Gimnazjum - jak sioe ubierac - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-22, 16:29   #31
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Cytat:
Napisane przez magdalencja1 Pokaż wiadomość
ja sie ubierałam modnie i jakoś nikt mi mordki nie obił
Ja też , jak szłam do gimnazjum to też nas straszyli i pierwszego dnia to myślałam że chyba zwieję bo się tak bałam . Po kilku dniach okazało sie że nie było o co się martwic, szkoła normalna, fajni ludzie. Też na pewno będziesz tak miała, ubieraj się tak jak do tej pory, nie zmieniaj stylu ze względu na szkołę . Nie przesadzaj ze sztucznym lansowaniem się, noszeniem szpilek, miniówek itd. ale też nie przebieraj się nagle za szarą myszkę, którą wnioskuję że nie jesteś. Zachowuj się naturalnie, przetań się przejmowac i nie daj się dalej zastraszac .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 18:20   #32
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Cytat:
Napisane przez Maritza14 Pokaż wiadomość
Ja Ciebie dobrze rozumiem,wiele osob w tym wątku tak jakby Cie ,,atakowaly''.Ty się tylko chcesz poradzić i od tego jest forum,a nie zeby slyszec ze jest sie przesadza itp-bo to nie zbyt miłe.No więc ja skończylam 1 gimnazjum i dlugo zastanawialam się nad wyborem szkoly a wkoncu wybralam językową z wysokim poziomem itp,bo slyszlalam dobre opinie na temat tej szkoly.Ja też jestem ,,modnisią'' i mialam ten sam problem co Ty-ale mimo to ubieralam się tak jak chcialam,nie tak jak większosc.Wyróznialam się,wiadomo przyciągalam wzrok,ale nikt mnie ne tepil,mysle ze powinnas się ubierac tak jak dotychczas się ubieralas,najbardziej w gimnazjach tepi się dziewczyny na szpilkach,z dekoltem, z brzuchem na wierzchu-czyli taki styl nie na swój wiek,ale to tez rzadkosc.Więc radze Ci się nie przejmowac,jesli chcesz się wyrózniac to się wyrózniaj
a u mnie jest inaczej te takie barbie tępią taki jakby dla nich "inne" śmieszne, żałosne ;/
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 19:03   #33
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Cytat:
Napisane przez Morellaa Pokaż wiadomość
Chodzi o to ze one mowia to wszystko z zazdrosci ... a beda teraz w 3 gim
Skąd takie dziewuchy co chcą wpieprzyć komuś za ubiór się biorą dzizasss.... . A tam nie przejmuj się, chodź ubrana jak Ci się podoba, of kors minus dekoldy i odkryty brzuch. Wiem jak to jest być w gimnazjum, i mówię Ci to, że dostaniesz zaraz albo z koceniem jest mocno przereklamowane. Oj mocno.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 19:49   #34
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Wlasnie chodzi to ze nie koca tylko czepiaja sie urody itd. Bo to podobno wscibskie zazdrosnice
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 20:06   #35
CrazyForMe
Raczkowanie
 
Avatar CrazyForMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 149
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Ja właśnie skończyłam gimnazjum.
W lato przed rozpoczęciem roku też mnie straszyli, że jest straszne kocenie..
za zachowanie, ubiór itp.
Ale nie znam nikogo kogo to spotkało.
a myślę, że przesadzasz troche.
nie bój się szkoły !
Przeciez to jak sie ubierasz odzwierciedla ciebie.
ubierz się tak jak ci sie podoba, ale nie wyzywająco.
Jeśli komuś to nie pasuje to niech s*** .
A obojętnie jak się ubierzesz, zawsze może znależć się ktoś kto sie przyczepi.
Przecież nie istnieje 'ubiór idealny' .
CrazyForMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 20:15   #36
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Cytat:
Napisane przez Morellaa Pokaż wiadomość
Wlasnie chodzi to ze nie koca tylko czepiaja sie urody itd. Bo to podobno wscibskie zazdrosnice
To raczej kolejne zmyślone opowiastki. U mnie w szkole ani ja, ani żadna z moich nawet najładniejszych znajomych nie spotkała się z czymś takim :/. Można się uczepic za odważnego stroju, ale nie urody .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 20:33   #37
xXxZiutAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxZiutAxXx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 104
GG do xXxZiutAxXx Send a message via Skype™ to xXxZiutAxXx
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

jakieś głupie muszą być te dziewczyny w twoim gimnazjum czemu masz udawac kogoś kim nie jestes?? ja bym własnie pokaząła że mam swój styl i nie bała sie jakiś wrednych dziewuch
__________________
I tired to believe in love!!

Jaką fryzurę wybrać?? Pomóżcie!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...01#post7917901

Zapuszczam włoski!!
19,06,08 - 46 cm
cel - 80 cm

xXxZiutAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 20:50   #38
Maizy
Rozeznanie
 
Avatar Maizy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 946
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

U mnie w gimnazjum strasznie tępi się emo. Aczkolwiek uważam, że każdy nosi to co mu się podoba i nie oceniam nikogo z góry. Noś ubrania, w których czujesz się dobrze.
Najbardziej, co mnie denerowowało to moda na buty z DC. Nie masz butów z DC = nie jesteś kól.
Dziwne podejście ludzi do sprawy.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Maizy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 21:17   #39
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

A u mnie nie królują osoby, które nie mają fryzury "na Rihannę" :O
Ja nie mam, jakoś się trzymam. Bo to chore jest jak dla mnie
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 21:33   #40
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Jeśli nie będziesz zachowywała się jak gwiazda, najpiękniejsza i w ogóle och i ach to nie masz czym się martwić. Wydaje mi się, że tu nie chodzi o ubiór tylko sposób bycia. Ja będąc w liceum znam taką pannę, w końcu któraś z dziewczyn użyje wobec niej przemocy, bo kiedy jej coś się tłumaczy to twierdzi "wy mnie nie lubicie, bo jestem taaka ładna".
memlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 08:46   #41
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Cytat:
Napisane przez memlia Pokaż wiadomość
Jeśli nie będziesz zachowywała się jak gwiazda, najpiękniejsza i w ogóle och i ach to nie masz czym się martwić. Wydaje mi się, że tu nie chodzi o ubiór tylko sposób bycia. Ja będąc w liceum znam taką pannę, w końcu któraś z dziewczyn użyje wobec niej przemocy, bo kiedy jej coś się tłumaczy to twierdzi "wy mnie nie lubicie, bo jestem taaka ładna".
ale Wy jesteście okropne...nie lubić takiej ładnej koleżanki

popieram koleżankę wyżej i inne. Nie ubieraj się wyzywająco bo odrazu dostaniesz łatkę "dzi**i"itp. Jak chodziłam do gimnazjum to najgorzej patrzało się na takie dziewczyny, które były wymalowane i w dyskotekowych ciuchach. Reszta nie rzucała sie w oczy. pozdrawiam
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 08:55   #42
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Idź ubrana tak, jak szłaś do podstawówki. Normalnie, tak, jak zawsze. Oczywiście bez jakiś wymyślnych ciuchów czy wysokich obcasów, żeby zasługiwać na jakiś szacunek i żeby traktowano cię jak osobę poważną ze szkoły. Nie lubię, gdy dziewczyny robią ze szkoły rewię mody.

A teraz prywata: pamiętam, że jak ja szłam do gimnazjum nawet mi nie przyszło do głowy, żeby przejmować się ubraniem - żeby wyglądać modnie albo ładnie. Hoho.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 09:11   #43
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Jeśli to, co słyszałaś o szkole to prawda, to lepiej idź do innej szkoły Jeśli ludzie do czyjegoś stroju i wyglądu muszą doszukiwać się ideologii badź przypinać komuś łatkę to już jest niezdrowa sytuacja... Są różne szkoły, to zależy w dużej mierze na jakiej dzielnicy jest położona itp. spróbuj poszukac sobie szkoły wśród tych z nowszych czy lepszych osiedli. Tam mniejsze szanse na spotkanie się z taką patologią, a dzieci co tu kryć agresję czy prymitywne zachowanie wynoszą najczęśćiej z domu. A najbardziej rozśmieszyła mnie ta dziwka haha do czego ten świat zmierza, pewnie nie wszyscy nawet wiedzą co to naprawdę oznacza i w ogóle żeby taka łatka miała grozić trzynastolatce (!) Nie wiadomo czy się z tego śmiać czy płakać
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:25   #44
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

o matko... to juz taka pustka mentalna i prostacyzm jest w szkolach...? chodzilam do gimnazjum niedawno bo w sumie skonczylam je jakies 5 lat do tylu. i u mnie ubieralo sie normalnie, nikt nikogo nie tepil za ciuchy.
ja sie ubieralam w bojowki, koszulki z nadrukami, cwieki trampki i hyc do szkoly!
owszem byly dziewczyny ktore patrzyly z 'pogarda' na innych, smialam sie z nich
ubieraj sie normalnie i nie chodz prawie naga, szkola to szkola a nie wybieg. pamietaj, ze przez wyzywajacy stroj mozesz miec wiecej problemow ze strony nauczycieli jak ze strony rowiesnikow.


jesli tak sie boisz szkoly wybierz sobie indywidualny tok nauczania
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:29   #45
sweetsrawberries
Raczkowanie
 
Avatar sweetsrawberries
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 85
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Ooo Morelko ja też ide do gimnazjum teraz!
I sie nie boje o moje ubieranie, bo jak mnie mają zbesztać to niech mnie zbesztają. Może niektórym mój strój będzie sie podobać..
__________________



sweetsrawberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 14:10   #46
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Jeszcze problemy ze strony nauczycieli jestem w stanie zrozumieć, nauczyciel starsza data, wiadomo Ale ze strony uczniów? Młodzi ludzie zawsze lubili mieć modne, na czasie, nawet dość wyzywające właśnie ciuchy, czasem wręcz powstawały na tym tle spory z nauczycielami. To co się teraz dzieje to jakaś paranoja totalnie, to przeraża... Jakieś uwstecznienie totalne. Przecież tak niedawno ile było znaków protestu przeciw konserwatywnemu Giertychowi... Nie mam pojęcia jakie mogą być przyczyny takiego zachowania uczniów gimnazjum... Może kompleksy, strach przed tym żeby nikt nie miał czegoś ładniejszego, modniejszego, po prostu lepszego?
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 14:23   #47
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

o tak LilyHoney
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 14:54   #48
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Hm... Skończyłam gimnazjum i byłam właśnie jedną z tych "modniś". Wyróżniałam się na tle innych, bo nosiłam sukienki, spódniczki, bluzki z bufkami, korale, bransoletki i inne takie. Ogólnie styl dziewczęcy . Chociaż zdarzało się czasem też prowokować np. fioletowymi legginsami czy wielkim podkoszulkiem z napisem "KISS ME" . Moje koleżanki chodziły właśnie ubrane tak zwyczajnie- jakieś dżinsy i podkoszulek. I nigdy nie byłam tępiona ani przez rówieśników ani przez nauczycieli. Skończyłam szkołę z dobrą średnią i masą znajomych, którzy nie uważali mnie za paniusię. I w życiu nie przyszło mi do głowy żeby tępić innych, ubierających się jak szare myszki czy jak dziwki. Jeden lubi styl "dodowy", inny jest skejtem a jeszcze ktoś inny szarą myszką i ma do tego święte prawo .
Także nie bój się i bądź przede wszystkim sobą, noś co chcesz i miej gdzieś to co pomyślą o tobie inni.
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 15:18   #49
aga_haski
Przyczajenie
 
Avatar aga_haski
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Witam.Oto moj 1 post Po pierwsze musze powiedziec ze brany jest pod uwage bardzo ciekawy temat dlatego postanowilam sie wreszcie wypowiedziec.Przedstawie wam moja historie:P. W gimnazjum ubierałam sie ładnie ale podobnie jak inne dziewczyny.Sweterki,dzins y,podkoszulki,bluzeczki czasem bluza.itp.Nosiłam malutkie kolczyki wkrętki lub takie wiszace ale bez przesady.Nie malowałam sie.Włosy niefarbowane naturalne zwiazane najczesciej w kucyk(nie miałam prostownicy).Wygladalam normalnie jak inne dziewczyny.Potem tylko było gorzej bo stałam sie gruba i miałam krótkie włosy ale to przeszłość i chce o tym zapomniec.Niewazne..ale was nudze:P

Moja rada jest taka zebys ubierała sie ładnie,ale tez zbyt skromnie to nie.Oczywiscie pempek na wierzchu,obcasy,mocny makijaz.itp.itd nie sa na miejscu w liceum a co dopiero w gimnazjum ale mozesz nosic ładne dopasowane sweterki,bluzki(byle z malym dekoldem) nawet ładne bluzy,dzinsy,spodnice byle nie za krótkie.Mysle ze fajne propozycje ma gazeta Magazyn 13.Nawet do mundurka da sie dopasowac cos.Wszystko jednak powinno byc w tej samej gamie kolorystycznej.Jesli chodzi o fryzure i bizuterie to rowniez inspiracje mozesz czerpac z "13".Tak samo jesli chodzi o makijaz.Nie puder,nie podkład ale krem kryjacy,na oczy cienie perłowe(biały,jasny róż lub jasny brąz),wytuszowane rzęsy,i wyrównane niedoskonałosci korektorem.Jak chcesz to mozesz sie tak malowac.Ja zaluje ze sie w gimnazjum nie malowalam.Jesli bedziesz miec to zrobione z gustem i nie z przesada to mysle ze nikt nie powinien sie czepiac.
aga_haski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 15:33   #50
aga_haski
Przyczajenie
 
Avatar aga_haski
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Teraz:Na poczatku w liceum chyba 2 tygodnie bylo to samo co w gimnazjum ...ale zmieniłam sie troche choc jeszcze czuje niedosyt.Schudłam 10 kg i waze 48 kg.Jednak chce schudnac jeszcze do 42 kg(jestem bardzo niska).Ubierałam sie oryginalnie w liceum i za to chyba mnie niektórzy nie lubili i obgadywali.Owszem nosiłam zbyt krótkie spódnice przyznaje sie ale dupsko mi nie wylazilo a pozatym mialam do tego leggnisy.Pozatym miałam makijaz ale delikatny,choc z czarna kreska.Casem miałam mocniejszy akcent(kolorowe cienie).Ale mysle ze makijaz byl nawet gustowny bo moja Ś.P mama znała sie na tym i mowiła ze fajnie A ona była szczera jak cos bylo nie zbyt to mi powiedziałaMysle ze mi zazdroscili choc czy ja wiem?Moja klasa (niektórzy)mieli trudnosci z zaakceptowaniem mojego stylu ale sie przyzwyczailiBylam i chyba jestem trendsetterka.Jako jedna z pierwszych mailam legginsy to wcale nie takie oryginalne.Chodziłam po szkole w balerinach.Uwielbiam te buty do dzis.Do szkoly na pocztaku szlam w adidasach,ale potem zamienilam je na obsasy.Włosy ufarbowałam na blond jak mialam 18 lat.Nie wiem czy to czy ze byłam oryginalnie ubrana czy fakt ze szlam jakbym zadzierala nosa na nikogo sie nie patrzac sprawil ze mnie obgadywali ?Kiedys pewnie sie dowiem.A robilam tak bo z natury jestem niesmiała wbrew pozorom:PTak czy inaczej wisi mi to co powiedza mam swoj styl,nie wygladam najgorzej jeszcze sie przemienie mam nadzieje na plus.Takze widzicie nie warto sie przejmowac opiniami.KTO CIE LUBI TO LUBI CIE TAKA JAKA JESTES.A mysle ze trzeba sie wyrozniac.

Soryy za post bez ladu i skladu zwłaszcza na przyszła studnetkeale co tam:PPOzdro
aga_haski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 16:14   #51
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

chodze do gimnazjum i nie zauważyłam żeby komuś przeszkadzało to jak inny się ubiera.
owszem, jeśli jest wyzywająco to tak.
albo w tamtym roku chodziła jeszcze taka dziewczyna... wszystko różowe i kręcone blond włoski, szpile i makijaż... przezywali ją PUDEL.

do gimnazjum strój to moim zdaniem powinny być dzinsy, koszulka, bluza. i adidasy i tyle :P
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 17:46   #52
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

eternal_a, chodziłaś po prostu do normalnej szkoły z normalnymi ludźmi. Niestety w niektórych szkołach jest patologia. Przyczyną tego może być chociażby to, że szkoła położona jest na osiedlu na którym mieszkają prymitywne rodziny, jest bezrobocie, jest nałogowo pity alkohol, nierzadko środowisko przestępcze... Taka szkoła jest w dużej mierze zdominowana przez takie srodowisko. Dlatego radziłabym Ci Morelko sprawdzić wszystko i jeśli to, co ja uważam okaże się prawdą to lepiej od razu rozejrzyj się za innym gimnazjum

Doma17, bez przesady z tymi jeansami, bluzą i addidasami, nie każdy musi się ubierać tak samo i to w takim bardzo sportowym stylu. Jest jeszcze sporo innych rzeczy, które jak najbardziej pasują do gimnazjum np. spodnie materiałowe, kurteczki jeansowe, marynarki, koszule, jakieś mniej wydekoltowane topy i ewentualnie w klasie zarzucone na nie bolerko, balerinki, sandały... Można by wymieniać w nieskończoność, w każdym razie jaki jest sens aby do szkoły chodzili wszyscy zupełnie tak samo ubrani
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 18:04   #53
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

W mojej szkole tępiono ludzi w czerni, długich włosach, glanach i z kostkami na plecach. Mnie też się obrywało głównie słownie.

To zależy do jakiego gyma idziesz, naprawdę.

W mojej szkole panny w mini, szpilkach {ledwo ledwo się na nich utrzymywały, ale ważne że miały na nogach}, kusych topach, z włosami w kolorze kurczakowego blondu i nieziemskim makijażem były na porządku dziennym i to one były gwiazdami szkoły.

A to mundurki już nie obowiązują?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 18:40   #54
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Cytat:
Napisane przez Maizy Pokaż wiadomość
U mnie w gimnazjum strasznie tępi się emo. Aczkolwiek uważam, że każdy nosi to co mu się podoba i nie oceniam nikogo z góry. Noś ubrania, w których czujesz się dobrze.
Najbardziej, co mnie denerowowało to moda na buty z DC. Nie masz butów z DC = nie jesteś kól.
Dziwne podejście ludzi do sprawy.
Podobnie .. choc z tymi butami tak nie jest u nas. Ja tez sie balam ze mi namalują kota ale teraz wiem, że to tylko takie zarty i zdazylo się ,ze komus namalowali ale dla zartow lub za zgodą . Na pewno fajnie gdy ktos ma oryginalne ciuchy ale z drugiej strony nie wiem czy lubiane są osoby takie ( wsrod dziewczyn ) choc większosci nie przeszkadza to. Chlopcy noszą buty Nike często . No a tak kazdy chodzi jak chce ale jesli komus sie to nie podoba to mruczy cos pod nosem i tyle. no ale my mamy mundurki a ten opis dotyczy gdy są dni kolorowe
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:42   #55
malinowa0
Raczkowanie
 
Avatar malinowa0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 472
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

hmm stawiaj na dodatki, ładne kolczyki/łańcuszki/korale/coś w tym stylu. w gimnazjum ubierałam się normalnie, ale po 'mojemu', trochę hippisowsko, miałam blond włosy, potem czerwone {mallinowe a później ciemniejsze {bordo}. w każdym razie zawsze coś wymyślałam, lekko się malowałam, kolory dziwnie dobierałam, pełna tęcza i szaroburo, buty ciężkie, adidasy a czasem mały obcas i nikt mnie nie nazwał modnisią dziwię się, że sie tym przejmujesz.. i że dostałaś miano "modnisi" już w podstawówce.. za moich czasów w podstawówce nosiło się w młodszych klasach getry w panterkę a w starszych adidasy, sztruksy, jeansy, zwykłe koszulki dla dzieciaków. :P
__________________


- Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
- Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?




malinowa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 18:48   #56
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

o Boże ubieraj się tak jak tylko Ci sie podoba, byle było zgodnie z regulaminem szkolnym. Nikt nie ma prawa Cię dotknąć za to, że się wyróżniasz i jesteś świadoma swojej urody. A niech ktoś spróbuje, zaraz mu oddaj!
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 21:54   #57
katrina_
Raczkowanie
 
Avatar katrina_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 290
GG do katrina_
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
W mojej szkole tępiono ludzi w czerni, długich włosach, glanach i z kostkami na plecach. Mnie też się obrywało głównie słownie.

To zależy do jakiego gyma idziesz, naprawdę.

W mojej szkole panny w mini, szpilkach {ledwo ledwo się na nich utrzymywały, ale ważne że miały na nogach}, kusych topach, z włosami w kolorze kurczakowego blondu i nieziemskim makijażem były na porządku dziennym i to one były gwiazdami szkoły.

A to mundurki już nie obowiązują?
A u mnie wręcz przeciwnie połowa osób to trampki , glany , czerń xD no ale masz racje zależy to od gimnazjum , a raczej od ludzi uczęszczających do gimnazjum. Natomiast są u mnie tak paniusie ale są tolerowane , czasem tylko ktoś się na nie dziwnie popatrzy
__________________

Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
ciała i duszy ...







katrina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 13:14   #58
szitx33
Przyczajenie
 
Avatar szitx33
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Staszów.
Wiadomości: 2
GG do szitx33
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

hm. ubieraj sie normalnie. jak ubierasz sie na codzien. najwazniejsze zebys nie ubierala sie jak dziwka. takich osób nie tolerują. rób lekki makijaż. napewno nie miej na sobie ton makijażu. po prostu bądź sobą.
szitx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 13:36   #59
ann0808
Raczkowanie
 
Avatar ann0808
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 386
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

mi to sama mówili jak szłam do gimnazjum i wcale tak nie było więc myśle że nie masz się czym przejmować, wystarczy że nie bedziesz się ze swoimi ciuchami obnosić i bedzie ok
__________________

ann0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 13:43   #60
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Gimnazjum - jak sioe ubierac

wątek już nieaktualny

ale może komuś innemu sie przyda
__________________
wymiana

proszę, odpisz u mnie
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.