Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-30, 20:49   #3151
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez alicjakohel91 Pokaż wiadomość
Poleciła mi go śliczna znajoma, jest modelką i sam mówił, że do niego przychodzą z polecenia modelki. Co do dziewczyny na instagramie jest znana z Polski śliczna blondyna z błękitnymi oczami jak Husky nie mogę podawać danych ale ma na imię Olga. Ślicznie zrobił jej piersi a sama oceniała go pod niebiosa, później czytałam o nim, oglądałam wywiady, operuje w kilku miejscach a sam ma klinikę w Poznaniu i w Jordanii bo nie jest rodowitym Polakiem. U innych chirurgow ma opinię ogromnej wiedzy. Ufam mu, bo widziałam jego prace i dziewczyny zadowolone po operacji

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------



Jako pierwszy w Polsce wykonał w powodzeniem przeszczep włosów w bliźnie. A sam szkoli innych chirurgów. Ma dużo nagród i jest ceniony wśród innych znanych chirurgów np bieleckiego - który operuje w jego klinice, napisał mi, że dr zna się na powiekszaniu piersi jak mało kto. Także z opinii kolezanek które maja piekne biusty i innych chirurgow to ufam mu
Wiem o kim piszesz ... Olga T ... 😉 śliczna dziewczyna o magicznych oczach. Biust naturalny miała piękny wiec co by nie włożył efekt będzie.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 20:50   #3152
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witam nowe forumowiczki 😉 Dziewczyny wrzuciłam krzywusy, no powykręcały się niesamowicie. Ismenko zerknij, chyba idę w Twoje ślady, obym tak jak Ty skończyła co się z nimi .... ten tego? Dużo mam wg Was opuchlizny?
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 20:57   #3153
alicjakohel91
Przyczajenie
 
Avatar alicjakohel91
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 17
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Wiem o kim piszesz ... Olga T ... 😉 śliczna dziewczyna o magicznych oczach. Biust naturalny miała piękny wiec co by nie włożył efekt będzie.
Zastanawiałam się nad bielec. dydym. a nim i pozostałam przy wyborze bo kilka modelek ma ladny biust od niego O.T po ciąży miała obwisłe. A co do rozmiarów, nie podoba mi się efekt przy dużym implancie braku przerwy między piersiami i sutki na boki, często taki efekt widywałam. Ale mi to raczej nie grozi przy rodzynkach wyjsciowych
__________________
Konsultacja ---> 14 lipca allergan 330 okrągłe średni profil
Operacja -----> 6.12.2017 :O
alicjakohel91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 21:27   #3154
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez alicjakohel91 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad bielec. dydym. a nim i pozostałam przy wyborze bo kilka modelek ma ladny biust od niego O.T po ciąży miała obwisłe. A co do rozmiarów, nie podoba mi się efekt przy dużym implancie braku przerwy między piersiami i sutki na boki, często taki efekt widywałam. Ale mi to raczej nie grozi przy rodzynkach wyjsciowych
Co do tego pierwszego, to jak dobrze mniemam to doktorek z Poznania i moje dwie koleżanki robiły u niego piersi i obie są zadowolone
__________________
11.04.13 P.S Poznań Nosek
02.10.17 A.K JUŻ SĄ Sebbin 380cc /12,2/11,5/5,5/
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 21:33   #3155
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez alicjakohel91 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad bielec. dydym. a nim i pozostałam przy wyborze bo kilka modelek ma ladny biust od niego O.T po ciąży miała obwisłe. A co do rozmiarów, nie podoba mi się efekt przy dużym implancie braku przerwy między piersiami i sutki na boki, często taki efekt widywałam. Ale mi to raczej nie grozi przy rodzynkach wyjsciowych
Posłuchaj intuicji jeśli widziałaś jego dzieła i Ci się podobały a dodatkowo polecały Ci go inne dziewczyny to zostań przy tym wyborze
Ja tez poszłam ze intuicją choć tu w Warszawie bardziej popularny jest ten sławny A.B to ja jednak wybrałam M.Ch i jestem bardzo zadowolona - efekty możesz sama zobaczyć u mnie w albumie
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 21:51   #3156
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witajcie Dziewczyny

Alicja witamy

Lotiel gratki Pieknie i gładko przez to przeszłaś
My z Luką na stole lądowalysmy 9-10, a o 15-16 ku zaskoczeniu pielęgniarek juz wyskakiwalysmy z łóżek, zeby rozrabiać

Lena i Lika rozumiem Was doskonale
Lenka dla mnie rowniez kupowanie kostiumów kąpielowych było ciezkim przeżyciem, a juz kostiumy jednoczęściowe-trauma! Z reszta sam pobyt na basenie/plazy tez nigdy nie był dla mnie w pełni przyjemny ani relaksujący
Lika do mnie nie dociera, ze juz koniec z wielkimi push-upami, a w zasięgu moich mozliwosci za jakis czas pojawia sie koronki, ktore w bieliźnie tak lubie
Śliczne masz piersi

Komtesa bardzo dobrze, ze udalo Ci sie umówić na to USG
Gratuluje tak owocnych zakupów Niepraktyczne ciuszki sa najfajniejsze przyjemnego używania

Toskania obłędne masz piersi!

Ona Twoje tez są rewelacyjne, równiutkie, okrąglutkie

Śliczne macie te piersiaki Ja na moje od dwóch dni patrzę ze zgrozą Lewa jakby "uwolniła sie" i obniżyła, w ogóle wizualnie sprawia wrażenie większej, za to prawa, ta w ktorej mięsień tak mi sie mocno spinał (biore preparat na skurcze i juz nie dokucza mi to uczucie tak bardzo), nadal taka spięta jakby i wyżej została, i sutek jakby w dół zaczął patrzeć...nie no koszmar!
Dobrze, ze zrobiłam sobie te cycki wylacznie na potrzeby własne, a nie przemysłowe, bo jak ja bym sie tam z takimi krzywusami pokazała?!?
Nadal (odpukać) nic a nic mnie nie boli i po cichu liczę, ze tak juz pozostanie za to mam straszną nadwrażliwość brodawek, wiec o założeniu czegokolwiek bez stanika zapomnij

Spokojnej nocy i pięknych snów
Uważajcie na siebie moje żelkowe frelki

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Witam nowe forumowiczki 😉 Dziewczyny wrzuciłam krzywusy, no powykręcały się niesamowicie. Ismenko zerknij, chyba idę w Twoje ślady, obym tak jak Ty skończyła co się z nimi .... ten tego? Dużo mam wg Was opuchlizny?
Luka Twoje tez szaleją?!? U mnie tragedia, najlepiej byłoby nie patrzeć zeby sie nie denerwować
Skoro tak jednocześnie nam sie powykręcanych, to moze to taki czas Oby sie opanowały, bo troche podświadomie mnie go martwi...ze tak juz zostanie i bedzie widoczne nawet spod ubrań
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 22:08   #3157
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zoji Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny

Alicja witamy

Lotiel gratki Pieknie i gładko przez to przeszłaś
My z Luką na stole lądowalysmy 9-10, a o 15-16 ku zaskoczeniu pielęgniarek juz wyskakiwalysmy z łóżek, zeby rozrabiać

Lena i Lika rozumiem Was doskonale
Lenka dla mnie rowniez kupowanie kostiumów kąpielowych było ciezkim przeżyciem, a juz kostiumy jednoczęściowe-trauma! Z reszta sam pobyt na basenie/plazy tez nigdy nie był dla mnie w pełni przyjemny ani relaksujący
Lika do mnie nie dociera, ze juz koniec z wielkimi push-upami, a w zasięgu moich mozliwosci za jakis czas pojawia sie koronki, ktore w bieliźnie tak lubie
Śliczne masz piersi

Komtesa bardzo dobrze, ze udalo Ci sie umówić na to USG
Gratuluje tak owocnych zakupów Niepraktyczne ciuszki sa najfajniejsze przyjemnego używania

Toskania obłędne masz piersi!

Ona Twoje tez są rewelacyjne, równiutkie, okrąglutkie

Śliczne macie te piersiaki Ja na moje od dwóch dni patrzę ze zgrozą Lewa jakby "uwolniła sie" i obniżyła, w ogóle wizualnie sprawia wrażenie większej, za to prawa, ta w ktorej mięsień tak mi sie mocno spinał (biore preparat na skurcze i juz nie dokucza mi to uczucie tak bardzo), nadal taka spięta jakby i wyżej została, i sutek jakby w dół zaczął patrzeć...nie no koszmar!
Dobrze, ze zrobiłam sobie te cycki wylacznie na potrzeby własne, a nie przemysłowe, bo jak ja bym sie tam z takimi krzywusami pokazała?!?
Nadal (odpukać) nic a nic mnie nie boli i po cichu liczę, ze tak juz pozostanie za to mam straszną nadwrażliwość brodawek, wiec o założeniu czegokolwiek bez stanika zapomnij

Spokojnej nocy i pięknych snów
Uważajcie na siebie moje żelkowe frelki

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------



Luka Twoje tez szaleją?!? U mnie tragedia, najlepiej byłoby nie patrzeć zeby sie nie denerwować
Skoro tak jednocześnie nam sie powykręcanych, to moze to taki czas Oby sie opanowały, bo troche podświadomie mnie go martwi...ze tak juz zostanie i bedzie widoczne nawet spod ubrań
Moich krzywych i tak nie zdołasz pobić ale nie ma co się oszukiwać, dziewczyny miały rację. Z tygodnia na tydzień piersi wyglądają lepiej
Cudownie że ciebie nic nie boli!!
Właśnie te sutki... Skubane wrażliwe xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 22:30   #3158
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Lika u Ciebie widać progress i to, że idzie z każdym tygodniem ku dobremu, nie opowiadaj

Zoji taaa, lewa wolna wizualnie, ale to ona mnie niepokoi, wychodzi poza kontur aż nadto i jest po prostu wielkaa i brzydka. Z sutkami mam to samo, do tego ich średnica...

Mąż mi dzisiaj cały dzień przypomina jak to tłumaczyłam mu cały proces gojenia, jego etapy, żeby się nie przerażał. Udało mi się wszystko, ON się nie przeraża

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Patrzę tak na to swoje zdjęcie i się zastanawiam jeszcze kaj te moje wysokie anatomy. Chyba ciężar i wielkość implantu je zniwelują

Okej ponarzekała, ale wybaczcie, to TE dni
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-30, 22:50   #3159
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Lika23 Pokaż wiadomość
Moich krzywych i tak nie zdołasz pobić ale nie ma co się oszukiwać, dziewczyny miały rację. Z tygodnia na tydzień piersi wyglądają lepiej
Cudownie że ciebie nic nie boli!!
Właśnie te sutki... Skubane wrażliwe xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Lika
Mam nadzieje, ze sie wyrównają
Wrzuciłam dzisiejsze foty

Luka popatrz tylko na to uderzające podobieństwo naszych zelkowych niesfornosci Od razu widać, ze spod ręki jednego ojca wyszły

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Lika u Ciebie widać progress i to, że idzie z każdym tygodniem ku dobremu, nie opowiadaj

Zoji taaa, lewa wolna wizualnie, ale to ona mnie niepokoi, wychodzi poza kontur aż nadto i jest po prostu wielkaa i brzydka. Z sutkami mam to samo, do tego ich średnica...

Mąż mi dzisiaj cały dzień przypomina jak to tłumaczyłam mu cały proces gojenia, jego etapy, żeby się nie przerażał. Udało mi się wszystko, ON się nie przeraża

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Patrzę tak na to swoje zdjęcie i się zastanawiam jeszcze kaj te moje wysokie anatomy. Chyba ciężar i wielkość implantu je zniwelują

Okej ponarzekała, ale wybaczcie, to TE dni

A ponarzekaj sobie, nie krępuj sie! czasami trzeba i po to tu wszystkie jesteśmy, zeby móc ponarzekać, ale uslyszec dobre słowo, bardziej doświadczonych słowa które ukoją i uspokoją Widzisz mąż uspokojony, przygotowany na zmiany, a Ty oczywiście sie wkrecasz Ach, my kobiety!
Nie robimy tak staramy się... choc wiem ze to trudne lepiej niz myslisz, staramy sie zachować spokój
Mam tak samo, ta lewa mi sie jakby rozlała i wyszła poza kontur klatki, ale takie mam wrażenie jakby to jej wlasnie ulżyło za to ta prawa taka jakby ściśnieta i pozgniatana
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP

Edytowane przez Zoji
Czas edycji: 2017-10-31 o 08:31
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 08:45   #3160
owieczka-18
Raczkowanie
 
Avatar owieczka-18
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 304
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej dziewczyny,
Ok miesiąca temu pisałam 2-3 posty na forum pełna obaw o opiekę nad małym dzieckiem po operacji....
Dziś jestem równe 4 tygodnie po i zdecydowanie nie było się czego obawiać przy odpowiedniej pomocy wytrzymałam ten okres bez podnoszenia dziecka ale juz po 3-4 dni robiłam przy nim mnóstwo innych rzeczy. Teraz lekarz już pozwolił na sporadyczne dźwiganie i czuje że jest rzeczywiście ok nic nie boli itp


Cytat:
Napisane przez alicjakohel91 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad bielec. dydym. a nim i pozostałam przy wyborze bo kilka modelek ma ladny biust od niego O.T po ciąży miała obwisłe. A co do rozmiarów, nie podoba mi się efekt przy dużym implancie braku przerwy między piersiami i sutki na boki, często taki efekt widywałam. Ale mi to raczej nie grozi przy rodzynkach wyjsciowych
Alicjo, do Ciebie wylałam wiadomość na priv. Robiłam piersi właśnie u doktora S.I i jestem megaaa zadowolona
Mam 360cc okrągłe średni profil Allergan. Zdjecia przed i po umieściłam w albumie

Edytowane przez owieczka-18
Czas edycji: 2017-10-31 o 08:49
owieczka-18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 08:56   #3161
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

dzien dobry dziewczyny

WItamy Alicja
Owieczka, gratuluję

Zoji, Luka_ja, haha kochane, miałam to samo. Popatrzcie na moje foty na początku i na fotę porównującą po kilku tyg. No przepaść.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Luka_ja, mnie też się powiększyły sutki, co też mnie nie cieszyło. Coś za coś. Na szczęście jak mi zimno robią się znacznie mniejsze
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-31, 11:19   #3162
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć,
Luka, sutki u mnie nieco większe i otoczka też, a szkoda, bo zawsze miałam malutkie.
Zoji i Luka, jak śledzicie wątek to pewnie wiecie jakie ja miałam huśtawki nastrojów dramat. Wszystko mija, uwierzcie mi heh

Mam pytanie, kiedy można pójść najwcześniej po op. na solarium ?
Nie opalam się w ten sposób praktycznie nigdy ale w grudniu będę bardziej eksponować ciało i chciałabym ze 2-3 razy pójść. Wyczytałam , że dziewczyna po 5 tyg. od op dostała pozwolenie od lekarza, z tym, że ma zasłaniać blizny ... chyba trochę szybko ?
I co stosujecie na cellulit ??? Brak ruchu i wysiłku fizycznego doprowadził moje ciało do wyglądu zsiadłego mleka ... masuje bańką, szczotkuje na sucho, wcieram jakieś balsamy ale to wszystko o kant d ..y.
Zawsze miałam to świństwo ale teraz się spotęgowało.
Macie jakieś swoje sprawdzone metody ?
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 11:21   #3163
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Toskania, solarium moim zdaniem najwcześniej po 3 miesiącach. Można dostać zapalenia z przegrzania implantu chyba
Co do cellulitu, ja walczę cały czas, ale masakra z tym badziewiem
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 11:33   #3164
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Toskania, solarium moim zdaniem najwcześniej po 3 miesiącach. Można dostać zapalenia z przegrzania implantu chyba
Co do cellulitu, ja walczę cały czas, ale masakra z tym badziewiem
Przegrzania implantu ? serio ?? muszę się chyba wgłębić w temat ...
Cellulit to moja zmora od zawsze, mimo, że jestem szczupła, aktywna to zawsze był. Nie piję gazowanych napoi,nie jem fast foodów, przetworzonego syfu, moim grzechem jest kawa i wino (to drugie od kilku tyg zero praktycznie) a teraz tył nóg i pośladki to porażka.
Byłam w marcu na karboksyterapii, seria 10 zabiegów, bolało jak cholera a efekt utrzymał się przez miesiąc. Nie mam pomysłu jak z tym walczyć a poddać się nie zamierzam
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 11:35   #3165
Kalina12011992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 15
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć Dziewczyny

Podczytuję Was od jakiegoś czasu, a teraz gdy do operacji został tydzień pełna obaw i pytań postanowiłam się ujawnić operacja będzie w Bytomiu u doktor J.J.G. we wtorek. Póki co nie trafiłam u Was na moją Panią Doktor ale uczcicie powiem, że nie dałam rady przebrnąć przez wszystkie posty. Najbardziej boję się tego, jak szybko będę mogła opiekować się moimi dziećmi, bo Maluchy mają 1rok i 3 latka. Oczywiście mam pełne wsparcie męża i rodziców ale jednak chciałabym jak najszybciej być sprawna. Trochę się martwię też tym, że tak mało wiem o wkładkach które mam mieć, bo w sumie wyszłam z założenia, że jak powiem czego oczekuje i Pani Doktor mnie pomierzy itp to bedzie wiedziała co robić, a ja im mniej się wgłębiam tym jestem spokojniejsza... Mam 160cm, ważę 49kg i nosze aktualnie rozmiar 70b. Mam mieć wkładki okrągle, umieszczone pod mięśniem 300ml te bardziej wypełnione, bo jak mi Doktor tłumaczyła sama nie mam prawie piersi więc takie będą lepsze. Lekarka powiedziała, że na stole się jeszcze zobaczy przygotuje 3 rozmiary na wszelki wypadek Piersi docelowo chciałam mieć w rozmiarze 70d, myślicie, że będzie ok?

Pozdrawiam Was serdecznie!
Kalina12011992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 11:39   #3166
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Toskania, nie chcę Cię w błąd wprowadzać. Szann kiedyś cos pisała, że poszła na kilka minut i przegrzała implant
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 11:48   #3167
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ismenko Twoje zestawienie 3 tyg. vel 12 tyg. trzyma mnie przy życiu

Nawet nie mówcie o tym cellulicie, ja na dlugo przed op się zaczęłam oszczędzać, zero fitnessu i teraz mam. Apetycik dodatkowo dopisuje w domku. Byłam zbita, a teraz zaczynam falować

Toskania to mamy piękny wniosek- to nie od wina!
co do sposobu to nigdy nie korzystałam z żadnych zabiegów, tylko pomagał mi ruch 3 razy w tyg. hardcorowe cardio, hektolitry wody i zielonej herbaty.
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 11:54   #3168
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Ismenko Twoje zestawienie 3 tyg. vel 12 tyg. trzyma mnie przy życiu

Nawet nie mówcie o tym cellulicie, ja na dlugo przed op się zaczęłam oszczędzać, zero fitnessu i teraz mam. Apetycik dodatkowo dopisuje w domku. Byłam zbita, a teraz zaczynam falować

Toskania to mamy piękny wniosek- to nie od wina!
co do sposobu to nigdy nie korzystałam z żadnych zabiegów, tylko pomagał mi ruch 3 razy w tyg. hardcorowe cardio, hektolitry wody i zielonej herbaty.
Luka, tak ! wniosek poddany badaniom ślepej próby więc całkowicie zasadny i chyba czas na publikacje w branżowej prasie - wino nie zatrzymuje wody i nie powoduje cellulitu

Ja też od sierpnia zero sportu praktycznie przez chory bark i to napewno ma wpływ na kondycję skóry. Wody i zielonej herbaty piję dużo, co do kardio to różnie, zdecydowanie wole tabate, bo zależy mi na konkretnych częściach ciała. Ale póki co to wszystkie te wygibasy w sferze marzeń pozostaną. Zaczęłam ćwiczyć pośladki i delikatnie brzuch ale blizny mnie ciągną więc pozostaje przy pośladach.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 12:27   #3169
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Toskania ja pamiętam, że A.B. powiedział - solarium po 6 miesiącach!
Też mam okropny cellulit na tyłku i udach Czekam jeszcze na zielone światło i zaczynam ćwiczyć...
A na cellulit polecam peeling z kawy, np ten: https://www.bodyboom.pl/
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-31, 12:54   #3170
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej witajcie ponownie tak po prawdzie drogie Forumowiczki
Gratuluj wszystkim paniom, które mają nowe, piękne piersi.

Moja historia trwa nadal i w pt jadę do mojego lekarza.
lewa pierś jest spoko ale prawa... nie mogę spać normalnie - muszę na patencie, mam ograniczone ruchy itd.
Niestety. A to już ponad rok po operacji.

Dodatkowo nie wiem, czy sprawa nie zakończy się w sądzie za dodatkowe oszpecenie (blizna na pół centymetra wgłąb ciała na długość 15 cm.
Trida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 13:08   #3171
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Hej witajcie ponownie tak po prawdzie drogie Forumowiczki
Gratuluj wszystkim paniom, które mają nowe, piękne piersi.

Moja historia trwa nadal i w pt jadę do mojego lekarza.
lewa pierś jest spoko ale prawa... nie mogę spać normalnie - muszę na patencie, mam ograniczone ruchy itd.
Niestety. A to już ponad rok po operacji.

Dodatkowo nie wiem, czy sprawa nie zakończy się w sądzie za dodatkowe oszpecenie (blizna na pół centymetra wgłąb ciała na długość 15 cm.
Cześć Trida, chyba nie miałyśmy okazji się poznać 😉
Przez rok to już powinnaś swobodnie funkcjonować ... kto Ci robił piersi ?
15 cm ??? W fałdzie podpiersiowym ??

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Toskania ja pamiętam, że A.B. powiedział - solarium po 6 miesiącach!
Też mam okropny cellulit na tyłku i udach Czekam jeszcze na zielone światło i zaczynam ćwiczyć...
A na cellulit polecam peeling z kawy, np ten: https://www.bodyboom.pl/
Hmmm fajny skład peelingu ... może zacznę stosować przynajmniej psychicznie lepiej się poczuje 😉
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 13:34   #3172
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Byłam w marcu na karboksyterapii, seria 10 zabiegów, bolało jak cholera a efekt utrzymał się przez miesiąc. Nie mam pomysłu jak z tym walczyć a poddać się nie zamierzam
O kurczę, dobrze, że piszesz, bo myślałam o tej karboksyterapii. Ja chodziłam na endermologię (też 10 zabiegów) i nie zauważyłam poprawy.
Cytat:
Napisane przez Kalina12011992 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Mam 160cm, ważę 49kg i nosze aktualnie rozmiar 70b. Mam mieć wkładki okrągle, umieszczone pod mięśniem 300ml te bardziej wypełnione, bo jak mi Doktor tłumaczyła sama nie mam prawie piersi więc takie będą lepsze. Lekarka powiedziała, że na stole się jeszcze zobaczy przygotuje 3 rozmiary na wszelki wypadek Piersi docelowo chciałam mieć w rozmiarze 70d, myślicie, że będzie ok?

Pozdrawiam Was serdecznie!
Witaj Kalina. Przy Twoim wzroście i wadze te 300 ml dadzą całkiem spore piersi. Będzie fajny efekt.
Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Też mam okropny cellulit na tyłku i udach Czekam jeszcze na zielone światło i zaczynam ćwiczyć...
A na cellulit polecam peeling z kawy, np ten: https://www.bodyboom.pl/
Polecasz bo? Piszesz, że masz okropny cellulit, więc jak to jest? Stosowałaś ten peeling wcześniej i była poprawa?
Toscania, daj link do składu tego peelingu, bo ja nie znalazłam na stronie.
Cytat:
Napisane przez Trida Pokaż wiadomość
Hej witajcie ponownie tak po prawdzie drogie Forumowiczki
Gratuluj wszystkim paniom, które mają nowe, piękne piersi.

Moja historia trwa nadal i w pt jadę do mojego lekarza.
lewa pierś jest spoko ale prawa... nie mogę spać normalnie - muszę na patencie, mam ograniczone ruchy itd.
Niestety. A to już ponad rok po operacji.

Dodatkowo nie wiem, czy sprawa nie zakończy się w sądzie za dodatkowe oszpecenie (blizna na pół centymetra wgłąb ciała na długość 15 cm.
Trida, witaj Kochana! Przykro mi, że sprawa jeszcze się ciągnie. Kurka, z tymi lekarzami to nie jest łatwo.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 14:02   #3173
alicjakohel91
Przyczajenie
 
Avatar alicjakohel91
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 17
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez owieczka-18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Ok miesiąca temu pisałam 2-3 posty na forum pełna obaw o opiekę nad małym dzieckiem po operacji....
Dziś jestem równe 4 tygodnie po i zdecydowanie nie było się czego obawiać przy odpowiedniej pomocy wytrzymałam ten okres bez podnoszenia dziecka ale juz po 3-4 dni robiłam przy nim mnóstwo innych rzeczy. Teraz lekarz już pozwolił na sporadyczne dźwiganie i czuje że jest rzeczywiście ok nic nie boli itp




Alicjo, do Ciebie wylałam wiadomość na priv. Robiłam piersi właśnie u doktora S.I i jestem megaaa zadowolona
Mam 360cc okrągłe średni profil Allergan. Zdjecia przed i po umieściłam w albumie
Kochana zobacz czy dochodzą do Ciebie moje wiadomci, bo jak klikam wyślij to dziwnie przeskakuje tak jakby nic nie dochodziło
__________________
Konsultacja ---> 14 lipca allergan 330 okrągłe średni profil
Operacja -----> 6.12.2017 :O
alicjakohel91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 14:03   #3174
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewuszki na cellu naj naj naj lepsze wg mnie są banki chińskie i regularność i nikt nie powie mi, ze jest inaczej

Co do mojej operacji - ja choruję na zepsół polanda i miałam cycki "robione" w ramach NFZ (+ czyszczenie gruczołów etc etc) no i nie wyszło... Nie wiem tylko, czy z mojej winy czy z winy lekarza. Ale z winy lekarza jest właśnie blizna pionowa od sutka w dół w lewej piersi.
Trida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 14:17   #3175
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Komtesa, skład: kawa, cukier brązowy, sól himalajska, witE i olejki : macadamia, arganowy i migdałowy.
Bańki używam około 2 mcy ze trzy razy w tygodniu i szału nie ma ... może robię za krótko albo zbyt lekko.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 15:00   #3176
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Komtesa, skład: kawa, cukier brązowy, sól himalajska, witE i olejki : macadamia, arganowy i migdałowy.
Bańki używam około 2 mcy ze trzy razy w tygodniu i szału nie ma ... może robię za krótko albo zbyt lekko.
Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Komtesa, skład: kawa, cukier brązowy, sól himalajska, witE i olejki : macadamia, arganowy i migdałowy.
Bańki używam około 2 mcy ze trzy razy w tygodniu i szału nie ma ... może robię za krótko albo zbyt lekko.
Wow! Rzeczywiście skład super! Rozumiem, że to ten uwodzicielski oryginał?
A te bańki to tak sama sobie robisz, czy mąż Cie masuje? Nie odklejają Ci się? Odsysasz u góry i znowu przysysasz przy kolanie? Ludzie piszą, że można sobie krzywdę zrobić, skórę rozciągnąć i in. i jakoś się bałam próbować.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 16:37   #3177
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ismenka, Toskania, Ona dziękuję Wam Dziewczyny
Nie zamartwiam sie, wręcz śmiać mi sie chce jak na nie patrze wiec staram sie nie patrzeć
Są takie krzywaśne, ze az fajne
Jak sie nie opamiętają, to trudno, najwyżej nie przyjmę propozycji rozkładówki do Playboy'a czy CKMu:rotf l:
Najważniejsze, ze mam cycki

Toskania w zaleceniach od AK dostalysmy zakaz korzystania z sauny i solarium oraz opalania przez 6 miesięcy!
Ja bym uważała z tym, właśnie w obawie przed przegrzaniem implantów. Czytałam kiedys, ze moze dojść nawet do poparzeń

Owieczka gratki witaj po zelkowej stronie zycia

Kalina jestem Twojego wzrostu i wagi; wyjsciowka zerowa.
Implanty mam okrągłe 305 ml o wysokim profilu. Zaufałam w pełni doświadczeniu lekarza, upierał sie ze ta wielkość bedzie najbardziej proporcjonalna do mojej drobnej budowy. Jego zdaniem będę miała finalnie duże C/ małe D. Jestem dopiero 2 tyg. po zabiegu, wiec jeszcze bedą sie zmieniać, ale co do wielkości wyglada mi na to ze miał racje

Ismenko staram sie jak najmniej oglądać i zaprzątać sobie myśli tymi moimi krzywuskami, ale specjalnie dla Ciebie poluzuje wieczorem uprząż i zrobie im obydwa (jakże rożne) profilki

Komtesa zaproszenie zaakceptowane, przepraszam jesli musiałaś długo czekać, umknelo mi, ale juz mozesz pooglądać moje krzywulce;-)
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP

Edytowane przez Zoji
Czas edycji: 2017-10-31 o 16:42
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 16:50   #3178
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Wow! Rzeczywiście skład super! Rozumiem, że to ten uwodzicielski oryginał?
A te bańki to tak sama sobie robisz, czy mąż Cie masuje? Nie odklejają Ci się? Odsysasz u góry i znowu przysysasz przy kolanie? Ludzie piszą, że można sobie krzywdę zrobić, skórę rozciągnąć i in. i jakoś się bałam próbować.
Bańki robię sama czasem męża proszę.
Mam olejek i smaruje nim masowane części ciała.
Ponieważ mam tendencje do pękajacych naczynek masuje pośladki i brydżesy. Okrężnymi ruchami i nie odrywam w zasadzie banki, chyba że sama puści.
Nie robię bańki na brzuch bo mam wiotką skórę po ciążach. A że moje ssaki duże były (4100 i 4900) to brzuch miałam ogromny. Cud że nie ma rozstępów na nim.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 16:52   #3179
lena_ka80
Raczkowanie
 
Avatar lena_ka80
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: ��
Wiadomości: 150
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Ismenko Twoje zestawienie 3 tyg. vel 12 tyg. trzyma mnie przy życiu

Nawet nie mówcie o tym cellulicie, ja na dlugo przed op się zaczęłam oszczędzać, zero fitnessu i teraz mam. Apetycik dodatkowo dopisuje w domku. Byłam zbita, a teraz zaczynam falować

Toskania to mamy piękny wniosek- to nie od wina!
co do sposobu to nigdy nie korzystałam z żadnych zabiegów, tylko pomagał mi ruch 3 razy w tyg. hardcorowe cardio, hektolitry wody i zielonej herbaty.
A mi się marzy siłownia bo wczoraj w ulubione dżinsy nie weszłam, siedzę na zwolnieniu i posiadam co chwila
__________________
11.04.13 P.S Poznań Nosek
02.10.17 A.K JUŻ SĄ Sebbin 380cc /12,2/11,5/5,5/
lena_ka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-31, 17:29   #3180
owieczka-18
Raczkowanie
 
Avatar owieczka-18
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 304
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Toskania dziękuje za komentarz, rzeczywiście biustu przed operacją nie miałam najgorszego ale opadł i to mnie najbardziej wkurzało.
Twój biust rownież spory i bardzo kształtny, ale fajnie właśnie takie mi się podbają
owieczka-18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.