ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 10:14   #1
marysia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4

ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi


Nie znalazłam nigdzie takiego wątku, a chciałabym zapytać o rozjasnianie brwi. W wielu źródłach próbowałam się już dowiedzieć, ale nikt nie słyszał o rozjaśnianiu brwi i preparatach do tego słuzących. a ja chciałabym moje kruczoczarne brwi zrobić henną na jakiś krzykliwy kolor (czerwień, niebieski) tylko podejrzewam, że henna nie złapie mi na czarne brwi. nie chce eksperymentować rozjaśnieczem do włosów, jak mi radziły niezbyt ogarniete dziewczyny na innych forach, bo to mogłoby sie skonczyć katastrofą. więc co mam zrobić??? czym mogę je rozjasnic tak, żeby kolorowa henna złapała? bardzo proszę o odpowiedz, bo marzę o kolorowych brwiach już od miesięcy!!!
marysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 10:33   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez marysia77 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam nigdzie takiego wątku, a chciałabym zapytać o rozjasnianie brwi. W wielu źródłach próbowałam się już dowiedzieć, ale nikt nie słyszał o rozjaśnianiu brwi i preparatach do tego słuzących. a ja chciałabym moje kruczoczarne brwi zrobić henną na jakiś krzykliwy kolor (czerwień, niebieski) tylko podejrzewam, że henna nie złapie mi na czarne brwi. nie chce eksperymentować rozjaśnieczem do włosów, jak mi radziły niezbyt ogarniete dziewczyny na innych forach, bo to mogłoby sie skonczyć katastrofą. więc co mam zrobić??? czym mogę je rozjasnic tak, żeby kolorowa henna złapała? bardzo proszę o odpowiedz, bo marzę o kolorowych brwiach już od miesięcy!!!
Przyznam szczerze, że nigdy o takim czymś nie słyszałam. Może powinnaś udać się do kosmetyczki?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 14:37   #3
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że nigdy o takim czymś nie słyszałam. Może powinnaś udać się do kosmetyczki?
mi się wydaje, że kosmetyczka nie będzie wiedziała. bo raczej ni wykonuje tkaich zabiegów często [jeśli w ogole kiedykolwiek]


Kolorowa henna? To są takie, w róznych kolorach? Może jakieś szczegóły?
Widziałam dużo zdjęc jak dziewczyny miały kolorowe brwi [zazwyczaj pod kolor włosów] też bym się chetnie dowiedziała jak to zrobic
__________________
violent inside,
beautiful and
evil...
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:48   #4
Victoria4ever
Przyczajenie
 
Avatar Victoria4ever
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 6
GG do Victoria4ever
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

czytałam ostatnio że magdalena cielecka farbuje brwi pod kolor blond włosów. Więc kosmetyczka na pewno będzie znała ten problem
Victoria4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:04   #5
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Mocno wątpię, żeby jakakolwiek kosmetyczka w tym kraju znała ten problem. Większość zrobi ze zdumienia wielkie oczy i oświadczy "ale przecież brwi się przyciemnia!"
Nie tylko Magda Cielecka rozjaśnia brwi, robi to większość przefarbowanych na blond amerykańskich i angielskich aktorek. Sadzę, że to robota ich fryzjerów, ale w Polsce każdy fryzjer, którego o taką usługę pytałam traktował to w kategorii żartu i jakiejś mojej dziwacznej fanaberii

__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:49   #6
Niuniutek
Raczkowanie
 
Avatar Niuniutek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 123
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

moze woda utleniona...?

ja mam brwi bielutkie, ale tak juz ma byc - po hennie (brazowej) wcale nie wygladam dobrze wiec kocham je takie, jakie sa
__________________
Niuniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 08:24   #7
cadbury
Raczkowanie
 
Avatar cadbury
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

sama kiedyś chciałam rozjaśnić brwi, ale kosmetyczki w moim mieście o tym nie słyszały ale ostatnio na allegro trafiłam na hennę blond ale waham się nad kupnem bo nie wiem co mi wyjdzie na moich ciemnych brawiach.
cadbury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 08:47   #8
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

ja sie zrobilam rok temu na blond wiec ciemne brwi zle wygladaly z jasnymi wlosami. tez pytalam sie kosmetyczki o rozjasnianie i powiedziala ze takiego zabiegu nie wykonuje brązowa henna wychodzi za ciemno, a jak rozjasniam woda utleniona to te cienkie wloski robia sie jasne albo rude a te grubsze dopiero po 2-3 takiech zabiegach zaczynaja sie rozjasniac i tez przewaznie na rudo
chyba kupie sobie ta henne z allegro. 13,50zl to nie duzo tylko czy kolor blond rozjasni ciemne brwi?
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:05   #9
marysia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez cadbury Pokaż wiadomość
sama kiedyś chciałam rozjaśnić brwi, ale kosmetyczki w moim mieście o tym nie słyszały ale ostatnio na allegro trafiłam na hennę blond ale waham się nad kupnem bo nie wiem co mi wyjdzie na moich ciemnych brawiach.
Niestety henna blond nie rozjasnia! można sobie nią nadać kolorek tylko wtedy jaki się ma naprawde jasne brwi. a kosmetyczki? macie rację - nic nie wiedzą. nasz kraj jest 30 lat do tyłu z takimi nowinkami kosmetycznymi. wiem, ze np w londynie robi to pierwsza lepsza kosmetyczka. U nas w polsce zwiedziłam juz chyba wszystkie salony w warszawie i nic!
marysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:12   #10
marysia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

XXkaciaXX

są i są super! np naiebieska granatowa , czerwona. możesz je znalezc na allegro nazywają się RefectoCil.
marysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:38   #11
shika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Ja zrobiłam farbą do włosów przy farbowaniu włosów...mimo że piszą żeby tego nie robić. Opłaciło się, a brwi mają sie dobrze xD aczkolwiek nikogo nie namawiam!
shika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 18:42   #12
kAAmciAA0123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez shika Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam farbą do włosów przy farbowaniu włosów...mimo że piszą żeby tego nie robić. Opłaciło się, a brwi mają sie dobrze xD aczkolwiek nikogo nie namawiam!
moj kumpel sobie pofarbował brwi na czrno , ponieważ gdy pofarbował włosy brwi miał blond i nie pasowało mu ..wiec postanowił zwykła farbą pofarbować se brwi...Toooooooooo duuuużżży błąd, ponieważ gdy bedzię miał lekkie odrosty lub będzie chciał pofarbować znów na inny kolor włosy to brwi nie będą pasować..wtedy co tylko musi zrobic?? zgolić se brwi... a one szybko nie rosną u chłopaków...:conf used:
kAAmciAA0123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:42   #13
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez shika Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam farbą do włosów przy farbowaniu włosów...mimo że piszą żeby tego nie robić. Opłaciło się, a brwi mają sie dobrze xD aczkolwiek nikogo nie namawiam!
ja robie tak samo... mam stara spiralke od tuszu do rzes, maczam ja w farbie i delikatnie przeczesuje wloski... 5 min i jest bosssko
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 18:43   #14
marysia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez shika Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam farbą do włosów przy farbowaniu włosów...mimo że piszą żeby tego nie robić. Opłaciło się, a brwi mają sie dobrze xD aczkolwiek nikogo nie namawiam!

a jaka farbą robiłaś??? i ile ją trzymałaś??? boje sie troche ale w ostatecznosci posunę do tego:P


Ankalime jakiej farby używasz????

czy brwi nie robią się wtedy żółte??? bo ja słyszałam że robią się żółte lub pomarańczowe i to koszmarnie wygląda!
marysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 19:20   #15
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez marysia77 Pokaż wiadomość
a jaka farbą robiłaś??? i ile ją trzymałaś??? boje sie troche ale w ostatecznosci posunę do tego:P


Ankalime jakiej farby używasz????

czy brwi nie robią się wtedy żółte??? bo ja słyszałam że robią się żółte lub pomarańczowe i to koszmarnie wygląda!

ja uzywam do tego celu zwyklego rozjasniacza do wlosow, reszte mieszaniny po prostu zuzywam na rece i okoloce pepka
na glowie farbuje sobie wlosy w odcieniach miedzianego, jesiennego blondu.
ja mam brwi koloru slowianskiego blondu, czyli mysie wiec im niewiele trzeba, jesli nie chcesz ryzykowac, uzyj zwyklej wody utlenionej i przecieraj brwi wacikiem, po tygodniu dwoch powinny sie delikatnie rozjasnic. i przy okazji kontrolujesz 'efekt'.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 10:01   #16
shika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Ja robiłam jakimś super jasnym blondem od garniera, trzymałam koło 25 minut i wyszły fajne, taki ciemny blond. Ale teraz odrastają moje czarne i znów będe musiała robić.
shika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 12:22   #17
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez Nicole the Blonde Pokaż wiadomość
ja sie zrobilam rok temu na blond wiec ciemne brwi zle wygladaly z jasnymi wlosami. tez pytalam sie kosmetyczki o rozjasnianie i powiedziala ze takiego zabiegu nie wykonuje brązowa henna wychodzi za ciemno, a jak rozjasniam woda utleniona to te cienkie wloski robia sie jasne albo rude a te grubsze dopiero po 2-3 takiech zabiegach zaczynaja sie rozjasniac i tez przewaznie na rudo
chyba kupie sobie ta henne z allegro. 13,50zl to nie duzo tylko czy kolor blond rozjasni ciemne brwi?

ja tez sie zastanawiam nad tą henna blond. Mam naturalne brwi prawie czarne. Teraz zafarbowalam sie na brąz i chcialabym lekko brwi rozjasnic. ale sie boje tą henna blond
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 20:12   #18
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

pytanie do dziewczyn stosujacych wode utleniona na brwi..
czy one bardzo sie oslabiaja po takim zabiegu? wypadaja bardziej? mozecie cos napisac na ten temat?ja jestem szatynka o ewidentnie cieplym odcieniu wlosow i nauralnych smoliscie czarnych brwaich( dziwne..) i jakos mi one nie pasuja, tym bardziej ze mysle o jasniejszym kolorze wlosow , jakims rudym, ale te ciemne brwi zepsuja efekt
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 22:49   #19
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
pytanie do dziewczyn stosujacych wode utleniona na brwi..
czy one bardzo sie oslabiaja po takim zabiegu? wypadaja bardziej? mozecie cos napisac na ten temat?ja jestem szatynka o ewidentnie cieplym odcieniu wlosow i nauralnych smoliscie czarnych brwaich( dziwne..) i jakos mi one nie pasuja, tym bardziej ze mysle o jasniejszym kolorze wlosow , jakims rudym, ale te ciemne brwi zepsuja efekt
czytałam gdzies ze woda osłabia, dlatego pytałam własnie o henne rozjasniająca blond bo tez mam czarne
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 13:05   #20
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
czytałam gdzies ze woda osłabia, dlatego pytałam własnie o henne rozjasniająca blond bo tez mam czarne
szkoda
henna to ziola, nie odbarwiaja wlosa, wiec niestety nie wierze aby byla w stanie mocno rozjasnic czarne brwi
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:43   #21
arkana
Raczkowanie
 
Avatar arkana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Witam,
chcialabym odswiezyc temat, poniewaz mam podobny problem. Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond, ale natura obdarzyla mnie czarnymi brwiami. Od 8 miesiecy farbuje sie na czarno i jest mi z tym kolorem do twarzy. Ale od pewnego czasu postanowilam, ze chce byc blondynka. Czekam, az odrosna mi moje naturalne wloski, zeby nie meczyc ich tak tym rozjasnianiem z tego czarnego, ale co z brwiami? Blondynka z czarnymi brwiami nie wygladalaby apetycznie.
Jak przeczytalam wyzej, radzilyscie wcierac wacikiem wode utleniona, ale nie rozjasni mi to chyba tak mocno? A moze bedzie wystarczajace, zeby nie wygladac glupio? Za wszelkie rady, bardzo dziekuje!
arkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 12:29   #22
meggie_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Witam, chciałabym ponowić wątek!
Mam podobny problem - włosy w ciepłym czekoladowym odcieniu a brwi czarne wpadające niestety w szarość. Na zachodzie farbowanie brwi w każdym salonie kosmetycznym to standart - u nas, zawsze zdziwienie i pukanie palcem w czoło.. Chciałabym przefarbować je na podobny odcień co włosy, ciepły brąz. Obawiam się ze farbą do włosów moge sobie zrobić większy problem niz mam, nie chciałabym skończyc z rudymi lub niewidocznymi brwiami. Szukam profesjonalnej pomocy - CZY KOMUŚ SIĘ MOŻE UDAŁO ZNALEŹĆ W WARSZAWIE SALON KOSMETYCZNY/FRYZJERSKI, KTÓRY BY SIĘ TYM ZAJMOWAŁ?? To niemożliwe, żeby o tym nie słyszano, gdyż faktycznie wiele polskich aktorek, ma farbowane brwi - np. Brodzik była kiedys brunetką z kruczoczarnymi brwiami!
meggie_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 00:29   #23
dusia8808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Mam podobny problem z brwiami.. tzn są ciemno brązowe nawet ładne.. ale włosy rozjasniane blond, wiadomo jak to wygląda, a bałam sie rozjaśniać brwi na własną rekę wiec zrobilam sobie kilka pasemek pod spodem na szyji i przy uchu na taki właśnie ciemny brąz żeby podpasować do brwi, ale skoro piszecie że na zachodzie zmiana koloru brwi to standart u kosmetyczek a biorąc pod uwagę że jestem w Anglii moze nie zrobie z siebie kretynki kiedy pójde i podpytam.. jak będe coś wiedziec to podziele się z wami informacjami.. podpatrze produkt itp
powiedzcie mi czy moze wiecie coś więcej bo obawiam się że jak już sie rozjaśni brwi to czy one urosną i czy z powodu odrostów bedzie trzeba taki zabieg powtarzać??
Wydaje mi się, że Joasia Koroniewska kiedy zmienila kolor wlosów na blond rozjaśniła też sobie ładnie brwi, wygląda to naturalnie, a ja własnie troche zrezygnowana byłam ponieważ balam sie ze to jakoś sztucznie będzie wyglądać..
dusia8808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 21:54   #24
Alliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Ja również podpisuję się pod tym wątkiem. Mam włosy blond , bardzo jasne , naturalne. Brwi mam brązowe i ciemne rysy twarzy. Zawsze chciałam mieć jaśniutkie brwi , ledwo widoczne... nie wiem jak to zrobić.; /
Alliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 00:10   #25
B a n d i t Q u e e n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

up
Dziewczyny, używała może któraś z Was henny Refectocil nr 0 (blond), ale do czarnych, mocnych, wręcz sztywnych brwi? Planuję na początku roku zacząć rozjaśnianie włosów i nie za bardzo widzę moje brwi w połączeniu z jasnymi włosami.. Czy ta henna w ogóle rozjaśnia tak ciemne, mocne brwi? I czy nie wyjdą jakieś żółte
pozdrawiam
B a n d i t Q u e e n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 21:33   #26
Mymanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Witam!Chciałam się dowiedzieć jak to jest z rozjaśnionymi brwiami.Czy wracają one do naturalnego koloru(po Sally Hansen)czy juz zawsze pozostają rozjaśnione.Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam
Mymanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:25   #27
Mymanilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Podbijam
Mymanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 01:25   #28
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

NO i jak dziewczyny?
ktoras odwazyla sie zastosowac refectocil?

zamowilam wlasnie na allegro blond i jasny braz..
jak nie wyjdzie blondem to walne ten jasny braz

i sie podziele doswiadczeniami

mam czarne, kruczoczarne sztywne grube brwi.. no nie wiem.. najwyzej bedzie trzeba zafundowac sobie grzywke :P
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:26   #29
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

no więc jeśli ktoś będzie szukał sposobu na rozjaśnianie - to w koncu znalazlam

aktualnie jestem dosc jasna blondynka.

kupiłam sobie refectocil odcien blond i jasny braz.

nalozylam blond rozmieszany z 3% woda utleniona na 15 min (nie wiem czy mozna az tak dlugo, ale brwi nie wypadly ;P na opakowaniu jest, ze 5-10 min, ale ja mam baaardzo czarne brwi i dopiero po 15 sie rozjasnily)

zmylam

nastepnie jasny braz, ale doslownie na 15-20 sekund

zmylam i mam piekny ciemny braz

mialam problem z odmyciem skory po ciemnej hennie, ale wody+mydlo i jakos doszorowalam.
nie wiem jak sie bedzie to trzymac, bo nigdy nie mialam henny (nie potrzebowalam), a zrobilam to jakas godzine temu. na razie wyglada cudnie i szalenie pasuje do wloskow

takze nie ma co wydziwiac z farbami do wlosow.

aaa, jeszcze jedno. ta blond henna dosc ciezko sie rozprowadza. mowiac szczerze probowalam patyczkiem, pedzelkiem, szczoteczka.. az w koncu nalozylam palcem :P
po 12 minutach rozczesalam brwi szczoteczka i jeszcze zostawilam na kilka minut.
rozjasnily sie rownomiernie.

i mam nadzieje, ze w koncu rozwiazalam problem z brwiami

powodzenia!

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2016-03-30 o 11:26
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:43   #30
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: ROZJAŚNIANIE BRWI, Zmiana koloru brwi

Cytat:
Napisane przez Mymanilla Pokaż wiadomość
Witam!Chciałam się dowiedzieć jak to jest z rozjaśnionymi brwiami.Czy wracają one do naturalnego koloru(po Sally Hansen)czy juz zawsze pozostają rozjaśnione.Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam
Tak przypadkiem trafiłam na ten watek, bo za mocno zrobiłam brwi henną czarną... Ale wiem, że czy to rozjaśnione, czy też przyciemnione brwi, odrastają I wracają wtedy do naturalnego koloru Brwi tak jak każdy inny włos starzeją się i obumierają i na ich miejsce wyrastają nowe włoski w naturalnym kolorze. U różnych osób może to odbywać się w różnym czasie...

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2011-08-28 o 21:44
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 17:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.