Sposób na teściową?... - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-17, 17:18   #421
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
[I][COLOR=Gray]Ja nie weim co ludzie mają na punkcie tych podwórek dla szczęścia dzieci
Inaczej nie znaczy gorzej.
Blokowe dzieci mają radosne dzieciństwo przebiegane ze stadem innych blokowych dzieci i rosną zdrowe, szcześliwe i wyszalane.
dziecku do szczęścia wychowywanie się na podwórku przy domciu teściów mamci, to jest potrzebne akurat jak świni siodło.
Miasto jest bardzo nierowne - sa lepsze i gorsze dzielnice. Wydaje mi sie, ze przybysze z zewnatrz czesto wynajmuja cos w tanszych dzielnicach i na tej podstawie oceniaja cale miasto. A potem jest placz, ze niebezpiecznie, ze blokersi, tanie piwo pod biedronka i wulgarne zaczepki.

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Dziwnym trafem w tej calej historii "nie ma mezczyzn". Tesciowa ustawila lub wziela dupe z uszami-meza, o ktorym tu cicho i na dodatek zle wychowala z zelazna pepowina syna-maminsynk, ktory wyrosl na czlowieka nie umiejacego wziac odpowiedzialnosci za swoja nowa rodzine. Corka tesciowej zas majac takie wzorce smiem przypuszczac, tez podporzadkowala lub wybrala uleglego meza o ktorym, ani slowa tu nie ma (moze juz sa po rozwodzie), bo ciekawe, dlaczego on nie spedza czasu ze swoja zona. Z czegos to wynika.
z tego co zrozumialam, to taka rodzina, ze faceci pracuja, a kobiety siedza w domu i "zabijaja sie" o kazdy metr kwadratowy podczas ich nieobecnosci.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:21   #422
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Mei25 Pokaż wiadomość
Niestety dziewczyny, sprawa została załatwiona dość szybko. Wyniknęla kłótnia z mężem. On swoje, że mam okropny charakter, wszystko bym chciała dla siebie, do nikogo szacunku, a wszyscy nam idą na rękę (???) Sam zaczął kłótnię, ja próbowałam na spokojnie. Z treściami już nawet nie rozmawiałam. Na odchodne powiedziałam mu żeby dorosnąl i że ja już tu nie wrócę do jego mamusi.
Bardzo mi przykro autorko. Jego reakcja jest chora, nawet nie próbuje cię zrozumieć w tak trudnej sytuacji. Trzymaj się, skup się na sobie i dziecku
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:23   #423
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Sposób na teściową?...

Kurcze, szkoda. Myslalam, ze jednak twoj maz pojdzie po rozum do glowy. Bardzo ci wspolczuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:28   #424
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Sposób na teściową?...

Bardzo mi przykro, że tak wyszło. Życzę Ci dużo siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:33   #425
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 575
Dot.: Sposób na teściową?...

współczuję.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:36   #426
Mei25
Raczkowanie
 
Avatar Mei25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Sposób na teściową?...

Wciąż mam nadzieję że on zmadrzeje...że tęsknota za nami go przekona, że to nie ten dom i nie rodzice są tu na pierwszym miejscu

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Później może mieć tylko żal do siebie i do nich
Mei25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:37   #427
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 575
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Mei25 Pokaż wiadomość
Wciąż mam nadzieję że on zmadrzeje...że tęsknota za nami go przekona, że to nie ten dom i nie rodzice są tu na pierwszym miejscu
---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------
Później może mieć tylko żal do siebie i do nich
nie myśl w ten sposób. Myśl o tym co dobre dla Ciebie i dziecka.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 17:39   #428
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Sposób na teściową?...

Współczuję Autorko
Dużo sił życzę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:39   #429
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Mei25 Pokaż wiadomość
Wciąż mam nadzieję że on zmadrzeje...że tęsknota za nami go przekona, że to nie ten dom i nie rodzice są tu na pierwszym miejscu

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Później może mieć tylko żal do siebie i do nich
Przykro mi... Może po czasie zmądrzeje, ale ja nie wiem czy bym chciała znów z nim próbować coś zbudować na nowo.

Ty jesteś u rodzicow ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:40   #430
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Mei25 Pokaż wiadomość
Wciąż mam nadzieję że on zmadrzeje...
Być może. Ale pamiętaj, obiecanki-cacanki "teraz już będzie tak jak chciałaś, tylko wróć" niech sobie w tyłek wsadzi.
Nie wracaj tam, nie warto.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:43   #431
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Mei25 Pokaż wiadomość
Wciąż mam nadzieję że on zmadrzeje...że tęsknota za nami go przekona, że to nie ten dom i nie rodzice są tu na pierwszym miejscu

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Później może mieć tylko żal do siebie i do nich
Autorko, ale ten problem się nagle nie urodził i nagle się też nie rozwiąże. Ja wiem, Ty masz nadal wersję, że mąż się nagle zmienił, bo zamieszkaliście u teściów, ale to mało prawdopodobne. On pewne rzeczy ma wgrane i miał je wgrane cały czas. Więc tu trzeba pracy i to konkretnej. Oczywiście to on tą pracę musi zacząć. Ale i Ty pewne rzeczy musisz zrozumieć, bo jakoś nie czuć w tym co piszesz świadomości, że Wy we dwoje założyliście zupełnie nową rodzinę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 17:58   #432
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Mei25 Pokaż wiadomość
Niestety dziewczyny, sprawa została załatwiona dość szybko. Wyniknęla kłótnia z mężem. On swoje, że mam okropny charakter, wszystko bym chciała dla siebie, do nikogo szacunku, a wszyscy nam idą na rękę (???) Sam zaczął kłótnię, ja próbowałam na spokojnie. Z treściami już nawet nie rozmawiałam. Na odchodne powiedziałam mu żeby dorosnąl i że ja już tu nie wrócę do jego mamusi.
On nie rozumie sedna problemu. Czy zrozumie? Może, a może nie. Niestety może uznać, że cała ta sytuacja jest Twoją winą. Pamiętaj, że to nieprawda. Problemem jest to, że Twój mąż jest marionetką w rękach innej kobiety- matki. Wydaje się, że Ty też nie dajesz sobie w kaszę dmuchać tylko ta sytuacja z mężem i jego rodziną Cię przytłoczyła. Będzie Ci teraz ciężko, ale zobaczysz jak odzyjesz. Musisz być tylko konsekwentna.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 17:58   #433
Mei25
Raczkowanie
 
Avatar Mei25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Sposób na teściową?...

Wiem...teraz jak dłużej o tym myślę, to były pewne sygnały jak to wszystko może wyglądać:/ jestem teraz u swoich rodziców. Tu przynajmniej każdy puka do mojego pokoju ) heh...
Mei25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:21   #434
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 070
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Mei25 Pokaż wiadomość
Niestety dziewczyny, sprawa została załatwiona dość szybko. Wyniknęla kłótnia z mężem. On swoje, że mam okropny charakter, wszystko bym chciała dla siebie, do nikogo szacunku, a wszyscy nam idą na rękę (???) Sam zaczął kłótnię, ja próbowałam na spokojnie. Z treściami już nawet nie rozmawiałam. Na odchodne powiedziałam mu żeby dorosnąl i że ja już tu nie wrócę do jego mamusi.
Przykro mi i serdecznie wspolczuje.
Ale teraz Twoj maz (i tesciowa) wiedza, ze nie sa to tylko tcze gadki i beda mieli wreszcie czas, by powaznie sie zastanowic co Ty do nich mowisz/las, bo do tej pory nie chcieli Cie sluchac. Daj im czas.

Oni teraz sa wzburzeni Twoja postawa i nie umieja normalnie myslec. Tak, jak pisalam wczesniej. Jemu teraz ten egzamin dojrzalosci przychodzi zdawac. Ale jeszcze nic straconego, dzis to dopiero poczatek. Nie zalamuj sie. Tam dopiero teraz zawrzalo i jeszcze dlugo to potrwa za nim Twoj maz zacznie przegladac na oczy, bo jestem pewna, ze nie wszystko mu bedzie sie podobalo, chociazby to, ze Ciebie tam NIE MA.

Tak, czy tak chociaz jeszcze tego nie czujesz, wygralas juz lepsze zycie.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:30   #435
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja nie weim co ludzie mają na punkcie tych podwórek dla szczęścia dzieci
Inaczej nie znaczy gorzej.
Blokowe dzieci mają radosne dzieciństwo przebiegane ze stadem innych blokowych dzieci i rosną zdrowe, szcześliwe i wyszalane.
dziecku do szczęścia wychowywanie się na podwórku przy domciu teściów mamci, to jest potrzebne akurat jak świni siodło.

I piszę to jako matka 2 dzieci, sama wychowana "na podwórku".
Dzieci mojej przyjaciółki powiedziały jej w oczy, ze je unieszczęśliwia tym mieszkaniem w domu daleko od wszystkiego i robi to nie dla nich, tylko żeby, cytuję: "świecić ludziom w oczy że ma dom"
Tak dzieci postrzegają "szczęście własnego podwórka"

Marzeniem życia moich nastoletnich dzieci jest... mieszkanie w bloku w środku miasta (a mieszkamy w mieście, tylko nie w samym środku i nie w bloku. :/).
To samo powiedziałam mamie jako dziecko. "Mamo, czemu wszystkie dzieci mogą mieszkać w bloku i bawić się razem, a ja muszę do nich jeździć?"
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:38   #436
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Sposób na teściową?...

Współczuję Ci Mei25, ale podjęłaś słuszną decyzję. Byłaś już naprawdę zmaltretowana psychicznie, są przecież jakieś granice Mam nadzieję, że faktycznie wszystko potoczy się w dobrym kierunku. Jednak tak jak dziewczyny napisały wyżej - jeśli facet został wychowany na maminsynka, to będzie ciężko... Przed Wami sporo pracy, ale jeśli on będzie chciał wszystko naprawić i zmienić się to może Wam się uda. Jednak nastaw się na różne scenariusze. Pierwszy krok wykonałaś, teraz on musi wykonać kolejny. I nie daj się ugłaskać i tam wrócić.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:42   #437
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Być może. Ale pamiętaj, obiecanki-cacanki "teraz już będzie tak jak chciałaś, tylko wróć" niech sobie w tyłek wsadzi.
Nie wracaj tam, nie warto.
Podpisuję się, pod żadnym pozorem nie wracaj do tego domu. Już raz ci obiecali i się nie wywiązali. Teraz tylko jeśli mąż zgodzi się na osobne mieszkanie.

Dużo siły ci życzę, dobrze, że zawalczyłaś o siebie, tyle tu wątków widzimy, gdzie jest samo narzekanie i żadnej akcji.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:43   #438
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 070
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Być może. Ale pamiętaj, obiecanki-cacanki "teraz już będzie tak jak chciałaś, tylko wróć" niech sobie w tyłek wsadzi.
Nie wracaj tam, nie warto.
to podstawa! oczywiscie, ze nie wracaj. Nie tam jest z Twoim mezem miejsce, chyba o tym wiesz.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:46   #439
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Sposób na teściową?...

Współczuję, myślałam, że to się inaczej skończy. Ciekawe kiedy męża tknie, że takim zachowaniem może stracić żonę :/. Przynajmniej psychicznie będziesz mieć święty spokój!
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 18:58   #440
Mei25
Raczkowanie
 
Avatar Mei25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Sposób na teściową?...

Dziękuję Wam za wsparcie. Nie sądziłam, że tak szybko się to potoczy...chyba telefon szwagierki i jej kolejny przyjazd bez pardonu przelał czarę goryczy. Być może napiszę za jakiś czas, dać znać czy mój mąż poszedł po rozum do głowy. Na razie siedzę i płaczę, ale zawzięłam się, że już tam nie wrócę.
Mei25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 19:24   #441
WŁADCZYNI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Sposób na teściową?...

Nie wracaj, bo to tylko męża upewni, że pogadasz, pogadasz a i tak będzie jak mamusia chciała. :-/ Wystąp o zabezpieczenie potrzeb rodziny, wciąż ma obowiązek łozyc na dziecko i o ustalenie miejsca zamieszkania dziecka przy matce.
WŁADCZYNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 20:04   #442
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Sposób na teściową?...

Dużo siły.


Nie wiem czy powinnam to mówić głośno, ale im więcej szczegółów podawałaś, tym mniej mnie teraz dziwi to, że zachował się tak jak się zachował. Życzę Ci, żeby życie się teraz dobrze ułożyło Tobie i Twojemu dzieku. Panu - o ile jakimś cudem jeszcze się ogarnie.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 21:20   #443
Quande
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 38
Dot.: Sposób na teściową?...

Ten wątek to jakaś masakra. Chciałaś, by teściowa nie wchodziła bez pukania do twojego pokoju... Problem zaś urósł do komicznych rozmiarów.
W normalnej rodzinie mąż poszedłby do teściowej i powiedział, że potrzebujecie więcej prywatności. I to by wystarczyło

Niezdrowe relacje i brak własnego rozumu, ślepe podążanie za zdaniem mamy. Życzę Ci, by mąż się z tego otrząsnął, trzymaj się mocno
Braliście ślub kościelny? Nawet na naukach przedmałżeńskich przestrzegają, że żona ma być ważniejsza od matki... W takich przypadkach ja ten, kiedy mąż nie może odciąć pępowiny można unieważnić ślub kościelny. Argumentują to zbyt małą dojrzałością, taka osoba nie potrafi założyć rodziny. Nie daj się, bo on będzie próbował zamieść ten problem pod dywan, powinniście zamieszkać sami.
Quande jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 21:24   #444
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Quande Pokaż wiadomość
Ten wątek to jakaś masakra. Chciałaś, by teściowa nie wchodziła bez pukania do twojego pokoju... Problem zaś urósł do komicznych rozmiarów.
W normalnej rodzinie mąż poszedłby do teściowej i powiedział, że potrzebujecie więcej prywatności. I to by wystarczyło

Niezdrowe relacje i brak własnego rozumu, ślepe podążanie za zdaniem mamy. Życzę Ci, by mąż się z tego otrząsnął, trzymaj się mocno
Braliście ślub kościelny? Nawet na naukach przedmałżeńskich przestrzegają, że żona ma być ważniejsza od matki... W takich przypadkach ja ten, kiedy mąż nie może odciąć pępowiny można unieważnić ślub kościelny. Argumentują to zbyt małą dojrzałością, taka osoba nie potrafi założyć rodziny. Nie daj się, bo on będzie próbował zamieść ten problem pod dywan, powinniście zamieszkać sami.
Nie, nie chodziło o pukanie do pokoju tylko o przestrzeganie wcześniej ustalonych rzeczy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 21:29   #445
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Podpisuję się, pod żadnym pozorem nie wracaj do tego domu. Już raz ci obiecali i się nie wywiązali. Teraz tylko jeśli mąż zgodzi się na osobne mieszkanie.
Faktycznie mozesz mu postawic warunek, ze wrocisz jesli zamieszkacie osobno. Aczkolwiek pytanie czy on na to pojdzie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 22:01   #446
Saintpaulia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 31
Dot.: Sposób na teściową?...

O 14 planowałaś z mężem rozmawiać a o 18 jesteś juz u swoich rodziców? jakim cudem? Chyba coś źle doczytałam....
w każdym razie powodzenia życzę, 2 pokoje w domu dzielonym z komś to duzo gorsza sytuacja niż 2 pokoje w bloku gdzie jesteś u siebie, dziecko jest szczęsliwa jak mama czas mu poświęca, chętnie się z nim bawi. Spokojnie to mozę być park czy plac zabaw albo własne mieszkanie, niekoniecznie przydomowy ogródek.
Saintpaulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 22:24   #447
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Sposób na teściową?...

Przeczytałam cały wątek i szczerze współczuję sytuacji.

Teściowie nie wywiązali się ze swojej części "umowy", więc powinni oddać pieniądze.
Pewnie tak nie będzie, skoro mąż stoi po ich stronie, a oni pieniędzy podobno nie mają (nie stać ich na utrzymanie domu).

Bardzo dobrze zrobiłaś. Za żadne skarby nie wracaj do teściowej, bo już zawsze będziesz u nich na podrzędnej pozycji.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 07:44   #448
Mei25
Raczkowanie
 
Avatar Mei25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Saintpaulia Pokaż wiadomość
O 14 planowałaś z mężem rozmawiać a o 18 jesteś juz u swoich rodziców? jakim cudem? Chyba coś źle doczytałam....
w każdym razie powodzenia życzę, 2 pokoje w domu dzielonym z komś to duzo gorsza sytuacja niż 2 pokoje w bloku gdzie jesteś u siebie, dziecko jest szczęsliwa jak mama czas mu poświęca, chętnie się z nim bawi. Spokojnie to mozę być park czy plac zabaw albo własne mieszkanie, niekoniecznie przydomowy ogródek.
Cudów nie ma. Mój mąż przed 15 wraca z pracy, nie czekałam aż zje obiadek, pójdzie pogadać do mamusi i walnie się spać. Rozmowa trwała nie dłużej niż 15 minut. Nie miałam o czym dywagować. Telefon do moich rodziców, w tym czasie spakowałam najpotrzebniejsze rzeczy swoje i syna, no i o 18 byłam już praktycznie w mieszkaniu rodziców. Pisałam z samochodu
Mei25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 09:06   #449
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Sposób na teściową?...

Cytat:
Napisane przez Mei25 Pokaż wiadomość
Cudów nie ma. Mój mąż przed 15 wraca z pracy, nie czekałam aż zje obiadek, pójdzie pogadać do mamusi i walnie się spać. Rozmowa trwała nie dłużej niż 15 minut. Nie miałam o czym dywagować. Telefon do moich rodziców, w tym czasie spakowałam najpotrzebniejsze rzeczy swoje i syna, no i o 18 byłam już praktycznie w mieszkaniu rodziców. Pisałam z samochodu
Nawet cie nie zatrzymywal? Splynelo to po nim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 09:17   #450
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Sposób na teściową?...

Serdecznie wspolczuje! Tzrymaj sie mocno, dobrze zrobilas i na prawde mam nadzieje, ze on za chwile zda sobie sprawe z tego co zrobil!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-14 16:03:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.