Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-05, 19:12   #3811
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
U mnie też praca laktatorem rozkręciła kp. Inaczej byłoby słabo biorąc pod uwagę że w kluczowym momencie Mała nie chciała ssać. Co więcej nie robiłam tego żadna metodą konkretna, tylko po prostu 10 min z każdej piersi. Na początku ściągnęłam może pół kieliszka. Pózniej 30ml (pamiętam że byłam przeszczęśliwa że mam co podać w butelce). A następnego dnia już poszło samo.


Zapomniałam Wam powiedzieć. Moje dziecko samo przekręca się z brzucha na plecy. Przedwczoraj myślałam że to przypadek że jej się udało. Ale wczoraj 3 razy położona na brzuchu, 3 razy fikneła. Głowę też trzyma bardzo, bardzo długo. Jestem przerażona tym tempem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, to nie tylko u nas takie tempo... Glowke trzyma kilka minut i generalnie na brzuszku lubi. Potrafi sie przesunac troszke tak kopie nozkami. I tez mi kilka razy finkal z brzuszka na plecy. Chociaz w roznych dniach, wiec chyba przypadkiem. Niemniej, kombinuje.
Placze lzami (to chyba tez pozniej powinien), tylko kurka usmiechac sie nie chce.
Ale moglby zwolnic z tym wszystkim, nie chce zeby byl mobilny zbyt szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 19:22   #3812
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
U nas chwilę przed porodem był bunt na drzemki, ale przeczekała i kładłam go bez zmian. Tyle, ze ja juniora nie Usypiam. Kładzie się do łóżka i zasypia. Wtedy uciekał z łóżka kilka razy, ale wchodziłam do niego i stanowczo kazałam się kłaść.
Teraz jak mąż był w domu to tez protestował. Chcial się z nim pobawić jeszcze. Od wczoraj mąż wrócił do pracy, wiec byłby problem, jakby 2 godziny protestował. Wiec wykorzystałam ulubioną zabawkę (taka świnka do kąpieli) i mówię mu, ze idziemy z Peppą spać. Biegnie sam, grzecznie się kładzie, wypije mleko (nie umiem go odzwyczaić, ale niech ma jak chce) i zasypia w 5 minut. Wieczorami bardziej protestuje, bo chce od razu iść do łóżka z peppą, bez kąpieli, chociaż kapać się lubi ale wieczorami mąż go ogarnia, wiec niech sobie sami wypracują jakiś system.

Co do tv to u nas leciał częściej jak byłam na końcówce ciąży. Ale widziałam dziwne i niefajne zachowania i wyłączyłam całkowicie. Jak byłam w szpitalu to mąż mu włączał dużo, później jak wróciłyśmy to tak samo. Maja dosypiała do 8:30, ja razem z nią, a chłopaki od 6:30 piosenki na yt. Doszło do tego, ze schodziliśmy na dół i junior wręcz krzyczał, ze chce piosenki. Wiec znowu ma detoks, całkowity. Tv nie leci ani minuty i wcale się już nie upomina. Na nowo odkrył swoje stare zabawki. Nie mówię, ze tv jest całkowicie złe, bo z YouTuba nauczył się liczyć do 10 i alfabetu. Ale gdzieś to się wymknęło spod kontroli i za bardzo roszczeniowy się zrobił.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, kiedys mu pare dni taki odwyk zrobilam i tez zupełnie inne dziecko. Wiec chyba od nowa bede musiala ukrocic takie rozrywki. Pod choinke planuje ciastoline kupic, mam nadzieje, ze zajmie sie nia troche, bo teraz zabawki dotychczasowe tez jakos szybko go nudza.
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 19:51   #3813
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Ciekawe co u Annicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 20:24   #3814
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Ooo, to nie tylko u nas takie tempo... Glowke trzyma kilka minut i generalnie na brzuszku lubi. Potrafi sie przesunac troszke tak kopie nozkami. I tez mi kilka razy finkal z brzuszka na plecy. Chociaz w roznych dniach, wiec chyba przypadkiem. Niemniej, kombinuje.
Placze lzami (to chyba tez pozniej powinien), tylko kurka usmiechac sie nie chce.
Ale moglby zwolnic z tym wszystkim, nie chce zeby byl mobilny zbyt szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój TŻ się śmieje że z tym tempem do końca tygodnia zacznie raczkować
Uśmiechy też już są.

Mi zaczęła się odzywać blizna... podbrzusze boli jak w jakiejś 5 dobie po cc, blizna momentami piecze, ciągnie za każdym razem po zmianie pozycji. Jakiś skok rozwojowy blizny? Xd
Dobrze że jutro przychodzi położna to zobaczy co i jak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 20:47   #3815
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Idealny przykład mieszanych uczuć. Cieszę się że mąż uśpił Bąbla w 5 minut. Wkurzam się że jemu tak łatwo, a ja, jako mlekomat bez pięciu wieczornych karmień dziecia nie jestem w stanie uśpić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 20:53   #3816
madera123
Raczkowanie
 
Avatar madera123
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 428
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Mój TŻ się śmieje że z tym tempem do końca tygodnia zacznie raczkować
Uśmiechy też już są.

Mi zaczęła się odzywać blizna... podbrzusze boli jak w jakiejś 5 dobie po cc, blizna momentami piecze, ciągnie za każdym razem po zmianie pozycji. Jakiś skok rozwojowy blizny? Xd
Dobrze że jutro przychodzi położna to zobaczy co i jak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak mialam po 4 tyg od cc rana piekła mnie i szczypała właśnie po zmianie pozycji trwało to 3 dni i nagle wieczorem przeszło i teraz już jest ok.
__________________
30/40
madera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 21:00   #3817
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Ciekawe co u Annicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cóż, będę biła rekord majkas
Wciąż z dzieckiem w brzuchu, 11 dni po terminie. Dzisiaj zaczęłam czuć skurcze ale nieregularne i nie ma tyle mocne żeby mnie skręcało. Bardzo bym chciała urodzić przed podaniem oksytocyny w piątek (o ile im się nie wymyśli żeby poczekać jeszcze dłużej). Póki co i ja i dziecko mamy dobre wyniki więc to trzyma mnie jakoś przy zdrowych myślach. Nie liczę na to że dostanę jutro prezent na mikołaja ale miło by było. Już chyba żadnym terminem nie pogardzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 21:01   #3818
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
Mój TŻ się śmieje że z tym tempem do końca tygodnia zacznie raczkować
Uśmiechy też już są.

Mi zaczęła się odzywać blizna... podbrzusze boli jak w jakiejś 5 dobie po cc, blizna momentami piecze, ciągnie za każdym razem po zmianie pozycji. Jakiś skok rozwojowy blizny? Xd
Dobrze że jutro przychodzi położna to zobaczy co i jak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To usmiechow srasznie zazdroszcze. Czekam niecierpliwie, bo Mlody na razie to smiertelnie powazny i awanturujacy sie o wszystko. Moglby sie z czegos ucieszyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 22:07   #3819
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez JustTheOne Pokaż wiadomość
U mnie też praca laktatorem rozkręciła kp. Inaczej byłoby słabo biorąc pod uwagę że w kluczowym momencie Mała nie chciała ssać. Co więcej nie robiłam tego żadna metodą konkretna, tylko po prostu 10 min z każdej piersi. Na początku ściągnęłam może pół kieliszka. Pózniej 30ml (pamiętam że byłam przeszczęśliwa że mam co podać w butelce). A następnego dnia już poszło samo.


Zapomniałam Wam powiedzieć. Moje dziecko samo przekręca się z brzucha na plecy. Przedwczoraj myślałam że to przypadek że jej się udało. Ale wczoraj 3 razy położona na brzuchu, 3 razy fikneła. Głowę też trzyma bardzo, bardzo długo. Jestem przerażona tym tempem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie to samo. W nocy z pleców sam na brzuch. I to już kilka razy. Głowę tez dzielnie podnosi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
U mnie to samo. W nocy z pleców sam na brzuch. I to już kilka razy. Głowę tez dzielnie podnosi.
Z rożka wywija się, w poprzek łóżeczka spi od jakiś dwóch tygodni. Śmieje się ale tylko z pełnym brzuszkiem. Denerwuje się po mamusi. Także rośnie mi młody człowiek z trudnym charakterem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 22:19   #3820
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Idealny przykład mieszanych uczuć. Cieszę się że mąż uśpił Bąbla w 5 minut. Wkurzam się że jemu tak łatwo, a ja, jako mlekomat bez pięciu wieczornych karmień dziecia nie jestem w stanie uśpić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam to samo ale z siostra i mama męża. One dosłownie chwilę polulały włączyły Mozarta i ta odpływała na 4-5 godzin a ja mogłam na głowie stawać i tak u mnie nie usnęła.

Teraz mam sposób zostawiam przy cycku dopóki wypuści z buzi, chwilę mi śpi na rękach, później na klacie i do łóżeczka i zakutać w rożek. Cała operacja trwa jakieś pół godziny.... Ale śpi.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 22:37   #3821
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo ale z siostra i mama męża. One dosłownie chwilę polulały włączyły Mozarta i ta odpływała na 4-5 godzin a ja mogłam na głowie stawać i tak u mnie nie usnęła.

Teraz mam sposób zostawiam przy cycku dopóki wypuści z buzi, chwilę mi śpi na rękach, później na klacie i do łóżeczka i zakutać w rożek. Cała operacja trwa jakieś pół godziny.... Ale śpi.
Robię bardzo podobnie! Tylko że zwykle po odłożeniu do łóżeczka oczy otwierają się szeroko a po 5min jest płacz o cyca. Eh, te wieczorne karmienia ciągłe będą powodem dla którego Konrad będzie jedynakiem... Za stara jestem na takie historie...

(45min na cycu, mąż zaginiony do powtórnego usypiania, ja się schowałam w łazience)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-06, 05:20   #3822
aczka5
Zakorzenienie
 
Avatar aczka5
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 400
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Co za koszmarna noc. Znowu nie spal. Czyli juz jakies 16 h. Oczywiscie byly drzemki ale kilkuminutowe.

Dzisiaj mamy szczepienie.

U nas tez smiertelna powaga, nie usmiecha się.

A co do przewracania sie, to niestety w naszym przypadku z juniorem to nie byl powod do.radosci.
Jasiek byl asymetryczny (ukladal sie w luk po położeniu na plecy), jedna strona byla bardziej napięta i przy aktywnosci potrafila go przerzucic z brzucha na plecy i odwrotnie.

Czdnu nikt bie potrafi Anteczka uspic w 5 min? Wcale nie bylabym zazdrosna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aczka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 07:41   #3823
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

U nas tez srednia noc 😞 od 22 do 2 pobudki co godzinę. Dopiero jak wzięłam małą do nas do łóżka to spala do 6:30. Nie chcę jej przyzwyczajać do naszego łóżka, ale co zrobić jak zmęczenie wygrywa 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 08:27   #3824
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Hej
Mala mi stekala cala noc. Dopiero jak nad ranem strzelila kupę to byl wzgledny spokoj. W dodatku jak mi w nocy w koncu zasnela to starszak sie obudził i smial sie w glos z 15 minut. No dom wariatow.

Tz pojechal do starostwa, jest juz nasze pozwolenie. Wykupi mi przy okazji recepte, bo mam przy ranie takie małe zgrubienia no i ten stan zapalny lekki, licze, ze antybiotyk pomoże troche. Ogolnie juz mi ta rana nie dokucza, tylko nad ranem czuje ze przy tym zgrubieniu mi sie trochę ociera i lekko piecze. No nic, wazne, ze szwy zdjete, to sie szybciej zagoi na amen.

U mnie dzis Mikolaja nie ma. U nas zasada, ze prezenty pod choinke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 08:47   #3825
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Idealny przykład mieszanych uczuć. Cieszę się że mąż uśpił Bąbla w 5 minut. Wkurzam się że jemu tak łatwo, a ja, jako mlekomat bez pięciu wieczornych karmień dziecia nie jestem w stanie uśpić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie z kolei jest odwrotnie... jak Mała nie ma humoru to u TŻ jest wyk i za nic nie da się ululać. A jak ja wezmę to moment. I wcale nie przy cycku. Szkoda, bo chciałabym mieć ten czas dla siebie jak tatuś niańczy

Cytat:
Napisane przez madera123 Pokaż wiadomość
Tez tak mialam po 4 tyg od cc rana piekła mnie i szczypała właśnie po zmianie pozycji trwało to 3 dni i nagle wieczorem przeszło i teraz już jest ok.
Czyli to może rzeczywiście przejściowe...

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Cóż, będę biła rekord majkas
Wciąż z dzieckiem w brzuchu, 11 dni po terminie. Dzisiaj zaczęłam czuć skurcze ale nieregularne i nie ma tyle mocne żeby mnie skręcało. Bardzo bym chciała urodzić przed podaniem oksytocyny w piątek (o ile im się nie wymyśli żeby poczekać jeszcze dłużej). Póki co i ja i dziecko mamy dobre wyniki więc to trzyma mnie jakoś przy zdrowych myślach. Nie liczę na to że dostanę jutro prezent na mikołaja ale miło by było. Już chyba żadnym terminem nie pogardzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O kurczę. Robili Ci ostatnio usg? Jaka waga? Może akurat na Mikołajki się trafi

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Co za koszmarna noc. Znowu nie spal. Czyli juz jakies 16 h. Oczywiscie byly drzemki ale kilkuminutowe.

Dzisiaj mamy szczepienie.

U nas tez smiertelna powaga, nie usmiecha się.

A co do przewracania sie, to niestety w naszym przypadku z juniorem to nie byl powod do.radosci.
Jasiek byl asymetryczny (ukladal sie w luk po położeniu na plecy), jedna strona byla bardziej napięta i przy aktywnosci potrafila go przerzucic z brzucha na plecy i odwrotnie.

Czdnu nikt bie potrafi Anteczka uspic w 5 min? Wcale nie bylabym zazdrosna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I co po stwierdzeniu asymetrii? Jakieś ćwiczenia musieliście wykonywać?

U nas też w tym roku nie ma mikolajek, już sprawiliśmy sobie prezent
Od Małej dostałam też rekord snu, od 21 do 3 ❤️ aż na wysokości 1 wstałam żeby sprawdzić czy oddycha...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 09:07   #3826
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Just ja spałam ciurkiem od 12 do 5, i od 6 do 9

U mnie prezenty na Mikołajki się robiło u tż pod choinkę. Nic nie kupiłam ani dziecku ani mężowi. Nasz prezent kończy dzisiaj miesiąc i dał pospać i zrobił wczoraj kupę
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 09:59   #3827
Hapinka
Raczkowanie
 
Avatar Hapinka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 391
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Moja mała spała dziś ciągiem 6h, sprawdzałam czy oddycha w pewnym momencie :p ale ma teraz dziwny niespokojny sen, każdy dźwięk od razu uaktywnia odruch Moro, stęka przez sen, czasami płacze okropnie i zaraz przestaje. Nie wiem czy za dużo bodźców czy po prostu w tej fazie snu tak odreagowuje ale ma tak od 3 dni i od 3 dni jest niespokojna chociaż wcześniej anioł. Może skok rozwojowy - wczoraj skończyła miesiąc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 10:16   #3828
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Czyli jakieś dobre powietrze dziś w nocy było
Ja odnotowałam stękania i płacz przez sen (taki wysoki zawodzący) w ciągu dnia. Zgaduję że to brzuszek.
Coraz ciężej jej też zasnąć w dzień... chwała szumisiowi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 10:35   #3829
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

My już 2 noce w domu i każda inna. Pierwszej wojowała aż po 3 godzinach na piersi dałam ją mężowi i jakoś utulał. Ale tak wyszło, że u mnie w dużym łóżku wylądował Starszaka a Jagoda z tatą u Błażeja. Wczoraj w dzień też nie bardzo spała a że byłam sama z dwójką dzieci to chwilowo się dwkompensowałam. Ta noc za to była super. Po4 godzinach snu godzina karmienia i znów 4 snu. Rano znowu zasnęła a że Młody w przedszkolu miałam czas na relaks. Także nie wiem jeszcze jaka ta moja córa jest, najbardziej pasuje że nieprzewidywalna
W Mikołajki u nas zawsze prezenty dla dzieci. Młody pisał list o kolejkę z duplo więc dostać musi też coś Jagódka, żeby się Syn nie zdziwił że Mikołaj o niej zapomniał.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-06, 10:36   #3830
aczka5
Zakorzenienie
 
Avatar aczka5
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 400
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Just, rehabilitacja - Bobath i Vojta.

Do nas to powietrze nocne nie dotarlo 😢😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aczka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 10:37   #3831
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

W nocy ściągałam sobie aplikację z dźwiękami do usypiania. Może więc tą noc po części zawdzięczam suszarce

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 10:53   #3832
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Just, rehabilitacja - Bobath i Vojta.

Do nas to powietrze nocne nie dotarlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też noc średnia za to teraz mała śpi już drugi raz. Jak zasnęła koło 9 tak spała do 11 obudziła się, papu i teraz dalej śpi ja nie wiem czy to dobrze czy nie, ale ja trochę sobie skorzystam i też się położę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 11:10   #3833
aczka5
Zakorzenienie
 
Avatar aczka5
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 400
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Stypi, piona! Ja tez lezakuje z mala ☠☠☠☠☠☠☠a

Ja nie wiem czy juz ten temat przerabialyscie. Ale powoli zaczynaja sie pytania co na chrzciny.
Ze starszakiem nie mialam lezaczka, bo dlugo spal w koszu i pozniej od razu na mate.

Ale teraz czuje, ze przy tym moim ananasie lezaczek sie sprawdzi.

Pokazecie co macie, albo co planujecie kupic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aczka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:21   #3834
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! <3

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
A twój synek miał kolki? Bo mi powiedzieli, że jak nie odbija to może mieć później właśnie kolki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ani jednej.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:37   #3835
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! &lt;3

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Ani jednej.
To mnie trochę pocieszyłaś

U nas o dziwo dzisiaj cały czas spanie i jedzenie taki prezent na Mikołajki? mogłoby się to utrzymać, bo powiem wam, że czasami mam wrażenie, że łapie mnie chyba jakaś depresja wkręcam sobie, że sobie nie poradzę, że jestem złą mamą, bo mała trochę popłacze
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017

Edytowane przez stypi_89
Czas edycji: 2017-12-06 o 12:40
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:16   #3836
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! &lt;3

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
To mnie trochę pocieszyłaś

U nas o dziwo dzisiaj cały czas spanie i jedzenie taki prezent na Mikołajki? mogłoby się to utrzymać, bo powiem wam, że czasami mam wrażenie, że łapie mnie chyba jakaś depresja wkręcam sobie, że sobie nie poradzę, że jestem złą mamą, bo mała trochę popłacze
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stypi innej matkii mieć nie będzie hehe. Naprawdę nie ma.co sobie wkręcać, najlepiej iść spać jak mała spi. A przystawia się ładnie do cyca? Może w jeden dzień się najada bardziej i jest ok a w drugi już gorzej i stąd te płacze?

U mnie była polozna i moja królewna wciąż jest głodna, ja mam za mało pokarmu i nie dojada a dwa nie leci jakąś fontanna i się denerwuje. Choć na cycu cały dzień z małymi przerwami przrwisi. Musimy popracować na dostawaniem do cyca bo nie łapie ładnie całej brodawki, wierci się, odpycha. Aaa myślałam że choć jedno nam wychodzi a tu dupaaa.

Moja szanowna Hanka zaczęła coś gaworzyć uśmiechać się , nie absolutnie nie do matki, do zapalonej lampki... Matka tylko od cyca jest.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:18   #3837
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Stypi, piona! Ja tez lezakuje z mala a

Ja nie wiem czy juz ten temat przerabialyscie. Ale powoli zaczynaja sie pytania co na chrzciny.
Ze starszakiem nie mialam lezaczka, bo dlugo spal w koszu i pozniej od razu na mate.

Ale teraz czuje, ze przy tym moim ananasie lezaczek sie sprawdzi.

Pokazecie co macie, albo co planujecie kupic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gabi na chrzciny od chrzestnego dostanie właśnie leżaczek z huśtawka, pokaże Wam po weekendzie bo narazie nie wiem jaki konkretnie.
Reszta powiedziała że da kasę bo my najlepiej wiemy czego nam trzeba.


Taka piękna noc była, a dzień jest straszny. Od 10 nie śpi i ciagle marudzi... przy piersi też co kilka łyków zaczyna się rzucać, a wcześniej jej się to nie zdarzało.. ciagle tylko na rękach bo inaczej histeria... wnioskuję problemy brzuszkowe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:47   #3838
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! &lt;3

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Stypi innej matkii mieć nie będzie hehe. Naprawdę nie ma.co sobie wkręcać, najlepiej iść spać jak mała spi. A przystawia się ładnie do cyca? Może w jeden dzień się najada bardziej i jest ok a w drugi już gorzej i stąd te płacze?

U mnie była polozna i moja królewna wciąż jest głodna, ja mam za mało pokarmu i nie dojada a dwa nie leci jakąś fontanna i się denerwuje. Choć na cycu cały dzień z małymi przerwami przrwisi. Musimy popracować na dostawaniem do cyca bo nie łapie ładnie całej brodawki, wierci się, odpycha. Aaa myślałam że choć jedno nam wychodzi a tu dupaaa.

Moja szanowna Hanka zaczęła coś gaworzyć uśmiechać się , nie absolutnie nie do matki, do zapalonej lampki... Matka tylko od cyca jest.
Wydaje mi się że ładnie łapie i się najada, bo teraz jadła o 13:30 I od tego czasu śpi ż małymi przerwami na płakanie, ale to raczej taki płacz dla zasady

Wiem, że nie mogę się sama nakręcać ale to jest silniejsze niestety mam nadzieję że za chwilę mi to minie jak się z małą troche dotrzemy do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 14:15   #3839
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Just ja spałam ciurkiem od 12 do 5, i od 6 do 9

U mnie prezenty na Mikołajki się robiło u tż pod choinkę. Nic nie kupiłam ani dziecku ani mężowi. Nasz prezent kończy dzisiaj miesiąc i dał pospać i zrobił wczoraj kupę
a jak rzadko Ci robi? u nas brak kupki od niedzieli...

my mamy coś takiego, bo któras pytała o leżaczek:
http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-...627581650.html
pomaga przy usypianiu w dzień, pobujam i spi w tej "kołysce"

u nas chrzciny w niedzielę, a która już po?
Ja jutro idę do gina bo nie moge sobie poradzić z tą infekcją moją... lekarstwa od położnej nie pomagają i pewnie trzeba coś mocniejszego... także proszę o kciuki żebym dostała konkretny lek i skończyły się moje katusze połogowe.

Edytowane przez ewcia1368
Czas edycji: 2017-12-06 o 14:22
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 15:13   #3840
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ❤Listopadówki 2017 cz. 4 - prawie porodówka! ❤

My chrzciny chcemy robić 6 stycznia, jak wszystko dobrze pójdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-07 23:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.