Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-07, 16:46   #421
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
social media, kreowanie wizerunku itp

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

fryzjerstwo to super pomysł
Fajna branża powodzenia!

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Anna ja wole uspac na rękach i pospacerować dalej

Bosz kolejne auto robocze sie zepsuło. Nie moge juz
Aaa w Peugeocie zanieczyścił sie olej bo pokruszył sie pasek rozrządu maja szczęście, że naprawia to w ramach gwarancji

Mąż tak nakręcił sie na tego peugeota 5008, że dzisiaj jak opowiadał o nim mojej siostrze to mówił „nasze auto ma to i tamto” ...
Jak sie chlop zakochał to co poradzisz?


Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Wiesz ja nie chce nikomu zycia obrzydzac ale kiedys wychodzilam z domu i zauwazylam jak smarka na podloge. Takze ten...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------


Tez juz nad tym myslalam. Zawsze jak sie z nim widzimy to sa cyrki na kolkach.
W sumie ma1 dziecko a jego zona wiecej nie chce. Nie znam jego zdania na ten temat. Ale zawsze tak dziwnie sie na mala patrzy jakby chcial takiego malego szkraba jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Myszowata - współczuje ciężkiej nocy.
Minini - niegryzący wełniany koc to skarb, szkoda ze sie sfilcował (akurat dziecięcy sie zdobił ). Ten który ma Klaudia z Effiki kolekcji kaszmirowej gryzie minimalnie (myśle ze wiele osób stwierdziliby ze jest niegryzący). Jest tez duża wersja. Ten który ja zamówiłam juz duzo bardziej gryzie. Idealny byłby 100% kaszmir, tylko pewnie kosztowałby fortunę.
Pracuje jako przedstawiciel farmaceutyczny.

Vadi - ciekawa branża. Super, ze taka okazja sie trafiła.
Wlasnie fryzjer to taki zawód, ze zawsze bedzie potrzebny. Tylko nie miałabym kiedy go wykonywać. Dobrze, ze mam córkę - bede mogła się wykazać w robieniu fryzur
Pestycyda - ja dzisiaj sobie powiedziałam - Pampers Premium i żadne inne. Nie muszę sie martwić o zmianę na noc jak np Klaudia wcześniej zaśnie czy o zapieranie po kupie. Niby są droższe, ale np innych zużyjesz 8 na dobę, a PP6.

Emmos - dobrze, ze alergia sie nie potwierdziła. Oby wymioty przeszły.

Karolinuusia - fajnie z tym urlopem ojcowskim.

My po 15tej byłyśmy na spacerze. Znowu zasnęła, nieplakala. Poki co rewelacja ze spacerówką.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak sfilcowal sie, skurczył i teraz gryzie

Fryzjerstwo fajne, ale nie zarobisz tyle co jako przedst.farm. no chyba ze jestes wybitnie zdolna i bedą sie do ciebie zjezdzac z polowy polski


Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Męża nie ma, dziecie śpi wiec zaczęłam czytać bloga Gosi jackowskiej o rozszerzeniu diety mega fajnie pisze
Nie znam! Musze sprawdzic kto to

Mamusie pożałujcie mnie.... rozcielam sobie palec na calej dlugości robilam spagetti z marchewki i pomodora i zajechalam sobie tą tarką przez caly palec od wew.strony! Krwawilo jak cholera i boli łeeeee
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 17:50   #422
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Fajna branża powodzenia!







Jak sie chlop zakochał to co poradzisz?



















Tak sfilcowal sie, skurczył i teraz gryzie



Fryzjerstwo fajne, ale nie zarobisz tyle co jako przedst.farm. no chyba ze jestes wybitnie zdolna i bedą sie do ciebie zjezdzac z polowy polski









Nie znam! Musze sprawdzic kto to



Mamusie pożałujcie mnie.... rozcielam sobie palec na calej dlugości robilam spagetti z marchewki i pomodora i zajechalam sobie tą tarką przez caly palec od wew.strony! Krwawilo jak cholera i boli łeeeee

Ech, ten kurs fryzjerstwa miałby sens jakby brat TZ się zdecydował na prowadzenie salonu. Ja bym mogłabyc drugim fryzjerem a TŻ właścicielem no, ale teraz brat TZ pracuje w Holandii, a jeszcze niedawno strzygł w Irlandii. A tak w ogole to wyjechał do Hiszpanii. Za nim sie nie nadąży
Współczuje rozciętego palca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 18:00   #423
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Dzięki za życzenia zdrowia dla Bartusia byliśmy u pani doktor i osluchowo jest ok, mamy się inhalować, nawilżać i odciągać gile

Vadi, niezle Timi przykoksil u nas dzisiaj „tylko” 7 kg

Widzę ze temat pracy na tapecie i... doszły mnie słuchy ostatnio ze chcieli u mnie żebym wróciła wcześniej, tj od nowego roku i dzisiaj dzwoniła do mnie pani prezes... z zapytaniem czy bylaby taka możliwość i jeśli tak to kiedy. Oczywiście wszystko na moich warunkach, pół etatu, podwyżka, dofinansowanie do niani.. jestem w szoku 🤪 ale powiedziałam ze najwcześniej to w maju i pod warunkiem ze miałabym jakaś zaufana osobę dla Bartka co graniczy chyba z cudem bo babcie obie pracują...

Mini, ałaaaaaaa, wyobraziłam to sobie i aż mnie ciary przeszły :p nie lubię takich opowieści



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 18:20   #424
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Emmos- nie wiem w sumie czy zęby mu idą. Nie widzę ich póki co 🤔
Ale lapinki non stop w buzialu siedzą 😏
A w nocy różnie bywa . Zazwyczaj mam 3-4kp, ale Maxiu ma napady ze lubi się zbudzić o 1,2 i se nie spać godzinę dwie 😭🔫
Wtedy mam ochotę se palnąć w łeb .

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Fajna branża powodzenia!



Jak sie chlop zakochał to co poradzisz?









Tak sfilcowal sie, skurczył i teraz gryzie

Fryzjerstwo fajne, ale nie zarobisz tyle co jako przedst.farm. no chyba ze jestes wybitnie zdolna i bedą sie do ciebie zjezdzac z polowy polski




Nie znam! Musze sprawdzic kto to

Mamusie pożałujcie mnie.... rozcielam sobie palec na calej dlugości robilam spagetti z marchewki i pomodora i zajechalam sobie tą tarką przez caly palec od wew.strony! Krwawilo jak cholera i boli łeeeee
Współczuje 😩😩
Ostatnio wycierałam kurze i zostawiłam na rogu tv kawałek naskórka z mojej dłoni bo zarysowałam ręka 😱 Oczywiście krew mi leciała , ale nic nie czułam tylko się Wkurzylam , ze wytarlam tv a tam coś białego się przykleiło 🤣🤣🤦🏻


Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Dzięki za życzenia zdrowia dla Bartusia byliśmy u pani doktor i osluchowo jest ok, mamy się inhalować, nawilżać i odciągać gile

Vadi, niezle Timi przykoksil u nas dzisiaj „tylko” 7 kg

Widzę ze temat pracy na tapecie i... doszły mnie słuchy ostatnio ze chcieli u mnie żebym wróciła wcześniej, tj od nowego roku i dzisiaj dzwoniła do mnie pani prezes... z zapytaniem czy bylaby taka możliwość i jeśli tak to kiedy. Oczywiście wszystko na moich warunkach, pół etatu, podwyżka, dofinansowanie do niani.. jestem w szoku 🤪 ale powiedziałam ze najwcześniej to w maju i pod warunkiem ze miałabym jakaś zaufana osobę dla Bartka co graniczy chyba z cudem bo babcie obie pracują...

Mini, ałaaaaaaa, wyobraziłam to sobie i aż mnie ciary przeszły :p nie lubię takich opowieści



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
My tez życzymy zdrówka

To masz luxus z praca. Jak możesz to powybrzydzaj sobie

Ja myśle, ze na kwiecień gdzieś pójdę. Nie chce mi się robić już paznokci. Niecierpie gnić w biurze bo mnie to nudzi. Poza tym trzeba siedzieć pod krawatem a to nie dla mnie.
Myśle, ze może pójdę do jakiegoś sklepu z odzieżą lub typu tjmaxx na jakieś niecałe pół etatu żeby się wyrwać z domu.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Maxiu dziś ma 37 czasem 36.9 stan podgorączkowy . Znów nie wiem ocb. Ostatnio miał takie zylkowe policzki jakby jakiś rumieniec czy coś takiego.
Oczywiście dalej ma tak ze zasypia i za 5min się budzi i się bawi z jednym okiem zamkniętym 😂🤦🏻
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 18:44   #425
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość


Dziękuje za pamięć dziewczyny. Wybaczcie, ze nic nie pisałam ale nie umiałam się wbić w rozmowę bo przez dłuższy czas nie miałam nawet czasu żeby wejsc na wizaż :/
U nas każdy dzień jest na wariackich papierach . Ja non stop biegam. Jak przyjdzie wieczór i maluchy zasną to nadrabiam zaległości domowe . Maxiu jest bardzo absorbującym dzieckiem i lubi jak się z nim jest. Kompletnie odwrotnie do mojego starszaka.

Postaram się wpadać częściej. Pozdrawiam
Ciebie sie nie da zapomnieć;-) wczoraj czytalam Cie na fb i trzeslam ze śmiechu )) Młody super oczka, pasowałby do mojej pociechy...? 😉 Chociaż z charakteru wolałabym starszego, lubie takie samozajmujące się dzieci 😉 Moja ma często taką wyższą temperaturę, mi powiedziała pediatra, że to normalne u niemowlaków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 3BB620E3-0EAB-4A33-90EC-52A205EED2E8.jpeg (158,2 KB, 61 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 18:47   #426
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Taedio, jakaś czarna seria z tymi autami;/

Emmos, w sumie dobrze że nie ma alergii tylko faktycznie skąd te wymioty?

Karolina, to super

Samantha, super chłopaki wpadaj częściej

Minini, oj biedactwo. Oby się raz dwa palec zagoil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 19:01   #427
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Minini juz tylko warunki finansowania mogą go zniechęcić
Polecam jej wpisy
Ojojojojoojjjj! Współczuje

Pestycyda no niestety. Jak sie ma więcej samochodów to zawsze tak jest :/
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 19:08   #428
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ale miałaś poranek Moj pies wylizał wczoraj obkupczonego pampa nie mam pytań


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Super z tym przebranżowieniem, będziesz szkolić jak zdobywać popularność w necie?
między innymi

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Vadi - ciekawa branża. Super, ze taka okazja sie trafiła.
Wlasnie fryzjer to taki zawód, ze zawsze bedzie potrzebny. Tylko nie miałabym kiedy go wykonywać. Dobrze, ze mam córkę - bede mogła się wykazać w robieniu fryzur
no i fryzjerstwo zdobywa duży prestiż, zwłaszcza, jak się jest dobrym też w koloryzacji i pielęgnacji, najlepiej z trychologią włącznie

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Fajna branża powodzenia!


Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Mamusie pożałujcie mnie.... rozcielam sobie palec na calej dlugości robilam spagetti z marchewki i pomodora i zajechalam sobie tą tarką przez caly palec od wew.strony! Krwawilo jak cholera i boli łeeeee
OJ OJ OJ!





Agg_s fajnie, że w pracy tak za Tobą tęsknią i chcą iść Ci mocno na rękę


Akada boskie zdjęcie



A z ciekawostek, ksiądz był bardzo miły nie było wykładów, powiedział, że oczywiście, że ochrzci.


Za to fizjoterapeutka 2 tygodnie nie widziała Timiego, była w szoku, jak urósł i ciągle go chwaliła za postępy a to pierwszy raz, bo do tej pory były same westchnienia z jej strony
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 19:10   #429
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Sam
Witaj chłopaki są genialne! Cieszę się że u Was dobrze.

Minini
Ałć! Kurde, Współczuję rozciecia... To faktycznie musiało boleć.

Aggs.
Fajnie z tą pracą

My się usypiamy, ząbki męczą Hugo okrutnie. Bidul mój


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 19:36   #430
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi, brawo za postępy w rehabilitacji

Mała, oby noc była łaskawa dla Was.

Ja niby uspilam W. ale coś się ciągle wierci. Nie było kupy dziś porAdnej i pewnie go męczy też.

Byłam na gofrach z koleżanką mąż jakoś dał radę z małym chociaż nie chciał z butelki pić. No ale cycuś wrócił do domu akurat więc histerii nie było.

Za to poprztykałam się z mężem wrre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 19:53   #431
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

A mój od 19 już właśnie drugi raz się obudził, przekręcił się na brzuszek, ale widać że to ząbki.

Nie chce sobie krakać, ale chyba przed nami piąta Nocka z co najmniej 7 pobudkami...
No nic trzeba to przetrwać!

Pestycyda i wzajemnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 20:11   #432
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Aggs - dobrze, ze Bartus osluchowo czysty. Z jednej strony fajnie poczuć się tak potrzebnym pracownikiem, a z drugiej szkoda skracać urlop i czas bycia z synkiem.

Akada - super czapę ma Agatka i jakie wielkie oczy.

Vadi - super, ze ksiądz bezproblemowy. No i ładnie, ze Timi taki pochwalony przez fizjo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Zobaczymy jakie te noce bedą. Ja z Klaudią miałam ostatnie 2 tygodnie ekstra - zasypiała o 20.00, bez problemu ją odkładałam, potem budziła sie ok 5.00, dostawała pierś i spałyśmy jeszcze do 7.00.
Teraz jednak o 21.00 jeszcze nie spi i jest problem z odłożeniem. Ostatnią noc spędziła przy piersi. Zobaczymy jak dzisiaj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 20:25   #433
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Dostalam maila z hm, że w związku z opóźnionym zamówieniem z CM dostaje 15% rabatu i darmową dostawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 20:29   #434
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Minini przypomniało mi się, że pisałaś o gadajacej papudze - mąż z Lilą też kupili taką gdzieś w październiku Po prostu uwielbiałam te dialogi trwające po pół godziny i zdaniem Lili bardzo śmieszne: - "Jestem Lila" -"Jestem Lila", - "Nie, to ja jestem Lila", - "Nie, to ja jestem Lila", - "Nie, ja!", - "Nie, ja!", - "Ja!", - "Ja!", - "Ja!!!", - "Ja!!!" - "Jaaa!!!!", - "Jaaa!!!!" Do tej pory ją włącza, ale na szczęście teraz już jakoś normalniej się nią bawi. Za to mieliśmy polewkę z Łucji, bo papuga naśladuje głos mówiącego i dialogi Łucji z papugą były przekomiczne ;D Ale już dawno jej nie włączałam.

Xzora fajny pomysł z tym kursem fryzjerskim Super, że Klaudii podoba się w spacerówce! A przypomnij mi, Klaudia niechętnie jeździła w gondoli? Może u nas przesiadka też będzie jakimś wyjściem... Ale niestety na razie chyba za wcześnie - nasza spacerówka jest za mało zabudowana raczej. Ale muszę zobaczyć, bo w sumie jeszcze jej nie oglądałam nawet od zakupu Dzięki za przekazanie pozdrowień na fejsie Ech z tymi słodyczami w weekend to żeby jeszcze mnie też to dotyczyło... Miałam dłuższy czas detoks, a teraz znów wpadłam w słodyczowy ciąg... Wszystko przez niewyspanie i hormony, miesiąc temu miałam normalny okres, teraz wszystko zwiastowalo kolejny i cisza :/ A pms i inne objawy jak najbardziej były :/ Muszę ostatecznie pożegnać się ze słodyczami na dobre - pytanie czy jest sens robić to przed świętami

A a propos rodziców i słodyczy to oprócz sztucznej matczynej piersi i zastępczego palca, zgłaszam trzeci wynalazek do opatentowania: słodycze, które nie mają szeleszczących opakowań i nie trzeba kryć się z nimi przed dziećmi, które żyją w przekonaniu, że w domu nie ma nic słodkiego Wzięcie sobie wtedy kawałka czekolady, to dopiero jest adrenalina

Jon, a mi się właśnie projektor najbardziej podoba Jak jest światło to rzeczywiście słabo widać, ale po ciemku ładnie widać gwiazdki. Lu wpatruje się wtedy w sufit, tylko zastanawiam się właśnie czy byłaby w stanie przy tym usnąć czy tylko by ją to przestymulowało niepotrzebnie i byłoby jeszcze gorzej ze snem. A wiesz, że przy muzyczce też zaczęła płakać? A ogólnie lubi bardzo i potrafi zasnąć przy playliście że spotify albo przy muzyce z panelu karuzeli Lili. Misie niestety niezbyt ją zajmują, za to jest podnieta jak powieszę zamiast nich stworki z ikei (w końcu nie muszę kręcić nimi ręcznie :P), albo owady z karuzeli po Lili (w karuzeli Lili mechanizm kręcenia się zepsuł i został tylko panel i zawieszki). Odgłosy natury też są fajniejsze w tym panelu Lili. Za to szum w fp jest przyjemny, łagodniejszy od szumiśka. Ale miałaś szalony poranek Mi niedawno rano pastylka prenalenu wpadła do gardła i nie zdążyłam jej odkaszlnąć - na szczęście do dobrej dziurki. Miałam już wizję co się mogło zdarzyć, bo byłam sama z dziewczynami. No i wiedziałam że tak zaczęty dzień nie będzie lekki i rzeczywiście nie był

Pestycyda, Emmos, Jon brawo za noc i oby tak dalej!
Mała super, że noc spokojna, może pobudki też wkrótce się zmniejszą
Taedio super, że Niko zasnął w wózku

Vadi ale waga Timiego, super! Współczuję nocki... Vadi czy Ty używasz dalej otulaczy wielorazowych w nocy? Starczają na całą noc czy zmieniasz? Ile godzin wytrzymują? Masz wkłady z mikrofibry czy inne? Super, że udało się z tym szkoleniem. Kciuki za pomyślną realizację planów zawodowych!

Agg_s kurczę Zdrówka dla Bartka i dla Ciebie!

Darietta kciuki za szczepienie!

Myszowata współczuję ciężkiej nocy Oby dzisiaj było dobrze

Ech, Lu walnęła właśnie kupsztala, lecę przewinąć i potem nadrobię dalej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 20:31   #435
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dostalam maila z hm, że w związku z opóźnionym zamówieniem z CM dostaje 15% rabatu i darmową dostawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też dostałam tylko co tu zamówić?
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 20:38   #436
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

ja kiedyś zrobiłam kurs fryzjerski😊 ale duzo dużo kursów musiałabym skończyć żeby pracowac. tez zawsze mi się to podobało.

My po lekarzu z paulina. skończyło się na antybiotyku niestety.

My już śpimy od 19.30 a teraz znów się karmimy bo paulina go zbudzila😯 ja zdążyłam sobie nałożyć jakaś farbę w piance na wlosy😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 20:40   #437
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Dziś się zawziełam i cały czas starałam się odkładać na brzuch i mierzyłam czas.

Na początku było 15 minut ale znudziło ją jak wieszam pranie więc zaczęła marudzić.

Przekreciłam ją na plecki i znów brzuszek miała lepsze i gorsze chwilę.

Padłam jak probowałam waszego sposobu trzymać ją na kolanach. Wiecie co zrobiła chwyciła moją dłoń lubi się nią bawić przykłada swoją itp myślę oki a ona ją przyciągneła i położyła głowę i tak kilka razy. Byłam w szoku że taka kumata.

Później bawiłyśmy się na puzlach dobre 20 minut troszkę się denerwowa£a ale przyszli na chwile moi rodzice i dobre 30 minut wytrzymała jeszcze dodatkowo.

Także wszystko z nią oki tylko leniuszek
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 20:46   #438
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia.
Moj maly demon spac za caly dzien 2g20minut. Wykapana o 21 i gada do tej pory. Bosz kiedy mi to dzicko usnie. Az mam strach w oczach czy usnie i czy odkladac do lozeczka.

Wspolczuje rozciecia palca. Ja sie ostatnio zacielam gazetka z biedronki 😂 bolalo jak cholera bo na samym zgieciu palucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 20:57   #439
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziś się zawziełam i cały czas starałam się odkładać na brzuch i mierzyłam czas.

Na początku było 15 minut ale znudziło ją jak wieszam pranie więc zaczęła marudzić.

Przekreciłam ją na plecki i znów brzuszek miała lepsze i gorsze chwilę.

Padłam jak probowałam waszego sposobu trzymać ją na kolanach. Wiecie co zrobiła chwyciła moją dłoń lubi się nią bawić przykłada swoją itp myślę oki a ona ją przyciągneła i położyła głowę i tak kilka razy. Byłam w szoku że taka kumata.

Później bawiłyśmy się na puzlach dobre 20 minut troszkę się denerwowa£a ale przyszli na chwile moi rodzice i dobre 30 minut wytrzymała jeszcze dodatkowo.

Także wszystko z nią oki tylko leniuszek
Super jak się wyćwiczy to sama będzie chętnie leżeć Moja jak się przekręci z plecków to banan na twarzy, że taki fajny widok

Pestycyda jak tam z mężem ? Ja właśnie na swojego strzeliłam focha Siedzi sobie przed TV i nawet nie pomyśli żeby do nas zajrzeć...ja się ruszyć boje a potrzebowałam tableta żeby sobie Was poczytać
akada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 21:16   #440
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Nadrobiłam Was. Pochwaliłam się super nocką, więc coś za coś. Dziecię wyspało się w nocy, a co za tym idzie w dzień spać już nie chciało. Były dwie drzemki łącznie trwające jakieś pół h.

Mnini współczuję zacięcia.

Mała, Pestycyda ✊️✊️ za Wasze nocki.

Vadi, pocieszyłaś mnie z tym księdzem, mam nadzieję, że nasz też normalnie do tego podejdzie. Super, że Timi robi takie postępy


Akada, ale śliczności



Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, w sumie dobrze że nie ma alergii tylko faktycznie skąd te wymioty?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Otóż to. Wizytę u alergo mamy dopiero 19, ale jutro idę do pediatry po recepty na szczepionki to zapytam co myśli na ten temat.

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dostalam maila z hm, że w związku z opóźnionym zamówieniem z CM dostaje 15% rabatu i darmową dostawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Również dostałam. Ma dość długi okres do wykorzystania, także na obecną chwilę poczekam, może się z czymś połączy

Etusia, zdrówka

Xzora, dobry fryzjer zawsze w cenie. Ja swoją babcie tez sama obcinam i kazdy chwali Pomysł super, ja też mam zapędy w różnym kierunku innym niż praca. W pracy same cyferki, a ja z pędzlem w ręku też się świetnie czuję. W sumie mogłabym być murarzem, malarzem, krawcową, dekoratorem, florystką i też bym się w tym spełniała. Kiedyś, jeszcze na studiach pracowałam w jednej z sieciówek jako dekorator i w czasie wizyty kierownika regionu podeszła do nas klientka i poprosiła o wszystko co miał na sobie ubrany przeze mnie manekin. Ale byłam z siebie zadowolona Potem ta kiero mówiła o tym we wszystkich innych sklepach w regionie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:18   #441
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ech, ten kurs fryzjerstwa miałby sens jakby brat TZ się zdecydował na prowadzenie salonu. Ja bym mogłabyc drugim fryzjerem a TŻ właścicielem no, ale teraz brat TZ pracuje w Holandii, a jeszcze niedawno strzygł w Irlandii. A tak w ogole to wyjechał do Hiszpanii. Za nim sie nie nadąży
Współczuje rozciętego palca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Irlandia holandia hiszpania... takim fryzjerom to dobrze w życiu

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Dzięki za życzenia zdrowia dla Bartusia byliśmy u pani doktor i osluchowo jest ok, mamy się inhalować, nawilżać i odciągać gile

Vadi, niezle Timi przykoksil u nas dzisiaj „tylko” 7 kg

Widzę ze temat pracy na tapecie i... doszły mnie słuchy ostatnio ze chcieli u mnie żebym wróciła wcześniej, tj od nowego roku i dzisiaj dzwoniła do mnie pani prezes... z zapytaniem czy bylaby taka możliwość i jeśli tak to kiedy. Oczywiście wszystko na moich warunkach, pół etatu, podwyżka, dofinansowanie do niani.. jestem w szoku �� ale powiedziałam ze najwcześniej to w maju i pod warunkiem ze miałabym jakaś zaufana osobę dla Bartka co graniczy chyba z cudem bo babcie obie pracują...

Mini, ałaaaaaaa, wyobraziłam to sobie i aż mnie ciary przeszły :p nie lubię takich opowieści



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

Fajnie że cie tak w pracy docenili korzystaj z tej dobroci moze maj to dobry moment na te pół etatu? Jaką masz prace? Daleko od domu?

Jeszcze raz zdrówka dla was


Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Taedio, jakaś czarna seria z tymi autami

Emmos, w sumie dobrze że nie ma alergii tylko faktycznie skąd te wymioty?

Karolina, to super

Samantha, super chłopaki wpadaj częściej

Minini, oj biedactwo. Oby się raz dwa palec zagoil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Minini juz tylko warunki finansowania mogą go zniechęcić
Polecam jej wpisy
Ojojojojoojjjj! Współczuje

Pestycyda no niestety. Jak sie ma więcej samochodów to zawsze tak jest
Mnie dziś czerwona kontrolka sie zaświecila w aucie. Jade do męza a on "silnik padł".... a za chwile: "no jedź już - dolałem ci tylko oleju..." czarny humor

Ojojoj


Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość


między innymi


no i fryzjerstwo zdobywa duży prestiż, zwłaszcza, jak się jest dobrym też w koloryzacji i pielęgnacji, najlepiej z trychologią włącznie





OJ OJ OJ!



A z ciekawostek, ksiądz był bardzo miłynie było wykładów, powiedział, że oczywiście, że ochrzci.


Za to fizjoterapeutka 2 tygodnie nie widziała Timiego, była w szoku, jak urósł i ciągle go chwaliła za postępy a to pierwszy raz, bo do tej pory były same westchnienia z jej strony
O tak ojojania mi brakowalo! Dziekuje kochana od razu lepiej!

To Ci Timi, tak zaskoczył fizjo! Brawo!!

Taki ksiądz? Fajnie!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Sam
Witaj chłopaki są genialne! Cieszę się że u Was dobrze.

Minini
Ałć! Kurde, Współczuję rozciecia... To faktycznie musiało boleć.

Aggs.
Fajnie z tą pracą

My się usypiamy, ząbki męczą Hugo okrutnie. Bidul mój


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kciuki za waszą nocke


Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Vadi, brawo za postępy w rehabilitacji

Mała, oby noc była łaskawa dla Was.

Ja niby uspilam W. ale coś się ciągle wierci. Nie było kupy dziś porAdnej i pewnie go męczy też.

Byłam na gofrach z koleżanką mąż jakoś dał radę z małym chociaż nie chciał z butelki pić. No ale cycuś wrócił do domu akurat więc histerii nie było.

Za to poprztykałam się z mężem wrre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czym to mąż sie naraził? Odwet za mikołaja?


Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Minini przypomniało mi się, że pisałaś o gadajacej papudze - mąż z Lilą też kupili taką gdzieś w październiku Po prostu uwielbiałam te dialogi trwające po pół godziny i zdaniem Lili bardzo śmieszne: - "Jestem Lila" -"Jestem Lila", - "Nie, to ja jestem Lila", - "Nie, to ja jestem Lila", - "Nie, ja!", - "Nie, ja!", - "Ja!", - "Ja!", - "Ja!!!", - "Ja!!!" - "Jaaa!!!!", - "Jaaa!!!!" Do tej pory ją włącza, ale na szczęście teraz już jakoś normalniej się nią bawi. Za to mieliśmy polewkę z Łucji, bo papuga naśladuje głos mówiącego i dialogi Łucji z papugą były przekomiczne ;D Ale już dawno jej nie włączałam.

Xzora fajny pomysł z tym kursem fryzjerskim Super, że Klaudii podoba się w spacerówce! A przypomnij mi, Klaudia niechętnie jeździła w gondoli? Może u nas przesiadka też będzie jakimś wyjściem... Ale niestety na razie chyba za wcześnie - nasza spacerówka jest za mało zabudowana raczej. Ale muszę zobaczyć, bo w sumie jeszcze jej nie oglądałam nawet od zakupu Dzięki za przekazanie pozdrowień na fejsie Ech z tymi słodyczami w weekend to żeby jeszcze mnie też to dotyczyło... Miałam dłuższy czas detoks, a teraz znów wpadłam w słodyczowy ciąg... Wszystko przez niewyspanie i hormony, miesiąc temu miałam normalny okres, teraz wszystko zwiastowalo kolejny i cisza :/ A pms i inne objawy jak najbardziej były :/ Muszę ostatecznie pożegnać się ze słodyczami na dobre - pytanie czy jest sens robić to przed świętami

A a propos rodziców i słodyczy to oprócz sztucznej matczynej piersi i zastępczego palca, zgłaszam trzeci wynalazek do opatentowania: słodycze, które nie mają szeleszczących opakowań i nie trzeba kryć się z nimi przed dziećmi, które żyją w przekonaniu, że w domu nie ma nic słodkiego Wzięcie sobie wtedy kawałka czekolady, to dopiero jest adrenalina

Jon, a mi się właśnie projektor najbardziej podoba Jak jest światło to rzeczywiście słabo widać, ale po ciemku ładnie widać gwiazdki. Lu wpatruje się wtedy w sufit, tylko zastanawiam się właśnie czy byłaby w stanie przy tym usnąć czy tylko by ją to przestymulowało niepotrzebnie i byłoby jeszcze gorzej ze snem. A wiesz, że przy muzyczce też zaczęła płakać? A ogólnie lubi bardzo i potrafi zasnąć przy playliście że spotify albo przy muzyce z panelu karuzeli Lili. Misie niestety niezbyt ją zajmują, za to jest podnieta jak powieszę zamiast nich stworki z ikei (w końcu nie muszę kręcić nimi ręcznie :P), albo owady z karuzeli po Lili (w karuzeli Lili mechanizm kręcenia się zepsuł i został tylko panel i zawieszki). Odgłosy natury też są fajniejsze w tym panelu Lili. Za to szum w fp jest przyjemny, łagodniejszy od szumiśka. Ale miałaś szalony poranek Mi niedawno rano pastylka prenalenu wpadła do gardła i nie zdążyłam jej odkaszlnąć - na szczęście do dobrej dziurki. Miałam już wizję co się mogło zdarzyć, bo byłam sama z dziewczynami. No i wiedziałam że tak zaczęty dzień nie będzie lekki i rzeczywiście nie był

Pestycyda, Emmos, Jon brawo za noc i oby tak dalej!
Mała super, że noc spokojna, może pobudki też wkrótce się zmniejszą
Taedio super, że Niko zasnął w wózku

Vadi ale waga Timiego, super! Współczuję nocki... Vadi czy Ty używasz dalej otulaczy wielorazowych w nocy? Starczają na całą noc czy zmieniasz? Ile godzin wytrzymują? Masz wkłady z mikrofibry czy inne? Super, że udało się z tym szkoleniem. Kciuki za pomyślną realizację planów zawodowych!

Agg_s kurczę Zdrówka dla Bartka i dla Ciebie!

Darietta kciuki za szczepienie!

Myszowata współczuję ciężkiej nocy Oby dzisiaj było dobrze

Ech, Lu walnęła właśnie kupsztala, lecę przewinąć i potem nadrobię dalej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dialogi z papugą rozwalają...

A spacerowka z mutsy faktycznie średnio zabudowana jak na zime

Właśnie! Używacie wielorazowek? Ja w dzien zakladam ale dopiero jak zrobi kupe. Tak zeby same siuski szly w ta pieluche ma tyłek jak jenifer lopez w tych wielo! Ale za to wszelkie zaczerwienienia goją sie blyskawicznie



Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za slowa pocieszenia.
Moj maly demon spac za caly dzien 2g20minut. Wykapana o 21 i gada do tej pory. Bosz kiedy mi to dzicko usnie. Az mam strach w oczach czy usnie i czy odkladac do lozeczka.

Wspolczuje rozciecia palca. Ja sie ostatnio zacielam gazetka z biedronki �� bolalo jak cholera bo na samym zgieciu palucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojjojooj papierem boli i dlugo sie goi

Mlody dopiero przed chwilą zasnął!!! Od 20tej meczyly go zęby, nie umial ssać, potem sie rozbudził i sie śmiał, potem płakał i tarł dziąsła... eh biedne maluszki muszą tak cierpiec przy tych zębach
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __

Edytowane przez minini
Czas edycji: 2017-12-07 o 21:22
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:19   #442
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dostalam maila z hm, że w związku z opóźnionym zamówieniem z CM dostaje 15% rabatu i darmową dostawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też, ale nawet tam nie zaglądam... dzisiaj zamówiłam wełniane rękawiczki dla teściowej w rozm L - powinny być dobre.
Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Minini przypomniało mi się, że pisałaś o gadajacej papudze - mąż z Lilą też kupili taką gdzieś w październiku Po prostu uwielbiałam te dialogi trwające po pół godziny i zdaniem Lili bardzo śmieszne: - "Jestem Lila" -"Jestem Lila", - "Nie, to ja jestem Lila", - "Nie, to ja jestem Lila", - "Nie, ja!", - "Nie, ja!", - "Ja!", - "Ja!", - "Ja!!!", - "Ja!!!" - "Jaaa!!!!", - "Jaaa!!!!" Do tej pory ją włącza, ale na szczęście teraz już jakoś normalniej się nią bawi. Za to mieliśmy polewkę z Łucji, bo papuga naśladuje głos mówiącego i dialogi Łucji z papugą były przekomiczne ;D Ale już dawno jej nie włączałam.

Xzora fajny pomysł z tym kursem fryzjerskim Super, że Klaudii podoba się w spacerówce! A przypomnij mi, Klaudia niechętnie jeździła w gondoli? Może u nas przesiadka też będzie jakimś wyjściem... Ale niestety na razie chyba za wcześnie - nasza spacerówka jest za mało zabudowana raczej. Ale muszę zobaczyć, bo w sumie jeszcze jej nie oglądałam nawet od zakupu Dzięki za przekazanie pozdrowień na fejsie Ech z tymi słodyczami w weekend to żeby jeszcze mnie też to dotyczyło... Miałam dłuższy czas detoks, a teraz znów wpadłam w słodyczowy ciąg... Wszystko przez niewyspanie i hormony, miesiąc temu miałam normalny okres, teraz wszystko zwiastowalo kolejny i cisza :/ A pms i inne objawy jak najbardziej były :/ Muszę ostatecznie pożegnać się ze słodyczami na dobre - pytanie czy jest sens robić to przed świętami

A a propos rodziców i słodyczy to oprócz sztucznej matczynej piersi i zastępczego palca, zgłaszam trzeci wynalazek do opatentowania: słodycze, które nie mają szeleszczących opakowań i nie trzeba kryć się z nimi przed dziećmi, które żyją w przekonaniu, że w domu nie ma nic słodkiego Wzięcie sobie wtedy kawałka czekolady, to dopiero jest adrenalina

Jon, a mi się właśnie projektor najbardziej podoba Jak jest światło to rzeczywiście słabo widać, ale po ciemku ładnie widać gwiazdki. Lu wpatruje się wtedy w sufit, tylko zastanawiam się właśnie czy byłaby w stanie przy tym usnąć czy tylko by ją to przestymulowało niepotrzebnie i byłoby jeszcze gorzej ze snem. A wiesz, że przy muzyczce też zaczęła płakać? A ogólnie lubi bardzo i potrafi zasnąć przy playliście że spotify albo przy muzyce z panelu karuzeli Lili. Misie niestety niezbyt ją zajmują, za to jest podnieta jak powieszę zamiast nich stworki z ikei (w końcu nie muszę kręcić nimi ręcznie :P), albo owady z karuzeli po Lili (w karuzeli Lili mechanizm kręcenia się zepsuł i został tylko panel i zawieszki). Odgłosy natury też są fajniejsze w tym panelu Lili. Za to szum w fp jest przyjemny, łagodniejszy od szumiśka. Ale miałaś szalony poranek Mi niedawno rano pastylka prenalenu wpadła do gardła i nie zdążyłam jej odkaszlnąć - na szczęście do dobrej dziurki. Miałam już wizję co się mogło zdarzyć, bo byłam sama z dziewczynami. No i wiedziałam że tak zaczęty dzień nie będzie lekki i rzeczywiście nie był

Pestycyda, Emmos, Jon brawo za noc i oby tak dalej!
Mała super, że noc spokojna, może pobudki też wkrótce się zmniejszą
Taedio super, że Niko zasnął w wózku

Vadi ale waga Timiego, super! Współczuję nocki... Vadi czy Ty używasz dalej otulaczy wielorazowych w nocy? Starczają na całą noc czy zmieniasz? Ile godzin wytrzymują? Masz wkłady z mikrofibry czy inne? Super, że udało się z tym szkoleniem. Kciuki za pomyślną realizację planów zawodowych!

Agg_s kurczę Zdrówka dla Bartka i dla Ciebie!

Darietta kciuki za szczepienie!

Myszowata współczuję ciężkiej nocy Oby dzisiaj było dobrze

Ech, Lu walnęła właśnie kupsztala, lecę przewinąć i potem nadrobię dalej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudii nie podobało się jeżdżenie w gondoli - szybko zaczynała marudzić. W sumie to nie wiem o co chodzi, myślałam, że kwestia tego, że nic nie widzi. Dzisiaj spacerówkę rozłożyłam całkiem na płasko, więc też nic nie widziała. Najpierw siedziała cicho i miała oczy otwarte, a potem zasnęła.
A odnośnie ograniczenia słodyczy - pewnie, że jest sens, do świąt dużo czasu.

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
ja kiedyś zrobiłam kurs fryzjerski😊 ale duzo dużo kursów musiałabym skończyć żeby pracowac. tez zawsze mi się to podobało.

My po lekarzu z paulina. skończyło się na antybiotyku niestety.

My już śpimy od 19.30 a teraz znów się karmimy bo paulina go zbudzila😯 ja zdążyłam sobie nałożyć jakaś farbę w piance na wlosy😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie kursy jeszcze musiałabyś skończyć? Mój szwagier zrobił intensywny kurs fryzjerski i od razu zaczął pracę. Coś mówił o jakichś stopniach, ale nikt na to nie patrzy. Oczywiście warto się dokształcać i jeździć na szkolenia. Wiadomo, że po takim kursie nie będzie się od razu dobrym, bo taki kurs to dopiero początek i podstawowe informacje.

Klaudia dała się odłożyć, śpi już w łóżeczku. Ja pomalowałam sobie paznokcie i czekam aż wyschną.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:21   #443
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Sam, mnie położna mówiła, że taka temp. o której piszesz, w momencie gdy dziecko nie ma żadnych niepokojących objawów oznacza, że jest przegrzane. U mnie kilka razy się to potwierdziło.

Dziś w ogóle złapałam doła. 2 m-ce temu zginął w wypadku chłopak, który wykańczał nam mieszkanie. Dziś napisała do mnie maila moja koleżanka ze szkolnej ławki, m.in. o tym, że zmarł jej brat. Okazało się, że to ta sama osoba ☹️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:24   #444
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Taedio jakiś pogrom macie z tymi zepsutymi autami :/ Fajnie, że nówka się szykuje

Emmos hymmm to dobrze, że Ami nie ma żadnej alergii. Szkoda, że nadal nie wiadomo skąd wymioty Naprawdę diagnostyka malutkich dzieci w pl woła o pomstę do nieba :/

Samantha! Super, że się odzywasz Ale Twoje chłopaki urosły! Przystojniaki z nich! Maxiu jakie włosy! Niezła historia z tym naskórkiem i tv

Akada jaka piękność w czapeczce owieczce

Vadi super, że ksiądz nie robił problemów Brawa dla Timiego za postępy!

Mała biedny Hugo z ząbkami U nas widzę, że też się pomału rozkręca... Spokojnej nocki!

Pestycyda może mąż był bardziej nerwowy bo zmęczony po sam na sam z Wojtkiem? Super, że udało Ci się wyrwać na gofry

Etusiaaa ojj biedna Paulinka... Dużo sił Ci życzę kochana

Darietta pierwsze koty za płoty! Na pewno im częściej będzie Wiki leżała na brzuszku, tym dłużej będzie chciała.

U nas Łucja ma fazę na zabawę w "a kuku", non stop zarzuca sobie jakiś materiał na twarz i sama zdejmuje i ma zaciesz jak się wtedy woła "a kuku". I jest niezadowolona jak ja zdejmę jej z twarzy ten materiał pierwsza. A często jej zdejmuję, bo przegina, leży pod tym i leży! Jak jej zdejmę to krzyczy na mnie i znów nakłada sobie coś na twarz Śmiejemy się z mężem, że lubi się podduszać Ale nie można jej samej zostawić koło koca, pieluszki itd, wszystko na twarz sobie zarzuca!

Minini ajajaj Ale się załatwiłaś :/ Oby się szybko zagoiło! Uważaj na siebie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:28   #445
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Was. Pochwaliłam się super nocką, więc coś za coś. Dziecię wyspało się w nocy, a co za tym idzie w dzień spać już nie chciało. Były dwie drzemki łącznie trwające jakieś pół h.

Mnini współczuję zacięcia.

Mała, Pestycyda ✊️✊️ za Wasze nocki.

Vadi, pocieszyłaś mnie z tym księdzem, mam nadzieję, że nasz też normalnie do tego podejdzie. Super, że Timi robi takie postępy


Akada, ale śliczności






Otóż to. Wizytę u alergo mamy dopiero 19, ale jutro idę do pediatry po recepty na szczepionki to zapytam co myśli na ten temat.




Również dostałam. Ma dość długi okres do wykorzystania, także na obecną chwilę poczekam, może się z czymś połączy

Etusia, zdrówka

Xzora, dobry fryzjer zawsze w cenie. Ja swoją babcie tez sama obcinam i kazdy chwali Pomysł super, ja też mam zapędy w różnym kierunku innym niż praca. W pracy same cyferki, a ja z pędzlem w ręku też się świetnie czuję. W sumie mogłabym być murarzem, malarzem, krawcową, dekoratorem, florystką i też bym się w tym spełniała. Kiedyś, jeszcze na studiach pracowałam w jednej z sieciówek jako dekorator i w czasie wizyty kierownika regionu podeszła do nas klientka i poprosiła o wszystko co miał na sobie ubrany przeze mnie manekin. Ale byłam z siebie zadowolona Potem ta kiero mówiła o tym we wszystkich innych sklepach w regionie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kreatywna dusza w tobie drzemie Ja bardzo cenię jak ktoś własnymi rękami jest w stanie stworzyć coś wartościowego, z czego inni chcą korzystać. Daje to też dużą niezależność. Większy podziw we mnie wzbudza np. osoba, która szyje świetne torby do wózków i ma tyle chętnych, że czas oczekiwania to kilka miesięcy niż jakiś pracownik korpo który ma największą sprzedaż w danym okresie.

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość

Irlandia holandia hiszpania... takim fryzjerom to dobrze w życiu
zawód który można wykonywać w każdym miejscu na świecie
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:30   #446
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Siil, moja ma zaciesz jak ja jej tak z pieluchą robię

Jutro przyjeżdża teściowa. Muszę sobie od rana meliskę we wiaderku zaparzyć se se se

Darietta super, że Wiki dała radę. Będzie coraz lepiej.

Aggs, fajnie że Cię w pracy tak cenią. Moze warto o troszeczkę wykorzystać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:31   #447
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziś w ogóle złapałam doła. 2 m-ce temu zginął w wypadku chłopak, który wykańczał nam mieszkanie. Dziś napisała do mnie maila moja koleżanka ze szkolnej ławki, m.in. o tym, że zmarł jej brat. Okazało się, że to ta sama osoba ☹️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
smutna wiadomość

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
U nas Łucja ma fazę na zabawę w "a kuku", non stop zarzuca sobie jakiś materiał na twarz i sama zdejmuje i ma zaciesz jak się wtedy woła "a kuku". I jest niezadowolona jak ja zdejmę jej z twarzy ten materiał pierwsza. A często jej zdejmuję, bo przegina, leży pod tym i leży! Jak jej zdejmę to krzyczy na mnie i znów nakłada sobie coś na twarz Śmiejemy się z mężem, że lubi się podduszać Ale nie można jej samej zostawić koło koca, pieluszki itd, wszystko na twarz sobie zarzuca!

Minini ajajaj Ale się załatwiłaś :/ Oby się szybko zagoiło! Uważaj na siebie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hehe
Klaudia z kolei wszystkie koce, pieluszki itp pakuje do dzioba
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:34   #448
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Minini juz tylko warunki finansowania mogą go zniechęcić
Polecam jej wpisy
Ojojojojoojjjj! Współczuje

Pestycyda no niestety. Jak sie ma więcej samochodów to zawsze tak jest :/

Ile macie aut? u nas tez się ciagle psują, taki urok tej pracy
Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Vadi, brawo za postępy w rehabilitacji

Mała, oby noc była łaskawa dla Was.

Ja niby uspilam W. ale coś się ciągle wierci. Nie było kupy dziś porAdnej i pewnie go męczy też.

Byłam na gofrach z koleżanką mąż jakoś dał radę z małym chociaż nie chciał z butelki pić. No ale cycuś wrócił do domu akurat więc histerii nie było.

Za to poprztykałam się z mężem wrre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze miałaś wyjście z mężem tez się trzeba nieraz pokłócić

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dostalam maila z hm, że w związku z opóźnionym zamówieniem z CM dostaje 15% rabatu i darmową dostawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez go dziś dostałam

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość

Irlandia holandia hiszpania... takim fryzjerom to dobrze w życiu




Fajnie że cie tak w pracy docenili korzystaj z tej dobroci moze maj to dobry moment na te pół etatu? Jaką masz prace? Daleko od domu?

Jeszcze raz zdrówka dla was








Mnie dziś czerwona kontrolka sie zaświecila w aucie. Jade do męza a on "silnik padł".... a za chwile: "no jedź już - dolałem ci tylko oleju..." czarny humor

Ojojoj




O tak ojojania mi brakowalo! Dziekuje kochana od razu lepiej!

To Ci Timi, tak zaskoczył fizjo! Brawo!!

Taki ksiądz? Fajnie!





Kciuki za waszą nocke



Czym to mąż sie naraził? Odwet za mikołaja?



Dialogi z papugą rozwalają...

A spacerowka z mutsy faktycznie średnio zabudowana jak na zime

Właśnie! Używacie wielorazowek? Ja w dzien zakladam ale dopiero jak zrobi kupe. Tak zeby same siuski szly w ta pieluche ma tyłek jak jenifer lopez w tych wielo! Ale za to wszelkie zaczerwienienia goją sie blyskawicznie





Ojjojooj papierem boli i dlugo sie goi

Mlody dopiero przed chwilą zasnął!!! Od 20tej meczyly go zęby, nie umial ssać, potem sie rozbudził i sie śmiał, potem płakał i tarł dziąsła... eh biedne maluszki muszą tak cierpiec przy tych zębach

Tez mi się ostatnio zaświeciła czerwona kontrolka z jakimś dziwnym znaczkiem i dzwoniłam do TZ na wideorozmowie spanikowana a to tylko ciśnienie w oponach za małe
Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Sam, mnie położna mówiła, że taka temp. o której piszesz, w momencie gdy dziecko nie ma żadnych niepokojących objawów oznacza, że jest przegrzane. U mnie kilka razy się to potwierdziło.

Dziś w ogóle złapałam doła. 2 m-ce temu zginął w wypadku chłopak, który wykańczał nam mieszkanie. Dziś napisała do mnie maila moja koleżanka ze szkolnej ławki, m.in. o tym, że zmarł jej brat. Okazało się, że to ta sama osoba ☹️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez zawsze przeżywam jak zginie ktoś znajomy
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:35   #449
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Karolinusia dostałam takiego samego maila.

Sill to musiało byc komiczne
Auta jak auta, robią dużo km wiec sie psują:p

Minini mąż śmieszek
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 21:35   #450
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
kreatywna dusza w tobie drzemie Ja bardzo cenię jak ktoś własnymi rękami jest w stanie stworzyć coś wartościowego, z czego inni chcą korzystać. Daje to też dużą niezależność. Większy podziw we mnie wzbudza np. osoba, która szyje świetne torby do wózków i ma tyle chętnych, że czas oczekiwania to kilka miesięcy niż jakiś pracownik korpo który ma największą sprzedaż w danym okresie.





zawód który można wykonywać w każdym miejscu na świecie

Osobiście nie znoszę wyścigu szczurów. Kiedyś pracując w banku nieświadoma założyłam konto kobiecie, której mąż okazał się być klientem innej pracownicy. Jeszcze nie skończyłam papierologii, a już na mailu miałam wiadomość: TY PIEP...ZŁODZIEJU. Nigdy więcej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.