Kosmetyki w ciąży (do twarzy i ciała) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 20:03   #121
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: czym nie wolno się smarować w ciąży

Gratulacje

Był kiedyś taki artykuł, ale Basia Kwiatkowska go wycofała żeby uzupełnić i niestety już nie wrócił. Zapytaj może bezpośrednio na forum Basi (trzeba się zalogować):
http://www.phpbbserver.com/phpbb/ind...21a4f5488b8efa
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:20   #122
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: czym nie wolno się smarować w ciąży

Dzięki, że też od razu o tym nie pomyślałam. Forum Basi znam dobrze
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 22:08   #123
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Smile Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Mam prośbę o podpowiedź jakich kosmetyków używać, które z dostępnych na rynku można stosować w ciąży i które są skuteczne . Moja siostra pół roku temu została mamą i ma rozstępy jak...... Więc pewnie mnie też to czeka, jak w pore nie zapobiegnę. A ostatnio dowiedziałam się że po 3 latach oczekiwania będę mamą.
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 22:20   #124
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

GRATULUJĘ!
Ja całą ciąże smarowałam się tylko i wyłącznie oliwką, kupiłam sobie nawet jakis krem na rozstepy ale mi śmierdział. Zwykła najzwyklejsza oliwka zdała u mnie egzamin - efekt ani jednego rozstepu w trakcie ciąży i po a przytyłam sporo bo 18 kg. Pozdrawiam cieplutko Ciebie i maleństwo
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 00:06   #125
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Też zgadzam się, najlepsza jest oliwka (Bambino lub z AA Oceanica). Jak jedyne zawierają witaminę F, która odpowiada za regenerację naskórka, a AA jeszcze wit. A, E i pantenol. także polecam ci kremy dle kobiet w ciąży Mustela , jest tam cały komplet kosmetyków na rozstępy, piersi, nawilżające. Krem Fissan także może się przydać, ponieważ jest bardzo tłusty i nie powoduje przesuszania się skóry w czasie jej rozciągania, uzupełnia barierę lipiową naskórka, także zawiera witaminy odpowiedzialne za regenerację naskórka.

Pozdrawiam i gratulacje
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 07:52   #126
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Na wstępie gratuluje . Ja podobnie jak koleżanki w pierszej ciązy uzywałam oliwek dla dzieci i faktycznie zdały egzamin w 99% (niestety przytyłam prawie 30kg, więc kilka rozstepików pojawiło mi sie na biuscie,bo z rozmiaru B weszłam na ...nawet nie wiem jaki to rozmiar, a kazdym razie staników nie mogłam sobie kupic).
Teraz znowu jestem w ciązy, ale z oliwek zrezygnowałm a uzywam mleczko hypoalergiczne dla niemoląt Nivea baby i jak narazie super. W tej ciązy mam skłonności do jakis tam podraznien wiec lekarz polecił mi ,ze to co dobra dla dzidzi dobre i dla mnie-najwiecej smaruje brzuszek i mimo duzychrozmiarów jest świetnie nawilżony, prawie jak pupcia niemolaczka.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluj.e.
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 09:19   #127
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

ja również kupiłam krem przeciw rozstępom, ale nie pojawiały sie u mnie bardzo długo, a krem rzeczywiście nie miał pięknego zapachu i o odstawiłam. W efekcie teraz na początku dziewiątego miesiąca widzę efekty uboczne - malutkie rozstępiki, więc po ciąży trzeba będzie zaopatrzyć sie w jakieś zwalczacze Co do innych kosmetyków pielęgnacyjnych, to balsamy nawilżające, ujędrniające i oliwkowa mgiełka J&J, bardzo dobrze nawilża całe ciało i przyjemnie pachnie. Poza tym dbam o siebie tak jak w czasie, kiedy nie byłamw ciąży ( w końcu ciąża to nie choroba), więc peelingi, maseczki itd. nie wyszły z codziennej pielęnacji. POzdrawiam.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 09:29   #128
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Zazdroszczę Wam dziewczyny ze możecie w ciąży normalnie używac kosmetyków. Ja przeżywam koszmar bo mdli mnie od wszystkich kosmetycznych zapachów, jestem w 17 tygodniu i wcale mi ta zapachowa awersja nie przechodzi, nic a nic . Myję się szarym mydłem Jeleń, używam bezzapachowego dezodorantu SVR, raz na kilka dni nakladam (z wielkim obrzydzeniem) krem bezzapachowy Ziaji na twarz, a włosy myję raz na 10 dni i za każdym razem to odchorowuję - i to praktycznie wszystkie moje kosmetyki. Boję sie ze będę miała rozstęp na rozstępie bo mam do nich skłonnosci i cholernie suchą skórę, jak krokodyl, juz nie wiem co mam ze sobą zrobic
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 09:57   #129
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Chodzi mi o konkretne kosmetyki, zwłaszcza na biust. Poczytałam na KWC opinie o Musteli i wg. dziewczyn są one do bani. Mam b. suchą skórę więc oliwka będzie ok, ale na noc. Normalnie pracuje od rana i nie bardzo wyobrażam sobie czekać aż się wchłonie rano. A jak nie oliwka to co? Poczytałąm trochę o kremie ATW na biust - może któraś z was stosowała go w Ciązy
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 10:09   #130
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Anita na początku to moje gratulacje

Ja używam jak narazie tylko oliwki w żelu Johnsons Baby, dobrze nawilża i nie jest tak tłusta jak zwykłe oliwki.
A co do Musteli to wszyscy mi poradzają te kosmetyki, wiele koleżanek mówi, że są bardzo dobre, ja sama ich nie próbowałam, częsciowo ze względu na cenę a częściowo ze względu, że póki co to moja oliwka dobrze spełnia swoje zadanie
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 10:10   #131
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

JA POLECAM Z FIRMY ATW
Żel-krem do pielęgnacji biustu
Producent: A.T.W.
Cena: ok 27,00

Pojędrnia i uelastycznia łatwo wiotczejącą skórę biustu i dekoltu zapewniając jej ładny i zdrowy wygląd, wzmacnia włókna kolagenowe. Działa profilaktycznie przeciw rozstępom. Przebadany na kobietach w ciąży i karmiących - jest całkowicie dla nich bezpieczny. Zawiera algi morskie, lawendę, pączki topoli, iglicę, homeop.wyciąg z kasztanowca, wit.E, aminokwasy, oleje roślinne.

Zabieg pielęgnacyjny na biust
1. Umyj ciało Ujędrniającym żelem do mycia i pielęgnacji ciała z wyciągiem z miłorzębu japońskiego i bluszczu. Spłucz obficie wodą
2. Rozpyl na biust Nastroje.
3. Nałóż na biust grubszą warstwę Preparatu do pielęgnacji biustu i zrób delikatny masaż wokół piersi wykonując ruchy w kształcie ósemki.

Może być stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Pojemność: 125ml

JESTEM W 7 MIESIACU I NAPRAWDE SKORA JEST SUPER ELASTYCZNA I MIEKKA, POZATYM Z PENATEN JEST KREM NA ROZSTEPY, CIEZKO SIE GO ROZSMAROWUJE ALE DZIAŁA REWELACYJNIE, UZYWAM GO DO SMAROWANIA BRZUSZKA
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 10:28   #132
sylwi_2005
Raczkowanie
 
Avatar sylwi_2005
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 427
GG do sylwi_2005
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Tez slyszalam o kismetykach z firmy Mustella ale niestety jak dla mnie za drogie ja uzywam kremu przeciwko rozstepom z kompleksem ujedrniajacym firmy Gerber (25zł-150ml) i jestem bardzo zadowolona.mozna go stosowac zarowno na biust jak i na brzuch czy uda. dobrze sie wchłania i łatwo rozprowadza. po oliwkach mam wrazenie tłustej skory wiec nie uzywam
sylwi_2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 17:38   #133
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Talking Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Muszę zabrać się i to szybko za biust, bo mi rośnie w oczach
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:00   #134
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

poszukaj, juz byl taki watek, napewno znajdziesz wiecej porad
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:20   #135
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Witaj
Ja od serca mogę polecić krem o nazwie Fissan,w biało-różowej tubce,nie jest on produkcji polskiej,kosztuje do 20zł,ja płaciłam 18,ma tłustą konsystencję i dosyc ciezko to wsmarować,ale bardzo fajnie spłyca rozstepy,stają się niewidoczne,a swieze te fioletowe znikają...powróciłam do niego znowu bo zaczeły mi się pojawiać...jak dotąd jest dla mnie najlepszy...Dostaniesz go w aptece.
Słyszałam też,że pomaga smarowanie ciała w czasie ciąży zwykłą oliwką dla dzieci.ale tylko słyszałam
Pozdrawiam serdecznie
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:39   #136
amo
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar amo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Cytat:
Napisane przez Anita
Chodzi mi o konkretne kosmetyki, zwłaszcza na biust. Poczytałam na KWC opinie o Musteli i wg. dziewczyn są one do bani.
Do bani???
Moja siostra przez całą ciążę stosowała Mustelę na biust i nie ma żadnych rozstępów! Te kosmetyki są dość drogie, ale za skuteczność warto zapłacić trochę więcej
amo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 13:26   #137
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

co do tłustości oliwki - wypróbuj oliwkową mgiełkę J&J taką w sprayu, nie jest wcale tłusta. Ja używam codziennie po porannym i wieczornym prysznicu albo po kąpieli i jestem zadowolona. Spryskuję ciałko, wsmarowuję i nie widzę żandego tłustego filmu, za to skóra jest bardzo delikatna, taka gładziutka w dotyku, super - ja polecam.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 12:44   #138
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Szukałam różności na KWC. Tam o produkatach Musteli są bardzo złe opinie. Któraś z dziewczyn nawet stwierdziała, że ta firma specjalizuje się w kosmetykach dla dzieci, a mamy to tak przy okazji - i to niezbyt udanie. Bardzo zależy mi na zapobieżeniu rozstępom, mogę nawet wydać trochę więcej ale żeby to miało jakiś sens. Czasem płaci się tylko za firmę, a efekty jak po oliwce za 10 zł.
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 07:50   #139
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

W czasie pierwszej ciąży stosowałam Vichy (rozstępy mnie ominęły), teraz używam Vichy na brzuch i piersi, natomiast na uda i pupę preparat antycellulitowy Farmony, który może być stosowany przez kobiety w ciąży.O rozstępy w tych miejscach specjalnie się nie martwię, ponieważ nie ,,przytyły" za bardzo. Właściwie prawie w ogóle. Farmonę stosuję od dwóch dni, więc o jej skuteczności zamelduję za miesiąc. Do tej pory masowałam uda, pupę i łydki oliwką - trochę to pomagało na krążenie (miałam koszmarne bóle mięśni wynikające właśnie z powodu zaburzeń krążenia).
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 14:11   #140
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Wszystkie moje znajome w czasie ciazy stosowały Krem przeciw rozstępom firmy Gerber bezzapachowy hypoalergiczny - im pomógł. Nie chce nikogo zasmucać ale mi się wydaje że jeżeli ktoś ma tendencje do rozstępów a do tego obciązony genetycznie (np mama miała) to żaden krem nie pomoże. Tak było w moim przypadku już w czasie dojżewania od szybkiego wzrostu dostałam rozstępy na nogach. W czasie ciąży od samego początku stosowałam oliwke i opisany wyżej krem. Dosłownie w ciągu jednego dnia ok 8 miesiąca ciązy rano jak się ubierałam nic, a wieczorem rozbieram się patrze w lustro rozstepy na piersiach i po bokach tali . Pewnie jak bym nie smarowała to były by większe ... napewno należy skóre natłuszczać ale wydaje mi się że nie ma co kasy wydawać na drogie kremy zwykła oliwka wystarczy ... powodzenia
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 10:00   #141
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

A gdzie kupowałaś ten krem Gerbera?, patrzyłam już w paru sklepach, ale nic takiego nie ma. Może apteki?
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 20:17   #142
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Cytat:
Napisane przez kasiulka
Zazdroszczę Wam dziewczyny ze możecie w ciąży normalnie używac kosmetyków. Ja przeżywam koszmar bo mdli mnie od wszystkich kosmetycznych zapachów, jestem w 17 tygodniu i wcale mi ta zapachowa awersja nie przechodzi, nic a nic . Myję się szarym mydłem Jeleń, używam bezzapachowego dezodorantu SVR, raz na kilka dni nakladam (z wielkim obrzydzeniem) krem bezzapachowy Ziaji na twarz, a włosy myję raz na 10 dni i za każdym razem to odchorowuję - i to praktycznie wszystkie moje kosmetyki. Boję sie ze będę miała rozstęp na rozstępie bo mam do nich skłonnosci i cholernie suchą skórę, jak krokodyl, juz nie wiem co mam ze sobą zrobic
Ja polecam Tobie oleje roślinne przeznaczone do masażu- są one bezwonne dobry będzie ze słodkich migdałów. Rozsępy skóry(pociążowe) ol. lawendowy 3krople, ol. geraniowy 2 krople.Oczywiście te olejki stosujemy dopiero dopiero od 5miesiąca ciąży. jest dużo olejków, których w pierwszym okresie się nie stosuje. Sądzę ,że lepiej czysty olej roślinny.
borman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 20:47   #143
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Cytat:
Napisane przez Anita
A gdzie kupowałaś ten krem Gerbera?, patrzyłam już w paru sklepach, ale nic takiego nie ma. Może apteki?
sorrki ale dopiero teraz przeczytałam ... zwykle w sklepach Tessco na dziale z kosmatykami dzieciencymi lub w aptece (tam droższe) krem jest w tubie niebiesko-białej z kangurkiem
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:40   #144
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

gartuluję Ci niteczko!!
pamietaj, lepiej zapobiegac niż leczyć tym bardziej, że tych durnych rozstępów nie da się wyleczyć. ja chciałam zaoszczędzić jak byłam w ciąży, bo szkoda kaski itd i teraz po porodzie musze zmagać się tym niepokonanym żywiołem. brzuch smarowałam, nie mam ani pół rozstępka, ale nie pomyślałam już o np pośladkach... no cóż, bywa...
poza tym trzeba całą ciążę dbać o ciało, mnie rozstępy pojawiły się dopiero po porodzie, mimo to, że moja mama nie ma ani jednego rozstępka ani nikt w rodzinie (ojoj, ta cywilizacja i wszystkie związane z nią zagrożenia). na rynku wiele jest kosmetyków ale świetnie sprawdza się oliwka! genialnie zmiękcza skórę, która może się spokojnie rozciągać i rozciągać
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 11:06   #145
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

a moze któraś z was uzywała olejku Clarinsa Tonic przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży?? jestem ciekawa czy nie drażnił was jego zapach?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:48   #146
Ametrin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 51
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Nitko gratulacje

u mnie oliwka kompletnie sie nie sprawdzila, mialam po niej tak sucha skore ze drapalam sie do krwi spobowalam tlustego mleczka do ciala i to bylo to smarowalam brzuszek przynajmniej dwa razy dziennie od trzeciego miesiaca ciazy, efekt taki, ze skora slicznie sie rozciagnela, i nie mam wcale rozstepow
Ametrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 12:41   #147
saashi
Raczkowanie
 
Avatar saashi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 34
Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

Moja przyjaciolka w trakcie dwoch ciaz smarowala sie dzien w dzien (od 2-go m-ca) mazidlami Mustelli i Gaelenic'a, na ktore wydala mnostwo pieniedzy. I co? I nic, ma tak tragiczne rozstepy, ze tylko laser moze pomoze . Juz sama nie wiem co jest dobre a co nie.
Ja stosuje oliwke Rossmann'a (specjana dla ciezarowek i na prawde bardzo dobra!!!) i na to balsam do ciala. Poki co zadnego rozstepu (chociaz moja mama ma ich duzo), lecz wiem, ze to moze sie jeszcze zmnienic.
saashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:19   #148
grzałeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 12
GG do grzałeczka
Smile Dot.: Czym pielęgnować ciało i biust w czasie ciąży

zwykła oliwka dla dzieci jest rewelacyjna,bardzo dobrze nawilza skórę,a przecież o to właśnie chodzi,u mnie i kilku kolezankach sprawdziła sie
grzałeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 13:02   #149
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
kremy w czasie ciązy

dziewczyny jakie stosujecie kremy do twarzy i pod oczy w czasie ciąży? czy mozna uzywać tej samej pielęgnacji (do twarzy) co przed ciążą????
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 13:10   #150
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: kremy w czasie ciązy

Nie wszystkich kremów, kosmetyków powinnas używac w ciąży. Zrezygnuj z kremów z retinolem / retinoaldehyd/, kwasami /AHA,azelainowy, inne/, generalnie środków wybielających, silnie złuszczajacych, fotouczulających skórę.
Najlepszym wyjściem byłby preparat na bazie witaminy C /kwas askorbinowy/, kremy nawilżające / np Hydraphase LRP/, ewentualnie matujace dl askóry mieszanej lub suchej.
Oczywiscie filtry jako podstawa zawsze.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 10:22:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.