ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-30, 00:01   #2641
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

To jeszcze jeden komentarz Ani:
"Ślub był prawdziwy i rozwód też będzie. Niestety wszystko było przeciągane na czas trwania emisji programu (żeby nic się nie wydało) i dalej u mnie w dowodzie widnieją dwa nazwiska.. Czekam na termin rozprawy, a z Grześkiem od dawna nie utrzymuję kontaktu."

I wytłumaczenie banknotów na ścianie:
"Banknoty na ścianie oznaczały władzę, a fotel stojący pod nimi był "fotelem szefa". Ten kto na nim siedział miał władzę, wg filozofii Grzegorza "

edit: A i ktoś zauważył, że Marcin na najnowszym zdjęciu, które wrzucił na fb ma obrączkę na palcu.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2017-11-30 o 00:04
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 00:18   #2642
Ef_fka
Przyczajenie
 
Avatar Ef_fka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

W sumie wierzę że Grzesiek kłamał w ankietach ale bardziej przeraża mnie pewność ekspertów w dobieraniu, niby miliony testów rozmów a i tak wychodzi taka akcja
Ef_fka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 06:24   #2643
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Już w pierwszej edycji był ten problem, że co innego ankiety a co innego życie. Chyba jednak tych rozmów było za mało, że nie wyłapali kłamstw.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 07:47   #2644
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Dziwne, przecież już po programie. Pozostałe pary jakoś swobodniej piszą o tym co u nich.
I właśnie to mi daje do myślenia, że jednak ten związek nie przetrwał. U pozostałych par decyzja jest wciąż taka sama, jak na zakończenie programu - więc mogą mówić otwarcie, a tutaj jest możliwa zmiana, więc nie Tak samo Ania pisała w komentarzach o sukcesie związku Krzysztofa i Pauliny, a zapytana o Agę i Marcina odpowiedziała, że nic nie wie i że należy ich pytać No i trzecia rzecz: o Krzysztofie i Paulinie pisze wiele portali, pojawiają się wywiady, trąbią o nich na prawo i lewo, że ten związek wciąż trwa, a o Marcinie i Adze nie widziałam takich wzmianek. Eh... pozostaje poczekać na jakieś info od samych zainteresowanych, bo może jeszcze nas zadziwią

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Już w pierwszej edycji był ten problem, że co innego ankiety a co innego życie. Chyba jednak tych rozmów było za mało, że nie wyłapali kłamstw.
Dla mnie to jest porażka tych "pożal się boże" ekspertów. Ankiety to jedno, ale człowiek to drugie. Dobry psycholog powinien wyłapać rozbieżność w takich kwestiach. No ale musiałby to być właśnie dobry psycholog..., a raczej nie spodziewam się w tego typu programie wybitnych specjalistów, a raczej tych przeciętnych, dla których sam udział w reality show jest po prostu opłacalny.
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 08:06   #2645
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
I wytłumaczenie banknotów na ścianie:
"Banknoty na ścianie oznaczały władzę, a fotel stojący pod nimi był "fotelem szefa". Ten kto na nim siedział miał władzę, wg filozofii Grzegorza "
ale zakompleksiony typ
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 08:11   #2646
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Agnieszka ma ledwo 30 lat i jest już dwukrotną rozwódką, niezły wynik.
Podwójną?? Nieźle, faktycznie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 09:15   #2647
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-30, 11:14   #2648
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość

Dla mnie to jest porażka tych "pożal się boże" ekspertów. Ankiety to jedno, ale człowiek to drugie. Dobry psycholog powinien wyłapać rozbieżność w takich kwestiach. No ale musiałby to być właśnie dobry psycholog..., a raczej nie spodziewam się w tego typu programie wybitnych specjalistów, a raczej tych przeciętnych, dla których sam udział w reality show jest po prostu opłacalny.

Też mi się wydaje, że dobry psycholog wychwyciłby podczas rozmów to, że wypełnione ankiety nie korelują z prawdziwą osobowością danego kandydata. Ale chyba ostatecznie chyba brali co było, w sensie kogoś kto spełniałby warunki programu (wiele osób mogło się wycofać w trakcie, bo w programie jest jednak ogromne odkrywanie swojego życia prywatnego i trzeba być też przygotowanym na ewentualne hejty ze strony widzów). To by potwierdzał fakt, że na trzecią parę mało kto im został i wzięli ludzi, którzy de facto nie godzili się na obecność kamer... Moim zdaniem te całe niby-badania ostatecznie były pobieżne i nastawione na "sukces" programu a nie na osobisty sukces utworzonych par.
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 11:51   #2649
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że dobry psycholog wychwyciłby podczas rozmów to, że wypełnione ankiety nie korelują z prawdziwą osobowością danego kandydata. Ale chyba ostatecznie chyba brali co było, w sensie kogoś kto spełniałby warunki programu (wiele osób mogło się wycofać w trakcie, bo w programie jest jednak ogromne odkrywanie swojego życia prywatnego i trzeba być też przygotowanym na ewentualne hejty ze strony widzów). To by potwierdzał fakt, że na trzecią parę mało kto im został i wzięli ludzi, którzy de facto nie godzili się na obecność kamer... Moim zdaniem te całe niby-badania ostatecznie były pobieżne i nastawione na "sukces" programu a nie na osobisty sukces utworzonych par.
oglądalność przede wszystkim, niestety.

Też mi się wydaje, że mimo wszystko chętnych do wzięcia udziału w tym programie - wcale nie ma tak dużo. Pewnie samych zgłoszeń tak - ale później już na etapie "badań" wykrusza się pewnie co najmniej połowa (jeśli nie więcej), zostaje kolejna część, która się też wykrusza pod wpływem konieczności dojazdu gdzieś tam w niepasującym komuś terminie itp. itd., część pewnie oni sami odrzucą, część nie pasuje totalnie do drugiej strony, np. wiekiem, a nawet jak widzieliśmy w tej edycji - następuje odmowa na sam koniec, gdy teoretycznie już się "jest" w programie
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 12:10   #2650
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że mimo wszystko chętnych do wzięcia udziału w tym programie - wcale nie ma tak dużo. Pewnie samych zgłoszeń tak - ale później już na etapie "badań" wykrusza się pewnie co najmniej połowa (jeśli nie więcej), zostaje kolejna część, która się też wykrusza pod wpływem konieczności dojazdu gdzieś tam w niepasującym komuś terminie itp. itd., część pewnie oni sami odrzucą, część nie pasuje totalnie do drugiej strony, np. wiekiem, a nawet jak widzieliśmy w tej edycji - następuje odmowa na sam koniec, gdy teoretycznie już się "jest" w programie
Ja bym odeszła przed testem węchu
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 12:19   #2651
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Ja bym odeszła przed testem węchu
Ten test musi być straszny Ja tam bym chętnie przebrnęła przez cały etap badań, tylko po to, aby zobaczyć, co oni z tymi ludźmi tam robią dokładnie i co ostatecznie muszą podpisać. No ale bigamia w Polsce zabroniona, więc nie da rady, a podpisywanie regulaminów, to już na pewno końcówka przed samym wejściem do programu
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-30, 13:34   #2652
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
I właśnie to mi daje do myślenia, że jednak ten związek nie przetrwał. U pozostałych par decyzja jest wciąż taka sama, jak na zakończenie programu - więc mogą mówić otwarcie, a tutaj jest możliwa zmiana, więc nie Tak samo Ania pisała w komentarzach o sukcesie związku Krzysztofa i Pauliny, a zapytana o Agę i Marcina odpowiedziała, że nic nie wie i że należy ich pytać No i trzecia rzecz: o Krzysztofie i Paulinie pisze wiele portali, pojawiają się wywiady, trąbią o nich na prawo i lewo, że ten związek wciąż trwa, a o Marcinie i Adze nie widziałam takich wzmianek. Eh... pozostaje poczekać na jakieś info od samych zainteresowanych, bo może jeszcze nas zadziwią



Dla mnie to jest porażka tych "pożal się boże" ekspertów. Ankiety to jedno, ale człowiek to drugie. Dobry psycholog powinien wyłapać rozbieżność w takich kwestiach. No ale musiałby to być właśnie dobry psycholog..., a raczej nie spodziewam się w tego typu programie wybitnych specjalistów, a raczej tych przeciętnych, dla których sam udział w reality show jest po prostu opłacalny.
No ale czego się spodziewacie? Że Agnieszka i Marcin, którzy przez cały program skrzętnie się ukrywali i nie chcieli nic o sobie mówić, to nagle po programie zamienią się w celebrytów, będą udzielać wywiadów i będą umawiać się na ustawki z fotoreporterami? Na pewno nie, więc o nich media nie trąbią. Krzysiek to raczej taka typowa osobowość szalono-medialna, nie dziwię się, że jego wypowiedzi pojawiają się już na plotku. Jednak cisza w mediach o drugiej parze, nie jest wyznacznikiem że się im nie udało.

Tak naprawdę wszystko to są spekulacje... od paru dni na tym wątku pojawilo się już tyle sprzecznych informacji... najpierw ze Agnieszka jest w ciąży, potem że nie są razem. Że nie noszą obrączek a potem że noszą obrączki. A najlepsze spekulacje, że Marcin ma już nową żonę :-D a później że to kuzynka. Wiadomo że któras plotka może mieć w sobie ziarno prawdy. Ale plotek jest tak dużo, że nie wiadomo co jest prawdą a co nie jest.

Co do Anki - to ciekawe że pisze tak odważne komentarze o kulisach produkcji. Nie grożą jej żadne kary za zdradzanie informacji? Jej relacja z komentarzy z fejsa też jest nieco dziwna. Niby twierdzi, że jej nie zależało, itd, że to telewizja i lektor wymyślili scenariusz do sytuacji, no ale przecież płakała i sama mówiła do kamery pewne rzeczy, które nie mogły być droczeniem czy niedopowiedzeniem. Czy naprawdę płakałaby przez Grześka, gdyby jej wcale nie zależało?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 14:20   #2653
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

A ja nie widziałam aby ktos napisał, ze Marcin ma nowa zonę. Ze ktos tak tutaj uważa.
🤣
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 14:37   #2654
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;79305801]No ale czego się spodziewacie? Że Agnieszka i Marcin, którzy przez cały program skrzętnie się ukrywali i nie chcieli nic o sobie mówić, to nagle po programie zamienią się w celebrytów, będą udzielać wywiadów i będą umawiać się na ustawki z fotoreporterami? Na pewno nie, więc o nich media nie trąbią. Krzysiek to raczej taka typowa osobowość szalono-medialna, nie dziwię się, że jego wypowiedzi pojawiają się już na plotku. Jednak cisza w mediach o drugiej parze, nie jest wyznacznikiem że się im nie udało.

Tak naprawdę wszystko to są spekulacje... od paru dni na tym wątku pojawilo się już tyle sprzecznych informacji... najpierw ze Agnieszka jest w ciąży, potem że nie są razem. Że nie noszą obrączek a potem że noszą obrączki. A najlepsze spekulacje, że Marcin ma już nową żonę :-D a później że to kuzynka. Wiadomo że któras plotka może mieć w sobie ziarno prawdy. Ale plotek jest tak dużo, że nie wiadomo co jest prawdą a co nie jest.

Co do Anki - to ciekawe że pisze tak odważne komentarze o kulisach produkcji. Nie grożą jej żadne kary za zdradzanie informacji? Jej relacja z komentarzy z fejsa też jest nieco dziwna. Niby twierdzi, że jej nie zależało, itd, że to telewizja i lektor wymyślili scenariusz do sytuacji, no ale przecież płakała i sama mówiła do kamery pewne rzeczy, które nie mogły być droczeniem czy niedopowiedzeniem. Czy naprawdę płakałaby przez Grześka, gdyby jej wcale nie zależało?[/QUOTE]Jasne, że spekulacje Nikt nie pisał, że tak jest na 100%, tylko co uważa w tym temacie.

I zgadzam się, że ta dwójka nie zamieni się nagle w celebrytów i będzie co rusz udzielać wywiadów. Wręcz przeciwnie - będą dalej chronić swoją prywatność. Co nie zmienia jednak faktu, że osobiście nie natknęłam się na artykuły o nich w sieci (poza oficjalną stroną programu), która mówiłaby o ich pozostaniu w związku. A takie wpisy powstają niezależnie od dzielenia się informacjami przez samych zainteresowanych - po prostu na skutek tego, co działo się w programie. To mnie zastanawia. W każdym razie póki nic nie wiadomo na 100%, ludzie będą spekulować, bo to w końcu program o dobieraniu w pary i efekt końcowy jest jednak czymś, co interesuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;79307546]A ja nie widziałam aby ktos napisał, ze Marcin ma nowa zonę. Ze ktos tak tutaj uważa.
🤣[/QUOTE]Ja gdzieś widziałam, ale nie wiem, czy tutaj, czy na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 14:40   #2655
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Na fb i nawet ja napisałam, ze ktos tam tak napisał ale watpię w to. Chociaż jedynie co dało wejście na ten profil „niby nowej zony” mozna zauważyć brak Agi koło Marcina i brak obrączki.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 20:36   #2656
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 22:13   #2657
Ef_fka
Przyczajenie
 
Avatar Ef_fka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Marcin nie może mieć nowej żony. Ania pisała na fb że nadal ma dwa nazwiska i musiała czekać aż będzie mogła wziąć rozwód.
Ef_fka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-01, 06:15   #2658
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-01, 10:45   #2659
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Ja tylko Anię kojarzę, nawet nie pamiętałam, że Ewa też
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-01, 12:17   #2660
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie mówiąc o jego żenującym Instagramie, który składa się wyłącznie z samych selfiaków
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-01, 12:25   #2661
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Co ty chcesz od zaraman?
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-01, 12:56   #2662
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Moim zdaniem "chronienie prywatnosci", bycie "niemedialnym" stoi w sprzecznosci z wystepowaniem w reality show i prowadzeniem publicznego profilu na fb z insta z selfikami.

Ta ochrona prywatnosci sprowadzila sie tylko do ukrywania pewnych niepasujacych do kreowanego wizerunku faktow o sobie.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-01, 13:07   #2663
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem "chronienie prywatnosci", bycie "niemedialnym" stoi w sprzecznosci z wystepowaniem w reality show i prowadzeniem publicznego profilu na fb z insta z selfikami.

Ta ochrona prywatnosci sprowadzila sie tylko do ukrywania pewnych niepasujacych do kreowanego wizerunku faktow o sobie.
Obstawiam 100% to samo.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-01, 16:17   #2664
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-01, 16:50   #2665
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez KasDi Pokaż wiadomość
Dopiero jak Ania napisała, że Grzesiek mógł oszukiwać w ankietach, to to można zauważyć, że oni całkiem niedobrani byli. Bo on 'melancholijny', trochę wycofany, typowy samotnik, kontemplujący nad życiem. Ona pewna siebie, realizująca marzenia. Więc powinna mieć dobranego bardzo pewnego siebie faceta, trochę przebojowego i ambitnego, żeby mogli się napędzać nawzajem. Jak Wy sądzicie?
Ja sądzę, że ten program to generalnie jest jedna wielka pomyłka.
Równie dobrze można by było zrobić show: loteria męża/żony, losowo wybrane osoby się hajtają i mają miesiąc żeby wypracować coś z tego związku albo odpuścić. Efekt byłby identyczny.

Całe te testy, dobieranie, dopasowywanie - bzdura na maska.Nie istnieje coś takiego, nie istnieje schemat dopasowania małżonków. Same pomyślcie, czy wśród znajomych macie zawsze takie same pary? Bo ja mam przeróżne: jedni podobni do siebie jak bliźniacy jednojajowi, inni skrajnie różni. Nie mam pojęcia na czym opera się sukces takich par, myślę,że "eksperci" też nie mają.

BTW, mój mąż kiedyś sam powiedział, że nie ma pojęcia co nas łączy i jak to się w ogóle stało, że jesteśmy razem, bo jesteśmy jak ogień i woda, tak na prawdę różnimy się wszystkim. Sądzę, że w programie nigdy byśmy nie zostali do siebie "dobrani" A jednak się to wszystko jakoś kula do przodu.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-01, 19:06   #2666
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że ten program to generalnie jest jedna wielka pomyłka.
Równie dobrze można by było zrobić show: loteria męża/żony, losowo wybrane osoby się hajtają i mają miesiąc żeby wypracować coś z tego związku albo odpuścić. Efekt byłby identyczny.

Całe te testy, dobieranie, dopasowywanie - bzdura na maska.Nie istnieje coś takiego, nie istnieje schemat dopasowania małżonków. Same pomyślcie, czy wśród znajomych macie zawsze takie same pary? Bo ja mam przeróżne: jedni podobni do siebie jak bliźniacy jednojajowi, inni skrajnie różni. Nie mam pojęcia na czym opera się sukces takich par, myślę,że "eksperci" też nie mają.

BTW, mój mąż kiedyś sam powiedział, że nie ma pojęcia co nas łączy i jak to się w ogóle stało, że jesteśmy razem, bo jesteśmy jak ogień i woda, tak na prawdę różnimy się wszystkim. Sądzę, że w programie nigdy byśmy nie zostali do siebie "dobrani" A jednak się to wszystko jakoś kula do przodu.
podpisuję się pod tym.


Chyba chodzi o chemię, o której się tyle mówi. Albo jest, albo jej nie ma.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-02, 08:49   #2667
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że ten program to generalnie jest jedna wielka pomyłka.
Równie dobrze można by było zrobić show: loteria męża/żony, losowo wybrane osoby się hajtają i mają miesiąc żeby wypracować coś z tego związku albo odpuścić. Efekt byłby identyczny.

Całe te testy, dobieranie, dopasowywanie - bzdura na maska.Nie istnieje coś takiego, nie istnieje schemat dopasowania małżonków. Same pomyślcie, czy wśród znajomych macie zawsze takie same pary? Bo ja mam przeróżne: jedni podobni do siebie jak bliźniacy jednojajowi, inni skrajnie różni. Nie mam pojęcia na czym opera się sukces takich par, myślę,że "eksperci" też nie mają.

BTW, mój mąż kiedyś sam powiedział, że nie ma pojęcia co nas łączy i jak to się w ogóle stało, że jesteśmy razem, bo jesteśmy jak ogień i woda, tak na prawdę różnimy się wszystkim. Sądzę, że w programie nigdy byśmy nie zostali do siebie "dobrani" A jednak się to wszystko jakoś kula do przodu.
Dokładnie. Z Pauliną i Krzysiem ekspertom wyszło "cufem", bo po prostu zadziałała chemia, namiętność i potwierdziło się stare powiedzenie, że kto się czubi, ten się lubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-02, 22:09   #2668
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Paulina i Krzysiek są naprawdę świetną parą, widać między nimi chemię. Aż dziwne, bo w życiu bym ich ze sobą nie dobrała Życzę im szczęścia, Krzyśka uważam za świetnego faceta, którego chyba los doświadczył, więc oby teraz mu się udało.
Zadziałało chyba to, że przeciwieństwa łagodzą skrajności charakteru. Paulina przy Krzyśku przestała być taka śmiertelnie poważna, wyluzowała się. A z drugiej strony wielu facetów artystów, wariatów, ekscentryków ma poważne małżonki. Np. z tego co pamiętam żony Marcina Prokopa, Szymona Majewskiego czy aktora Artura Żmijewskiego to poważne panie. Żona tego ostatniego chyba jest chemikiem. Żony pozostałych też ponoć na co dzień spokojne, poważne, raczej stateczne i stawiają mężów "do pionu".Takie związki nie są łatwe, ale na pewno nie wieje w nich nudą, a obie strony korzystają na tym, że nie popadają w skrajności do których mają skłonność.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 08:18   #2669
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Artur Żmijewski jest ekscentrykiem?

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 09:24   #2670
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Też mnie zdziwiło Żmijewskiego postawić w jednej grupie z tymi innymi No sorry księdza
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2017-12-03 o 18:58
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-07 09:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.