Wszystko o Oriflame cz. II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 21:17   #391
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
No i właśnie ta wersja mnie interesuje. U mnie również ich nie ma.

ja tez nie mam, to chyba tak wszyscy
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 06:17   #392
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Ja mam brązowy i różowy, wczoraj odebrałam. w środku jest trochę drbinek, ale bez przesady, ogólnie fajne, takie satynowe,dziś testowałam brąz i jest OK, lekko opalizuje, ; )
Z serii pop glam biorę obydwie wody i różowy błyszczyk, i żel do mycia i waniliowy balsam do ciała.
I jeszcze kilka pierdołek, trochę mazideł do opalania, podkład normalizujący itp.
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 09:08   #393
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Może ktoś wie na jaki nr (fax) można wysłać potwierdzenie wpłaty?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 09:22   #394
gos88
Raczkowanie
 
Avatar gos88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 253
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Może ktoś wie na jaki nr (fax) można wysłać potwierdzenie wpłaty?

0-22 873 12 50 To jest numer do WARSZAWY
Ja zawsze na ten wysyłam.... Pozdrawiam
gos88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 14:27   #395
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Ale mnie tu dawno nie było
Też mnie kusi cała seria Glam Pop, ale o dziwo z kolorówki tylko puderek - jak już go gdzies obejrzyie to dajcie znać co to. Ja się wybiorę moz ejutor do Krakowskiej filii Ori, oby chociaż zapachy mieli bo strasznie mnei kuszą No i seria Mint też bardzo

Co te opakowania potrafia zrobic z człowiekiem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 14:35   #396
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Mi się spodobały te 2 nowe wody(bardziej ta różowa o zapachu granatu jak dobrze widziałam ). Seria Mint do twarzy też ciekawie wygląda, ale nie wiem czy się skuszę na coś

Wogóle to nie wiem czy za niedługo nie zostanę "odcięta" od Oriflame, bo moja konsultantka chce zrezygnować z zamawiania z Ori, bo te ciągłe braki ją wkurzają Z Avonem nie ma takich problemów jak z Ori i z Avonu ma też więcej klientek.
Mam jeszcze znajomą, która była konsultantką Ori, ale nie wiem czy nadal jest
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 14:43   #397
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
moja konsultantka chce zrezygnować z zamawiania z Ori, bo te ciągłe braki ją wkurzają Z Avonem nie ma takich problemów jak z Ori i z Avonu ma też więcej klientek.
Oj zdziwiłabyś się jakie są braki w avonie. Mam porównanie i właśnie się zastanawiam czy nie większe.

W Ori jest ten plus, że firma na bieżaco raportuje co jest w brakach a co nie. Wiesz od razu
W Avonie - nie ma czegoś takiego, informacje o brakach konsultantki mogą jedynie uzyskach od siebie. Ale za to brakami można podbijać zamówienia (produkty ktore akurat sa w brakach wliczaja sie do ogolnej kwoty zamowienia)
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 14:49   #398
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
Oj zdziwiłabyś się jakie są braki w avonie. Mam porównanie i właśnie się zastanawiam czy nie większe.

W Ori jest ten plus, że firma na bieżaco raportuje co jest w brakach a co nie. Wiesz od razu
W Avonie - nie ma czegoś takiego, informacje o brakach konsultantki mogą jedynie uzyskach od siebie. Ale za to brakami można podbijać zamówienia (produkty ktore akurat sa w brakach wliczaja sie do ogolnej kwoty zamowienia)
Wiem, że Avon też nawala z brakami, ale akurat mojej konsultantce więcej problemów właśnie przysparza Ori
Z Avonu ma nieraz braki, ale to są zwykle pojedyncze sztuki a z Ori nieraz ponad połowa zamówienia jej nie przychodzi; ja choć z Ori mam do czynienia dopiero ok. rok to już parę razy mi coś nie przyszło(jestem klientką) a z Avonu zamawiam chyba od 4 lat i przez ten czas braki w moich zamówieniach miałam może 2-3 razy

Nie wiem czym to idzie, jedni narzekają bardziej na Ori inni na Avon, akurat moja konsultantka z Ori ma większe braki zawsze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 14:56   #399
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wogóle to nie wiem czy za niedługo nie zostanę "odcięta" od Oriflame, bo moja konsultantka chce zrezygnować z zamawiania z Ori, bo te ciągłe braki ją wkurzają Z Avonem nie ma takich problemów jak z Ori i z Avonu ma też więcej klientek.
Mam jeszcze znajomą, która była konsultantką Ori, ale nie wiem czy nadal jest
Zawsze możesz mieć nową konsultantkę i u niej zamawiać albo sama nią zostać
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 14:57   #400
xxx1009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 111
GG do xxx1009
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wiem, że Avon też nawala z brakami, ale akurat mojej konsultantce więcej problemów właśnie przysparza Ori
Z Avonu ma nieraz braki, ale to są zwykle pojedyncze sztuki a z Ori nieraz ponad połowa zamówienia jej nie przychodzi; ja choć z Ori mam do czynienia dopiero ok. rok to już parę razy mi coś nie przyszło(jestem klientką) a z Avonu zamawiam chyba od 4 lat i przez ten czas braki w moich zamówieniach miałam może 2-3 razy
Zawsze możesz dołączyć do grona konsultantek, bo się opłaca albo poszukać nowej
xxx1009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 15:34   #401
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez gos88 Pokaż wiadomość
0-22 873 12 50 To jest numer do WARSZAWY
Ja zawsze na ten wysyłam.... Pozdrawiam
Dziękuję

Balsam Satin Radiance ponownie w sprzedaży
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 15:51   #402
xxx1009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 111
GG do xxx1009
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Balsam Satin Radiance ponownie w sprzedaży

Teraz uzupełnią braki bo już nie w promocji to mniej chętnych bedzie...chwila oddechu,zacznie sie wyścig po kolejne nowość np. odżywke w sprayu
xxx1009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 16:41   #403
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez xxx1009 Pokaż wiadomość
Teraz uzupełnią braki bo już nie w promocji to mniej chętnych bedzie...chwila oddechu,zacznie sie wyścig po kolejne nowość np. odżywke w sprayu
Ja te balsamy miałam ciągle w back order, także mam je po cenie promocyjnej.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 16:47   #404
xxx1009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 111
GG do xxx1009
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Ja te balsamy miałam ciągle w back order, także mam je po cenie promocyjnej.
Rozumiem bo też miałam taką sytuację,ale chodzi mi o to że w tym katalogu tj.8 nie będa w brakach bo jest mniejsze wzięcie na ten produkt
xxx1009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:05   #405
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Teraz mogę to napisać: BARDZO ALE TO BARDZO ZAWIODŁAM się na Oriflame.

To już kolejne zamówienie, którym jestem totalnie zawiedziona:

-lakier do paznokci Fairytale - oczywiście zero koloru (w katalogu: piękny, zgaszony, brudny róż) w rzeczywistości? : przezroczysty perłowy Nie ma nic, dosłownie NIC z odcienia prezentowanego w katalogu!

- błysczyk MAXI - odcień "pink": ŚMIECH na sali! ZERO wspólnego z tym pokazanym w katalogu. Jest przezroczysty z tandetnym brokatem. Koszt "jedyne" 18.90 za takie g****

- konturwka Visions do błyszczyku - jest przezroczysta!!! Dosłownie. Nie daje żadnego koloru. Sprawdziłam nawet na ręcę (która jest jasna) : zero jakiegokolwiek koloru.
Natomiast pozostawia jakąś "gumę" po sobie, która nie wiem czemu ma służyć.
W katalogu napisane na niej było: przejrzysta" więc pomyślałam że będzie to lekki jasnobeżowy odcień (tak jak na zdjęciu). ALe "przejrzysty" a "przezroczysty" to jest różnica.

Koniec! To było moje ostatnie zamówienie.
Tym badziej że nie było pierwsze, z którego nie byłam zadowolona.

Miesiąc temy kupiłam laker "Harmony" (z serii Satynowej). W katalogu: kremowy, kryjący, błyszczący. W rzeczywsitości: przezroczysty z fioletowym połyskiem.

Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:12   #406
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Teraz mogę to napisać: BARDZO ALE TO BARDZO ZAWIODŁAM się na Oriflame.
Pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić.
Jeśli masz dostęp do filii/biura regionalnego, to zawsze możesz poprosić o daną rzecz, żeby ją najpierw zobaczyć. W tej pierwszej powinny być wszystkie rzeczy, w drugiej pewnie nie, ale często mają dużo rzeczy
Ja rzadko coś "kolorowego" kupuję bez wcześniejszego zobaczenia - czy to podkład, kredka do oczu itp, czy perfumy (mimo tego, że przy nowościach są pachnące strony, wolę wypróbować najpierw próbkę).
Ogólnie seria Vision jest taka sobie... Są dziewczyny, które są zadowolone, ale ja z tej serii biorę tylko emalię przezroczystą
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:23   #407
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
konturwka Visions do błyszczyku - jest przezroczysta!!! Dosłownie. Nie daje żadnego koloru. Sprawdziłam nawet na ręcę (która jest jasna) : zero jakiegokolwiek koloru.
Natomiast pozostawia jakąś "gumę" po sobie, która nie wiem czemu ma służyć.
W katalogu napisane na niej było: przejrzysta" więc pomyślałam że będzie to lekki jasnobeżowy odcień (tak jak na zdjęciu). ALe "przejrzysty" a "przezroczysty" to jest różnica.
To prawda, ta konturówka nie daje kompletnie żadnego efektu. Ani połysku, ani koloru - nic. Nie wiem po co ktoś wymyśla takie kosmetyki, które niczemu nie służą.
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:27   #408
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość

- konturwka Visions do błyszczyku - jest przezroczysta!!! Dosłownie. Nie daje żadnego koloru. Sprawdziłam nawet na ręcę (która jest jasna) : zero jakiegokolwiek koloru.
Natomiast pozostawia jakąś "gumę" po sobie, która nie wiem czemu ma służyć.
W katalogu napisane na niej było: przejrzysta" więc pomyślałam że będzie to lekki jasnobeżowy odcień (tak jak na zdjęciu). ALe "przejrzysty" a "przezroczysty" to jest różnica.
błyszczący. W rzeczywsitości: przezroczysty z fioletowym połyskiem.
Też się skusiłam na kontiurówkę ale wiedziałam, że nie będzie miała koloru bo jej jedynym zadaniem jest zapobieganie rozmazywania się błyszczyku poza kontur ust.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:49   #409
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Problem w tym że ja nie jestem konsultantką... A musiałabym mojej konsultantce oddać całe zamówienie. Wiem że mnie skrytykujecie ale ja ... po prostu nie chce jej robić problemu... Dojeżdzą do filii z daleka. Nie ma dostepu do komputera więc robi i odbiera zamówienia na miejscu.

Ja nie zbiednieję a kosmetyki dam najwyżej komuś...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 17:51   #410
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

nawet ciekawy ten katalog nowy.

Zainteresowaly mnie oczywiscie nowe wody rozświetlające to coś w formie lakieru i nareszcie baza pod podkład w promocji.

Co o niej sądzicie ??
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:52   #411
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Teraz mogę to napisać: BARDZO ALE TO BARDZO ZAWIODŁAM się na Oriflame.

To już kolejne zamówienie, którym jestem totalnie zawiedziona:

-lakier do paznokci Fairytale - oczywiście zero koloru (w katalogu: piękny, zgaszony, brudny róż) w rzeczywistości? : przezroczysty perłowy Nie ma nic, dosłownie NIC z odcienia prezentowanego w katalogu!

- błysczyk MAXI - odcień "pink": ŚMIECH na sali! ZERO wspólnego z tym pokazanym w katalogu. Jest przezroczysty z tandetnym brokatem. Koszt "jedyne" 18.90 za takie g****

- konturwka Visions do błyszczyku - jest przezroczysta!!! Dosłownie. Nie daje żadnego koloru. Sprawdziłam nawet na ręcę (która jest jasna) : zero jakiegokolwiek koloru.
Natomiast pozostawia jakąś "gumę" po sobie, która nie wiem czemu ma służyć.
W katalogu napisane na niej było: przejrzysta" więc pomyślałam że będzie to lekki jasnobeżowy odcień (tak jak na zdjęciu). ALe "przejrzysty" a "przezroczysty" to jest różnica.

Koniec! To było moje ostatnie zamówienie.
Tym badziej że nie było pierwsze, z którego nie byłam zadowolona.

Miesiąc temy kupiłam laker "Harmony" (z serii Satynowej). W katalogu: kremowy, kryjący, błyszczący. W rzeczywsitości: przezroczysty z fioletowym połyskiem.

spoko, ja rozumiem, że każdy lubi co innego, ale chociaż bądź obiektywna i wiedz co kupujesz- kredka do błyszczyku nie daje koloru, ale zostawia, jak Ty to określiłaś, gumę, po to, żeby błyszczyk nie wylewał się poza kontur ust.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:55   #412
xxx1009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 111
GG do xxx1009
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Problem w tym że ja nie jestem konsultantką... A musiałabym mojej konsultantce oddać całe zamówienie. Wiem że mnie skrytykujecie ale ja ... po prostu nie chce jej robić problemu... Dojeżdzą do filii z daleka. Nie ma dostepu do komputera więc robi i odbiera zamówienia na miejscu.

Ja nie zbiednieję a kosmetyki dam najwyżej komuś...

To raczej nie podlega krytyce, świadczy że masz dobre serce i szacunek do ludzi...zwłaszcza do konsultantki, to się ceni a prezenty też na pewno kogoś ucieszą
xxx1009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:15   #413
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
Ja mam brązowy i różowy, wczoraj odebrałam. w środku jest trochę drbinek, ale bez przesady, ogólnie fajne, takie satynowe,dziś testowałam brąz i jest OK, lekko opalizuje, ; )
Z serii pop glam biorę obydwie wody i różowy błyszczyk, i żel do mycia i waniliowy balsam do ciała.
I jeszcze kilka pierdołek, trochę mazideł do opalania, podkład normalizujący itp.
trochę tego dużo i chyba dużo zapłacisz xD
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:20   #414
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

laza,

a w czym problem, zazdrościsz? :/
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:50   #415
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
laza,

a w czym problem, zazdrościsz? :/
nie ma tu problemu i zazdrościć nie muszę, po prostu wyrażam swoje zdanie, nie mogę.?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 08:07   #416
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
laza,

a w czym problem, zazdrościsz? :/
A tu w czym problem? Rety, po prostu pewnie sama nigdy tyle nie zamawia, więc się zdziwiła...
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 08:43   #417
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
spoko, ja rozumiem, że każdy lubi co innego, ale chociaż bądź obiektywna i wiedz co kupujesz- kredka do błyszczyku nie daje koloru, ale zostawia, jak Ty to określiłaś, gumę, po to, żeby błyszczyk nie wylewał się poza kontur ust.
Mnie nie dziwi, że Jula84 spodziewała się innego efektu niż zupełnie niewidoczna "guma". W katalogu jest napisane, że kredka "rysuje lśniący kontur ust zapobiegając rozmazywaniu sie błyszczyka". Ponadto w poprzednim, 7 katalogu na str. 66 jest na zdjęciu kolor, który daje (a raczej powinna dawać) konturówka. Jula pisze, że własnie takiego jasnobeżowego koloru oczekiwała.
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 09:47   #418
BRAVIA
Raczkowanie
 
Avatar BRAVIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 471
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

niestety prawda jest taka, ze kupowanie w oriflame to pewien rodzaj amoku, bo same wiemy doskonale, ze duzo produktów to straszne buble, ale co z tego, sięgamy po nastepne wcale nie za tanie.. buble. jakby tak zabrać ze soba katalog na zakupy i kupować rzeczy w tej samej cenie to zamiast kredki na którą narzekamy albo lakieru bez koloru miałybyśmy coś naprawdę dobrego choćby z inglota czy maybelline. ostatnio tak zrobiłam, ze pohamowałam swój zapęd do kupienia różnych rzeczy w oriflame i postanowiłam tą samą kwotę wydać w drogerii, w moim koszyku znalazł się loreal, max factor i lakiery z maybeline forever strong z których jestem bardzo zadowolona, a tes prfzechodzą u mnie konkretny, bo na codzien pracuję w kontakcie z wodą i detergentami, a wytrzymują na paznokciach prawie tydzien!!
więc chyba warto by było czasem się opamiętać i nie wywalać kasy w błoto. są oczywiście bardzo fajne produkty niedostepne w innych firmach po takiej cenie, np tusz do brwi. ale to są wyjątki.
pozdrawiam
BRAVIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 10:29   #419
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez xxx1009 Pokaż wiadomość
To raczej nie podlega krytyce, świadczy że masz dobre serce i szacunek do ludzi...zwłaszcza do konsultantki, to się ceni a prezenty też na pewno kogoś ucieszą


Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
Mnie nie dziwi, że Jula84 spodziewała się innego efektu niż zupełnie niewidoczna "guma". W katalogu jest napisane, że kredka "rysuje lśniący kontur ust zapobiegając rozmazywaniu sie błyszczyka". Ponadto w poprzednim, 7 katalogu na str. 66 jest na zdjęciu kolor, który daje (a raczej powinna dawać) konturówka. Jula pisze, że własnie takiego jasnobeżowego koloru oczekiwała.
Wyjęłaś mi to z ust...
Prawda jest też taka, że a jako klientka nie mogę sobie sprawdzić jak dany kosmetyk wygląda na żywo, bo jezdzić do filii nie bede a poza tym nie na tym to polega. W katalogu nie powinni wprowadzać w błąd...
No ale już mniejsza z tym.

Dawno temu (kilka lat) moja siostra była przez rok konsultantką i chyba te kosmetyki były lepsze.
Tearaz jedynymi produktami Oriflamu któte można uznać za przyzwoite to: kremy do ciała.

A BRAVIA ma rację.Jak się widzi taki katalog to człowiek ma ochotę pozamawiać mnósto niepotrzebnych rzeczy.
Ja się cieszę że jest Kwc - bo mogę sprawdzić większość kosmetyków przed ich zakupem. Niestety o tej konturówce nie znalazłam żadnej recenzji...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 11:15   #420
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Faktycznie kosmetyki do makijażu Oriflame nie są najlepsze, szczególnie seria Visions, dlatego w innych firmach wolę zaopatrywać się w kolorówkę, chociaż są pewne wyjątki, bo np. podwójne cienie do powiek Visions dla mnie są bardzo fajne, a pomadki GG Rouge Future są moim zdaniem rewelacyjne.
Za to kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy są moim zdaniem i wg opinii moich klientek bardzo dobrej jakości, chyba jeszcze mi się nie zdarzyło żebym była niezadowolona z jakiegoś kosmetyku do pielęgnacji Oriflame, ale wiadomo.. nie wszystkie kosmetyki testowałam chociaż chyba większość
__________________
I live for the weekend. I live for hardstyles. I live for hardstyle baby!
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.