świeże rozstępy po ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 18:04   #1
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Question

świeże rozstępy po ciąży


Moje Kochane!piszę tu w imieniu mojej przyjaciółki- Młodej Mamusi.
w ostatnim tygodniu ciąży pojawiły się jej rozstępy.Dzidziuś urodził się o wadze 4,200 wiec brzuszek miał co nosić...
Całą ciążę regularnie smarowała się Mustellą, ale niestety..
Poradźcie proszę czy jest na rynku jakiś fajny i działający krem lub inne specyfiki?Chciałabym zrobić jej prezent.
Dzieki z góry!
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:36   #2
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

podpisuje sie pod pytaniem. urodzilam coreczke 3 tygodnie temu, rozstepy na posladkach zrobily mi sie tydzien przed porodem, lezalam wtedy w szpitalu a zauwazylam je po powrocie do domu z małą. bardzo mi przykro z tego powodu, bo bardzo o siebie w ciazy dbalam, wystarczylo 7 dni i juz...
rozstepy sa swieze, moze mozna by cos jeszcze z tym zrobic??

help, pomozcie nam!
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:47   #3
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Można stosować maść typu Cepan czy Contactubex.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 17:28   #4
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

contratubex nie ma przeciwskazań przy karmieniu?uważam ze jest świetny, bo stosowałam go na blizne pooperacyjną i teraz jest prawie niewidoczna, ale ja nie karmiłam...
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 19:13   #5
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

ale mnie nastraszyłyście! w ciągu ostatniego tygodnia rozstępy? a ja tak sie cieszyłam, ze nie mam ani jednego a jestem w 30tygotniu. Ale może jesli kiedyś nie miałam to teraz też się nie pojawią?

????????????????????????? ????????????????????
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 19:39   #6
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Cytat:
Napisane przez justyskaa
ale mnie nastraszyłyście! w ciągu ostatniego tygodnia rozstępy? a ja tak sie cieszyłam, ze nie mam ani jednego a jestem w 30tygotniu. Ale może jesli kiedyś nie miałam to teraz też się nie pojawią?

????????????????????????? ????????????????????
Jeżeli jest to Twoja 3 ciąża, jak się orientuję , to masz szansę,że Ci się już w ogóle nie pojawią.To też są predyspozycje genetyczne, zależy również od Twojej budowy. Nikt mi nie powie,że zapobieganie i super kosmetyki,kremy,żele pomogą. W 1 ciąży wydałam kupę kasy i tak mnie "dopadły". Teraz niczym nie smaruję, mam je w du... i na razie się nie pojawiły nowe, tylko zerkają te stare sprzed 14 lat.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 10:17   #7
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Nel70 - pocieszyłaś mnie
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 19:34   #8
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Piersi nie wolno smarować ale co do innych części cała to mój lekarz nie miał obiekcji.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 12:56   #9
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Witam dziewczyny !
Mam ten sam problem co Wy. Zrobilo mi sie pelno roztepow na pupie na brzusiu, nogach i pewnie na piersiach tez wyjda. W dodatku strasznie mnie swedzi skora w tym miejscu gdzie sa roztepy. Zakupilam masc FISSAN ( 100ml 22 zl) jak sobie posmaruje swedzaca skore to mam taka ulge jak nigdy i zauwazylam ze roztepy sie robia jasniejsze, a sa koloru czerwonego wiec mam nadzieje ze zrobia sie rowniez mniejsze Masc jest przeznaczona specjalnie dla kobiec w ciazy mozna ja stosowac rowniez przy karmieniu piersia. Moze nie kazdej z Was pomoze bo kazda ma inna skore i roztepy ale warto sprobowac. Polecam
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 08:39   #10
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie
 
Avatar >>>CzArNuLkA<<<
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 102
GG do >>>CzArNuLkA<<<
Unhappy Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Prosze o wiecej specyfikow na rozstepy bo ja tez jestem w rozpaczy z tego powodu, bo one w sumie to chyba nigdy tak do konca nie znikna...
Ah i macie jakies wyprobowane sposoby na cellulit?? Nigdy bym nie pomyslala, ze moze mi sie zrobic, zwlaszcza ze wcale duzo mi w pupie i udach nie przybylo a tu... Poradzcie cos!!
>>>CzArNuLkA<<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 08:42   #11
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: świeże rozstępy po ciąży

dziewczyny kurcze wspolczuje wam z tymi rozstepami i w ogole.Ja coprawda do tej pory nie mialam z tym problemow ale obawiam sie ze wszystko przede mna!Jestem dopiero w 8 tyg ale juz sie martwie ale co tam...jak beda to beda...poradzimy sobie
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 14:03   #12
moskara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Witam,
mi tez zrobiły się rozstępy w końcówce ciąży, bo został mi ostatni miesiąc, na allegro znalazłam kremy na piersi, które można stosować w trakcie ciąży i karmienia stosuje 2razy dziennie od 2tyg. (na piersi pojawiły mi się w 8mies., więc od razu szukałam coś na te wstrętne rozstępy i znalazłam) i jestem troche zadowolona wiadomo że mi nie zniknę ale zauważyłam że się robią jaśniejsze mniej widoczne, ja polecam
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62466307
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62465198
stosuje zamiennie, rano jeden drugi na noc i w kółko.
dodatkowo ostatnio zrobiły mi się na udach i posladkach no i wiadomo w domu rozpacz
więc nadal szukałam na allegro, znalazłam ale jeden nie dla kobiet w ciąży, więc dopiero po, ale silnie działający, więc może poźniej będzie wygładzał ten krem
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64849471
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64876880
Ja chcę sobie kupic po ciąży, wiec może później powiem czy warto
ale będe szukać nadal coś dla nas
odezwę się
pozdrawiam.
trzymajcie się, niestety taki urok ciąży
ale co się nie robi dla dzidziusia
moskara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 21:26   #13
marcia!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 29
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

cześć mogę Wam polecić świetne serum na rozstępy firmy CISLEY, pod koniec ciąży zrobiły mi się roztępy od pępka w dół, załamka była totalna bo dbałam o skórę podczas ciąży a na sam koniec rozpacz . Akurat jak ja chodziłam w ciąży to przeżywały to moje wszystkie koleżanki i byłam ich takim naocznym okazem co sie dzieje jak kobieta jest w ciąży. Po porodzie pożaliłam im sie ze zostały mi takie 3 ogromne czerwone krechy, zwane rozstępy, o innych już nie chciałam wspominać ( na biodrach, udach ) i moja znajoma wtedy mnie uratowała, zostało jej 8 ampułek tego serum i powiedziała tylko żebym spróbowała. Wykorzystałam tylko 2 i zniknęły mi na amen, tylko jak porządnie naciągne skóre na brzuchu to widać jaśniejsze kreski po tych moich trzech monstrach, ale na biodrach i udach nie mam nic. Piersi przez całą ciąże smarowałam oliwką dla dzieci i nic nie mam. resztę dałam mojej koleżance która rok po mnie urodziła synka i też miała roztępy i tez jest zadowolona. znajdzcie konsultantke firmy CISLEY i zakupcie sobie to serum.
marcia! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 11:30   #14
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie
 
Avatar >>>CzArNuLkA<<<
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 102
GG do >>>CzArNuLkA<<<
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

No tak... Ale gdzie ja znajde ta konsultantke? Moze poszukam na allegro...
a jak nie znajde to nie moglabys jakos zalatwic? Wogole ile kosztuje to cudo?
>>>CzArNuLkA<<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 18:29   #15
moskara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

czarnulka jak znajdziesz te serum to daj znać, ja szukam na allegro, ale nie ma
moskara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 09:37   #16
>>>CzArNuLkA<<<
Raczkowanie
 
Avatar >>>CzArNuLkA<<<
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 102
GG do >>>CzArNuLkA<<<
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Moskarko juz szukalam i nietety nie znalazlam
Dlatego jakby ktos znalazl ta konsultantke ( prosba do Marci! ) to moze by mi odsprzedal to serum?? Tylko jeszcze chcialabym wiedziec ile kosztuje...
>>>CzArNuLkA<<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 11:56   #17
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Witam
Kochane nie wiecie jak znalezc ta konstultantke? Bardzo bymchciala sobie zakupic ten "zloty srodek " na roztepy Jestem ciekawa czy mozna go zakupic w aptece albo w sklepie
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 21:55   #18
marcia!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 29
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

cześć jeżeli ktoś jest z Krakowa lub okolic to zapraszam do "Dom Handlowy Centrum" przy ul.Św. Anny, siedziba całej tej firmy jest w Warszawie i nie prowadzą sprzedarzy w internecie czy w jakiś aptekach. Znajdę tylko telefonik do mojej koleżanki i podam wam wszystko . Jest tylko jeden mankament tych wszyskich kosmetyków...sa masakrycznie drogie ale zawsze jest jakieś wyjście, mozna kupić całe opakowanie (10 ampułek) a później je odsprzedać komuś, nawet na sztuki i tak się zwróci


p.s płyn ten pachnie jak markowe wino, dziewczyny głowa do góry postaram sie zebrać info jak najszybciej...acha serum to likwiduje tez stare rozstępy

pozdro
marcia! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 18:15   #19
moskara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

cześć wam
pytałam się mojej koleżanki która mieszka w Krakowie o to serum, była w tym domu handlowym, ale nie ma takiej firmy jak cisley, nie ma takiego serum z tej firmy, jest z jakieś innej firmy, chyba w ampułkach (paczuszka)
ale to kosztuje 400zł!!!!nie wiem czy to właśnie o tym pisała marcia
więc prosba marcia, dowiedz sie dokładnie jak to serum się nazywa i z jakiej firmy, proszę
i czy faktycznie 2ampułki wystarczą, bo możnabybyło zakupic je w kilka osób, jeżeli jest ktos chętny
pozdrawiam i czekam na odp.
pa
moskara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 02:51   #20
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

a jestem chetna ale jestem z Bytomia
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 09:51   #21
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Cytat:
Napisane przez marcia!
cześć mogę Wam polecić świetne serum na rozstępy firmy CISLEY, pod koniec ciąży zrobiły mi się roztępy od pępka w dół, załamka była totalna bo dbałam o skórę podczas ciąży a na sam koniec rozpacz . Akurat jak ja chodziłam w ciąży to przeżywały to moje wszystkie koleżanki i byłam ich takim naocznym okazem co sie dzieje jak kobieta jest w ciąży. Po porodzie pożaliłam im sie ze zostały mi takie 3 ogromne czerwone krechy, zwane rozstępy, o innych już nie chciałam wspominać ( na biodrach, udach ) i moja znajoma wtedy mnie uratowała, zostało jej 8 ampułek tego serum i powiedziała tylko żebym spróbowała. Wykorzystałam tylko 2 i zniknęły mi na amen, tylko jak porządnie naciągne skóre na brzuchu to widać jaśniejsze kreski po tych moich trzech monstrach, ale na biodrach i udach nie mam nic. Piersi przez całą ciąże smarowałam oliwką dla dzieci i nic nie mam. resztę dałam mojej koleżance która rok po mnie urodziła synka i też miała roztępy i tez jest zadowolona. znajdzcie konsultantke firmy CISLEY i zakupcie sobie to serum.
Udalo Ci sie w miare zlikwidowac widoczne blizny , poniewaz byly ne swieże , byly to rozstepy w I fazie, kiedy mzna jej jeszcze zlikwidowac lub przynajmniej zalagodzic ich stan.
Na rozstepy w drugiej fazie , juz raczej nie ma ratunku, co prawda wydaja sie one bledsze, ale to tylko dlatego , ze włokna koladenu i elastyny staraly sie zregenerowac naderwana siatke. Na tym etapie mozna plepszyc stan skory, ale nie wroci ona juz do stanu pierwtnego
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 21:11   #22
marcia!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 29
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

cześć. teraz już wszystko wiem...dzwoniłam własnie do mojej koleżanki i ta firma o której pisałam rozprowadza róznego rodzaju kosmetyki nie tylko cisleya ale tez Chanela, diora i takie tam, poprostu maja wyłączność na sprzedarz tych kosmetikosów na zasadzie jak avon czy oriflame, ale dosyc o tym...to serum o którym pisałam jest z firmy "Lireac' i faktycznie jest drogie. Ta firma akurat jest dostepna i spróbujcie.

Justyna 79 nie bardzo wiem w jaki sposób powstaja te rozstępy ale możliwe jest to co napisałaś że zaczełam je likwidowac w pierwszym etapie ich powstania, od momentu kiedy mi sie pojawiły minęło 3 miesiące jak je potraktowałam ampułką, napiszcie jakie były rezultaty waszej kuracji a ja jak mi sie uda zrobić lux zdjęcie mojego brzucha to wam pokaże jak mi pomogło.

Powodzenia Wam zycze i cieszę sie ze myslicie o tym aby po urodzeniu dziecka wyglądać jak człowiek, w szpitalu napatrzyłam sie na niedbałość kobiet które myślały że fakt ze urodziły dziecko niezobowiązuje je o dbanie o siebie. Przecież aż oko cieszy jak widzi sie świeżo upieczoną mame, która jest zadbana z super fryzurą. nie chodzi mi o to że macie cały czas poświęcać na zajmowanie sie urodą ale zróbcie to same dla siebie, żebyście nigdy nie powiedziały sobie"...jak ja beznadziejnie wyglądam...".

ale się rozpisałam
marcia! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 03:26   #23
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Czesc dziewczyny!
Ja to juz nie wiem czy szukac tego serum z firmy CISLEY czy LIREAC Marcia jak sie nazywa to serum z Lierac?
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 06:56   #24
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Cytat:
Napisane przez marcia!
cześć. teraz już wszystko wiem...dzwoniłam własnie do mojej koleżanki i ta firma o której pisałam rozprowadza róznego rodzaju kosmetyki nie tylko cisleya ale tez Chanela, diora i takie tam, poprostu maja wyłączność na sprzedarz tych kosmetikosów na zasadzie jak avon czy oriflame, ale dosyc o tym...to serum o którym pisałam jest z firmy "Lireac' i faktycznie jest drogie. Ta firma akurat jest dostepna i spróbujcie.

Justyna 79 nie bardzo wiem w jaki sposób powstaja te rozstępy ale możliwe jest to co napisałaś że zaczełam je likwidowac w pierwszym etapie ich powstania, od momentu kiedy mi sie pojawiły minęło 3 miesiące jak je potraktowałam ampułką, napiszcie jakie były rezultaty waszej kuracji a ja jak mi sie uda zrobić lux zdjęcie mojego brzucha to wam pokaże jak mi pomogło.

Powodzenia Wam zycze i cieszę sie ze myslicie o tym aby po urodzeniu dziecka wyglądać jak człowiek, w szpitalu napatrzyłam sie na niedbałość kobiet które myślały że fakt ze urodziły dziecko niezobowiązuje je o dbanie o siebie. Przecież aż oko cieszy jak widzi sie świeżo upieczoną mame, która jest zadbana z super fryzurą. nie chodzi mi o to że macie cały czas poświęcać na zajmowanie sie urodą ale zróbcie to same dla siebie, żebyście nigdy nie powiedziały sobie"...jak ja beznadziejnie wyglądam...".

ale się rozpisałam
Tak mi sie wydaje , ze byla to I faza, a wnioskuje to na podstawie Twojego wczesniejszego postu , w ktorym napisalas, ze byly to czerwone krechy. Czerwone - oznacza swieze Rozstepy to blizny i nalezy je traktowac w podobny sposb. Masowanie duuuuzo pomaga

Jesli rozstepy sa juz blade, w zasadzie malowidoczne ale wyczuwalne pod palcami to juz raczej nic nie pomoze, jednynie mze wplynac na poprawienie stanu skory.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 11:12   #25
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Polecam Contratubex! Kupiłam przyjaciółce kiedy na brzuchu zrobiła sie jej okropna pajęczyna! Smarowała systematycznie (podobno niezbyt pachnie ale co tam!) i zmniejszyły jej się do maciupkich milimetrowych niteczek!Ledwo je widać!
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 15:13   #26
carool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 97
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

mi moja ginekolog poradziła żebym w ciąży pamiętała o nawilżaniu skóry i poleciła najzyklejszą oliwkę. Masowałam się całą ciążę (no na zmiany z moim TZ) Moja lekarka mówi, że jeśli skóra wgłębi nie jest nawilżona to też mogą pojawiać się rozstępy. Oliwka mi pomogła, bo pomimo, że strasznie przytyłam to po ciąży nie miałam rostępów na brzuchu, udach czy biodrach, nie zaszkodzi spróbować, ale w myśl zasady lepiej przeciwdziałać niż leczyć
carool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 19:44   #27
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Ja uzywalam masci Contractubex gdyz mam blizne na brzuchu po wycieciu pieprzyka stosowalam go rowniez na roztepy i nic mi nie pomoglo a co do zapachu musze przyznac ze jest bardzo przyjemny wydaje mi sie ze to wszystko zalezy od tego jakas kto ma skore. Ja chcialabym wyprobowac ten specyfik o ktorym pisala marcia
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:45   #28
marcia!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 29
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

cześć szukajcie tego serum z lireaca, a jak sie nazywa to mnie zabijcie ale nie pamietam, moja kumpela pamiętała tylko firme ale powiedziała że to serum jest dostępne też w aptekach. sorry zasłabą pamięć ale to było 4 lata temu i chyba się starzeje

dzięki justyna79 za info-z tego wynika że zdąrzyłam...ufff
marcia! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 17:43   #29
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Czesc
Dziewczyny czy ktoras z Was orientuje sie moze czy mozna naswietlac roztepy lampa Bioptron? Jestem ciekawa czy cos ona pomaga na te paskudztwa
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 19:37   #30
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: świeże rozstępy po ciąży

Cytat:
Napisane przez Sonia1982
Czesc
Dziewczyny czy ktoras z Was orientuje sie moze czy mozna naswietlac roztepy lampa Bioptron? Jestem ciekawa czy cos ona pomaga na te paskudztwa
Oto co znalazłam, może się przyda
http://bioptron.tychy.pl/index.php?p...9Bwietla%C5%84
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-04 17:59:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.