciezko by mi bylo sobie odmowic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:50   #549
Bibson
Raczkowanie
 
Avatar Bibson
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 143
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Koniecznie zmień lekarza. Nie możesz czuc się zle po wizycie. Lekarz powinien Cię wspierać. Mój jest przemily, bardzo uprzejmy. W pewnym sensie go kocham za to ❤ 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne zdanie. Mój co prawda jest zakręcony i nie jest wygadany, ale jest ogólnie uprzejmy, odpowiada na moje pytania i nie sprawia, że się źle czuję... Bez przesady! Wydaje mi się, że taki lekarz jak ginekolog powinien szczególnie mieć umiejętność delikatnej rozmowy z pacjentką...
Myślę, że on nie jest uprzedzony do Ciebie traxx (bo i z jakiego powodu?), po prostu to taki buc...
Bibson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 09:52   #550
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja piję tak dwa razy w tygodniu kawę z mlekiem. Bardziej dla smaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 10:32   #551
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość

Ja pije jedna kawe z mlekiem z ekspresu zawsze wstaje i ide na kawe, ciezko by mi bylo sobie odmowic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też co rano pierwsze co to kawka z mlekiem. Myślę że jedna nie zaszkodzi, a ja lepiej się czuje po kawce 😊
Cytat:
Napisane przez karoooooola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja tez musze się pochwalić jestem po USG połówkowym.
WSZYSTKO w porzadku
ale tak sie nakrecilam jakos przed tym badaniem, nawymyslalam sobie dolegliwosci, boli, twardego brzucha.... że jak lekarka skonczyla objasniac wszystko i stwierdziła, że ciąza jest książkowa to ja już siedzialam jak dentka... stres, emocje opadly i bylam bezsilna ale szczesliwa!

Tak więc Nasza Marcelinka siedzi sobie spokojnie u mamusi w brzuszku
Można już szaleć z zakupami dla małej gwiazdki
Super wieści, gratulacje ❤😘

Cytat:
Napisane przez Bibson Pokaż wiadomość
Witam się niewyspana
Dziś o 3 sie obudziłam i nie mogłam zasnąć, bo zaczęłam myśleć jakie dodatki dobiorę do swojej nowej kuchni W końcu koło 5 mi się oko zaczęło kleić, to Zośka zaczęła wywijać salta, jako, że to moje początki odczuwania ruchów, ta mnie to podjarało że się znowu rozbudziłam

Teraz boli mnie głowa i musiałam sobie dodać kawy do porannego koktajlu bananowego. Pijecie kawe w ciąży?
Ja ogólnie kawę traktuje jako deser raz na miesiąc (pije słodką z duużą ilością mleka). W ciąży pomaga na ból głowy, więc też raz na ruski rok pije taka lekką, lub właśnie w koktajlu, bo mam przekonanie (słuszne?), że to lepsze niż tabletki.


Blanka, Anielka piękne imiona dla dziewczynek... Anielka to była moja prababcia kochana, a jako dziecko miałam bajkę o Blance
Hehe mnie tez jak zacznie mała kopać to się rozbudzam, patrzę na brzuch i cieszę się jak głupi do sera 😂 uwielbiam te kopniaczki ❤

Co do kawy to ja w pierwszych tygodniach sobie odpuściłam i nie piłam. Jednak po rozmowie z moja lekarka pije jedna co rano. Z moim niskim ciśnieniem nie wyobrażam sobie dnia bez kawy. A najlepsze jest to, że tylko rano kawa mi smakuje 😀 nie raz jeszcze przed ciaza, chciałam się napić w dzień to nie dałam rady. Dwa, trzy lyki i wylewalam, bo jakoś mi nie smakuje.

Jedynie mojej mamie imię się nie podoba, ale nie biorę tego pod uwagę 😜 wcześniej miała być Wiktoria to też nosem kręciła.

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Koniecznie zmień lekarza. Nie możesz czuc się zle po wizycie. Lekarz powinien Cię wspierać. Mój jest przemily, bardzo uprzejmy. W pewnym sensie go kocham za to ❤ 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja lekarka tez jest super ❤ czuje, że jest między nami coraz większa więź ostatnio rozmawiam z nią jak z dobrą znajomą 😊
Moja teściowa tez się do niej wybrała ostatnio i ponoć lekarka mnie chwaliła, że jestem bardzo sympatyczna i uśmiechnięta 😊 tak jakoś miło mi się zrobiło.


Biorę się zaraz za zmywanie i malowanie paznokci, nie wiem na jaki kolor się zdecydować 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 10:44   #552
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dzięki Dziewczyny, tak się cieszę że wszystko gra😉

Karola- gratuluje córy, rzeczywiście na wątku dominują dziewczyny 😉

Czechowiczanka- współczuję przeżyć, ja bym pewnie zawału dostała 😮

Bibson- w 16 tygodniu robił mi lekarz usg i wskazywał na chłopca ale powiedział żeby się nie nastawiac i nie rozglaszac bo nie jest to pewne. Widać było jakby jajeczka a penisa nie😀 i okazało się teraz w 22 tygodniu że to nie były jajeczka 😛

Szwagierka już mi dwie torby ciuszkow po corkach przyniosła😄ale zakupów sobie nie odmowie 😊

Co do kawy to ja chętnie dla smaku i pobudzenia bym sobie wypila, ale serce mocno czuję jak bije i mam wysoki puls i boję się że po kawie skoczy.
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:15   #553
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;76217926]Ja się poważnie zastanawiam nad zmianą lekarza bo z każdej wizyty wychodzę z płaczem dosłownie. Zamiast cieszyć się tym stanem ja mam tylko stres Już nie chodzi o samą płeć dziecka co o podejście lekarza do mojej osoby i to, że ja kompletnie mało informacji na tych wizytach dostaję.[/QUOTE]

Jeżeli Twój lekarz tak Cię traktuje to nie zastanawiaj się ani minuty nad zmianą. Tak być nie może byś jeszcze się stresowała z jego powodu. On ma obowiązek informowania Cię o Twoim i Maluszka stanie , a także odpowiadania na Twoje pytania.
U mnie to kwestia chyba tajemniczego dziecka ale także jego brykania, pewnie tego że mam łożysko na przedniej ścianie , a także trochę tłuszczyku na brzuchu. Wszystkie to nie pozwala jednoznacznie stwierdzić płci, ale ja się tym nie przejmuje Tak jak wspominałam myśleliśmy z Mężem wcześniej by mieć niespodziankę przy porodzie to póki co mamy heh
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:44   #554
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

LubieCie i karola gratulacje! Kolejne dziewczyny 😊

Ja z kawą problemu nie mam bo nigdy nie lubiłam 😊 za to ciasta kawowe to moja największą slodyczowa miłość 😋

W ogóle to witam się w 24t aż nie wierzę że to już 6 miesiąc leci 😊

My dziś mamy gości i grill a ja od rana coś słaba jestem. Sporo już zrobiłam ale siedzę teraz wypompowana 🙁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Olcia super że z brzuchem już wszystko w porządku i skurcze minęły 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:52   #555
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Gratuluje poznania plci.

Ja dzis zrobilam ogorki korniszone, bo w koncu by mi sie zepsuly. Czekam az sie zagotuja, wystawie i ide sie z malym polozyc bo masakra. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 12:04   #556
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Jeżeli Twój lekarz tak Cię traktuje to nie zastanawiaj się ani minuty nad zmianą. Tak być nie może byś jeszcze się stresowała z jego powodu. On ma obowiązek informowania Cię o Twoim i Maluszka stanie , a także odpowiadania na Twoje pytania.
U mnie to kwestia chyba tajemniczego dziecka ale także jego brykania, pewnie tego że mam łożysko na przedniej ścianie , a także trochę tłuszczyku na brzuchu. Wszystkie to nie pozwala jednoznacznie stwierdzić płci, ale ja się tym nie przejmuje Tak jak wspominałam myśleliśmy z Mężem wcześniej by mieć niespodziankę przy porodzie to póki co mamy heh
My już też zaczynamy się przyzwyczajać do myśli, że będzie niespodzianka Moje łożysko też jest na przedniej ścianie, niby wg niego usg nie pokazuje wszystkiego bardzo wyraźnie bo też mam trochę tłuszczyku ( nie chce już wiedzieć co mają z tymi lekarzami naprawdę otyłe osoby), no i łożysko mam za nisko. Mam nadzieję, że nie będę musiała leżeć do końca ciąży
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 12:42   #557
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Same dobre wieści 😄😄 super dziewczyny, gratuluję.

A i z niespodzianki trzeba się cieszyć 😄 znajomą do końca informowali że będzie chłopiec a na porodowce się okazała dziewucha☺

Ja dzisiaj oberwalam ogórki i już je zrobiłam. Cukinię też zerwalam i juz gotuje. jakiś mam dzień z mega mocą 😄😄

Odwiedziła mnie kuzynka która w Holandii mieszka to posiedzialysmy poplotkowalysmy😄😄

Ma synka ze stycznia więc będą z naszym Małym jednoroczniakami 😉😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 14:18   #558
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja dzis jestem padnieta...drzemka za drzemka. A moje dziecie szaleje z drobnymi przerwami. Cos czuje ze da mi popalić. ...
W dodatku wystawil mnie facet od hydrauliki....zerwalam sie rano zeby wszystko miec ogarniete a ten nie przyszedl i nawet nie zadzwonil. Jak skoncze chalype to przez najbluzszec10 lat nie chce miec do czynienia z zadnymi fachowcami. U mnie jest tak ze sprawami remontowo wykonczeniowymi ja sie zajmuje a maz ewentualnie fachowcami jak się zepsuje np piec albo zmywarka. No ale wiadomo ze zmywarka to sie psuje raz na 5 lat a wykonczeniowke to sie robi PRZEZ 5 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 14:53   #559
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

W Wawie dzisiaj 35 stopni w cieniu. Ale przyjeżdża do mnie na 10 dni chrześniaczka i musiałam sprzątnać chatę, przebrać pościele, zrobić obiad. Do tego umyłam okna i podłogi na kolanach... Jak zaczęłam o 9 to o 14:30 skończyłam. Ale wzięłam chłodną kąpiel i teraz leżę i odpoczywam, a o 17 pójdę odebrać młodą dawno się tak nie narobiłam.
Dziewczyny gratuluję wizyt i dobrych wiadomości ❤️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 15:49   #560
Iza0808
Rozeznanie
 
Avatar Iza0808
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 915
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej u mnie podobnie z pogoda. W nocy lało teraz chyba 35 i znów na pewno będzie burza. Posprzatalam chatę ale zero przewiewu i podłogi nie schna. Spakowałam się na jutrzejszy wyjazd na wesele a w niedzielę od razu jedziemy z moim bratem, bratowa i ich synem a moim chrzesniakiem na 3 dni nad morze. Więc pakowanie nie dość że wesele, to jeszcze nie wiadomo co nas za pogoda w Ustce spotka. Miałam jeszcze skosić trawę ale nie dam rady. Może po 20 o ile nie będzie burzy. Padam już na pysk .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Iza0808
Czas edycji: 2017-08-11 o 15:50
Iza0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 15:51   #561
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

No to się nacieszyłam dobrymi wieściami....wyszło mi podejrzenie cholestazy w poniedziałek na cito mam robić badania i szybko do lekarza
Myślałąm, że ten mój swędzący brzuch to może początek rozstępów, a tu nie....
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 15:52   #562
Loulaa
Raczkowanie
 
Avatar Loulaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 382
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
No to się nacieszyłam dobrymi wieściami....wyszło mi podejrzenie cholestazy w poniedziałek na cito mam robić badania i szybko do lekarza
Myślałąm, że ten mój swędzący brzuch to może początek rozstępów, a tu nie....
Aww trzymaj się Wiedma, wszystko będzie ok 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko. Kocha się za nic.
ks. Jan Twardowski
Loulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 15:54   #563
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
No to się nacieszyłam dobrymi wieściami....wyszło mi podejrzenie cholestazy w poniedziałek na cito mam robić badania i szybko do lekarza
Myślałąm, że ten mój swędzący brzuch to może początek rozstępów, a tu nie....
O kurcze... a bardzo Cie ten brzuch swedzi?
Przyznam, ze ja mam od kilku dni tak ze mi sie nasila swad na piersiach i brzuchu ale tez mysle ze to rozstępy...
Zrobia Ci badania i wyjdzie, oby to nie bylo to jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 16:04   #564
Wiedma
Zadomowienie
 
Avatar Wiedma
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 215
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
O kurcze... a bardzo Cie ten brzuch swedzi?
Przyznam, ze ja mam od kilku dni tak ze mi sie nasila swad na piersiach i brzuchu ale tez mysle ze to rozstępy...
Zrobia Ci badania i wyjdzie, oby to nie bylo to jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie nie tak bardzo delikatnie jest swędziawka, myślałąm, że to jakieś podrażnienie, wiadomo smaruje się na rozstępy, jest upał, wszystko się do skóry lepi. Ale jak lekarz spojrzał na wyniki to pierwsze co zapytał: brzuch swędzi? No i ja oczy w 5zł.
Teoretycznie swędzenie powinno być na dłoniach i stopach, ale wiadomo z tym bywa różnie. A teraz to już w ogóle wszystko mnie swędzi z nerwów
Wiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 16:11   #565
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Pamietam jak pod koniec ciazy gin mnie pytala czy mnie brzuch swedzi bo jeśli tak to trzeba szybko badania robic.

Ja to sama nie wiem czy sie drapie z goraca czy co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 16:23   #566
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiedma Pokaż wiadomość
No to się nacieszyłam dobrymi wieściami....wyszło mi podejrzenie cholestazy w poniedziałek na cito mam robić badania i szybko do lekarza
Myślałąm, że ten mój swędzący brzuch to może początek rozstępów, a tu nie....
Ojej Trzymam żeby to jednak nie było to


U mnie dzisiaj jakieś lekkie skurcze występują. Za to w moczu mi wyszły ketony, ciekawe z czym to związane
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 16:39   #567
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;76230646]Ojej Trzymam żeby to jednak nie było to


U mnie dzisiaj jakieś lekkie skurcze występują. Za to w moczu mi wyszły ketony, ciekawe z czym to związane [/QUOTE]
Też raz mi wyszły ketony w moczu i to całkiem sporo! Jakoś 50 a miały być ujemne. Chyba na pierwszym ciążowym badaniu. Lekarz powiedział, że mogło być to spowodowane za wcześnie zjedzonym ostatnim posiłkiem, albo tym że za mało pije. I chyba faktycznie, bo każde kolejne badanie moczu wychodziło już ok 😊 także nie martw się na zapas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 16:47   #568
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Też raz mi wyszły ketony w moczu i to całkiem sporo! Jakoś 50 a miały być ujemne. Chyba na pierwszym ciążowym badaniu. Lekarz powiedział, że mogło być to spowodowane za wcześnie zjedzonym ostatnim posiłkiem, albo tym że za mało pije. I chyba faktycznie, bo każde kolejne badanie moczu wychodziło już ok 😊 także nie martw się na zapas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest możliwe bo wczoraj zjadłam na kolacje niewiele i dosyć szybko, moglam też za mało wypić, a gorąco więc wiadomo
Zawsze miałam dobre wyniki, także mam nadzieję że to o to chodzi, a nie coś innego.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 16:54   #569
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Hej u mnie podobnie z pogoda. W nocy lało teraz chyba 35 i znów na pewno będzie burza. Posprzatalam chatę ale zero przewiewu i podłogi nie schna. Spakowałam się na jutrzejszy wyjazd na wesele a w niedzielę od razu jedziemy z moim bratem, bratowa i ich synem a moim chrzesniakiem na 3 dni nad morze. Więc pakowanie nie dość że wesele, to jeszcze nie wiadomo co nas za pogoda w Ustce spotka. Miałam jeszcze skosić trawę ale nie dam rady. Może po 20 o ile nie będzie burzy. Padam już na pysk .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio w ciąży kosisz trawę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 17:03   #570
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Serio w ciąży kosisz trawę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co w tym zlego jesli dobrze sie czlowiek czuje i nie ma zagrożonej ciazy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.