Siano Na Glowie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 13:35   #91
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: siano na głowie

Moje sa sianem po kazdym myciu . Ale z prostownica udalo mi sie tego zaradzic. Jesli bardzo sie boisz o kondycje swoich wlosow po prostowaniu to co jakis czas mozesz takze isc do profesjonalisty na jakies zabiegi pielegnacyjne.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:29   #92
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: siano na głowie

jak prostowała mi fryzjerka to efekt utrzymał się naprawdę długo, już nawet przed myciem miałam proste włosy i szkoda mi było myć jak sama wyprostuje to efekt się trzyma 3 dni, a od fryzjerki tydzień aaa wiecie może co to za środek do prostowania w takiej jasnej fioletowej buteleczce z rozpylaczem, za każdym razem próbowałam zapamiętać nazwę i jakoś nie mogłam coś na ,,d" chyba, jak coś kojarzycie to wklejcie zdjęcie bo był super
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:39   #93
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: siano na głowie

Ja miałam wielkie siano na głowie, aż w końcu przyszło mi cos z tym zrobić.... Na początek ścięłam włosy do połowy ich początkowej długości. Potem zainwestowałam w odżywki - zaczęło się od Sunsilka [tego w spray'u, najwygodniejszy w użyciu]. Byłam z niego bardzo zadowolona, stosowałam jakieś 1,5 roku. Fryzjerka była bardzo zadowolona teraz używam Sunsilk do niesfornych loczków i też jestem bardzo zadowolona
Dove bardzo nawilża - moja koleżanka używała i miała włosy jak u dziecka! Takie miękkie w dotyku.
Pozdrawiam
skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:40   #94
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: siano na głowie

to więc zależy od dobrej odzywki lub szamponu ? a prostownice polecanie ? jesli tak to jakie ?
pozdrawiam
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:58   #95
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: siano na głowie

Cytat:
Napisane przez nika135
co zrobic ze sianem na głowie??? bardzo mnie to denerwuje
Myj wlosy szamponem vichy dercos odżywczo-regenerującym. Odżywki l'oreala i gliss kura tez sa godne uwagi. Zażywaj witaminki. Susz jesli to mozliwe bez suszarki. Takie wlosy regeneruja sie okolo 3 tygodni.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 08:38   #96
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: siano na głowie

Cytat:
Napisane przez Rena
Myj wlosy szamponem vichy dercos odżywczo-regenerującym. Odżywki l'oreala i gliss kura tez sa godne uwagi. Zażywaj witaminki. Susz jesli to mozliwe bez suszarki. Takie wlosy regeneruja sie okolo 3 tygodni.
ja na szczęście nie urzywam suszarki i o tym wiem ze od suszarki sie włosy przyją a szamponiki wyprubóję....


a mam jeszzce jednio pytanko : czy PANTENE PRO-V z aminokwasami
jest dobre ???????
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:00   #97
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: siano na głowie

Ja mam ten z Pantene Pro V, włoski pieknie pachną u nasady sa przylegające tak jak chciałam, lecz na dole dalej sianko....
Suszarką nie susze.
Jawsze wychodzę zadowolona z salony fryzierskiego, gdyż włosy są wtedy cudne, czy ktoś wie jakich one uzywają szamponów?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 17:57   #98
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: siano na głowie

Cytat:
Napisane przez Apiska
Jawsze wychodzę zadowolona z salony fryzierskiego, gdyż włosy są wtedy cudne, czy ktoś wie jakich one uzywają szamponów?
tez jestem ciekawa :0
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 18:19   #99
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: siano na głowie

Ja tez kiedys mialam bardzo niesforne wlosy, ktore tworzyly mi sianko na glowie. Nie wiedzialam jak je poskromic. Od dluzszego czasu stosuje szampon i odzywke z Fructisu do wlosow dlugich, trudnych w utrzymaniu. To nic, ze teraz mam krotsze wloski. Nawet po wielu zabiegach rozjasniajacych moja fryzjerka nadal zachwyca sie miekkoscia i delikatnascia moich wlosow. Teraz wlosy nie sprawiaja mi zadnych klopotow.
Sprawa indywidualna jest jak wloski kazdej z nas zareaguja na dany kosmetyk.

Pozdrawiam .
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 19:26   #100
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: siano na głowie

Cytat:
Napisane przez keira24
Ja tez kiedys mialam bardzo niesforne wlosy, ktore tworzyly mi sianko na glowie. Nie wiedzialam jak je poskromic. Od dluzszego czasu stosuje szampon i odzywke z Fructisu do wlosow dlugich, trudnych w utrzymaniu. To nic, ze teraz mam krotsze wloski. Nawet po wielu zabiegach rozjasniajacych moja fryzjerka nadal zachwyca sie miekkoscia i delikatnascia moich wlosow. Teraz wlosy nie sprawiaja mi zadnych klopotow.
Sprawa indywidualna jest jak wloski kazdej z nas zareaguja na dany kosmetyk.
.
Właśnie go używam i mi nie przynosi długotrwałych efektów najwyzej 4 dni
moze jakis inny jest dobry szamponik ??
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 19:41   #101
bolero
Przyczajenie
 
Avatar bolero
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 27
Dot.: siano na głowie

Dawniej codziennie prostowałam włosy ze względu na to że myje je codziennie. Skutkiem, niestety, byly rozdwojone koncówki i musialam podciąć włosy(zapuszczane od 3 lat). Teraz juz jest dobrze, używam Pantene Pro V lub Dove. Chociaz całkiem dobry moim zdaniem jest Sunsilk fioletowy, a szczególnie takie coś do wygładzania włosów
bolero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 19:55   #102
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: siano na głowie

Cytat:
Napisane przez nika135
ja na szczęście nie urzywam suszarki i o tym wiem ze od suszarki sie włosy przyją a szamponiki wyprubóję....


a mam jeszzce jednio pytanko : czy PANTENE PRO-V z aminokwasami
jest dobre ???????
Ma dobre opinie. Ja osobiscie nie mialam - jakos nie podchodza mi specyfiki pielegnacyjne pantene. Poleciłam to co mnie uratowalo, gdy mialam zniszczone wlosy
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:11   #103
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: siano na głowie

Cytat:
Napisane przez nika135
Właśnie go używam i mi nie przynosi długotrwałych efektów najwyzej 4 dni
moze jakis inny jest dobry szamponik ??
Niko 135 ja myje wlosy codziennie, wiec efekty sa stale widoczne. Bardzo czesto uzywam tez suszarki. Zdarzylo mi sie nie myc wlosy przez dwa dni i mialam "porzadek" na glowie. zadnego siana.
Sprawa indywidualna jest jak zareaguja Twoje wlosy na kosmetyk .
Pozdrawiam.
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:28   #104
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: siano na głowie

A ja praktycznie co drugi dzień musze myć włosy, bo są tak tłuste ze nie idzie na nie nawet patrzeć, nie mówiąxc o dotykaniu....
Prostownice odłożyłam, używam baaaaardzo sporadycznie
Fructisa nie moge używac, bo mam łupież....
Tak więc wie ktoś jakiego specyfiku używają fryzjerki?
Ostatnio jak byłam [maj ] to proponowała mi bodajże z Welli [Velli ?] po przecenie różne rzeczy...Ale one był drogie....Np. tak iszampon:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 61763794.jpg (36,5 KB, 14 załadowań)
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:51   #105
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: siano na głowie

to najlepiej zapytac sie w salone, najczesciej mozna w saolnie kupic taki szampon, fakt ze sa one drozsze, bo sa to produkty profesjonalne, ale oczywiscie tez efekt jest zupelnie inn niż po zwykłym szamponie
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 07:31   #106
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: siano na głowie

Cytat:
Napisane przez keira24
Niko 135 ja myje wlosy codziennie, wiec efekty sa stale widoczne. Bardzo czesto uzywam tez suszarki. Zdarzylo mi sie nie myc wlosy przez dwa dni i mialam "porzadek" na glowie. zadnego siana.
Sprawa indywidualna jest jak zareaguja Twoje wlosy na kosmetyk .
Pozdrawiam.
widzisz brak mi czasu
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 09:55   #107
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: siano na głowie

Ja polecam oczywiscie nawilzanie wlosow roznymi odzywkami i maseczkami, z doswiadczenia wiem ze profesjonalne sa bez watpienia lepsze od tych zwyklych, ale to juz kwestia kasy (sama po sobie wiem, ze nie zawsze moge sobie na takie pozwolic kiedy tylko mam na to ochote). Pozbywanie sie siana z glowy poprzez odzywki to dlugi process i efekt jestwidaczny dopiero po jakims czasie,wiec dlatego po kazdym myciu ja nakladam na koncowki wosk lub jakas tlusta odzywke bez splukiwania (np.serum RB albo fruktis) i wtedy wlosy sie tak nie pusza.
ps. tylko trzeba uwazac zeby nie przesadzic, bo wtedy wlosy beda wygladac jakby byly tluste.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 10:18   #108
Cartil
Raczkowanie
 
Avatar Cartil
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 111
Dot.: siano na głowie

a ja polecam oliwe z oliwek+sok z cytryny
i płukanke z siemienia lnianego
a jeżeli chodzi o kosmetyki to jeszcze nie znalazłam dobrego szamponu czy odżywki na moje sianko
ale podobno Balsam regenerująco-nawilżający do włosów suchych i zniszczonych Joanna jest b.dobry i kosztuje tylko 4,50 zł
Przynajmniej recenzje b.dobre Zresztą sprawdź sama w dziale 'kosmetyk wszech czasów'
Cartil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 12:48   #109
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Red face Okropne włosy po suszeniu:(

Witam wszystkie dziewczyny i proszę o radę! Otóż za każdym razem jak wysusze sobie włosy suszarką wyglądają one okropnie, mioanowicie sprawiają takie wrażenie jakby każdy włos był oddzielnie tzn. nie są gładkie tylko coś w rodzaju sianka, do tego brak im połysku! W czym tkwi problem?
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 13:36   #110
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

To chyba zalezy od kosmetyków do włosów, których używasz. Też mi się tak zdarzało.
Wyprobuj serię Gliss Kur, w moim przypadku się sprawdza. Dodatkowo, po wysuszeniu włosów suszarką, używam odrobiny wosku Welli, którym wygładzam włosy. Możesz go używać na końcówki, u nasady, na całość, na wybrane pasma. Ładnie pachnie i mam wrażenie, ze delikatnie nabłyszcza. Jego ''zbita'' konsystencja sprawia, ze właśnie prędzej nadaje sie do wygładzania włosów aniżeli do tworzenia artystycznego nieładu.
(Wella - Wosk Styl pod Kontrolą, niewielkie okrągłe srebrzysto - niebieskawe opakowanie)
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 14:35   #111
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

Ja mam podobny problem. Po suszeniu dodatkowo nakładam na włosy coś do prostowania i męczę je prostownicą, a na koniec w końcówki wcieram jedwab w płycie i są gładziutkie, dopóki nie wyjdę na dwór w wilgotną pogodę
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 14:47   #112
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

Dzieki dziewczyna za odpowiedz! Niestety ja to chyba nie mogę potraktować swoich włosów prostownicą bo i tak są suche a prostownicacvhyba je jeszcze bardziej wysuszy
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 15:13   #113
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

ja radze po wysuszeniu nalozyc jakies serum czy cos podobnego, niestety bez tego tez mam okropne wlosy
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 20:00   #114
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

ja sprawiłam sobie ostatnio serum termoochronne z Pantene Pro V
wczesniej tez mialam takie problem ze kazdy wlos był w inna strone i wogole tak akby "pognieciony" ale po uzyciu serum syszyłam włosy i były mieciutkie, w miare trzymały sie razem a co najwazniejsze byly PROSTE polecam bardzo
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 20:48   #115
kokos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 19
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

ja polecam olejek do włosów z Avonu skarby indii, jest malutki ale bardzo wydajny, włosy są po nim gładkie i super odżywione ja jestem zachwycona efektem!! (koło 20 zł) Przy suszeniu włoski wcale sie ni puszą!! Polecam również kosmetyk Welli Power Mask! rewelacja do włosów zniszczonych! bardzo wydajna i super pachnąca! można kupić w salonach fryzjerskich, cena np. w Lovely Look ok 50zł, ale opłaca się! sprawdźcie na www.lovelylook.com.
kokos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 22:56   #116
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

wmasowalam dzisiaj mase kosmetykow z oriflame..
wysuszylam.
nigdy nie mialam tego co mam teraz....
juz chyba siano dla konia jest lepszego stanu
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 07:00   #117
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

mam dokładnie ten sam problem....siano sianiaste najbardziej sianowate ze wszystkich sian sianiastych po takim suszeniu tylko prostownica wchodzi w grę-ale tak jak piszesz-mam też suche włosy i jak je będe czesto prostować, to po prostu mi odpadną i już...ja odstawiłam suszarkę-po umyciu daję im wyschnąć samym-tez są sianowate, ale mniej sianiaste niż od suszarki

PS.wypróbowałam już chyba wszystko, co możliwe jest na tym rynku i NIC nie działa-włosy po suszeniu są zawsze sianowate-tylko czasem mniej lub bardziej pachną, mniej lub bardziej się kleją i mniej lub bardziej się dadzą rozczesać....
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 09:14   #118
asiak10
Raczkowanie
 
Avatar asiak10
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

Po pierwsze polecam dobra odzywkę oczywiście spłukiwaną żeby nie obciążała włosów, potem nie męczcie włosów wycierajać je ręcznikem - są bardzo podatne na uszkoszenia a do tego zwyczajnie sie placzą, nie zawijajcie ich w recznik bo się duszą, zwyczajnie ugniatajcie ręcznikiem mokre włosy, nadmiar wody ładnie w niego wsiaknie.
jeśli chcecie mieć ekstra gładkie włosy mozecie nałożyc na wilgotne włosy jakies serum do wygładzania i teraz najistotniejsze - włosy suszymy z góry na dół tzn. tak trzymamy suszarkę zeby powietrze zawsze dmuchało z góry na pasma a nie z dołu! i na koniec jeszcze zimny nadmuch żeby ładnie zamknął łuski włosa.
mam nadzieje ze pomogłam
asiak10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 09:45   #119
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

A ja robie tak: myje wlosy szamponem(to juz zalezy od typu wlosow u mnie to jest Dove), ale do pierwszego mycia dodaje odrobine olejku rycynowego.Uwazam ze dziala rewelacyjnie, a dodatkowo wlosy sa jakby 'ciezsze'(ale nie przeciazone) i lepiej sie ukladaja. Potem rozczesuje wlosy i na czubek glowy nakladam odrobinke kremu Sunsilk(push up), a nastepnie w koncuwki wcieram minimalna ilosc tez Sunsilka tylko ze prostujacego kremu z nowej serii( ale to nie jest konieczne jesli masz naturalnie proste wloski-moje sie kreca niemilosiernie ). Pozwalam wlosom troszke podeschnac na powietrzu a potem susze. I sa piekne- puszyste(ale nie napuszone), i gladziutkie. A powiem szczerze ze siano mnie przedtem meczylo, oj meczylo
joker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 11:41   #120
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

w takim razie nie pozostaje nic innego jak iść do drogerii i kupic parę kosmetyków- mam nadzieję że pomogą !a jeszcze jedno pytanko: czy rodzaj (jakość) suszarki ma wpływ na wyglad (czytaj siano) włosów?
Ja ostatnio rzadko staram sie suszyc włosy- wtedy nie są aż tak bardzo sianowate, ale za to okropnie ułożone dlatego wiąże je w kucyk co mnie juz jednak dobija....
pozdrawiam i txh za rady!
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.