Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-02, 11:30   #1141
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Cześć Wam po chwilowej nieobecności na wątku. Mam przykrą wiadomość, moje najgorsze scenariusze dotyczące zdrowia babci się ziściły.. babcia nie żyje. Jeszcze w tym tygodniu jest pogrzeb. Nie potrafię sobie poukładać w głowie, mam wrażenie że to do mnie jeszcze nie dociera. Wiem, że już jej nie ma, ale tak jakbym się łudziła, że ona gdzieś wyszła, wróci.. To ciężkie, mamy dużo do zrobienia. Te święta i każde następne nie będą już takie same, już nie będzie babci, która zawsze wieszała malutkie bombeczki, która piekła jabłecznik i karpia. Tęskno mi..
Bardzo współczuję, zwłaszcza, jeżeli odchodzi ktoś z kim ma się takie dobre wspomnienia. Trzymaj się dzielnie!


Ja się sukcesywnie pozbywam starych ozdób, sprzedaż idzie jak szalona! Ale w związku z przepoczwarzaniem się mojego pokoju nie mam aktualnie żadnego pomysłu na dekoracje, a do Adwentu zostało już niewiele czasu! A zawsze ruszam z dekoracjami w 1-wszą niedzielę, taka tradycja. Prezenty już prawie gotowe. Ale na pewno to jeszcze nie koniec.

Ostatnio udało mi się dorwać żel pod prysznic Stenders żurawinowy za 17,90 z 29,90.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 12:31   #1142
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Kupiłaś?

Dziewczyny, czy któraś z Was widziała "na żywo" te choinki pieńku? Ciekawi mnie, czy ich gałązki można jakoś delikatnie modelować?
Jeszcze nie,ale przytulę pewnie ten srebrno czarny

W zeszłym roku widziałam w Eurofiranach te choinki, nie macałam niestety ale powiem Ci że wyglądały obłędnie


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ale sie rozmarzyłam... ale ja najpierw musze ten kominek kupić... gdybyście miały jakis na oku odpowiedni to dajcie znać! Bo ja boje sie, ze znów kupię za niski :P dzis w Ross widziałam na przecenie takie zamykane, ale tez wydawały mi sie niskie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Widziałam wczoraj ładny biały duży kominek w Rossmannie
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 16:09   #1143
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Ja się sukcesywnie pozbywam starych ozdób, sprzedaż idzie jak szalona! Ale w związku z przepoczwarzaniem się mojego pokoju nie mam aktualnie żadnego pomysłu na dekoracje, a do Adwentu zostało już niewiele czasu! A zawsze ruszam z dekoracjami w 1-wszą niedzielę, taka tradycja. Prezenty już prawie gotowe. Ale na pewno to jeszcze nie koniec.
Teraz się pozbywasz ozdób świątecznych? Kupują już ludzie? Ja też mam plan trochę w tym roku powymieniać Ale myślałam żeby zacząć wystawiać w listopadzie?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 17:21   #1144
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Nie chcesz wiedzieć, jak wygląda Maniek po tygodniowym dokarmianiu przez babcię. A najgorsze jest to, że jak próbujemy wrócić do normalnego karmienia, to drze japę.

Uwielbiam to zdjęcie Twojego salonu jakby Ci się ten renifer nie mieścił w nowym lokalu, to ja chętnie przygarnę. Najwyżej kota przesiedlę

Kupuję poduszki w temacie jesiennym. Na świąteczne powinnam dać sobie bana, bo się przestają na kanapie mieścić
Tak mi się skojarzyło - z Nelsonem jest identycznie :


Renifera nie oddam - choćbym miała go w łóżku trzymać!

Mam rozwiązanie na brak miejsca dla poduszek świątecznych: teraz kupuj same poszewki

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Cozy Cabin to najpiękniejszy wosk jaki kiedykolwiek miałam <3 Wyobraźcie sobie jak pachnie przytulna, drewniana chatka w ośnieżonym, cichym lesie, w której pali się kominek.... i macie zapach Cozy Cabin
Kurde, a ja nadal nie potrafię sobie tego wyobrazić

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dziękuję! nie jestem pewna czy zmieści się do salonu, ale nieważne! Piękna jest! A salon....zachwycający <3
Dzięki
Ten model jest akurat bardzo rozłożysty, ale pamiętam, że któraś wizażanka z wątku kupiła węższy i też super wyglądał

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Boshe, H&Y mnie atakuje obrazkami tych przedmiotów,których nie kupiłam
Zaczekaj aż zaczną atakować obrazkami zimowej kolekcji

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
W zeszłym roku widziałam w Eurofiranach te choinki, nie macałam niestety ale powiem Ci że wyglądały obłędnie
Ja czaję się na inny model niż w Eurofiranach, ale muszę sobie kiedyś ich choinki pooglądać i pomacać, bo jakoś nigdy nie było okazji

U mnie dziś pochmurno, kilkanaście stopni, a w mieszkaniu chłodno - aż założyłam skarpetki Trzeba będzie polatać za jakimiś swetrami
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-02, 18:20   #1145
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Teraz się pozbywasz ozdób świątecznych? Kupują już ludzie? Ja też mam plan trochę w tym roku powymieniać Ale myślałam żeby zacząć wystawiać w listopadzie?
Wiesz co, sam zwykle zostawiałem sobie na listopad, bo to taki okres,że każdy już myśli poważnie o ty. I faktycznie, dużo ozdób schodziło, ale niektóre zostawały na następny rok. Niedawno sobie siedziałem i z nudów porobiłem zdjęcia, wystawiłem. 3 rzeczy sprzedałem po paru godzinach jakiś tydzień temu, a dzisiaj kolejne dwie. Zainteresowanie jest ogromne, bo dużo osób już obserwuje. Przyzna, że też jestem w szoku, że jeszcze bądź co bądź lato, ale widać świąteczne świry siedzą nie tylko na Wizażu.Także kuj żelazo i działaj.

Edytowane przez empee
Czas edycji: 2017-09-02 o 18:21
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 08:53   #1146
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Tak mi się skojarzyło - z Nelsonem jest identycznie :


Kurde, a ja nadal nie potrafię sobie tego wyobrazić


U mnie dziś pochmurno, kilkanaście stopni, a w mieszkaniu chłodno - aż założyłam skarpetki Trzeba będzie polatać za jakimiś swetrami
Uwielbiam psie sucharki

Skoro nie możesz sobie wyobrazić, to jest jedno wyjście - musisz kupić i sama się przekonać

U mnie też dziś zimno i pada. Na wyprzedażach zamiast letnich rzeczy nakupowałam właśnie swetrów, kurtek, więc mogę już testować

Pojutrze lecę na wakacje, więc jeszcze trochę ciepła złapię, ale podejrzewam, że jak wrócę do Polski to już jesień będzie na całego
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 09:07   #1147
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 025
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tez mam ten bialy. Dostalam kiedys sliczny mozaikowy, ale w nim woski slabiej pachną
Ja sobie kupiłam taki, piękny,mozaikowy z YC i po 3 dniach rozwaliłam denko jak podważałam nożem wosk DEBILKA
Ale wykładam dno folią aluminiową i jest ok.Co prawda, nie wygląda już tak pięknie, ale woski palą się cudnie

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Wiesz co, sam zwykle zostawiałem sobie na listopad, bo to taki okres,że każdy już myśli poważnie o ty. I faktycznie, dużo ozdób schodziło, ale niektóre zostawały na następny rok. Niedawno sobie siedziałem i z nudów porobiłem zdjęcia, wystawiłem. 3 rzeczy sprzedałem po paru godzinach jakiś tydzień temu, a dzisiaj kolejne dwie. Zainteresowanie jest ogromne, bo dużo osób już obserwuje. Przyzna, że też jestem w szoku, że jeszcze bądź co bądź lato, ale widać świąteczne świry siedzą nie tylko na Wizażu.Także kuj żelazo i działaj.
Ja tam tez latem przeglądam swiąteczne ozdoby na Allgro

Wczoraj podczas spaceru,zaplanowałam wystrój okien do grudnia i co najważniejsze,nie potrzebuje nic kupować
mam rozkminę, jezeli chodzi o wystrój okien na swieta :mały pokój i kuchnia ,nie wiem,jakie kolory w którym, ale także nic nie potrzebuję

Nic nie potrzebuję z ozdób, ale czy rozum wygra z sercem, jak wypuszą te swiąteczne pierdołki

Chciałabym kupic świąteczny,mały chodniczek, matę, wycieraczkę pod miskę psa ktos, cos może widział ??

A koleżanka kupiła moją pościel w sowy , więc nie muszę oddawać
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 12:27   #1148
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Bardzo dziękuje wszystkim za sugestie dotyczące kominka popatrzę na YC, a jeśli nie kupię tam to tak jak mówiłyście, będę szukać wysokiego, ok. 10 cm.
W Rossmannie widziałam, ale te przykrywane, one były niskie bardzo, niestety.

A wiecie moze czy w UK można gdzies kupić kominki YC? Bo świeczki i woski to wiem, ze w każdym Tesco, nie wiem jak z kominkami, a moze byłyby lepiej opłacalne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 12:35   #1149
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Wróciłam do Polski i juz czuje zapach jesieni w dodatku dostałam od Ministerstwa Dobrego Mydla regenerujacy sztyft śliwkowy i tak pieknie pachnie jesiennie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 13:18   #1150
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Wróciłam do Polski i juz czuje zapach jesieni w dodatku dostałam od Ministerstwa Dobrego Mydla regenerujacy sztyft śliwkowy i tak pieknie pachnie jesiennie
a gdzie go można kupić, bo już na ig mnie skusiłaś i chciałam zamówić, ale na stronie nie widzę
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 14:11   #1151
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
U mnie dziś pochmurno, kilkanaście stopni, a w mieszkaniu chłodno - aż założyłam skarpetki Trzeba będzie polatać za jakimiś swetrami
Haha, a mi wczoraj TŻ powiedział, że musi się zaopiekować moimi zimnymi stópkami i będzie szukał czaderskich kudłatych skarpetek, bo idzie zima i znowu będę swoje zimne kucotki w niego wtykać

W ogóle tyle znowu napisałyście, że jak zwykle nie zaznaczałam cytowania i doopa

Ale, mamy ambitny plan na dziś, zaraz sobie obejrzymy horrorek a potem śmigamy wieczorem w Paryż połazić nocą

A teraz mam newsa.... otóż jak to bywa z woskami, zawsze się trafi jakiś niewypał i leży...
Nie chcę teraz siać zbędnej propagandy bo nie wiem kiedy konkretnie będę, ale jakoś w październiku powinnam polecieć do Polski i chętnie wysłałabym którejś z Was kilka wosków . Tak o. Bo mi się nie podobają i się tylko marnują...^^

Otóż na wydanie miałabym:
1. Lemongrass+ Ginger
2. My serenity
3. Cappuccino Truffle
4. Cosy By The Fire
Oraz najprawdopodobniej, bo przetestuję ponownie na dniach
5. Home Sweet Home...

Czy jest tu jakaś bezwzględna wielbicielka tych rozkosznych smrodków?

Edit: zapomniałam dodać, że to są YC, prawie całe i tylko lekko udziabnięte na raz

Za to powiem, że zapach Pain Aux Raisin jest przerozkoszny, zeżarłabym go
__________________

Edytowane przez Y a s m i n e
Czas edycji: 2017-09-03 o 14:14
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 14:32   #1152
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
(...)

Za to powiem, że zapach Pain Aux Raisin jest przerozkoszny, zeżarłabym go
O tak, ostatnio też mi buła podeszła i jeszcze Macaron treats trochę mi przypomina Snowflake Cookie, ale jednak jest inne
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 16:43   #1153
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Uwielbiam psie sucharki

Skoro nie możesz sobie wyobrazić, to jest jedno wyjście - musisz kupić i sama się przekonać

U mnie też dziś zimno i pada. Na wyprzedażach zamiast letnich rzeczy nakupowałam właśnie swetrów, kurtek, więc mogę już testować
Ja też! Zawsze trafiają w sedno

Wypstrykałam się dziś z kasy, więc woski muszą poczekać

Połaziłam za swetrami i dupa, jakoś mało tego jeszcze

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ale, mamy ambitny plan na dziś, zaraz sobie obejrzymy horrorek a potem śmigamy wieczorem w Paryż połazić nocą
Ooo, jaki? Szukam inspiracji na wieczór

Melduję, że u mnie w Kiku wciąż ozdoby jesienne i na halloween, ale natknęłam się też na świąteczne poduszki
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 17:12   #1154
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
a gdzie go można kupić, bo już na ig mnie skusiłaś i chciałam zamówić, ale na stronie nie widzę

Bedzie w polowie września normalnie dostepny w sprzedazy, ja sie załapałam jak bylo losowanych 50 sztuk sztyftow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 18:07   #1155
aamajka
Zadomowienie
 
Avatar aamajka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 419
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Witam się tegorocznie
Dziewczyny, wieczór mokry i zimny, a na Polsat Film właśnie zaczął się "Kevin sam w domu" . Więc jeśli macie odpowiedni nastrój...
aamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 20:40   #1156
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość

Ooo nie wiedziała o zależności, że przy zbliżającej się jesieni futrzaki jedzą więcej
A co do wczorajszego meczu, to po zeszłorocznej fali radości powodowanej rewelacyjną grą polskiej reprezentacji, po wczorajszej porażce chciałoby się zaśpiewać "ale to już było"
Jedzą, jedzą

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Haha wrócili do formy sprzed lat przy 3-0 wyłączyłam

U mnie dziś zimno, wietrznie i deszczowo, aż nie dam rady się dobudzić. Powinnam właśnie śmigać na siłkę, a zamiast tego piję drugą herbato-siekierę żeby w ogóle orient świata załapać
Nie, myślę, że dadzą radę Trzymam kciuki
Wczoraj Włosi przegrali z Hiszpanią 0:3.

U mnie też chłodno, padało, trochę świeciło słońce, ale ogólnie nieciekawie .

Jutro pierwszy dzień w pracy po 3 tygodniach
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 20:49   #1157
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
O tak, ostatnio też mi buła podeszła i jeszcze Macaron treats trochę mi przypomina Snowflake Cookie, ale jednak jest inne
Bułę uwielbiałem rok temu, w tym roku mam jeszcze jeden wosk.
Macaron Treats i Snowflake Cookie mam w świecach, oba uwielbiam. Także za to, że duże MT kupiłem za 65 zł, a średnie SC za 45.

Makaroniki to głównie migdały i wanilia, w SC czuć taki różowy lukier. To dwa zupełnie różne zapachy. I jak uwielbiam Święta, za cholerę nie pojmuję dlaczego znalazły się w kolekcjach świątecznych. Przecież te makaroniki (zarówno zapach, jak i kolor) to raczej zima idąca już ku wiośnie, a nie Boże Narodzenie! Kto się zgadza?
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-03, 20:51   #1158
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Y a s m i n e, ja jestem nad morzem i wlasnie w jednym ze straganów znalazłam takie czaderskie grube skarpety zimowe w środku z grubym misiem i z antypoślizgiem cena 20 zł :P
A co do wosków to chętnie bym przetestowała ten Cosy By The Fire, wiec jeśli chcesz sie go pozbyć to ja chętnie przygarnę możemy sie zgadać bliżej terminu Twojego przyjazdu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 09:17   #1159
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Jedzą, jedzą


Nie, myślę, że dadzą radę Trzymam kciuki
Wczoraj Włosi przegrali z Hiszpanią 0:3.

U mnie też chłodno, padało, trochę świeciło słońce, ale ogólnie nieciekawie .

Jutro pierwszy dzień w pracy po 3 tygodniach
Oj dzisiaj to już byłaby mega porażka też będę trzymać kciuki wieczorkiem
Powodzenia w pracy, oby bezboleśnie zleciało!
Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Bułę uwielbiałem rok temu, w tym roku mam jeszcze jeden wosk.
Macaron Treats i Snowflake Cookie mam w świecach, oba uwielbiam. Także za to, że duże MT kupiłem za 65 zł, a średnie SC za 45.

Makaroniki to głównie migdały i wanilia, w SC czuć taki różowy lukier. To dwa zupełnie różne zapachy. I jak uwielbiam Święta, za cholerę nie pojmuję dlaczego znalazły się w kolekcjach świątecznych. Przecież te makaroniki (zarówno zapach, jak i kolor) to raczej zima idąca już ku wiośnie, a nie Boże Narodzenie! Kto się zgadza?
Ja bułę i makaroniki to tylko w woskach palę, wystarczają mi w zupełności a snowflake cookie kiedyś też dorwałam paloną po taniości kiedyś. Ja Cię popieram, jak dla mnie to zapachy otulacze-zasładzacze, a nie świąteczne świąteczne to jest np. happy chrismtas, red aplple wreath czy wszelkie choinkowe jak ktoś lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2017-09-04 o 09:19
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-04, 09:22   #1160
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 025
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Bułę uwielbiałem rok temu, w tym roku mam jeszcze jeden wosk.
Macaron Treats i Snowflake Cookie mam w świecach, oba uwielbiam. Także za to, że duże MT kupiłem za 65 zł, a średnie SC za 45.

Makaroniki to głównie migdały i wanilia, w SC czuć taki różowy lukier. To dwa zupełnie różne zapachy. I jak uwielbiam Święta, za cholerę nie pojmuję dlaczego znalazły się w kolekcjach świątecznych. Przecież te makaroniki (zarówno zapach, jak i kolor) to raczej zima idąca już ku wiośnie, a nie Boże Narodzenie! Kto się zgadza?
Ja!!! Zeszłoroczna, świąteczna kolekcja Yankee nie miała nic wspólnego ze swiętami

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Y a s m i n e, ja jestem nad morzem i wlasnie w jednym ze straganów znalazłam takie czaderskie grube skarpety zimowe w środku z grubym misiem i z antypoślizgiem cena 20 zł :P
A co do wosków to chętnie bym przetestowała ten Cosy By The Fire, wiec jeśli chcesz sie go pozbyć to ja chętnie przygarnę możemy sie zgadać bliżej terminu Twojego przyjazdu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ondiinku, niektórym ten wosk wali wędzonką dla mnie jest cudny: dym,grzane wino i iglaki aleja jestem krolowa kostek wc,więc mi wszystkie choinki pasują

Yasmine, jak nikt nie chce to ja mogę przytulić te woski

Wam tez wizaż cos swiruje ?
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 09:52   #1161
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Oj dzisiaj to już byłaby mega porażka też będę trzymać kciuki wieczorkiem
Powodzenia w pracy, oby bezboleśnie zleciało!
Nie obejrzę całości, masakra Śledzę regularnie każdy mecz, teraz klapa :/

Dzięki, już dostałam info, że są nadgodziny na 12
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 09:56   #1162
modulka999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Nie za wcześnie to troche aby juz we wrzesniu rozmawiać o gwiazdce
modulka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 10:18   #1163
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez modulka999 Pokaż wiadomość
Nie za wcześnie to troche aby juz we wrzesniu rozmawiać o gwiazdce
Za wczesnie. Policja wzywana na wizaz!!!
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 11:25   #1164
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja!!! Zeszłoroczna, świąteczna kolekcja Yankee nie miała nic wspólnego ze swiętami



Ondiinku, niektórym ten wosk wali wędzonką dla mnie jest cudny: dym,grzane wino i iglaki aleja jestem krolowa kostek wc,więc mi wszystkie choinki pasują

Yasmine, jak nikt nie chce to ja mogę przytulić te woski

Wam tez wizaż cos swiruje ?
Jeszcze Festive Coctail i Star Anise jakoś pasowały. W All is Bright świąteczna tylko etykietka.

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Oj dzisiaj to już byłaby mega porażka też będę trzymać kciuki wieczorkiem
Powodzenia w pracy, oby bezboleśnie zleciało!

Ja bułę i makaroniki to tylko w woskach palę, wystarczają mi w zupełności a snowflake cookie kiedyś też dorwałam paloną po taniości kiedyś. Ja Cię popieram, jak dla mnie to zapachy otulacze-zasładzacze, a nie świąteczne świąteczne to jest np. happy chrismtas, red aplple wreath czy wszelkie choinkowe jak ktoś lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Ja się jeszcze pokusiłem na Nutcrackera, podobno esencja Gwiazdki zamknięta w słoiku.

Cytat:
Napisane przez modulka999 Pokaż wiadomość
Nie za wcześnie to troche aby juz we wrzesniu rozmawiać o gwiazdce
Laski, mamy Gringe'a na wątku!
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 12:30   #1165
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez modulka999 Pokaż wiadomość
Nie za wcześnie to troche aby juz we wrzesniu rozmawiać o gwiazdce
lol
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Za wczesnie. Policja wzywana na wizaz!!!
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 12:33   #1166
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez modulka999 Pokaż wiadomość
Nie za wcześnie to troche aby juz we wrzesniu rozmawiać o gwiazdce
Za wcześnie to było w styczniu! Od lutego już w sam raz



Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ondiinku, niektórym ten wosk wali wędzonką dla mnie jest cudny: dym,grzane wino i iglaki aleja jestem krolowa kostek wc,więc mi wszystkie choinki pasują
No to chyba z tego, co piszesz to spodoba mi sie! wrócę z urlopu to zacznę sie na poważnie rozglądać za jesiennymi i zimowymi zapachami



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 12:33   #1167
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Nie obejrzę całości, masakra Śledzę regularnie każdy mecz, teraz klapa :/

Dzięki, już dostałam info, że są nadgodziny na 12
Ja też nie wiem czy zdążę na całość, bo się nieopatrznie na mieście umówiłam póki mogę jeść jak człowiek
Cytat:
Napisane przez modulka999 Pokaż wiadomość
Nie za wcześnie to troche aby juz we wrzesniu rozmawiać o gwiazdce

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Za wczesnie. Policja wzywana na wizaz!!!
Hahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 13:47   #1168
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
O tak, ostatnio też mi buła podeszła i jeszcze Macaron treats trochę mi przypomina Snowflake Cookie, ale jednak jest inne
Ja pamiętam je kiedyś niuchałam i mi nie podeszły za bardzo właśnie przez te przesłodzenie . Więc wybrałam Christmas Cookie..
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja też! Zawsze trafiają w sedno

Wypstrykałam się dziś z kasy, więc woski muszą poczekać

Połaziłam za swetrami i dupa, jakoś mało tego jeszcze


Ooo, jaki? Szukam inspiracji na wieczór

Melduję, że u mnie w Kiku wciąż ozdoby jesienne i na halloween, ale natknęłam się też na świąteczne poduszki
Ja się właśnie dziś wypstrykam.... zaraz będę zamawiać kolejne flaszki perfum.... Tym razem jesienne ^^ No i wypatrzyłam na allegro jedne dla TŻ, których już nie ma w sprzedaży a je uwielbiam

Przepraszam, że odpisuję Ci po czasie , ale po filmie było tylko "no wkładaj gacie i lecimy.." więc...

Oglądaliśmy Shot Caller, chyba teraz jest w kinach.... jednak nie jest to horror, ale mega fajnie zrobiony i prawdziwy do bólu, naprawdę dobre kino
A przedwczoraj The Notebook (2004)- rozkosznie lekki film z młodym Gostlingiem (przez cały film śmiałam się z niego, taki brzydki kiedyś był ). Ale film cudowny, świetny na wieczorny seans kanapowy z herbatką, kocykiem i TŻ

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Y a s m i n e, ja jestem nad morzem i wlasnie w jednym ze straganów znalazłam takie czaderskie grube skarpety zimowe w środku z grubym misiem i z antypoślizgiem cena 20 zł :P
A co do wosków to chętnie bym przetestowała ten Cosy By The Fire, wiec jeśli chcesz sie go pozbyć to ja chętnie przygarnę możemy sie zgadać bliżej terminu Twojego przyjazdu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chcę A Ty bierz na zapas, na bank Ci się przydadzą jak Ci chłód listopadowy zajrzy pod kocyk

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ondiinku, niektórym ten wosk wali wędzonką dla mnie jest cudny: dym,grzane wino i iglaki aleja jestem krolowa kostek wc,więc mi wszystkie choinki pasują

Yasmine, jak nikt nie chce to ja mogę przytulić te woski

Wam tez wizaż cos swiruje ?
Właśnie ja zostałam oczadzona tą wędzonką i już nie chcę Może mam za mały salon, może to potrzebuje dużej przestrzeni... ale ja wolę zapachy świerkowe jak już
Także Ondinku, Dembi, skontaktuję się z Wami jak już będę wiedziała coś konkretniej

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Jeszcze Festive Coctail i Star Anise jakoś pasowały. W All is Bright świąteczna tylko etykietka.

Dokładnie. Ja się jeszcze pokusiłem na Nutcrackera, podobno esencja Gwiazdki zamknięta w słoiku.
Mam All Bright i jakoś czekam na chamsko podłą pogodę żeby odpalić Ale nie oczekuję świątecznego zapachy, raczej coś z tych eleganckich A jaki on jest, Empee?
Właśnie muszę się Wam pożalić na różnice w zapachach . Tak się właśnie nacięłam na to CappuccinoTruffle, świeca pachniała tak obłędnie, że w sklepie łyżką miałam ochotę ją jeść... kupiłam wosk i doopa... w ogóle mi to czekolady/ cappuccino nie przypomina i mi się nie podoba Też tak macie czasem?
__________________

Edytowane przez Y a s m i n e
Czas edycji: 2017-09-04 o 13:49
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 15:58   #1169
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Chcę A Ty bierz na zapas, na bank Ci się przydadzą jak Ci chłód listopadowy zajrzy pod kocyk


Właśnie ja zostałam oczadzona tą wędzonką i już nie chcę Może mam za mały salon, może to potrzebuje dużej przestrzeni... ale ja wolę zapachy świerkowe jak już
Także Ondinku, Dembi, skontaktuję się z Wami jak już będę wiedziała coś konkretniej

No wlasnie chyba nie zdążyłam, bo wszystkie stragany mi zamykają, nie wiem czy tamtego tez nie zamknęli
Ale powiem jedno - bardzo mi sie podoba Bałtyk poza sezonem! I ta pogoda kocykowa, wiatr i sztorm na morzu! Jest pięknie
Oki dzięki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-04, 19:31   #1170
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ja pamiętam je kiedyś niuchałam i mi nie podeszły za bardzo właśnie przez te przesłodzenie . Więc wybrałam Christmas Cookie..

Ja się właśnie dziś wypstrykam.... zaraz będę zamawiać kolejne flaszki perfum.... Tym razem jesienne ^^ No i wypatrzyłam na allegro jedne dla TŻ, których już nie ma w sprzedaży a je uwielbiam

Przepraszam, że odpisuję Ci po czasie , ale po filmie było tylko "no wkładaj gacie i lecimy.." więc...

Oglądaliśmy Shot Caller, chyba teraz jest w kinach.... jednak nie jest to horror, ale mega fajnie zrobiony i prawdziwy do bólu, naprawdę dobre kino
A przedwczoraj The Notebook (2004)- rozkosznie lekki film z młodym Gostlingiem (przez cały film śmiałam się z niego, taki brzydki kiedyś był ). Ale film cudowny, świetny na wieczorny seans kanapowy z herbatką, kocykiem i TŻ


Chcę A Ty bierz na zapas, na bank Ci się przydadzą jak Ci chłód listopadowy zajrzy pod kocyk


Właśnie ja zostałam oczadzona tą wędzonką i już nie chcę Może mam za mały salon, może to potrzebuje dużej przestrzeni... ale ja wolę zapachy świerkowe jak już
Także Ondinku, Dembi, skontaktuję się z Wami jak już będę wiedziała coś konkretniej


Mam All Bright i jakoś czekam na chamsko podłą pogodę żeby odpalić Ale nie oczekuję świątecznego zapachy, raczej coś z tych eleganckich A jaki on jest, Empee?
Właśnie muszę się Wam pożalić na różnice w zapachach . Tak się właśnie nacięłam na to CappuccinoTruffle, świeca pachniała tak obłędnie, że w sklepie łyżką miałam ochotę ją jeść... kupiłam wosk i doopa... w ogóle mi to czekolady/ cappuccino nie przypomina i mi się nie podoba Też tak macie czasem?
Wybacz, nie mam pojęcia. Wąchałem go w sklepie na sucho i świąteczny to on nie był ni cholery.

Byłem dzisiaj na zakupach i kupiłem troszkę rzeczy na Święta, aż jestem w szoku. Obrazek, dwie zawieszki i takiego ptaszka drewnianego. Jutro pokażę zdjęcia jak będzie lepsze światło.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.