zboczeniec na działkach ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-11, 18:19   #1
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032

zboczeniec na działkach ?


to nie jest żadna urban legend, to mi się przytrafiło naprawdę..
nie wiem, czy się nie wkręcam, i czegoś sobie nie wyobrażam, czego nie było, czy jednak byłam w niebezpieczeństwie...i czy powinnam to zgłosić na policję..

opiszę, co mi się zdarzyło w sobotę. Będzie długo, ale muszę o tym komuś opowiedzieć

a więc

sobota, śliczna pogoda, TZ pojechał na męski weekend z kolegami, ja nie mam co robić - myślę sobie - pójdę do mojej mamy na działkę, złapię ostatnie promienie słońca

Tylko był problem - nie miałam kluczy, moja mama pożyczyła je w piątek koledze, który chciał sobie na naszej działce zrobić urodzinowego grila, dzwonię więc do niego, że potrzebuję tych kluczy, on - nie ma sprawy, przyniesie mi te klucze pod działkę

Jestem pod działką, siedzę na ławce, dzwonię do niego, że już jestem, on - ok, już idzie

siedzę więc w alejce i czekam, absolutnie się nie boję, To niebezpieczna dzielnica, mieszka tu kilku dilerów i złodziej, pełno żuli i meneli, ale tu się wychowałam, znam na tych działkach każdy kąt, wielu różnych tu widziałam, ale nigdy się nie bałam. Obok na ławce siedzi jakiś facet i czyta gazetę, ławkę obok 2 emerytów, potem rodzina z wózkiem, chodzą ludzie z wózkami, psami, biegacze

Przychodzi kumpel mamy, daje mi klucze, przysiada się, chwilę gadamy.
W tym czasie ten, co czytał gazetę wstaje i zaczyna iść w naszym kierunku, przechodząc strasznie się gapi, myślę " spodobałam się ", ja żegnam się ze znajomym mamy, rozchodzimy się w 2 różne strony, Ten, co siedział na ławce ogląda się, zawraca i idzie za mną, czuję się nieswojo, ale myślę sobie, " wkręcam się, normalny facet, pewnie czegoś zapomniał, albo kapnął się, że już ta godzina i wraca do domu ", skręcam w alejkę, on za mną, czuję się bardziej nieswojo, boję, się, że on pójdzie za mną, ręce mi się trzęsą, kiedy otwieram bramę, myślę, że kiedy on znowu pójdzie za mną, udam, że nie mogę otworzyć bramy i wrócę do domu

popatrzył się i przeszedł. Weszłam na działkę, rozłożyłam kocyk i sama si ę śmieje z siebie, jak się wkręciłam , normalny facet, a ja to się chyba za bardzo dedektywa naczytałam...

po jakiś 15 minutach widzę, że on jest 2 działki obok , na działce sąsiadów i się czi za krzakami, ( musiał obejść działki naokoło i wejś 2 wejściem, potem przeskoczyć przez płoty....

nie wiem, co robić, żeby wyjść musiałaby przejść blisko niego, oceniam sytuację, nikogo nie ma, choć to sobota i ładna pogoda, w każdym razie ja nikogo nie widzę i nie słyszę...przypomina mi się rada znajomego policjanta dochodzeni owca - jeśli widzisz, że ktoś za tobą idzie, lub cię obserwuje, idź do ludzi, jeśli nie ma takiej możliwości, nie chowaj się i nie uciekaj, pokaż, że go widzisz, że się nie boisz, i myślisz , że ma dobre zamiary - ucieknie, Wstaję więc z tego kocyka, zaczynam iść w jego kierunku wołając " chej, przystojniaczku, co się tak skradasz, choć do mnie, smutno mi samej, w plecaku mam zimne piwko", on delikatnie się wycofuje... krzyczę, " nie wygłupiaj się, kobiety się chyba nie boisz ", idę szybciej, on odwrócił się i uciekł z całych sił. Kiedy doszłam w miejsce gdzie on stał, zauważałem mały plecaczek stojący po drzewem - zajrzałam, w środku był sznur i lateksowe rękawiczki - naprawdę !!!

Pomyślałam, że może sąsiedzi ten plecak zostawili celowo, lub zapomnieli, takie rzeczy mogą się przydać na działce. Mam do nich nr - zadzwoniłam, Właściciel tego ogródka powiedział, że na pewno to nie jego plecak, ani żadnego z jego gości. Oddzwonił wieczorem - był na działce plecaka nie było... ten gość wrócił się po niego, albo ktoś go ukradł


Mój TZ mówi, że to kawał, ktoś chciał mnie nastraszyć, mama, że to był zwykły złodziej ( miałam na sobie złotą biżuterię rzucającą się w oczy ) , ale złodziej to by chyba podszedł, zerwał łańcuszki, a nie czaił się w krzakach z plecakim z liną

Powiedzcie - wkręcam się, czy było niebezpiecznie???, i czy ew. zgłosić to na policję

Edytowane przez myszka197
Czas edycji: 2017-09-11 o 18:22
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 19:04   #2
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: zboczeniec na działkach ?

Jeśli historia jest prawdziwa to nie wiem nad czym ty się zastanawiasz... Przecież wiadomo, że koleś miał złe zamiary. Jestem tylko zafascynowana tym przebiegiem zdarzeń, jakobyś miała krzyczeć do niego tak odważne rzeczy...
Na twoim miejscu już nigdy nie poszłabym na te działki sama. Może nawet poszłabym na policję i sprawdziła czy coś się da zrobić, może jakieś patrole w tej okolicy?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 19:08   #3
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: zboczeniec na działkach ?

Jakoś trudno wyobrazić sobie, że krzyczysz do niego:
" chej, przystojniaczku, co się tak skradasz, choć do mnie, smutno mi samej, w plecaku mam zimne piwko"
wordila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 19:19   #4
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: zboczeniec na działkach ?

już więcej tam sama na pewno nie pójdę, a żeby tak krzyczeć, to mi naprawdę stary gliniarz poradził , że niby działa - i podziałało , zresztą tak się wystraszyłam, serce mi tak biło, że o mało nie dostałam zawału - i chyba podziałał adrenalina
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 20:02   #5
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: zboczeniec na działkach ?

Te działki nie są ogrodzone?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 20:13   #6
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: zboczeniec na działkach ?

Tez ciezko mi sobie to wyobrazic, ze krzyczysz do niego " chej, przystojniaczku, co się tak skradasz, choć do mnie, smutno mi samej, w plecaku mam zimne piwko", niewazne, bylo, nie bylo, NIKT, ABSOLUTNIE NIE POWINIEN TAK ROBIC.
To jest prosta droga do sprowokowania i wpedzenia sie w wieksze klopoty.
Neutralne nawizanie kontaktu jak najbardziej moze zadzialac zniechecajaco na potecjalnego napastnika, ale neutralne to jest np. 'Dobry wieczor! Ladna sobota, prawda?'
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 20:30   #7
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: zboczeniec na działkach ?

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Tez ciezko mi sobie to wyobrazic, ze krzyczysz do niego " chej, przystojniaczku, co się tak skradasz, choć do mnie, smutno mi samej, w plecaku mam zimne piwko", niewazne, bylo, nie bylo, NIKT, ABSOLUTNIE NIE POWINIEN TAK ROBIC.
To jest prosta droga do sprowokowania i wpedzenia sie w wieksze klopoty.
Neutralne nawizanie kontaktu jak najbardziej moze zadzialac zniechecajaco na potecjalnego napastnika, ale neutralne to jest np. 'Dobry wieczor! Ladna sobota, prawda?'
trza było od razu krzyczeć:"Panie, chcicę mam, jestem tu sama, nikt nie wie, że tu jestem, nie ma nikogo kto by mnie szukał,Zapraszam!".
Strasznie głupie teksty
wordila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-12, 17:32   #8
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: zboczeniec na działkach ?

Cytat:
Napisane przez wordila Pokaż wiadomość
trza było od razu krzyczeć:"Panie, chcicę mam, jestem tu sama, nikt nie wie, że tu jestem, nie ma nikogo kto by mnie szukał,Zapraszam!".
Strasznie głupie teksty
Dokładnie to samo pomyślałam. Autorka sama zapraszała napastnika.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 19:37   #9
NamiMari
born hater
 
Avatar NamiMari
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 290
Dot.: zboczeniec na działkach ?

Cytat:
Napisane przez wordila Pokaż wiadomość
trza było od razu krzyczeć:"Panie, chcicę mam, jestem tu sama, nikt nie wie, że tu jestem, nie ma nikogo kto by mnie szukał,Zapraszam!".
Strasznie głupie teksty
Hahahahahah!
Nic dodać, nic ująć. Między "pokaż, że wszystko widzisz, się nie boisz i masz pokojowe zamiary", a "wołaj kogoś i prowokuj" jest zasadnicza różnica, więc chyba nie do końca Autorka zrozumiała, co jej ten policjant mówił. Broń Boże niech następnym razem tego nie powtarza.
__________________



NamiMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 10:07   #10
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: zboczeniec na działkach ?

Mnie trochę zastanawia, jak autorka weszła na działkę sąsiadów, zwłaszcza, że to nie sąsiednia, ale 2 działki obok U mnie działki są zawsze ogrodzone, nigdy nie widziałam, żeby gdzieś było inaczej.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 17:29   #11
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: zboczeniec na działkach ?

Bardzo "mądre" kzyczenie takich tekstów i jezcze z informacją, że jesteś sama...

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;77094991]Mnie trochę zastanawia, jak autorka weszła na działkę sąsiadów, zwłaszcza, że to nie sąsiednia, ale 2 działki obok U mnie działki są zawsze ogrodzone, nigdy nie widziałam, żeby gdzieś było inaczej.[/QUOTE]

U mnie ogrodzenie na ogródkach działkowych ma około 1m wysokości.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-17, 09:28   #12
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: zboczeniec na działkach ?

teraz wiem, że głupie to było, co krzyczałam do niego, ale naprawdę adrenalinę miałam + 300 procent, .....kolega mnie się spytał, co bym zrobiła, gdyby on odpowiedział " ok już do ciebie idę, mam ochotę na zimne piwko...", no to ja mu odpowiedziałam, że nie wiem, co bym zrobiła, chyba bym się po prostu w przysłowiowe majty ze,,,ła za strachu

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;77094991]Mnie trochę zastanawia, jak autorka weszła na działkę sąsiadów, zwłaszcza, że to nie sąsiednia, ale 2 działki obok U mnie działki są zawsze ogrodzone, nigdy nie widziałam, żeby gdzieś było inaczej.[/QUOTE]

moja mama nie ma płotu na działkach koło 5 sąsiadów, te działki są jej bliskich przyjaciół, razem korzystają z domku na działce jednego, placu zabaw na działce innego, i basenu na działce trzeciego, razem robią grile, imprezują , zbierają owoce. Płoty ogólnie są, ale oni je usuneli
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 10:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.