bazarek vs exclusive - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-05, 08:16   #61
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: bazarek vs exclusive

a ja powiem Wam że widzę ogromną różnicę w stosowaniu kosmetyków z niskiej , średniej czy wysokiej półki. Wypowiadając się w tym wątku chwaliłam i używałam kosmetyki z półek niskich, typowo bazarkowych jak Vollare, Cantare. Niestety czy stety po wypróbowaniu kosmetyków z półki wysokiej nie zamierzam wrócic już do tych z niskiej.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 12:08   #62
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
Przegladam i przegladam wizaz a szczegolnie MM i zauwazylam ze kosmetyki bazarkowe wcale nie sa uwazane za gorsze i dziewczyny kupuja je masowo . W takim razie co kupujecie na bazarku a na co zbieracie oszczedzacie zeby miec na prawde dobra jakosc.. bo z tego co sie zorientowalam to raczej np podklady ze straganu nie sa tak popularne a cienie i pomadki tak .. Jakie w takim razie firmy bazarkowe sa ok jesli chodzi o jakosc .. a bez czego nie mozecie sie obejsc jesli chodzi o kosmetyki z wyzszej polki pozdrawiam wszystkie wizazanki
ja jestem ciagle w poszukiwaniu kuleczek vollare bo tyle komplementow sie na ich temat naczytalam ze chetnie je kupie mialam kiedys roz do policzkow ktory mial sredniej wielkosci drobinki i mial odcien brudnego rozu swietnie wygladal
ale osobiscie balabym sie uzywac tuszu, podkladu czy pudru dlatego kupuje to z tzw wyszej polki, no i mam slabosc do drogich blyszczykow, ale to moja taka milosc takich bazarowych blszczykow nie uzywalam ale na MM dziewczyny maja nieraz piekne kolorki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 15:28   #63
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Nie kupuję kosmetyków na bazarach. O ile mogę zrozumieć kupowanie tam ciuchów tak nie mogę pojąć jak można nakładać na twarz kosmetyk niewiadomego pochodzenia, często bez składu i daty produkcji. Poza tym wątpię, aby kosmetyk leżący na słońcu cały dzień nadawał się do czegoś więcej niż śmietnik.
Owszem, nie lubię też przepłacać. W życiu nie kupiłabym np.rozświetlacza do twarzy za 200zł, którego używałabym od święta. Ale dobry podkład, puder i tusz do rzęs to podstawa (o kosmetykach do pielęgnacji twarzy nie wspomnę). W tym przypadku jestem w stanie wydać dużo. Natomiast w przypadku cieni, kredek czy błyszczyków preferuję średnie półki (moje ulubione to Sephora, Bourjois, Gosh, Lumene itp.). Przyznaję się jestem estetką. Lubię ładne opakowania, które poza tym co mają w środku także upiększają kosmetyczkę. Nie lubię też polskich kosmetyków. Jakoś nie wzbudzają mojego zaufania.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a ja powiem Wam że widzę ogromną różnicę w stosowaniu kosmetyków z niskiej , średniej czy wysokiej półki. Wypowiadając się w tym wątku chwaliłam i używałam kosmetyki z półek niskich, typowo bazarkowych jak Vollare, Cantare. Niestety czy stety po wypróbowaniu kosmetyków z półki wysokiej nie zamierzam wrócic już do tych z niskiej.
Oczywiście, że jest różnica między bazorkowymi kosmetykami a selektywnymi
A ten kto mówi inaczej po prostu w życiu nie miał do czynienia z tymi droższymi.

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-06-25 o 16:21 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:55   #64
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Nie kupuję kosmetyków na bazarach. O ile mogę zrozumieć kupowanie tam ciuchów tak nie mogę pojąć jak można nakładać na twarz kosmetyk niewiadomego pochodzenia, często bez składu i daty produkcji. Poza tym wątpię, aby kosmetyk leżący na słońcu cały dzień nadawał się do czegoś więcej niż śmietnik.
Owszem, nie lubię też przepłacać. W życiu nie kupiłabym np.rozświetlacza do twarzy za 200zł, którego używałabym od święta. Ale dobry podkład, puder i tusz do rzęs to podstawa (o kosmetykach do pielęgnacji twarzy nie wspomnę). W tym przypadku jestem w stanie wydać dużo. Natomiast w przypadku cieni, kredek czy błyszczyków preferuję średnie półki (moje ulubione to Sephora, Bourjois, Gosh, Lumene itp.). Przyznaję się jestem estetką. Lubię ładne opakowania, które poza tym co mają w środku także upiększają kosmetyczkę. Nie lubię też polskich kosmetyków. Jakoś nie wzbudzają mojego zaufania.


Zgadzam sie Warunki przechowywania tych kosmetykow zazwyczaj sa tragiczne Poza tym,ja kiedys wpadlam w wir kupowania kulek i tanszych cieni.Bo mi sie wydawalo,ze 5 zl,to nie majatek,wiec co sobie bede zalowac.Jak nie trafie w kolor-tez nie bedzie tragedii.Ale w sumie,to nazbieralo mi si troszke tego,a za te pieniazki moglabym kupic bardzo dobry cien i lepszy rozswietlacz.Dlatego teraz juz unikam ogladania takich kosmetykow Przeszlo mi
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 21:39   #65
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: bazarek vs exclusive

Chanel vs Cantare
Cienie Chanel (posiadam 2 pojedyncze-każdy wart ok.70 zł)
Cienie Cantare ( poczwórna paletka-4 zł)

Bez bazy po powrocie ze szkoły czy pracy z cieni Cantare pozostaje tylko leciutka, błyszcząca warstewka. Podobnie rzecz się ma z brzoskwiniowym Chanel. Chanel grafitowy, nakładany na mokro, bez bazy trzyma się nieco dłużej, ale również nie można marzyc o tym, by trzymał się całą noc. ( Cantare źle nakłada się na mokro, ale brzoskwioniowy Chanel też.)
Cienie zwykle nakładam na powieki palcami, rzadziej gąbeczkami czy pędzelkami. Tak czy siak ani Chanel ani Cantare się nie osypuje. Cienie obu firm nadają się do cieniowania, rozcierania, nie wędrują tam, gdzie ich nie chcę.
Ani Chanel ani Cantare mnie nie uczulił, nie podrażnił.

Różnice? Opakowanie. Opakowanie cieni Cantare jest niesolidne, nieestetyczne, tandetne. Za to opakowanie cieni Chanel to uczta dla oczu, cudeńko-najpierw eleganckie pudełeczko, później welurowy woreczek, później wreszcie minimalistyczna, czarna kasetka z dyskretnym logo i lusterkiem. Ale powiedzmy sobie, co wystawiamy na widok publiczny: makijaż czy opakowanie kosmetyku?
Cienie Cantare bardzo się kruszą, Chanel tkwią w swej kasetce niewzruszone. Mają troszkę bardziej pudrową, satynową konsystencję niż Cantare, ale nie wpływa to na wygodę rozprowadzania cienia.

Wniosek: Kiedy mamy dużo pieniążków, nagradzajmy same siebie kupując cienie z wyższej półki. Kiedy pieniążków jest ciut mniej, a potrzebny nam 'na gwałt' cień, nie bójmy się wybrac na bazarek
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 16:15   #66
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Chanel vs Cantare
Cienie Chanel (posiadam 2 pojedyncze-każdy wart ok.70 zł)
Cienie Cantare ( poczwórna paletka-4 zł)

Bez bazy po powrocie ze szkoły czy pracy z cieni Cantare pozostaje tylko leciutka, błyszcząca warstewka. Podobnie rzecz się ma z brzoskwiniowym Chanel. Chanel grafitowy, nakładany na mokro, bez bazy trzyma się nieco dłużej, ale również nie można marzyc o tym, by trzymał się całą noc. ( Cantare źle nakłada się na mokro, ale brzoskwioniowy Chanel też.)
Cienie zwykle nakładam na powieki palcami, rzadziej gąbeczkami czy pędzelkami. Tak czy siak ani Chanel ani Cantare się nie osypuje. Cienie obu firm nadają się do cieniowania, rozcierania, nie wędrują tam, gdzie ich nie chcę.
Ani Chanel ani Cantare mnie nie uczulił, nie podrażnił.

Różnice? Opakowanie. Opakowanie cieni Cantare jest niesolidne, nieestetyczne, tandetne. Za to opakowanie cieni Chanel to uczta dla oczu, cudeńko-najpierw eleganckie pudełeczko, później welurowy woreczek, później wreszcie minimalistyczna, czarna kasetka z dyskretnym logo i lusterkiem. Ale powiedzmy sobie, co wystawiamy na widok publiczny: makijaż czy opakowanie kosmetyku?
Cienie Cantare bardzo się kruszą, Chanel tkwią w swej kasetce niewzruszone. Mają troszkę bardziej pudrową, satynową konsystencję niż Cantare, ale nie wpływa to na wygodę rozprowadzania cienia.

Wniosek: Kiedy mamy dużo pieniążków, nagradzajmy same siebie kupując cienie z wyższej półki. Kiedy pieniążków jest ciut mniej, a potrzebny nam 'na gwałt' cień, nie bójmy się wybrac na bazarek

To bardzo ciekawe porownanie
Ja tylko pamietam,ze niektore dziewczyny porownywaly drogie pudry i rozswietlacze np.meteoryty do tych calkiem taniutkich.Musze przyznac,ze mnie to bardzo zaciekawilo.Inne Wizazanki stwierdzaly czasami,ze to obraza dla kosmetykow z wysokiej polki.Nie pozostaje nic innego,tylko samej sie przekonac
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 16:44   #67
possession
Raczkowanie
 
Avatar possession
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 81
Dot.: bazarek vs exclusive

Ja na bazarku kupuje jedynie eyeliner i puder w kompakcie Constance Caroll, ale mam swoją taka babeczkę która w takiej budce stoi więc kosmetyki nie są wystawione na promienie słoneczne.
Co do reszty kosmetyków to jestem alergiczką, więc wybieram to co dobre dla mnie i na cenę nie patrzę.. i tak, używam:
* podkład a właściwie krem koloryzujący z Nivea Visage Young
* błyszczyki wszelkie - AVON, Eveline, AA
* tusze - Rimmel Volume Flash, Orfilame do wrażliwych oczu
* cienie - inglot, h&m, gosh
* lakiery do paznokci - inglot
* kredka do oczu - Pierre Rene
possession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 17:00   #68
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
To bardzo ciekawe porownanie
Ja tylko pamietam,ze niektore dziewczyny porownywaly drogie pudry i rozswietlacze np.meteoryty do tych calkiem taniutkich.Musze przyznac,ze mnie to bardzo zaciekawilo.Inne Wizazanki stwierdzaly czasami,ze to obraza dla kosmetykow z wysokiej polki.Nie pozostaje nic innego,tylko samej sie przekonac
Ano i ja się bałam ukamienowania przez wielbicielki Chanel. Moje porównanie dotyczy jednak tylko cieni, jest więc bardzo wybiórcze. Moja zasada co do kosmetyków brzmi w ogromnym skrócie: jeśli coś jest dobre, to nieważne czy jest to drogie czy tanie. Tak więc nie jestem ani maniaczką kupowania najtaniej ani snobką. Np. podkładu od Chanel nie zamieniłabym na żaden inny, bo jest cudowny. Ale pod ten podkład nakładam zawsze krem Nivea Visage (ok.15 zł), a przypudrowuje pudrem Vipery (rówież ok. 15 zł). Nie czuję potrzeby zamieniania tych kosmetyków na droższe, by były 'lepszym towarzystwem' dla Chanel.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 18:38   #69
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Ano i ja się bałam ukamienowania przez wielbicielki Chanel. Moje porównanie dotyczy jednak tylko cieni, jest więc bardzo wybiórcze. Moja zasada co do kosmetyków brzmi w ogromnym skrócie: jeśli coś jest dobre, to nieważne czy jest to drogie czy tanie. Tak więc nie jestem ani maniaczką kupowania najtaniej ani snobką. Np. podkładu od Chanel nie zamieniłabym na żaden inny, bo jest cudowny. Ale pod ten podkład nakładam zawsze krem Nivea Visage (ok.15 zł), a przypudrowuje pudrem Vipery (rówież ok. 15 zł). Nie czuję potrzeby zamieniania tych kosmetyków na droższe, by były 'lepszym towarzystwem' dla Chanel.
Z tym tez sie zgadzam Mam wlasnie zamiar przerzucic sie na jakas lepsza baze,czyli podklad i tusz do rzes.To podstawa kazdego makijazu Szukam jeszcze dobrego pudru sypkiego i tez mnie wlasnie kusi wyzsza polka.Z reszta-juz mozna zaszalec
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 19:26   #70
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Nie kupuję kosmetyków na bazarach. O ile mogę zrozumieć kupowanie tam ciuchów tak nie mogę pojąć jak można nakładać na twarz kosmetyk niewiadomego pochodzenia, często bez składu i daty produkcji. Poza tym wątpię, aby kosmetyk leżący na słońcu cały dzień nadawał się do czegoś więcej niż śmietnik.
Owszem, nie lubię też przepłacać. W życiu nie kupiłabym np.rozświetlacza do twarzy za 200zł, którego używałabym od święta. Ale dobry podkład, puder i tusz do rzęs to podstawa (o kosmetykach do pielęgnacji twarzy nie wspomnę). W tym przypadku jestem w stanie wydać dużo. Natomiast w przypadku cieni, kredek czy błyszczyków preferuję średnie półki (moje ulubione to Sephora, Bourjois, Gosh, Lumene itp.). Przyznaję się jestem estetką. Lubię ładne opakowania, które poza tym co mają w środku także upiększają kosmetyczkę. Nie lubię też polskich kosmetyków. Jakoś nie wzbudzają mojego zaufania.
A dlaczego, jeśli wolno spytać?
I od razu odkryję karty - moim zdaniem tego typu generalizowanie jest strasznie niesprawiedliwe, mówiąc eufemistycznie.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
To bardzo ciekawe porownanie
Ja tylko pamietam,ze niektore dziewczyny porownywaly drogie pudry i rozswietlacze np.meteoryty do tych calkiem taniutkich.Musze przyznac,ze mnie to bardzo zaciekawilo.Inne Wizazanki stwierdzaly czasami,ze to obraza dla kosmetykow z wysokiej polki.Nie pozostaje nic innego,tylko samej sie przekonac
Hmm, to ja się przyznaję, że strasznie obraziłam "piątki" Diora na KWC - stwierdziłam tam, że pojedyncze cienie Pierre Rene są od nich trwalsze.
Ale co ja na to poradzę, że faktycznie są?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 19:34   #71
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a ja powiem Wam że widzę ogromną różnicę w stosowaniu kosmetyków z niskiej , średniej czy wysokiej półki. Wypowiadając się w tym wątku chwaliłam i używałam kosmetyki z półek niskich, typowo bazarkowych jak Vollare, Cantare. Niestety czy stety po wypróbowaniu kosmetyków z półki wysokiej nie zamierzam wrócic już do tych z niskiej.

zgadzam sie niestety :P choc przyznam,ze cieni inglota nie zastapila mi jak dotychczas zadna firma-porownywalny Bikor,a uzywam wielu marek (w tym Chanel, Clarins, nouba, Dior, Lancome...)
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 19:44   #72
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
zgadzam sie niestety :P choc przyznam,ze cieni inglota nie zastapila mi jak dotychczas zadna firma-porownywalny Bikor,a uzywam wielu marek (w tym Chanel, Clarins, nouba, Dior, Lancome...)
No tak, ale Inglot a bazarek to jednak dwie dość różne sprawy
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:06   #73
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Hmm, to ja się przyznaję, że strasznie obraziłam "piątki" Diora na KWC - stwierdziłam tam, że pojedyncze cienie Pierre Rene są od nich trwalsze.
Ale co ja na to poradzę, że faktycznie są?

Wlasnie o to mi chodzi Co jakis czas widze,ze "wzorowe" kosmetyki lapia troche srednich,badz zupelnie tragicznych ocen.Przyzanm,ze zwrocilam uwage na to,ze duzo krytycznych ocen pochodzi wlasnie z Twojej strony Ale podejzewam,ze pozostaje mi przekonac sie na wlasnej skorze,bo wiadomo,ze kazdemu co innego odpowiada Ja polskich firm nie skreslam,a Inglota,to juz wogole bede wychwalac W sredniej polce tez mam swoje perelki.Ale czasami jednak kusi mnie,zeby kupic sobie cos drozszego.Mysle,ze jak juz sie zdecyduje,to porzadnie przejze opinie na KWC,szczegolnie te krytyczne
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:09   #74
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: bazarek vs exclusive

Na bazarkach nigdy nie kupowałam (chyba, ze brokat na sylwestra). Natomiast uwazam, ze za niektore kosmetyki nie warto przepłacać.

Jesli chodzi o podkład czy puder to tylko i wyłacznie wysoka lub niektore ze średniej(Maxfactor, IsaDora,Bourjois). Rozumiem, ze nie kazdy moze kupić sobie podkład nawet ze sredniej polki, ale przyznam, ze wolalabym np kupić saszetki (20probek, bo sa sprzedawane) na allegro lepszego podkładu niz w tej cenie tańszy pełnowymiarowy, ale z nizszej pólki. Podkład staje się naszą drugą skóra i ma z nią nablizszy kontakt i wdg mnie powinien być jak najlepszy dla skóry.

Tusz do rzęs - wdg mnie tusze średniopólkowe (nie wszystkie oczywiście) niczym nie odbiegają jakościa od wysokopółkowych. Bazarkowych raczej takze bym nie kupiła..oczy sa zbyt delikatne i latwo nabawic sie jakiegos zapalenia itp.

Błyszczyki - osobiscie wole srednią i wysoka połkę ale wdg mnie mozna dostac fajny takze za pare zł , niekoniecznie na bazarku. Np blyszczyki Wibo czy Vipera, kosztuja pare zł i nie sa najgorsze.

Cienie - jesli ktos jest "zdolny" to wyczaruje piekny makijaz takze tanimi cieniami

Generalnie wole wyzszą, srednią pólke. Ale byc moze dlatego, ze nie maluje sie czesto, mocno więc nie mam masy kosmetyków. Zadowalam sie 2 podkładami (lato,zima)1 rozem, 2-3 blyszczykami,1 tuszem, 1 pudrem sypkim, korektorem...cieni uzywam sporadycznie wiec takze 1 komplecik mi starcza Dlatego tez mogę pozwolic sobie na cos drozszego bo nie kupuje kosmetyków kolorywch masowo.

jesli chodzi o kolorowke to moim zdaniem za niektore kosmetyki warto zaplacici wyzszą cene. Natomiast na kosmetykach do pielęgnacji bardziej mozna zaoszczędzić i nie wszystkie wysokopółkowe są lepsze od tych ze sredniej polki

EDIT: a tak wogole to uwazam, ze nie nalezy raczej porownywac kosmetyków bazarkowych do kosmetyków z najwyzszej półki (bo tego chyba dotyczy temat). Lepiej porównac kosmetyki ze sredniej polki do tych z najwyzszej, bo tu roznice sa czasem nieznaczne.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-06-25 o 20:19 Powód: dopisek.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:53   #75
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
No tak, ale Inglot a bazarek to jednak dwie dość różne sprawy
zgadzam sie ...srednia polka
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:50   #76
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
zgadzam sie ...srednia polka
Dla mnie,to nawet jeszcze niska,ale ma juz zapedy na srednia Ale napewno nie mozna Inglota porownywac z kosmetykami bazarkowymi
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:21   #77
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Dla mnie,to nawet jeszcze niska,ale ma juz zapedy na srednia Ale napewno nie mozna Inglota porownywac z kosmetykami bazarkowymi
dobrze w takim razie inglot jest polka srednio-bazarkowa, bo ja np na moich straganowych stoiskach jeszcze moge dostac inglota,ale podobno odchodza od tego calkiem.
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 07:59   #78
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
EDIT: a tak wogole to uwazam, ze nie nalezy raczej porownywac kosmetyków bazarkowych do kosmetyków z najwyzszej półki (bo tego chyba dotyczy temat). Lepiej porównac kosmetyki ze sredniej polki do tych z najwyzszej, bo tu roznice sa czasem nieznaczne.
Uważam podobnie. Wiadomo, że te bazarowe kosmetyki nie dorównają tym z najwyższych półek. Pomiędzy nimi jest zbyt duża przepaść. Natomiast pomiędzy średnią, a najwyższą półką różnice są na pewno mniejsze...

Zdarza mi się kupić na bazarze cienie lub kuleczki rozświetlające (i nie powiem, niektóre są całkiem niezłe ).
Na co dzień używam kosmetyków sprawdzonych, ze średnich półek: L'oreal, Revlon, MF, IsaDora, Clinique, czasem z niskich: Maybelline, Rimmel. Na kosmetyki z najwyższych półek pewnie nie prędko będzie mnie stać, więc muszę zadowolić się tym, na co mnie stać.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 00:03   #79
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: bazarek vs exclusive

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A dlaczego, jeśli wolno spytać?
I od razu odkryję karty - moim zdaniem tego typu generalizowanie jest strasznie niesprawiedliwe, mówiąc eufemistycznie.
Po prostu to co mialam okazję używać zawiodlo mnie. Może nieco generalizuję, ale jakoś nie mam ochoty na dalsze eksperymenty, bo reasumując testując kolejne polskie kosmetyki wydaję tyle co za produkt zagraniczny, który znam i lubię

Zawiodlam się na Inglocie (ostatni nietrafiony zakup to baza pod cienie za 37zl), Ziaji, Bielendzie, AA (mam na myśli wersję apteczną), Iwostin. Hmm pewnie jeszcze kilka firm przyszloby mi na myśl, ale zważając na godzinę myślę znacznie wolniej, więc na tej wyliczance poprzestanę
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 11:01   #80
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 981
Dot.: bazarek vs exclusive

U mnie nastąpił wielki come back do kosmetyków z niskiej średniej półki.

Do twarzy wyłącznie inglot (podklad,korektor,puder) , ale reszta to może być już nawet celia (świetna ta nowa seria produkowana przez DAX), pierre arthes, diadem, virtual by joko,szafir, eveline...

Ogólnie zauważyłam, iż jakość nawet na dolnej półce się znacząco poprawiła
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:13   #81
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: bazarek vs exclusive

Mi jednak niższa półka nie podchodzi. Podklady z tych dalnych półek nie zadowalaja mnie. Praktycznie wszystkie zawsze robią plamy,splywaja, skora sie sieci, nie kryja tak jak trzeba.

Z tuszami to samo - kruszą się, szczypią, robią grudki. Przynajmniej zawsze tak trafialam.

Wiec ja pozostaję przy kosmetykach z wyższych półek Ich cena chyba nie bez powodu jest wyzsza

A czkolwiek zdarzaja sie tańsze dobre kosmetyki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 20:04   #82
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: bazarek vs exclusive

Ja nie mam do takich kosmetyków zaufania.
Próbowałam jako maniaczka błyszczyków, ale były tak toporne, że nigdy więcej.Cieni raczej nie używam- więc wolę już ze średniej półki nabyć.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 20:35   #83
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: bazarek vs exclusive

Srednia polka jak najbardziej, narazie nie wysoka/selektywna mnie nie stac. Z "bazarku" mam tylko kulki cantare i po wymieszaniu zkulkami Pierre rene sa super. jednak nigdy nie skusze sie na cienie, podklady i tusze z tanszej firmy...a co do blystkow i szminek narazie nie mam zdania.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.