sklep PRIMARK - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 15:28   #1261
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: sklep PRIMARK

MOże ktoś mi powiedzieć po ile te sandałki są/były w Primaku?? prosze o szybką odp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sandalki_pietki_czarne_kwiatki_2_big.jpg (86,6 KB, 188 załadowań)
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 15:39   #1262
Niki 20
Raczkowanie
 
Avatar Niki 20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 176
Dot.: sklep PRIMARK

Raczej były, bo dzisiaj przeglądałam gruntownie buty i ich nie widziałam (przynajmniej w Leeds)
__________________
To ty wywierasz najwiekszy wpływ na swoje życie. Bądź dla siebie mądrą inspiracją.

07-01-10 Tylko ja, moja czarna perła, zielony liść na szybie i niekończąca się asfaltowa droga


03-01-10 rozpoczynamy półroczną kurację izotekiem ..
Niki 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:08   #1263
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez iwoona Pokaż wiadomość
MOże ktoś mi powiedzieć po ile te sandałki są/były w Primaku?? prosze o szybką odp.
Tez mnie one interesuja, ale bylam w primarku na Oxford, Hammersmith i Wembley i nie ma takich w ogole cos kiepsko z sandalami, bo albo sa same japonki, albo kryte/baleriny. A szkoda, bo te sa super Nie bylam na Hounslow (?)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:59   #1264
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez brzozka Pokaż wiadomość
A wiecie czy w Holandii są Primarki?
Niestety nie ma i ciekawe czy w ogóle kiedyś będzie, ale znając życie to kobiety"chustki" wykupią wsio Nie jestem pewna czy nie ma czasami Primarka w Belgii, wiecie może???
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 20:13   #1265
monizzz
Raczkowanie
 
Avatar monizzz
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: sklep PRIMARK

witam czy ktoras z was ma moze takie buciki http://allegro.pl/show_item.php?item...5%82any.#photo
zastanawiam sie nad zakupem ale nie wiem czy sa one wygodne??
monizzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 21:18   #1266
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: sklep PRIMARK

MONIZZ nie pamiętam dokładnie, ale tutaj w Irlandii kosztują coś około 10 euro (na maks 10-12 euro). Ale powiem Ci szczerze,że przymierzałam i nie są za wygodne- jak to japonki wrzynają się między palce- no i buty ze sztucznych materiałów, więc mniejszy komfort dla stopy...
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.

Edytowane przez AnQś
Czas edycji: 2008-06-02 o 21:19 Powód: zagapionko
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 13:48   #1267
5t21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: sklep PRIMARK

Bylam w Londynie i oczywiscie zwiedzial Primark.
Ten na Oxford St i na Mare Street (Hackney). Gdzie jeszcze znajde jakies primarki? Najlepiej w I i II strefie.
5t21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 18:43   #1268
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: sklep PRIMARK

Pierwsza i druga strefa ale w której części Londynu? Północnej, południowej, wschodniej czy zachodniej?? Na ich stronie można samemu sprawdzić lokalizacje:

http://www.primark.co.uk/southeast.shtml
Tu sa podane ogólnie na południu Anglii, nie wszędzie pisze,ze to akurat jest w Londynie,ale w tym to już mapka metra pomoże.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 20:12   #1269
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez iwoona Pokaż wiadomość
MOże ktoś mi powiedzieć po ile te sandałki są/były w Primaku?? prosze o szybką odp.
Cytat:
Napisane przez Niki 20 Pokaż wiadomość
Raczej były, bo dzisiaj przeglądałam gruntownie buty i ich nie widziałam (przynajmniej w Leeds)
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Tez mnie one interesuja, ale bylam w primarku na Oxford, Hammersmith i Wembley i nie ma takich w ogole cos kiepsko z sandalami, bo albo sa same japonki, albo kryte/baleriny. A szkoda, bo te sa super Nie bylam na Hounslow (?)
to na pewno nie jest nowa kolekcja, bo kupiłam takie w SH rok temu.
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 15:03   #1270
ddobra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: B-stok
Wiadomości: 22
GG do ddobra
Dot.: sklep PRIMARK

hej dziewczyny czy któraś może jest i będzie wracać do primark'u ?????

bo kurde ceny na allegro są tak śmieszne w porównaniu z tymi w sklepie że nie dobrze się robi :/

?????????????
ddobra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 15:08   #1271
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez ddobra Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy któraś może jest i będzie wracać do primark'u ?????

bo kurde ceny na allegro są tak śmieszne w porównaniu z tymi w sklepie że nie dobrze się robi :/

?????????????
takie są prawa rynku

BTW. wątpię, żeby znalazła się chętna na zrobienie zakupów
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 16:50   #1272
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: sklep PRIMARK

hej! Dziewczyny czy w tym watku takze pomagacie sobie w primarkowych zakupach czy raczej konsultujecie się co do cen fasonów itd?? Bardzo jestem ciekawa bo chciałam kupić balerini, ale na allegro nie ma mojego rozmiaru z odpowiedniego koloru ;( Czy w sklepach są nadal te baleriny??Chodzi mi o kolor czarny, w ogóle ile kosztuja w sklepie??
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 17:19   #1273
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: sklep PRIMARK

nie wiem czy są jeszcze dostepne ale kosztują ok. 5-6 funtów. Swoją drogą bidna jakość
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 17:41   #1274
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Vanillivi Pokaż wiadomość
hej! Dziewczyny czy w tym watku takze pomagacie sobie w primarkowych zakupach czy raczej konsultujecie się co do cen fasonów itd?? Bardzo jestem ciekawa bo chciałam kupić balerini, ale na allegro nie ma mojego rozmiaru z odpowiedniego koloru ;( Czy w sklepach są nadal te baleriny??Chodzi mi o kolor czarny, w ogóle ile kosztuja w sklepie??

mnie się kojarzy 4f
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:41   #1275
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: sklep PRIMARK

Ze jaoś średnia to wiem Chodzi mi o takie zwyczajne baleriny na codzień takie byle wytrzymały do jesieni A orientujecie się czy są jeszcze w sklepach?? Znalazłam na allegro czarne 41, ale z przesyłką za ponad 60 zł, wiec w takiej cenie to nie warto. ;/
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 18:55   #1276
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

kosztuja 4 f i sa to buty na 1 albo 2 wyjscia juz kiedys o nich pisalam na tym watku wyszlam w nich jeden raz i wrocilam z dziura na piecie :P
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 20:46   #1277
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez monizzz Pokaż wiadomość
witam czy ktoras z was ma moze takie buciki http://allegro.pl/show_item.php?item...5%82any.#photo
zastanawiam sie nad zakupem ale nie wiem czy sa one wygodne??
Przeciez to sama podeszwa, to napewno wygodne

Cytat:
Napisane przez Vanillivi Pokaż wiadomość
Ze jaoś średnia to wiem Chodzi mi o takie zwyczajne baleriny na codzień takie byle wytrzymały do jesieni A orientujecie się czy są jeszcze w sklepach?? Znalazłam na allegro czarne 41, ale z przesyłką za ponad 60 zł, wiec w takiej cenie to nie warto. ;/
One sa okropne, ja bym nawet w Polsce takich nie kupila za przelicznik [5f x 4zl = 20zl] bo wiadomo u nas 20zl to juz jakas kasa przy zarobku 650zl...
tu za 5f bym kupila.. bo tyle to sie ma za godzinke pracy.. ale ogolnie rzecz biorac, sa niewygodne.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 19:22   #1278
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: sklep PRIMARK

wydawało mi się że one wygodne raczej będa?? A są jeszcze w Primarku jakieś fajne baleriny? wygodne i w miare dobrej jakosci?
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 22:13   #1279
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: sklep PRIMARK

Ja mam dwie pary takich balerinek - czarne lakierki i bardzo sobie chwalę. Wiadomo, że jakość jest żadna, ale na takie zwykłe latanie zupełnie w porządku, chodzę w nich już dwa miesiące prawie codziennie i nic się z nimi nie stało. A bardzo są wygodne, chodzi się jak w kapciach. I pasują do wszystkiego przez swoją prostotę.
Wczoraj zamówiłam sobie jeszcze fioletowe, ta pani na allegro ma je za 25 zł choć już niewiele zostało: http://www.allegro.pl/item376072268_...e_rozm_38.html

edit: ups, nie doczytałam że szukasz rozmiaru 41 - ale może ten sprzedawca będzie je miał jeszcze - wczoraj było więcej rozmiarów, także czarne.
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 09:19   #1280
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: sklep PRIMARK

ja ostatnio kupiłam sobie śliczną spódnice z primarku za 10 funty - ołówkowa z podwyższonym stanem i szaliczek granatowy w gwiazdki za 2 funty
obecnie są suuuper t-shirty tez nie drogie dzis moze cos kupie )
niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 11:49   #1281
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupiłam sobie śliczną spódnice z primarku za 10 funty - ołówkowa z podwyższonym stanem i szaliczek granatowy w gwiazdki za 2 funty
obecnie są suuuper t-shirty tez nie drogie dzis moze cos kupie )
Widzialam ją, nawet fajna, chociaz wogole tai kroj mi sie nie podoba. Dobrej jakosci byla Widzialam fajna z koła z lakierowanym paskiem... ale materiał mnie zniechecil do kupna Teraz bede jechac po jakies koturny chociaz nie wiem czy bedzie mi to pasowac bo mam 181cm :/ ale lubie wysokie buty wiec w sumie powiewa mi to
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 12:05   #1282
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Vanillivi Pokaż wiadomość
hej! Dziewczyny czy w tym watku takze pomagacie sobie w primarkowych zakupach czy raczej konsultujecie się co do cen fasonów itd?? Bardzo jestem ciekawa bo chciałam kupić balerini, ale na allegro nie ma mojego rozmiaru z odpowiedniego koloru ;( Czy w sklepach są nadal te baleriny??Chodzi mi o kolor czarny, w ogóle ile kosztuja w sklepie??

http://www.allegro.pl/item375151534_...kie.html#photo

http://www.allegro.pl/item376847202_..._uk.html#photo

martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 13:15   #1283
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupiłam sobie śliczną spódnice z primarku za 10 funty - ołówkowa z podwyższonym stanem i szaliczek granatowy w gwiazdki za 2 funty
obecnie są suuuper t-shirty tez nie drogie dzis moze cos kupie )
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Widzialam ją, nawet fajna, chociaz wogole tai kroj mi sie nie podoba. Dobrej jakosci byla Widzialam fajna z koła z lakierowanym paskiem... ale materiał mnie zniechecil do kupna Teraz bede jechac po jakies koturny chociaz nie wiem czy bedzie mi to pasowac bo mam 181cm :/ ale lubie wysokie buty wiec w sumie powiewa mi to
Ja tez mam ołówkową, taka z dodanym paskiem w panterkę. Swietna jest
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 14:32   #1284
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Wlasnie wrocilam z Primarku w Londynie na Ealing Broadway, wczoraj bylo otwarcie. Ceny? Normalne, moglyby byc tansze
Szlam sobie tak o miedzy polkami, az doszlam do bielizny.. i normalnie mnie zamurowalo, zakochalam sie w stanikach bezszwowych i w haleczce ze wstążką.. a cena wyjatkowo smiesznie niska.. bo 4funty a za stanik 6 (swoja droga na allegro ten sam stanik 75zl ), ale jak go zalozylam to myslalam ze sie rozplyne jeszcze nabylam bialy stanik bardotka, pod sukienke bez ramiaczek.. i tez go pokochalam od razu a do niego byly jeszcze w takiej pieknej sakiewce dodatkowe szeleczki... ah .. torebek fajnych nie ma.. buty takie sobie, jedynie co to w koncu znalazlam normalne sandaly, ale nie kupilam.. sama zachodze teraz w glowe czemu ich nie wzielam, skoro szukam tu przez dluzszy czas takich. Tak dalej sobie chodzac, napotkalam.. ZAAAjedwabista bluzke, ktora mi sie podobala w innym sklepie gdzie byla duzo drozsza

Widzialam ze sa bardzo fajne sukienki i spodniczki, eleganckie rzeczy super, szczegolnie spodnice
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 15:33   #1285
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: sklep PRIMARK

Ładna ta pierwsza bluzeczka Ja chce do primarka
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 15:41   #1286
Niki 20
Raczkowanie
 
Avatar Niki 20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 176
Dot.: sklep PRIMARK

Do wszystkich kobietek narzekających na ceny na allegro !

Tak sobie myślę i myślę, czy żadna z was nie próbowała przypadkiem zakupów przez ebay.co.uk ? Tam są rzeczy z Primarka i innych ang sklepów po o wiele przystępniejszych cenach (zwłaszcza gdy teraz funt tak złabo stoi)
Wiem, że większość sprzedawców wysyła też za granicę, ale mimo wyższej ceny znaczka to i tak pewnie się bardziej tam opłaca coś kupić...

tak tylko podrzucam pomysł jak coś
__________________
To ty wywierasz najwiekszy wpływ na swoje życie. Bądź dla siebie mądrą inspiracją.

07-01-10 Tylko ja, moja czarna perła, zielony liść na szybie i niekończąca się asfaltowa droga


03-01-10 rozpoczynamy półroczną kurację izotekiem ..
Niki 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 15:48   #1287
Niki 20
Raczkowanie
 
Avatar Niki 20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 176
Dot.: sklep PRIMARK

aaa i jeszcze zapomniałam dodać, jak kogoś interesują buty, to polecam bardzo te z New Looka (ale to już pewnie też tylko z ebaya, bo nie wiem czy na allegro są)
super jakościowo i mają bardzo fajne fasony (oczywiście nie wszystkie, ale dużo jest b. ładnych bucików) sama mam chyba z 12 par butów z tamtąd i bardzo sobie chwalę
co do primarkowych bucików, to nie polecam, na allegro wyglądają super, ale większość z nich na żywo nie prezentuje się za dobrze, no i jakościowo też bardzo słabo

no ale to tylko mój punk widzenia
może kogoś zainteresuję, więc podzieliłam się opinią

buźka kochane
__________________
To ty wywierasz najwiekszy wpływ na swoje życie. Bądź dla siebie mądrą inspiracją.

07-01-10 Tylko ja, moja czarna perła, zielony liść na szybie i niekończąca się asfaltowa droga


03-01-10 rozpoczynamy półroczną kurację izotekiem ..
Niki 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 16:07   #1288
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z Primarku w Londynie na Ealing Broadway, wczoraj bylo otwarcie. Ceny? Normalne, moglyby byc tansze
Szlam sobie tak o miedzy polkami, az doszlam do bielizny.. i normalnie mnie zamurowalo, zakochalam sie w stanikach bezszwowych i w haleczce ze wstążką.. a cena wyjatkowo smiesznie niska.. bo 4funty a za stanik 6 (swoja droga na allegro ten sam stanik 75zl ), ale jak go zalozylam to myslalam ze sie rozplyne jeszcze nabylam bialy stanik bardotka, pod sukienke bez ramiaczek.. i tez go pokochalam od razu a do niego byly jeszcze w takiej pieknej sakiewce dodatkowe szeleczki... ah .. torebek fajnych nie ma.. buty takie sobie, jedynie co to w koncu znalazlam normalne sandaly, ale nie kupilam.. sama zachodze teraz w glowe czemu ich nie wzielam, skoro szukam tu przez dluzszy czas takich. Tak dalej sobie chodzac, napotkalam.. ZAAAjedwabista bluzke, ktora mi sie podobala w innym sklepie gdzie byla duzo drozsza

Widzialam ze sa bardzo fajne sukienki i spodniczki, eleganckie rzeczy super, szczegolnie spodnice
Super jest ta koszula mierzylam ja, ale w biuscie zle sie ukladala

a dziewczyny widzialyscie moze ta bluzeczke w primarku?
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:31   #1289
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: sklep PRIMARK

martunia_w i ronja- bardzo dziękuję za odpowiedzi ;*;*
ronja mam jeszcze pytanie... baleriny brałaś taki sam rozmiar jak zazwyczaj nosisz? Bo ja mam długość stopy ta 26,2 cm i gdybym brała to nie wiem własnie które ;/, bo na każdej aukcji do tego samego rozmiaru są inne wymiary czasem różniące się nawet o pół cm.
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 10:52   #1290
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: sklep PRIMARK

moja spodnica ołówkowa ma przez całą długosć guziki takie wielkie i malutki cienki czarny pasek )
wczoraj se majtasy kupilam i skarpetki i t-shirt zwykly za 1,50 funta
niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.