Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-10, 12:48   #3421
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Wazne, ze w koncu rzeczowa lekarka i postawila sprawe jasno i jest diagnoza. Wierzę ze Wam sie uda i kciuki trzymam A moze wyniki meza sa do nadrobienia?

Gratulacje! To

Oby to przeszło





Polinezyjka wyczuwam ciąże
czarownice moje Kochane jestem przez to jeszcze bardziej ciekawa heh
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 12:56   #3422
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Już po. Najwcześniej mogą mnie puścić od marca. Lepsze to niż od maja.
Więc jest dobrze
Fajnie, ze poszli na kompromis
Bonjourbelle - ale spokojna coreczka Ci sie trafila mam nadzieje, ze wyniki beda w porzadku 😊
Fiole, super ze organizm wraca do normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 13:02   #3423
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Właśnie Bojourbelle gratulacje za tak szybkie i bezproblemowe pobranie krwi
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 13:03   #3424
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Asia gratuluję podwyżki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 13:39   #3425
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez nadzieja_nadzieja Pokaż wiadomość
Czesc , chciałam Wam tylko napisać co u mnie bo jest mi cholernie źle , nie wiem co myśleć, czuje się okropnie... Wczoraj byłam u nowego gina... Wizyta sama w sobie super , pieknie. Ale pierwszy raz doktorka wytłumaczyła mi wszystkie badania. Te co miałam robione... I wyszło na to że tz ma kiepskie wyniki ale to wiedziałam ale nie miałam pojęcia że mamy wrogość śluzu! Mój śluz zabija plemniki które i tak nie są najlepsze. Pani doktor mówi że kwalifikujemy się do inseminacji bo przy moim pco i wrogości marne szanse. Tylko zastanawiam się jak nam wyszła córka ale może to był cud. Tz mi nie pomaga bo mówi że dla mnie każdy nowy lekarz jest super na początku ale nikt do tej pory nie wytłumaczył mi nic przez ponad rok starań! Pani doktor zapewnia że nie chce tracić mojego czasu rozrodczego. Mam porobić badania i 20 stycznia na wizytę... Jest mi okropnie źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja Droga! Potrzebujesz ochłonąć bo chyba jesteś w szoku to jest krok naprzód, Ktoś w końcu nie marnuje Twojego czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Dostałam podwyżkę z okazji zrobienia specjalizacji

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
Jupiiiii gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Avina Pokaż wiadomość
Cześć. Podejrzewam, ze mam opryszczke jamy ustnej Dzisiaj wieczorem mam wizytę u lekarza. Dobrze, ze w ciąży nie jestem...

Mialavi bardzo się cieszę, ze nastrój masz dużo lepszy! Teraz już będzie coraz lepiej



To może tym razem tempka będzie spadać a @ nie przyjdzie



Może jednak coś jest na rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eeee nie no co Ty przy temperaturze 36.28 ciąża? Haha. @ raczył przyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez odowska Pokaż wiadomość
Tak, z ciążą. Szef jeszcze nie wie, ale chyba się domyśla. Zdecydowałam, że nie chcę powtórki z rozrywki, czyli pracy do porodu i powrotu do niej z dwutygodniowym dzieckiem u piersi. Tylko problem jest taki, że jeśli zrezygnuję, to nie mam powrotu i jeśli znajdę inną pracę, to pewnie w Krakowie czyli dochodzą dojazdy. A kto mi się wtedy zajmie dwójką dzieci na 10/12 godzin dziennie? Z resztą nie wyobrażam sobie zostawiać rocznego Żelka na tak długo bez mamy, z resztą Młodego też. Mąż ma pracę zmianową po 12 h, czyli czasem wolne a czasem odsypianie . Dziadkowie pracują i chorują (teściowie). Kombinuję nad wyrobieniem sobie marki wirtualnej asystentki, żeby jakaś alternatywa była, ale czy to mi wyjdzie? Także trochę trzęsę gaciami przed tą rozmową.
Ale z szefem chcesz się dogadać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 13:53   #3426
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Dzięki dziewczyny za tyle słów wsparcia
Wierzę w to mocno, że wczorajszy dzień to pierwszy krok ku lepszemu ! 😊
Właśnie wróciłam do domu i postaram się nadrobić, bo w pracy nie mam czasu walczę z papierami😏

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Taka Romów potrafi wiele dać fajnie że na takiego księdza trafiłaś
Dobrze tez ze lekarz nakreslil dla Was plan działania

Dzień dobry

U mnie tempka idzie w dół ale małpy brak.. Za to ostatnio przyszla przy wysokiej temp...

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
Może w tym cyklu będzie na odwrót tempka w dół i dwie kreski 😘

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Mialavi, wiedziałam, że wyjdziesz optymistycznie nastawiona po wizycie u gina a odwiedzenie kościoła po drodze to była dobra decyzja

Mamy obie takie krótkie cykle i wczesną owu, progesteron obowiązkowo ☺ rozumiem, że działacie w tym cyklu? Oglądanie pęcherzyka dominującego zazwyczaj się kończy 2 kreseczkami także

Wdech, wydech, powodzenia!

Witam w środeczek tygodnia ☺
Do mnie @ nieśmiało nadciąga, niech już dotrze bo dzisiaj ma ostatnią szansę! (16dpo)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam mieszane uczucia bo mnie ten ból weekendowy trochę martwił, ale na szczęście nic się nie dzieje i w sumie dobrze wyszło, że byłam u niego już po @, a nie przed jak się umawialismy bo mogłam sobie przynajmniej na pęcherzyk popatrzeć 😉
Wpadł na pomysł, że możemy się umówić na laparoskopię już, bo postraszenie zabiegiem na mnie dobrze zadziałało heh😂

Czy działamy ? Mogę powiedzieć cieszymy się sobą bo trochę się za sobą stęskniliśmy 😍 nawet nie sądziłam, że aż tak 😊

A ty kiedy testowałaś ??? Może jednak @ nie przyjdzie? 😘 Albo rzeczywiście źle zaczęłaś liczyć cykl. Ja zaczęłam plamić 29.12 ale krew pojawiła się 01.01 i tak przyjmuje pierwszy dzień cyklu.
Cytat:
Napisane przez nadzieja_nadzieja Pokaż wiadomość
Czesc , chciałam Wam tylko napisać co u mnie bo jest mi cholernie źle , nie wiem co myśleć, czuje się okropnie... Wczoraj byłam u nowego gina... Wizyta sama w sobie super , pieknie. Ale pierwszy raz doktorka wytłumaczyła mi wszystkie badania. Te co miałam robione... I wyszło na to że tz ma kiepskie wyniki ale to wiedziałam ale nie miałam pojęcia że mamy wrogość śluzu! Mój śluz zabija plemniki które i tak nie są najlepsze. Pani doktor mówi że kwalifikujemy się do inseminacji bo przy moim pco i wrogości marne szanse. Tylko zastanawiam się jak nam wyszła córka ale może to był cud. Tz mi nie pomaga bo mówi że dla mnie każdy nowy lekarz jest super na początku ale nikt do tej pory nie wytłumaczył mi nic przez ponad rok starań! Pani doktor zapewnia że nie chce tracić mojego czasu rozrodczego. Mam porobić badania i 20 stycznia na wizytę... Jest mi okropnie źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, to nie są dobre wieści moja koleżanka też to ma i dopiero po dwóch latach starań wyszło i udało się zajść w ciążę przy pierwszej inseminacji
Podobno po ciąży może się okazać, że ta przypadłość jej przejdzie i jeszcze będzie miała dzieci naturalnie.
Dlatego może u Was się udało bo nie miałaś tego wcześniej? Nie wiesz jakie są przyczyny tej wrogości?
Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Dostałam podwyżkę z okazji zrobienia specjalizacji

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje ! Zasłużona😘

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
nadzieja jaki macie teraz plan działania? Jest cień szansy na naturalne poczęcie?

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Mialavi dużo daje otwarcie się przed inną osobą, która jest całkiem poza tematem. A jeśli ta osoba dodatkowo potrafi słuchać i rozmawiać to jest cudownie cieszę się, że trafiłaś na takiego człowieka po drugiej stronie
Nawet nie sądziłam, że obcy człowiek i jeszcze ksiądz( właściwie brat ) będzie potrafił mi powiedzieć tyle dobrego i tak zrozumie sytuację. Rozmawiałam z nim chyba z 30 minut. Dobrze, że to zamknięte konfesjonały to mogłam sobie tam płakać do woli


Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
kasia kciuki za rozmowę!

Dziewczyny, ja dziś mam małą radość Od 3-4 dni temperatura mi rośnie, śluz też był więc przypuszczam, że jestem już po pierwszej owulacji

Strasznie mnie to cieszy, bo to znaczy, że organizm dość szybko wraca do siebie. Po poprzedniej stracie mój pierwszy cykl był bez owulacji, a za to zrobiła się torbiel z pęcherzyka, który rósł, ale nie pękł. Liczę, że teraz będzie lepiej
Po okresie umówię się do ginekologa na kontrolę oczywiście.
Same dobre wiadomości

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Liven jakie wyniki będą dobre ? Za jakie trzymać kciuki?

Nadzieja oho faktycznie zaskakujące przy takiej diagnozie jak się udała coreczka - z drugiej strony ta diagnoza nie jest chyba przesądzająca ?

Mąż cię wspiera jesli zdecydujesz się na inseminacje ?

Asia !!! Uuu i na bank szybko teraz zajdziesz w ciąże taka przekretnosc losu hehe zawsze jak słyszę ze ktoś dostaje podwyżkę to buch i jest brzuszek

Moja już w żłobku, ja jem śniadanie i zabieram się za prace


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wg Twojej teorii to ja szybko w ciąży nie będę bo u mnie szans na podwyżkę nie ma żadnych 😂 tym bardziej na awans czyli co zero szans 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 13:56   #3427
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
kasia kciuki za rozmowę!

Dziewczyny, ja dziś mam małą radość Od 3-4 dni temperatura mi rośnie, śluz też był więc przypuszczam, że jestem już po pierwszej owulacji

Strasznie mnie to cieszy, bo to znaczy, że organizm dość szybko wraca do siebie. Po poprzedniej stracie mój pierwszy cykl był bez owulacji, a za to zrobiła się torbiel z pęcherzyka, który rósł, ale nie pękł. Liczę, że teraz będzie lepiej
Po okresie umówię się do ginekologa na kontrolę oczywiście.
Wow super
Jednak kobiecy organizm ma moc
A mogę widzieć czy macie już zielone światło do starań?
Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

I w ogóle to coś mnie rozbiera i niestety nie jest to mąż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha make my day

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-10, 14:02   #3428
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Zrobiłam sobie test owulacyjny
a bo tak sobie pomyślałam, że może mi się pokićkało bo przez to że nie śledziłam temperatury to moze te ciągniecia w macicy to od owulacji jedna krecha, a myslalam ze druga nawet cieka by sie pokazzala nawet jak owulacja daleko to teraz juz wiem ze sie nie pokaze,i faktycznei po sluzie i ochocie na serduszka dobrze myslalam ze juz po owulacji

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za tyle słów wsparcia
Wierzę w to mocno, że wczorajszy dzień to pierwszy krok ku lepszemu ! 😊
Właśnie wróciłam do domu i postaram się nadrobić, bo w pracy nie mam czasu walczę z papierami😏



Może w tym cyklu będzie na odwrót tempka w dół i dwie kreski 😘



Ja miałam mieszane uczucia bo mnie ten ból weekendowy trochę martwił, ale na szczęście nic się nie dzieje i w sumie dobrze wyszło, że byłam u niego już po @, a nie przed jak się umawialismy bo mogłam sobie przynajmniej na pęcherzyk popatrzeć 😉
Wpadł na pomysł, że możemy się umówić na laparoskopię już, bo postraszenie zabiegiem na mnie dobrze zadziałało heh😂

Czy działamy ? Mogę powiedzieć cieszymy się sobą bo trochę się za sobą stęskniliśmy 😍 nawet nie sądziłam, że aż tak 😊

A ty kiedy testowałaś ??? Może jednak @ nie przyjdzie? 😘 Albo rzeczywiście źle zaczęłaś liczyć cykl. Ja zaczęłam plamić 29.12 ale krew pojawiła się 01.01 i tak przyjmuje pierwszy dzień cyklu.

O kurcze, to nie są dobre wieści moja koleżanka też to ma i dopiero po dwóch latach starań wyszło i udało się zajść w ciążę przy pierwszej inseminacji
Podobno po ciąży może się okazać, że ta przypadłość jej przejdzie i jeszcze będzie miała dzieci naturalnie.
Dlatego może u Was się udało bo nie miałaś tego wcześniej? Nie wiesz jakie są przyczyny tej wrogości?

Gratulacje ! Zasłużona😘



Nawet nie sądziłam, że obcy człowiek i jeszcze ksiądz( właściwie brat ) będzie potrafił mi powiedzieć tyle dobrego i tak zrozumie sytuację. Rozmawiałam z nim chyba z 30 minut. Dobrze, że to zamknięte konfesjonały to mogłam sobie tam płakać do woli




Same dobre wiadomości



Wg Twojej teorii to ja szybko w ciąży nie będę bo u mnie szans na podwyżkę nie ma żadnych 😂 tym bardziej na awans czyli co zero szans 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe zarcikuje sobie moja przyjaciolka takie ma po prostu szczescie, w 1 ciaze zaszla i wtedy dostala propozycje awansu heh, zaszla w druga i to samo ale to taki jej urok heheh

po za tym kazdy powod jest dobry zeby wierzyc ze to juz tuz tuz

I cieszy mnie to bardzo, że masz lepszy humorek i ze z mezem sie soba nacieszyliscie

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Wow super
Jednak kobiecy organizm ma moc
A mogę widzieć czy macie już zielone światło do starań?

Hahaha make my day

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ahahhhha
przeczytałam:
jednak kobiecy ograzm ma moc
i mysyle i mysle- ale dlaczego - hmm
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 14:42   #3429
Avina
Zadomowienie
 
Avatar Avina
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 837
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Moja Droga! Potrzebujesz ochłonąć bo chyba jesteś w szoku to jest krok naprzód, Ktoś w końcu nie marnuje Twojego czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------


Jupiiiii gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------


Eeee nie no co Ty przy temperaturze 36.28 ciąża? Haha. @ raczył przyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------


Ale z szefem chcesz się dogadać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To @ już do Ciebie przyszła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania"
Avina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 14:42   #3430
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie test owulacyjny
a bo tak sobie pomyślałam, że może mi się pokićkało bo przez to że nie śledziłam temperatury to moze te ciągniecia w macicy to od owulacji jedna krecha, a myslalam ze druga nawet cieka by sie pokazzala nawet jak owulacja daleko to teraz juz wiem ze sie nie pokaze,i faktycznei po sluzie i ochocie na serduszka dobrze myslalam ze juz po owulacji



Hehe zarcikuje sobie moja przyjaciolka takie ma po prostu szczescie, w 1 ciaze zaszla i wtedy dostala propozycje awansu heh, zaszla w druga i to samo ale to taki jej urok heheh

po za tym kazdy powod jest dobry zeby wierzyc ze to juz tuz tuz

I cieszy mnie to bardzo, że masz lepszy humorek i ze z mezem sie soba nacieszyliscie


ahahhhha
przeczytałam:
jednak kobiecy ograzm ma moc
i mysyle i mysle- ale dlaczego - hmm
Koleżanka stworzona do macierzyństwa a nie kariery😉😁




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 14:50   #3431
lizunia_514
Przyczajenie
 
Avatar lizunia_514
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

czy są tutaj jakieś staraczki z IVF? Dziewczyny czy wspieracie się jakimiś suplememntami albo specjalną dietą? Mam wizytę dopiero za tydz (invicta gdańsk się kłania) ale nie mogę usiedzieć bezczynnie
lizunia_514 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-10, 14:53   #3432
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Wow super
Jednak kobiecy organizm ma moc
A mogę widzieć czy macie już zielone światło do starań?

Hahaha make my day

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie

Jeszcze nie byłam u ginekologa po zabiegu, a poza tym czekamy za wynikami więc póki co przeprosilismy się z gumkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez lizunia_514 Pokaż wiadomość
czy są tutaj jakieś staraczki z IVF? Dziewczyny czy wspieracie się jakimiś suplememntami albo specjalną dietą? Mam wizytę dopiero za tydz (invicta gdańsk się kłania) ale nie mogę usiedzieć bezczynnie
Chyba niestety nie ma takich u nas na wątku trzymam kciuki za powodzenie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 14:56   #3433
nadzieja_nadzieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 346
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Tz teraz suplementuje się już drugi miesiąc. A co do inseminacji tz twierdzi że zrobi wszystko co będę chciała ale jest nie bardzo za tym po 3 miesiącach suplementacji ma powtórzyć badania. Ja mam zrobić obciążenie glukoza i z wynikami na kolejną wizytę. Załamka z mojej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadzieja_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 15:04   #3434
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
ahahhhha
przeczytałam:
jednak kobiecy ograzm ma moc
i mysyle i mysle- ale dlaczego - hmm

Rozwalaja mnie czasem Twoje rozkminy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 15:22   #3435
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Czy którejś z Was coś zmienić, wpisać, wykreślić na pierwszej stronie ?
Domi, wpisz mnie proszę do testujących z datą 1.02

Cytat:
Napisane przez lizunia_514 Pokaż wiadomość
czy są tutaj jakieś staraczki z IVF? Dziewczyny czy wspieracie się jakimiś suplememntami albo specjalną dietą? Mam wizytę dopiero za tydz (invicta gdańsk się kłania) ale nie mogę usiedzieć bezczynnie
Przed pierwszą wizytą jesteś czy już byłaś? Tak z ciekawości pytam, bo na wiosnę najprawdopodobniej właśnie do Invicty w Gdańsku zawitam. Długo czekałaś na wizytę?
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 15:29   #3436
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez nadzieja_nadzieja Pokaż wiadomość
Tz teraz suplementuje się już drugi miesiąc. A co do inseminacji tz twierdzi że zrobi wszystko co będę chciała ale jest nie bardzo za tym po 3 miesiącach suplementacji ma powtórzyć badania. Ja mam zrobić obciążenie glukoza i z wynikami na kolejną wizytę. Załamka z mojej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadzieja, jeśli ta diagnoza o wrogim śluzie się potwierdzi, to inseminacja jest tak naprawdę jedynym rozwiązaniem Ale może być bardzo skuteczna!
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 15:34   #3437
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za tyle słów wsparcia
Wierzę w to mocno, że wczorajszy dzień to pierwszy krok ku lepszemu ! 😊
Właśnie wróciłam do domu i postaram się nadrobić, bo w pracy nie mam czasu walczę z papierami😏



Może w tym cyklu będzie na odwrót tempka w dół i dwie kreski 😘



Ja miałam mieszane uczucia bo mnie ten ból weekendowy trochę martwił, ale na szczęście nic się nie dzieje i w sumie dobrze wyszło, że byłam u niego już po @, a nie przed jak się umawialismy bo mogłam sobie przynajmniej na pęcherzyk popatrzeć 😉
Wpadł na pomysł, że możemy się umówić na laparoskopię już, bo postraszenie zabiegiem na mnie dobrze zadziałało heh😂

Czy działamy ? Mogę powiedzieć cieszymy się sobą bo trochę się za sobą stęskniliśmy 😍 nawet nie sądziłam, że aż tak 😊

A ty kiedy testowałaś ??? Może jednak @ nie przyjdzie? 😘 Albo rzeczywiście źle zaczęłaś liczyć cykl. Ja zaczęłam plamić 29.12 ale krew pojawiła się 01.01 i tak przyjmuje pierwszy dzień cyklu.

O kurcze, to nie są dobre wieści moja koleżanka też to ma i dopiero po dwóch latach starań wyszło i udało się zajść w ciążę przy pierwszej inseminacji
Podobno po ciąży może się okazać, że ta przypadłość jej przejdzie i jeszcze będzie miała dzieci naturalnie.
Dlatego może u Was się udało bo nie miałaś tego wcześniej? Nie wiesz jakie są przyczyny tej wrogości?

Gratulacje ! Zasłużona😘



Nawet nie sądziłam, że obcy człowiek i jeszcze ksiądz( właściwie brat ) będzie potrafił mi powiedzieć tyle dobrego i tak zrozumie sytuację. Rozmawiałam z nim chyba z 30 minut. Dobrze, że to zamknięte konfesjonały to mogłam sobie tam płakać do woli




Same dobre wiadomości



Wg Twojej teorii to ja szybko w ciąży nie będę bo u mnie szans na podwyżkę nie ma żadnych 😂 tym bardziej na awans czyli co zero szans 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie było właśnie dziwnie bo już 11.12 (7dpo) zaczęłam plamić przez 2 dni. Później przez dwa dni już była żywa krew w ilości jak plamienie i dopiero kolejne 2dni było takim słabym okresem.

1dc ustaliłam na 12.12 i wg niego leciałam. Jak tempka zaczęła spadać po wzroście i śluz się zmienił na mniej płodny to zaczęłam brać progesteron (w 16 dc zamiast 14dc żeby nie zahamować owulacji) ---> wykres u góry

Tak jak mi napisałaś od kiedy Ty liczyłaś @ to wykasowałam te plamienia (zostało mi 2 dni @ na wykresie &#128516 i wykres się pokazał bardziej idealny, tyle, że owu mi się pokazała w dniu kiedy wzięłam 1 tabletkę progesteronu (sam progesteron powodowal wzrost temperatury na drugi dzien) więc mam nadzieję, że dlatego ovufriend wykryl owulacje 27ego grudnia

Ale do rzeczy. Mam nadzieje, że ten pierwszy wykres jest bardziej wiarygodny bo jakbym zażyła progesteron w dniu owu to bym sobie ją zatrzymała 1515598442551.jpg




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 16:03   #3438
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Asia gratuluję podwyżki, ale sama wiesz, że warto było i bez tego się dokształcić

fiole cieszę się, że organizm tak szybko dochodzi do siebie, oby tak dalej i bez żadnych komplikacji!

Cocci to w końcu ta @ przyszła, czy nie przyszła? Jak przyszła to życzę, żeby była ostatnia! (może dzieć chce być jak mamusia z listopada? )

bonjour gratuluję takiej grzecznej córeczki ! spanie podczas badań brzmi super

kasia dobrze, że zgodzili się na ten marzec, nie jest źle A w tej nowej pracy, do której chcesz aplikować jest opcja przeczekania chwilę? Podpisałaś wypowiedzenie? Zeby im się przypadkiem nie odwidziało jak inne dziewczyny zaczną przychodzić...

nadzieja spokojnie, zrób wszystkie badania, ochłoń... może wcale nie jest tak źle. A nawet jeśli jest ta wrogość to macie dalej inne wyjścia, nie stresuj się na zapas

mialavi cieszę się bardzo, że udało Ci się mieć wczoraj taki pozytywny dzień i jesteś pełna nowej, pozytywnej energii.
A z mężem cieszcie się sobą, cieszcie, bardzo intensywnie, pęcherzyk dojrzewający lubi, jak partnerzy są za sobą stęsknieni !
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 16:03   #3439
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
U mnie było właśnie dziwnie bo już 11.12 (7dpo) zaczęłam plamić przez 2 dni. Później przez dwa dni już była żywa krew w ilości jak plamienie i dopiero kolejne 2dni było takim słabym okresem.

1dc ustaliłam na 12.12 i wg niego leciałam. Jak tempka zaczęła spadać po wzroście i śluz się zmienił na mniej płodny to zaczęłam brać progesteron (w 16 dc zamiast 14dc żeby nie zahamować owulacji) ---> wykres u góry

Tak jak mi napisałaś od kiedy Ty liczyłaś @ to wykasowałam te plamienia (zostało mi 2 dni @ na wykresie &#128516 i wykres się pokazał bardziej idealny, tyle, że owu mi się pokazała w dniu kiedy wzięłam 1 tabletkę progesteronu (sam progesteron powodowal wzrost temperatury na drugi dzien) więc mam nadzieję, że dlatego ovufriend wykryl owulacje 27ego grudnia

Ale do rzeczy. Mam nadzieje, że ten pierwszy wykres jest bardziej wiarygodny bo jakbym zażyła progesteron w dniu owu to bym sobie ją zatrzymała Załącznik 7385646




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaką masz dawkę progesteronu i przez ile dni cyklu masz go stosować?
Moze rzeczywiście od tych plamienie powinnaś liczyć 1dc bo inaczej miałabyś bardzo krótka @. Ile zazwyczaj trwa?
Bo moja liczona od krwawienia do końca trwała 6 dni czyli tak jak zawsze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-10, 16:43   #3440
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
A jaką masz dawkę progesteronu i przez ile dni cyklu masz go stosować?
Moze rzeczywiście od tych plamienie powinnaś liczyć 1dc bo inaczej miałabyś bardzo krótka @. Ile zazwyczaj trwa?
Bo moja liczona od krwawienia do końca trwała 6 dni czyli tak jak zawsze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam 100 luttagenu raz dziennie. Od 14dc do 25dc.
Moja @ też podobnie jak Twoja gdzieś tak 5 -6 dni z plamieniami trwa

Nie no liczę na to, że intuicja mnie nie zawiodła i nie zawaliłam sobie sama cyklu 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Coccinellla
Czas edycji: 2018-01-10 o 16:44
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 16:46   #3441
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Mam 100 luttagenu raz dziennie. Od 14dc do 25dc.
Moja @ też podobnie jak Twoja gdzieś tak 5 -6 dni z plamieniami trwa

Nie no liczę na to, że intuicja mnie nie zawiodła i nie zawaliłam sobie sama cyklu 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli nadal nie ma @ skoro liczysz, że jednak cykl nie jest stracony ??? 😎😁 Bo już się gubię czy jest ta @ czy jej nie ma 😉



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 17:18   #3442
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Już chciałabym sobotę.

I w ogóle jest tak zimno,że mi ręce odmarzly jak stałam na przystanku.

Wiosno🙏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 17:41   #3443
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Czyli nadal nie ma @ skoro liczysz, że jednak cykl nie jest stracony ??? 😎😁 Bo już się gubię czy jest ta @ czy jej nie ma 😉



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest już @

Chodzi o to, że się boję czy jakiejś torbieli sobie nie wyhodowałam jakbym zablokowała sobie owulacje progesteronem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 17:46   #3444
Avina
Zadomowienie
 
Avatar Avina
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 837
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

U nas pogoda jesienna, zamiast zimowej. A ja czekam w kolejce do lekarza
Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Czyli nadal nie ma @ skoro liczysz, że jednak cykl nie jest stracony ??? 😎😁 Bo już się gubię czy jest ta @ czy jej nie ma 😉



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też już się pogubilam Cocci wyjasnij jest @ czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania"
Avina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 17:53   #3445
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez Avina Pokaż wiadomość
U nas pogoda jesienna, zamiast zimowej. A ja czekam w kolejce do lekarza

Też już się pogubilam Cocci wyjasnij jest @ czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wyżej.

Byłam pewna, że Wam napisałam, że jednak przyszła a tu napisałam, że nadciąga hihi

Tak przyszła sobie, łaskawa jedna...takim bólem się zaczęła, że pomyślałam sobię ,,ehem, będzie ciekawie" ale już jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 17:59   #3446
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Jest już @

Chodzi o to, że się boję czy jakiejś torbieli sobie nie wyhodowałam jakbym zablokowała sobie owulacje progesteronem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eee tam myślisz, że to tak łatwo sobie coś wyhodować
Będzie dobrze, Ty masz dobrą intuicję 😘
Cytat:
Napisane przez Avina Pokaż wiadomość
U nas pogoda jesienna, zamiast zimowej. A ja czekam w kolejce do lekarza

Też już się pogubilam Cocci wyjasnij jest @ czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałaś nadzieję, że jednak nie przyjdzie ?

Cocci chyba chce jednak iść Tobą na październik 😉😊


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 18:00   #3447
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cocci chyba nie pisalas, ze masz @, bo tez sie pogubilam
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 18:18   #3448
Avina
Zadomowienie
 
Avatar Avina
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 837
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Jak wyżej.

Byłam pewna, że Wam napisałam, że jednak przyszła a tu napisałam, że nadciąga hihi

Tak przyszła sobie, łaskawa jedna...takim bólem się zaczęła, że pomyślałam sobię ,,ehem, będzie ciekawie" ale już jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobrze, ze już laskawie przyjechała Dla mnie w tym cyklu była bardzo mila Nic mnie nie bolalo i juz pomalu odjezdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Eee tam myślisz, że to tak łatwo sobie coś wyhodować
Będzie dobrze, Ty masz dobrą intuicję 😘

Też miałaś nadzieję, że jednak nie przyjdzie ?

Cocci chyba chce jednak iść Tobą na październik 😉😊


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba faktycznie chce iść ze mną na październik Ty tez idziesz z nami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania"
Avina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 18:39   #3449
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Dziewczyny, pieczecie w domu wedliny? Albo robicie jakies pieczenie do chleba np w foremkach? Cos ala pieczeń rzymska np?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 18:47   #3450
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Próbujemy, testujemy bo w 2018 w ciąży być chcemy - cz.11

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pieczecie w domu wedliny? Albo robicie jakies pieczenie do chleba np w foremkach? Cos ala pieczeń rzymska np?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teściowa robi schab ze śliwka albo brzoskwinia.
Znów my tylko wędzimy schab, piers z indyka, kurczaka,
Kabanosy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 18:40:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.