Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-03, 20:18   #1651
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Top jest najlepszy

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
A jaki polecasz konkretnie? I jeszcze jakiś dobry top no wipe, bo póki co w części drugiej najbardziej jest polecany eco star nail, a ja jak patrzę na allegro to nic mi nie znajduje. Nie wiem czemu...
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 20:20   #1652
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Każdy ma swoje wady i zalety, każda z nas ma tutaj różne produkty więc najlepiej poczytac albo użyć też wyszukiwarki

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 21:37   #1653
natalia1811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 68
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje wady i zalety, każda z nas ma tutaj różne produkty więc najlepiej poczytac albo użyć też wyszukiwarki

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Chciałam najpierw przeczytać wszystkie wątki od początku, ale mam małe dziecko, a to wymaga baaardzo dużo czasu. No ale dziękuję Ci za odpowiedź
natalia1811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 21:41   #1654
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez natalia1811 Pokaż wiadomość
A jaki polecasz konkretnie? I jeszcze jakiś dobry top no wipe, bo póki co w części drugiej najbardziej jest polecany eco star nail, a ja jak patrzę na allegro to nic mi nie znajduje. Nie wiem czemu...


Reforma ma świetny Top matowy (Frozen) teraz testuje od nich Top No wipe (Blitz) błysk tez ma super, mam go dopiero 6 dni, nie mam żadnych rys nic sie nie ściera ale jeszcze musiałbym dłużej ponosić żeby ocenić do końca, jest raczej z tych bardziej gęstych topów fajnie bo nie spływa nic. Jak już jesteśmy przy reformie to rownież maja ładne bazy cover które są już lekko kryjące i proteina to może „stopy jej całować”. Nie polecam topu No wipe z Semilaca bardzo szybko robi sie matowy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 21:51   #1655
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

I top No wipe zmienia kolor niektórych lakierów, u mnie tak było
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 21:55   #1656
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Edyta chodzi ci o Semilac No wipe? To tak, bardzo zmienia kolor szczególnie czarnego. Reformę mam obecnie na jasnych kolorach (Call me Unicorn i Caffe Latte z indigo) wiec nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 22:36   #1657
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Edyta chodzi ci o Semilac No wipe? To tak, bardzo zmienia kolor szczególnie czarnego. Reformę mam obecnie na jasnych kolorach (Call me Unicorn i Caffe Latte z indigo) wiec nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, chodziło mi o semilac
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 07:07   #1658
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Edyta chodzi ci o Semilac No wipe? To tak, bardzo zmienia kolor szczególnie czarnego. Reformę mam obecnie na jasnych kolorach (Call me Unicorn i Caffe Latte z indigo) wiec nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Te topy raz zmieniają a raz nie.... SPN nie jest no wipe ale u mnie czarnego nie zmienia....

Ja to mam pół szafki topów i dalej nie mogę znaleźć tego jedynego....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 07:30   #1659
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Reforma ma świetny Top matowy (Frozen) teraz testuje od nich Top No wipe (Blitz) błysk tez ma super, mam go dopiero 6 dni, nie mam żadnych rys nic sie nie ściera ale jeszcze musiałbym dłużej ponosić żeby ocenić do końca, jest raczej z tych bardziej gęstych topów fajnie bo nie spływa nic. Jak już jesteśmy przy reformie to rownież maja ładne bazy cover które są już lekko kryjące i proteina to może „stopy jej całować”. Nie polecam topu No wipe z Semilaca bardzo szybko robi sie matowy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez uważam ze Reforma ma super top matowy.
Ale ten no wipe Blitz po 2 miesiącach zamienił mi się w jednego gęstego gluta. Ledwo pędzelek dało się wyjąć. Polecial do kosza.... a najtańszy to on nie był.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 08:12   #1660
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Top Universal od Eco Star Nail (teraz chyba nazywa się to Starpro) był dla mnie najlepszy dopóki nie trafiłam na top SPN nr 501. Eco jest bardzo rzadki, choć SPN też do tych gęstych nie należy, i trzeba nim błyskawicznie działać, ewentualnie utwardzać po jednym paluchu Eco bardzo wredny i zmienia kolor niektórych ciemnych hybryd, SPN też zmienia ale na szczęście nie tak jak Eco, wiec mu wybaczam
A top bez przemywania mam z Indigo - Dry Top Supershine. Miałam z Semilaca i potwierdzam, że szkoda na niego kasy.

Zgadzam się, że dla lepszego utwardzenia/przedłużenia pazurów Cover z Reformy jest lepszy i tańszy (pomijam koszt dostawy ) od Proteiny z Indigo. Któraś z dziewczyn pisała że po Coverze mani utwardzone jak na żelu, mam dokładnie te same odczucia Nie wiem jak z odmaczaniem w acetonie bo ściągam frezarką/uzupełniam odrost.
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 09:04   #1661
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez lilymb Pokaż wiadomość
Top Universal od Eco Star Nail (teraz chyba nazywa się to Starpro) był dla mnie najlepszy dopóki nie trafiłam na top SPN nr 501. Eco jest bardzo rzadki, choć SPN też do tych gęstych nie należy, i trzeba nim błyskawicznie działać, ewentualnie utwardzać po jednym paluchu Eco bardzo wredny i zmienia kolor niektórych ciemnych hybryd, SPN też zmienia ale na szczęście nie tak jak Eco, wiec mu wybaczam
A top bez przemywania mam z Indigo - Dry Top Supershine. Miałam z Semilaca i potwierdzam, że szkoda na niego kasy.

Zgadzam się, że dla lepszego utwardzenia/przedłużenia pazurów Cover z Reformy jest lepszy i tańszy (pomijam koszt dostawy ) od Proteiny z Indigo. Któraś z dziewczyn pisała że po Coverze mani utwardzone jak na żelu, mam dokładnie te same odczucia Nie wiem jak z odmaczaniem w acetonie bo ściągam frezarką/uzupełniam odrost.
Jeśli baza z Reformy jest taka twarda to trzeba uważać z niektórymi naturalnymi paznokciami które są miękkie... może się rozwarstwiać tzn odchodzić od naturalnego paznokcia no chyba że mimo wszystko jest elastyczna.... mam taki problem z żelami... nie każdy na każdą płytkę... jeden pięknie utwardzi jedną płytkę a na innej będzie się dosłownie rozdwajał... z twardą bazą może być tak samo :/

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 09:26   #1662
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny chciałabym dopisać w pierwszym poście najbardziej polecane bazy i topy żeby po sto razy nie odpowiadać mniej doświadczonym użytkownikom co jest fajne a co nie. Pomóżcie mi proszę to uzupełnić:
TOPY:
Starpro Star Nail
SPN 501
SPN 700
Kabos Gelike


TOPY NO WIPE:
Dry Top Supershine Indigo
Blitz Reforma


TOPY MATOWE:
Reforma Frozen


BAZY:

Hard Base Neonail (zwykła)
i nadbudowujące:
Cover Reforma
Extra Base Neonail
Proteinowa Indigo
SPN 701
Baza Flexi Mistero Milano
Base Nails Company
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2017-10-04 o 10:49 Powód: uzupełnienie listy
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 09:36   #1663
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Domina, właśnie opisałaś moje pazury Sama hybryda, na porządnie nieutwardzonym spodzie, się nie trzyma, po paru dniach odpryski. Paznokcie mam niezniszczone, są zadbane, taki ich urok, że są miękkie - niestety. Rąk nie oszczędzam więc to dodatkowe wyzwanie przy robieniu mani. Baza z Indigo właśnie za bardzo pracowała z paznokciami i nie był to plus a minus bo się zapowietrzała, starałam się zawsze zbudować pazura jak najpoprawniej. Jeszcze gorzej było na Hardzie z Semilaca, czy Base Extra z NeoNail.
Póki co jestem zadowolona z Reformy, jak coś będzie nie tak, zawsze mogę odpalić żel
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 09:58   #1664
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Te topy raz zmieniają a raz nie.... SPN nie jest no wipe ale u mnie czarnego nie zmienia....

Ja to mam pół szafki topów i dalej nie mogę znaleźć tego jedynego....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
To ja polecam top kabos gelike. Błyszczy jak psu ja.jca, nie rysuje się tak szybko, jest świetny. Jedyna wada to cienki pędzelek z którym można nerwicy dostać i trochę niewygodnie się nim maluje ale efekt jest tego wart. Przemywać alkoholem izopropylowym bo cleaner lubi go zmatowić (ten cleaner z evo nails świetnie go ogarnia). Ja ze względu na alergię mogę tylko kabos i shellac, ale wcześniej przerobiłam kilka topów i ten jest najlepszy jaki miałam.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 10:03   #1665
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym dopisać w pierwszym poście najbardziej polecane bazy i topy żeby po sto razy nie odpowiadać mniej doświadczonym użytkownikom co jest fajne a co nie. Pomóżcie mi proszę to uzupełnić:
TOPY:
Starpro Star Nail
SPN 501
SPN 700


TOPY NO WIPE:
Dry Top Supershine Indigo
Blitz Reforma


TOPY MATOWE:
Reforma Frozen


BAZY:
Cover Reforma
Extra Base Neonail
Proteinowa Indigo
SPN 701
Może nie mam racji, ale można by zrobić podział baz na zwykłe i budujące i też dopisać. Z mojej strony proponuję zwykłą
Base Hard NN
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 10:45   #1666
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym dopisać w pierwszym poście najbardziej polecane bazy i topy żeby po sto razy nie odpowiadać mniej doświadczonym użytkownikom co jest fajne a co nie. Pomóżcie mi proszę to uzupełnić:
TOPY:
Starpro Star Nail
SPN 501
SPN 700


TOPY NO WIPE:
Dry Top Supershine Indigo
Blitz Reforma


TOPY MATOWE:
Reforma Frozen


BAZY:
Cover Reforma
Extra Base Neonail
Proteinowa Indigo
SPN 701
Do baz dodałbym jeszcze bazę flexi z MM i repair Base z Nails company obie Przetestowalam na sobie i klientkach i moim zdaniem lepiej się nimi pracuje niż proteina, a paznokcie też po nich są trwałe

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 06:00   #1667
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Pomóżcie.
Naszło mnie na paznokcie matowe. I nie wiem czy lepiej kupić stacjonarne top Matt Total z semilac (choć ich mega nie lubię) tylko nie wiem czy lepszy też zwykły czy no wipe?
Czy może lepiej poświęcić się i zamówić z Reformy?
A próbował A którąś z Was te nowe topy matowe z SPN lub NaiLac? I chyba MM też ma ale to są nowości i nie znalazłam opinii.
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 08:01   #1668
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Tez uważam ze Reforma ma super top matowy.
Ale ten no wipe Blitz po 2 miesiącach zamienił mi się w jednego gęstego gluta. Ledwo pędzelek dało się wyjąć. Polecial do kosza.... a najtańszy to on nie był.


To mnie nie pocieszyłaś mam nadzieje ze to był pojedynczy przypadek bo kupiłam go na zapas, mam jeszcze do wykończenia dwa inne topy ale nie wytrzymałam i ten już otworzyłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Jeśli baza z Reformy jest taka twarda to trzeba uważać z niektórymi naturalnymi paznokciami które są miękkie... może się rozwarstwiać tzn odchodzić od naturalnego paznokcia no chyba że mimo wszystko jest elastyczna.... mam taki problem z żelami... nie każdy na każdą płytkę... jeden pięknie utwardzi jedną płytkę a na innej będzie się dosłownie rozdwajał... z twardą bazą może być tak samo :/

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Domina watpię żeby był z tą baza taki problem, to jednak jest hybryda i rozpuszcza sie w acetonie bo próbowałam u mamy. Dodam ze miałam wypadek z jednym paznokciem, miałam na nim zbudowana proteinę która została mechanicznie zerwana z małego palca. Niestety z taka siła ze polała sie krew a z paznokcia został papierek. Od miesiąca mam na nim Reformę i nic sie nie dzieje a paznokieć odrasta, nie skrocilam nawet tego go.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Pomóżcie.
Naszło mnie na paznokcie matowe. I nie wiem czy lepiej kupić stacjonarne top Matt Total z semilac (choć ich mega nie lubię) tylko nie wiem czy lepszy też zwykły czy no wipe?
Czy może lepiej poświęcić się i zamówić z Reformy?
A próbował A którąś z Was te nowe topy matowe z SPN lub NaiLac? I chyba MM też ma ale to są nowości i nie znalazłam opinii.


Jeżeli masz stacjonarnie to kup sobie z Semilaca Top mat total, z Reformy jest tez fajny ale jak koleżanka miała zrobione paznokcie semilaciem to ja nie widziałam za bardzo różnicy miedzy moimi zrobionymi tym z Reformy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 10:53   #1669
intelkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 107
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Pomóżcie.
Naszło mnie na paznokcie matowe. I nie wiem czy lepiej kupić stacjonarne top Matt Total z semilac (choć ich mega nie lubię) tylko nie wiem czy lepszy też zwykły czy no wipe?
Czy może lepiej poświęcić się i zamówić z Reformy?
A próbował A którąś z Was te nowe topy matowe z SPN lub NaiLac? I chyba MM też ma ale to są nowości i nie znalazłam opinii.
Ja kupilam top matowy no wipe z perfect beauty i jestem bardzo zadowolona. Niestety nie mam porownania z innymi.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
intelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-06, 18:36   #1670
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Kupiłam top no wipe chameleon z Semilaca i on się wcale nie poziomuje Co z tego, że to top, skoro muszę go potem przelecieć polerką żeby wyrównać i nałożyć na to zwykły top... Nigdy więcej...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 20:59   #1671
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
To mnie nie pocieszyłaś mam nadzieje ze to był pojedynczy przypadek bo kupiłam go na zapas, mam jeszcze do wykończenia dwa inne topy ale nie wytrzymałam i ten już otworzyłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------





Domina watpię żeby był z tą baza taki problem, to jednak jest hybryda i rozpuszcza sie w acetonie bo próbowałam u mamy. Dodam ze miałam wypadek z jednym paznokciem, miałam na nim zbudowana proteinę która została mechanicznie zerwana z małego palca. Niestety z taka siła ze polała sie krew a z paznokcia został papierek. Od miesiąca mam na nim Reformę i nic sie nie dzieje a paznokieć odrasta, nie skrocilam nawet tego go.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------





Jeżeli masz stacjonarnie to kup sobie z Semilaca Top mat total, z Reformy jest tez fajny ale jak koleżanka miała zrobione paznokcie semilaciem to ja nie widziałam za bardzo różnicy miedzy moimi zrobionymi tym z Reformy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To chyba tylko ten problem dotyczy żeli :/

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 10:05   #1672
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcie w świetle dziennym wszystkich coverów od Reformy.

Powiem tak- jestem zachwycona. Mega twardy paznokieć, super kolory- najbardziej przypadł mi do gustu light pink, nude też ładny, dark pink raczej taka brzoskwinia, ale ujdzie :P

Wczoraj sobie machnęłam light pink, z mega długich szponków zrobiłam praktyczne króciaki. Skórki zmasakrowałam nożyczkami... zupełnie nie wiem po co poprawiałam po frezarce...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Reforma- covery.jpg (99,3 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Light pink.jpg (178,6 KB, 117 załadowań)
salinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 10:28   #1673
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcie w świetle dziennym wszystkich coverów od Reformy.

Powiem tak- jestem zachwycona. Mega twardy paznokieć, super kolory- najbardziej przypadł mi do gustu light pink, nude też ładny, dark pink raczej taka brzoskwinia, ale ujdzie

Wczoraj sobie machnęłam light pink, z mega długich szponków zrobiłam praktyczne króciaki. Skórki zmasakrowałam nożyczkami... zupełnie nie wiem po co poprawiałam po frezarce...
O jej ale piękne!!!! Skusiłaś mnie ale ta przesyłka....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 11:42   #1674
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

No to na pewno muszę dokupić Nude. Poczekam aż Light Pink będzie się kończył i wtedy zamówię oba, chyba że wcześniej koszt przesyłki albo dostępność bedzie lepsza
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 13:34   #1675
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
O jej ale piękne!!!! Skusiłaś mnie ale ta przesyłka....
No tak- ja przeczytałam o nich tutaj jakiś czas temu, chyba końcem września, i akurat wtedy była promocja -20% i darmowa wysyłka. Ten Cateye obok był za free, bo akurat te -20% od trzech coverów pokryło jego koszt :P Miałam szczęście do fajnej promocji
salinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 15:26   #1676
eckpascal
Raczkowanie
 
Avatar eckpascal
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 458
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

A ja jestem wściekła. Wróciłam właśnie z targów kosmetycznych w Gdańsku. Kupiłam w Semilac TOP MAT TOTAL. Wchodzę do domu. Rozpakowuje torby. I patrzę a dały mi zwykły TOP MAT. 😭😭😭
Kupowałam tylko to. Jedyne stanowisko do którego były mega kolejki. I taka zdenerwowana zdaniem pół godziny dla jednej rzeczy spojrzałam tylko czy MAT i poszłam. A teraz załamka.
Czy ten top to się w ogóle do czegoś nadaje? Bo miałam to kiedyś że 2 lata temu i był słaby po jednym kreowaniu dłoni już się wyświetla.
eckpascal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 16:45   #1677
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
A ja jestem wściekła. Wróciłam właśnie z targów kosmetycznych w Gdańsku. Kupiłam w Semilac TOP MAT TOTAL. Wchodzę do domu. Rozpakowuje torby. I patrzę a dały mi zwykły TOP MAT.
Kupowałam tylko to. Jedyne stanowisko do którego były mega kolejki. I taka zdenerwowana zdaniem pół godziny dla jednej rzeczy spojrzałam tylko czy MAT i poszłam. A teraz załamka.
Czy ten top to się w ogóle do czegoś nadaje? Bo miałam to kiedyś że 2 lata temu i był słaby po jednym kreowaniu dłoni już się wyświetla.


Napisz do Semilaca może ci wymienia go?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 07:33   #1678
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

co do Reformy to faktycznie cena przesyłki powala. A darmowej wysyłki od żadnej kwoty nie mają. Trzebaby poczekać albo na jakieś promo albo zrobić zakupy zbiorowe jak ktoś ma ja stacjonarnie
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 17:47   #1679
AnnaTK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 89
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

U mnie w hurtowni ForBeauty mają Reformę. Prowadzą też sklep internetowy ale najtańsza wysyłka 11 zł. Bywają promocje w stylu weekend darmowej wysyłki od 25 zł - trzeba sprawdzać na ich fb.
https://pl-pl.facebook.com/HurtowniaForBeauty/

Jak ktoś jest zainteresowany mogę mu zrobić zakupy i wysłać pocztą.
AnnaTK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 08:29   #1680
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Poddałam się wczoraj ogólnemu szałowi na promocję w Rossmannie i kupiłam na próbę 1 kolor i top z Eveline.
Pędzelek szeroki (dla mnie trochę za) ale przyjemnie się maluje, ładnie rozprowadza i poziomuje. Krycie też w porządku. Tylko zapach dziwny- jak w warsztacie samochodowym (jeśli któraś z Was była to wie o czym mówię). Konsystencja średnia idąca w kierunku gęstszej (ale nie takiej jak Indigo). Top też ładnie kryje i świetnie błyszczy- zobaczymy jak będzie ze ścieraniem i matowieniem. W sobotę zrobiłam baby boomer ale mi coś nie leżał i wczoraj nałożyłam już nowe nabytki. Myślę że jeszcze zakupię jakiś kolor bo w promo wychodzi 12zł za 5ml z tym że nie wiem czy w każdym Rossmannie ale u mnie było chyba tylko 6 kolorów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20171011_090344.jpg (87,1 KB, 103 załadowań)
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.