Co daje Wam szczęście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-24, 21:43   #1
Cherry_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 76

Co daje Wam szczęście


Hey,
czy jesteście szczęśliwe? Jeśli tak, co buduje Wasze szczęście? Jeśli nie do końca, co je mąci?
Cherry_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 14:17   #2
mad111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 37
Dot.: Co daje Wam szczęście

Cytat:
Napisane przez Cherry_89 Pokaż wiadomość
Hey,
czy jesteście szczęśliwe? Jeśli tak, co buduje Wasze szczęście? Jeśli nie do końca, co je mąci?
Większość udaje szczęśliwych a tak naprawdę jest nieszczęśliwa.

Każdy ma różne priorytety szczęścia.

Najczęściej jest to dobra praca, i bzdety typu dobry samochód, wakacje, dom, mężczyźni ilość zaliczonych panienek i dobra fura a kobiety ilość torebek, kiecek i botków itp. itd.

Edytowane przez mad111
Czas edycji: 2017-11-25 o 14:19
mad111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 14:32   #3
Cherry_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 76
Dot.: Co daje Wam szczęście

Też mam takie wrażenie, ale po co to całe udawanie?
Cherry_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 16:44   #4
rock111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Co daje Wam szczęście

Cytat:
Napisane przez Cherry_89 Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie, ale po co to całe udawanie?
Ludzie tak się wciągnęli w to udawanie że już sami nie zauważają że udają.
Większość tematów to bezsensowny bełkot a jak pojawi się sensowny temat jak Twój
zero zainteresowania.

Na rym forum siedzą same mniej inteligentne panie które nie mają co robić tylko plotkują na każdy temat co popadnie (piszę tak żeby nie obrazić ) tylko czekają żeby zbanować użytkownika który nie jest kobietą i pisze NIE po ich myśli.
Jak której kol wiek użytkowniczce nie spodoba się styl lub którakolwiek według niej zostanie obrażona od razu ban, takie twa

Edytowane przez rock111
Czas edycji: 2017-11-25 o 17:10
rock111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 17:21   #5
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Co daje Wam szczęście

Cytat:
Napisane przez rock111 Pokaż wiadomość
Ludzie tak się wciągnęli w to udawanie że już sami nie zauważają że udają.
Większość tematów to bezsensowny bełkot a jak pojawi się sensowny temat jak Twój
zero zainteresowania.

Na rym forum siedzą same mniej inteligentne panie które nie mają co robić tylko plotkują na każdy temat co popadnie (piszę tak żeby nie obrazić ) tylko czekają żeby zbanować użytkownika który nie jest kobietą i pisze NIE po ich myśli.
Jak której kol wiek użytkowniczce nie spodoba się styl lub którakolwiek według niej zostanie obrażona od razu ban, takie twa
Twój post to klasyczny przykład bezsensownego bełkotu i wpisu kogoś o "mniejszej inteligencji".

Nie wiem, o co chodzi z tym "udawaniem", ale może tak udaję, że nie wiem, że udaję. Ale rock111 wie lepiej

Dla mnie "szczęście" to nie jest trwały stan, tzn. OJEJEJ CAŁY CZAS JESTEM SZCZĘŚLIWA albo mi coś to "mąci" i przestaję być szczęśliwa. Są w życiu szczęśliwe chwile, z rodziną, z przyjaciółmi, ze zwierzętami, gdy robię coś, co lubię.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 17:40   #6
rock111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Co daje Wam szczęście

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Twój post to klasyczny przykład bezsensownego bełkotu i wpisu kogoś o "mniejszej inteligencji".

Nie wiem, o co chodzi z tym "udawaniem", ale może tak udaję, że nie wiem, że udaję. Ale rock111 wie lepiej

Dla mnie "szczęście" to nie jest trwały stan, tzn. OJEJEJ CAŁY CZAS JESTEM SZCZĘŚLIWA albo mi coś to "mąci" i przestaję być szczęśliwa. Są w życiu szczęśliwe chwile, z rodziną, z przyjaciółmi, ze zwierzętami, gdy robię coś, co lubię.
To jest tylko Twój punkt widzenia.

Jak dwie osoby plotkują miedzy sobą mnie to nie interesuję dokąd nie plotkują o mnie i próbują narzucić swój punkt widzenia.

To co dla Ciebie jest dobre nie oznacza że jest również dobre dla innych, tak trudno to zrozumieć ??


Czy wiesz o tym że człowiek bezczelny nie zauważa swojej bezczelności wobec innych osób.

Osoby które udają i wrastają w ten tryb życia nie zauważają tego że udają.


Dla mnie bełkotem jest twoja wypowiedz, niespójna i bezsensowna.

cytat:
"
Dla mnie "szczęście" to nie jest trwały stan, tzn. OJEJEJ CAŁY CZAS JESTEM SZCZĘŚLIWA albo mi coś to "mąci" i przestaję być szczęśliwa. Są w życiu szczęśliwe chwile, z rodziną, z przyjaciółmi, ze zwierzętami, gdy robię coś, co lubię. "

ale jest to Twój punk widzenia i ja to szanuję w przeciwieństwie do Ciebie.
rock111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 21:21   #7
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co daje Wam szczęście

Pytanie chyba nie do końca dobrze sformułowane ponieważ jeśli założymy, że coś nam "daje" szczęście to zawsze będziemy od tego czegoś uzależnieni, a teoretycznie dobrze byłoby mieć w sobie taką pewność, że umiemy być szczęśliwi mimo wszystko. Ale to temat rzeka i tylko słowa, bo wiadomo, że nie o wszystkim sami decydujemy i jesteśmy takimi łódeczkami we wszechświecie targanymi przez różne prądy i burze

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2017-11-25 o 21:22
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-25, 21:35   #8
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Co daje Wam szczęście

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Pytanie chyba nie do końca dobrze sformułowane ponieważ jeśli założymy, że coś nam "daje" szczęście to zawsze będziemy od tego czegoś uzależnieni
Do tego dochodzi hedonistyczna adaptacja, bo człowiek przyzwyczaja się do czegoś, co "daje" szczęście, i pragnie więcej.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 21:45   #9
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Co daje Wam szczęście

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Do tego dochodzi hedonistyczna adaptacja, bo człowiek przyzwyczaja się do czegoś, co "daje" szczęście, i pragnie więcej.
I to już bywa czasami pułapka ponieważ chcąc wciąż więcej przestaje nam dawać szczęście to, co mamy w tej chwili. jeśli chodzi o sprawy materialne tutaj. Bo załóżmy, że chcemy wciąż być mądrzejsi, wiedzieć więcej i to nam daje szczęście, to trochę inaczej. Choć i tutaj może się tak zdarzyć, że nigdy z siebie zadowoleni nie będziemy, bo wciąż nie dorastamy do własnych oczekiwań i wtedy trudno mówić o możliwości życia w szczęściu. No temat rzeka.
Tak zastanawiam się, czy faktycznie ludzie udają, że są szczęśliwi tak jak wspominaliście. Może i tak czasami, jednak przed samym sobą trudno udawać, a o to chyba głównie chodzi w temacie wątku o szczęściu, czy jesteśmy szczęśliwi naprawdę, a nie pozornie, na zewnątrz.. Przed najbliższymi też się nie uda bo za dobrze nas znają. Zresztą po co to robić właściwie.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2017-11-25 o 21:49
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 11:28   #10
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Co daje Wam szczęście

Kiedy wracam zmęczona po pracy do domu i patrzę w nasze okna. Tam za szybą jest ciepło i miło. Tam czeka mój mężczyzna. Też ciepły i miły. Mamy wspólny dom. To jest szczęście.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 12:14   #11
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 463
Dot.: Co daje Wam szczęście

Święty spokój, kiedy nic nie muszę. Kiedy mogę spędzić czas z bliskimi albo sama ze sobą bez myślenia, że muszę to czy tamto. Kiedy nie muszę przebywać z ludźmi, którzy w jakiś sposób mnie irytują. Ogólnie czuję się szczęśliwa, kiedy nic nie muszę, a robię to, co chcę, czyli zarówno kiedy leżę w wannie, bo chcę, ale też kiedy idę do pracy, którą lubię, więc chcę w niej być, jak i uczyć się czegoś, bo ciekawe i chcę się tego nauczyć, a nie bo muszę.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 13:02   #12
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Co daje Wam szczęście

Szczęście dają mi:

- mój narzeczony - świadomość, że jest ktoś, kto kocha - jest bezcenna,
- nasza firma,
- każda niedziela, którą spędzamy tylko we dwoje, bo w tygodniu różnie z tym bywa,
- czas spędzony z moimi rodzicami i bratem - mieszkają na drugim końcu Polski, widzę się z nimi średnio 3x w roku, więc tym bardziej każda wspólna chwila jest na wagę złota,
- w tej chwili szczęściem jest dla mnie świadomość, że tegoroczne święta spędzimy w moim rodzinnym domu,
- poza tym prozaiczne rzeczy, typu - urlop, słońce, dobry film w kinie, ciekawa książka itp. Takie chwile szczęścia też warto dostrzegać i doceniać.
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 18:51   #13
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 148
GG do golgie
Dot.: Co daje Wam szczęście

-Moja rodzina i poczucie, że z nią wszystko w porządku-bez tego chyba bym zwariowała
-dobra książka, film
-czerwone wino w piątkowy wieczór
-gorąca, pachnąca kąpiel
-chwile kiedy mogę pospać dłużej (czyli aż do 6.30)
-weekendy, bo wtedy mogę spędzać czas z najbliższymi beż żadnych ograniczeń-
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-26 19:51:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.