Mamy styczniowo-lutowe 2013 część XXVII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-30, 10:20   #1141
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Ania tak samo. Najpierw chodziła rok do żłobka,teraz leci trzeci rok w przedszkolu i w domu jak musi zostać to zostaje,ale szczerze jest wtedy nie do zniesienia,bo nic ja nie interesuje, nic nie cieszy tylko tęskni za Hania..(jej najlepszą przyjaciolka). Muszę wtedy na rzędach stawać żeby ja zadowolić I czymś zająć. No a jakby miała dzień z baletem albo z tancami opuścić to jest totalna histeria, tak bardzo lubi te zajęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 14:23   #1142
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka-z czym podajesz P. olej z czarnuszki. Od dziś stosuje u nas i na pierwszy ogień dałam z Danonkiem pitnym i nawet nie wyczuł. Ale muszę mieć kilka opcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 15:24   #1143
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Gojka-z czym podajesz P. olej z czarnuszki. Od dziś stosuje u nas i na pierwszy ogień dałam z Danonkiem pitnym i nawet nie wyczuł. Ale muszę mieć kilka opcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze? Bezpośrednio na język. Ale ja daje olej w kropelkach. 3 krople. Pierwsze podejście było ze zwykłym olejem. Łyżeczki nie dało rady przemycic .. I wtedy odpuściłem, znalazłam w sklepie w kropelkach i z tym problemu nie było. Najpierw na łyżkę z sokiem dawałam, ale po kilku dniach spróbowałam na język i przeszło..



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 15:30   #1144
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka możesz pokazać jak wyglądają te kriple

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 15:59   #1145
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Szczerze? Bezpośrednio na język. Ale ja daje olej w kropelkach. 3 krople. Pierwsze podejście było ze zwykłym olejem. Łyżeczki nie dało rady przemycic .. I wtedy odpuściłem, znalazłam w sklepie w kropelkach i z tym problemu nie było. Najpierw na łyżkę z sokiem dawałam, ale po kilku dniach spróbowałam na język i przeszło..



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Pokażesz co to za krople?
Najpierw wypróbowałam na sobie żeby sprawdzić smak i w ogóle co i jak ale czytałam też że dla osób z niskim ciśnieniem tego nie wolno i chyba to prawda bo bardzo źle się czuje. Chciałam na swoje alergie to przetestować ale chyba muszę odpuścić temat. Oskarowi będę dawać i zobaczymy co to przyniesie za efekt. Będę trochę eksperymentować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 16:48   #1146
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

O te mamy. Jakieś tanie były. Ok 12zl. Podaję od września codziennie a zuzytejakies 1/4.

Cos mi dodać zdjęcia nie chce

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

O te krople mamy
https://www.google.pl/search?q=kropl...HvyCEOGutPqJM:

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 18:24   #1147
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

hej

siedzimy w domu, Fifi chory, dopiero drugi dzień, a ja już mam dość podobno jakiś wirus panuje, gorączka kilka dni i kaszel; do końca tygodnia to mnie do czubków wywiozą, nie ma chwili, żeby się o coś nie pokłócili/pobili/pogryźli/poszczypali... nie wiem, czy to jest norma, czy ja trafiłam na takie egzemplarze:mur :

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
łoł, grubo
Na szczęście ja nie mam tak traumatycznych przezyc, po protu raz spróbowałam nart i rozjezdzałam sie na sto tysiecy stron, wiec za to na łyzwach uwielbiam i na rolkach tez
ja jak się uczyłam na nartach jeździć (jakoś na studiach), to drugiego dnia złamałam rękę ale się nie zraziłam i w końcu się nauczyłam

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Gojka, dostałam telefon z propozycją pracy jako nauczyciel w przedszkolu. Ba, w przedszkolu do którego ja, jako dziecko chodziłamtelefonu się zupełnie nie spodziewałam, bo nie roznosiłam cv, tylko zarejestrowana jestem w PUP, a dzwoniła sama dyrektorka. mam iść od lutego, byłam na rozmowie, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i na 100% dostanę tę prace, bo ja to zawsze jakieś lęki mam, że się ktoś rozmyśli, że coś pójdzie nie tak.

Elllmi możesz dać namiary na stolarzy ;> tzn, chodzi mi o tańszego, ale tego droższego chętnie poznam, żeby się nie pchać w koszta mam w planach remont kuchni
ale super z tą pracą
co do stolarzy - ten droższy to Piomar, jak jedziesz obwodnicą do NS, to po prawej stronie; mają dobre opinie, ale nie dam tyle za kuchnię;
ten tańszy to gościu z SS - Stanisław Kurnyta, gdzieś na Magazynowej mają firmę; TŻ u znajomego widział kuchnię, przez nich robioną i stwierdził, że ok; no zobaczymy, mam nadzieję, że się nie przejedziemy ale już na wstępie zupełnie inne podejście do klienta - w piomarze robią wstępny projekt z pomiarów jakie sama im podasz i ewentualnie jak zrobisz zdjęcia pomieszczeń, projekt tylko do wglądu u nich w firmie, nie prześlą na maila (dopiero jak się zdecydujemy na nich);
a ten drugi gościu podjechał osobiście, wszystko sam pomierzył i widział pomieszczenie na żywo, więc od razu mogliśmy wykluczyć coś, co proponowali nam ci pierwsi (na projekcie wyglądało ok, ale przy pomiarach wyszło, że już niekoniecznie), no i wstępny projekt podesłał na maila

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Marsi masz już luz, ja czekam na ten moment bo ostatnio czuje się wypompowana strasznie
ja to samo, nie mogę się doczekać, aż Olka będzie bardziej ogarnięta i zaczną się jakoś dogadywać

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Kurier mi podniosl cisnienie. Mialam dostac dzis przesyłkę (nowy tel) i co? Niby nie bylo mnie pod wskazanym adresem
na mojego na szczęście nie narzekam, jak mnie nie ma w domu, to zostawia z tyłu domu na tarasie


Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
A ja sie dzis wywrocilam z dziewcyznkami na rowerze. Nie zauwazylam, ze zamiast chodnika jest sam lod. Na szczescie wszystkie trzy jestesmy w jednym kawalku, a ludzie od razu pospieszyli nam z pomoca
z dwiema na jednym jeździsz? nieźle ja kiedyś jechałam z Filipem z tyłu i nie mogłam równowagi utrzymać, jak tylko zwalniałam, to kołysało mną na boki;

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Czy widzicie różnicę w tym kto zaprowadza dziecko do przedszkola? W kontekście tego z kim łatwiej się rozstać?
jasne - u nas jak ja go odprowadzam albo moja mama, to jest ok; zawsze czeka przy oknie i machamy do siebie, a jak kiedyś zapomniałam, to ryk był taki, że pod bramką usłyszałam za to jak TŻ kiedyś z nim pojechał, to była straszna histeria, nie chciał zostać i później może jeszcze dwa razy tylko był, bo nie ma sensu; w ogóle jak TŻ przyjedzie wcześniej i jest w domu w te dni, kiedy Fifi idzie do przedszkola, to zawsze rano jest marudzenie, że on chce zostać z tatą itd.

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Macie tutaj doświadczenia powolnej adaptacji (czyli z rodzicem w sali ) czy wszystkie na zasadzie szybkich pożegnań od pierwszego dnia?
Filip poszedł do przedszkola w środku roku, rano już nie było płaczu wszystkich dzieci, więc na spokojnie parę dni z nim siedziałam, ale nie w sali, tylko w szatni, tak, że mnie widział, raz nawet na spacer poszłam z przedszkolakami; ale i tak przez pierwsze 3 miesiące płakał co rano i wisiał na mnie, więc nie było większego sensu tam siedzieć - dawałam buziaka, mówiłam, kiedy przyjdę i wychodziłam
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 19:21   #1148
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Elllmi- z tym kurierem to chodzilo o to, ze on w ogole nie przyjechal a w system wpisal ze nikogo mint nie zastal
Ooo, musze poczytac o tej czarnuszce

Wysłane z mojego CUBOT H3 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 20:17   #1149
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Elllmi- z tym kurierem to chodzilo o to, ze on w ogole nie przyjechal a w system wpisal ze nikogo mint nie zastal
Ooo, musze poczytac o tej czarnuszce

Wysłane z mojego CUBOT H3 przy użyciu Tapatalka
Olej z czarnuszki zmniejsza alergie i astmę. Po mojej małej mogę powiedzieć, że u nas jest znaczna poprawa. Nie wiem czy dzięki czarnuszce czy dlatego że od 1.5 roku przyjmuje systematycznie leki. Ale różnica kokosalna

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 20:44   #1150
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

U nas od samego początku nie ma absolutnie żadnego problemu z odprowadzaniem i odbieraniem, tak samo w starym, jak i w obecnym przedszkolu. I niezależnie czy to ja, tata, babcia, często nawet jeździ z moją ciocią, bo ona odwozi do tego samego przedszkola swoje dzieci. Raz jeden jedyny się zdarzyło, że jak ją brało choróbsko, to pani mówiła, że dopóki nie przyszłam, to ciągle powtarzała, że chce do mamy.
A adaptacji to nawet jako takiej nie miałyśmy, nawet jak szła do obecnego przedszkola, to zostawała chętnie od poczatku i tylko co jakiś wspominała panią Gosie z tamtego.
Aż nie wiem, co zrobię, jeśli kiedyśw końcu zdarzy się, że nie będzie chciała zostać....
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 20:51   #1151
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Olej z czarnuszki zmniejsza alergie i astmę. Po mojej małej mogę powiedzieć, że u nas jest znaczna poprawa. Nie wiem czy dzięki czarnuszce czy dlatego że od 1.5 roku przyjmuje systematycznie leki. Ale różnica kokosalna

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
U nas ciężko mówić o efektach - 1,5 miesiąca chorób. Dawałam od września. Teraz zainwestowałam w Colostrum. Zobaczymy czy będą jakieś efekty


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 20:59   #1152
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
O te mamy. Jakieś tanie były. Ok 12zl. Podaję od września codziennie a zuzytejakies 1/4.

Cos mi dodać zdjęcia nie chce

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

O te krople mamy
https://www.google.pl/search?q=kropl...HvyCEOGutPqJM:

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dzięki wielkie. Zaraz zerkne.
Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Elllmi- z tym kurierem to chodzilo o to, ze on w ogole nie przyjechal a w system wpisal ze nikogo mint nie zastal
Ooo, musze poczytac o tej czarnuszce

Wysłane z mojego CUBOT H3 przy użyciu Tapatalka
Czarnuszka ma bardzo wiele zastosowań. Ja już dawno ją odkryłam przez przypadek i używałam tylko czysto kosmetycznie dla O. na rany i blizny po wkłuciach- od tamtej pory nic innego nie stosuje bo leczy w mgnieniu oka wszystko. Teraz zagłębiłam temat zastosowań jako olej spożywczy i jestem pod wrażeniem listy na co to działa. Jest tam również między innymi cukrzyca...
Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Olej z czarnuszki zmniejsza alergie i astmę. Po mojej małej mogę powiedzieć, że u nas jest znaczna poprawa. Nie wiem czy dzięki czarnuszce czy dlatego że od 1.5 roku przyjmuje systematycznie leki. Ale różnica kokosalna

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
To podobno działa na wszystko prócz śmierci😉 No zobaczymy zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:11   #1153
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

elllmi z dwiema na jednym. To rower do tego przystosowany, z obnizonym srodkiem ciezkosci, Ruri siedzi na kierownicy, waxy 30kg, wiec to sie jedzie jak na skuterze. Zupelnie inny komfort niz na zwyklym rowerze
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:31   #1154
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Elllmi- z tym kurierem to chodzilo o to, ze on w ogole nie przyjechal a w system wpisal ze nikogo mint nie zastal
to ja miałam podobnie z pocztą ostatnio - wysyłałam głowice od kaloryferów na gwarancję, firma podała mi adres swojego głównego magazynu, a przesyłka wróciła do mnie z dopiskiem "adresat nieznany" zrobiłam wojnę w tej firmie, że sobie jaja robią z klientów i jakiś adres mi z du.py podali, a oni w szoku, bo przesyłki zawsze do nich dochodzą; widocznie listonosz zawalił

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Czarnuszka ma bardzo wiele zastosowań. Ja już dawno ją odkryłam przez przypadek i używałam tylko czysto kosmetycznie dla O. na rany i blizny po wkłuciach- od tamtej pory nic innego nie stosuje bo leczy w mgnieniu oka wszystko. Teraz zagłębiłam temat zastosowań jako olej spożywczy i jestem pod wrażeniem listy na co to działa. Jest tam również między innymi cukrzyca...
a na blizny jak działa? bo Fifi ma na brodzie po tym ostatnim wypadku paskudną czerwoną i grubą bliznę i boję się, że mu tak zostanie

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
elllmi z dwiema na jednym. To rower do tego przystosowany, z obnizonym srodkiem ciezkosci, Ruri siedzi na kierownicy, waxy 30kg, wiec to sie jedzie jak na skuterze. Zupelnie inny komfort niz na zwyklym rowerze
no to co innego; jakoś nie mogłam sobie wyobrazić dwójki na takim normalnym

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

weszłam wczoraj wieczorem na aliexpress i tak sobie myślę, że pasowałoby coś kupić w końcu z tego co mam w koszyku, wiosna się zbliża, Olka ciuchów nie ma, no i tak klikałam, klikałam i ponad 2 stówy wyklikałam mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie wtopiłam kasy
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:48   #1155
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
to ja miałam podobnie z pocztą ostatnio - wysyłałam głowice od kaloryferów na gwarancję, firma podała mi adres swojego głównego magazynu, a przesyłka wróciła do mnie z dopiskiem "adresat nieznany" zrobiłam wojnę w tej firmie, że sobie jaja robią z klientów i jakiś adres mi z du.py podali, a oni w szoku, bo przesyłki zawsze do nich dochodzą; widocznie listonosz zawalił



a na blizny jak działa? bo Fifi ma na brodzie po tym ostatnim wypadku paskudną czerwoną i grubą bliznę i boję się, że mu tak zostanie



no to co innego; jakoś nie mogłam sobie wyobrazić dwójki na takim normalnym

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

weszłam wczoraj wieczorem na aliexpress i tak sobie myślę, że pasowałoby coś kupić w końcu z tego co mam w koszyku, wiosna się zbliża, Olka ciuchów nie ma, no i tak klikałam, klikałam i ponad 2 stówy wyklikałam mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie wtopiłam kasy
Szczerze mówiąc nie wiem jak z taką sobie poradzi ale spróbować nie zaszkodzi. Powinno pomóc -a na pewno załagodzić.
U Oskara wygląda to tak że ma na nogach i posladkach sito od tych igieł-wszystko to takie małe brązowe/czerwone kropki,często siniaki i wylana pod skórą krew-masuje olejkiem i 2-3 dni śladu nie ma. Skóra jest jednolita,bez przebarwień i niesamowicie gładka. Ja uwielbiam go masować tym olejkiem bo to mnie relaksuje Przyjemnie sie go rozprowadza.

A powiem wam nawet więcej-jakiś czas temu O. miał zanik tkanki na udzie przez insuline. W tym miejscu gdzie była podawana zrobiła sie dziura-dość głeboka,mięśnie w tym miejscu były zapadnięte. Z tego co sie dowiedziałam większość ludzi którzy mieli tą dolegliwość nigdy sie tego nie pozbyli a tylko niewielu osobom udało sie wyleczyć po kilku latach. Ja O. wyleczyłam to w niecałe pół roku. Masowałam 2 razy dziennie tym olejkiem+ masażerem z podczerwienią i śladu po zaniku nie ma. Także ja bardzo wierze w działanie czarnuszki,tylko trzeba być systematycznym.
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 22:03   #1156
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
U nas ciężko mówić o efektach - 1,5 miesiąca chorób. Dawałam od września. Teraz zainwestowałam w Colostrum. Zobaczymy czy będą jakieś efekty


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
U nas od września 2 razy coś ja rozkladalo. Akurat było to we czwartek wieczorem (w obu przypadkach) i akurat te 2 razy piątek miałam wolny. Zostawiłam w domu, leczenie włączyłam. W poniedziałek jak gdyby nigdy nic szla do przedszkola. Dopiero teraz ja dopadło. Przez tydzień z łóżka nie wstała, ciągle ponad 39 stopni, gdzie u niej gorączki raczej nie ma. Także śmiało mogę powiedzieć że 1 raz chorowała. Patrząc na lata wcześniejsze to najlepsza zima od jej urodzenia.

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie. Zaraz zerkne.

Czarnuszka ma bardzo wiele zastosowań. Ja już dawno ją odkryłam przez przypadek i używałam tylko czysto kosmetycznie dla O. na rany i blizny po wkłuciach- od tamtej pory nic innego nie stosuje bo leczy w mgnieniu oka wszystko. Teraz zagłębiłam temat zastosowań jako olej spożywczy i jestem pod wrażeniem listy na co to działa. Jest tam również między innymi cukrzyca...

To podobno działa na wszystko prócz śmierci No zobaczymy zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wiem jak z taką sobie poradzi ale spróbować nie zaszkodzi. Powinno pomóc -a na pewno załagodzić.
U Oskara wygląda to tak że ma na nogach i posladkach sito od tych igieł-wszystko to takie małe brązowe/czerwone kropki,często siniaki i wylana pod skórą krew-masuje olejkiem i 2-3 dni śladu nie ma. Skóra jest jednolita,bez przebarwień i niesamowicie gładka. Ja uwielbiam go masować tym olejkiem bo to mnie relaksuje Przyjemnie sie go rozprowadza.

A powiem wam nawet więcej-jakiś czas temu O. miał zanik tkanki na udzie przez insuline. W tym miejscu gdzie była podawana zrobiła sie dziura-dość głeboka,mięśnie w tym miejscu były zapadnięte. Z tego co sie dowiedziałam większość ludzi którzy mieli tą dolegliwość nigdy sie tego nie pozbyli a tylko niewielu osobom udało sie wyleczyć po kilku latach. Ja O. wyleczyłam to w niecałe pół roku. Masowałam 2 razy dziennie tym olejkiem+ masażerem z podczerwienią i śladu po zaniku nie ma. Także ja bardzo wierze w działanie czarnuszki,tylko trzeba być systematycznym.
Ja uwielbiam zapach oleju z czarnuszki. Z dziecinstwem mi sie kojarzy używam sporadycznie na włosy i do kąpieli. Bo szkoda mi wyrzucić ten zwykły, którego pić nie chciała. Efektów nie widzę, bo wykorzystuje go sporadycznie. Za rzadko na widoczne efekty, ale jeśli chodzi o picie to efekty widzę. Choć nie mam gwarancji że to dzięki czarnuszce.. Może długi czas systematycznego przyjmowania leków, może wyrosła, nabrała odporności.. Dużo by wymieniać, ale cieszę się że jest jak jest. Przede wszystkim, że w końcu mogę pracować..

Ściągneli mnie do pracy.. A miałam mieć 3 tyg wolnego. 1 tydz l4, bo wyjścia nie było, 1 tydz wolnego i 1 tydz urlopu.. Zaplanowałam sobie wyjazd do siostry a tu tel czy mogę w weekend przyjść do pracy.. I musimy wcześniej wrócić do domu.. No ale cóż.. Ponoć podwyżki dziewczyny dostaly.. Mam nadzieję że ja tez i że jakaś sensowna ale tego dowiem się jak wrócę do pracy po urlopie..

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 05:32   #1157
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Kciuki za podwyzke!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 06:24   #1158
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość


no to co innego; jakoś nie mogłam sobie wyobrazić dwójki na takim normalnym

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

weszłam wczoraj wieczorem na aliexpress i tak sobie myślę, że pasowałoby coś kupić w końcu z tego co mam w koszyku, wiosna się zbliża, Olka ciuchów nie ma, no i tak klikałam, klikałam i ponad 2 stówy wyklikałam mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie wtopiłam kasy
Moja bratowa wozi dwójkę: 5 i 6 lat na zwykłym rowerze. Ja po tym jak się prawie wyróciłam z Oliwką, jej się nic nie stało bo utrzymałam rower ale sobie rozwaliłam kolano, nie jeżdżę z nia rowerem bo się boję.


Meneq dopiero teraz przeczytałam o wypadku. Dobrze że wszystko ok z Wami.


Co do listonosza to jak nie trzeba podpisu a nikogo nie ma w domu to zostawia w piwnicy


Ja mam 80 pozycji w koszyku alie, wczoraj przyszła wypłata więc dzisiaj coś pozamawiam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 11:26   #1159
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Moje dziecko wybrało sobie na bal karnawałowy strój wiedźmy. Nie wiem, co o tym sądzić
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-31, 12:17   #1160
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

hej

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wiem jak z taką sobie poradzi ale spróbować nie zaszkodzi. Powinno pomóc -a na pewno załagodzić.
U Oskara wygląda to tak że ma na nogach i posladkach sito od tych igieł-wszystko to takie małe brązowe/czerwone kropki,często siniaki i wylana pod skórą krew-masuje olejkiem i 2-3 dni śladu nie ma. Skóra jest jednolita,bez przebarwień i niesamowicie gładka. Ja uwielbiam go masować tym olejkiem bo to mnie relaksuje Przyjemnie sie go rozprowadza.

A powiem wam nawet więcej-jakiś czas temu O. miał zanik tkanki na udzie przez insuline. W tym miejscu gdzie była podawana zrobiła sie dziura-dość głeboka,mięśnie w tym miejscu były zapadnięte. Z tego co sie dowiedziałam większość ludzi którzy mieli tą dolegliwość nigdy sie tego nie pozbyli a tylko niewielu osobom udało sie wyleczyć po kilku latach. Ja O. wyleczyłam to w niecałe pół roku. Masowałam 2 razy dziennie tym olejkiem+ masażerem z podczerwienią i śladu po zaniku nie ma. Także ja bardzo wierze w działanie czarnuszki,tylko trzeba być systematycznym.
w sumie nie zaszkodzi spróbować, może akurat pomoże

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Moje dziecko wybrało sobie na bal karnawałowy strój wiedźmy. Nie wiem, co o tym sądzić
ciesz się, idzie pod prąd
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 15:24   #1161
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Moje dziecko wybrało sobie na bal karnawałowy strój wiedźmy. Nie wiem, co o tym sądzić
Ciesz sie. Halolin juz minęło, stroj wiedzmy kupisz z wyprzedaży za grosze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 18:03   #1162
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ciesz sie. Halolin juz minęło, stroj wiedzmy kupisz z wyprzedaży za grosze

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Haha w kiku sa właśnie na wyprzedazy

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 18:54   #1163
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Haha w kiku sa właśnie na wyprzedazy

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Hahaha, ale strzelilam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 18:56   #1164
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Wybrała juz w wypożyczalni, a kiedy ją zaprowadzalam, byłam świecie przekonana, że będzie chciała Olafa...
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 19:50   #1165
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Pytanie: w co się bawią Wasze dzieci po powrocie z przedszkola? U nas ciągle LEGO i LEGO, szukam alternatywy...
Kupiłabym jakaś nową grę

I drugie: jakie książki czytacie aktualnie dzieciom? Może jakaś ciekawa seria?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2018-01-31 o 19:53
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:06   #1166
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Nawijko-leeeeeego, leeego, leego, lego dzis przyszly mu 4 koty z ali. Juz zdazyl zbudowac dla nich jaskinie, helikopter do przewozu dzikich zwierzat i klatki


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

A teraz przyszedl do mnie i powiedxial ze stworzył nowy zestaw 21223 - policja w swiatyni kotow

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:08   #1167
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hahha dobry jest

Ja lubię LEGO, tzn tworzyć zgodnie z instrukcjąale potem następują wariacje nt.LEGO, łącznie z przyklejaniem klocków do plasteliny i wtedy to już przestaje mi się podobać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:08   #1168
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hej
Dziękuję za kciuki w poniedziałek idę do pracy

Elllmi dzięki za namiary o piomarze juz słyszałam kiepskie opinie

Meneq dobrze, że nic Wam się.nie stało

Debrah ja zaprowadzalam Dawida, póki siedziałam w domu. Kryzys miał 3 dni.na samym początku i później po przerwie (pierwszej) wakacyjnej 2-3 dni.

Nawijko u nas różnie. Raz lego, raz tory, raz playmobil. Planszówki lubimy. On sobie lubi też na keyboardzie poćwiczyć nuty. Różnie. A książki wypożyczamy w bibliotece, aktualnie mamy pożyczonych 30 bo się biblioteka zamknęła na miesiąc, z powodu przeprowadzki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:11   #1169
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

HOPE, mu też wypożyczamy, dlatego poleć jakieś tytuly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:23   #1170
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Wszystkie Frankliny (te akurat posiadamy) nadal na topie, seria o Fenku, Mikołajek mu się podobał, Paddington też, bajki Disneya wszelkie, ostatnio Muminki wypożycza często...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-10 15:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.