..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::.. - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 13:29   #3391
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
No dziewczyny, szybko się przywitałam i równie szybko pożegnałam z dietą.
Zrobiłam tylko 1 dzień- mój jadłospis widziałyście i chwaliłyście. Brak węglowodanów dał mi się jednak we znaki. Rano miałam zimne poty (takie uczucie, tylko się nie pociłam), byłam tak wyczerpana, że nie mogłam wstać z łóżka. Zejście po schodach graniczyło z cudem, musiałam się podpierać, a najgorsze było stanie 10 minut i obieranie pieczarek. Ręce trzęsły mi się jak po solidnej dawce alkoholu i nie miałam siły podnieść pełnej butelki wody. Jeśli dzisiaj bym również stosowała dietę, zemdlałabym napewno. Jako, że 3 kilometry rano chodzę do szkoły, a poruszanie się po domu już mi sprawiało nie lada problemy, zjadłam 3 galaretki w czekoladzie i 4 nim2 żujki. Po 10 minutach było już dużo lepiej, cukier we krwi mi skoczył, byłam w stanie w miarę normalnie funkcjonować.
Najwyraźniej diety nie są mi pisane, zostaje podwójne wyciskanie, teraz już 14 potów
Wiesz, niektórzy tak reagują na fazę I i wtedy po prostu przechodzą do fazy II. Ja miałam podobnie, po 5 dniach przeszłam do fazy II w której zaczęłam niestety grzeszyć, ale tym razem będzie inaczej. (mam nadzieję ).
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 13:32   #3392
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Kawy nie chcę narazie włączać do diety, ale zastanawiałam się nad sernikiem, sam sernik od czasu do czasu może popuć efekty, które już się osiągnęło?
Zależy co dla Ciebie oznacza "od czasu do czasu"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 13:40   #3393
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zależy co dla Ciebie oznacza "od czasu do czasu"
Tak, tak, to jasne, ale pytam o coś takiego, że zjem kawałek raz na te 2 tyg. powiedzmy i czy cukier, ewentualnie mąka itp. zawarte w cieście nie spowodują czegoś we krwi, że po tym się "włączy tycie"... nie wiem czy rozumiesz co mam na myśli
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 13:40   #3394
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może nie powinnam tej sielanki tutaj psuć, ale ostatnio dowiedziałam się, że kawa + węgle (bo chyba nie chodziło o sernik SB) to bardzo złe połączenie, ponieważ produkty o wysokim IG wywołują szok insulinowy, a insulina+kofeina zmieniają węgle w tłuszcz bardzo skutecznie...
Tutaj pisała o tym fitnessowa modka
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=552
chodzi o to, że kofeina jest super spalaczem tłuszcu i gdy ją piszesz ona od razu sięga po zapasy w organiźmie (najpierw oczywiście spali z krwi to co ma a później idzie po tłuszcz). Natomiast, gdy dołączysz do kawusi ciacho to kawa dalej będzie działać tak jak działa a kalorie z ciacha przemienią się od razu w tłuszcz.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 13:46   #3395
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Tak, tak, to jasne, ale pytam o coś takiego, że zjem kawałek raz na te 2 tyg. powiedzmy i czy cukier, ewentualnie mąka itp. zawarte w cieście nie spowodują czegoś we krwi, że po tym się "włączy tycie"... nie wiem czy rozumiesz co mam na myśli
No aż tak to nie działa
Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
chodzi o to, że kofeina jest super spalaczem tłuszcu i gdy ją piszesz ona od razu sięga po zapasy w organiźmie (najpierw oczywiście spali z krwi to co ma a później idzie po tłuszcz). Natomiast, gdy dołączysz do kawusi ciacho to kawa dalej będzie działać tak jak działa a kalorie z ciacha przemienią się od razu w tłuszcz.
I wszystko jasne
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 13:57   #3396
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Marzenko przeżyłam szok;/ Myślałam że może z 0,5 kg a tu sie okazało że 1,3 kg;/ masakra wracam na diete a w sobote ide na silownie. Potem mam zamiar cwiczyc na silowni conajmniej 2 razy dziennie
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 14:22   #3397
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

nie ćwiczy się na siłowni 2x dziennie

co dwa dni trening, musisz miec czas na regenerację, inaczej popalisz mięsnie czy co tam
wbrew pozorom nie chudniesz wtedy, gdy ćwiczysz ale właśnie wtedy, gdy odpoczywasz
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 14:25   #3398
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
nie ćwiczy się na siłowni 2x dziennie

co dwa dni trening, musisz miec czas na regenerację, inaczej popalisz mięsnie czy co tam
wbrew pozorom nie chudniesz wtedy, gdy ćwiczysz ale właśnie wtedy, gdy odpoczywasz
Tak jest!
Cieszę się, że jesteś tu kesii, bo widze, że kolejna rozsądna osoba z wiedzą na temat, która rzeczowo i konkretnie sprowadza na dobrą drogę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 14:30   #3399
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

dziękuję za uznanie

tak, tak w teorii jestem dobra pozostałośc po czytaniu sfd (wchechnica sportowa)
Ale praktykę tez będę dopracowywać od niedzieli
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 14:32   #3400
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
dziękuję za uznanie

tak, tak w teorii jestem dobra pozostałośc po czytaniu sfd (wchechnica sportowa)
Ale praktykę tez będę dopracowywać od niedzieli
Tak, tak, zawsze mówię, że sfd to skarbnica wiedzy

Bardzo ważne jest, aby było tu jak najwięcej osób z wiedzą mająca oparcie w badaniach naukowych, w tym, co naprawdę się dzieje, a nie opartej na przeczytanym gdzieś czy zasłyszanym sloganie, że taka a taka dieta jest dobra... i aby takie osoby chciały przekazywac te wiedzę innym, aby pomóc chudnąć rozsądnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 14:39   #3401
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

melduję trzeci dzień, wiem, że to bez sensu, ale mam ochotę stanąć na wadze w trzy dni to prawie sama woda. ale ile radości sprawia każdy ubyty kilogram... no, bo mam nadzieję, że coś tam już ubyło
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 15:33   #3402
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Dzięki Powiem szczerze, że teraz trochę boję się diet
Mam zamiar zrobić sobie pomiar cukru we krwi- siostra mojego ojca ma bardzo zaawansowaną cukrzycę (ciągle chodzi z pompą insulinową).
Chyba zrobię tak, że będę jadła po prostu chudsze jedzenie, mniej słodziła, jadła mniej słodyczy i rzeczy zawierających dużo węglowodanów, stosowała zasadę "częściej a mniej" i więcej się ruszała
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 16:00   #3403
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
chodzi o to, że kofeina jest super spalaczem tłuszcu i gdy ją piszesz ona od razu sięga po zapasy w organiźmie (najpierw oczywiście spali z krwi to co ma a później idzie po tłuszcz). Natomiast, gdy dołączysz do kawusi ciacho to kawa dalej będzie działać tak jak działa a kalorie z ciacha przemienią się od razu w tłuszcz.
to ja już wiem skąd ten tłuszcz mój, od tych ciach z kawą
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 16:22   #3404
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Dzien dobry moje piekne Plazowe Kobiety

Wita was strukturalna Nedda Dzisiaj zaczelam diete strukturalna i lacze ja z SB.Rozkochalam sie w koktajlu bananowym...Mniam...Na kolacje bedzie truskawkowy a na sniadanko znowu bananowy...A w weekend ruszam z weekendową...Koktajle są przepyszne i narazie je mieszam z jogurtem.Szczerze mowiac bardzo mi smakuje bananowy ale jakos nie moge sie przelamac zeby na kolacje banana jesc...Wydaje mi sie kaloryczny i bardzo weglowy
Waga wacha sie u mnie pomiedzy 60 a 59 wiec jest ok Mam nadzieje,że po weekendowej cos sie ruszy bo w przyszlym tyg.mam wesele i musze wygladac olsniewajaco

Dzisiaj mam wogole swietny humoerk bo bylismy z moimi kochanymi Dziecmi na przegladzie i wygralismy

Caluje wszystkie stare i nowe

Ahcaczku dla Ciebie specjalny buziak,bo Ciebie specjalnie lubie

Menu na dzis-

S-koktajl bananowy 200kcal
S2.Jablko plus kawa z mlekiem 150
P-100g daktyli suszonych (niezla przekaska) 250
O-sesrek wiejski z rzodkiewka 250 plus kawa -300
jak narazie razem-900kcal. (dalam do pieca a niby nica nie jadlam...Te pieprz... daktyle)
K-koktajl truskawkowy 200

razem 1100kcal
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 16:30   #3405
Kochanka Szatana
Rozeznanie
 
Avatar Kochanka Szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 843
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
nie ćwiczy się na siłowni 2x dziennie

co dwa dni trening, musisz miec czas na regenerację, inaczej popalisz mięsnie czy co tam
wbrew pozorom nie chudniesz wtedy, gdy ćwiczysz ale właśnie wtedy, gdy odpoczywasz
Hahaha :p TO moja pomyłka :p Miało być 2 razy w tyg :P Nie miałabym czasu na 2x dziennie;P
__________________
"Diabeł nie sypia z byle kim"
Kochanka Szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 16:37   #3406
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Dzien dobry moje piekne Plazowe Kobiety

Wita was strukturalna Nedda Dzisiaj zaczelam diete strukturalna i lacze ja z SB.Rozkochalam sie w koktajlu bananowym...Mniam...Na kolacje bedzie truskawkowy a na sniadanko znowu bananowy...A w weekend ruszam z weekendową...Koktajle są przepyszne i narazie je mieszam z jogurtem.Szczerze mowiac bardzo mi smakuje bananowy ale jakos nie moge sie przelamac zeby na kolacje banana jesc...Wydaje mi sie kaloryczny i bardzo weglowy
Waga wacha sie u mnie pomiedzy 60 a 59 wiec jest ok Mam nadzieje,że po weekendowej cos sie ruszy bo w przyszlym tyg.mam wesele i musze wygladac olsniewajaco
Możesz podać przepis na te koktajle?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 16:41   #3407
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Możesz podać przepis na te koktajle?

Polecam watek o Diecie strukturalnej ale ja robie tak

Koktajl bananowy-
200g jagurtu 1,5%
maly banan
2 lyzki otreb pszennych
1 lyzki siemienia lnianego
__________________




Edytowane przez Nedda
Czas edycji: 2008-05-29 o 17:07
Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 16:50   #3408
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Polecam watek o Diecie strukturalnej ale ja robie tak

Koktajl bananowy-
200g jagurtu 1,5%
maly banan
2 lyz otreb pszennych
1 lyz siemienia lnianego
Ale łyżeczki czy łyżki?
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:26   #3409
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Ale łyżeczki czy łyżki?
Wszystko na ten temat znajdziesz tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251533

I koniec z tą strukturalną na SB bo znowu ktoś opierdziel dostanie
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:39   #3410
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
Dzięki Powiem szczerze, że teraz trochę boję się diet
Mam zamiar zrobić sobie pomiar cukru we krwi- siostra mojego ojca ma bardzo zaawansowaną cukrzycę (ciągle chodzi z pompą insulinową).
Chyba zrobię tak, że będę jadła po prostu chudsze jedzenie, mniej słodziła, jadła mniej słodyczy i rzeczy zawierających dużo węglowodanów, stosowała zasadę "częściej a mniej" i więcej się ruszała
jeżeli Twoja dotychczasowa dieta była bogata w węgle (jak sama piszesz słodzisz) to jest to normalna reakcja organizmu. Wtedy pomaga łyżka otręb ( a nie cukierki) Ja myślę, że mogłabyś stosować tę dietę nawet włączając etap I ale stopniowo. Jeżeli poczujesz się gorzej to naprawdę zjedz te otręby. Na początku jedz trochę węglowodanów o niski Ig, które energie będą uwalniały stopniowo przez co nie będziesz miała takich szoków insulinowych. I powoli zmniejszaj ich liczbę. Twój organizm jest po prostu przyzwyczajony do dużej ilości węgli idlatego reaguje w taki sposób. Na pewno masz podwyższony cukier, jeżeli reagujesz tak na odstawienie. Niestety ludzki organizm jest bezlitosny i jeżeli czegoś mu nie dostarczas do czego jest przyzwyczajony buntuje się. Ludzie, którzy nie jedzą słodyczy ani nie słodzą (tak tak są tacy) mają bardzo niski cukier na badaniach ale w ich przypadku to nic dziwnego. Jeżeli używasz dużo cukru, jesz owoce, słodycze i produkty o wysokim indeksie glikemicznym to na pewno będziesz miała podwyższony ponad normę. warto to zmienić a ta dieta jest świetną okazją. Z resztą ona tak działa. A prawda jest taka, że im częściej jesz słodycze tym bardziej masz na nie ochotę.

Cytat:
Napisane przez lawenda99 Pokaż wiadomość
to ja już wiem skąd ten tłuszcz mój, od tych ciach z kawą
no dokładnie, to nasz narodowy sport - kawa + ciacho

Cytat:
Napisane przez Kochanka Szatana Pokaż wiadomość
Hahaha :p TO moja pomyłka :p Miało być 2 razy w tyg :P Nie miałabym czasu na 2x dziennie;P
tak też sobie pomyślałam
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:48   #3411
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
pierwszy prawdziwy dzień na SB za mną. Ten rygor kilku posiłków to nie dla mnie, jak kończę jeść główny posiłek to już zaraz muszę myśleć co zjem na przegryzkę. Wczoraj wtrząchnęłam orzechy, ale tak się nimi jakoś zamuliłam, że kolacja już była nie dla mnie. Za to rano, gdy jechałam do pracy poczułam się głodna Więc z przyjemnościa zamiast porannej kawy zjadłam sniadanko w postaci wiejskiego, szynki, pomidora i rzodkiewek. Na przegryzkę będzie troche jogurtu. Mam problem z dobieraniem przegryzek
Przyjemność kawową zostawię sobie na 2 godziny po śniadanku

A teraz do dziewczyn pracujących - jak radzicie sobie z dietą w pracy? Ja mam trochę problem z dopasowaniem pór jedzeniowych.

Czy mogłoby to wyglądać tak:
8 - śniadanie
10-11 kawa
12 - lunch
15 - przegryzka
18 - kolacja
21 - przegryzka
23 - spanko
Ja w pracu też mama problem, ciagle jestem w drodze gdzieś...jak zdąrzę to biorę zawijasy, pistacje mam zawsze w samochodzie ale poza tym to porażka bo dziś zjadłam rano owsiankę z truskaweczkami, w pracy pistacje i dopiero o 18 obiad - kutaka z warzywami ....

a zaraz przez Was upiekę sernik..... ale SB!!! dorzucę tylko ze 2 daktylei posypię wiórkami kokosowymi ..... mniam


PS Dziewczyny odzwyskałam mój profilll huuraaa
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:59   #3412
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
jeżeli Twoja dotychczasowa dieta była bogata w węgle (jak sama piszesz słodzisz) to jest to normalna reakcja organizmu. Wtedy pomaga łyżka otręb ( a nie cukierki) Ja myślę, że mogłabyś stosować tę dietę nawet włączając etap I ale stopniowo. Jeżeli poczujesz się gorzej to naprawdę zjedz te otręby. Na początku jedz trochę węglowodanów o niski Ig, które energie będą uwalniały stopniowo przez co nie będziesz miała takich szoków insulinowych. I powoli zmniejszaj ich liczbę. Twój organizm jest po prostu przyzwyczajony do dużej ilości węgli idlatego reaguje w taki sposób. Na pewno masz podwyższony cukier, jeżeli reagujesz tak na odstawienie. Niestety ludzki organizm jest bezlitosny i jeżeli czegoś mu nie dostarczas do czego jest przyzwyczajony buntuje się. Ludzie, którzy nie jedzą słodyczy ani nie słodzą (tak tak są tacy) mają bardzo niski cukier na badaniach ale w ich przypadku to nic dziwnego. Jeżeli używasz dużo cukru, jesz owoce, słodycze i produkty o wysokim indeksie glikemicznym to na pewno będziesz miała podwyższony ponad normę. warto to zmienić a ta dieta jest świetną okazją. Z resztą ona tak działa. A prawda jest taka, że im częściej jesz słodycze tym bardziej masz na nie ochotę.
Bardzo mądry post
a z ostatnim zdaniem zgadzam się NAJBARDZIEJ!
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:12   #3413
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

orety, jestem. troszkę z podkulonym ogonkiem..
gdyż dzisiaj w ogóle mi nie poszedł egzamin z matmy i z bólu i z żalu i ze złości, aby odreagować poszłam na big tofii. o! i dobrze, od razu było mi lepiej. poza tym bardzo bezgrzesznie, cały czas regularnie ćwiczę i wcale nie żałuję sobie tego loda! nic a nic! coś mi się od życia należy a co

a tak apropo, zmieściłam się w spodenki i zapięłam! które kilka m-cy temu nawet nie mogłam wcisnąć na nogi

aa i jeszcze jedno dzisiaj się opalałam i po prostu tak mi fajnie było, jak siedziałam na leżaczku i nie było 1 wałek, 2 wałek, 3 wałek oo, marzenka ...tylko małe wzniesienie i marzenka, więc jestem dumna z siebie


Cytat:
Napisane przez Ahcak Pokaż wiadomość
Marzenka co do piernika... jak już będę miała czas, to napisze co kolega TŻ-eta wymyślił (imo to nie piernik, no ale on to tak nazywa) i moje przepisy na piernik, nie sprawdzone przeze mnie, ale sprawdzę któregoś pięknego letniego dnia
okejos, czekam


Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Ok, to ja napiszę co u mnie słychać, żeby Marzenka sie nie czuła staro
o widzisz, od razu mi lepiej.

Cytat:
Napisane przez Kochanka Szatana Pokaż wiadomość
Marzenko jutro wskoczę na wagę u pielęgniarki to Ci powiem... Objadałam się więc mogło coś wrócić ale ogólnie nie dużo może z 0,5 kg;P Jutro zdam relację
Cytat:
Napisane przez Kochanka Szatana Pokaż wiadomość
Marzenko przeżyłam szok;/ Myślałam że może z 0,5 kg a tu sie okazało że 1,3 kg;/ masakra wracam na diete a w sobote ide na silownie. Potem mam zamiar cwiczyc na silowni conajmniej 2 razy dziennie
a widzisz, taka nauczka ;] trzeba sie pilnować
no, to powodzenia znowu na dietce ^^

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
Mówiłam! mówiłam, ze te co Cie widzą codziennie nie zauważą utraty centymetrów
ojć, się zaczerwieniłam..




mam nadzieję, że się stęskniłyście, za mną przez te ok. 40 godzin chociaż troszkę przyschnęłyście z tęsknoty
miłego popołudnia, wieczora i tak dalej..
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:19   #3414
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość


Polecam watek o Diecie strukturalnej ale ja robie tak

Koktajl bananowy-
200g jagurtu 1,5%
maly banan
2 lyzki otreb pszennych
1 lyzki siemienia lnianego
Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Wszystko na ten temat znajdziesz tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251533

I koniec z tą strukturalną na SB bo znowu ktoś opierdziel dostanie
Dzięki.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:34   #3415
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Hello Bikiniary, przeszłam grzecznie na II fazę. Wiecie co, reaktywacja I fazy jednak sie opłacała. Waga nie pokazała dużej różnicy ale zmierzyłam spodnie, których nie mogłam dopiąć a teraz jest inaczej Są obcisłe ale ważne że mogę je już zapiąć.
Witam nowe twarzyczki. Buziaki dla wszystkich
Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Ciasto robię tak jak na pierogi, tylko mieszam mąkę pszenną z razową ( 1 porcja pszennej, 2 razowej)
Farsz: gotuję 2 woreczki kaszy gryczanej, dodaję 2 kostki chudego twarogu, jajko, sól, pieprz i wszystko dokladnie rozdrobnic (najlepiej maszynką do mięsa lub taką jakby wielka wyciskarką do czosnku, ewentualnie mocno rozgnieść widelcem). Zrobic pierogi i gotowe. Z tej porcji wychodzi duuuzo pierogow (ponad 60) wiec polecam zrobic z polowy.
Kradnę przepisik. Zdam relacje jak wypróbuję.
__________________
**********
Wierzę, że tylko trudne ścieżki prowadzą do ciekawych miejsc...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:34   #3416
piegowata piratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 272
GG do piegowata piratka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Czyli mleko odpada?
Już sama nie wiem...Jedni piszą,że tak inni,że nie...
A serek wiejski 2,5 % tłuszczu taki w pudełeczku z jakąś śmietanka,może być?
piegowata piratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:41   #3417
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez piegowata piratka Pokaż wiadomość
Czyli mleko odpada?
Już sama nie wiem...Jedni piszą,że tak inni,że nie...
A serek wiejski 2,5 % tłuszczu taki w pudełeczku z jakąś śmietanka,może być?
wieśniak okej ale ta śmietana dodatkowa już nie.

ja tam od zawsze pije mleko 0,5% i jest dobrze.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:42   #3418
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez piegowata piratka Pokaż wiadomość
Czyli mleko odpada?
Już sama nie wiem...Jedni piszą,że tak inni,że nie...
A serek wiejski 2,5 % tłuszczu taki w pudełeczku z jakąś śmietanka,może być?
Nabiał tak jak już było powtarzane wielokrotnie do 2 porcji dziennie, najlepiej odtłuszczony, a serek wiejski to doskonałe źródło białka więc TAK TAK TAK i nawet na 1 h przed snem.
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:46   #3419
piegowata piratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 272
GG do piegowata piratka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Dziękuję
http://www.osmsokolow.pl/images/prod...ek-wiejski.jpg
Coś tego typu,w środku jest takaśmietanka,więc odpada. Bd jadła ten zwykły 0% z piątnicy. Dziękuję. Pytam sie,bo wszędzie piszą co innego :/
piegowata piratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:47   #3420
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez piegowata piratka Pokaż wiadomość
Dziękuję
http://www.osmsokolow.pl/images/prod...ek-wiejski.jpg
Coś tego typu,w środku jest takaśmietanka,więc odpada. Bd jadła ten zwykły 0% z piątnicy. Dziękuję. Pytam sie,bo wszędzie piszą co innego :/
aaa taka śmietanka - to chyba tak ja myslałam, że ty chcesz do wieśniaka sobie jeszcze, np. 12% śmietanę wlać
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.