Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 10:45   #601
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
nie jestem zamężna, ze swoim chlopakiem jestem ponad 3 lata czesto mowimy o tym ze chcielibysmy miec dziecko, tylko on wolałby zeby to było za jakies 2-3 lata a ja chciałabym juz. ale kochamy sie bez zabezpieczenia, co ma byc to bedzie, w koncu chcemy byc razem juz zawsze, wiec wpadka nie była by wpadka, jesli rozumiecie o co mi chodzi a teraz zaczynamy sie starac bo juz 16 dzien cyklu wnet bedzie owu jak uwazacie? ile dni przed owu powinno sie kochac zeby były szanse na to zeby chlopaki daly rade posiedziec we mnie troszke i poczekac na jajeczko?
staranka najlepiej zacząć od 10dc, plemniki w sprzyjaących warunkach są w stanie przeżyć nawet do 72 godzin. 16dc to już trochę poźno, chyba że masz długie cykle.
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:46   #602
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
ja tez czasem dowiadujac sie ze moje znajome sie zareczaja dostaje ataku histerii i zapadam sie w dołek, tym bardziej ze znajomi powtarzaja mi ze jestesmy juz z Kamilem długo i pytaja czemu nie mam jeszcze pierscionka na palcu. Kamil jednak zawsze powatarza ze przyjdzie na to odpowiednia chwila ... oby...

A rozmawiasz ze swoim Tż na ten temat?czyli na temat zaręczyn?My nie rozmawiamy i dlatego czasem wydaje mi się, że nie jest mi to pisane. A jak gadam z zaręczonymi koleżankami, to mówią, że zawsze coś ich Tż-ci na ten temat napomykali, zanim się oświadczyli. U mnie NIC...i jak tu się nie dołować. Juz nie jestem taka młoda
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:49   #603
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

mam długie cykle. srednio od 31 do 35 dni. w roznego typu kalkulatorach wyliczyłam ze owu bedze około 10 czerwca. niby rozmawiamy ale... co to za rozmowa? mamy czas, wszystko w odpowiednim momencie... boje sie czasem ze jak nie teraz to skad moge miec pewnosc ze po 5 czy 6 latach bycia razem sie zareczymy? ze podejmie ten krok?
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:53   #604
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Ania Ty to jesteś taka radosna i pozytwynei nastawiona do zycia aż Ci zazdroszcze Ja lubie łapać doły często własnie z takiego powodu, że ktoś coś tam ma, a ja nie. I nie chodzi tu o zazdrość, tylko jakiś taki smutek. Wczoraj oglądałam zdjęcia znajomej z ślubu na n-k i mi się płakać chciało. Tz jak zadzwonił, pytał się czego smutna jestem, bo od razu wyczaił ale mu nie powiedziałam, bo nie cche robic z siebie ofiary losu, a na niego jakijeś presji wywierać. Wole dusić to w sobie
duużo pozytywnej energii dla Was dziewczynki i nie łamać mi się już, głowa do góry. mnie też czasem smutasy dopadają, szczególnie jak maluszki widzę, zdjęcia ślubne oglądam... ale nie daję się im, a przynajmniej staram się nie martwić, przeganiam je gdzieś w kąt, nigdy nie wiemy co nam kolejny dzień przyniesie i cieszmy się każdą chwilą, naprawdę warto
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:53   #605
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
mam długie cykle. srednio od 31 do 35 dni. w roznego typu kalkulatorach wyliczyłam ze owu bedze około 10 czerwca. niby rozmawiamy ale... co to za rozmowa? mamy czas, wszystko w odpowiednim momencie... boje sie czasem ze jak nie teraz to skad moge miec pewnosc ze po 5 czy 6 latach bycia razem sie zareczymy? ze podejmie ten krok?

A my właśnie nic nie rozmawiamy...i boję sie podobnie jak Ty, mimo, że jestemy niespełna dwa lata. Ale to już kryzys wieku średniego chyba mnie dopada
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:55   #606
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Z tymi zareczynami to staszne rzeczy czytam i troche smiac mi sie chce z samej siebie bo wiecie u nas to moj obecny maz przyszedl do mnie ktoregos dnia jak bylam zalamana i zapytal mnie
-Co moge zrobic zeby Ci nastroj poprawic??
Ja na to
-Ozen sie ze mna
A on Dobrze haha a zareczyny byly jak juz wszystko melismy zalatwione bo malzonek czakal na odpowiedni moment a ja myslalam ze sie nie oswiadczy wcale bo Wigila byla i on nic dopiero do Wenacji pojechalismy to w Nowym Roku w gondoli pod domem Cassanowy mi sie oswiadczyl a w czerwcu juz po slubie bylismy

Wiec dziewczyny do dziela same wezcie sprawy w swoje rece a moze skonczy sie tak jak u mnie
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 10:59   #607
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

moj chlopak kiedys połozyl sie przy mnie i z powazna mina zapytał czy za niego wyjde, powiedziałam smiejac sie ze tak, a on na to ze mowi bardzo powaznie a ja ze tez wiec stwierdził ze jestesmy tak nieoficjalnie zareczeni... ale ja tak nie chce!! marza mi sie kwaty, romantyczna kolacja albo spacer, pierscionek tego sie doczekam moze za pare lat no i co z ta moja owu? jak myslicie? jesli mam cykle srednio po 34 35 dni a dzis jest 16 dzien cyklu? to moge sie starac?
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 11:00   #608
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

domi, ja to w kwestii zaręczyn emerytka jestem , nie zaręczona, z małymi perspektywami na... ale co tam; najważniesze że dobrze nam razem... wszystko w swoim czasie... chociaż czasem nie powiem chciałabym być już żonką... małżeństwo nie da nam gwarancji szczęścia, czy bycia razem... trzeba pracować nad związkiem każdego dnia, cieszyć się małymi szczęściami, radzić sobie w dużymi troskami... ja np. wczoraj w dowód miłości od mojego B dostała kilo młodej fasolki szparagowej (bo z miesiąc temu marudziłam, że bym już zjadła) i truskawki (nie mogę jesć ale lubię i dostałam troszkę ) i to jest dla mnie ważniesze niż to czy noszę pierścionek na palcu czy jeszcze nie
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:01   #609
l.ete
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

No proszę i kolejne dobre wiadomości
Serdeczne gratulacje Aniu

Zanka to może tak teoretycznie odpuście a jak się uda to się uda. Moim zdaniem tak się ma wiekszą szanse, czlowiek tylko o tym nie myśli i podchodzi do tego z dystansem. Teraz masz zajęcie to nie będziesz tyle myśleć a jesli by się udało to wszytsko i tak się ułozy to tylko tak na pozór się wydaje, że co to będzie a potem wszytsko jakoś samo się układa

A ja to się po prostu nudzę w domu, Tż ciągle w pracy a ja nie wiem co ze sobą zrobić ..
Pójde na zakupy i kupię sobie jakąs gazetkę dla przyszłych mam a co musze się w końcu dokształcac w tym sprawach
Milego dnia dziewczyny.
l.ete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:02   #610
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
A tak na marginesie, gdzie podziała się blondynka z Poznania?

jestem
tylko tutaj tyle nowych osób sie pojawia że już nie wiem co i jak
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:02   #611
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
duużo pozytywnej energii dla Was dziewczynki i nie łamać mi się już, głowa do góry. mnie też czasem smutasy dopadają, szczególnie jak maluszki widzę, zdjęcia ślubne oglądam... ale nie daję się im, a przynajmniej staram się nie martwić, przeganiam je gdzieś w kąt, nigdy nie wiemy co nam kolejny dzień przyniesie i cieszmy się każdą chwilą, naprawdę warto

dziekuję za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Z tymi zareczynami to staszne rzeczy czytam i troche smiac mi sie chce z samej siebie bo wiecie u nas to moj obecny maz przyszedl do mnie ktoregos dnia jak bylam zalamana i zapytal mnie
-Co moge zrobic zeby Ci nastroj poprawic??
Ja na to
-Ozen sie ze mna
A on Dobrze haha a zareczyny byly jak juz wszystko melismy zalatwione bo malzonek czakal na odpowiedni moment a ja myslalam ze sie nie oswiadczy wcale bo Wigila byla i on nic dopiero do Wenacji pojechalismy to w Nowym Roku w gondoli pod domem Cassanowy mi sie oswiadczyl a w czerwcu juz po slubie bylismy

Wiec dziewczyny do dziela same wezcie sprawy w swoje rece a moze skonczy sie tak jak u mnie

Prosze się nie smiać, my tu cierpimy
Ja osobiście nie mam zamiatu brać spraw w swoje ręcę w tym temacie, ponieważ wiem, że mojemu Tz nie spodobałoby się to

Kasia dlaczego piszesz na swoje męża "obecny"???czy to już drugi?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 11:03   #612
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
moj chlopak kiedys połozyl sie przy mnie i z powazna mina zapytał czy za niego wyjde, powiedziałam smiejac sie ze tak, a on na to ze mowi bardzo powaznie a ja ze tez wiec stwierdził ze jestesmy tak nieoficjalnie zareczeni... ale ja tak nie chce!! marza mi sie kwaty, romantyczna kolacja albo spacer, pierscionek tego sie doczekam moze za pare lat no i co z ta moja owu? jak myslicie? jesli mam cykle srednio po 34 35 dni a dzis jest 16 dzien cyklu? to moge sie starac?
Asienka mozesz mozesz jak takie dlugie cykle masz
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:03   #613
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
mam długie cykle. srednio od 31 do 35 dni. w roznego typu kalkulatorach wyliczyłam ze owu bedze około 10 czerwca. niby rozmawiamy ale... co to za rozmowa? mamy czas, wszystko w odpowiednim momencie... boje sie czasem ze jak nie teraz to skad moge miec pewnosc ze po 5 czy 6 latach bycia razem sie zareczymy? ze podejmie ten krok?

według kalednadarzyka owulkę będziesz miała najprawdopodobniej 9-10 czerwca, ja bym ju ż działała...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:04   #614
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
dziekuję za miłe słowa




Prosze się nie smiać, my tu cierpimy
Ja osobiście nie mam zamiatu brać spraw w swoje ręcę w tym temacie, ponieważ wiem, że mojemu Tz nie spodobałoby się to

Kasia dlaczego piszesz na swoje męża "obecny"???czy to już drugi?
Hahaa smieje sie sama z siebie a obecny bo wtedy jeszcze nim nie byl ja jak zaczne pisac to sie polapac czasem ciezko haha Msyle dobrze bazgrze inaczej
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:06   #615
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez l.ete Pokaż wiadomość
No proszę i kolejne dobre wiadomości
Serdeczne gratulacje Aniu

Zanka to może tak teoretycznie odpuście a jak się uda to się uda. Moim zdaniem tak się ma wiekszą szanse, czlowiek tylko o tym nie myśli i podchodzi do tego z dystansem. Teraz masz zajęcie to nie będziesz tyle myśleć a jesli by się udało to wszytsko i tak się ułozy to tylko tak na pozór się wydaje, że co to będzie a potem wszytsko jakoś samo się układa

A ja to się po prostu nudzę w domu, Tż ciągle w pracy a ja nie wiem co ze sobą zrobić ..
Pójde na zakupy i kupię sobie jakąs gazetkę dla przyszłych mam a co musze się w końcu dokształcac w tym sprawach
Milego dnia dziewczyny.

Lete uświadomiłaś już rodziców, że zostaną dziadkami?

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Hahaa smieje sie sama z ciebie a obecny bo wtedy jeszcze nim nie byl ja jak zaczne pisac to sie polapac czasem ciezko haha
Mozna mozna połapać tylko ja czasmi taka tepa jestem widocznie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:06   #616
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

w takim razie biore sie do roboty a nóż sie uda a jeśli nie to mam jeszcze czas chociaż miło by było żyć przez jakiś czas ze świadomością ze rozwija sie we mnie nowe życie...


swoja drogą, lol stałam ostatnio z wujkiem i rozmwialismy o jakis pierdołach i nagle z zakrentu wyszla kobieta, oczywiscie w ciazy, za chwile z drugiej strony kobieta w ciazy potem długo długo nikt i znow za zakretu wyszła para... kobieta... W CIAZY!! fakttcznie jakas fala ciezarnych swiat zalewa
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:06   #617
Jane2008
Zadomowienie
 
Avatar Jane2008
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 192
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
... niby rozmawiamy ale... co to za rozmowa? mamy czas, wszystko w odpowiednim momencie... boje sie czasem ze jak nie teraz to skad moge miec pewnosc ze po 5 czy 6 latach bycia razem sie zareczymy? ze podejmie ten krok?
Ojej - ale mam nadzieję, że to nie oznacza (to: że "jak nie teraz"), że dziecko ma Wam pomóc w decyzjach takich jak zaręczyny i ślubik? Bo to chyba nie taki fajny byłby pomysł...
Ponoć niektórzy faceci tak już mają - że dla nich "jest oczywiste, że są z tą dziewczyną i będą" i wieku chyba nie wie, że Wy (Asia i Domi) marzycie o zaręczynach...może nie widzą, że to dla Was ważne...? - może serio trzeba o tym pogadać, choćby pożartować czasem, dać im coś do myślenia i czasu trochę po tym rozmowach? A może zrobić tak jak Kathi?
W takim razie życzę fajnych pogadanek i żarcików wokół tego tematu z Waszymi TŻ, no i ... śluczniutkich pierścioneczków - niech się spełnią Wasze marzenia!
Jane2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:07   #618
l.ete
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Co do zaręczyn to chyba faktycznie trzeba im truć głowę to się wezmą do roboty
Ja z moim Tż sobie tak czasami żartowaliśmy , przy jakiejś rozmowie coś się napomkneło aż w końcu uznał że najwyższy czas i zaskoczył mnie wtedy kiedy się tego kompletnie nie spodziewałam.
Więc do roboty dziewczyny
l.ete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:09   #619
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

to dziewczynki, w takim razie na poprawę humorków zapraszam na imprezkę , dla jednych piwko dla innych winko... a imprezka z powodu oficjalnego wypisania mnie z poczekalni

zanka-proszę o wprowadzenie zmian
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 11:10   #620
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

ale ja juz z K rozmawiałam pare razy, raz walnełam mu cały monolog jakie to dla mnie wazne i ble ble ble... i powiedział ze moze za rok... wiec mam andzieje ze jednak nie bede na to czekała kolejnych pare lat ale np zorbi mi niespodzianke w 4 rocznice naszego zwiazku;D a o dziecku tez sporo rozmawialismy swego czasu i nie jest to na przyspieszenie, po prostu chcemy
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:11   #621
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Ja z moim mężem byłam 3 lata oświadczył mi się i rok po oświadczynach było wesele. Mieliśmy na razie tyle szczęścia że wiele rzeczy szło po naszej myśli- ktoś tam u góry nam nami czuwa
Nie zawsze jest różowo, ale dla mnie najważniejsze jest że mam męża który jestem tego pewna na 100% kocha mnie nad życie
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:11   #622
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

dafreen !!! masz fasolke?
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:13   #623
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

tzn czyżbyś chciała nam coś powiedzieć
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:15   #624
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Jane2008 dziekuję za miłe słowa.

DAFREEN super, trzymam mocno kciuki
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:15   #625
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
ale ja juz z K rozmawiałam pare razy, raz walnełam mu cały monolog jakie to dla mnie wazne i ble ble ble... i powiedział ze moze za rok... wiec mam andzieje ze jednak nie bede na to czekała kolejnych pare lat ale np zorbi mi niespodzianke w 4 rocznice naszego zwiazku;D a o dziecku tez sporo rozmawialismy swego czasu i nie jest to na przyspieszenie, po prostu chcemy
wiesz, faceci to trochę inny gatunek... monologów to oni raczej nie pojmują, najlepiej właśnie w formie żartu, rozładowania atmosfery, małego dogryzienia w odpowiedniej sytuacji... takie rzeczy bardziej zapadają im w pamięć, oni generalnie prości są...i trzeba prosto do nich mówić. wiem jak ja czasem rozmawiam z B, to za nim dojdę do konica wypowiedzi to już słyszę "kotek ale o co Ci wogóle chodzi bo ja nie wiem" załamać się tylko , ale jak mu coś przecisnę "między wierszami" to załapuje od razu
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:17   #626
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
dafreen !!! masz fasolke?

nie fasolki jeszce nie mam, ale mogę się już o nią starć bez przeszkód, a nawet już zaczełam , wypisuje się z poczekalni i rozpoczynam staranka pełną parą
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:17   #627
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

czy ja wiem czy oni tacy prości sa dafreen. wydaje mi się ze jednak chwilami sa bardziej skomplikowani niz my kobiety ;P
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:17   #628
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

DAFREEN ty mi tu odpowiadaj na pytanie.Masz fasolkę czy nie
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:18   #629
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Dafreen zaczęła oficjalne staranka ja Wam taką wiadomośc może oznajme na jesieni
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 11:18   #630
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
nie fasolki jeszce nie mam, ale mogę się już o nią starć bez przeszkód, a nawet już zaczełam , wypisuje się z poczekalni i rozpoczynam staranka pełną parą
Aha bo już miałam gratulować Ale co się odwlecze to nie uciecze
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.