Ile zarabiają Wizażanki ;) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Ile wynosi Twoje wynagrodzenie netto? (na rękę, w przeliczeniu na pełen etat)
poniżej 1000zł 599 22,44%
1000zł - 1500zł 664 24,88%
1500zł - 2000zł 464 17,38%
2000zł - 2500zł 316 11,84%
2500zł - 3000zł 180 6,74%
3000zł - 4000zł 147 5,51%
4000zł - 5000zł 99 3,71%
5000zł - 7000zł 57 2,14%
7000zł - 10000zł 50 1,87%
powyżej 10000zł 93 3,48%
Głosujący: 2669. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 14:30   #241
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

.
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną

Edytowane przez serpentynka14
Czas edycji: 2013-01-25 o 12:38
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:37   #242
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Pokaż wiadomość
już wystarczająco dużo razy wyrażałaś swoją " opinię" na ten temat ..
No ja przepraszam, a od kiedy Ty jestes tu od tego, aby mówić komuś ile razy może się wypowiedzieć? Nie jesteś w stanie przyznać - ok, może źle się wyraziłam? Trudno, że niektórzy nie potrafią przyjąć krytyki i spróbować się porozumieć. Ja rozumiem od początku, ale widzę, że Ty nie rozumiesz o co mi w ogóle chodzi.
Nie o intencję, ale użyte sformuowanie, które w języku pisanym jest kluczem.

Jak dla mnie to EOT.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 15:14   #243
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

.
__________________
od 12.01.2010r. jestem (nie głupią) blondyną

Edytowane przez serpentynka14
Czas edycji: 2013-01-25 o 12:38
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:02   #244
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Sekretarko-asystentka - mała firma (17 osób) - Wawa - 1600 z groszami netto.
Od zeszłego tygodnia pani magister () więc zmieniam prace. Po 3 latach robienia wszystkiego, bez podwyżek, bez dodatkowych profitów, bez perpektyw na rozwój mam dość. Tylko współpracowników i atmosfery mi szkoda bo mamy naprawdę fajny team ;(
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:39   #245
dorotta50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 119
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez MartuFFFia Pokaż wiadomość
Teraz to mnie rozsmieszylas. Przepraszam,ale jak powazna dojrzala kobieta moze pracowac rozsylajac 'łancuszki' na ktore lapia sie za przeproszeniem tylko frajerzy i tak naprawde to kokosy mozna na tym zarobic a i owszem,ale dotyczy to osob ktore to wymyslily.
To nie ja cię rozśmieszyłam - to twój brak wiedzy na temat mlm to zrobił.
I zanim wyrazisz swoją opinię to najpierw zdobądż rzetelną wiedzę, bo swoimi bezmyślnymi sądami obrażasz innych


Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2008-07-01 o 19:30
dorotta50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 12:37   #246
laloja
Raczkowanie
 
Avatar laloja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska - raz tu, raz tam
Wiadomości: 96
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Kraków, Specjalista ds. sprzedaży - 1800 netto + (nieregularnie) premie od sprzedaży i uznaniowe, tak mniej wiecej po uśrednieniu wychodzi na miesiac ok. 2500 netto.
__________________
Kici, kici...


Nie mieć nic do zrobienia to żadna atrakcja.
Radością jest mieć mnóstwo do zrobienia i tego nie robić

Edytowane przez laloja
Czas edycji: 2008-06-27 o 22:15
laloja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:22   #247
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

jak pracowałam w Polsce w słuzbie zdrowia dostawałam ok. 1200 zł na rękę... teraz za granicą więcej...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 17:19   #248
kinia_mr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Ja po studiach (farmacja) zarabiam 2100 na rękę
kinia_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 17:49   #249
kinia_mr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Generalnie trochę dziwi mnie, że w Warszawie i innych dużych miastach wszystko jest dużo droższe a pensje wcale aż tak bardzo się nie różnią, bo tam koszty utrzymania są dużo wyższa, ale jak widać pensje już nie
kinia_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 11:21   #250
sandrunia83
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia83
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 322
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Witam, super watek.
przejżałam prawie od dechy do dechy, cóż musze przyznac że troche jestem zaskoczona naszymi zarobkami, myslałam ze to tylko ja tak mało zarabiam.
Pracuje w prywatnej firmie bodowlanej, jestem jedynym pracownikiem biurowym, zajmuje się "prowadzeniem biura", rekrutacja pracowników budowlanych, fakturowanie, umowy, zlecenie, i takie tam drobne czynności. szczerze mowiac to czesto sie nudze. 2 lata pracy u tego pracodawcy ( moja pierwsza praca) lat 25, wyksztalcenie wyzsze mgr 9 tegoroczna absolwentka, uczelnia panstwowa, kierunek zarządzanie) + studia podyplomowe z rachunkowosci, znajomosc języków obcych niepotrzebna ale i tez po ukonczeniu studiow troche mi sie "zapomnialo", na kurs jezykowy rozniwez nie wystarcza, pensja od dwoch lat niezmienna 1200,00 zł netto, pełen etat - przy czym pracuje 6 godzin, atmosfera i szef w porządku.
Musze jednak sprostowac troche to co napisalam wyzej, ze to malo, ale reasumując ze prawie nicnierobienie to i tak wiele. Obecna prace podjelam na studiach, miala byc to praca tymczasowa to uzyskania dyplomu. Cóż .... pomyliłam sie mysląc iz po ukonczeniu studiow pracodawcy beda na mnie czekac z otwartymi rękoma oczywiscie chce zmienic pracę, na taka ktora bedzie przynosila satysfakcją i nieco większe pieniądze, ale wszedzie wymagaja biegle język, a dzisiaj zresztą to juz chyba standard. Niestety to kosztuje, moze troche obudzilam sie z reka w nocniku i powinnam juz wczesniej o to zadbac, ale tak na dorba sprawe nie bylo kiedy i za co. Moje postaniowienie: po wakacjach zapisuje sie na kurs angielskiego. No i szef obiecuje podwyżke ale jakos nie chce jej dać!
Odniose sie jeszcze na koniec do "nudzenia sie w pracy". uwazam ze takie nudzenie i nicnierobienie jest gorsze niz niejedna praca. Dzien sie dluzy niemiłosiernie, człowiek jest zły sam na siebie ze musi tu siedziec tylko po to zeby byc, a kiedy jest dzien pełen pracy to odrazu lepiej, i ani sie obejrzysz a tu juz 15
__________________
"Najpierw czynsz, potem buty" złota myśl glamour
sandrunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 18:16   #251
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

sandrunia83 - I tak nie jest źle Jakiś czas temu dostałam oferte pracy (już po rozmowie kwalifikacyjnej) jako "sekretarka" choć tak naprawde był to pracownik zajmujący się całą organizacją biura, czyli tak jak piszesz: rekrutacja, fakturowanie, do tego jeszcze kontakt z oddziałami w Polsce, zajmowanie się zaopatrzeniem dla nowo-otwartych punktów (nie tylko tych u mnie w miescie, ale rownież otwieranych w innych miastach), wysyłanie paczek z zamówieniami i masa innych obowiązków za ... UWAGA!! najniższą krajową czyli ok 850 zł BEZ SZANS na premie i podwyżki wraz z czasem pracy ... Co więcej, jest tam jeden taki pracownik, więc problemy z urlopem, bo kto by się wszystkim zajał?? No i co druga sobota pracująca Chyba nikogo nei dziwie że odmówiłam

Wczoraj zaczełam pracę w WIOŚ - praca zgodna z wykształceniem, za co już duży plus, no i "na miejscu". "Na poczatek" mam 1.100 zł netto - póki mieszkam z rodzicami i nie mam inych innych wydatków niż swoje zachcianki to w zupełności mnie satysfakcjonuje - przynajmniej bedę miała możliwość odłożenia pieniędzy "na przyszłość"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 21:48   #252
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
sandrunia83 - I tak nie jest źle Jakiś czas temu dostałam oferte pracy (już po rozmowie kwalifikacyjnej) jako "sekretarka" choć tak naprawde był to pracownik zajmujący się całą organizacją biura, czyli tak jak piszesz: rekrutacja, fakturowanie, do tego jeszcze kontakt z oddziałami w Polsce, zajmowanie się zaopatrzeniem dla nowo-otwartych punktów (nie tylko tych u mnie w miescie, ale rownież otwieranych w innych miastach), wysyłanie paczek z zamówieniami i masa innych obowiązków za ... UWAGA!! najniższą krajową czyli ok 850 zł BEZ SZANS na premie i podwyżki wraz z czasem pracy ... Co więcej, jest tam jeden taki pracownik, więc problemy z urlopem, bo kto by się wszystkim zajał?? No i co druga sobota pracująca Chyba nikogo nei dziwie że odmówiłam
Porażka... Ja pracuję na podobnym stanowisku, tzn. jestem głównym pracownikiem prowadzacym biuro (bo jestem w tym biurze jedyna osoba mowiaca po polsku), oprocz tego firma ma swoje sklepy i ja rekrutuje personel, ukladam grafiki, organizuje dostawy i zajmuje sie cala ta sklepową papierkową robotą.. Ogolnie obowiązkow jest bardzo duzo, chociaz bywaja dni ze caly dzien nie mam nic do roboty (co też nie jest fajne).
Nigdy bym sie nie zgodzila na wykonywanie takiej pracy za mniej niz jakies 1500 zl. Tu nawet nie chodzi o to, że fizycznie jest to męczące. Problemem jest to, że taka osoba ma strasznie dużo na glowie... Ja nie raz przychodzilam do domu i aż mi sie plakac chcialo, bo mialam świadomość że zostawilam w biurze kilka niedokończonych spraw i ze wisi nade mną kilka ważnych problemów... To wykańcza psychicznie i za to należą się jakieś sensowne pieniądze. Obecnie zarabiam więcej niż wspomniane przeze mnie minimum, ale odchodze z tej pracy, bo mam już dość.
Jestem trochę przerażona kiedy spoglądam na wyniki tej sondy, bo sama niby nie zarabiam najgorzej, a wydaje mi się że to za mało jak na bycie pakietem "all in one".
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 11:24   #253
savena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

witam
przedstawię branżę, której tu nie zauważyłam: gastronomia a dokładnie kawiarnie
barista - 1400 na rękę
ja jako kierownik zarabiam nieco ponad 2500 zł
czasem jakaś premia.
opieka medyczna
praca 7 dni w tygodniu
czasem ciążka, czasem nudna zależy od dnia, miesiąca i pogody
sympatyczna atmosfera, zgrany, młody zespół
realna możliwość rozwoju i awansu

ogólnie trochę znam rynek kawiarniany i konkurencję i naprawdę są firmy gdzie nadal zarabia się 5 zł na rękę / h lub mniej
savena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 13:14   #254
izabellita
Raczkowanie
 
Avatar izabellita
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: domek :)
Wiadomości: 33
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

warszawa, analityk biznesowy, magister, ponad 2-letni staż w firmie - 2 700 PLN netto + prywatna opieka medyczna.

obecnie za granicą - praca w finansach, zarobki nieco niższe, ale stawiam na rozwój.

Pozdrawiam Wizażanki!
__________________
lato, ach to Ty...
izabellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 17:36   #255
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez savena Pokaż wiadomość
ogólnie trochę znam rynek kawiarniany i konkurencję i naprawdę są firmy gdzie nadal zarabia się 5 zł na rękę / h lub mniej
Kiedyś chciałam sobie dorabiać jako barmanka (nie wiem co mnie podkusiło, chciałam chyba spróbować czegoś nowego ), ale zaproponowali mi 4,5zł na godzinę. Pięknie Znajomy barman zarabia 6zł/h, chciał dorabiać jeszcze w innej kawiarni ale chcieli mu płacić 5zł/h więc odmówił.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:28   #256
iwonucha6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Ja ostatnio zaczęłam pierwszą pracę w telemarketingu... nieciekawa, bo nudna,ale ludzie fajni i wychodzi mi ok 1300 na rękę + premia 500zł od sprzedaży :P
iwonucha6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 19:53   #257
Eleonoraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

to ja wpiszę się drugi raz, bo... właśnie zmieniam pracę. Odchodze z firmy, gdzie pracuje sie na zasadzie "pokaz co potrafisz, a wpisane to bedzie do twoich obowiazkow", wyplata wysokosci 1126zł brutto, przepracowalam tu rok jeszcze na studiach na umowy zlecenia, drugi rok na etacie. nauczylam sie nie tyle zawodu co życia.

od wrzesnia 1900 brutto na okres probny, 2400 potem, prywatna opieka medyczna, lokalizacja biura w centrum, praca w mlodym zespole, szanse na rozwoj i awans, redakcja znanego portalu finansowego.
Eleonoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 22:01   #258
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Witam, to może i ja coś skrobnę, bo troszkę tego było
Zaczynałam w wieku 18 lat jako przedstawiciel handlowy, pensja miesięczna ok.2000 (było to 10 lat temu), potem miałam możliwość zarządzania grupą przedstawicieli w Warcie, musiałam tylko zatrudnić min. 5 przedstawicieli ale w 3 miasteczkach łącznie z moim nie udało mi się znaleźć nikogo, kto by chciał pracować. Co najśmieszniejsze to były czasy, gdzie na prawdę było ciężko o pracę, a zawód przedstawiciela był nowością i można było bardzo dobrze zarobić. No ale trudno...
Potem przez dłuższy czas imałam się po trochu wszystkiego: recepcjonistka 4zł/h 4 lata temu, staż w jednostce wojskowej czy opieka nad dziećmi. Którejś wiosny dorabiałam sprzątając pobocza, czyli spacer z workiem na śmieci ok 50km za to dostałam ok. 100zł.
Próbowałam mieszkać w Białymstoku, ale wtedy byłam tylko po liceum i moja wypłata wynosiła 500zł, czyli tyle samo, co płaciłam za stancję. Pracowałam w kiosku na 1 zmianę, no a że trzeba było jeszcze coś jeść i czasem jakiś ciuch kupić, to dorabiałam w biurze turystycznym i w sklepie monopolowym, a jak coś przycisneło, to pieliłam szefowej działkę HEHE. Piękne czasy, dużo się wtedy o życiu nauczyłam, ale w końcu pracując od 4 rano do 23 i nie mając z tego prawie nic dałam się na spokój i wróciłam do rodziców.
2,5 roku temu zaczełam pracować w zakładach bukmacherskich za 713zł na rękę, teraz ponoć były podwyżki, ale jestem obecnie na urlopie wychowawczym, to nie wiem ile dziewczyny dostają.
2 lata temu otworzyliśmy z mężem firmę transportową i nie powiem nie jest źle, bo przy dobrym sezonie na czysto wychodzi nam ok 4-5 tys na osobę, ale czasem jest tak, że na chleb nie starcza (na wychowawczym nic mi się nie należy). A tu jeszcze ok 170tys do spłacenia pożyczek HEHE.
No ale jestem optymistką i wierzę, że kiedyś musi się udać, więc życzę powodzenia wszystkim!!!
absta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 08:04   #259
sandrunia83
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia83
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 322
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Kurcze i co tu zrobić? Dlaczego nie zostałam fryzjerką zadaję sobie to pytanie.... Studia wyższe + podyplomówka 1200zł netto.... Chce zmienic prace ale pomimo wielu ofert wcale nie jest to łatwe... nie ma odpowiedniej oferty dla mnie, a jak już są to nie dzwonią... gdybym skonczyła zawodówkę (bez obrazy dla osob z wykształceniem zawodowym) zaoszczędziłabym 6 lat, pewnie miałabym juz 6 lat doswiadczenia np. we fryzjerstwie i miałabym juz swój zakład. Jestem zła na ten durny świat!! Po co mi było męczyć sie przez 5 lat, codziennie wstawac o 5 i na uczelnie bigiem, powrót do domu i zakuwanie... nie wiedziałam że tak to będzie
Postanowiłam założyć firmę budowlaną ze szwagrem ( on sie zna na budownictwie ja obecnie pracuje w budowlance wiem co i jak) startujemy od stycznia, wiem ze to moze nienajlepszy okres na firme budowlaną, no ale zobaczymy....
__________________
"Najpierw czynsz, potem buty" złota myśl glamour
sandrunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 09:45   #260
nutka27
Rozeznanie
 
Avatar nutka27
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 593
GG do nutka27
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Magister matematyki, praca jako nauczyciel + dodatki i nadgodziny - 1200 zł. Porażka
A w tej chwili już nic, bo stałam się bezrobotna.
sandrunia83, też czasem myślę, że lepiej gdybym szkołę skończyła na poziomie zawodówki.
nutka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 10:01   #261
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Nutka27 - ja również nauczyciel tyle że wychowania fizycznego. Studia magisterskie + licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem(na co mi to było..), kupa kursów szkoleń i stopni insuktorskich. Płaca - 1900, ale korkami nie dorobięObecnie - stan nieczynny, czyli w domciu z powodu braku etatów.
Przemyślenia co do własnej edukacji mam podobne
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 11:30   #262
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

no to zebrala nam sie rada pedagogiczna
ja równiez pracuje w szkole- uczę j. polskiego. studia magisterskie + dwie podyplomowki. pracuje w dwoch szkolach , zeby moc normalnie egzystowac. za 30 godzin pracy (etat to 18 godzin/ tydzien) dostaje 2000 tys. na reke. nie wspominam juz o godzinach po pracy, ktore poswiecam na sprawdzanie prac , przygotowanie lekcji, itp. MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 11:34   #263
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

za 30 godz pracy tyle kasy Ja za 160 godz mam 1100, wiec nie wiem czemu narzekasz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:58   #264
sandrunia83
Raczkowanie
 
Avatar sandrunia83
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 322
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

chyba 30 godzin tygodniowo no własnie ja mam 1200zł za 160 godzin/miesiąc
__________________
"Najpierw czynsz, potem buty" złota myśl glamour
sandrunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 13:02   #265
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez sandrunia83 Pokaż wiadomość
chyba 30 godzin tygodniowo no własnie ja mam 1200zł za 160 godzin/miesiąc
To i tak dobrze - miesiecznie wychodzi 120 godz czyli 40 godz krócej niz pracując 8godz dziennie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:10   #266
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Faktycznie czytając ten wątek można albo podupaść myśląc, że nie da się zarobić na normalne życie, albo ... zacząć doceniać własną pracę i płacę.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:54   #267
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

pierwsza praca, magister prawa, pracujacy jako prawnik w biurze nieruchomości w milionowym mieście na umowę zlecenie (czyli w praktyce 8 godzin lub dużej codziennie) zarabiam 1000 zł brutto, czyli około 700 zł na rękę. Pocieszam sie ze później bedzie lepiej bo narazie nie wiem czy śmiac się czy płakać.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 16:09   #268
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
za 30 godz pracy tyle kasy Ja za 160 godz mam 1100, wiec nie wiem czemu narzekasz
tak rozowo to wyglada tylko z boku zapraszam na te 30 godzin do szkoly, aby popracowac z młodzieza. po tygodniu pogadamy
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 16:41   #269
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
pierwsza praca, magister prawa, pracujacy jako prawnik w biurze nieruchomości w milionowym mieście na umowę zlecenie (czyli w praktyce 8 godzin lub dużej codziennie) zarabiam 1000 zł brutto, czyli około 700 zł na rękę. Pocieszam sie ze później bedzie lepiej bo narazie nie wiem czy śmiac się czy płakać.
Szczerze mowiac, nie poszlabym na Twoim miejscu do takiej pracy, tylko szukala dalej. Być może firma w której pracujesz szukała osoby, która zgodzi sie na tak skandaliczna wypłatę. No i niestety w koncu znalazła.
Nie ma co sie godzic, zeby pracodawcy robili z wykształconych ludzi naiwniakow pracujacych za takie pieniadze, gdzie ekspedientka w sklepie dwa razy tyle zarabia. Tym bardziej w nieruchomosciach, gdzie bieda nie piszczy raczej i pracodawca głodem nie przymiera.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 18:00   #270
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Ile zarabiają Wizażanki ;)

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
pracuje w dwoch szkolach , zeby moc normalnie egzystowac. za 30 godzin pracy (etat to 18 godzin/ tydzien) dostaje 2000 tys. na reke.
Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
tak rozowo to wyglada tylko z boku zapraszam na te 30 godzin do szkoly, aby popracowac z młodzieza. po tygodniu pogadamy
Uważasz, że w innych zawodach jest łatwiej? Niektórzy mogliby polemizować

Poza tym wybierając kierunek studiów miałaś pewien obraz tego, jak będzie wyglądać twoja praca i jakie będą pieniądze, bo nie od dzisiaj wiadomo, że nauczyciele narzekają na swoje pensje...

Poza tym co z korepetycjami? W którym innym zawodzie ktoś może zarobić 30zł na godzinę? (dokładnie nie wiem ile kosztują korki, może więcej...) Bierzesz 10h korek tygodniowo i już wychodzi 300zł na rękę na tydzień, a 1200zł na miesiąc.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-21 17:39:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.