Praca magisterska - dyskusja - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 10:08   #1141
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że dużo zależy od promotora bo np. ja bez oddania pracy wiem kiedy będzie obrona. Sama promotorka się nas zapytała i poustalała wszystkim, więc to pewnie kwestia dobrej woli i ochoty promotora albo odpowiednia inicjatywa uczelnianego sekretariatu.
kurcze, tez juz bym chciala wiedziec, bo bym przynajmiej miała pojęcie ile czasu na nake mam. wczoraj kolega mi powiedział, ze jego znajoma oblała na obronie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 10:55   #1142
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
kurcze, tez juz bym chciala wiedziec, bo bym przynajmiej miała pojęcie ile czasu na nake mam. wczoraj kolega mi powiedział, ze jego znajoma oblała na obronie
Nawet nie wymawiaj tego na głos!
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:05   #1143
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Nawet nie wymawiaj tego na głos!
ja to mam mega stresa jak mysle o obronie. tak bym chciala aby mi w poniedziałek powiedzieli, ze bedzie po 20 czerwca, bo ja nie wiem kiedy sie naucze.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:31   #1144
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
ja to mam mega stresa jak mysle o obronie. tak bym chciala aby mi w poniedziałek powiedzieli, ze bedzie po 20 czerwca, bo ja nie wiem kiedy sie naucze.
Też mam stresa na samą myśl o obronie choć w sumie nie powinnam jeszcze się nad tym zastanawiać. Jednak w komisji będzie prof, na dodatek też recenzent mojej pracy, którego strasznie szanuje, a wszyscy są zgodni co do tego, że gość jest tak inteligentny i ma taką wiedzę, że nie musi się nic odzywać a głupota i tak klęka przed nim :/ Przed promotorką nie mam takiego stresa jak przed nim - za bardzo go szanuję.
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:35   #1145
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

u mnie recenzentka bedzie pani prodziekan tez bardzo inteligenta kobietka, co do tej trzeciej osoby to nie mam pojęcia. ja najbardziej sie boje tych pytan z poza pracy, bo nie mamy żadnych zagadnien. kurcze mam nadzieje, ze nie beda jakies cięzkie i szczególowe
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:41   #1146
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
u mnie recenzentka bedzie pani prodziekan tez bardzo inteligenta kobietka, co do tej trzeciej osoby to nie mam pojęcia. ja najbardziej sie boje tych pytan z poza pracy, bo nie mamy żadnych zagadnien. kurcze mam nadzieje, ze nie beda jakies cięzkie i szczególowe
Pewnie pytaniami z pracy raczej nie ma się co za bardzo denerwować bo jak sie pisało samemu to sie przecież wie Ehh... ciężkie jest życie jeszcze! niedoszłego magistra
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:46   #1147
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Nasi promotorzy z dziekanatu juz gdzieś tak marzec- kwiecień dostali terminy naszych obron i od wtedy wiemy kiedy mamy. Prawie cały rok broni się 7 lipca.
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 11:48   #1148
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

kurcze, ale chyba nie bedzie tak, ze ja zloze prace mgr w poniedzialek a oni mi powiedz, ze jeszcze w tym tyg mam obrone??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:35   #1149
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
kurcze, fajnie, ze wy znacie swój termin obrony, ja nie znam. ciekawe kiedy mi powiedza?? w poniedziałek przy składaniu pracy mgr?? jak myslicie ile sie teraz czeka od momentu złozenia pracy??
nas promotorka zapytala kiedy bysmy chcieli miec obrone bo musimy ustalic termin. Kolezanka prosila zeby byla przed 20 bo potem chce gdzies jechac czy cos. A ze u nas z calej grupy seminaryjnej prace do dzis napisaly 4 osoby wiec nie bylo problemu i obrona jest 19 na razie sie jeszcze nie stresuje choc nauki mam w pigule - teraz jednak stresuje sie tym zeby na wtorek zdazyc ta prace popoprawiac jeszcze, wydrukowac, oprawic itd

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
kurcze, ale chyba nie bedzie tak, ze ja zloze prace mgr w poniedzialek a oni mi powiedz, ze jeszcze w tym tyg mam obrone??
hehe noo raczej tak nie powinno byc Chociaz moj Tż mial taka sytuacje ze w zasadzie z glupoty wybral sie do dziekanatu zapytac czy juz wiadomo cos o obronie (prace juz mial dawno zlozona i oni mieli ich informowac niby) a oni mu powiedzieli: tak, ma pan jutro Ale mysle ze bedziesz wiedziala przynajmniej z tydzien wczesniej wiec sie nie martw popytaj w dziekanacie kiedy mozna sie spodziewac, a moze promotorki zapytaj jesli bedziesz miala z nia jakis kontakt jeszcze
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:39   #1150
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Kumepla miała taki przypadek z tym terminem szybkim.
A druga, gdyby nie zadzowniła do dziekanatu po jakąś pierdołę, to by ja jej obrona przeleciała - bo wcześniejszy termin wlepili [choć wcześniej było ustalone że ejszcze dwa tygodnie]. I takim sposobem w czwartek się dowiedziała, że w poniedziałek obrona!
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:42   #1151
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Chociaz moj Tż mial taka sytuacje ze w zasadzie z glupoty wybral sie do dziekanatu zapytac czy juz wiadomo cos o obronie (prace juz mial dawno zlozona i oni mieli ich informowac niby) a oni mu powiedzieli: tak, ma pan jutro
szok Dobrze, że poszedł się zapytać!
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 12:51   #1152
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
szok Dobrze, że poszedł się zapytać!
szok i całkowity brak odpowiedzialności sekretariatu :/
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:12   #1153
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

o matko to ja sie chyba jutro zaczne juz uczyc ja mam nadzieje, ze bede miała koło 20 czerwca bo naprawde szybciej sie nie wyrobie. w poneidziałek tam jade oddac prace mgr i wtedy mam nadzieje, ze mi powiedz wiedz wam powiem
samba to kiedy drukujesz pracę??

to która z nas ma teraz najwczesniej obronę??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:28   #1154
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

a ja dziś zdałam na poprawki , choc już teraz wiem że będą poprawiać .. ech z tymi pracami i promotorami..ja juz powiedizałam ze moge i we wrześniu nawet się bronić tylko najlepiej byłobyzeby jeszcze teraz miałą sprawdzoną i "dopuszczona" żeby wakacje były spokojne, potem tylko bym przeczytała

bo szczerze to już kurcze pisałam na jak to sie mówi "odczepnego" naprawdę nie wiem czemu jakos na początku zanim zaćzełam jakoś bardziej mi się chciało..zrezzta dzis rozmawiałąm z dwiema dziewczynami i one tak samo mówiły ze psialy zeby napisiać i tyle.. :/

a u nas obrony czerwcowe miały być 18 ale ze wzgledu na dziewczyne która musi do szpitala iscjakoś ansza pania uzgadnia . maja byc przed 23.06 <dwa dni po weselu mojej kumpeli o zgrozo > ale gdybym juz miałą sie teraz bronic to bym wybrała obrone anizeli wesele :, Pani promotor zażyczyła sobie urloppp o!i tyle..
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:33   #1155
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
o matko to ja sie chyba jutro zaczne juz uczyc ja mam nadzieje, ze bede miała koło 20 czerwca bo naprawde szybciej sie nie wyrobie. w poneidziałek tam jade oddac prace mgr i wtedy mam nadzieje, ze mi powiedz wiedz wam powiem
samba to kiedy drukujesz pracę??

to która z nas ma teraz najwczesniej obronę??
ja mam 19.06 nie wiem czy to najwczesniej?? ale ten termin moze sie jeszcze zmienic mam nadzieje ze sie nie zmieni na szybciej bo ja tez mam mase nauki i potrzebuje czasu. Wprawdzie mamy zagadnienia, ale to sa zagadnienia z takich przedmiotow z ktorych nigdy sie nie uczylam, bo zawsze byly zaliczenia za obecnosc. Poza tym to dla mnie czarna magia i bezsens jakies gramatyki kognitywne itd itp No ale trza sie bedzie nauczyc, juz skserowalam jakies notatki

A co do drukowania pracy to na razie jeszcze musze troche poprawek zrobic, jutro przyjezdza Tż z drukarka (bo moja drukuje strone na minute to jakby miala 160 stron wydrukowac to by chyba tydzien drukowala) i jak juz poobrabia moja prace graficznie to bedziemy drukowac mysle ze kolo niedzieli wieczor

Mam pytanko jeszcze ile mniej wiecej placilas za oprawienie jednej pracy?? W te takie sztywne okladki z napisem: "praca magisterska"
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:34   #1156
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

dziewczyny jak myslicie jakiego stylu sa pytania na obronie?? jakies takie szczególowe czy co?? czego sie spodziewac??

u mnie oprawa kosztowała 8.90zł. a druk 0,15 gr za minute, ale to wiesz laserówka, wiec slicznie mi wyszły wykresy jakby kurcze przyklejone były

a ja własnie nie mam zagadnien i mam 2 pytania z pracy (teoria +praktyka) i jedno z poza pracy i tego pytania boje sie najbardziej
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:49   #1157
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak myslicie jakiego stylu sa pytania na obronie?? jakies takie szczególowe czy co?? czego sie spodziewac??

u mnie oprawa kosztowała 8.90zł. a druk 0,15 gr za minute, ale to wiesz laserówka, wiec slicznie mi wyszły wykresy jakby kurcze przyklejone były

a ja własnie nie mam zagadnien i mam 2 pytania z pracy (teoria +praktyka) i jedno z poza pracy i tego pytania boje sie najbardziej
kurde to Twoje miasto to jest we wszystkim tansze od mojego Tansze sale weselne, tansze drukowanie prac masakros Wlasnie mam zamiar w pon dzwonic po drukarniach sie dowiadywac gdzie jest najtansze oprawianie Na razie to wiem ze w jednej drukarni wyruk jednej strony kosztuje 22 gr, a w drugiej 20 gr. Kurde jak to policzylam wszystko to wyszlo mi ze bym musiala dac 200 zl okolo za 4 egzemplarze pracy (bo chyba sobie jeden zrobie dla mnie). Wiec bedziemy drukowac na drukarce Tz No a co do wykresow to ja w mojej pracy mam raptem 3 tabelki, także u mnie praktycznie sam tekst jest

A co do pytan to nie wiem niestety My mamy jedno pytanie z pracy i dwa z zagadnien. Boje sie i jednych i drugich bo w mojej pracy mam duzo takich rzeczy ktore bede musiala wyryc na blaszke - fakt faktem napisalam to sama z jakis ksiazek ale to nie sa jakies takie rzeczy zeby wystarczylo raz przeczytac i sie wie A na pewno o takie rzeczy mnie zapytaja a nie o jakies teoretyczne rzeczy no ale tym sie bede przejmowac jak juz zloze prace
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:55   #1158
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

ja się bronię 18 czerwca.
jeśli chodzi o druk..to drukuję to tu to tam..w sensie u mamy w pracy. jakbym miała te 240 str drukowac u siebie, to zgroza.. dobrze, ze tylko 2 egzemplarze+ jeden dla siebie. raptem ok 720 str
jeżeli chodzi o oprawę to w warszwie jakaoś 10zł za 100 str mniej więcej.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:55   #1159
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Samba ale ja nie studiuje w moim miescie studiuję w Olsztynie i tam tez drukowałam tylko jak cos kolorwego bylo to wtedy strona kosztowała 1 zł - ja miałam takich stron 7. i w sumie za 4 egzemplarze zapłaciłam prawie 140zł a mam 130stron pracy

edit: u nas bez względu na grubośc okładki 8.90zl
u nas trzeba 3 egzemplarze+ jeden dla siebie
a w ogole to kurcze, non stop patrze i patrze na te moją pracę . jakis syndrom czy cos hehe
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 19:08   #1160
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
ja się bronię 18 czerwca.
jeśli chodzi o druk..to drukuję to tu to tam..w sensie u mamy w pracy. jakbym miała te 240 str drukowac u siebie, to zgroza.. dobrze, ze tylko 2 egzemplarze+ jeden dla siebie. raptem ok 720 str
jeżeli chodzi o oprawę to w warszwie jakaoś 10zł za 100 str mniej więcej.
noo ja tez mialam u mamy w pracy drukowac a tu moja mama zrobila numer i wziela se urlop ;/ bo tez ma teraz egzaminy bo robi kurs na glowna ksiegowa i musi sie uczyc. Takze lipa Mama wraca po urlopie do pracy w srode a praca musi byc we wtorek zlozona w dziekanacie

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Samba ale ja nie studiuje w moim miescie studiuję w Olsztynie i tam tez drukowałam tylko jak cos kolorwego bylo to wtedy strona kosztowała 1 zł - ja miałam takich stron 7. i w sumie za 4 egzemplarze zapłaciłam prawie 140zł a mam 130stron pracy

edit: u nas bez względu na grubośc okładki 8.90zl
u nas trzeba 3 egzemplarze+ jeden dla siebie
a w ogole to kurcze, non stop patrze i patrze na te moją pracę . jakis syndrom czy cos hehe
hehehe nooo dzielo zycia w koncu
Ale ja chyba na moja prace bede starala sie jak najmniej patrzec bo boje sie ze poznajduje jakies bledy niepotrzebnie i po co mi to Bo w koncu nikt oprocz mojego brata tej pracy nie przeczytal a moja promotorka to tak uwaznie czytala ze pozmieniala mi podtytuly rozdzialow i teraz nie pasuja do tresci dlatego to oleje i zostawie jak mialam A kto daje ocene za prace? Promotor czy recenzent?
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:39   #1161
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
A kto daje ocene za prace? Promotor czy recenzent?
jeden i drugi
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:48   #1162
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

no to nieźle przepłaciłam za oprawianie za twardą oprawę 70 kartek zapłaciłam na moim wydziale 15 zł całe szczęście, tylko dla siebie oprawiłam w twardą - dla promotora, recenzenta i dziekanatu w miękkie (6zł za jedną)

bronię się 23.06 (a pracę złożyłam już 20 maja )
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:33   #1163
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
no to nieźle przepłaciłam za oprawianie za twardą oprawę 70 kartek zapłaciłam na moim wydziale 15 zł całe szczęście, tylko dla siebie oprawiłam w twardą - dla promotora, recenzenta i dziekanatu w miękkie (6zł za jedną)

bronię się 23.06 (a pracę złożyłam już 20 maja )
ooo to strasznie drogo jak 15 zł.
oo to juz niedlugo obrona. i co zaczełas sie juz uczyc??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:46   #1164
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
ooo to strasznie drogo jak 15 zł.
oo to juz niedlugo obrona. i co zaczełas sie juz uczyc??
teraz, gdy wiem, ile taka przyjemność kosztuje u was, też uważam, że to drogo

tej obrony to już się nie mogę doczekać. miałam nadzieję załapać się na wcześniejszą, która była pod koniec maja, ale niestety moja praca nie została zrecenzowana na czas.

nie uczę się, bo za bardzo nie wiem, czego mogłabym się uczyć. od osób z mojego seminarium, które obroniły się właśnie w tym majowym terminie, wiem, że promotorka podaje wcześniej swoje pytania - ale na razie ich nie podała. pytanie recenzentki jest do przewidzenia - część mojej pracy dotyczy zagadnienia, którym teraz zajmuje się ta pani, więc pewnie o to mnie zapyta.

na razie z nudów pomagam znajomym od strony statystycznej, współlokatorce poprawiłam pracę pod względem interpunkcyjnym i stylistycznym, kompletuję garderobę na obronę i generalnie się obijam
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:48   #1165
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

kurcze zazdroszcze. u mnie nie dosc, ze nie podała pytan to i zagadnienie z poza pracy tez nie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 07:16   #1166
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Ja mam obronę 30 czerwca. Bardzo się boję, bo pytań u mnie raczej nie chcą dawać.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 16:17   #1167
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

ech dlatego zazdroszcze tym, co beda znali pytania. wtedy nauka na obrone to jeden dzien.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 22:08   #1168
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Ja niby znam pytania na obronę,ale koleżanka która sie już obroniła miała powiedziane (od promotora) ze spyta sie o okres dorosłości ,a spytał sie o adolescencje. Więc z tymi pytaniami to tez tak jest średnio na jeża:/ Bronie sie 20 czerwca.Do piątku musiałam oddać w twardej i miękkiej oprawię pracę,inaczej bym nie mogła sie bronić w tym terminie.Podobno to obowiązkowe( na mojej uczelni) by 2 tygodnie przed obrona zdać wszystko(indeks,zdjęcia,o biegówkę,prace mgr.).
Jak ja bym chciała żeby było juz po wszystkim...
Wszystkim życzę łatwych pytań oraz samych miłych wspomnień z obrony!
Pozdrawiam
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:05   #1169
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

dzis złozylam pracęmgr w dziekanacie i znam juz termin obrony. 17 czerwca o matko to juz praktycznie za tydzien. czy ja sie wyrobie??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:48   #1170
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Praca magisterska - dyskusja

Dasz radę! Spokojnie

A ja jutro zawożę ostatnią część ostatniego rozdziału, więc jeszcze tylko wstęp i zakończenie i... odpukać...
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-05 19:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.