♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡ - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-18, 20:45   #301
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Dobry wieczór!

Ooo ja też z szyjących i chyba niedługo będę się zajmować szyciem kolderek i podusi do wózka "zawodowo". Znajomy poszerza asortyment właśnie o nie i to ja będę mu szyć, w sobotę i dziś byłam na próbie i mi się spodobało. Tylko maszynę przemysłową musi mi załatwić, bo ja mam zwykłą "walizkową".
Jak mogę Wam dać radę, to minki skrójcie sobie większe i gęsto szpilkujcie, bo fakt, ten rodzaj materiału podczas szycia żyje swoim życiem

Ooo i mnie też boli krocze, zwłaszcza odczuwam to gdy kucam albo siedzę na kibelku w pierwszej ciąży aż tak bardzo tego nie odczuwałam, a pamiętam, że dziewczyny się często na to skarżyły, nawet tytuł wątka pod to wymyśliły coś o "bolących krychach" dopiero teraz zrozumiałam, co miały na myśli.

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 20:53   #302
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Zawsze trzeba mieć jakiś w zapasie jakby się jakiś zbrudził a wiadomo, że się szybko brudza.
Pokaż go jak przyjdzie, bo różne podobne taniej bywają na Ali i marketach, ale mię przekonują mnie bo są cienkie. A taki mięsisty bym przygarnęła

Ja myślę nad uszyciem spiworka do gondoli, bo mam elodie, ale do gondoli będzie za duży.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Jutro chyba przyjdzie to pokaże ja z córcia miałam
2 duże minky z wypełnienie , do tego dwa małe ale w miarę grube i dwa cieniutkie i gigantyczną muślinową pieluchę która też mi za kocyk/otulacz służyła teraz mam narazie jeden z ali i ten ma przyjść. w ogóle mam czas na klikanie właśnie kliknęłam na Allegro pieluchy flanelowe, muslinowe i tetrowe, termofor z pestek wiśni, szczoteczkę, grzebyczek i inne ☠☠☠☠☠☠☠y

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

I w ogóle kto mówił że w drugiej i kolejnej ciąży wyprawkę się robi na ostatnia chwile ja muszę się powstrzymywać bo bym wsYatko chętnie już kupiła
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 21:00   #303
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Alloffkowa ja! Bo same drogie rzeczy są do kupienia a nie mam hajsu

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Jakie firmy robią ładne rożki? La millou mi się nie podobają bo są zbyt pstrokate, znam jeszcze Effiki ale trochę drogie. Coś jeszcze?
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 21:01   #304
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Alloffkowa polecam Ci jeszcze kocyk z dresowki (zamiast minky) + panel z bawełny poscielowej. Szyłam kilka takich z panelami, dla siebie i rodziny do spacerowek, świetnie wyglądają.

Agatka ja na starym 30 letnim luczniku zamontowałam stopke kroczaca i minky ani drgnelo
Przemysłowa to wyższy poziom Ja myślę czy swojej maszyny nie zamienić na cis szybszego, ale nadal domowego, bo teraz to przy tipi, kocykach itp to zasypiam....

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 21:07   #305
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Ja mam husqvarne (nie wiem czy tak sie piszę), ale na niej właściwie nie szyłam minky. Tipi przerabiałam w ramtym roku i super sobie radziła.
Szkoda mi mojej maszyny, bo jak się uda to nie będzie to od czasu do czasu tylko ilości hurtowe. Ten gość ma już kilkadziesiąt lat firmę i dobrze prosperuje. Moja mama szyje mu pieluchy retrowe 19lat, więc liczę na dłuższą współpracę

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 21:17   #306
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Ja mam starego lucznika, ale ma wrócić do mamy i Bernine. I niby spoko, ale wolna jest, na ciuszkach dla małej luz, bo się dużo krótkich odcinkow szyje, małych lukow, ale przy długich prostych zasypiam. Mam też overlocka z Lidla i on jest stanowczo szybszy, na nim mi się fajnie pracuje

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Alloffkowa ja! Bo same drogie rzeczy są do kupienia a nie mam hajsu

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Jakie firmy robią ładne rożki? La millou mi się nie podobają bo są zbyt pstrokate, znam jeszcze Effiki ale trochę drogie. Coś jeszcze?
3 ciaza i poza przewijakiem wszystko od 0:p wiosna sprzedałam nawet swój płaszcz ciążowy zimowy i jeansy, o kołysce, 2 lozeczkach, głębokim wózku i ubraniach małej nie wspomnę a i 2 laktatory medeli, detektor tetna...
I to wszystko w maju! W czerwcu mieliśmy z remontem ruszyć, więc zrobiłam czyszczenie magazynów

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:18   #307
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Hahah Figa no niezle! Ja się tak tylko wkopalam z wózkiem i śpiworkiem la millou, resztę która sprzedałam i tak bym sprzedała bo łóżeczka i przewijaka nie zmieszczę, bujaczek mi się opatrzył i i tak bym kupiła inny, mimo, ze był super, mata edukacyjna tez poszła w świat mimo, ze była super to juz nie mogłam znieść melodyjki także tylko wózka i spiworka żałuje
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 22:21   #308
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Hahah Figa no niezle! Ja się tak tylko wkopalam z wózkiem i śpiworkiem la millou, resztę która sprzedałam i tak bym sprzedała bo łóżeczka i przewijaka nie zmieszczę, bujaczek mi się opatrzył i i tak bym kupiła inny, mimo, ze był super, mata edukacyjna tez poszła w świat mimo, ze była super to juz nie mogłam znieść melodyjki także tylko wózka i spiworka żałuje


Szuuu chwal się jak tam po wizycie, poznaliście płeć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:38   #309
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Wszystko Ok, 230 g wazy, płeć poznaliśmy ale nie mogę napisac dzisiaj bo mnie podczytują sami-wiecie-kto, a chce by się dowiedzieli od nas a nie z neta, wiec jutro rano Wam napisze
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 23:18   #310
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

A ja wiem co będzie, zbieram zakłady, co kto obstawia?
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 00:05   #311
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Obstawiam dziewczynke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 03:53   #312
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Dzień dobry, przyszłam sie pożalić. Wchodzę codziennie na wagę i codziennie jest ten sam problem - jest mi cholernie przykro. Kurczę ja wiem, ze ja musze przybierać na wadze, bo rosnie we mnie mały człowiek, ale po 0,5 kg dziennie?! No to jest chyba cos nie tak jednak....
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 06:39   #313
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Moze masz wage zepsuta? Ja np waze sie przed kazda wizyta i u lekarza zawsze waze 2kg mniej😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Poza tym codziennie nie wazymy tyle samo, zawsze jest jakies wahanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:04   #314
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Nie. Waga ma wymienione baterie, jest sprawna.
Ja wiem, ze nie ważymy codziennie tyle samo, ale moja waga juz teraz sie nie waha, tylko z dnia na dzień wzrasta. Nie żre jak świnia, wiec nie rozumiem za bardzo o co chodzi. Wizytę mam we wtorek, podejrzewam, ze jak tam wejdę na wagę to sie wścieknie jeszcze bardziej.
To jest w całej ciąży najgorsze. Tycie...
dzisiaj wracam i odpalam Lewandowska i cisniemy przez ostatnie 2-3 tygodnie w ogole mi sie nic nie chciało. Siłownie totalnie odpuściłam i są tego skutki. Spacerki to guzik dają.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:12   #315
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ja tez zdjelam obraczke i pierscionek, takie ciasne juz byly choć nie puchne jeszcze, az mi skora pod nimi sie luszczyla i zapiekla dobrze ze zdjelam teraz a nie pozniej.

Przyszly moje uzywane spodnie h&m mama boskie sa, leza lepiej niz zwykle dzinsy

Moja siostra ma maszyne i kiedyś wymyslilysmy ze uszyje mi czapke i komin dla malego tylko zamiast dresowki kupilysmy poscielowke-efekt piorunujacy poscielowka+minky teraz kupujemy w necie gotowce haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

W ogole od wczoraj boli mnie hmmm łono. Generalnie wszystko mnie bolalo i lamalo od przeziebienia,dzis juz duzo lepiej a krok mnie boli... Takie to dziwne, jak dotykam to nie, tylko przy niektórych ruchach, jakby mięśnie bolały, ale to tak na zewnątrz jakby boli, wiec nie mięśnie, troche jak skora. No czort wie ktos mial tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli myślę o tym samym , to mnie tak boli jak się przemecze , za dużo chodzę czy coś sprzątam, albo już pod wieczór po całym dniu na nogach

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ahhh ta druga ciąża jakas ciezsza jest, szkoda bo trzeba sie opiekowac 2latkiem, nie wiem co bym zrobila gdybym miala nakaz lezenia albo szpital.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się tego najbardziej obawiam , i oby moc chodzić do końca
Już i tak mam stres że w grudniu mam iść na sterydy na 2-3 dni . Mam nadzieję że tylko na tyle że nic się nie przedluzy , chłopaków pewnie wywieziemy do babci wtedy a córka po szkole będzie szła do koleżanki

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:26   #316
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
zapisałam sobie w ulubionych więc Ci podlinkuję
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...06&postcount=2
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Hahah Figa no niezle! Ja się tak tylko wkopalam z wózkiem i śpiworkiem la millou, resztę która sprzedałam i tak bym sprzedała bo łóżeczka i przewijaka nie zmieszczę, bujaczek mi się opatrzył i i tak bym kupiła inny, mimo, ze był super, mata edukacyjna tez poszła w świat mimo, ze była super to juz nie mogłam znieść melodyjki także tylko wózka i spiworka żałuje
To jaką matę polecasz i bujaczek?


Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Dzień dobry, przyszłam sie pożalić. Wchodzę codziennie na wagę i codziennie jest ten sam problem - jest mi cholernie przykro. Kurczę ja wiem, ze ja musze przybierać na wadze, bo rosnie we mnie mały człowiek, ale po 0,5 kg dziennie?! No to jest chyba cos nie tak jednak....
Kurczę, pół kg dziennie to sporo. Może wieczorem więcej jesz? Załatwiasz się zawsze przed lub po ważeniu? Wpływ ma też gdzie ustawisz wagę, czy na płytkach czy na innej powierzchni (na nierównej też źle może wskazywać).



Wczoraj zamontowali nam narożny kominek w salonie nie mogę się doczekać tych jesiennych wieczorów pod kocykiem z herbatką przy kominku
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:31   #317
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Wszystko Ok, 230 g wazy, płeć poznaliśmy ale nie mogę napisac dzisiaj bo mnie podczytują sami-wiecie-kto, a chce by się dowiedzieli od nas a nie z neta, wiec jutro rano Wam napisze
Ja też obstawiam dziewczynkę

Mnie też boli krocze, myślałam, że jestem sama.

Nie mogę rąk zginać po wczorajszym kłuciu. Ale grunt, że wyniki ok

Poproszę o kciuki, bo mam dziś wizytę i oby dzieć w końcu pokazał co ma między nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:31   #318
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość









Kurczę, pół kg dziennie to sporo. Może wieczorem więcej jesz? Załatwiasz się zawsze przed lub po ważeniu? Wpływ ma też gdzie ustawisz wagę, czy na płytkach czy na innej powierzchni (na nierównej też źle może wskazywać).

Nawet bardzo sporo
Nie jem jakos bardzo duzo - wczoraj zjadłam troche makaronu z truskawkami i jogurtem na nic, bo ciężkostrawnej raczej, ale miałam totalna ochotę. Waga stoi na równej powierzchni na panelach w pokoju. Do tej pory ważyła mnie dobrze, wiec to raczej nie jej wina - niestety

Rano robie tylko siusiu, to drugie raczej w ciągu dnia - ale codziennie, regularnie. Nie mam zaparć. Jestem taka wściekła, ze szok.
Jestem teraz w 19tc i przytyłam do tej pory 5 kg
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:32   #319
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Wczoraj zamontowali nam narożny kominek w salonie nie mogę się doczekać tych jesiennych wieczorów pod kocykiem z herbatką przy kominku
Oooo tak tylko dla takich chwil lubię jesień i zimę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 07:33   #320
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Nawet bardzo sporo
Nie jem jakos bardzo duzo - wczoraj zjadłam troche makaronu z truskawkami i jogurtem na nic, bo ciężkostrawnej raczej, ale miałam totalna ochotę. Waga stoi na równej powierzchni na panelach w pokoju. Do tej pory ważyła mnie dobrze, wiec to raczej nie jej wina - niestety

Rano robie tylko siusiu, to drugie raczej w ciągu dnia - ale codziennie, regularnie. Nie mam zaparć. Jestem taka wściekła, ze szok.
Jestem teraz w 19tc i przytyłam do tej pory 5 kg
A jak u Ciebie z piciem wody? Może za mało pijesz i to wszystko się magazynuje... no nie wiem

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:35   #321
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
A jak u Ciebie z piciem wody? Może za mało pijesz i to wszystko się magazynuje... no nie wiem

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka

Moze to to. Pije duzo herbaty teraz z sokiem malinowym, ale chyba trzeba złapać za czysta wode i powrócić do picia min 2 litrów dziennie samej wody.

Niby jak sprawdziłam przyrost wagi z ostatnich 7 dni to jest 1,1 kg - wiec tragedii nie ma. Ale przez dwa ostatnie dni poszło po 0,5 kg na dzień
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:38   #322
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Moze to to. Pije duzo herbaty teraz z sokiem malinowym, ale chyba trzeba złapać za czysta wode i powrócić do picia min 2 litrów dziennie samej wody.

Niby jak sprawdziłam przyrost wagi z ostatnich 7 dni to jest 1,1 kg - wiec tragedii nie ma. Ale przez dwa ostatnie dni poszło po 0,5 kg na dzień
U mnie tak samo było przez te chlodniejsze dni wolałam pić coś ciepłego, a wiadomo, że aż tyle tegonie wypije i od razu waga ruszyła z kopyta, do tego przyplątały się zaparcia. W lecie jak jest ciepło nie mam z tym problemu, ale w chlodniejsze dni jakoś mineralka mi nie wchodzi :/

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:43   #323
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Moze to to. Pije duzo herbaty teraz z sokiem malinowym, ale chyba trzeba złapać za czysta wode i powrócić do picia min 2 litrów dziennie samej wody.

Niby jak sprawdziłam przyrost wagi z ostatnich 7 dni to jest 1,1 kg - wiec tragedii nie ma. Ale przez dwa ostatnie dni poszło po 0,5 kg na dzień
Dla mnie to tragedia wypić tyle wody. Mialam nadzieje ze w ciąży bardziej bedzie chciało mi sie pić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:44   #324
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Jeśli myślę o tym samym , to mnie tak boli jak się przemecze , za dużo chodzę czy coś sprzątam, albo już pod wieczór po całym dniu na nogach

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Ja to siedze w domu non stop wg zalecen lekarza co do lozyska wiec na pewno sie nie przemeczam. Jutro wizyta zobaczymy co powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:49   #325
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Ooooo i zapomniałam się pochwalić wczoraj wybiła połowa, dziś już 20+1 jeeeej jak to leci☺

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:49   #326
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
U mnie tak samo było przez te chlodniejsze dni wolałam pić coś ciepłego, a wiadomo, że aż tyle tegonie wypije i od razu waga ruszyła z kopyta, do tego przyplątały się zaparcia. W lecie jak jest ciepło nie mam z tym problemu, ale w chlodniejsze dni jakoś mineralka mi nie wchodzi :/

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. A woda zimna, nie chce sie tak poc - lepiej herbatę, ale chyba jednak trzeba sie przemoc. Dzisiaj wkracza terapia woda. A teraz kisielek - w kondycji tez woda. Przynajmniej mój.

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Dla mnie to tragedia wypić tyle wody. Mialam nadzieje ze w ciąży bardziej bedzie chciało mi sie pić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:52   #327
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Jestem teraz w 19tc i przytyłam do tej pory 5 kg
Eeeeeeeee to nie jest źle, bez paniki. 5 kg to mało.


Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Moze to to. Pije duzo herbaty teraz z sokiem malinowym, ale chyba trzeba złapać za czysta wode i powrócić do picia min 2 litrów dziennie samej wody.

Niby jak sprawdziłam przyrost wagi z ostatnich 7 dni to jest 1,1 kg - wiec tragedii nie ma. Ale przez dwa ostatnie dni poszło po 0,5 kg na dzień
Pamiętajcie, że herbata zwykła nie nawadnia, kawa tak samo. Nie powinniśmy liczyć tego do ilości spożywanych płynów dziennie. Chyba, że herbatę zieloną, czerwoną, ziołowe itp.
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 08:01   #328
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Te 2 litry dziennie liczy się ze wszystkimi płynami, tj. herbata, kawa, zupy, itp. Samej wody powinnysmy wypijać ok 1-1,5 litra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 08:06   #329
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Te 2 litry dziennie liczy się ze wszystkimi płynami, tj. herbata, kawa, zupy, itp. Samej wody powinnysmy wypijać ok 1-1,5 litra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie niekoniecznie. Są różne teorie na ten temat. Herbata czarna i kawa zawierają kofeinę, są moczopędne i dlatego nie nawadniają aż tak bo większość wydalimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 08:11   #330
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡Mamusie Lutowe 2018 cz. 2♡

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Eeeeeeeee to nie jest źle, bez paniki. 5 kg to mało.







Pamiętajcie, że herbata zwykła nie nawadnia, kawa tak samo. Nie powinniśmy liczyć tego do ilości spożywanych płynów dziennie. Chyba, że herbatę zieloną, czerwoną, ziołowe itp.
Jak mało? Duzo

Wiem, wiem. Dlatego pije tez herbatki ziołowe - miętę, melisę

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Te 2 litry dziennie liczy się ze wszystkimi płynami, tj. herbata, kawa, zupy, itp. Samej wody powinnysmy wypijać ok 1-1,5 litra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zawsze liczyłam wodę oddzielnie wczesniej nie było dla mnie problemem wypić samej wody 2 l, wiec i teraz nie bedzie, tylko bede ja musiał ogrzewać
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-19 09:27:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.