Przyjaźń z byłym - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-01, 16:17   #61
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
A on co zrobił?
Spojrzał na wszystko z dystansu i dotarło do niego, że to intrygantka.
A przy okazji razu pewnego zobaczył, jak rozmawiam przed biurem z kolegą z mojej pracy. Trochę nim zazdrość targnęła, więc spokojnie mogłam powiedzieć: "To teraz widzisz..."
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 21:09   #62
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Przyjaźń z byłym

u mnie to wygląda tak.
Byłam z moim ex 4 lata, obecnie on ma kobietę (dość długo) a ja od dwóch lat mam swojego Tż. I z byłym utrzymujemy kontakt, zawsze możemy szczerze pogadać, i ta znajomość jest zdrowa. Pomagamy sobie w potrzebie.
Tak że uważam że można przyjaźnić się ze swoim byłym.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 21:14   #63
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Dzięki za pokazanie tego z tej perspektywy
Tylko wlaśnie, jak to zrobić żeby on zdał sobie sprawę. Bo uważa swoje i stoi przy tym twardo.
jak zrobić, żeby zdał sobie sprawę? sam musi do tego dojść.

dalszy rozwój tej sprawy najpewniej będzie taki:
a) odpuścisz, choć w środku będzie cię to zżerać, w końcu dojdzie do wybuchu i/lub postawienia mu ultimatum, zostawi cię i to go jeszcze bardziej utwierdzi w przekonaniu, że wszystkie inne go zostawiają, tylko ona przy nim jest
b) nie odpuścisz i od razu przejdziecie do punktu a) do momentu postawienia ultimatum
c) facet przejrzy na oczy - imo najmniej prawdopodobna opcja, skoro 'uważa swoje i stoi przy tym twardo'


korciłoby mnie na twoim miejscu, żeby w którejś takiej sytuacji zrobić z siebie jeszcze biedniejszą ale żeby to wykonać to najpierw przygotuj się psychicznie, że zamiast zostać ze źle czującą się dziewczyną, pojedzie do biednej Ani, co powinno oznaczać koniec waszego związku (zakładając, że skala problemu będzie porównywalna, bo w sytuacjach typu ból głowy vs matka w szpitalu nie patrzyłabym na to, która z tych dwóch bliskich osób jest bardziej bliska).
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 21:41   #64
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
jak zrobić, żeby zdał sobie sprawę? sam musi do tego dojść.

dalszy rozwój tej sprawy najpewniej będzie taki:
a) odpuścisz, choć w środku będzie cię to zżerać, w końcu dojdzie do wybuchu i/lub postawienia mu ultimatum, zostawi cię i to go jeszcze bardziej utwierdzi w przekonaniu, że wszystkie inne go zostawiają, tylko ona przy nim jest
b) nie odpuścisz i od razu przejdziecie do punktu a) do momentu postawienia ultimatum
c) facet przejrzy na oczy - imo najmniej prawdopodobna opcja, skoro 'uważa swoje i stoi przy tym twardo'


korciłoby mnie na twoim miejscu, żeby w którejś takiej sytuacji zrobić z siebie jeszcze biedniejszą ;) ale żeby to wykonać to najpierw przygotuj się psychicznie, że zamiast zostać ze źle czującą się dziewczyną, pojedzie do biednej Ani, co powinno oznaczać koniec waszego związku (zakładając, że skala problemu będzie porównywalna, bo w sytuacjach typu ból głowy vs matka w szpitalu nie patrzyłabym na to, która z tych dwóch bliskich osób jest bardziej bliska).
Na szczęście to też nie tak, że jeździ do niej. On też ma dużo pracy, do tego nauka jazdy :P ona raczej pisze o problemie, a on musi od razu odpisać/zadzwonić i pomóc merytorycznie. Ale nie wiem w czym jak sobie podrapała twarz musiał podpowiedzieć gdzie trzyma plaster?
Na razie planuję zrobić tak, że jak przeprowadzę się do tego samego miasta będe obserwować jak sytuacje będą się powtarzać to na pewno nie zostawię tak tego i coś wymyślę. Nasz związek trwa dopiero 2 miesiące (znamy się pół roku), z czego w tej chwili mieszkamy daleko od siebie. W poprzednim związku straciłam lata miotając się w kwaśnej atmosferze i na pewno nie chcę tego powtarzać.

Może też ta była ma rzeczywiście jakiś "gorszy okres", może za pare miesięcy będzie ok, to się dopiero okaże. Na razie byłam u niego tylko 2 razy, za pierwszym nawet jej nie widziałam, za drugim siedziałam tam 2 tygodnie i było wieeeele wnerwiających sytuacji no i do teraz, to pomieszkiwanie u niego w mieszkaniu.

A to co pogrubiłam też mnie korci

Edytowane przez annabelka
Czas edycji: 2017-09-01 o 21:46
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 09:08   #65
honeybear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 159
Dot.: Przyjaźń z byłym

A ja bym po prostu do bólu zwracała mu uwagę na wszystkie sytuacje, które powodują włączenie lampki ostrzegawczej w głowie To z podrapaniem twarzy aż się prosi o komentarz, czy aby koleżanka nie przesadza i czy to się nie zaczyna robić śmieszne. Mów mu o wszystkim co budzi Twoje wątpliwości, co Ci nie pasuje, może w końcu zwróci uwagę.

Ona chyba po prostu nie może pogodzić się z faktem, że Twój ukochany ma Ciebie. Jest złakniona jego atencji, chce się nadal czuć dla niego ważna Takie są często byłe dziewczyny lub jakieś bliższe koleżanki, które idą trochę w odstawkę, gdy w życiu chłopaka pojawia się inna.

Zadbaj o to, żeby coś do niego dotarło, bo szczerze wątpię, aby ta dziewczyna sama z siebie odpuściła.

Edytowane przez honeybear
Czas edycji: 2017-09-02 o 09:10
honeybear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 10:28   #66
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez honeybear Pokaż wiadomość
A ja bym po prostu do bólu zwracała mu uwagę na wszystkie sytuacje, które powodują włączenie lampki ostrzegawczej w głowie To z podrapaniem twarzy aż się prosi o komentarz, czy aby koleżanka nie przesadza i czy to się nie zaczyna robić śmieszne. Mów mu o wszystkim co budzi Twoje wątpliwości, co Ci nie pasuje, może w końcu zwróci uwagę.

Ona chyba po prostu nie może pogodzić się z faktem, że Twój ukochany ma Ciebie. Jest złakniona jego atencji, chce się nadal czuć dla niego ważna Takie są często byłe dziewczyny lub jakieś bliższe koleżanki, które idą trochę w odstawkę, gdy w życiu chłopaka pojawia się inna.

Zadbaj o to, żeby coś do niego dotarło, bo szczerze wątpię, aby ta dziewczyna sama z siebie odpuściła.
Zobaczy się, jak nic nie podziała to sayonara :P
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 10:27   #67
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

W sumie dzisiaj wynikła krótka rozmowa na ten temat. Powiedziałam, że mimo tego, że obiecałam akceptować ich przyjaźń to moja tolerancja nie jest bezgraniczna, zwłaszcza jeśli chodzi o jej mieszkanie u niego. Zdaje się, że przyjął do wiadomości.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 11:32   #68
honeybear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 159
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
W sumie dzisiaj wynikła krótka rozmowa na ten temat. Powiedziałam, że mimo tego, że obiecałam akceptować ich przyjaźń to moja tolerancja nie jest bezgraniczna, zwłaszcza jeśli chodzi o jej mieszkanie u niego. Zdaje się, że przyjął do wiadomości.
No to super, trzymam kciuki by było tak dalej
honeybear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 11:56   #69
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez honeybear Pokaż wiadomość
No to super, trzymam kciuki by było tak dalej

Albo i nie super, dopisał na koniec, że "nie muszę niczego tolerować, bo to nie moja sprawa, ona szuka cały czas mieszkania".
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 11:58   #70
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Albo i nie super, dopisał na koniec, że "nie muszę niczego tolerować, bo to nie moja sprawa, ona szuka cały czas mieszkania".
Nie wyglada dobrze. Zastanowiłabym się, czy dwumiesięczny związek jest warty akceptacji tego, ze jego bliska zażyłość z byłą to "nie twoja sprawa"
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 11:59   #71
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Nie wyglada dobrze. Zastanowiłabym się, czy dwumiesięczny związek jest warty akceptacji tego, ze jego bliska zażyłość z byłą to "nie twoja sprawa"
Na to wygląda. :/
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 12:07   #72
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Przyjaźń z byłym

Trudna sprawa. Mój facet ma czasem kontakt z byłą, ale byli ze sobą 4 lata, mieszkali razem, znają dobrze swoje rodziny i kontakt jest na zasadzie trzyminutowej rozmowy raz na kilka miesięcy o treści "widziałam, ze twój tato nie wyglada dobrze - wszystko w porządku?". No i mieszkamy w mieście kilkaset kilometrów od jej miasta. Nie dałabym rady w twojej sytuacji, myśle, ze jeśli coś na początku nie gra, to z czasem wcale nie będzie lepiej... Niektórzy akceptują przyjaźń z byłymi, tak jak to opisała Grin - rozumiem, wyglada w porządku, ale ja bym się po prostu w taki związek nie ładowała, bo znam siebie, wiem jak by to na mnie działało. Do cienie należy decyzja, czy byłabyś w stanie na to spojrzeć jako na zwykła bardzo dobra przyjaźń i czy ten facet naprawdę jest tego wart.
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:11   #73
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Trudna sprawa. Mój facet ma czasem kontakt z byłą, ale byli ze sobą 4 lata, mieszkali razem, znają dobrze swoje rodziny i kontakt jest na zasadzie trzyminutowej rozmowy raz na kilka miesięcy o treści "widziałam, ze twój tato nie wyglada dobrze - wszystko w porządku?". No i mieszkamy w mieście kilkaset kilometrów od jej miasta. Nie dałabym rady w twojej sytuacji, myśle, ze jeśli coś na początku nie gra, to z czasem wcale nie będzie lepiej... Niektórzy akceptują przyjaźń z byłymi, tak jak to opisała Grin - rozumiem, wyglada w porządku, ale ja bym się po prostu w taki związek nie ładowała, bo znam siebie, wiem jak by to na mnie działało. Do cienie należy decyzja, czy byłabyś w stanie na to spojrzeć jako na zwykła bardzo dobra przyjaźń i czy ten facet naprawdę jest tego wart.
Wiesz, jak już pisałam, samą znajomość mogę zaakceptować, ale nie takie zachowanie, gdzie mi pisze dosłownie "none of your concern". Czy to nie jest równoznaczne z tym, że jestem osobą drugoplanową? Mogę z nim być, uprawiać seks, mówić że go kocham, póki nie wtykam nosa w nieswoje sprawy. Szczerze patrze na to wszystko co raz bardziej pesymistycznie. Sam mi powiedział, że mam mu mówić od razu, gdy coś jest nie tak, a gdy to robię odpowiada, że to nie moja sprawa. Czemu to wszystko zawsze wychodzi dopiero jak się zakocham zawsze.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:21   #74
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Wiesz, jak już pisałam, samą znajomość mogę zaakceptować, ale nie takie zachowanie, gdzie mi pisze dosłownie "none of your concern". Czy to nie jest równoznaczne z tym, że jestem osobą drugoplanową? Mogę z nim być, uprawiać seks, mówić że go kocham, póki nie wtykam nosa w nieswoje sprawy. Szczerze patrze na to wszystko co raz bardziej pesymistycznie. Sam mi powiedział, że mam mu mówić od razu, gdy coś jest nie tak, a gdy to robię odpowiada, że to nie moja sprawa. Czemu to wszystko zawsze wychodzi dopiero jak się zakocham zawsze.
Ehh, z moim tez miałam przeboje typu "nie twoja sprawa", ale w innej sytuacji, nie "związkowej" - chodziło o biznes, a w szczególności wspólników, nie pasowało mi zabieranie tego wszystkiego do domu i odbieranie durnych telefonów po północy. Musiałam wytłumaczyć, ze dla mnie w związku nie ma czegoś takiego jak "nie moja sprawa". Wysłuchałam tez jego i jakoś doszliśmy do porozumienia. Ale w twoim wypadku nie widzę szansy na porozumienie w tej sprawie. On nie wykazuje żadnej chęci.

Nie ma "nie mojej sprawy" w związku i już. Mamy swoje prywatne życie, nie wtrącam się we wszystko, ale problemy trzeba rozwiązywać albo przynajmniej obgadać. Nie wyobrażam sobie siedziec w domu i tłumić w sobie tego, co mi nie pasuje.
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:25   #75
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Własnie napisałam mu to wszystko co mi w głowie siedziało.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 20:31   #76
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Albo i nie super, dopisał na koniec, że "nie muszę niczego tolerować, bo to nie moja sprawa, ona szuka cały czas mieszkania".
czy temat poszedl dalej? cos odpowiedzialas, on cos jeszcze powiedzial?
chyba bym panu podziekowala. ma zdecydowanie zbyt silna wiez z nia. silniejsza niz z toba i on nie wydaje sie chciec to zmieniac.

nie wykluczam, ze nie majac gdzie mieszkac poszlabym do tego mojego eksa po pomoc, na pewno by mi nie odmowil drugiego pokoju. ale wiedzac ze ma dziewczyne zrobilabym wszystko zeby ta sytuacja byla mozliwie jak najkrotsza i najbardziej komfortowa dla nich/dla niej.
nie wyobrazam sobie jego mowiacego w ten sposob do dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 21:05   #77
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
czy temat poszedl dalej? cos odpowiedzialas, on cos jeszcze powiedzial?
chyba bym panu podziekowala. ma zdecydowanie zbyt silna wiez z nia. silniejsza niz z toba i on nie wydaje sie chciec to zmieniac.

nie wykluczam, ze nie majac gdzie mieszkac poszlabym do tego mojego eksa po pomoc, na pewno by mi nie odmowil drugiego pokoju. ale wiedzac ze ma dziewczyne zrobilabym wszystko zeby ta sytuacja byla mozliwie jak najkrotsza i najbardziej komfortowa dla nich/dla niej.
nie wyobrazam sobie jego mowiacego w ten sposob do dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, rozmawialiśmy. Powiedziałam, że czuję się jak ta druga i boję się, że nigdy jej nie dorównam. W końcu ją zna z 7 lat, a mnie... pół roku. On powiedział, że to nie prawda, że już ją prześcignęłam. Że z tym "nie twoja sprawa" wyszło tak, że się wkurzył, bo mu nie ufam. Że kocha mnie i nie chce mnie stracić, ale doprowadzam go do szału brakiem zaufania, bo on zaufał mi w 100%. Powiedziałam, że to jej nie ufam, bo jej nie znam.
Powiedziałam też o tym, że na początku ją przedstawił jako randomową koleżankę, nie najlepszą przyjaciółkę, której we wszystkim pomaga i pociesza. To powiedział, że jest po prostu bardzo dobrą koleżanką, nie najlepszą przyjaciółką.

Edytowane przez annabelka
Czas edycji: 2017-09-03 o 21:50
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 22:16   #78
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Tak, rozmawialiśmy. Powiedziałam, że czuję się jak ta druga i boję się, że nigdy jej nie dorównam. W końcu ją zna z 7 lat, a mnie... pół roku. On powiedział, że to nie prawda, że już ją prześcignęłam. Że z tym "nie twoja sprawa" wyszło tak, że się wkurzył, bo mu nie ufam. Że kocha mnie i nie chce mnie stracić, ale doprowadzam go do szału brakiem zaufania, bo on zaufał mi w 100%. Powiedziałam, że to jej nie ufam, bo jej nie znam.
Powiedziałam też o tym, że na początku ją przedstawił jako randomową koleżankę, nie najlepszą przyjaciółkę, której we wszystkim pomaga i pociesza. To powiedział, że jest po prostu bardzo dobrą koleżanką, nie najlepszą przyjaciółką.
przykro mi, ale widze tu bardzo slabe rokowania.
chlopak albo jest glupi/zupelnie nie mysli i nie ogarnia jak sytuacja wyglada dla ciebie, albo wie ale sumienia do konca czystego nie ma.

mieszka z byla i doprowadzasz go do szalu brakiem zaufania. no sama przemysl jak to wyglada.

a po drugie cos mi sie wydaje, ze wcale by nie byl taki spokojny jakby sytuacje odwrocic.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 22:24   #79
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
przykro mi, ale widze tu bardzo slabe rokowania.
chlopak albo jest glupi/zupelnie nie mysli i nie ogarnia jak sytuacja wyglada dla ciebie, albo wie ale sumienia do konca czystego nie ma.

mieszka z byla i doprowadzasz go do szalu brakiem zaufania. no sama przemysl jak to wyglada.

a po drugie cos mi sie wydaje, ze wcale by nie byl taki spokojny jakby sytuacje odwrocic.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech, a mnie ta rozmowa uspokoiła :P...
Wiesz, ja mam problemy z zaufaniem i bardzo dobrze to wiem. Głównie dlatego, że mój były mnie zdradzał. W bardzo wielu sytuacjach patrzę krzywo i bardzo wielu facetów wtedy ucieka.
Na tyle ile go znam to prędzej nie umie postawić się w mojej sytuacji.

Sytuacja w jego mieszkaniu wygląda tak, że jeden pokój okupuje on i jego przyjaciel, w drugim pokoju mieszka jego drugi przyjaciel z dziewczyną i ta była nocuje na kanapie w salonie. Przeniosła się tam dzień przed tym jak przyjechał do mnie na tydzień, potem pojechał jeszcze na konwent i odwiedzić kumpla w innym mieście. Do mieszkania wróci dopiero w środę, a ona podobno cały czas szuka nowego lokum. Właściwie nasza rozmowa zaczęła się od tego, że zaczęłam się dopytywać czy ona na pewno jest tam tylko tymczasowo, a pytałam o to już z 5 razy.

Edytowane przez annabelka
Czas edycji: 2017-09-03 o 22:30
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-04, 05:14   #80
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Na tyle ile go znam to prędzej nie umie postawić się w mojej sytuacji.
to sie nazywa brak empatii

Cytat:
Właściwie nasza rozmowa zaczęła się od tego, że zaczęłam się dopytywać czy ona na pewno jest tam tylko tymczasowo, a pytałam o to już z 5 razy.
troche przesada, jakby mial sklamac to co za roznica czy raz, czy piec


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 09:27   #81
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
to sie nazywa brak empatii


troche przesada, jakby mial sklamac to co za roznica czy raz, czy piec


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz napisać skąd dokładnie masz takie negatywne wnioski? Bo mnie na serio ta rozmowa uspokoiła i miałam zupełne odwrotne wrażenie.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 14:06   #82
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Możesz napisać skąd dokładnie masz takie negatywne wnioski? Bo mnie na serio ta rozmowa uspokoiła i miałam zupełne odwrotne wrażenie.
glownie przez sposob w jaki sie do ciebie odzywa.
ta sytuacja to cienki lod, powinien stawac na rzesach zebys sie czula komfortowo, powinien stac za toba murem, ani on, ani ona nie maja powodu do obaw/niepokoju/watpliwosci/strachu, ty masz. on ci 'ufa w 100%' - bardzo latwo to powiedziec nie majac zadnej przeszkody na drodze zaufania. bliski kontakt z byla jest przeszkoda, do pokonania tylko jesli cala trojka jest calkowicie zaangazowana i potrafi zrozumiec uczucia (i obawy) pozostalych osob.
tymczasem ona nie wykazuje checi, a on sie wscieka..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 15:22   #83
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
glownie przez sposob w jaki sie do ciebie odzywa.
ta sytuacja to cienki lod, powinien stawac na rzesach zebys sie czula komfortowo, powinien stac za toba murem, ani on, ani ona nie maja powodu do obaw/niepokoju/watpliwosci/strachu, ty masz. on ci 'ufa w 100%' - bardzo latwo to powiedziec nie majac zadnej przeszkody na drodze zaufania. bliski kontakt z byla jest przeszkoda, do pokonania tylko jesli cala trojka jest calkowicie zaangazowana i potrafi zrozumiec uczucia (i obawy) pozostalych osob.
tymczasem ona nie wykazuje checi, a on sie wscieka..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do sposobu odzywania to przypomnę, że nie komunikujemy się w j. polskim i to moje wolne tłumaczenie, do tego po łebkach :P
Nie wiem. Zobaczy się jak tam pojadę. Może byłej skończą się problemy i będzie normalnie. Może zacznie się do mnie odzywać i ją polubię xd

Edytowane przez annabelka
Czas edycji: 2017-09-04 o 15:48
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 20:43   #84
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Przyjaźń z byłym

I jak tam sytuacja? Przeniosłaś się już?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 16:33   #85
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Tak i dogadalam sie z nia :P w sumie nie taki diabel straszny. W tym miesiacu przenosi sie do akademika.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 17:05   #86
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Przyjaźń z byłym

Cieszę się żałuję czasem, że ja mam taką gorącą głowę i wszystko stawiam na ostrzu noża, o wiele łatwiej się dogadać na spokojnie
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 19:14   #87
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Przyjaźń z byłym

Ja mam na odwrot, ale ciesze sie, ze znalazlam z nia jakis tam wspolny jezyk. Moze przyjaznic sie nie bedziemy, ale w tej chwili jestesmy w ok relacjach, mamy podobne poczucie humoru itp.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 09:03   #88
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Przyjaźń z byłym

Odświeżam temat, ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia?

Edytowane przez bowszystkotoiluzjajest
Czas edycji: 2018-10-18 o 13:01
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 14:19   #89
Misteell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 17
Dot.: Przyjaźń z byłym

Też jestem ciekawa, bo raczej trudno mi uwierzyć w przyjaźń, w znajomość tak, ale w przyjaźń nie.
Misteell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-18 15:19:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.