Wyspa Przetrwania - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-08, 10:30   #91
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Mój tato wczoraj oburzył się, że typują zawodników dzięki którym wygrywają konkurencje...
No bo tata może nie wie że w toku programu powstaje jedno plemię i jest gra na własne konto.
Dobrym pomysłem jest elimininowanie silnych już teraz. Następny będzie Klotzek na świeczniku. Jeśli on dalej będzie chciał grać tak uczciwie i nie namawiać się to niestety poleci Żałuję bardzo że odpadł Bartek, kibicowałam mu. Tak jak Julce i Klotzkowi. Okazali się oni uczciwi, niestety przez to odpadł jeden z nich.

Żółci mnie niemiłosiernie irytują. Czy oni sobie wyobrażali żę ich koledzy po przejściu do drugiego plemienia będą z nimi dalej solidarni ? Przecież to gra. Trzeba się dostosować. Tymczasem sami się nie popisali obgadując tyłki Tak samo irytuje mnie jeszcze Justyna.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agata 88 Pokaż wiadomość
Bo Ania trochę za wcześnie zaczęła organizować te sojusze i była przy tym nieudolna. W ostatnim odcinku sprawniej to rozegrali.

Co do Klotzka, na facebooku są opinie, że celowo nie wchodził w sojusz, żeby tamci właśnie Bartka wyeliminowali. Własnie pod katem rywalizacji indywidualnej
Chyba bardziej o tą jej nieudolność chodzi
I widać też że na tamtym etapie realizatorzy programu jeszcze nie chcieli aby były sojusze i plany co do eliminacji Stąd szybka nagła rada plemienia. Od następnego odcinka sojusze rzecz niezbędna skoro w zajawce widac było że za tydzień będzie już jedno plemię.
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:35   #92
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację... tak czy siak szkoda mi Bartka - polubiłam go a ta z dredami to od pierwszego odcinka mnie irytuje... ma w sobie coś takiego, ze mnie od niej odpycha - być może w "realu" jest uprzejma, miła itp. ale tutaj sprawia wrażenie takiej zadufanej w sobie - co to nie ja (wiem, ze to też montaż)
Mowisz o Karolinie? Matko, nie moge jej zniesc! Moim zdaniem jest bardzo nieautentyczna i falszywa, a zgrywa sie na ''przyjaciolke wszystkich''... w realu tez nie lubie takich ludzi.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:39   #93
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No bo tata może nie wie że w toku programu powstaje jedno plemię i jest gra na własne konto.
Dobrym pomysłem jest elimininowanie silnych już teraz. Następny będzie Klotzek na świeczniku. Jeśli on dalej będzie chciał grać tak uczciwie i nie namawiać się to niestety poleci Żałuję bardzo że odpadł Bartek, kibicowałam mu. Tak jak Julce i Klotzkowi. Okazali się oni uczciwi, niestety przez to odpadł jeden z nich.

.
Powiedziałam mu o tym na co on "I co z tego" i coś dodał o knuciu za plecami...a zaczął od tego, ze do debilny program On się zbyt bardzo ekscytuje i przezywa - tak samo było z Tańcem z gwiazdami

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7779170 1]Mowisz o Karolinie? Matko, nie moge jej zniesc! Moim zdaniem jest bardzo nieautentyczna i falszywa, a zgrywa sie na ''przyjaciolke wszystkich''... w realu tez nie lubie takich ludzi.[/QUOTE]
Może to i Karolina - nie wiem jak ma na imię ta z dredami... od kiedy po raz pierwszy się odezwała zaczęła mnie irytować.. czuje jak przez ekran telewizora bije od niej negatywna energia....
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:42   #94
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Wyspa Przetrwania

W każdej edycji jest podobnie, na początku najlepiej wywalać słabych i wzmocnić plemię, ale silnych łatwiej wyrzucić przed połączeniem plemion, Bartek miał duże szanse na indywidualny immunitet i byłby nie do ruszenia. Szkoda go, ale zrobili bardzo rozsądny ruch. Teraz kilka razy padło, że przeczuwają połączenie, więc to nie tak, że się nie spodziewali
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:43   #95
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Może to i Karolina - nie wiem jak ma na imię ta z dredami... od kiedy po raz pierwszy się odezwała zaczęła mnie irytować.. czuje jak przez ekran telewizora bije od niej negatywna energia....
Masz racje... nawet jak prowadzacy powiedzial jej, ze jej plemie nazywa sie mataka, a ona 3 razy to powtorzyla, nawet to mnie zirytowalo
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:52   #96
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
W każdej edycji jest podobnie, na początku najlepiej wywalać słabych i wzmocnić plemię, ale silnych łatwiej wyrzucić przed połączeniem plemion, Bartek miał duże szanse na indywidualny immunitet i byłby nie do ruszenia. Szkoda go, ale zrobili bardzo rozsądny ruch. Teraz kilka razy padło, że przeczuwają połączenie, więc to nie tak, że się nie spodziewali
Jaki ruch?
[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7779193 1]Masz racje... nawet jak prowadzacy powiedzial jej, ze jej plemie nazywa sie mataka, a ona 3 razy to powtorzyla, nawet to mnie zirytowalo [/QUOTE]
Wiesz... w każdym programie musi być ktoś kto robi wkoło siebie show - tylko szkoda, że to zachęca do tego aby przełączyć kanał
A Fitella to w moich oczach była taka nieporadna dziewczynka, która zagubiła się na tej wyspie i przypadkiem trafiła do programu
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 10:57   #97
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wyspa Przetrwania

Jaki ruch na forum. Chyba ostatnio odcienek w końcu sprostal oczekiwaniomJa nie mam faworytów. Na pewno nie chce żeby wygrała kobieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-08, 12:11   #98
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jaki ruch?
No wyrzucenie Bartka
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 12:28   #99
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
No wyrzucenie Bartka
Źle zrozumiałam Twoją wypowiedź... zrozumiałam, ze Bartek zrobił jakis ruch
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 13:36   #100
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wyspa Przetrwania

A ja teraz najbardziej kibicuję Klotzkowi, chociaż wątpię, żeby wygrał... Jest zbyt uczciwy, jak na tego typu program. A jeśli miałaby wygrać kobieta, to mam nadzieję, że będzie nią Julka. Pozostałe są strasznie wkurzające
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 15:45   #101
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Oby nie wygrała Karolina i Marta? (ta blondyna co była w żółtych a jest w czerwonych)
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 11:35   #102
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Oby nie wygrała Karolina i Marta? (ta blondyna co była w żółtych a jest w czerwonych)
Do czerwonych przeszła Justyna. Ona jest mega fałszywa.
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 13:53   #103
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Nie znam ich imion... chodziło mi o tę babkę co kurczaka dzieliła
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:43   #104
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Nie znam ich imion... chodziło mi o tę babkę co kurczaka dzieliła
Tak, to Justyna

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 08:36   #105
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Wyspa Przetrwania

Ja oczywiście kibicuję Karolinie
Nie znam innej osoby z tak pozytywnym ADHD.
Choć - przyznaję - trochę jestem wkurzona, bo teraz na jej zajęcia przychodzą tłumy i ciężko się ćwiczy
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 13:03   #106
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja oczywiście kibicuję Karolinie
Nie znam innej osoby z tak pozytywnym ADHD.
Choć - przyznaję - trochę jestem wkurzona, bo teraz na jej zajęcia przychodzą tłumy i ciężko się ćwiczy
pewnie chcą zobaczyć celebrytkę jak dla mnie ona z tą jej psiapsiółą są najmniej sympatycznymi osobami na wyspie. sili się na bycie fajną, a w kółko obgaduje innych i się rządzi
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 13:30   #107
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez agata 88 Pokaż wiadomość
pewnie chcą zobaczyć celebrytkę jak dla mnie ona z tą jej psiapsiółą są najmniej sympatycznymi osobami na wyspie. sili się na bycie fajną, a w kółko obgaduje innych i się rządzi
Chyba nie o celebrystwo chodzi - jak zrezygnowała z pracy na jednej siłowni to poszło za nią kilkanaście osób. Jak ktoś już przyjdzie na jej zajęcia to zostaje. Jest fantastyczną prowadzącą i chwała jej za to. Przynajmniej się ruszam dzięki niej

Ale - znam ją z realu(a?) a nie z TV, więc wiesz...
Pewne zachowania odbiera się zupełnie, zupełnie inaczej.
Ktoś tu np. pisał, że K. się sili na bycie przyjaciólką wszystkich, lub że się sili na bycie wesołą. Ja po prostu wiem, że ona się nie sili - ona właśnie taka jest.
Ale broń Bosz nie chcę nikomu z Was odbierać prawa do własnych sympatii i antypatii
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 15:14   #108
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Wyspa Przetrwania

W sumie w takim reality show można zobaczyć też prawdziwą stronę człowieka: trudne warunki no i nie da się grać ileś tam dni non-stop. Z drugiej strony oczywiście mamy montaż i specyfikę programu I pewnie przez to dowodzenie plemieniem tak obrosła w piórka
Na podstawie tego co widzę w TV nie poszłabym na zajęcia do Karoliny gdybym mieszkała na Śląsku, choćby nie wiem jak super prowadziła zajęcia. Zraziła mnie do siebie i tyle
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 20:27   #109
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Wyspa Przetrwania

Włączyłem w trakcie negocjacji Daniela i klotzka. Czemu akurat oni decydowali kto ma odpasc? Co było wcześniej w odcinku?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-13, 21:22   #110
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Włączyłem w trakcie negocjacji Daniela i klotzka. Czemu akurat oni decydowali kto ma odpasc? Co było wcześniej w odcinku?


Ponieważ zostali wybrani przez swoje plemiona jako negocjatorzy


Jestem zadowolona z werdyktu. Bardzo dobra decyzja Piotra
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 21:47   #111
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ponieważ zostali wybrani przez swoje plemiona jako negocjatorzy


Jestem zadowolona z werdyktu. Bardzo dobra decyzja Piotra
Natomiast nie wiedzieli co będą negocjować Również cieszę się, że Karolina odpadła. Początkowo ją lubiłam, ale potem pokazała drugą twarz. I te teksty o danym słowie.. no sorry to jest gra, a to właśnie ona należała do grupy mocno grających cwanych uczestników. Tak więc dla mnie bomba że odpadła.
Klotzek łamiąc słowo wygrał to rozdanie. Zagrał mega taktycznie mącąc na radzie, kiedy nikt nie miał szans już nic przedyskutować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 05:43   #112
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Oj nie wiem, czy to mącenie dla niego było dobre... czuje, że jest zagrożony.
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-10-14 o 05:46
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 15:10   #113
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Oj nie wiem, czy to mącenie dla niego było dobre... czuje, że jest zagrożony.
Klotzek po prostu wiedział, że jak czegoś nie zrobi to ten koleżka (nie pamiętam imienia) zagłosuje razem z żółtymi i się zacznie wielka eliminacja czerwonych. To troche takie jakby zagranie bez wyjścia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 16:32   #114
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Wyspa Przetrwania

Ale klotzek schudł przez te 17 dni! Chyba po nim najbardziej widać. I przy walce o totem wszyscy tacy zmęczeni, ledwo się wlekli.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 20:27   #115
AshaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 363
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ale klotzek schudł przez te 17 dni! Chyba po nim najbardziej widać. I przy walce o totem wszyscy tacy zmęczeni, ledwo się wlekli.
Dlatego właśnie podoba mi się ten program. Bo tutaj są normalni ludzie, dla których wygranie tych x tyś to jest coś i widać walkę. Jest to o wiele ciekawsze niż patrzenie na celebrytów, którzy za udział w odcinku więcej kasy zgarniają, więc po co mają się męczyć? Zresztą wyobrażacie sobie te idealne postacie umazane błotem bądź piaskiem? No i tutaj widać, że ci ludzie faktycznie mało jedzą, nie widać tego po konkurencyjnym programie gdzie ludzie żyją za dolara dziennie, nie mają się gdzie wykąpać ale makijaż na full zrobiony

Klocek zrobił to genialnie, zagrał bardzo dobrze taktycznie. Zasiał niepewność w Piotrku ale też i uratował mu tyłek. Przecież to było wiadome, że oni Piotrka się pozbędą gdy już nie będzie im potrzebny. W dodatku oni musieli Piotrkowi powiedzieć przed radą plemienia, że będą głosować na Karolinę. Kwestia tego teraz czy Piotrkowi będą ciążyć wyrzuty sumienia. Ogólnie program zrobił się bardzo ciekawy po połączeniu plemion.

Edytowane przez AshaL
Czas edycji: 2017-10-14 o 20:28
AshaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 20:57   #116
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Klotzek po prostu wiedział, że jak czegoś nie zrobi to ten koleżka (nie pamiętam imienia) zagłosuje razem z żółtymi i się zacznie wielka eliminacja czerwonych. To troche takie jakby zagranie bez wyjścia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piotrek? Masz na mysli tego co najpierw był u czerwonych a potem przeniósł się do żółtych i na radzie plemienia powiedział, że sam sobie nie zazdrości?

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ale klotzek schudł przez te 17 dni! Chyba po nim najbardziej widać. I przy walce o totem wszyscy tacy zmęczeni, ledwo się wlekli.
Mój tato powiedział to samo....
A Julka zawsze była bardzo szczupła - jeszcze jest wysoka to, to rzuca się w oczy
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 21:00   #117
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Piotrek? Masz na mysli tego co najpierw był u czerwonych a potem przeniósł się do żółtych i na radzie plemienia powiedział, że sam sobie nie zazdrości?

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------


Mój tato powiedział to samo....
A Julka zawsze była bardzo szczupła - jeszcze jest wysoka to, to rzuca się w oczy
Tak, chyba Piotrek
Coraz lepiej się to ogląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 21:04   #118
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Tak, chyba Piotrek
Coraz lepiej się to ogląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od razu sobie pomyślałam, że Piotrka wywalą bo On jest taki "niepewny" - nie określił się, czy jest z żółtymi, czy z czerwonymi.. tak kręci, czyli może stanowić zagrożenie.
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 21:09   #119
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja od razu sobie pomyślałam, że Piotrka wywalą bo On jest taki "niepewny" - nie określił się, czy jest z żółtymi, czy z czerwonymi.. tak kręci, czyli może stanowić zagrożenie.
W sumie to on w pewnym momencie powiedział do Klotzka, że sorry ale jestem z żółtymi. Dlatego Klotzek na radzie tak zagrał, złamał dane słowo i powiedział wszystko co było mówione podczas negocjacji. Myślę, że Piotrek wtedy podjął ostateczną decyzje że gra z czerwonymi i zagłosował na Karoline.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 21:12   #120
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Wyspa Przetrwania

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
W sumie to on w pewnym momencie powiedział do Klotzka, że sorry ale jestem z żółtymi. Dlatego Klotzek na radzie tak zagrał, złamał dane słowo i powiedział wszystko co było mówione podczas negocjacji. Myślę, że Piotrek wtedy podjął ostateczną decyzje że gra z czerwonymi i zagłosował na Karoline.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętam jak to mówił
Ale żółtym też jasno się nie określił i do kamer coś wspominał, że to jego taktyka aby oni dokładnie nie wiedzieli co planuje. Jestem ciekawa, czy rzeczywiscie zmienił zdanie i zagłosował na kogoś innego - chciałabym aby w finałowym odcinku pokazali kto na kogo głosował. Ciekawe, czy ktoś zmienił swój głos na inny
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-12 14:03:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.