Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-28, 21:39   #3961
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Justynka a pasa już nie nosisz?Na zdjeciach widzę jeszcze masz,ale to konieczne? Przecież Ty masz swoje cyce dość nisko... co na to doktorek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pas mam dalej kazal nosic do miesiaca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Justynka a pasa już nie nosisz?Na zdjeciach widzę jeszcze masz,ale to konieczne? Przecież Ty masz swoje cyce dość nisko... co na to doktorek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zreszta jutro napisze sms do mojego R.P i sie dopytam dokladnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 21:49   #3962
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Pas mam dalej kazal nosic do miesiaca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Zreszta jutro napisze sms do mojego R.P i sie dopytam dokladnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bo wiesz z tym pasem to chodzi o to,abyś cycków nie miała pod brodą chociaż co kto lubi,ja tam wolałabym mieć wyżej niż niżej
Ale doktorek pewnie wie co robi także zaufaj mu
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 21:50   #3963
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Tylko na ciemnych włosach się sprawdza

Zainteresowana, u mnie odstęp między piersiami ti 2,5-3 cm. Wiedziałam o wypukłej klatce od ortopedy i od mojego dr również, powiedział od razu, że o rowku nie mam co marzyć
na leżąco się rozjeżdżają, wrzucę w jutro

Toskania, piersi zmieniają się do roku
Dziękuję za zmierzenie odległości między piersiami coś mnie tutaj A.B. robi w konia z tą 10 cm autostradą na dzień dzisiejszy podjęłam decyzję, że robię pod mięsień (będę pewnie wyć z bólu). Powiem A.B. że albo robi pod mięsień albo niech oddaje kasę....

Jeśli to nie problem to proszę wrzuć zdjęcia swoich piersi na leżąco. Z góry dziękuję
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 22:12   #3964
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Bo wiesz z tym pasem to chodzi o to,abyś cycków nie miała pod brodą chociaż co kto lubi,ja tam wolałabym mieć wyżej niż niżej
Ale doktorek pewnie wie co robi także zaufaj mu
Eh no wsumie tez bym wolala miec wyrzej niz nizej
Ale zadzwonie jutro tak czy siak bo wole sie dopytac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 22:26   #3965
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Justynka, ja jakbym miała pas to bym go zdjęła.


Dodałam fotki, wybaczcie nadmiar, ale jaram się, że wreszcie mam cycki haha ;D
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 23:13   #3966
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Justynka, ja jakbym miała pas to bym go zdjęła.


Dodałam fotki, wybaczcie nadmiar, ale jaram się, że wreszcie mam cycki haha ;D
Czemu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:29 ----------

DZIEWCZYNY WSTAWILAM NOWE ZDJECIA 2 tygodniowek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Przestraszylam sie troche tym pasem :/:/ nie chce miec cyckow 2 cm nad pepkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 23:33   #3967
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Czemu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:29 ----------

DZIEWCZYNY WSTAWILAM NOWE ZDJECIA 2 tygodniowek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Przestraszylam sie troche tym pasem :/:/ nie chce miec cyckow 2 cm nad pepkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A bo przekopałam zagraniczne fora i tam pisali, że się od tego odchodzi już i dziewczyny same z tego rezygnowały, bo niektóre potem marudziły, że za nisko i obstawiały, że to wina pasa. Ja mówię tylko o sobie, sama musisz ocenić jak u Ciebie ma się sytuacja, czy uważasz, że cycki uciekają w górę czy coś. Bo może faktycznie u Ciebie jest to uzasadnione, ale czytałam, że niektórzy dla zasady każą nosić pas. To tak jak mój lekarz powiedział, że fiszbiny po pół roku (nie słyszałam, żeby inni lekarze wydawali takie zalecenia). Dzsiaiaj cały dzień w fiszbinowym staniku, piersi nie bolą, jedynie ramiona od ramiaczek hah
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-28, 23:41   #3968
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
A bo przekopałam zagraniczne fora i tam pisali, że się od tego odchodzi już i dziewczyny same z tego rezygnowały, bo niektóre potem marudziły, że za nisko i obstawiały, że to wina pasa. Ja mówię tylko o sobie, sama musisz ocenić jak u Ciebie ma się sytuacja, czy uważasz, że cycki uciekają w górę czy coś. Bo może faktycznie u Ciebie jest to uzasadnione, ale czytałam, że niektórzy dla zasady każą nosić pas. To tak jak mój lekarz powiedział, że fiszbiny po pół roku (nie słyszałam, żeby inni lekarze wydawali takie zalecenia). Dzsiaiaj cały dzień w fiszbinowym staniku, piersi nie bolą, jedynie ramiona od ramiaczek hah
Kuknij w moja galerie dodalam zdjecie dzisiejszych
Mam wrazenie ze jakie byly takie sa
Ale tak czy siak jutro sie dopytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 05:24   #3969
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Depilacja laserowa tylko Vectusem, najlepszy sprzęt. Działa nawet na jasne włosy. Jeśli ktoś ma problemy hormonalne żaden laser nie pomaga :/
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 08:07   #3970
201801022110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny kiedy zaczynalyacie cwiczenia z podnoszeniem rąk? Nie mam tego w zleceniach a będąc jeszcze w klinice dr od razu mi kazał podnosić (przy czym pielęgniarka była innego zdania) także nie wiem..... A czuje że wszystko mi soe.przez ten tydzień zdążyło zastać
201801022110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 08:33   #3971
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

.

Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:24
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-29, 09:40   #3972
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

moim zdaniem u Justyny pas jest jak najbardziej uzasadniony. Na zdjęciach bardzo wyraźnie widać, że implanty nie są jeszcze ułożone a sutki znajdują się dość nisko w stosunku do całej piersi i patrzą delikatnie w dół. Uwierzcie dziewczyny, że nie każda z nas ma predyspozycje do piersi wysoko osadzonych. Pierś musi mieć również swój "środek ciężkości" jak ja to nazywam. Skoro lekarz zalecił noszenie pasa, to znaczy, że był po temu jakiś powód. A.B. też ponoć każdej wciska pas, u mnie powiedział, że kategorycznie zabrania. Więc to nie jest tak, że dają komu popadnie.

Brukam Triumphy sportowe często zalecane są jako staniki pooperacyjne. Jeśli Twój operator nie widzi przeciwwskazań, to jak najbardziej polecam. Ja miałam Triaction jako poopercyjny od razu od lekarza po pierwszym zabiegu.

Malwina na pewno nie można Ci dźwigać przez około miesiąc. W związku z tym: żadnych ciężkich zakupów, butelek, ciężkiego prania itd (na pewno to wiesz). Ręce możesz podnosić delikatnie do góry, żeby mięśnie się nie zastały, jednak bez obciążenia. I raczej nie podnosiłabym jeszcze tych rąk super wysoko. Tkanki wewnątrz ciała są mocno naruszone, nie powinno się wykonywać w związku z tym zbyt gwałtownych ruchów tymi partiami ciała, które bezpośrednio przynależą do obszaru operowanego, aby nic w środku nie naderwać. Słuchaj własnego ciała, ono też nam daje sygnały na co można już sobie pozwolić.

Eleanorx, Justynka piękne macie piersi. Eleanorx, wrzucaj zdjęć ile wejdzie, to jest zawsze pomocne dla innych użytkowniczek forum
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2017-12-29 o 09:53
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 09:58   #3973
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
moim zdaniem u Justyny pas jest jak najbardziej uzasadniony. Na zdjęciach bardzo wyraźnie widać, że implanty nie są jeszcze ułożone a sutki znajdują się dość nisko w stosunku do całej piersi i patrzą delikatnie w dół. Uwierzcie dziewczyny, że nie każda z nas ma predyspozycje do piersi wysoko osadzonych. Pierś musi mieć również swój "środek ciężkości" jak ja to nazywam. Skoro lekarz zalecił noszenie pasa, to znaczy, że był po temu jakiś powód. A.B. też ponoć każdej wciska pas, u mnie powiedział, że kategorycznie zabrania. Więc to nie jest tak, że dają komu popadnie.

Brukam Triumphy sportowe często zalecane są jako staniki pooperacyjne. Jeśli Twój operator nie widzi przeciwwskazań, to jak najbardziej polecam. Ja miałam Triaction jako poopercyjny od razu od lekarza po pierwszym zabiegu.

Malwina na pewno nie można Ci dźwigać przez około miesiąc. W związku z tym: żadnych ciężkich zakupów, butelek, ciężkiego prania itd (na pewno to wiesz). Ręce możesz podnosić delikatnie do góry, żeby mięśnie się nie zastały, jednak bez obciążenia. I raczej nie podnosiłabym jeszcze tych rąk super wysoko. Tkanki wewnątrz ciała są mocno naruszone, nie powinno się wykonywać w związku z tym zbyt gwałtownych ruchów tymi partiami ciała, które bezpośrednio przynależą do obszaru operowanego, aby nic w środku nie naderwać. Słuchaj własnego ciała, ono też nam daje sygnały na co można już sobie pozwolić.

Eleanorx, Justynka piękne macie piersi. Eleanorx, wrzucaj zdjęć ile wejdzie, to jest zawsze pomocne dla innych użytkowniczek forum
Hejooo
Czyli mowisz zeby go nosic ten miesiac tak jak niby mowil R.P
Bo wsumie powiedzial mi po operacji ze mam nosić 2 tyg ale jesli wytrzymam to najlepiej miesiac .
Ale znowu wczojaj przestraszylam sie zebym nie miala ich zbyt nisko ...
Chce dobrze bo nie chce ich spartolic ...
Pisalam do niego dzis jeszcze i napisal mi ze dwa tyg ale raz tak gada raz tak i juz nic nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 10:02   #3974
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

.

Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:19
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 10:03   #3975
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja Ci tylko piszę, że trzeba trzymać się zaleceń operatora. Wysłałabym mu zdjęcia piersi i zapytała, czy noszenie pasa jest jeszcze konieczne. Masz bardzo wysoką klatkę piersiową i piersi dość nisko osadzone, nie będziesz miała piersi pod brodą. Pas ma tutaj raczej za zadanie wyrównanie poziomu implantów pod skórą w ten sposób, aby sutki były na odpowiedniej wysokości w stosunku do całej piersi.

Brukam napisałabym do lekarza, czy zezwala na noszenie stanika sportowego Triumph na zmianę z pooperacyjnym. Mi lekarz powiedział, że nie muszę się bać, mogę prać normalnie stanik i jak pochodzę bez niego 1,5-2 h to nic mi się nie stanie. Faktycznie robiłam operację w okresie, kiedy mój stanik na balkonie sechł w godzinę Swój stanik pooperacyjny miałam nosić miesiąc, po tym czasie mogłam już nosić dowolne.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2017-12-29 o 10:08
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 10:23   #3976
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

.

Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:16
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 10:26   #3977
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Justynka, śliczne masz te piersi <3

Cotton, dziękuję <3

Dziubas, a w jakim mieście robiłaś? Bo na Śląsku chyba nie ma tego bajeru ;/ A naprawdę jestem w stanie pojechać gdzieś dalej za tym.

Dziękuję za miłe słowa <3

Edytowane przez eleanorx
Czas edycji: 2017-12-29 o 10:28
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 10:47   #3978
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

AK wogóle nie daje pasa
Dziś mija mi 10 dni po operacji. Mogę już ściągnąc opatrunki, trzeba tylko smarować blizny alantanem i podkładać coś między bliznę a stanik żeby się nie ocierała. Co wy podkładałyście?
Piersi nadal mam twarde i są dość wysoko. Mięsień trzyma mocno.
Mogę tez już podnosić ręce ale bez obciążenia tzn. jak chce umyć włosy i wysuszyć suszarką. Stanik pooperacyjny mam z Anity i już go prałam, potem suszę suszarką żeby szybciej wysechł ale przydałby się też drugi na zmianę najlepiej cielisty pod białe sweterki ;-)

Powiem Wam że nikt kompletnie się nie zorientował że cokolwiek zrobiłam z piersiami. W ubraniu, nawet w T-shircie nic nie widać, natomiast na golasa piersi są dość duże A ja się bałam że te 380 to be∂zie za dużo i jeszcze na sali operacyjnej chciałam zmieniać na mniejsze... hihihi


Burkam przyjęłam zaproszenie ale nie widzę Twoich zdjęć...?

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2017-12-29 o 10:52
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 10:51   #3979
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Justynka, śliczne masz te piersi <3

Cotton, dziękuję <3

Dziubas, a w jakim mieście robiłaś? Bo na Śląsku chyba nie ma tego bajeru ;/ A naprawdę jestem w stanie pojechać gdzieś dalej za tym.

Dziękuję za miłe słowa <3
Ja też robię Vectusem nogi i bikini, a pachy Light Sheer Duo. Ani jeden ani drugi mnie nie poparzyl. Ja mam kontakt do Warszawy na to tylko

A powiedz czy golisz się przed depilacja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-29, 11:06   #3980
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
AK wogóle nie daje pasa
Dziś mija mi 10 dni po operacji. Mogę już ściągnąc opatrunki, trzeba tylko smarować blizny alantanem i podkładać coś między bliznę a stanik żeby się nie ocierała. Co wy podkładałyście?
Piersi nadal mam twarde i są dość wysoko. Mięsień trzyma mocno.
Mogę tez już podnosić ręce ale bez obciążenia tzn. jak chce umyć włosy i wysuszyć suszarką. Stanik pooperacyjny mam z Anity i już go prałam, potem suszę suszarką żeby szybciej wysechł ale przydałby się też drugi na zmianę najlepiej cielisty pod białe sweterki ;-)

Powiem Wam że nikt kompletnie się nie zorientował że cokolwiek zrobiłam z piersiami. W ubraniu, nawet w T-shircie nic nie widać, natomiast na golasa piersi są dość duże A ja się bałam że te 380 to be∂zie za dużo i jeszcze na sali operacyjnej chciałam zmieniać na mniejsze... hihihi


Burkam przyjęłam zaproszenie ale nie widzę Twoich zdjęć...?
Podkładaj np gazik albo wacik kosmetyczny, mnie pomagało.
Moich piersi tez nikt nie komentował podczas świąt a była cała rodzina. Nie nosze celowo bluzek z dekoltem natomiast podczas urlopu kolega, który nie wiedział pyta leżąc obok mnie na leżaku: co ja mam za push up ze taki biust duży ... wszyscy wtajemniczeni ryknęli śmiechem bo byliśmy 4 dzień na plaży a on dopiero zauważył. W kostiumie nie da się nie zauważyć.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 11:18   #3981
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Podkładaj np gazik albo wacik kosmetyczny, mnie pomagało.
Moich piersi tez nikt nie komentował podczas świąt a była cała rodzina. Nie nosze celowo bluzek z dekoltem natomiast podczas urlopu kolega, który nie wiedział pyta leżąc obok mnie na leżaku: co ja mam za push up ze taki biust duży ... wszyscy wtajemniczeni ryknęli śmiechem bo byliśmy 4 dzień na plaży a on dopiero zauważył. W kostiumie nie da się nie zauważyć.
No i właśnie tego się obawiam że na wakacjach znajomi się zorientują. Pewnie za plecami będą gadać... ehh
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 11:20   #3982
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

.

Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:22
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 11:22   #3983
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

AK nie daje pasa, bo stosuje Sebbiny, a one są bardzo naturalne, takie zjeżdżalniowate. Pas by im tylko zaszkodził.

Mój TD też nie stosuje pasa, bo mówi, że się od tego odchodzi, ale w moim przypadku (Mentory) nie wiem, czy to najlepszy pomysł. Mam takie sztuczne buły i sutki patrzą w dół. Może gdybym nosiła na początku pas, to implanty zeszłyby ciut niżej i piersi wyglądałyby bardziej naturalnie.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 11:24   #3984
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dodałam obiecane fotki Stwierdzam, że moje cycki nigdy nie będą tak dobrze wyglądać w bieliźnie jak u kogoś, kto jednak ma ten rowek, ale trzeba się cieszyć tym, co się ma
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 11:55   #3985
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Dodałam obiecane fotki Stwierdzam, że moje cycki nigdy nie będą tak dobrze wyglądać w bieliźnie jak u kogoś, kto jednak ma ten rowek, ale trzeba się cieszyć tym, co się ma
Cotton a czy Ty nie powinnaś mieć biustonoszy zbierających piersi do środka? I z niskim stanem... Wszystkie które widzę mają wysoki stan i przez to rozdzielają piersi. Niski mostek i stanik zbierający zbliżył by je do siebie i zrobił piękny rowek
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI

Edytowane przez Zainteresowana2
Czas edycji: 2017-12-29 o 11:59
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 12:04   #3986
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kochana piersi są świeże, nie chcę ich zbliżać stanikami, bo to zdecydowanie za wcześnie. Mam również staniki typu plunge, ale już np push upy absolutnie nie są na piersi z implantami
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 12:24   #3987
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Kochana piersi są świeże, nie chcę ich zbliżać stanikami, bo to zdecydowanie za wcześnie. Mam również staniki typu plunge, ale już np push upy absolutnie nie są na piersi z implantami
Jak to po 6 miesiącach od operacji nie chcesz ich zbliżać stanikami?
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 13:12   #3988
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Napatrzyłam się na Wasze staniki i wykorzystałam obecność męża do zrobienia mi zdjęć a w zasadzie moich cycków
Wrzuciłam do galerii tym razem fotki z uciętą głową

Cotton, Eleanorx - Piękne ! patrząc na Wasze cycki stwierdzam, że podobają mi się i duże i mniejsze rozmiary. Chyba poprostu muszą być ładne a rozmiar to rzecz względna.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 13:33   #3989
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

TOSKANIA zakochalam sie w Tobie. Biust figura SZTOS

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 14:04   #3990
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Talking Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
TOSKANIA zakochalam sie w Tobie. Biust figura SZTOS

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha dobrze ze twarzy nie widziałaś bo czar by prysł

Szalona pokaż swoje piersi bo się stęskniłam za nimi.
Lika, Luka, Zoji a Wy co takie oszczędne w fotkach ???
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.

Edytowane przez Toskania2000
Czas edycji: 2017-12-29 o 14:07
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.