kto zaczyna ze mna biegac? - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-22, 09:18   #1531
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja tez powinnam dzis pobiegac ale chyba cos mnie zlapalo
juz bralam gripex i inne cuda, no zobaczyly moze w sobote pobiegam
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 09:18   #1532
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7629291]ja tez bylam wtedy biegac[/quote]

opowiadaj o swoich wrazeniach! nasze są gdzies na poprzedniej stronie
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:00   #1533
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie odnośnie garderoby biegacza Zakupiłam właśnie taki stanik do biegania http://www.allegro.pl/item366482190_...rtowy_80c.html Cena jest zachęcająca wiec pomyślałam że warto spróbować. Wygląda profesjonalnie. Myślicie że się sprawdzi?
daj znać jak się sprawdza i jak leży
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:40   #1534
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
a wy macie czesto kolke?
ja miałam podczas pierwszego biegu teraz już jestem w lepszej formie!
i nie polecam biegania po jedzeniu, jest się ocieżałym, rozleniwionym i nie chce się ruszyć z miejsca.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
miałam iść dzis biegać rano ale w koncu nie poszłam. nie pada ale nie barzdo wiem co mam ze sobą zrobić - po kilku dniach opadw na boisku bedzie pewnie błoto, chciałam sobie gdzies w plenerze pobiegac, jakis lasek albo coś ale pewnie bedzie to samo czyli bloto. no i teraz sama nie wiem gdzie mam sobie pobiegać...
ja biegam po asfalcie Mam pare tras Błeszno/Raków tak po 3-4 km. A Ty gdzie najczęściej biegasz?

Ja dzisiaj biegałam krótko bo jakieś 25 minutz 3 przerwami na marsz, ale jestem zadowolona z calkiem innego powodu. Bo biegałam dziś sama TŻ zadzwonił, że boli go gardło, więc poradziłam mu zeby został w domku, a ja dokonałam niemożliwego i wyszłam dziś z domu całkiem sama! Pewnie fakt, że jest święto i malo ludzi na ulicach o 7 rano też był nie bez znaczenia. Zdecydowanie lepiej się biega w dwójkę, jest łatwiej o motywację w chwili zwątpienia, a i dwie truchtające osoby zdecydowanie lepiej wygladają niż jedna Ale cieszę się że dałam radę!

Mój strój do biegania jest już troszkę sfatygowany i chciałabym sobie kupić nowy, w wydaniu letnim - krótkie spodenki + bokserki, ale ceny na allegro nie schodzą poniżej 100 zł

A Wy w czym biegacie?
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:54   #1535
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja biegam w jakiejs bluzie, chociaz ostatnio jest juz za gorąco, więc teraz będe biegac pewnie tylko w koszulkach. No i zakladam też stare jeansy...i jest mi wygodnie no ale zamierzam kupić coś bardziej odpowiedniego
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 12:21   #1536
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Kupiłam sobie takie fajne dresy, zapakowałam do plecaczka dwie butelki aquarel, mieliśmy w plenerze pobiegać, a tu deszcz pada
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 14:39   #1537
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

dziś pierwszy raz od prawie trzech tygodni...masakra
kilka kroków i zadyszka będę musiała zaczynać od nowa
poza tym dziś założyłam nowe buty i biega się o niebo lepiej mam nadzieję że bolące kostki pójdą w niepamięć
i kolejna nieprzyjemna rzecz--> stanik zainwestuje i kupie taki odpowiedni do ruchu; jestem kilka dni przed okresem więc piersi są nieco obolałe ale to co czułam w trakcie tych kilku kroków to dopiero był ból
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 15:16   #1538
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
daj znać jak się sprawdza i jak leży
Oki. Jak tylko wypróbuję to się pochwalę.

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
ja biegam w jakiejs bluzie, chociaz ostatnio jest juz za gorąco, więc teraz będe biegac pewnie tylko w koszulkach. No i zakladam też stare jeansy...i jest mi wygodnie no ale zamierzam kupić coś bardziej odpowiedniego
W jeansach? Wygodnie ci tak?

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
dziś pierwszy raz od prawie trzech tygodni...masakra
kilka kroków i zadyszka będę musiała zaczynać od nowa
poza tym dziś założyłam nowe buty i biega się o niebo lepiej mam nadzieję że bolące kostki pójdą w niepamięć
i kolejna nieprzyjemna rzecz--> stanik zainwestuje i kupie taki odpowiedni do ruchu; jestem kilka dni przed okresem więc piersi są nieco obolałe ale to co czułam w trakcie tych kilku kroków to dopiero był ból
Właśnie mnie tez bolą często kostki. Nie wiem czy to wina butów czy może tego że dopiero zaczęłam biegać i nie jestem przyzwyczajona.



Chciałam zapytać jeszcze czy używacie takich bajerów jak pulsometr i krokomierz w zegarku (no i więcej funkcji zwykle jest)? Ja się zastanawiam i przeglądam na allegro. Ciekawe by to było. Czytała o takich które "pikają" dając rytm i różne takie. Przydałoby się w sumie
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 15:35   #1539
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

A ja postanowiłam wstać jutro rano, koło 6-7 i pobiegać Mam nadzieję, że mi się uda i zwlekę się z łóżka
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 16:19   #1540
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7629117]i kto dziewczyny byl na biegu polska biega? [/quote]
Odp:
Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
ja, Olifka, Ania
[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7629291]ja tez bylam wtedy biegac[/quote]
To napisz koniecznie jak wrażenia


Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
ja tez powinnam dzis pobiegac ale chyba cos mnie zlapalo
juz bralam gripex i inne cuda, no zobaczyly moze w sobote pobiegam
Uuuu... pozdrawiam serdecznie, kuruj się!

Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość

Mój strój do biegania jest już troszkę sfatygowany i chciałabym sobie kupić nowy, w wydaniu letnim - krótkie spodenki + bokserki, ale ceny na allegro nie schodzą poniżej 100 zł

A Wy w czym biegacie?
W starym dresie, który mnie obciera . Ale też planuję kupić coś bardziej odpowiedniego.

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Właśnie mnie tez bolą często kostki. Nie wiem czy to wina butów czy może tego że dopiero zaczęłam biegać i nie jestem przyzwyczajona.
Na 90% słabo amortyzowane buty (spróbuj nie biegać po kostce i betonowych płytach) lub słaba rozgrzewka.

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać jeszcze czy używacie takich bajerów jak pulsometr i krokomierz w zegarku (no i więcej funkcji zwykle jest)? Ja się zastanawiam i przeglądam na allegro. Ciekawe by to było. Czytała o takich które "pikają" dając rytm i różne takie. Przydałoby się w sumie
Jeszcze nie, ale kiedyś może uda mi się kupić pulsometr


Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam wstać jutro rano, koło 6-7 i pobiegać Mam nadzieję, że mi się uda i zwlekę się z łóżka
Powodzenia!
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 18:16   #1541
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
dziś pierwszy raz od prawie trzech tygodni...masakra
kilka kroków i zadyszka będę musiała zaczynać od nowa
poza tym dziś założyłam nowe buty i biega się o niebo lepiej mam nadzieję że bolące kostki pójdą w niepamięć
i kolejna nieprzyjemna rzecz--> stanik zainwestuje i kupie taki odpowiedni do ruchu; jestem kilka dni przed okresem więc piersi są nieco obolałe ale to co czułam w trakcie tych kilku kroków to dopiero był ból
No ja chyba też muszę zaczynać od początku. ostatnio nie miałam ani ochoty, ani czasu tym bardziej w następnym tygodniu zaczynam biegać, bo będę miała dużo wolnego czasu. Oby tylko pogoda była ok
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 18:38   #1542
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość
ja biegam po asfalcie Mam pare tras Błeszno/Raków tak po 3-4 km. A Ty gdzie najczęściej biegasz?

Ja dzisiaj biegałam krótko bo jakieś 25 minutz 3 przerwami na marsz, ale jestem zadowolona z calkiem innego powodu. Bo biegałam dziś sama TŻ zadzwonił, że boli go gardło, więc poradziłam mu zeby został w domku, a ja dokonałam niemożliwego i wyszłam dziś z domu całkiem sama! Pewnie fakt, że jest święto i malo ludzi na ulicach o 7 rano też był nie bez znaczenia. Zdecydowanie lepiej się biega w dwójkę, jest łatwiej o motywację w chwili zwątpienia, a i dwie truchtające osoby zdecydowanie lepiej wygladają niż jedna Ale cieszę się że dałam radę!

Mój strój do biegania jest już troszkę sfatygowany i chciałabym sobie kupić nowy, w wydaniu letnim - krótkie spodenki + bokserki, ale ceny na allegro nie schodzą poniżej 100 zł

A Wy w czym biegacie?
Ja nie mam odpowiednich butow do biegania po takim podłożu jak asfalt. dlatego biegam wokół boiska albo po biezni. I dlatego nie jestem przyzwyczajona do biegania w terenie. no a jak sie przyzwyczaiłam do płaskiej powierzchni to wyniki w innych warunkach nie są najlepsze co w moim przypadku pokazał sobotni bieg

w czym biegam to widzialaś w starych spodniach od dresu - które są bardzo wygodne ale za grube na lato i tez bedę musiała sobie cos wykombinować

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam wstać jutro rano, koło 6-7 i pobiegać Mam nadzieję, że mi się uda i zwlekę się z łóżka
jestem pełna podziwu za ta porę

ja dzis w końcu nie praktykowałam biegania - zajęłam sie teorią
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 18:48   #1543
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Odp:
Na 90% słabo amortyzowane buty (spróbuj nie biegać po kostce i betonowych płytach) lub słaba rozgrzewka.
Buty są przeznaczone do biegu. Myślę że to jednak wina słabej rozgrzewki i tego że to początki (wcześniej kompletnie nic się nie ruszałam od zimy). Dzisiaj już nie bolały jak pierwszego dnia. Właściwie tylko troszkę. Teraz biegam po asfalcie bo za mokro na przełaje.
Chciałabym sobie kupić porządne butki ale to chyba dopiero jak będę w USA w okolicach lipca. Tam maja dużo tańsze takie więc będę mogła zaszaleć.

Nie powinno się biegać w butach do twardej powierzchni po terenie wyboistym no ale nie mam innego wyjścia na razie.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 19:45   #1544
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

a ja wlasnie sie zbieram...tak mi sie nie chce
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 20:03   #1545
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Buty są przeznaczone do biegu. Myślę że to jednak wina słabej rozgrzewki i tego że to początki (wcześniej kompletnie nic się nie ruszałam od zimy). Dzisiaj już nie bolały jak pierwszego dnia. Właściwie tylko troszkę.
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem ogranicz się do trzech razy w tygodniu.

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
a ja wlasnie sie zbieram...tak mi sie nie chce
Mi się też dziś nie chciało, ale miałam czałkiem miły bieg . Zrobiłam 6 km w 40 minut, biegło się świetnie!
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 20:50   #1546
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

wczoraj nie biegalam,bo mnie cos gardelko zaczynalo bolec i nie chcialam zeby mnie przewialo. mialam isc jutro, ale plany dzis sie zmienily i jutro moge nie miec czasu,takze wybralam sie na bieganko dzis. zaliczylam 30 min w lesie calkiem przyjemnie bylo.
a ogolnie to sobie mysle, ze moze zaczne biegac o 6 rano, przed praca, 5 razy w tygodniu po pol godziny. ale to dopiero tak od 9 czerwca, jak wroce z Polski zobaczymy, co mi z tego wyjdzie,najpierw musze sie postarac zasypiac wczesniej
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:09   #1547
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Odp:



Uuuu... pozdrawiam serdecznie, kuruj się!


Jeszcze nie, ale kiedyś może uda mi się kupić pulsometr



Powodzenia!
dzieki
ja sama myslalam nad tymi cudeńkami, ale doszlam do wniosku ze ja zazwyczaj zaczynam cos i nie koncze wiec jak uda mi sie biegac tak z pol roku to moze wtedy sobie go kupie

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam wstać jutro rano, koło 6-7 i pobiegać Mam nadzieję, że mi się uda i zwlekę się z łóżka
ja moze w sobote rano pobiegam, ale jak biegam sama to wstaje o 5 aby mnie nikt nie widzial
jak juz musze wieczorem to ide i sie ogladam czy nikogo znajomego nie ma...eh
slyszalam wczoraj od kolezanki ze Poznań i ogólnie wielkopolska to miejsce biegaczy, no i jak sie tak porozgladalam to rzeczywiscie jest tu ich troche
dzisiaj widzialam juz chyba 5
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:29   #1548
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

No właśnie ja też nie chcę się natknąć na znajome twarze
Poza tym kiedyś biegałam z koleżanką wieczorami. Ale czy to było bieganie, to ciężko to określić. Raczej spacerki, ale ciągle na kogoś musiałyśmy wpaść. Nie lubię takich akcji

Moja mama to stwierdziła, że na głowę upadłam. Mam wakacje, a chcę wstać o 6 i iść polatać. Jak rok szkolny to z łóżka nie da się mnie zwlec, ale tłumaczę to motywacją, ogromnym zapałem i chęcią do zrzucenia kilku kg


Edit:Dziś, czyli w piątek , wstałam o 6.00 i biegałam sobie pół godzinki Tzn. nie tyle, że biegałam bez przerwy, ale trochę biegłam, trochę szłam, w końcu to pierwszy raz, więc wiadomo, kondycja słabiutka, oj słabiutka

Nie sądziłam, że tyle osób już rano na nogach jest! Wiadomo, dziś dzień pracy, ale żeby małe dzieciaki już się o 6.30 w piaskownicy bawiły? Spać one nie mogą, czy co Jutro chyba muszę jeszcze wcześniej wstać, za dużo tych ludziów wkoło było hihi;]
__________________
Passion is my fashion!

Edytowane przez Navien
Czas edycji: 2008-05-23 o 07:25
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:29   #1549
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Edit:Dziś, czyli w piątek , wstałam o 6.00 i biegałam sobie pół godzinki Tzn. nie tyle, że biegałam bez przerwy, ale trochę biegłam, trochę szłam, w końcu to pierwszy raz, więc wiadomo, kondycja słabiutka, oj słabiutka

Nie sądziłam, że tyle osób już rano na nogach jest! Wiadomo, dziś dzień pracy, ale żeby małe dzieciaki już się o 6.30 w piaskownicy bawiły? Spać one nie mogą, czy co Jutro chyba muszę jeszcze wcześniej wstać, za dużo tych ludziów wkoło było hihi;]
Wow... dzieci w piaskownicy tak wcześnie Ja mam ten komfort ze mieszkam na wsi i za dużo ludzi się nie kręci. Za to jak już się kogoś spotka to wszyscy się znają.


Pochwalę się zdjęciami mojej trasy z ostatniego treningu (tzn już po)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f47498767.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bc2b791d0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...61273368c.html

Jak się czasem zmieszam spotkaniem kogoś to mówię sobie w duchu że to przecież ja żyję zdrowo i co w tym dziwnego. Po pewnym czasie już nie zwracają na mnie uwagi bo już są przyzwyczajeni.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 10:01   #1550
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Bo to jakieś zdziczałe dzieci nocy

Łał, śliczne fotki. Oddaj mi to jezioro Ajjj, cudo. Ja niby też mieszkam na wsi, tzn teoretycznie jest to miasto, ale jak to moja mama mówi, wsią zalatuje. Chociaż każda znana mi wieś lepiej się prezentuje

Ja to dziś biegając spotkałam ze 30 osób po drodze. Wrrr, nie lubię tak
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:02   #1551
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
dzieki
ja sama myslalam nad tymi cudeńkami, ale doszlam do wniosku ze ja zazwyczaj zaczynam cos i nie koncze wiec jak uda mi sie biegac tak z pol roku to moze wtedy sobie go kupie
Mi raczej zapał już nie przejdzie, ale i tak kupię sobie pulsometr dopiero jak będę spokojnie truchtać kilkanaście km . To będzie "nagroda" bo na moim amatorskim poziomie nie jest mi niezbędny a tak to mam dodatkową motywację .


Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Pochwalę się zdjęciami mojej trasy z ostatniego treningu (tzn już po)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f47498767.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bc2b791d0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...61273368c.html

Jak się czasem zmieszam spotkaniem kogoś to mówię sobie w duchu że to przecież ja żyję zdrowo i co w tym dziwnego. Po pewnym czasie już nie zwracają na mnie uwagi bo już są przyzwyczajeni.
Wow ale masz piękną trasę! Też kiedyś myślałam, żeby się z wami podzielić moimi widokami , Jak pobiegnę do lasu może zrobię parę zdjęć .
U mnie też już wszyscy przyzwyczajeni, jedynie sąsiadka się dziwi, że "taka chuda a jeszcze biega" - nie wierzy, ze to dla przyjemności (swoją drogą chuda też nie jestem, jeszcze niedawno moje BMI krążyło w okolicach 25 ).
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:32   #1552
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja ostatnio robie krótszą trasę przez to ze zakładam sobie na nogi ciężarki - po 1 kilo na nogę strasznie się męczę ale to dobrze
chce wyrzeźbić dodatkowo nogi (zwlaszcza uda) tylko nie chce przesadzic z łydkami

chyba też zrobie jakieś zdjecia mojej trasy tylko jak narazie kropi:/
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:47   #1553
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
ja ostatnio robie krótszą trasę przez to ze zakładam sobie na nogi ciężarki - po 1 kilo na nogę strasznie się męczę ale to dobrze
chce wyrzeźbić dodatkowo nogi (zwlaszcza uda) tylko nie chce przesadzic z łydkami

chyba też zrobie jakieś zdjecia mojej trasy tylko jak narazie kropi:/
Nie ryzykowałabym aerobów z ciążarkami - szkoda stawów.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 11:13   #1554
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja już dzis pobiegana i zadowolona z siebie bo biegłam chyba szybciej niz zwykle - dzis po boisku wiec mogę tylko gdybac. ale jak tylko zauwazyłam ze biegne wolniej to przyspieszalam
zdjęciami z trasy nie mogę sie poczwalic bo nie ma czym... boisko jest mało atrakcyjne do ogladania
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 13:58   #1555
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

również słyszałam ze to niezdrowe, lepiej biegac bez i meic z tego jakas przyjemnosc, no ja tak sadze
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 16:17   #1556
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
ja ostatnio robie krótszą trasę przez to ze zakładam sobie na nogi ciężarki - po 1 kilo na nogę strasznie się męczę ale to dobrze
chce wyrzeźbić dodatkowo nogi (zwlaszcza uda) tylko nie chce przesadzic z łydkami

chyba też zrobie jakieś zdjecia mojej trasy tylko jak narazie kropi:/
bieganie z ciezarkami podobno nie wychodzi na zdrowie...tez chcialam biegac z 0,5 kg, zeby rozbudowac lydki, ale mi doswiadczone osoby stanowczo odradzily, lepiej robic w domu jakies cwiczenia na nogi i do tego zakladac ciezarki ja mam zamiar niedlugo sie za to wziac

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Mi raczej zapał już nie przejdzie, ale i tak kupię sobie pulsometr dopiero jak będę spokojnie truchtać kilkanaście km . To będzie "nagroda" bo na moim amatorskim poziomie nie jest mi niezbędny a tak to mam dodatkową motywację .




Wow ale masz piękną trasę! Też kiedyś myślałam, żeby się z wami podzielić moimi widokami , Jak pobiegnę do lasu może zrobię parę zdjęć .
U mnie też już wszyscy przyzwyczajeni, jedynie sąsiadka się dziwi, że "taka chuda a jeszcze biega" - nie wierzy, ze to dla przyjemności (swoją drogą chuda też nie jestem, jeszcze niedawno moje BMI krążyło w okolicach 25 ).
hehe no mnie to bawi, takie podejscie ludzi a co to szczuple osoby maja nie miec kondycji?? bzdura! no a poza tym, jak napisalas, to jest pewnego rodzaju przyjemnosc, niestety dla wielu ludzi wciaz z przyjemnoscia kojaza sie tylko siedzenie przed tv i kompem i biesiadowanie przy suto zastawionym stole
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:42   #1557
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Wow... dzieci w piaskownicy tak wcześnie Ja mam ten komfort ze mieszkam na wsi i za dużo ludzi się nie kręci. Za to jak już się kogoś spotka to wszyscy się znają.


Pochwalę się zdjęciami mojej trasy z ostatniego treningu (tzn już po)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f47498767.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bc2b791d0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...61273368c.html

Jak się czasem zmieszam spotkaniem kogoś to mówię sobie w duchu że to przecież ja żyję zdrowo i co w tym dziwnego. Po pewnym czasie już nie zwracają na mnie uwagi bo już są przyzwyczajeni.
Ja też na początku krepowałam się ludźmi, ale coś się zaczęło zmieniać; we mnie- nie wstydzę się tego że taki grubasek sobie biega (zresztą już nie jestem taki grubasek, no, może trochę), dwa- reagują raczej pozytywnie (zwłaszcza starsze babcie, już kilkakrotnie zdarzało się tak że stawały i biły mi brawo, haha albo słyszałam "ta to ma siły") albo wręcz... Biegają ze mną. 3 lata temu, zaczynając przygodę z bieganiem, byłam jedyną osobą w lesie, teraz w moim lasku spotykam innych ludzi w dresiku, albo z pobliskiego osiedla których wcześniej widywałam na spacerku z psem (teraz zaczęli biegać z pieskiem), a to nauczycieli z podstawówki (sic! ) albo nawet starych kolegów i koleżanki z podstawówki, z gimnazjum. Na moim osiedlu jest nawet klub biegaczy, którzy usilnie namawiają mnie żebym się przyłączyła- ale ja wole w pojedynkę (zresztą grupa 40-70 wiec nie moje towarzystwo ). Zastanawia mnie: czy to jakaś nowa moda? Media teraz w sumie lansują zdrowy tryb życia, sport, coraz częściej są organizowane akcje związane ze sportem (w samej Warszawie: Run Warsaw, joga na trawie, w ten weekend tez coś było "biegającego"). I naprawdę nie ma co się wstydzić, teraz czuję się dumna, jakby prekursorka trendu a poza tym bieganie to naprawdę świetna zabawa.

Niestety.. Nie dzisiaj. Pisą łam już, czasem było mi w trakcie biegu niedobrze, dzisiaj rano wymiotowałam- to znaczy ślina, bo miałam pusty żołądek. Już w dresie, już się rozciągałam, miałam zakładać buty ale w końcu nawet nie wyszłam z domu. Co mi, cholera, jest? Powoli spróbuję eliminować to co może być ewentualną przyczyna
Ale smutno mi, bo bez porannego joggingu czuję sie jak bez snu. I mimo obfitego śniadania wciąż mi słabo.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 10:18   #1558
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja musiałam przełożyć dzisiejsze bieganie na jutro. Siedziałam nad mgr do późna, i rano gdy budzik zadzwonił powieki miałam ciężkie, cała jakaś taka połamana, więc wskoczyłam spowrotem pod kołdrę i pospałam jeszcze 3 godzinki
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 10:47   #1559
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja mieszkam w małej wsi i także cierpię, gdy spotkam znajomych. Jest mi wtedy głupio, ale tak sobie myślę: dlaczego? Dbam o formę, relaksuję się, to ja będę miała więcej korzyści, bo się ruszam a nie jak oni...

Mogę się pochwalić, że wczoraj zaliczyłam trzeci trening marszobiegu Dopiero zaczęłam, moja kondycha nie jest najlepsza, ale zauważyłam, że przebiegłam wyznaczony dystans spokojnie, bez większego wysiłku. Wreszcie nie spoglądałam na zegarek, modląc się, aby minęły te dwie minuty. heheh A na koniec to czułam aż taki niedosyt, z chęcią pobiegałabym sobie dłużej, ale cóż, póki co, wolę trzymać się harmonogramu.

Biegałam wczoraj o 21.00 po wsi. Fajnie było, bo już nikogo nie spotkałam, tylko taką starszą babcię, co się do mnie uśmiechnęła. Pewnie też chciałaby sobie tak potruchtać hehe Co dla mnie najważniejsze: polubiłam bieganie! To dla mnie doskonały relaks psychiczny, ale też w pewnym sensie fizyczny. Nie myślę o niczym, skupiam się na rytmicznym oddechu i jest super. Wierzę, że przejdę cały 10-tygodniowy trening, a potem będę śmigać hehehe
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 11:18   #1560
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

dalej nie wiem dlaczego mowicie ze bieaganie z ciężarkami (u kostki) jest niezdrowe dla stawów, to tylko 2 kg
szkodliwa dla stawów jest nadwaga 15 kg
nie wywiera zadnych naciskow jedynie strwarza lekki opor
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.