Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-22, 17:19   #2521
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

no to dałam plame kupiłam ten drugi, ciemniejszy.... A wydawało mi się ze są takie same....

ciekawe czy przyjmą zwrot jeśli będę chciała wymienić na ten drugi...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 21:52   #2522
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
no to dałam plame kupiłam ten drugi, ciemniejszy.... A wydawało mi się ze są takie same....

ciekawe czy przyjmą zwrot jeśli będę chciała wymienić na ten drugi...
Tak mi sie wlasnie zdawalo Brush on Buff jest dosc jasny. Mozesz sprobowac, moze przyjma... A jak nie to nie martw sie, mozesz uzywac Brush on Bronze do modelowania twarzy. Ja tak uzywam Brush on shimmer, ktory tez bylby dla mnie za ciemny do stosowania na cala twarz.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:57   #2523
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

no a ja nawet nie poszukałam tylko wzięłam pierwsze lepsze kulki przejdę się jutro może mi wymienia...

a czy to te kluki masz?

http://cgi.ebay.co.uk/BODY-SHOP-BRUS...ayphotohosting
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:21   #2524
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
no a ja nawet nie poszukałam tylko wzięłam pierwsze lepsze kulki przejdę się jutro może mi wymienia...

a czy to te kluki masz?

http://cgi.ebay.co.uk/BODY-SHOP-BRUS...ayphotohosting


Mam te z linka: http://www.thebodyshop.co.uk/invt/07296&bklist=

Na tym zdjeciu na ebayu to niestety nie widze czy to te same
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:45   #2525
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

no właśnie niby ta sama nazwa, tylko w opisie ma później że to kolor caramel... Może zerkniesz na swoje opakowanie czy na nim nie ma takiej nazwy
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:57   #2526
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
no właśnie niby ta sama nazwa, tylko w opisie ma później że to kolor caramel... Może zerkniesz na swoje opakowanie czy na nim nie ma takiej nazwy
Na moim opakowaniu chyba nie ma caramel. Ale upewnie sie popoludniu jak bede w domu. Mozliwe, ze to poprzednia wersja tych kulek.

EDIT: Brush on Buff, Perles de soleil caramel, 28g. Etykietka od spodu wyglada jednak nieco inaczej.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2008-06-23 o 18:56
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:56   #2527
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja przyznam, ze mam tu problem z kosmetykami, bo wiele produktow ktorych uzywalam w Polsce tu nie moge uzywac - uczulaja mnie. Do takich nalezy Head&Shoulders i balsamy Garniera.
Moge polecic serie Simple zielono-biala - swietna dla alergikow i wrazliwej skory. W Polsce uzywalam Iwostinu i to jest podobne, chociaz kremy maja nieco gorsza konsystencje. Super tez jest mydlo w kostce simple - rewelacyjne dla mojej suchej skory.

Co jeszcze.... szampony Neutrogena. Lubie tez produkty marki Superdrug - niezle i w przystepnej cenie. Stale uzywam pianki do golenia dla kobiet rozowej i czasem odzywki do wlosow w sloju Naturalis kokosowa- 1.99 a efekt i zapach super

Uwielbiam tez produkty Body Shop, ale pozwalam sobie na nie tylko gdy jest promocja 3 za 2. Ciekawi mnie jakie sa kosmetyki do makijazu Body Shop, ale sie jeszcze nie zdecyowalam. Jak macie z nimi jakies doswiadczenia to sie podzielce
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 12:00   #2528
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

aaliayh oddałam kulki powiedziałam że mnie oczy od nich szczypią Jutro pojdadę po drugie do innego body shopu
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:49   #2529
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
aaliayh oddałam kulki powiedziałam że mnie oczy od nich szczypią Jutro pojdadę po drugie do innego body shopu
aparatka z ciebie
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:08   #2530
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
aaliayh oddałam kulki powiedziałam że mnie oczy od nich szczypią Jutro pojdadę po drugie do innego body shopu
Dobre Spryciara z Ciebie!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:22   #2531
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Super pomysl, zadziwia mnie z jaka latwoscia mozna zwracas rzeczy w Wielkiej Brytanii, nam sie zespula ostatnio kosiarka, a mielismy ja miesiac, z naszej winy, poszlismy do sklepu, nawet nie pytali sie co sie stalo tylko od razu zapytali czy chcemy nowa czy kase. Albo po swietach widzialam juz mnostwo ludzi zwracajacych odpakowane, uzywane zabawki, dziecia sie znudzily.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 15:53   #2532
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Super pomysl, zadziwia mnie z jaka latwoscia mozna zwracas rzeczy w Wielkiej Brytanii, nam sie zespula ostatnio kosiarka, a mielismy ja miesiac, z naszej winy, poszlismy do sklepu, nawet nie pytali sie co sie stalo tylko od razu zapytali czy chcemy nowa czy kase. Albo po swietach widzialam juz mnostwo ludzi zwracajacych odpakowane, uzywane zabawki, dziecia sie znudzily.
A zwacała któraś z was buty w Schuh ??? Kupiłam Pumy w kwietniu i już mam dziure na czubku - poprostu skóra się przetarła Badziew totalny, mam paragon i pudełko, nawet torbe ale nie wiem czy mi przyjmą bo dość paskudnie to wygląda, poza tym buty prawie nowe...
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:44   #2533
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
To serum ma jedwab w skladzie ale czy jest dobre nie wiem, nie uzywalam.

http://www.johnfrieda.co.uk/20_169.asp
ja go mam, tylko to zolte czyli z dodatkowa ochrona termalna (gdy uzywasz suszarek, prostownic itp) Absolutnie uwielbiam to serum, bez niego moje wlosy przyominalyby siano a tak to sa lsniace, lejace i miekkie.Poza tym jest mega wydajny
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 16:04   #2534
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mam goraca prosbe czy ktorakolwiek dobra dusza moze sprawdzic czy na terenie UK dostane krem z filtrem RoC Minesol Creme Ecran Solaire 50+ widzialam,ze na ebayu jest wiec mam cicha nadzieje,ze bez problemu mozna kupic go w UK.
Filtr wyglada tak
http://beaute-test.com/creme_fluide_...inesol_roc.php

i jak cenowo wypada w UK?

Bardzo dziekuje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 19:37   #2535
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

hexxano na pewno jest ten filtr, bo filtrów ROC'a wybór bardzo duży jest... Ceny ci nie podam bo nie byłam aktualnie na mieście, ale w najbliższym czasie jak mnie dziewczyny ni ubiegną to sprawdzę.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 19:39   #2536
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja sprawdzalam na stronie Bootsa, ale zadnego filtra RoC nie znalazlam. Mozliwe jednak ze maja tylko na stronce nie umiescili. Jak bede nastepnym razem to zerkne.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 20:16   #2537
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

myślę że w TK maxie na pewno będą ( u mnie oczywiście)
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 20:26   #2538
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
hexxano na pewno jest ten filtr, bo filtrów ROC'a wybór bardzo duży jest... Ceny ci nie podam bo nie byłam aktualnie na mieście, ale w najbliższym czasie jak mnie dziewczyny ni ubiegną to sprawdzę.
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja sprawdzalam na stronie Bootsa, ale zadnego filtra RoC nie znalazlam. Mozliwe jednak ze maja tylko na stronce nie umiescili. Jak bede nastepnym razem to zerkne.
Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
myślę że w TK maxie na pewno będą ( u mnie oczywiście)

Dziekuje bardzo i czekam na info
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 21:53   #2539
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

cos tu ucichlo ostatnio...

to ja sie moze troche poskarze a potem pochwale.

Zaczne od bardzo nieciekawych doznan z blyszczykiem Benefita. Pamietacie ta promocje w Glamour - z zakupem magazynu blyszczyk gratis. Nio wiec ja oczywiscie sie skusilam, ba! planowalam nawet kupic wszystkie trzy. Najpierw zdobylam ten najciemniejszy rozowy, ktory na ustatch wyglada jednak dosc naturalnie. Nio i po nim juz mi sie odechcialo kupowac nastepnych. Jeszcze NIGDY nie spotkalam sie z tak okropnym zapachem blyszczyka. Skrzyzowanie jakiegos slodkiego zapachu ze stopionym plastikiem, no obrzydliwosc naprawde!Najpierw myslalam, ze to moze z nowosci (buahaha), wiec czekalam cierpliwie, ale co tam, nalozylam go dzis rano a ten okropny, sztuczny posmak jest ze mna przez caly dzien (ale niestety tylko sam zapach, bo trwaloscia ten blyszczyk tez nie grzeszy, 30 min i sayonara). No nic stwierdzilam wiec, ze dali do Glamour tansze badziewie, zeby na tym nie stracic. No ale nawet nie to!Wybralam sie specjalnie na stanowisko Benefita i niestety blyszczyk za funtow 16 pachnie tak samo. Jakze sie ciesze, ze go nie kupilam, gdy czytalam jego swietne komentarze.
Matko, to z pewnoscia najgorszy blyszczyk jaki mialam w swoich rekach, zero trwalosci, zero zapachu, zero jakiegokolwiek nawilzenia. Az mnie dziwi, ze nikt inny go nie skomentowal, bo jestem pewna ze jakies 90% dziewczyn na W z UK skorzystala z tej samej promocji.

A teraz pochwaly: dla nowego blyszczyka Clinique - Long Last z filtrem SPF 15. Naprawde niezle sie trzyma (jest gesty, ale jak takie wlasnie lubie), ma bardzo ladna, naturalna palete odcieni (mam odcien Sunset, zlota, ciepla bezo-brzoskwinia), fajnie nawilza no i jeszcze ten filtr... Na pewno sprobuje innych odcieni (arbuz kusiiii). To chyba moj ulubiony (wole go nawet od MACa Lipglass).
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 22:14   #2540
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

beekeeper tak to prawda ze blyszczyk nie należy ani do najtrwalszych ani do pięknych zapachem, ale... nie trafiłam nigdy jeszcze na żaden błyszczyk który tak odpowiadałby mi kolorem (mówię o tym najjaśniejszym)

"klinika" tego samego mam co ty, nawet w tym samym kolorze i mam do niego kilka zastrzeżeń, zapach- nie mój ale ujdzie, gęstość- nie lubie takich ale ujdzie.. co mnie denerwuje to jak zetrze się trochę i zaschnie to podkreśla na ustach drobne skórki i zmarszczki... a to wygląda nieestetycznie.. no i u mnei nie nawilża... A ta cena... głowa boli

BTW czemu wszystkie błyszczyki mają takie koszmarne ceny?????
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 22:41   #2541
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 837
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Beekeeper: heh, ja tez sie skusilam na Glamour z blyszczykiem, i po jednym uzyciu blyszczyk wyladowal na dnie koszyka z kosmetykami... ten zapach, a raczej obrzydliwy zapaszek stechlego czegos z zepsutym czyms skutecznie mnie odrzucil od ponownej proby nalozenia na usta... Myslalalam, ze to moze ja trafilam na wybrakowany egzemplarz, ale widze, ze to taka pseudo uroda tych blyszczykow
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 00:15   #2542
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość

Zaczne od bardzo nieciekawych doznan z blyszczykiem Benefita. Pamietacie ta promocje w Glamour - z zakupem magazynu blyszczyk gratis. Nio wiec ja oczywiscie sie skusilam, ba! planowalam nawet kupic wszystkie trzy. Najpierw zdobylam ten najciemniejszy rozowy, ktory na ustatch wyglada jednak dosc naturalnie. Nio i po nim juz mi sie odechcialo kupowac nastepnych. Jeszcze NIGDY nie spotkalam sie z tak okropnym zapachem blyszczyka. Skrzyzowanie jakiegos slodkiego zapachu ze stopionym plastikiem, no obrzydliwosc naprawde!Najpierw myslalam, ze to moze z nowosci (buahaha), wiec czekalam cierpliwie, ale co tam, nalozylam go dzis rano a ten okropny, sztuczny posmak jest ze mna przez caly dzien (ale niestety tylko sam zapach, bo trwaloscia ten blyszczyk tez nie grzeszy, 30 min i sayonara). No nic stwierdzilam wiec, ze dali do Glamour tansze badziewie, zeby na tym nie stracic. No ale nawet nie to!Wybralam sie specjalnie na stanowisko Benefita i niestety blyszczyk za funtow 16 pachnie tak samo. Jakze sie ciesze, ze go nie kupilam, gdy czytalam jego swietne komentarze.
Matko, to z pewnoscia najgorszy blyszczyk jaki mialam w swoich rekach, zero trwalosci, zero zapachu, zero jakiegokolwiek nawilzenia. Az mnie dziwi, ze nikt inny go nie skomentowal, bo jestem pewna ze jakies 90% dziewczyn na W z UK skorzystala z tej samej promocji.
Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
beekeeper tak to prawda ze blyszczyk nie należy ani do najtrwalszych ani do pięknych zapachem, ale... nie trafiłam nigdy jeszcze na żaden błyszczyk który tak odpowiadałby mi kolorem (mówię o tym najjaśniejszym)
[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;8084840]Beekeeper: heh, ja tez sie skusilam na Glamour z blyszczykiem, i po jednym uzyciu blyszczyk wyladowal na dnie koszyka z kosmetykami... ten zapach, a raczej obrzydliwy zapaszek stechlego czegos z zepsutym czyms skutecznie mnie odrzucil od ponownej proby nalozenia na usta... Myslalalam, ze to moze ja trafilam na wybrakowany egzemplarz, ale widze, ze to taka pseudo uroda tych blyszczykow [/quote]

Dziewczyny co Wy piszecie?! To moj ulubiony blyszczyk jest. Z tego co widzialam kilka dziewczyn ocenilo go w KWC po tej promocji w Glamour, tez bardzo pochlebnie. To tylko swiadczy o tym, ze wszystkim sie nie dogodzi, kazda z nam ma jednak inne oczekiwania co do kosmetykow... Zapach Wam sie nie podoba... Jak dla mnie pachnie brzoskwiniowo
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:28   #2543
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 837
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Zapach Wam sie nie podoba... Jak dla mnie pachnie brzoskwiniowo
Mojemu Tz zapach tez sie podoba Spytam sie go dzis, z czym mu sie kojarzy

Ale, ale Aaliayah, przeciez Ty w ciazy jestes, pewnie inaczej odbierasz ten zapach
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 09:07   #2544
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;8086495]Mojemu Tz zapach tez sie podoba Spytam sie go dzis, z czym mu sie kojarzy

Ale, ale Aaliayah, przeciez Ty w ciazy jestes, pewnie inaczej odbierasz ten zapach [/quote]

Lea, ja juz tych blyszczykow uzywam od dawna. Zawsze mi pachnialy tak samo - brzoskwiniowo.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 09:51   #2545
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ha ha ha ha ha ale sie usmialam
Ja co prawda nie probowalam Benefita,ale juz chyba nie bede
A moj ulubiony blysczyk do ust to TBS. Najtrwalszy jaki mialam i kolor ladny http://www.thebodyshop.co.uk/bin/ven...ightnav&bklist=
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 17:55   #2546
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii



ja tez sie skusiłam na ten błyszczyk
i mi tez smakuje i pachnie brzoskwiniowo, a ja akurat za brzoskwinia i w jedzeniu i w kosmetykach nie przepadam
A błyszczyk super, najlepszy jaki miałam, nie klei sie az tak i długo sie trzma, tylko ten brzoskwiniowy smak
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 17:19   #2547
lila_24
Raczkowanie
 
Avatar lila_24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Drogie wizażanki emigrantki, mam do was prośbę, czy mogłybyście polecić mi jakieś tutejsze kosmetyki do ochrony prostowanych włosów.
Nie wiem może już pisałyście na ten temat ale przeczytałam dopiero 20 stron tego forum i sie jeszcze nie doczytałam. Pilnie muszę coś kupić bo kosmetyki przywiezione z Polski już mi się skończyły, a mam takie włosy że niestety muszę często prostować.
Większość z was ma niesamowita wiedzę na temat tutejszych mazideł więc nie wątpię że mi pomożecie. Pozdrawiam
lila_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 18:00   #2548
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

To ja ulatiwe przeszukiwanie watku strona 79, tam powinnas znalesc troche informacji,
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 18:14   #2549
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
To ja ulatiwe przeszukiwanie watku strona 79, tam powinnas znalesc troche informacji,
Kurcze,alez Ty obeznana pewnie forum wizaz znasz lepiej niz wlasná kieszen Pozdrawiam Sylwunia
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 18:18   #2550
lila_24
Raczkowanie
 
Avatar lila_24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
To ja ulatiwe przeszukiwanie watku strona 79, tam powinnas znalesc troche informacji,

wielkie dzięki, jesteś niesamowita.

Zabieram sie do czytania.
lila_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.