Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI. - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-05, 16:22   #4321
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

hej



Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość

My w lipcu też mieliśmy akcje z przedszkolem, mówiłam wam? Ania zacZęła płakać jak miała iść do przedszkola, sceny masakryczne że nie wiedziałam o co chodzi, już 2 lata tam chodziła i baaardzo to lubiła. Więc poszłam do pkla się dowiedzieć, w sumie to myślałam że taka dziewczynka ja bije, bo już tak było kiedyś. A okazało się że oni ja przenieśli do młodszej grupy nawet nas nie informując o tym!
masakra, jak w ogóle mogli coś takiego zrobić bez żadnej informacji i rozmowy

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Wczoraj byli sy na rajdzie po sklepach. Szukamy do jadalni która jednocześnie jest pokojem teściowej: karnisza, żyrandola, kamienia na obudowę kominka, dywanu i jeszcze nie wiem czego. Masakra. Podobają mi się najdroższe żyrandole z niewymiennymi żarówkami
jak ja czegoś szukam to zawsze jest taki sam scenariusz - wszystko najdroższe mi się podoba

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Dziwnie mi bez dziecka. Strasznie się szybko przywiązuje i niby się cieszę że jest w przedszkolu, ma tam przecież wspaniała opiekę i koleżanki. To jednak smutno mi że nie ma jej teraz ze mną. Wyprzytulalabym, pobawila się. Szkoda, że czas tak szybko mija i dzieci coraz większe..

Pomóżcie, bo się zdecydować nie mogę. Chcę małej na urodziny zrobić obraz do pokoju. Anioła stróża. Znalazłam takie dwa i nie wiem który mi się bardziej podoba. Niby ten klasyczny ale ten drugi jakoś tak mi bardziej do mojej Paulinki pasuje. Ciekawe czy zdążę go wkleić do stycznia
to chyba ja jestem jakaś dziwna, bo jak Filip jest w przedszkolu, to jest najlepsza część dnia spokój, cisza (no prawie, bo jest Ola), ciepła kawa - no full wypas

a co aniołka, to wg mnie ten pierwszy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Sukces! TZ właśnie dzwonił że udało mu się przenieść Kube do starszej grupy, gdzie będą same 4latki i dwóch pięciolatkow.

Tylko Kuba podobno chce do starego przedszkola...
fajnie, że się udało doczytałam, że nie chce chodzić; nie wiem czy to jakieś pocieszenie będzie, ale Filip jak zaczynał, to 3 miesiące takie były tylko tutaj inna sytuacja, bo zmiana, a nie zupełny początek, więc może nie będzie tak źle


Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
iiiiiiii zaczęło się, korki takie w mieście że orajusiu ...
nawet nie mów, w poniedziałek w naszej mieścinie tyle samochodów wyjechało, że nie szło nigdzie zaparkować w końcu znalazłam miejsce baaardzo daleko od przedszkola i z trójką dzieci, w deszczu, każdy z parasolką, zapieprzałam między tymi samochodami


Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
A ja walczę z ubraniami po małej. Chcę sprzedać. I mam pytanie do tych, które sprzedają gdzie wystawiacie ? Wystawiłem już trochę ubrań na fb na lokalnej grupie ale cisza. Choć z tego co śledzę to jak ktoś oddaje za darmo lub czekoladę to komentarzy mnóstwo. Jak ktoś chce sprzedać za 2/3 zł za szt to cisza.. Nie mówię już jak Chce więcej. Allegro?
ja cały czas na bieżąco sprzedaję i dość dobrze mi to idzie zazwyczaj wystawiam za połowę ceny zakupu, a jak coś nie jest w idealnym stanie, to jakoś symbolicznie; najlepiej idzie na olx i vinted mam też wystawione na sprzedajemy.pl, szafa i szafka, ale tam marnie; czasem jak ktoś czegoś szuka w grupach facebookowych, to wstawiam zdjęcia i trochę też udało mi sie sprzedać;
tylko wkurzają mnie tacy ludzie - chce kupić jedną rzecz i od razu ze zniżką i darmową wysyłką jak ktoś kupuje kilka, to zawsze sprzedaję coś taniej i do wysyłki sie dogadujemy, ale tacy, co na wstępie pytają, czemu tak drogo to mnie wkurzają

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
Dzisiaj tz go zawoził, bo trzeba było wszystkie manele dostarczyc (caaaały plecak tego wyszedł- wszystko WSZYSTKO z Zygzakiem ), szafki mieli wybierac, dostac klucze do szafek z szatni (u nas szkoła nowa i na holu sa takie metalowe szafki jak na hamerykańskich filmach dla nastolatków, sa pogrupowane dla kazdej klasy i kazda szafka ma numer i przypisany do niej kluczyk, który dzieci noszą). Bartuś bedzie wrcac do domu przed 14, autobusem szkolnym, do którego odprowadza dzieci opiekunka ze szkoły i jedzie z nimi całą trasę. Z przystanku na wsi przyprowadzac go beda do domu tż lub teściowa . To dopiero przygoda
super, jak w ameryce



Zapisz


---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość
Nawijko przenosiny nie wchodzą w grę bo inne grupy mają komplet. Ale Ewcia już nie chodzi, szukam czegoś innego, jeśli tylko uda mi się ją jakoś przekonać do innego przedszkola. Bo do tych pań na pewno już nie wróci, podejście do dziecka zerowe i tylko jej uraz narobiły. Aż mi się płakać chce jak o tym wszystkim myślę
ale zrezygnowaliście przez tą grupę czy beznadziejną panią? szkoda, że taki początek

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Czy Bartuś na pewno ma 4 lata? Opis brzmi jakby się do matury zbierał
Jak ja chciałam autobusem jeździć do szkoły... Marzyłam o tym! A zawsze miałam do szkoły rzut beretem
no błagam cię, 7 lat jeździłam autobusem do szkoły, ponad 40min w jedną stronę jedyny plus taki, że książek dużo przez ten czas przeczytałam
Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:24   #4322
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Nawijko - oj uwierz, ze szybko zmienilabys zdanie co do dojezdzania autobusem do szkoly

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:31   #4323
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Nawijko a ja dziwaczka wybierałam ogólniak pod kątem tego, żeby mieć jak najbliżej

Ellmi zrezygnowaliśmy przez panią, która karze dzieci za to, że tęsknią za mamą (moje dziecko plus jeszcze inna dziewczynka, która płakała zostały oddelegowane do łazienki do czasu aż się uspokoją plus jeszcze kilka innych rzeczy wyszło przy okazji).
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:32   #4324
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

no chyba żartujesz!!!???? dyrektorka o tym wie? no bez jaj, jak taka baba może w przedszkolu pracować
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 16:34   #4325
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Szklanka OMG!!!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 19:37   #4326
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Działał wam wizaż? Ja od pewnego czasu mam problemy z aplikacją :/

Nawijko tak, przenieśli dziecko bez naszej wiedzy to raz, dwa bez uprzedzenia i przygotowania dziecka, ot pewnego dnia dziecko zaprowadzili do innej grupy :/ no i tak, poruszylisny pół przedszkola, najpierw ja, potem mąż dzwonił,po czym mieliśmy rozmowę u dyrektorki. Teraz Ania od poniedziałku chodzi, niezbyt chętnie ale nie płacze, na ale miałam miesiąc na przygotowanie jej, rozmowy itd.

Szklanko no co ty gadasz ja bym napisała oficjalna skargę, to że wyjmiesz stamtąd Ewcie to jedna sprawa, ale będzie może lepiej dla innych dzieci?

Ja jutro też idę do przedszkola na rozmowę, bo Pani w nowej grupie(młodszej) ani straszy dzieci, że he przeniesie do najmłodszej jak będą niegrzeczne.nosz kur. Nie po to dziecku przez miesiąc tłumaczyłam że zostaje w sredniakach ale to bić złego, bo będzie że swoimi rówieśnikami, że to chodzi tylko o wiek a nie o to że ktoś jej chce zrobić na złość, czy przykrość, żeby ta teraz straszyła młodsza grupa :/ przy czym i tak wiadomo że to nie prawda :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:08   #4327
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Zamawiałyście na ali jakieś czapki na jesień dla dzieci? Pomożecie?

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość
Nawijko a ja dziwaczka wybierałam ogólniak pod kątem tego, żeby mieć jak najbliżej

Ellmi zrezygnowaliśmy przez panią, która karze dzieci za to, że tęsknią za mamą (moje dziecko plus jeszcze inna dziewczynka, która płakała zostały oddelegowane do łazienki do czasu aż się uspokoją plus jeszcze kilka innych rzeczy wyszło przy okazji).
o matko!!!!

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
.

A ja walczę z ubraniami po małej. Chcę sprzedać. I mam pytanie do tych, które sprzedają gdzie wystawiacie ? Wystawiłem już trochę ubrań na fb na lokalnej grupie ale cisza. Choć z tego co śledzę to jak ktoś oddaje za darmo lub czekoladę to komentarzy mnóstwo. Jak ktoś chce sprzedać za 2/3 zł za szt to cisza.. Nie mówię już jak Chce więcej. Allegro?

Silver dzięki. W takim razie nie wydam za wiele



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja sprzedaje na olx. Teraz po Hani sporo rzeczy sprzedałam. Jutro znów babka po kombinezon przyjedzie. Ale ja od razu piszę że tylko odbiór osobisty bo nie chce mi się bawić w przesyłki.

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 20:10   #4328
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Silver wlasnie dzis zaczelam przegladac czapki ale bardziej pod katem zimowych. Ostatnio zamowilam chyba ze trzy komplety czapka+komin i czekam. Teraz zaczynam polowanie na cos grubszego

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 20:20   #4329
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Silver wlasnie dzis zaczelam przegladac czapki ale bardziej pod katem zimowych. Ostatnio zamowilam chyba ze trzy komplety czapka+komin i czekam. Teraz zaczynam polowanie na cos grubszego

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja zamówiłam Hani. Jeszcze chciałam Darii zamówić ,ale same małe znajduję do 3rż macie jakieś na ali upatrzone takie większe dla naszych dzieci?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 21:13   #4330
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Silver ja nie zamawiałam. W planie mam uszyc, ale jakoś odrzuciło mnie od szycia i nie chce mi się maszyny wyciągać .
Co do sprzedaży to dla mnie żaden problem to wysłać. Najważniejsze aby jak najszybciej sprzedac.

Stresuje się ta jutrzejszą rozmowa. Tzn może nie stresuje ale poczytałem opinie o pracy i raczej nie ma tych pozytywnych. Same negatywne. To sieciowa z przewaga odzieżowki. Ale dają umowę o pracę, co w moim rejonie jest rarytasem, pracuje się po 12 godz, też mi na rękę bo jakby nie patrzeć mniej dni w pracy, więc mniejszy problem z opieką. Choć na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak ja dalabyn radę 12 godz na nogach non stop wytrzymac. Ale przecież do wszystkiego człowiek się przyzwyczaja. Przy okazji może uda mi się schudnac, Przyszedł wrzesień i obnizylam swoją poprzeczkę. Teraz jedyne na czym mi zależy to załapać się gdziekolwiek. A w międzyczasie szukać czegoś na stałe. Np w tej branży o której wspomniałam w k. Także kciuki by mi się jutro przydały

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 22:16   #4331
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Zamawiałyście na ali jakieś czapki na jesień dla dzieci? Pomożecie?
ja w tamtym roku bereciki, ale to malutkie były

Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 22:31   #4332
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
no chyba żartujesz!!!???? dyrektorka o tym wie? no bez jaj, jak taka baba może w przedszkolu pracować
Mój mąż rozmawiał z dyrekcją i niby będą to wyjaśniać. Choć wg mnie to nie jest pojedynczy incydent i raczej sytuacja jest im znana.

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Szklanko no co ty gadasz ja bym napisała oficjalna skargę, to że wyjmiesz stamtąd Ewcie to jedna sprawa, ale będzie może lepiej dla innych dzieci?

Ja jutro też idę do przedszkola na rozmowę, bo Pani w nowej grupie(młodszej) ani straszy dzieci, że he przeniesie do najmłodszej jak będą niegrzeczne.nosz kur. Nie po to dziecku przez miesiąc tłumaczyłam że zostaje w sredniakach ale to bić złego, bo będzie że swoimi rówieśnikami, że to chodzi tylko o wiek a nie o to że ktoś jej chce zrobić na złość, czy przykrość, żeby ta teraz straszyła młodsza grupa :/ przy czym i tak wiadomo że to nie prawda :/
Jezu co jest z tymi przedszkolankami A co do tego naszego to właśnie myślę nad tym.

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Stresuje się ta jutrzejszą rozmowa. Tzn może nie stresuje ale poczytałem opinie o pracy i raczej nie ma tych pozytywnych. Same negatywne. To sieciowa z przewaga odzieżowki. Ale dają umowę o pracę, co w moim rejonie jest rarytasem, pracuje się po 12 godz, też mi na rękę bo jakby nie patrzeć mniej dni w pracy, więc mniejszy problem z opieką. Choć na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak ja dalabyn radę 12 godz na nogach non stop wytrzymac. Ale przecież do wszystkiego człowiek się przyzwyczaja. Przy okazji może uda mi się schudnac, Przyszedł wrzesień i obnizylam swoją poprzeczkę. Teraz jedyne na czym mi zależy to załapać się gdziekolwiek. A w międzyczasie szukać czegoś na stałe. Np w tej branży o której wspomniałam w k. Także kciuki by mi się jutro przydały
Powodzenia!
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-05, 22:59   #4333
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Kciuki za rozmowe!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 05:55   #4334
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Silver wlasnie dzis zaczelam przegladac czapki ale bardziej pod katem zimowych. Ostatnio zamowilam chyba ze trzy komplety czapka+komin i czekam. Teraz zaczynam polowanie na cos grubszego

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wrzuć linka, chętnie poolukam.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
jak ja czegoś szukam to zawsze jest taki sam scenariusz - wszystko najdroższe mi się podoba


Zapisz
Mówię mężowi że to dobrze o nim świadczy że wybieram same najdroższe rzeczy; przecież jego też wybrałam


W poniedziałek pisałam że daje dziecko do starszej grupy żeby nie chodziło z maluszkami ale... popołudniu gadałam z panią w przedszkolu o i albo trzy lata do tej młodszej grupy albo 3 lata do starszaków. Pani obiecała że biera książki bardziej pod te starsze dzieci niż pod te maluszki, że jak będą widzieć "pęd do wiedzy" Do będą coś tam z tymi najstarszymi dodatkowo robić. No i najważniejsze że na najlepsze panie zostają w maluchach.. A nie najważniejsze było że Oliwka powiedziała ze ona chce zostać w maluchach. No i na razie została, zobaczymy.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 08:10   #4335
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej





masakra, jak w ogóle mogli coś takiego zrobić bez żadnej informacji i rozmowy



jak ja czegoś szukam to zawsze jest taki sam scenariusz - wszystko najdroższe mi się podoba



to chyba ja jestem jakaś dziwna, bo jak Filip jest w przedszkolu, to jest najlepsza część dnia spokój, cisza (no prawie, bo jest Ola), ciepła kawa - no full wypas

a co aniołka, to wg mnie ten pierwszy



fajnie, że się udało doczytałam, że nie chce chodzić; nie wiem czy to jakieś pocieszenie będzie, ale Filip jak zaczynał, to 3 miesiące takie były tylko tutaj inna sytuacja, bo zmiana, a nie zupełny początek, więc może nie będzie tak źle




nawet nie mów, w poniedziałek w naszej mieścinie tyle samochodów wyjechało, że nie szło nigdzie zaparkować w końcu znalazłam miejsce baaardzo daleko od przedszkola i z trójką dzieci, w deszczu, każdy z parasolką, zapieprzałam między tymi samochodami




ja cały czas na bieżąco sprzedaję i dość dobrze mi to idzie zazwyczaj wystawiam za połowę ceny zakupu, a jak coś nie jest w idealnym stanie, to jakoś symbolicznie; najlepiej idzie na olx i vinted mam też wystawione na sprzedajemy.pl, szafa i szafka, ale tam marnie; czasem jak ktoś czegoś szuka w grupach facebookowych, to wstawiam zdjęcia i trochę też udało mi sie sprzedać;
tylko wkurzają mnie tacy ludzie - chce kupić jedną rzecz i od razu ze zniżką i darmową wysyłką jak ktoś kupuje kilka, to zawsze sprzedaję coś taniej i do wysyłki sie dogadujemy, ale tacy, co na wstępie pytają, czemu tak drogo to mnie wkurzają



super, jak w ameryce



Zapisz


---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



ale zrezygnowaliście przez tą grupę czy beznadziejną panią? szkoda, że taki początek



no błagam cię, 7 lat jeździłam autobusem do szkoły, ponad 40min w jedną stronę jedyny plus taki, że książek dużo przez ten czas przeczytałam
Zapisz

Jestem dziwna razem z Toba
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 08:41   #4336
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Jestem dziwna razem z Toba
Haha a ja kończąc gimnazjum powiedziałam sobie ze pójdę do takiej szkoły średniej gdzie nikt ze znajomych nie idzie.. Zaliczam się do Waszej paczki? Aczkolwiek dziś uważam, że wybór tego technikum był bardzo dobrym wyborem

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 08:52   #4337
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Haha a ja kończąc gimnazjum powiedziałam sobie ze pójdę do takiej szkoły średniej gdzie nikt ze znajomych nie idzie.. Zaliczam się do Waszej paczki? Aczkolwiek dziś uważam, że wybór tego technikum był bardzo dobrym wyborem

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Z tym byciem dziwnym to chyba chodziło o odpoczynek od dzieci😉

Czołem wszystkim 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 09:19   #4338
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Tak? Haha a ja na szybko przelecialam i myślałam że to i szkole.. Troszkę zakręcona jestem

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

W dodatku wydawało mi się że Menem dała komentarz do posty Nawijko.. Coś mnie wzrok dziś zawodzi.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 09:58   #4339
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

A co do wystawiania rzeczy na sprzedaż to ja swego czasu sprzedawałam na olx i wszystko mi schodziło. Teraz na dniach sprzedawałam łóżko ale to już dałam ogłoszenie na fb i w godzinę poszło (widzę na co jest popyt😉 więc wiedziałam że się na nie rzucą-było 6 chętnych &#128522. Teraz powoli będę sprzedawać rzeczy po Oskarze bo część oddałam i jeszcze trochę mi zalega.

Gojka-kciuki oczywiście trzymam ✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-06, 10:10   #4340
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Dzień dobry

Właśnie straciłam 3 godz na allegro w poszukiwaniu prezentu urodzinowego dla 6latki ale w końcu wybrałam. Blanka idzie w weekend na imprezę z nocowaniem

Dziewczyny pamiętacie jeszcze czasy ciąży? Bo od kilku dni moje dziecko drugie szczypie mnie w szyjkę, pamiętacie te przeszywające ukłucia gdzie sztywnieje cała pipka? Mnie się wydaje , że takie rzeczy były na etapie 35tc i dalej a nie jak ja teraz 26tc Ogólnie mam tak nisko ułożone dziecko, że boje się że mi wypadnie, to dopiero koniec 6 miesiąca a ja ledwo chodzę ...






Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
silver to typowe zachowanie. Minie jak sie przyzwyczai. Yae ma w druga strone, chetnie idzie, bawi sie swietnie, ale w domu odreagowuje


Wiecie ja nie ogarniam tych roszad starszaki, mlodszaki, dwa lata w jednej grupie. Nie mogloby byc tak jak w szkole? Wszyscy razem zaczynaja i razem koncza? W Jp ten system dziala rowniez w przedszkolu i nauczyciele owszem zmieniaja sie, ale wiekszosc grupy stala
U nas jest dokładnie tak samo, i na dodatek w przedszkolu jest mega "grzeczna" a w domu to diabeł wcielony. Jak pani w przedszkolu opowiada o Blance to mi czasem szczęka opada.

U nas w przedszkolu jest podział na roczniki właśnie, grupa 2latków, 3latków, 4latków i 5latków.

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
Mam juz relację, prawie na zywo: jest super w szkole, a jazda autobusem to największa frajda na świecie kurde, a ja chciałam samochód zmieniac, to moze zamiast jakies super autka kupię sobie wyjeżdzonego autosana tudzież innego autobusa
U B. w przedszkolu jak byłą wycieczka do kina, na place zabaw itp to i tak jak pytałam co jej się najbardziej podobało to oczywiście była jazda autobusem.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość

to chyba ja jestem jakaś dziwna, bo jak Filip jest w przedszkolu, to jest najlepsza część dnia spokój, cisza (no prawie, bo jest Ola), ciepła kawa - no full wypas
Mam tak samo jak Ty

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość
Nawijko a ja dziwaczka wybierałam ogólniak pod kątem tego, żeby mieć jak najbliżej

Ellmi zrezygnowaliśmy przez panią, która karze dzieci za to, że tęsknią za mamą (moje dziecko plus jeszcze inna dziewczynka, która płakała zostały oddelegowane do łazienki do czasu aż się uspokoją plus jeszcze kilka innych rzeczy wyszło przy okazji).
ooooo masakra
Wspólczuje Ewci

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Stresuje się ta jutrzejszą rozmowa. Tzn może nie stresuje ale poczytałem opinie o pracy i raczej nie ma tych pozytywnych. Same negatywne. To sieciowa z przewaga odzieżowki. Ale dają umowę o pracę, co w moim rejonie jest rarytasem, pracuje się po 12 godz, też mi na rękę bo jakby nie patrzeć mniej dni w pracy, więc mniejszy problem z opieką. Choć na chwilę obecną nie wyobrażam sobie jak ja dalabyn radę 12 godz na nogach non stop wytrzymac. Ale przecież do wszystkiego człowiek się przyzwyczaja. Przy okazji może uda mi się schudnac, Przyszedł wrzesień i obnizylam swoją poprzeczkę. Teraz jedyne na czym mi zależy to załapać się gdziekolwiek. A w międzyczasie szukać czegoś na stałe. Np w tej branży o której wspomniałam w k. Także kciuki by mi się jutro przydały

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kciuki !
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 10:19   #4341
millx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez millx
Czas edycji: 2017-09-06 o 14:25
millx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 10:35   #4342
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Haha a ja kończąc gimnazjum powiedziałam sobie ze pójdę do takiej szkoły średniej gdzie nikt ze znajomych nie idzie.. Zaliczam się do Waszej paczki? Aczkolwiek dziś uważam, że wybór tego technikum był bardzo dobrym wyborem

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zapraszamy, ale paczka jest o mamach cieszacych sie z tego, ze ich dzieci sa w przedszkolu

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Tak? Haha a ja na szybko przelecialam i myślałam że to i szkole.. Troszkę zakręcona jestem

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

W dodatku wydawało mi się że Menem dała komentarz do posty Nawijko.. Coś mnie wzrok dziś zawodzi.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ja tez poszlam do liceum, do ktorego nikt z mojej szkoly nie szedl. I musial byc dojazd tramwajem. I blisko Starego Rynku

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

lenova to wspolczuje!! Dzis pierwszy dzien lepiej, pobawily sie w przedszkolu przed powrotem a teraz babcia zabawia, ale kiedy wyjdzie piekla sie spodziewam
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 11:14   #4343
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jeszcze czasy ciąży? Bo od kilku dni moje dziecko drugie szczypie mnie w szyjkę, pamiętacie te przeszywające ukłucia gdzie sztywnieje cała pipka? Mnie się wydaje , że takie rzeczy były na etapie 35tc i dalej a nie jak ja teraz 26tc Ogólnie mam tak nisko ułożone dziecko, że boje się że mi wypadnie, to dopiero koniec 6 miesiąca a ja ledwo chodzę ...
Nie pamiętam jak w ciąży z Darią było,ale teraz z Hanią nie miałam tak.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 13:15   #4344
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

hej

dzisiaj moi rodzice wracają z krótkiego urlopu (od soboty ich nie ma) i już się nie mogę doczekać - Olka z Filipem będą mieli inny obiekt zainteresowania niż tylko ja

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Mówię mężowi że to dobrze o nim świadczy że wybieram same najdroższe rzeczy; przecież jego też wybrałam
muszę mojemu tak powiedzieć, jak następnym razem będzie marudził

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Jestem dziwna razem z Toba
Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak Ty


Zapisz
Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 13:33   #4345
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Lenova - ja tez nie psmietam szczypania w pipke
Silver- przyszła mata do spacerowki. Troche cienka ale za ta kase jest super. Otwory na pasy pasują idealnie, kolor do wózka tez, jedynie u gory jest ciutke za szeroka ale to doslownie cm/poltora po obu bokach.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Gojka - jak rozmowa?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 13:34   #4346
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Lenova ja takiego uczucia nie pamiętam. Moje dziecko było bardzo łaskawe. Nie wiem też co to kopanie po zebrach.

Meneq to ja chętnie skorzystam. Też się cieszę że moja w przedszkolu. Najgorsze są te pierwsze dni dla mnie. Przywiązuje się do wszystkiego za mocno i jak miałam ja 24h na dobę przy sobie to ciężko mi się odnaleźć jak wraca do przedszkola. Ale fajnie moc zrobić to co się zaplanuje w spokoju a potem mieć czas dla dziecka.. Tez korzystam..

Już po rozmowie. Do jutra maja dać znać. Jeśli się dostałam to zaczynam 14.09. I przez pierwsze 7 dni pracuje codziennie po 12 godz.. Potem jest otwarcie sklepu więc pewnie za wiele wolnego na początku nie będzie.. A pracuje się przez cały czas otwarcia sklepu czyli 9-21.. Z jednej str lepiej bo potem wolne i będę potrzebowała na mniej dni do opieki dla małej jak zachoruje.. Ale narazie o tym nie myślę, jeszcze się nie dostałam.. Rozmowy trwają od 9 do 17, co 15 min, więc kupa chętnych..

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 13:35   #4347
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Gojka - a co to za sklep? Mozesz napisac?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 14:13   #4348
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Jestem nienormalna jak jestem w domu a nie ma Bartusia (bo np pojechał gdzies z tesciową) to nie wiem co ze sobą zrobic....

A ja wystawiam i wystawiam ubranka po młodym i jakos cisza, czasami jedna, dwie rzeczy po kilka zlotych i na tym koniec....
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 15:45   #4349
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

Powiedzcie mi czy wasze dzieci też są tak pomysłowe jak O?

Otóż wczoraj wieczorem moje dziecko dorwało marker. Coś wspomniał że idzie rysować ale jeszcze wtedy nie wiedziałam czym i co rysować. Z pewnym momencie siedzę i patrzę a on przy drzwiach pokojowych stoi i coś majstruje. Wtedy dopiero zapaliła mi się żarówka. Idę,patrzę nastawiane krzyżyków na surowej ścianie gdzie mają przyjść płytki gipsowe i pomazane nowe drzwi. Na szczęście drzwi są ciemne i jak ktoś nie wie to się nie dopatrzy (udało mi się doczyścić pierwszą warstwę ale taki "cień" został).

Myślałam że na tym koniec ale nie. Dziś idąc po coś na strych rzuciło mi się w oczy jeszcze to 👇 . Z kamienia tego niczym nie zetre. Pozostaje mi chyba tylko jakoś to "przypudrować". Jak mąż to zobaczy to chyba mi zejdzie 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 15:45   #4350
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, część XXVI.

1504709148017.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 12:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.