Zachowanie faceta - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-07, 11:05   #151
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Zachowanie faceta

Jeszcze się nie spotkaliście, a on codziennie meczy smsami i cytaty o miłości wysyła? Mi by się nie chciało bawić z takim typem, albo spotkanie i później pisanie, albo niech nie zawraca głowy takim jęczeniem i wymaganiami. Wiem, że niby nie mógł, ale w takim razie niech odpuści trochę te smsy.

Wyglada mi na bluszcza strasznego i na faceta z problemami, których nie chciałabym rozwiązywać.

W sumie tak sobie myśle, ze chyba bym uciekała, nieco straszne te smsy o miłości i pretensje, wy się nawet NIE SPOTYKACIE, on nie ma do ciebiebzadnych praw, a wymusza i kontroluje. Niepokojące.
__________________

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2017-10-07 o 11:08
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 11:33   #152
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

W ubieglym tygodniu byl chory, a od czwartu do niedzieli wyjechal. W tym tygodniu, jak mi napisal, przez to, ze nie bylo go w ubieglym tygodniu mial sporo do ogarniecia. On jest szefem tej instytucji, wiec to rozumiem. Tez dla mnie zastanawiajace, ze tak przeszkadzal mu jednodniowy brak kontaktu z mojej strony, napisalam, ze bylam zajeta, ale tak szczerze to nie lubie pisac do niego pierwsza, bo wyjezdza mi z tym, ze nie ma u mnie szans i powinnam znalezc lepszego. Wiele razy mu tlumaczylam, ze to jego chce poznac, a nie jakis innych. Mi sie to w zasadzie podoba, ze codziennie piszemy, tylko irytuje mnie te jego teksty. Czasami pisze tak jakby byl bardzo zaangazowany, ale innym razem wyskakuje z roznymi watpliwosciami. Ja jestem zdania, ze najlepiej byloby sie spotkac. Kiedys mi napisal, ze boi sie, ze sie skompromituje na spotkaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 11:57   #153
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Zachowanie faceta

Ta, to niech się boi i się nie spotyka, ale zarzuca cię wymaganiami i jękami.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 12:41   #154
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

Wlasnie nie bardzo wiem po co to robi. Najbardziej sensowne to sie spotkac i zobaczyc jakby nam sie gadalo i spedzilo czas. Moze byc tak, ze oboje lub jedno z nas stwierdzi, ze nic z tego, wiec po co tracic czas na smsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 20:12   #155
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

Nie wiem czy do mam sie do niego odzywac, czy czekac na jego ruch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 20:19   #156
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Zachowanie faceta

Jeśli chcesz coś z nim, to przymus go do tego spotkania najlepiej
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 20:33   #157
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

Napisalam do niego wczoraj, ze obiecal mi spotkanie, to odpisal, ze poki co nie jest to mozliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Ja mialam kiedys sytuacje, ze spotykalam sie z moim wykladowca, widzialam, ze byl mna zainteresowany, jednak po czasie zaczal pisac, ze nie ma czasu. Bylo to 3 lata temu, a mimo to nadal sie co jakis czas odzywa. Zapytalam co sie stalo, to odpowiedzial, ze chodzilo oto, ze nie odbieralam od niego telefonow, tylko ja strasznie nie lubie przez telefon rozmawiac, ale on zle to odebral. Ten facet z ktorym teraz pisze to pierszwy po tym wykladowcy, ktory mi sie podoba i na jakim mi zalezy, dlatego ja bardzo zle to odbieram, ze on pisze, ze nie ma czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Ja mialam kiedys sytuacje, ze spotykalam sie z moim wykladowca, widzialam, ze byl mna zainteresowany, jednak po czasie zaczal pisac, ze nie ma czasu. Bylo to 3 lata temu, a mimo to nadal sie co jakis czas odzywa. Zapytalam co sie stalo, to odpowiedzial, ze chodzilo oto, ze nie odbieralam od niego telefonow, tylko ja strasznie nie lubie przez telefon rozmawiac, ale on zle to odebral. Ten facet z ktorym teraz pisze to pierszwy po tym wykladowcy, ktory mi sie podoba i na jakim mi zalezy, dlatego ja bardzo zle to odbieram, ze on pisze, ze nie ma czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 21:16   #158
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Zachowanie faceta

Bardzo denerwowałoby mnie takie "zbywanie". Wypadki losowe, obowiązki służbowe... Jak ktoś chce, to znajdzie czas. Na napisanie wiadomości, na wspólny obiad. Nawet jeśli zaplanujecie go za 2-3 tygodnie to już jakiś "pewniak".
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 21:25   #159
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Zachowanie faceta

Po takim czymś w ogóle zerwalabym kontakt. On Cię zbywa jak tylko może.



W ogóle po tych jego tekstach i marudzeniach odpisalaby, ze skoro jest taki stary i tak bardzo do siebie nie pasujecie ( co podkreślał bardzo często ) to na cholerę utrzymuje ten kontakt 😬
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 21:44   #160
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

On nie tylko go utrzymuje, ale inicjuje, bo to glownie on pisal pierwszy, to on zaproponowal spotanie i to on mial pretensje, ze sie nie odezwalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

W piatek gdy do mnie napisal byl bardzo zdolowany. Napisal, ze narobil sobie w zyciu problemow osobistych. W zasadzie to ja nie wiem o jakie moglo mu chodzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

W piatek gdy do mnie napisal byl bardzo zdolowany. Napisal, ze narobil sobie w zyciu problemow osobistych. W zasadzie to ja nie wiem o jakie moglo mu chodzic. Gdyby mnie zbywal to chyba powinien to olac, ze sie do niego nie odzywam, w dodatku to byl jeden dzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 21:46   #161
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Zachowanie faceta

Cytat:
Napisane przez lalaland91 Pokaż wiadomość
On nie tylko go utrzymuje, ale inicjuje, bo to glownie on pisal pierwszy, to on zaproponowal spotanie i to on mial pretensje, ze sie nie odezwalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

W piatek gdy do mnie napisal byl bardzo zdolowany. Napisal, ze narobil sobie w zyciu problemow osobistych. W zasadzie to ja nie wiem o jakie moglo mu chodzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie mówiąc, miałabym serdecznie dość. Kto do kogo ile razy pierwszy, że na to czy na tamto nie odpisuje, nie dochodzi do spotkań... Oszaleć można! Na pewno miałabym poczucie zmarnowanego czasu. Albo i nie... ale migrenę na pewno
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 21:54   #162
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

To jest bardzo emocjonalnie meczace. Bo raz pisze, ze mu sie podobam, a po czasie ze moge sobie znalezc lepszego faceta, bo bez takiego pogmatwanego zycia jak w jego przypadku. Mnie cos do niego ciagnie, czuje, ze jesli oleje te relacje to cos sterace, nie potrafie tego racjonalnie wyjasnic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 22:09   #163
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zachowanie faceta

Ewidentnie coś kręci. Najwyraźniej ma jakieś zobowiązania i chce tylko dupę zawracać.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 22:15   #164
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Zachowanie faceta

Cytat:
Napisane przez lalaland91 Pokaż wiadomość
To jest bardzo emocjonalnie meczace. Bo raz pisze, ze mu sie podobam, a po czasie ze moge sobie znalezc lepszego faceta, bo bez takiego pogmatwanego zycia jak w jego przypadku. Mnie cos do niego ciagnie, czuje, ze jesli oleje te relacje to cos sterace, nie potrafie tego racjonalnie wyjasnic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na razie tracisz energię
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 22:17   #165
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

Rozmawialam z naszymi 2 wspolnymi znajomymi. Obaj powiedzieli mi, ze nikogo nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 22:18   #166
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zachowanie faceta

pogmatwane/skomplikowane życie z reguły oznacza żonę
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 22:19   #167
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

On jest rozwiedziony i ma dziecko sam to powiedzial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 22:32   #168
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Zachowanie faceta

Cytat:
Napisane przez lalaland91 Pokaż wiadomość
On jest rozwiedziony i ma dziecko sam to powiedzial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale co to za problem. Mam kolegę, rozwiedzionego, ma dwójkę małych dzieci, którymi codziennie się zajmuje a potrafi znaleźć czas aby spotkać się z koleżanką (tak, z koleżanką a nie potencjalną partnerką)
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 22:37   #169
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

Ale to nie chodzilo, ze zajmowanie sie dzieckiem jest tym problemem. Napisal, ze narobil sobie problemow w zyciu osobistym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 22:40   #170
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Zachowanie faceta

Jak myślisz, co to znaczy? Mi do głowy przychodzą tylko problemy z byłą żoną albo jakąś partnerką. Co innego może być w jego życiu osobistym tak problematyczne i miałoby wpływ na ciebie? I byłoby tak prywatne, że nie mógłby ci powiedzieć?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 22:49   #171
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

Wlasnie nie wiem co to znaczy. Z tego co wiem to od jakiegos czasu jest sam. Nie wiem jakie mozna miec problemy z byla zona, ujal to, ze to on narobil sobie problemow. Nie pytalam o co chodzi, bo uznalam, ze po pierwsze nie znamy sie na tyle dobrze i nie chcialam byc nietaktowna, a po drugie, ze smsy to nie jest dobra forma zeby o tym opowiedziec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Wlasnie nie wiem co to znaczy. Z tego co wiem to od jakiegos czasu jest sam. Nie wiem jakie mozna miec problemy z byla zona, ujal to, ze to on narobil sobie problemow. Nie pytalam o co chodzi, bo uznalam, ze po pierwsze nie znamy sie na tyle dobrze i nie chcialam byc nietaktowna, a po drugie, ze smsy to nie jest dobra forma zeby o tym opowiedziec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 13:47   #172
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Zachowanie faceta

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Po takim czymś w ogóle zerwalabym kontakt. On Cię zbywa jak tylko może.



W ogóle po tych jego tekstach i marudzeniach odpisalaby, ze skoro jest taki stary i tak bardzo do siebie nie pasujecie ( co podkreślał bardzo często ) to na cholerę utrzymuje ten kontakt 😬
nie sądzę, że ją zbywa skoro wiele razy pisał pierwszy i wypomniał jej, że się nie odezwała, a mieli tylko jeden dzień przerwy w pisaniu. Zbywanie byłoby wtedy, gdyby to ona do niego pisała, proponowała spotkania, a on mówiłby, że nie ma czasu
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:03   #173
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zachowanie faceta

Cytat:
Napisane przez lalaland91 Pokaż wiadomość
Wlasnie nie wiem co to znaczy. Z tego co wiem to od jakiegos czasu jest sam. Nie wiem jakie mozna miec problemy z byla zona, ujal to, ze to on narobil sobie problemow. Nie pytalam o co chodzi, bo uznalam, ze po pierwsze nie znamy sie na tyle dobrze i nie chcialam byc nietaktowna, a po drugie, ze smsy to nie jest dobra forma zeby o tym opowiedziec.
Sorry, ale albo ściema (lub przesada, niewłaściwy dobór słów, nieadekwatny do rzeczywistej sytuacji), albo zapłodnił inną (bo "narobienie sobie kłopotów" to właśnie często oznacza). Ewentualnie jakieś problemy na polu prawnym.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-10-09 o 15:10
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:07   #174
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zachowanie faceta

Cytat:
Napisane przez mslea1917 Pokaż wiadomość
nie sądzę, że ją zbywa skoro wiele razy pisał pierwszy i wypomniał jej, że się nie odezwała, a mieli tylko jeden dzień przerwy w pisaniu. Zbywanie byłoby wtedy, gdyby to ona do niego pisała, proponowała spotkania, a on mówiłby, że nie ma czasu
Właśnie tak jest.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:19   #175
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Sorry, ale albo ściema (lub przesada, niewłaściwy dobór słów, nieadekwatny do rzeczywistej sytuacji), albo zapłodnił inną (bo "narobienie sobie kłopotów" to właśnie często oznacza). Ewentualnie jakieś problemy na polu prawnym.
Wątpie zeby to chodzilo o dziecko, bo jak juz mowilam, uslyszalam jak rozmawial ze znajomym, ze od kilku miesiecy nie spal z nikim, ze wzgledu na problemy zdrowotne, a rozmowa byla ponad miesiac temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Właśnie tak jest.
Napisalam, ze to glownie on pisal pierwszy i we wtorek mial do mnie zal, ze sie nie odezwalam, sadze, ze gdyby mnie zbywal to byloby mu na reke, ze sie nie odzywam lub nawet by tego nie zauwazyl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:19   #176
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zachowanie faceta

Cytat:
Napisane przez lalaland91 Pokaż wiadomość
Wątpie zeby to chodzilo o dziecko, bo jak juz mowilam, uslyszalam jak rozmawial ze znajomym, ze od kilku miesiecy nie spal z nikim, ze wzgledu na problemy zdrowotne, a rozmowa byla ponad miesiac temu.
Jasne, na wszystko wytłumaczenie i chętnie o wszystkim informujący "znajomi".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:22   #177
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

Tę rozmowe podsluchalam przypadkiem, bo stalam blisko. Nie pytalam oto pozniej nikogo, za to on sam sie do tego odniosl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:24   #178
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Zachowanie faceta

On jest jakiś podejrzany. Nie będę już wymyślać, o co może chodzić, ale zachowuje się niefajnie, jakby miał coś dużego do ukrycia.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:24   #179
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zachowanie faceta

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ewidentnie coś kręci. Najwyraźniej ma jakieś zobowiązania i chce tylko dupę zawracać.
Dokładnie. Albo jest pierdołą i lubi emocjonalne męczenie buły, a drugi człowiek potrzebny mu jako słuchacz jego marudzenia i użalania się nad sobą albo ma sporo do ukrycia i znajomość, chce ukryć, w razie czego zwalić na Ciebie, że sama mu się narzucałaś.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:27   #180
lalaland91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 83
Dot.: Zachowanie faceta

On sam do mnie w piatek napisal pierwszy, ze ma komplikacje w zyciu osobistym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Wiem, ze jest rozwiedziony i ma dziecko, wiem od znajomego i w dodatku podsluchalam rozmowe z innym, ze nie jest w zadnym zwiazku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lalaland91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-10 13:19:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.