Mamusie marcowe 2018 cz. 6 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-23, 10:54   #1921
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Witam sie w ten trudny dla mnie dzien mam na noc gosci to kot od 3 nie dal nikomu spac, potem musialam szykowac duze sniadanie ktore mnie zmeczylo a na dodatek teraz wstawilam warzywa na salatke i plyta sie wylaczyla i amen... Maz na miescie z mala a ja zaraz oszaleje
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 10:57   #1922
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Koma, mój mężu ma 28 lat. I nie mogę złego słowa na niego powiedzieć, zwłaszcza ost. Widzę jak strasznie się stara i dba o nas. 😊 posprzatal dziś nawet całą górę. 😉

Ucieklam na chwile z kuchni, bo babcia tam wojuje 😎 tesciowa jedzie do fryzjerki i dostała właśnie opieprz od babci. Zaczyna mnie to wszystko już bawić... Ale wam zazdroszczę własnych mieszkań i zbliżających się przeprowadzek. Ja jeszcze przez kilka lat jestem skazana na atrakcje mieszkania z tesciami. Buuuuu 😐

Ja będę prala raz ubranka. Nie widzę sensu 2- krotnie.

Pije mietke bo mnie coś żołądek/jelita pobolewaja. I patrzę jak mąż ostatnie kurze sciera 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na swojego też nie narzekam ☺ i okna umyje, i ugotuje ☺ myślałam o tym mówieniu do brzucha raczej. Ale to nie ten typ 😊 w ogóle mam wrażenie, że ta ciąża go odmienila. Mietke? Ja na żołądek naparzam sobie siemienia lnianego i zawsze pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 11:02   #1923
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Uff robię sobie przerwę. Aż się spociłam tak sprzątam intensywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 11:37   #1924
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Moja dzisiejsza robota ograniczyła się do obrania i starcia warzyw i poskladania prania, tz szaleje w kuchni miałam sama porobić paszteciki, ale on uwielbia się wtrącać w gotowanie, więc niech działa. Dobrze, że żadnych gości nie będzie, nie musimy sprzątać
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 13:01   #1925
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Witam sie w ten trudny dla mnie dzien mam na noc gosci to kot od 3 nie dal nikomu spac, potem musialam szykowac duze sniadanie ktore mnie zmeczylo a na dodatek teraz wstawilam warzywa na salatke i plyta sie wylaczyla i amen... Maz na miescie z mala a ja zaraz oszaleje
Przekichany dzien. Moj podobnie, tak mnie jeszcze brzuch nie ciagnal i nie bolal jak dzis, normalnie rano usiadlam nad ta robota i siedzialam z bezsilnosci, potem sie wzielam bo jednak cos zrobic trzeba. Jeszcze troche zostalo, moze sie da.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 13:50   #1926
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Pierniki zrobione, pierogi zaraz będą sałatkę muszę zrobić na dzisiaj, tylko kurczak odmówił posłuszeństwa, strasznie długo się rozmraża... Grrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 13:53   #1927
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

dziewczyny widziałyście ceny w C&A?

https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/n...3&pagenumber=1

powstrzymajcie mnie, żeby nic nie kupić!
Mam w cholerę ubranek i jeszcze teściowa i mamuśka się zapowiedziały, że coś kupią
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-23, 13:57   #1928
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
dziewczyny widziałyście ceny w C&A?

https://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/n...3&pagenumber=1

powstrzymajcie mnie, żeby nic nie kupić!
Mam w cholerę ubranek i jeszcze teściowa i mamuśka się zapowiedziały, że coś kupią
Dobrze, że nie mam czasu siedzieć i wybierac pewnie bym coś kliknęła, z tym że ja prawie nic nie mam więc mogę szaleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Ej moja choinka w ogóle nie pachnie jestem rozczarowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 14:23   #1929
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
yyyyy... to ten, mój synek ma 1820g (dzisiaj 29+0) co za klocek Dobrze że będzie cc, doktor już mówił że na następnej wizycie by mi mógł wypisać skierowanie z konkretną datą i dostałam już zwolnienie do końca ciąży więc nie będzie trzeba w końcówce latać do działu wynagrodzeń
Dobrze, że tych pieluch jedynek nie wzięłaś dużo Też od razu mi przyszło do głowy, że to cc ci pisane

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
A w jakiej temperaturze pierzecie ubranka? 60?

Dzień dobry, jakoś znowu się nie wyspałam i boli mnie głowa
Prałam zgodnie z metkami, raczej 40 st., ale z praniem wstępnym i podwójnym płukaniem

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
To jeszcze Wam na szybko napisze że znaleźliśmy mieszkanie, ale na wynajem :/ średnia opcja ale niestety rynek jest tu taki że nie ma co kupić ani nawet co wynająć! A trafiło się mieszkanie z umową od lutego, pierwsze piętro, nowiutkie. Będziemy dalej szukać do kupienia a jak się nie uda to na jesień powinniśmy mieć pozwolenie na budowę. Niestety z teściami nie damy rady. Już jest ciężko a co dopiero jak się urodzi dziecko. W sumie nawet nas nikt nie zatrzymuje a mają wielki dom, 3-poziomowy.

Ostatnio wpadło mi zdanie "anything that cost your peace is too expensive". I twierdzę że wynajem mieszkania będzie "tańszy" niż mieszkanie z teściami
Zawsze coś osobnego I od lutego, czyli w sam raz

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Witam sie w ten trudny dla mnie dzien mam na noc gosci to kot od 3 nie dal nikomu spac, potem musialam szykowac duze sniadanie ktore mnie zmeczylo a na dodatek teraz wstawilam warzywa na salatke i plyta sie wylaczyla i amen... Maz na miescie z mala a ja zaraz oszaleje
Jak długo macie jeszcze tego kota na przechowaniu?

Paczka poofi czeka na mnie w paczkomacie, ale nie mam siły iść Mam dwie sałatki zrobione i farsz na pierogi na jutro podszykowany.
Jak się na to wszystko napatrzę, to wcale nie mam ochoty tego jeść
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 14:41   #1930
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Zazdroszczę tym co nie muszą sprzątać i nie mają gości ja praktycznie pomagam sprzątać dwa domy, u teściowej tylko "nasz" pokój, przedpokój i łazienkę, ale u mojej mamy to już po całości. Ale porządki już z głowy, teraz faza kulinarna, od 11:00 w kuchni ale my z mamą to lubimy.

Cieszę się że popieracie naszą decyzję co do wynajmu. Nie stać nas na dziadowanie! to jest złota myśl! <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 14:52   #1931
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Uff my juz mamy zapakowane prezenty, maz konczy sprzatac, ja musze jeszcze salatke zrobic ale to jutro rano a tak to swieta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-23, 14:57   #1932
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

U nas też już prezenty popakowane, jutro przed wigilią u teściów jeszcze wpadniemy z prezentami do dziadków Męża, którzy na wigilię jadą do swojej córki. Wiecie że oni dopiero jutro się dowiedzą o ciąży ? Bo ostatnio jak ich widzieliśmy to byłam w 11 tygodniu i nie chciałam mówić, teściowa zawsze odmawiała im powiedzieć jak u nich była (w sensie oni tam bywają i prosiliśmy o przekazanie wiadomości a ona nam odmawiała ) i tak wyszło
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:00   #1933
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Nienadrobie.

Dziewczyny spokojnych wesołych świąt. Bez porodów i akcji na IP, niech maluszki spokojnie czekają na marzec. Obżarstwa bez konsekwencji wagowych. Swoją drogą się dziś zwazylami 68 kg ale dół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:07   #1934
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

U mnie też już +9 kg ale przestałam się przejmować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:10   #1935
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Hej dziewczyny...

Witam się w 29 tc
I lecę. Życzę Wam Wesołych Świąt


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:31   #1936
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dziewczyny zrobiłam te pierogi z suszonymi śliwkami. Pycha są. Tylko, że to pierwsze pierogi w moim życiu, czy jak ostygną, mogę je włożyć do lodówki i do jutra wytrzymają, czy zamrozić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:32   #1937
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam te pierogi z suszonymi śliwkami. Pycha są. Tylko, że to pierwsze pierogi w moim życiu, czy jak ostygną, mogę je włożyć do lodówki i do jutra wytrzymają, czy zamrozić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wytrzymaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:33   #1938
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Wytrzymaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 15:59   #1939
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
U nas też już prezenty popakowane, jutro przed wigilią u teściów jeszcze wpadniemy z prezentami do dziadków Męża, którzy na wigilię jadą do swojej córki. Wiecie że oni dopiero jutro się dowiedzą o ciąży ? Bo ostatnio jak ich widzieliśmy to byłam w 11 tygodniu i nie chciałam mówić, teściowa zawsze odmawiała im powiedzieć jak u nich była (w sensie oni tam bywają i prosiliśmy o przekazanie wiadomości a ona nam odmawiała ) i tak wyszło
Może nie zauważą

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Dziewczyny spokojnych wesołych świąt. Bez porodów i akcji na IP, niech maluszki spokojnie czekają na marzec. Obżarstwa bez konsekwencji wagowych. Swoją drogą się dziś zwazylami 68 kg ale dół.
Nie przejmuj się, przecież dźwigasz podwójnie Najważniejsze, że chłopaki równo rosną

Odebrałam paczkę z poofi i . Tak ładnie wszystko zapakowane. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze śpiworka (zmyślnie wszyty suwak i fajne mocowanie na bobasa w środku, żeby się nie okręcił) i prześcieradełek do wózka. Żałuję, że zrezygnowałam z jednej pieluchy, bo kilka już od nich mam i uznałam, że może przesada
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-23, 16:12   #1940
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
U mnie też już +9 kg ale przestałam się przejmować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie też dzisiaj +9 kg
jest ok
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 16:27   #1941
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

U mnie od poczatku niecale 6 kg na plusie ale idzie mi chyba tylko w brzuch i cycki.

Ja juz odpoczywam bo brzuch mam twardy od tych szalenstw. Za to najwyrazniej swiateczne porzadki mnie relaksuja bo cisnienie niziutkie jak na mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 16:29   #1942
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

wpadam tylko życzyć Wam drogie wątkowe koleżanki Wesołych oraz spokojnych świąt Bożego Narodzenia zaopatrzcie się w coś na wzdęcia i objadajcie do woli tymi pysznościami! To w końcu pierwsza wigilia naszych małych pociech Jeszcze raz wszelkiej pomyślności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 16:57   #1943
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Ja tez wpadam zlozyc Wam życzenia
Takze wszystkim naszym marcowym mamusiom Wesolych i zdrowych Swiat Bozego Narodzenia, zeby dzieciaczki siedzialy grzecznie w brzuszkach do terminu i zeby kazdej z nas dopisywalo zdrowie i dobre samopoczucie
No i bialych Świąt! Bo u nas masakra, deszcz, wiatr i cieplo
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 17:00   #1944
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Wesołych świąt mamuśki!
Dużo spokoju i pysznego jedzenia
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 17:08   #1945
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia, aby były pełne uśmiechu i radości w gronie najbliższych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 17:13   #1946
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Spokojnych Świąt w miłej atmosferze. Żeby brzuchy bolały tylko i wyłącznie od smakołyków, a dzieciaki potulnie siedziały do terminu
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 18:13   #1947
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cześć Dziewczyny.
Wpadam złożyć życzenia wszystkiego najlepszego z okazji Świąt dla Was, Waszych maleństwo I rodzin.

Niejako wywołana do odpowiedzi 0rzez Parapet już opowiadam co u nas.

Badania genetyczne kariotypow wykazały niestety u mnie (mój Mąż ma Kariotyp dobry) mutacje. Mam zrównoważona translokacje wzajemną między chromosomami 5 i 12. Oznacza ni mniej ni więcej, że mam tylko 50 % szans, na urodzenie zdrowego dziecka. Jeżeli dziecko przejmie mija mutacje to albo poronie, a jeżeli ciąża się utrzyma jest bardzo duże ryzyko wad rozwojowych. Oczywiście wskazania do amniopunkcji itd.

Szansa 100 % na zdrowe dziecko istnieje. Jednak jest to in vitro z diagnostyką preimplantacyjna. Niestety w tym momencie nie stać nas na to. Całkowity koszt to ok 40 tys złotych. Oczywiście bez gwarancji na to, że ciąża się utrzyma

Dlatego kontynuujemy procedure adopcyjna. 3 stycznia mamy kolejne spotkanie w ośrodku. Moja cichą nadzieją jest to, że da nam ona upragnione dziecko.

Zwykle badanie dało nam odpowiedź na nasze niepowodzenia. Dostałam obuchem w głowę. Świat wywrócił mi się do góry nogami. Bardzo żałuję, że nikt nigdy nie zaproponował mi tego albo, że sama na to nie wpadłam
Jedno badanie a tak na prawdę przekreślilo nasza szansę na bycie rodzicami.

No cóż może kiedyś rząd się zmieni i zasponsoruje in vitro. Albo, że za jakiś czas samo będziemy dysponować kwota. Może spróbujemy....

Pozdrawiam Was serdecznie. Wesołych Świąt.



Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 18:28   #1948
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Wpadam złożyć życzenia wszystkiego najlepszego z okazji Świąt dla Was, Waszych maleństwo I rodzin.

Niejako wywołana do odpowiedzi 0rzez Parapet już opowiadam co u nas.

Badania genetyczne kariotypow wykazały niestety u mnie (mój Mąż ma Kariotyp dobry) mutacje. Mam zrównoważona translokacje wzajemną między chromosomami 5 i 12. Oznacza ni mniej ni więcej, że mam tylko 50 % szans, na urodzenie zdrowego dziecka. Jeżeli dziecko przejmie mija mutacje to albo poronie, a jeżeli ciąża się utrzyma jest bardzo duże ryzyko wad rozwojowych. Oczywiście wskazania do amniopunkcji itd.

Szansa 100 % na zdrowe dziecko istnieje. Jednak jest to in vitro z diagnostyką preimplantacyjna. Niestety w tym momencie nie stać nas na to. Całkowity koszt to ok 40 tys złotych. Oczywiście bez gwarancji na to, że ciąża się utrzyma

Dlatego kontynuujemy procedure adopcyjna. 3 stycznia mamy kolejne spotkanie w ośrodku. Moja cichą nadzieją jest to, że da nam ona upragnione dziecko.

Zwykle badanie dało nam odpowiedź na nasze niepowodzenia. Dostałam obuchem w głowę. Świat wywrócił mi się do góry nogami. Bardzo żałuję, że nikt nigdy nie zaproponował mi tego albo, że sama na to nie wpadłam
Jedno badanie a tak na prawdę przekreślilo nasza szansę na bycie rodzicami.

No cóż może kiedyś rząd się zmieni i zasponsoruje in vitro. Albo, że za jakiś czas samo będziemy dysponować kwota. Może spróbujemy....

Pozdrawiam Was serdecznie. Wesołych Świąt.



Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Witaj podziwiam was za odwage, mam nadzieje ze uda wam sie doprowadzic adopcje do konca i niedlugo bedziecie Rodzicami dla wspanialego dziecka ktoremu dacie cieply i kochajacy dom. Tego wam zycze na te swieta i na najblizszy rok- oby byl dla was szczesliwy. Zagladaj do nas jesli masz ochote i opowiadaj jak postepy w adopcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 18:46   #1949
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Wpadam złożyć życzenia wszystkiego najlepszego z okazji Świąt dla Was, Waszych maleństwo I rodzin.

Niejako wywołana do odpowiedzi 0rzez Parapet już opowiadam co u nas.

Badania genetyczne kariotypow wykazały niestety u mnie (mój Mąż ma Kariotyp dobry) mutacje. Mam zrównoważona translokacje wzajemną między chromosomami 5 i 12. Oznacza ni mniej ni więcej, że mam tylko 50 % szans, na urodzenie zdrowego dziecka. Jeżeli dziecko przejmie mija mutacje to albo poronie, a jeżeli ciąża się utrzyma jest bardzo duże ryzyko wad rozwojowych. Oczywiście wskazania do amniopunkcji itd.

Szansa 100 % na zdrowe dziecko istnieje. Jednak jest to in vitro z diagnostyką preimplantacyjna. Niestety w tym momencie nie stać nas na to. Całkowity koszt to ok 40 tys złotych. Oczywiście bez gwarancji na to, że ciąża się utrzyma

Dlatego kontynuujemy procedure adopcyjna. 3 stycznia mamy kolejne spotkanie w ośrodku. Moja cichą nadzieją jest to, że da nam ona upragnione dziecko.

Zwykle badanie dało nam odpowiedź na nasze niepowodzenia. Dostałam obuchem w głowę. Świat wywrócił mi się do góry nogami. Bardzo żałuję, że nikt nigdy nie zaproponował mi tego albo, że sama na to nie wpadłam
Jedno badanie a tak na prawdę przekreślilo nasza szansę na bycie rodzicami.

No cóż może kiedyś rząd się zmieni i zasponsoruje in vitro. Albo, że za jakiś czas samo będziemy dysponować kwota. Może spróbujemy....

Pozdrawiam Was serdecznie. Wesołych Świąt.



Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki, też chciałam adoptować jakiegoś maluszka i nie wykluczone, że kiedyś to zrobimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-23, 19:08   #1950
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dziewczyny! Wesolych swiat dla was i waszych rodzin. Odpoczywajcie duzo


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Słodka - trzymam kciuki za adopcję


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 10:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.