Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-07, 20:29   #3001
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda, my przy wypisie mieliśmy 12.7, na morfologii po 3 chyba tygodniach nadal było ok. 10, najważniejsze, że spada. Tylko trzeba oczywiście obserwować czy się mocniej nie zazolca (zwłaszcza nogi) i czy jest regularna kupka i siusianie, bo tymi drogami się organizm pozbywa bilirubiny
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 20:42   #3002
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Dziewczyny taki gadżet dziś dostałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1504813249290-1438598102.jpg (58,0 KB, 56 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 21:04   #3003
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Chcialam tez ten kombinezon ocieplany (pierwszy na zdj) to mnie wywalalo i pisalo ze maja problemy techniczne... inne rzeczy wchodzily normalnie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U.mnie tak samo :/
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny taki gadżet dziś dostałam
Fajny

Morelle
Za tydzień w środę, jutro idziemy do naszego lekarza, zobaczymy co.poleci.

Kocia matka
Bo zapomniałam odp. A pytalaś o moj.zastój dziękuję juz lepiej, pierś miękka, ale boli jeszcze jak.ciagnie i tkliwa cholera jest :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 21:51   #3004
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cześć dziewczyny 😘
Przepraszam że się nie odzywam. Czytam prwwie na bieżąco, ale ciężko mi się jakoś wbić w rozmowę. Ogolnie nie mamy z mala problemów. Je, śpi, bawi się, głównie na macie edukacyjnej i gada do niej lub śmieje się w głos. Lubi zabawki które grają i są wysoko. Jej uśmiechy działają lepiej niż kawa. Nocki mamy nadal super. Zasypia ok.21-22. Pierwsza pobudka ok.2-3 A potem już co 3h. Ale też pojawił się u nas problem. Kilka dni temu zauważyłam u niej że ma różne wielkości źrenic. Znajoma lekarka poleciła żebyśmy poszli do neurologa. Byliśmy dziś nic niepokojącego nie stwierdził. Kazał zrobić usg orzeciwciemiaczkowe i przyjść do niego i potem ewentualnie okulista. Odruchy wszystkie prawidlowe. Napięcie też ok. Patrzyłismy na zdjęcia i ma tak od urodzenia a dopiero teraz zauważyłam bo bardzo wpatruje się w twarze. Martwię się bardzo bo na czytałam się internetu...takze w życiu za pięknie nie może być..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja




Edytowane przez karolinuuusia
Czas edycji: 2017-09-07 o 21:56
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 22:04   #3005
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Karolinusia mocne kciuki! Znam dziewczynę, która całe życie ma nierówne źrenice i nigdy nie znaleźli przyczyny, mądra, inteligentna, ładna dziewucha
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 22:08   #3006
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Karolinusia mocne kciuki! Znam dziewczynę, która całe życie ma nierówne źrenice i nigdy nie znaleźli przyczyny, mądra, inteligentna, ładna dziewucha
Też tak może być że to jej taka uroda i oby tak było. Nie wiem co zrobię jeśli okaże się że to coś na tle neurologicznym..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 22:12   #3007
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Kurcze, muszę pomyśleć co z tymi kombinezonami. Te z HM nie są chyba takie na teraz? I wszystkie mają poliester w składzie?

Poprostu hej U mnie też wszystko się zlewa z jeden dzień. Jutro mąż ma wolne, więc będzie ciekawiej
Żeby tylko mały nie miał już kataru

Pestycyda mam model Kelly, jest z fiszbinami. Wygodny, super leży Tylko wkurza mnie, że przy karmieniu jak wyginam miseczki to one się tak zaginają i te zagięcia trochę widac Ale to chyba w każdym biusztonoszu, który nie jest całkiem miękki tak się będzie działo
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-07, 23:00   #3008
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi, dzięki uspokoiłas mnie trochę. Wojtek jest żółty do połowy: nóżki i brzuch już nie. Sika na wszystko i wszystkich więc chyba sama musi zejść ta zoltaczka.

U mnie też ten błąd w hmie wyskakiwał na kompie. Zrobiłam na aplikacji w końcu Amowienie.

Karolinusia, dobrze że się odzywasz. Pierwsze słyszę o różnej szerokości źrenicach. Mam nadzieję że po prostu taki jej urok. Nie myśl w czarnych barwach



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 23:28   #3009
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
tak?! nie miałam pojęcia!


Jezu mam dzisiaj taki zły dzień, że nie wiem czy wolałabym iść płakać, wrzeszczeć czy rzucać czymś o ścianę. Najpierw mój kot robił sajgon i demolował mieszkanie, potem Timi cały dzień jak nie spał i nie jadł to non-stop płakał, co zupełnie nie jest w jego stylu, stresuje mnie to usg jutro, z Tż sie ciągle ścinam o pierdoły, bo nie mam już siły i cierpliwości na cokolwiek, jak wraca do domu i nie potrafię się przestawić na zen. Oczywiście jak tylko Tż przekroczył tylko próg mieszkania to sobie zaczęli gruchac z Timim i już nie ma placzów żadnych, w domu cisza i spokój. Jak cały dzień się nim zajmuję, wypruwając flaki, a on ciągle płacze, a potem przychodzi Tż czy moja mama na gotowe i zbierają wszystkie uśmiechy i gruchające rozmowy z Timim, to chce mi się ryczeć jeszcze bardziej. Oczywiście to nie jest norma, ale dzisiaj już nie mogę 😕

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Dziewczyny, wiem, że temat był już wałkowany milion razy, ale mózg mi nie działa w ogóle i całkowicie się już pogubiłam - gdybyście miały do wyboru 5w1 i 6w1, to którą byście wybrały i dlaczego? Jeśli się którejś z Was zechce jeszcze raz odnieść do tematu, to stokrotne dzięki
wszystkim wczesniakom i bardziej wrazliwym polecają 5w1. nie wiem dlaczego, ale moze cos w tym jest?

znam to - pol dnia dziecko miałczy a przychodzi tata i nagle cudownie spi, smieje sie itd. ale to nasze emocje ktore sie udzielają dziecku..

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, dobrze że wywalczylas co swoje. Oni to zawsze z tymi szczepieniami problemy robią:/

Minini, ja też mam jakieś zmienione czucie przy bliźnie ale to chyba normalne.

W szpitalu mieliśmy bilirubinę 12,5. Niestety w dniu wypisu nie jest napisane albo ja nie umiem odczytać tych skrótów:/ czytałam że żółtaczką może się nawet 2-3 miesiące utrzymywać. Nie wiem czy teraz bo skąd tu lampę UV wziąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Vadi, czasem trzeba mieć dołek żeby jutro było lepiej. Nie martw się;*

P.s. moje koty też dzisiaj mnie do szału doprowadzały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
są wypożyczalnie tych lamp uv dla dzieci z żółtaczką. nam kazali duzo na sloncu przebywać po wyjsciu ze szpitala.


Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny 😘
Przepraszam że się nie odzywam. Czytam prwwie na bieżąco, ale ciężko mi się jakoś wbić w rozmowę. Ogolnie nie mamy z mala problemów. Je, śpi, bawi się, głównie na macie edukacyjnej i gada do niej lub śmieje się w głos. Lubi zabawki które grają i są wysoko. Jej uśmiechy działają lepiej niż kawa. Nocki mamy nadal super. Zasypia ok.21-22. Pierwsza pobudka ok.2-3 A potem już co 3h. Ale też pojawił się u nas problem. Kilka dni temu zauważyłam u niej że ma różne wielkości źrenic. Znajoma lekarka poleciła żebyśmy poszli do neurologa. Byliśmy dziś nic niepokojącego nie stwierdził. Kazał zrobić usg orzeciwciemiaczkowe i przyjść do niego i potem ewentualnie okulista. Odruchy wszystkie prawidlowe. Napięcie też ok. Patrzyłismy na zdjęcia i ma tak od urodzenia a dopiero teraz zauważyłam bo bardzo wpatruje się w twarze. Martwię się bardzo bo na czytałam się internetu...takze w życiu za pięknie nie może być..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam cale życie źrenice różnie reagujące na światlo. nie są różnej wielkosci caly czas, ale często. przebadana jestem neurologicznie i okulistycznie - nic nie znalezli. powoedzieli ze skoro nic sie nie dzieje poza tym to tak poprostu mam i juz.

oby u was tez to byla tylko taka jej "uroda"

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Karolinusia mocne kciuki! Znam dziewczynę, która całe życie ma nierówne źrenice i nigdy nie znaleźli przyczyny, mądra, inteligentna, ładna dziewucha
oo dzięki vadi. to prawie jak o mnie


nie spie tylko szukam noclegow w Kołobrzegu. chcemy jechac w przyszly wekend
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 23:57   #3010
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Hej dziewczyny!
Jakie macie zabawki dla Waszych maluchów?
Mój ma tylko jednego słonia z Lamaze bo wszystko kiedyś wysłałam dla sis i już nie pamietam co fajnego jest dla dzieci na ten wiek?
Mamy jeszcze karuzele ale trzeba ja co 3min nakręcać i jest to wkurzające ����

U nas jakoś w miarę leci. Ja mam tak zwariowany czas , ze nie mam na nic czasu. A jak mam to szydełkuje. Biegam na zajęcia do fizjo 3 razy w tyg. Uwielbiam to bo mam 2.5h wolności od wszystkich moich facetów.

Czy Wasze maluszki tez jak się bawią tzn.leza na macie lub w łóżeczku to tak wierzgają nóżkami i są takie żywe? Mój Maxiu jak konik patataj robi ciagle . Zaczyna już powoli coś gadać po swojemu. Uśmiecha się tez nieśmiało. Próbuje złapać zawieszki ale nie umie jeszcxe zaczaić ze musi rozłożyć paluszki , ale już wie ze musi dać kuksańca Miskowi żeby się poruszył ��

Trzymam kcikasy za wszystkie szczepienia ✊��

Karolinusia - dla Was . Wierze ze wszystko z oczkiem będzie w porządku ��

Pestycyda - Tobie życzę mega mocy ��
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1730.jpg (127,6 KB, 60 załadowań)
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 00:01   #3011
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

A jeśli macie fb to możecie zalajkowac moja stronę z szydełkowaniem 😉 Skromnie polecam
https://m.facebook.com/hiboocrochet/...comment_follow
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-08, 04:36   #3012
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
U.mnie tak samo :/

Fajny

Morelle
Za tydzień w środę, jutro idziemy do naszego lekarza, zobaczymy co.poleci.

Kocia matka
Bo zapomniałam odp. A pytalaś o moj.zastój dziękuję juz lepiej, pierś miękka, ale boli jeszcze jak.ciagnie i tkliwa cholera jest :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie rozumiem czemu matka natura tak skomplikowala ciaze, porody i kp :/
Ciesze sie, ze jest lepiej oby tkliwosc tez minela wkrotce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:36 ---------- Poprzedni post napisano o 04:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jakie macie zabawki dla Waszych maluchów?
Mój ma tylko jednego słonia z Lamaze bo wszystko kiedyś wysłałam dla sis i już nie pamietam co fajnego jest dla dzieci na ten wiek?
Mamy jeszcze karuzele ale trzeba ja co 3min nakręcać i jest to wkurzające ����

U nas jakoś w miarę leci. Ja mam tak zwariowany czas , ze nie mam na nic czasu. A jak mam to szydełkuje. Biegam na zajęcia do fizjo 3 razy w tyg. Uwielbiam to bo mam 2.5h wolności od wszystkich moich facetów.

Czy Wasze maluszki tez jak się bawią tzn.leza na macie lub w łóżeczku to tak wierzgają nóżkami i są takie żywe? Mój Maxiu jak konik patataj robi ciagle . Zaczyna już powoli coś gadać po swojemu. Uśmiecha się tez nieśmiało. Próbuje złapać zawieszki ale nie umie jeszcxe zaczaić ze musi rozłożyć paluszki , ale już wie ze musi dać kuksańca Miskowi żeby się poruszył ��

Trzymam kcikasy za wszystkie szczepienia ���

Karolinusia - dla Was . Wierze ze wszystko z oczkiem będzie w porządku ��

Pestycyda - Tobie życzę mega mocy ��
Slodki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 04:39   #3013
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jakie macie zabawki dla Waszych maluchów?
Mój ma tylko jednego słonia z Lamaze bo wszystko kiedyś wysłałam dla sis i już nie pamietam co fajnego jest dla dzieci na ten wiek?
Mamy jeszcze karuzele ale trzeba ja co 3min nakręcać i jest to wkurzające ����

U nas jakoś w miarę leci. Ja mam tak zwariowany czas , ze nie mam na nic czasu. A jak mam to szydełkuje. Biegam na zajęcia do fizjo 3 razy w tyg. Uwielbiam to bo mam 2.5h wolności od wszystkich moich facetów.

Czy Wasze maluszki tez jak się bawią tzn.leza na macie lub w łóżeczku to tak wierzgają nóżkami i są takie żywe? Mój Maxiu jak konik patataj robi ciagle . Zaczyna już powoli coś gadać po swojemu. Uśmiecha się tez nieśmiało. Próbuje złapać zawieszki ale nie umie jeszcxe zaczaić ze musi rozłożyć paluszki , ale już wie ze musi dać kuksańca Miskowi żeby się poruszył ��

Trzymam kcikasy za wszystkie szczepienia ✊��

Karolinusia - dla Was . Wierze ze wszystko z oczkiem będzie w porządku ��

Pestycyda - Tobie życzę mega mocy ��
Ale Maxiu jest duzy. Na fb zalajkowałam wszystko super ale te buciki mnie urzekły. Są super.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14470607_341790419500029_2854599497000584609_n.jpg (39,2 KB, 40 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 04:44   #3014
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem czemu matka natura tak skomplikowala ciaze, porody i kp :/
Ciesze sie, ze jest lepiej oby tkliwosc tez minela wkrotce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:36 ---------- Poprzedni post napisano o 04:33 ----------


Slodki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękujemy za komplement
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ale Maxiu jest duzy. Na fb zalajkowałam wszystko super ale te buciki mnie urzekły. Są super.
Dziękuje
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:02   #3015
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
pyłek różnie kupuje. ostatnio na straganie na święcie pszczelarzy, raz w górach jak bylismy to w pasiece, jak juz nie ma to przez internet. teraz jeszcze mam z wiosny ten co kupilam a jak mi sie skonczy to chcialabym od Nulki kupic jesli jeszcze bedzie miec? Nulka czytasz??
Czytam, czytam Odezwij się do mnie na priv ile byś potrzebowała i ewentualnie na kiedy. Myślę, że jakiś zapas pyłku jeszcze mamy

Karolina, super że się odzywasz, wierzę że Wasze spostrzeżenia wobec źrenice to nic poważnego.

Ada mnie zadziwia, zasnęła o 22, a wstała dopiero teraz o 6... Dostała butlę, pobawila się chwilę, pogadala i teraz zasnęła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:02 ---------- Poprzedni post napisano o 04:58 ----------

Sam, piękne rzeczy 😍 Oczywiste polubione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:05   #3016
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Czytam, czytam Odezwij się do mnie na priv ile byś potrzebowała i ewentualnie na kiedy. Myślę, że jakiś zapas pyłku jeszcze mamy

Karolina, super że się odzywasz, wierzę że Wasze spostrzeżenia wobec źrenice to nic poważnego.

Ada mnie zadziwia, zasnęła o 22, a wstała dopiero teraz o 6... Dostała butlę, pobawila się chwilę, pogadala i teraz zasnęła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:02 ---------- Poprzedni post napisano o 04:58 ----------

Sam, piękne rzeczy 😍 Oczywiste polubione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje

Dziewczyny ja mam taki pyłek w granulkach. Czy naprawdę trzeba to wcześniej namoczyć w wodzie i potem wypić?
Bo ja zawsze na sucho brałam na łyżeczkę te granulki i zjadalam i wciskalam starszakowi tez. No a jak przeczytałam ze to trzeba zalewać woda to jakoś straciłam ochotę na używanie tego i leży to mi w lodowce pewnie już do wyrzucenia 😟
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:06   #3017
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Daj znać, Morelle, jak się Pestka będzie czuła po tej 6w1. Oby nawet nie zauważyła
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Spora ta Twoja Pestka
Myślałam że moja to konkretna kobieta ale jednak nie. U nas 5kg i 58cm
Nic jej nie było zobaczymy jak w dzień.
Martwię się tylko bo juz jestem we wro. Mam dziś paznokcie, a ciocia Przyjechała do mamy i jest chora :/

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
U.mnie tak samo :/

Fajny

Morelle
Za tydzień w środę, jutro idziemy do naszego lekarza, zobaczymy co.poleci.

Kocia matka
Bo zapomniałam odp. A pytalaś o moj.zastój dziękuję juz lepiej, pierś miękka, ale boli jeszcze jak.ciagnie i tkliwa cholera jest :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny 😘
Przepraszam że się nie odzywam. Czytam prwwie na bieżąco, ale ciężko mi się jakoś wbić w rozmowę. Ogolnie nie mamy z mala problemów. Je, śpi, bawi się, głównie na macie edukacyjnej i gada do niej lub śmieje się w głos. Lubi zabawki które grają i są wysoko. Jej uśmiechy działają lepiej niż kawa. Nocki mamy nadal super. Zasypia ok.21-22. Pierwsza pobudka ok.2-3 A potem już co 3h. Ale też pojawił się u nas problem. Kilka dni temu zauważyłam u niej że ma różne wielkości źrenic. Znajoma lekarka poleciła żebyśmy poszli do neurologa. Byliśmy dziś nic niepokojącego nie stwierdził. Kazał zrobić usg orzeciwciemiaczkowe i przyjść do niego i potem ewentualnie okulista. Odruchy wszystkie prawidlowe. Napięcie też ok. Patrzyłismy na zdjęcia i ma tak od urodzenia a dopiero teraz zauważyłam bo bardzo wpatruje się w twarze. Martwię się bardzo bo na czytałam się internetu...takze w życiu za pięknie nie może być..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby było ok.
Na tle neurologicznym co to może być?

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Jakie macie zabawki dla Waszych maluchów?
Mój ma tylko jednego słonia z Lamaze bo wszystko kiedyś wysłałam dla sis i już nie pamietam co fajnego jest dla dzieci na ten wiek?
Mamy jeszcze karuzele ale trzeba ja co 3min nakręcać i jest to wkurzające ����

U nas jakoś w miarę leci. Ja mam tak zwariowany czas , ze nie mam na nic czasu. A jak mam to szydełkuje. Biegam na zajęcia do fizjo 3 razy w tyg. Uwielbiam to bo mam 2.5h wolności od wszystkich moich facetów.

Czy Wasze maluszki tez jak się bawią tzn.leza na macie lub w łóżeczku to tak wierzgają nóżkami i są takie żywe? Mój Maxiu jak konik patataj robi ciagle . Zaczyna już powoli coś gadać po swojemu. Uśmiecha się tez nieśmiało. Próbuje złapać zawieszki ale nie umie jeszcxe zaczaić ze musi rozłożyć paluszki , ale już wie ze musi dać kuksańca Miskowi żeby się poruszył ��

Trzymam kcikasy za wszystkie szczepienia ✊��

Karolinusia - dla Was . Wierze ze wszystko z oczkiem będzie w porządku ��

Pestycyda - Tobie życzę mega mocy ��
Ja dostałam tonę zabawek po chrzesniaku.
Moja nie wierzga nogami.


Anusia Pestka jest starsza o 2 tyg od Twojej. Właśnie 2 tyg temu miała 58 cm i 5kg. Więc były takie same.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:12   #3018
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Dziękuje

Dziewczyny ja mam taki pyłek w granulkach. Czy naprawdę trzeba to wcześniej namoczyć w wodzie i potem wypić?
Bo ja zawsze na sucho brałam na łyżeczkę te granulki i zjadalam i wciskalam starszakowi tez. No a jak przeczytałam ze to trzeba zalewać woda to jakoś straciłam ochotę na używanie tego i leży to mi w lodowce pewnie już do wyrzucenia 😟
Najlepiej rozpuścić w wodzie, lepiej się wchłania do organizmu i łatwiej się pije niż je suche możesz też zalać wieczorem wodą, a rano pić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:31   #3019
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cześć dziewczyny

Nulka
Zazdroszczę spania!
U nas nas noc z serii" nie ma spania mamo"
4 pobudki :/

Też bym z chęcią kupiła pyłek

Samantha
Ja.nie.mam.FB - ale te butki sa cudne! Zazdroszczę zdolności

Morelle
Pestka ma teraz obniżoną odporność, uwazaj.z tą cięcia i super, ze czuje się dobrze.

Karola
No cześć fajnie, ze u Was dobrze, mam nadzieję że te źrenice to tylko uroda małej nie czytaj internetow!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-08, 06:47   #3020
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Ogłoszenie paragialne: pyłku już nie mamy, wszystko co mieliście zostało sprzedane mam tylko miód i to też już powoli się kończy nas zapas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:58   #3021
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

szkoda, będę szukać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 07:17   #3022
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Karolinusia Mała ma rację nie czytaj internetow! Trzymam kciuki żeby z malutką było wszystko dobrze
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
A jeśli macie fb to możecie zalajkowac moja stronę z szydełkowaniem 😉 Skromnie polecam
https://m.facebook.com/hiboocrochet/...comment_follow
Cudne rzeczy robisz polubione!
Maxiu słodziak, mój też czasem kopytkuje jak coś mu się podoba
Z zabawek mamy na razie tylko karuzelę (też trzeba nakręcać co chwilę) ale on też się śmieje do samych biedronek jak się nie ruszają i mamy matę ale jeszcze nie wyprałam do końca więc nie wiem jak mu się spodoba, kartami czuczu stracił już zainteresowanie.


Jedy my dzisiaj mieliśmy straszny poranek. Nakarmiłam bąbla, położyłam do wózeczka (po odbiciu, a bęknął jak stary!) i poszłam się szybko ubrać. Wracam, patrzę na małego i gadam do niego a on zaczął ulewać jak fontanna, od razu pomyślałam o morelle, mi się ręce trzęsły, głowa mnie rozbolała (mały się śmiał...) i nie wyobrażam sobie codziennie takich nerwów przez ulewanie jak u Was morelle
Potem wzięłam młodego do przebrania i umycia bo miał całą główkę mokrą.. Od razu zmieniłam pieluchę bo było trochę sika. Ubieram go w nowego bodziaka a on mi znowu ulał prosto na body. No to biorę świeży strój, a on zaczął kupę robić. Teraz usnął o dziwo bez jedzenia, a ja wypiłam zimną herbatę. Boję się go zostawić samego a muszę zęby umyć :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 07:31   #3023
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Maxiu, cudo😍 mój Wojtuś jak leży w lezaczku i zajmuje się sobą i zawieszkami to też wierzga
My mamy jakoś mało zabawek. Jakieś grzechotki, kostki sensomotoryczna, gryzaki, karuzele na łóżeczku, matę edukacyjną, karty CzuCzu.

Nulka, czyli przespana całą noc

Jon, współczuję Wam tego ulewania. Może małego bolał brzuszek i tak organizm zareagował? Oby obudził się już uśmiechnięty i nic mu nie było.

U nas jakoś sporo pobudek było ale półprzytomna byłam. Raz się udało wylądować w łóżeczku ale na krótko bo zasnął giguś na mnie a ja też zasnęłam i jak się obudziłam to go przełożyłam a on się niedługo na jedzenie obudził. Za o nie mógł kupy zrobić i od 4 się wiercił i stękał-.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pestycyda
Czas edycji: 2017-09-08 o 08:06
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 08:11   #3024
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Jon współczuję, my mieliśmy takie atrakcje wczoraj w nocy :/ Też od razu pomyślałam o Morelce i Pestce :/

Tż wczoraj stanął na wysokości zadania, cały wieczór ogarniał Timiego. Potem Timi jadł o 23 a potem dopiero ok. 4! Szał sama się aż budzilam w międzyczasie w ogóle to pomimo ze ma łóżko dostawne, czyli śpi prawie z nami, jak go biorę do naszego łóżka te 5 cm bliżej nas to śpi 100 razy lepiej. No i od rana dostałam powodzie uśmiechów, więc dzień zaczyna się znacznie lepiej, niż wczoraj

Oby tylko to usgo 13:30 jeszcze wyszło super


edit: Timi też wierzga

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Ach i chwalę się! od 20:00 wczoraj do 9 rano dzisiaj - ani kropli mm
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 08:13   #3025
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi, super że nocka przespana! Może ja się kiedyś doczekam? Mój dzieciaczek młodszy od Waszych... Brawo za nie podawanie mm. Twoje cycki stają na wysokości zadania kciuki za usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 08:53   #3026
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Nulka
Zazdroszczę spania!
U nas nas noc z serii" nie ma spania mamo"
4 pobudki :/

Też bym z chęcią kupiła pyłek

Samantha
Ja.nie.mam.FB - ale te butki sa cudne! Zazdroszczę zdolności

Morelle
Pestka ma teraz obniżoną odporność, uwazaj.z tą cięcia i super, ze czuje się dobrze.

Karola
No cześć fajnie, ze u Was dobrze, mam nadzieję że te źrenice to tylko uroda małej nie czytaj internetow!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedziałam , że jest chora :/ siedzimy zamknięte w 2 pokoju. Czekam na Tż. Wyjdzie wcześniej i wtedy ja wyjdę.

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Karolinusia Mała ma rację nie czytaj internetow! Trzymam kciuki żeby z malutką było wszystko dobrze

Cudne rzeczy robisz polubione!
Maxiu słodziak, mój też czasem kopytkuje jak coś mu się podoba
Z zabawek mamy na razie tylko karuzelę (też trzeba nakręcać co chwilę) ale on też się śmieje do samych biedronek jak się nie ruszają i mamy matę ale jeszcze nie wyprałam do końca więc nie wiem jak mu się spodoba, kartami czuczu stracił już zainteresowanie.


Jedy my dzisiaj mieliśmy straszny poranek. Nakarmiłam bąbla, położyłam do wózeczka (po odbiciu, a bęknął jak stary!) i poszłam się szybko ubrać. Wracam, patrzę na małego i gadam do niego a on zaczął ulewać jak fontanna, od razu pomyślałam o morelle, mi się ręce trzęsły, głowa mnie rozbolała (mały się śmiał...) i nie wyobrażam sobie codziennie takich nerwów przez ulewanie jak u Was morelle
Potem wzięłam młodego do przebrania i umycia bo miał całą główkę mokrą.. Od razu zmieniłam pieluchę bo było trochę sika. Ubieram go w nowego bodziaka a on mi znowu ulał prosto na body. No to biorę świeży strój, a on zaczął kupę robić. Teraz usnął o dziwo bez jedzenia, a ja wypiłam zimną herbatę. Boję się go zostawić samego a muszę zęby umyć :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jon wiem jak to jest. Kładz go wyżej. Ja czekam aż przejdzie. Nie przeszło jeszcze ale jest mniej.

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Jon współczuję, my mieliśmy takie atrakcje wczoraj w nocy :/ Też od razu pomyślałam o Morelce i Pestce :/

Tż wczoraj stanął na wysokości zadania, cały wieczór ogarniał Timiego. Potem Timi jadł o 23 a potem dopiero ok. 4! Szał sama się aż budzilam w międzyczasie w ogóle to pomimo ze ma łóżko dostawne, czyli śpi prawie z nami, jak go biorę do naszego łóżka te 5 cm bliżej nas to śpi 100 razy lepiej. No i od rana dostałam powodzie uśmiechów, więc dzień zaczyna się znacznie lepiej, niż wczoraj

Oby tylko to usgo 13:30 jeszcze wyszło super


edit: Timi też wierzga

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Ach i chwalę się! od 20:00 wczoraj do 9 rano dzisiaj - ani kropli mm


Mialam Wam pisać patent, który u nas się sprawdza. Jak Pestka marudzi, a nie chce jej brać na ręce to kładę dłoń na jej brzuszku i klatce i telepie nią na boki. Jak w kołysce. Działka za każdym razem. Uspokaja się i zasypia.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Vadi, super że nocka przespana! Może ja się kiedyś doczekam? Mój dzieciaczek młodszy od Waszych... Brawo za nie podawanie mm. Twoje cycki stają na wysokości zadania kciuki za usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doczekasz się. Moja non stop płakała i nie spala przez 1mc. Potem już nie płakała tylko ulewala jak fontanna. Teraz jest juz dużo lepiej. Praktycznie nie płacze. Dzięki Bogu, że jeszcze do tego nie ma kolek. Sab jej średnio służy. Nie daje jej. Chyba, że jest masakra, ale jak nie płacze a nie ma 3 dni kupy - jak wczoraj - to czopek. Właśnie była kąpiel w misce. Nie zmieściło się w pampersie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 09:10   #3027
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Wychodzi na to, że tylko ja kupiłam dziecku ubrania na lato; )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2017-09-08-10-08-37.jpg (79,9 KB, 66 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 09:35   #3028
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Ogłoszenie paragialne: pyłku już nie mamy, wszystko co mieliście zostało sprzedane mam tylko miód i to też już powoli się kończy nas zapas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj szkoda. podobno mniej miodu w tym roku bylo. prawda to?
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 09:43   #3029
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle, słodkie te stroje kąpielowe
Nie wiem czy się doczekam w najbliSzym czasie. Noce u nas zawsze niespokojne bo czekamy aż kolka się wyciszyć. Wyczytałam że debridat potrzebuje około 2 tygodni żeby było efekt widać. No to czekam bo póki co efektów brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 09:51   #3030
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że tylko ja kupiłam dziecku ubrania na lato; )
Super ciuszki ja bym zamówiła ale trudno zgadnąć jaki rozmiar bedzie potrzebny.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 09:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.