Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-27, 11:08   #2581
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Selina to dla Ciebie najlepszeg dnia!!!! 😘 wszystko będzie pięknie. Ach... czekamy na fotorelację z tej soboty 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Selina pięknego dnia Wam życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Selina, wszystkiego najpiękniejszego dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😘😘😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Mnie nic nie kluje czasami w boku jedynie.

Selina wszystkiego dobrego i pieknego, udanego dnia!
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Asiula, moja mama urodziła i mnie i brata dwa tygodnie przed terminem, ja 9 dni przenosiłam

Selina, powodzenia

Ja oprócz braku przypływu energii nawet dobrze znoszę ciążę. Coś tam kłuje - Mecassie od kilku dni tez mam to kłucie, coś tam ciągnie - czasem jak wyjdę z domu to dopada mnie taka dziwna kolka w jajnikach, coś tam boli - bóle okresowe mam od początku ciąży, nie codziennie, ale jak są to raz słabsze a raz takie że nogami przebieram jak człowiek z RLS, brzuch twardnieje, ale szczerze - jakoś nie mam głowy się nad tym roztkliwiać. Nawet tz mówi, że lepiej znoszę tę ciążę niż pierwszą. A jakie jest lekarstwo? Starsze dziecko. Czasem jest tyle obowiązków i zajęć, że nie ma czasu na zastanawianie się. Chyba podobnie działa praca, która wymaga dużego skupienia się


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😘😘😘😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:08   #2582
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Trzymaj się kochana, będzie cudnie
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:15   #2583
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Selina 😍😍 wszystkie świętujemy z Wami 😙😚 cudownosci!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:17   #2584
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Selina powodzenia, będzie pięknie
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:21   #2585
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Tez mam wizyte we wtorek standardowo boje sie wagi malego :PDuzo macie zajec? Zdazycie przed porodem? My konczymy w polowie lutego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A no stres związany z wagą naszych bobasów to swoją drogą obstawiam 3kg minimum hmm jakoś jednak mało
Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
A ja właśnie zrzuciłam piżamę w poczet leginów i bluzy dresowej i uczesałam się. Mam prawo czuć się bohaterem domu prawda?

A tymczasem moja bunia dalej gmyra mi w praniu wczoraj
wieczorem rozwiesiłam pościele, dziś już leżą zebrane
jest sobota także leń wskazany teoretycznie dotyczy to pracujących ale co tam.
A bunia mogłaby jeszcze wyprasować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:23   #2586
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Selina Trzymam za was kciuki, wszystkiego najlepszego
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:27   #2587
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie że w tej chwili to boli mnie wszystko. Łydka, dłonie, żebra... Brzuch nie spięty ale taki jakiś ciężki... Nie mam sił się ruszać. W odróżnieniu od mojego dziecka



O pichceniu to nawet mowy nie ma. Zresztą nawet nie miałabym z czego a po zakupy nawet mnie wołem nie wyciągną. Pierdo...e nie robię! (przychodzą Ci znajomi od soków caprio więc pomimo, że lubię mieć uginający się stół jak ktoś nas odwiedza, to tym razem nie mam skrupułów).
TŻ mi mówi, żebym niczego nie robiła, co najwyżej kanapki. Ja mu powiedziałam, że nawet kanapek nie zamierzam, że jak będą chcieli to się pizzę zamówi. Więc pod tym względem nie mam problemu.
Gorzej z tym drugim o czym piszesz czyli z siedzeniem z nimi. Lubię ich ale kolega na dłuższą metę bywa męczący. Gada jak katarynka, po sto razy te same historie, tylko po to, żeby gadać i być stale w centrum uwagi. A jak wypije to już w ogóle. Gada non-stop. jak ktoś chce coś wtrącić to on i tak przerwie i będzie prawił swoje. I nie działa w tym przypadku zwracanie uwagi, że przerwał i że to niegrzeczne. No i jeszcze jak więcej wypije to nie idzie go pożegnać i tylko namawia mojego żeby jeszcze coś wypili

A co do złości TŻ na mnie to nie jest tak źle, przed chwilą okazało się, że wkurzyli go wczoraj na robocie i przypuszczam, że to bardziej przez to taki trochę zły. Wczoraj po oględzinach strat nawet już trochę żartowal: "co? brama cię zaatakowała?" Swoją drogą Sherlock po uszkodzeniach sam się domyślił jak to było





Nagrody to w sumie małe znaczenie dla mnie mają ale właśnie kwestia tych ćwiczeń mnie interesowała. Wczoraj w PnŚ ten ratownik powiedział coś, przez co zrozumiałam, że takie ćwiczenia są. To bardzo fajnie, więcej się zapamięta, może się schemat działania utrwali
My dostaliśmy zaproszenie do znajomych. Oni mają 8 miesięcznego synka, koleżanka karmi piersią więc my we dwie od dłuższego czasu nie pijemy. Zawsze zamawiamy jakieś jedzenie, albo wychodzimy gdzieś, żeby wzajemnie nie robić sobie problemów. Ale...Mi się nie chce, jestem zmęczona, muszę się uczyć, w chacie mam taki burdel, że aż wstyd. I tak jak Ciebie, wszystko mnie boli. Nawet nadgarstki 😲😲 niby skąd?? Siedzieć nie mogę, leżeć nie wypada, małego nie ponosze...oni się tak cieszą z mojej ciąży i nawet jak nie chce mi się z nimi spotykać to wychodzę zaweze zadowolona, ale naprawdę kijowo się czuję 😢😢

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
A ja właśnie zrzuciłam piżamę w poczet leginów i bluzy dresowej i uczesałam się. Mam prawo czuć się bohaterem domu prawda?

A tymczasem moja bunia dalej gmyra mi w praniu wczoraj
wieczorem rozwiesiłam pościele, dziś już leżą zebrane
Eee Ty masz gosposie!!! 😅😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 11:28   #2588
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ufff uporalam sie z prasowaniem. Jeszcze tylko musze upchac te rzeczy w komodzie. Jednak nie mieszcza sie tak jak myslalam. Ale mam jeszcze poltorej duzej szuflady w komodach wiec wejdzie wszystko.

Zastanawiam sie czy prasowac przescieradla? Wypralam je ale trzeba prasowac? Nie ukrywam ze prasowanie przescieradla z gumka to moj koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:31   #2589
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ilsa zmienisz mi wizytę z 31.01 na 30.01 nie wiem coś mi się pomieszało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ufff uporalam sie z prasowaniem. Jeszcze tylko musze upchac te rzeczy w komodzie. Jednak nie mieszcza sie tak jak myslalam. Ale mam jeszcze poltorej duzej szuflady w komodach wiec wejdzie wszystko.

Zastanawiam sie czy prasowac przescieradla? Wypralam je ale trzeba prasowac? Nie ukrywam ze prasowanie przescieradla z gumka to moj koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje prześcieradła z gumką też czekają na wyprasowanie jeżeli chodzi o duże to przeważnie prasuje tylko środek swoja drogą nie umiem ich składać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:36   #2590
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ilsa zmienisz mi wizytę z 31.01 na 30.01 nie wiem coś mi się pomieszało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------


Moje prześcieradła z gumką też czekają na wyprasowanie jeżeli chodzi o duże to przeważnie prasuje tylko środek swoja drogą nie umiem ich składać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja tez nie ale musze poszukac tej instrukcji skladania zeby nie robily sztucznego balaganu w szafie.


Wiecie co sie strasznego stalo? Otworzyli w bloku na przeciwko kawiarnie... co oznacza ze mam pyszne ciasta, paczki i inne pysznosci na wyciagniecie reki z dresem na tylku... to nie wrozy dobrze mojej wadze ale juz sobie wyobrazam jak bede szla na spacer z malutkim i bede sobie tam wstepowac po sok swiezo wyciskany albo kubek kawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:39   #2591
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ilsa zmienisz mi wizytę z 31.01 na 30.01 nie wiem coś mi się pomieszało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------


Moje prześcieradła z gumką też czekają na wyprasowanie jeżeli chodzi o duże to przeważnie prasuje tylko środek swoja drogą nie umiem ich składać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Perfekcyjna Pani Domu, na pewno zna odpowiedź 😄 hmmm nawet nie pomyślałam o tym, że trzeba prześcieradła też prasowac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Na szczęście mi prasowanie zrobi siostra 😁 dam jej czekoladę za to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 11:40   #2592
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
No ja tez nie ale musze poszukac tej instrukcji skladania zeby nie robily sztucznego balaganu w szafie.


Wiecie co sie strasznego stalo? Otworzyli w bloku na przeciwko kawiarnie... co oznacza ze mam pyszne ciasta, paczki i inne pysznosci na wyciagniecie reki z dresem na tylku... to nie wrozy dobrze mojej wadze ale juz sobie wyobrazam jak bede szla na spacer z malutkim i bede sobie tam wstepowac po sok swiezo wyciskany albo kubek kawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O mniam mniam! O właśnie Asiula musimy dokupić uchwyt na kawę bo w naszych wózkach niema

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:42   #2593
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

A ja tam bym chciała, żeby moja teściowa się praniem zainteresowała- szczególnie na etapie prasowania, którego nienawidzę. Jej córka, która w sumie nie pracuje zawodowo tylko zajmuje się domem i czwórką już prawie dorosłych dzieci bez skrupułów czasem jej przywozi rzeczy do prasowania. A ja tak nie umiem. Wspomniałam mężowi żeby delikatnie zasugerował że może poprasowala by nam coś, bo i tak ma masę wolnego czasu to mi powiedział żebym sama jej to powiedziała bo na pewno się ucieszy że w końcu będzie do czegoś potrzebna bo ja od zawsze taka Zosia-samosia jestem i już mi nic nie proponuje bo nigdy pomocy nie chciałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:45   #2594
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy prasowac przescieradla? Wypralam je ale trzeba prasowac? Nie ukrywam ze prasowanie przescieradla z gumka to moj koszmar
Uleży się
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ilsa zmienisz mi wizytę z 31.01 na 30.01 nie wiem coś mi się pomieszało


Boższ, czy mój szanowny Mąż nigdy po skończeniu gry na konsoli nie może wyłączyć tv ? Wyłącza samą konsolę i mi miga że nie podłączono kabla HDMI1
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:46   #2595
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Nadrobilam! Ale zaraz uciekam.
U nas dziś wiosenne porządki

Torrence - u nas stety/niestety da się wszystko zalatwic. Kwestia tylko "za ile"

Selina - pieknego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 12:03   #2596
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ufff uporalam sie z prasowaniem. Jeszcze tylko musze upchac te rzeczy w komodzie. Jednak nie mieszcza sie tak jak myslalam. Ale mam jeszcze poltorej duzej szuflady w komodach wiec wejdzie wszystko.

Zastanawiam sie czy prasowac przescieradla? Wypralam je ale trzeba prasowac? Nie ukrywam ze prasowanie przescieradla z gumka to moj koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie trzeba
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 12:08   #2597
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
O mniam mniam! O właśnie Asiula musimy dokupić uchwyt na kawę bo w naszych wózkach niema

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to moj maz mowi: uchwyt na browara na poczatku sie z tego smialam ale w sumie przy dluzszym spacerze to kubek kawy bylby wskazany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 12:13   #2598
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
A bunia mogłaby jeszcze wyprasować
Chodzi o to, że ja właśnie tego nie chcę chcę sama. I dziś trzeci raz musiałam jej to powtórzyć
Bo jest tak, jak przewidywałam - każdą rzecz, którą mi uprasowała musiałam rozkładać i skladać po swojemu pod szuflady i organizery żeby to ładnie wyglądało i się mieściło Nawet tetrowe pieluchy po swojemu musiałam składać.

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy prasowac przescieradla? Wypralam je ale trzeba prasowac? Nie ukrywam ze prasowanie przescieradla z gumka to moj koszmar
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Moje prześcieradła z gumką też czekają na wyprasowanie jeżeli chodzi o duże to przeważnie prasuje tylko środek swoja drogą nie umiem ich składać
My swoje duże mamy frotte i ich nie prasuję nigdy. Ale dla Małej kupiłam bawełniane i nie ma opcji - wyglądają jak psu z gardła.

Ale składanie prześcieradeł z gumką mam opanowane Na yt są instruktaże i moja rada - nie załamywać się i nie zniechęcać od razu

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Koma z tymi nadgarstkami to jest zespół cieśni nadgarstka, typowe w ciąży niestety...
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 13:13   #2599
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Wrr, nie polecam tej Śnieżki do malowania, trzeba na 3 warstwy!

Z rana znów teściowa podniosła mi ciśnienie... Były jakieś ciążowe tematy przy śniadaniu i powiedziała że paliła w ciąży papierosy... Wiecie co, jakoś mnie to tak wkurzyło ogólnie wszystkie ciężarne palące to dla mnie nieporozumienie, ale tutaj chodzi o mojego męża. I to w sytuacji kiedy jej pierwsze dziecko zmarło po urodzeniu co na pewno było straszna tragedią (nie wiem czy wtedy też paliła). To jak można w kolejnej ciąży palić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 13:16   #2600
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Mecassie - też czasem mam takie kłucia. Ale gin sprawdziła wszystko i mówi, że jest ok. Taki urok ciąży

Co do samopoczucia - dziś też mam taki ciężki brzuch. I mnie mega krzyże bolą...

blood_marry - co za tesciowa... :/ Moja rzuciła palenie jak dowiedziała się o 1 ciąży i juz nie wróciła do tego świństwa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 13:25   #2601
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Jeśli chodzi o klucia to i ja się dolaczam do klubu.. nieraz to takie wrażenie jakby znienacka prąd mnie porazil w krocze :/ gin twierdzi że wszystko jest w pożądku tam więc jakoś trzeba to przebolec.

Bloody-mary- brak slow. No dziwie się że Cię to zdenerwowalo.

Koma - mnie tez od jakiegoś tygodnia bolą nadgarstki i promieniuje to aż do palców. Najgorzej jest w nocy. I też słyszałam że to zespół ciesni nadgarstka i po ciąży powinno przejść. Oby nie było gorzej

Mi część prasowania ubranek zrobiła mama jak byłam w szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 13:28   #2602
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Z rana znów teściowa podniosła mi ciśnienie... Były jakieś ciążowe tematy przy śniadaniu i powiedziała że paliła w ciąży papierosy... Wiecie co, jakoś mnie to tak wkurzyło ogólnie wszystkie ciężarne palące to dla mnie nieporozumienie, ale tutaj chodzi o mojego męża. I to w sytuacji kiedy jej pierwsze dziecko zmarło po urodzeniu co na pewno było straszna tragedią (nie wiem czy wtedy też paliła). To jak można w kolejnej ciąży palić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo przykre Nas to teraz wkurza, ale moja ciocia też paliła w ciąży, ginekolog jej powiedział że skoro paliła wcześniej to dziecko by miało większy szok z tego rzucenia niż korzyść z niepalenia I takie bzdury sobie krążyły po ludziach Tak samo jak jajeczko po 3. miesiącu
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 13:28   #2603
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
A ja się zapisałam na szkołę rodzenia od 2. Lutego
Dotarło do mnie, że to już tylko kilka dni

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
A tymczasem moja bunia dalej gmyra mi w praniu wczoraj
wieczorem rozwiesiłam pościele, dziś już leżą zebrane
Ona chyba lubi prać, może ją to relaksuje U mnie pościel tak szybko nie wysycha, sprawdź, czy ci mokrego nie złożyła

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy prasowac przescieradla? Wypralam je ale trzeba prasowac? Nie ukrywam ze prasowanie przescieradla z gumka to moj koszmar
Na materacu przeprasuję, jak będzie wyglądać tragicznie

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Wiecie co sie strasznego stalo? Otworzyli w bloku na przeciwko kawiarnie... co oznacza ze mam pyszne ciasta, paczki i inne pysznosci na wyciagniecie reki z dresem na tylku... to nie wrozy dobrze mojej wadze ale juz sobie wyobrazam jak bede szla na spacer z malutkim i bede sobie tam wstepowac po sok swiezo wyciskany albo kubek kawy
Też chcę taką tragedię
Ten uchwyt to ja nawet dokupiłam z myślą o zimie i termokubku

Mąż miał dziś szał porządkowy. Umył nawet podłogi

Mała mi tak dziś dziwnie się układa, że ciągnie mnie tam gdzie jest dno macicy. Może coś się rozciąga :niewiem:

Mecassie, jak pytałam te zakłucia swojego lekarza, to powiedział, że to mogą być te skurcze przepowiadające, bo ja to odczuwałam jako skurcz na zasadzie łapie-puszcza. One mogą być w różnych częściach macicy, a przecież skoro głowa dziecka jest tak nisko (jak lekarz jeździ głowicą to o linię włosów musi zahaczyć), to tam też jest macica i czuje się jakby to w pochwie samej było.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 13:30   #2604
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Wróciłam z 1,5 godzinnego spaceru i ledwo żyje. W pierwszą stronę szło się tak fajnie ale spowrotem już ciężko, chyba za daleko polazłam... Ale przynajmniej pies się wybiegał. Okropne błoto u nas wszędzie

W nagrodę robię zapiekanki narobiłam sobie ochoty wracając. Myślałam tylko o tym co zjem jak wrócę.

Ej, ja prześcieradeł nigdy nie prasuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 13:32   #2605
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dziewczyny, z bolącymi kręgosłupami, może poczytajcie o oklejaniu taśmami? Bo to dobre właśnie na końcówkę, gdy coraz ciężej
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 13:39   #2606
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Jak to moj maz mowi: uchwyt na browara na poczatku sie z tego smialam ale w sumie przy dluzszym spacerze to kubek kawy bylby wskazany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No raczej, a w ogóle takie cappucino na świeżym powietrzu w maju to coś pięknego
Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Wrr, nie polecam tej Śnieżki do malowania, trzeba na 3 warstwy!

Z rana znów teściowa podniosła mi ciśnienie... Były jakieś ciążowe tematy przy śniadaniu i powiedziała że paliła w ciąży papierosy... Wiecie co, jakoś mnie to tak wkurzyło ogólnie wszystkie ciężarne palące to dla mnie nieporozumienie, ale tutaj chodzi o mojego męża. I to w sytuacji kiedy jej pierwsze dziecko zmarło po urodzeniu co na pewno było straszna tragedią (nie wiem czy wtedy też paliła). To jak można w kolejnej ciąży palić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam wrażenie że kiedyś większość w ciąży paliła.
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Bardzo przykre Nas to teraz wkurza, ale moja ciocia też paliła w ciąży, ginekolog jej powiedział że skoro paliła wcześniej to dziecko by miało większy szok z tego rzucenia niż korzyść z niepalenia I takie bzdury sobie krążyły po ludziach Tak samo jak jajeczko po 3. miesiącu
Takie gadanie to jest taka głupota że większej chyba nigdy nie słyszałam sama jestem z tych co paliły przed ciążą ale odkąd się dowiedziałam to automatycznie przestałam !
Zauważ że takie "wytłumaczenie" mają tylko dziewczyny które palą w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 14:03   #2607
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
No raczej, a w ogóle takie cappucino na świeżym powietrzu w maju to coś pięknego
O ja oczami wyobraźni widzę spacerki z wózeczkiem tą piękną wiosenną porą! Cieszę się, że akurat tak się ta ciąża wpasowała, że na przedwiośniu będziemy zaczynać wspólne życie

Apropo prasowania prześcieradeł to ja dałam radę, miałam 3 sztuki ale dość mocno wygniecione. Załatwiłam to tak, że po prostu naciągnęłam je na deskę do prasownia, jak pokrowiec.
I nie było tak źle. Prześcieradła w porównaniu do falbanki od łóżeczka to małe miki

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
U mnie pościel tak szybko nie wysycha, sprawdź, czy ci mokrego nie złożyła
Nie, nie na pewno była sucha. To była pościel Małej więc miała prawo przez noc wyschnąć. Pozatym u nas te suszarki stoją na górnym holu a tam idzie całe ciepło z dołu więc pranie wysycha migiem
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 14:44   #2608
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Witam sie w sobotę

posprzątaliśmy, byliśmy na zakupach a teraz mąż robi obiad

I chyba oszalał bo od samego rana próbuje nakłonić swojego syna do wyjścia bo sie nie może już doczekać

A jak mu zaczęłam czytać o orkach i jej odgłosach to śmieliśmy się oboje

Selina cudownego dnia
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 14:57   #2609
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Jak to moj maz mowi: uchwyt na browara na poczatku sie z tego smialam ale w sumie przy dluzszym spacerze to kubek kawy bylby wskazany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej laski, coś wam się pomieszalo 😜 ten uchwyt jest na herbatki, koperki, soczki a nie piwo i kawę 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 14:59   #2610
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Mieszkanie wysprzątane, młodzi rodzice są niegrzeczni i zamówili pizzę mimo że mają paczuszkę od Rodziców młodej matki z klopsikami Będą na jutro Dziś jeszcze na 20 jest impreza pracowa Męża, na którą jesteśmy zaproszeni oboje. Ale będą miejsca siedzące więc spokojnie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.