Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-07, 07:13   #4471
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Brilliant, dzisiaj już "jutro", torbę pakuj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Ja już nie oglądam ciuchów wogole mam zakaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez nie ogladam bo i tak dwie torby ciuchow leza na srodku pokoju i szukam natchnienia gdzie je wlozyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:13   #4472
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry! Mój mały po wczoraj dość leniwy dniu w nocy narobił aż spać nie dał... mimo to się wyspałam. Mąż w ramach odwetu nagrywał jak chrapie
Pobolewa mnie delikatnie brzuch, mam nadzieję że się nie rozkręci bo to zdecydowanie za wcześnie!!!! No i torba nie spakowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:15   #4473
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Witam sie w 38 tygodniu W ostatnim dniu pracy, chyba bede ryczec, jak bede wychodzic. Naprawde lubie swoja prace i gdyby nie dojazdy i koniecznosc ogarniecia torby, wyprawki i domu zanim maly sie pojawi, to moglabym do porodu pracowac

Milego dnia!
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:15   #4474
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Mój mały po wczoraj dość leniwy dniu w nocy narobił aż spać nie dał... mimo to się wyspałam. Mąż w ramach odwetu nagrywał jak chrapie
Pobolewa mnie delikatnie brzuch, mam nadzieję że się nie rozkręci bo to zdecydowanie za wcześnie!!!! No i torba nie spakowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zaczynam sie troche stresowac bo brzuch mnie od kilku dni pobolewa tak jak przed braniem duphastonu i magnezu. Lekarka chce mi odstawic leki za tydzien i boje sie ze wtedy mi sie porod rozkreci Moze ja jej powiem zeby mi jeszcze tydzien do donoszonej potrzymala leki a potem odstawie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:16   #4475
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja tez nie ogladam bo i tak dwie torby ciuchow leza na srodku pokoju i szukam natchnienia gdzie je wlozyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba zaczynam dojrzewać do tego, że to dziecko wyrośnie w momencie z tego co już mam i że jeśli coś jest słodkie i piękne to be znaczy że muszę to koniecznie mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:17   #4476
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Czarodziejka - super! Donoszona to super wiadomosc! Jutro dołączam do Twojego grona

Koma- super że wizyta udana! Trzymam kciuki za ciśnienie!

karolka - 3kg! Wow! Super!

nadalka - super, że z szyjka i z Malutką wszystko ok Trzymany kciuki za próby watrobowe!

lelowa - mega aktywny dzień miałaś. i doskonale Cie rozumiem, bo mnie też wszędzie było pełno ale kilka dni temu obiecałam mężowi, że trochę odpuszczę i codziennie po południu robie sobie co najmniej godzinny odpoczynek. A ja nie mam dzieci Tzn mam dwa razy w tygodniu na 6-7 godzin (ale z asystą ich namusi). Więc wtedy jest tylko ciocua i ciocia. Choć mimo wszystko odpada mi dźwiganie starszej, robienie obiadków i też co innego 2 razy w tygodniu pół dnia a co innego codziennie... Chyba bym wymiękła (a miesiąc temu miałam wrażenie, że do końca ciąży będzie idealnie :p). Także mega szacun że dajesz radę!

Co do pisania po porodzie - u mnie też może to chwile zająć... Będę chciała jak najwięcej być przy Malutkiej Już teraz jak spedzam dzien z siostrzencem i siostrzenica nie ma mnie na wizazu większość dnia

alleyezonme - ja mam termin w miare wczesnie ale planuje rodzić w marcu także spokojnie

Wstaje!!!

Lunak - czy my jesteśmy w tej samej ciąży? Ja też wyspalam sie jak nigdy, wstawalam tylko raz na siku. Raz! A normalnie co najmniej 3! I oczywiście Mała w nocy sie nie ruszała, wiec matka-wariatka sie martwiła, rano dała lekkiego kopa jak mąż zegnal sie przed wyjściem do pracy. Ale teraz znów na szczęście chwileczkę pobrykała





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:20   #4477
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Witam sie w 38 tygodniu W ostatnim dniu pracy, chyba bede ryczec, jak bede wychodzic. Naprawde lubie swoja prace i gdyby nie dojazdy i koniecznosc ogarniecia torby, wyprawki i domu zanim maly sie pojawi, to moglabym do porodu pracowac

Milego dnia!
Najwytrwalsza na wątku idzie na zwolnienie????
Impreza!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Ja się dzisiaj witam w 36+0 za tydzień ciąża donoszona
Tak sobie dzisiaj myślałam jak nadrabiałam wątek... Wiecie co mnie zaczyna przerażać? Zmiana całego planu dnia po pojawieniu się dziecka
któraś z Was pisała, że prasowała o 22:00. Ja o tej godzinie już dawno w łóżku leże i film oglądam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 07:26   #4478
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Pisałyście ostatnio on nagonce na CC, że wszyscy współczują albo krzywo patrzą. A u mnie wprost przeciwnie, kiedy pojawił się temat, że synek może być za duży, żebym dała radę go urodzić naturalnie to wszyscy mówili, że dobrze, że po co się męczyć. Teraz kiedy okazuje się, że waga raczej nie będzie tak duża i będę robić wszystko, żeby urodzić naturalnie, to wielkie zdziwienie, że dlaczego nie chcę cesarki.
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:27   #4479
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja chyba będę totalnie ostatnia, zostanę sama na wątku ;D
Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Jestesmy razem z tp wiec my bedziemy ostatnie
Spoko, ja też jestem z drugiej połowy marca więc będziemy razem się wspierać

Chyba, że którejś przydarzy się wcześniejszy poród ale oby nie

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Bez przesady, są rzeczy ważne i ważniejsze
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Witam sie w 38 tygodniu W ostatnim dniu pracy, chyba bede ryczec, jak bede wychodzic. Naprawde lubie swoja prace i gdyby nie dojazdy i koniecznosc ogarniecia torby, wyprawki i domu zanim maly sie pojawi, to moglabym do porodu pracowac

Milego dnia!
To już? Ostatni dzień pracy? Szybko minęło!
Odliczamyyyy
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:30   #4480
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Pannkaka - ostatni dzień!!! Impreeeeeeza! I mega Cie podziwiam Ja od miesiąca jestem na L4 i taaaaak mi dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:34   #4481
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Pannkaka - ostatni dzień!!! Impreeeeeeza! I mega Cie podziwiam Ja od miesiąca jestem na L4 i taaaaak mi dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi teeeeż Chociaż myślałam, że będzie mi źle i nudno, oh jak bardzo się myliłam
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 07:36   #4482
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Pannkaka - ostatni dzień!!! Impreeeeeeza! I mega Cie podziwiam Ja od miesiąca jestem na L4 i taaaaak mi dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też właśnie miesiąc minął to nawet nie wiem kiedy bo jeszcze dużo rzeczy zalatwialam telefonicznie lub byłam kilka godzin w pracy, poza tym sesja na studiach... teraz nikt już do mnie nie dzwoni i nic nie chce i czuję się niepotrzebna chyba jakaś zboczona jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:39   #4483
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej hej

Ja po wizycie w przychodni, robiłam całą długą listę badań bo na jutrzejszą wizytę u endo i na piątkową u mojej gin. I znowu czekanie w niepewności. Robiłam cytomegalię i tych wyników się będę bała a pewnie do neta nie wrzucą i dowiem się dopiero jutro...


Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
mój syn ma 21 par skarpet, 4 zimowe czapy i 12 takich cieniutkich po kąpieli. ��
Ile tych skarpet?! To chyba ja tylu par nie mam Moja mała ma 6 par nowych i 2 spadkowe

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja chyba będę totalnie ostatnia, zostanę sama na wątku ;D
Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Jestesmy razem z tp wiec my bedziemy ostatnie
Nie no nie zostawimy Was Mam nadzieję, że uda mi się ogarnąć na tyle, żeby zaglądać regularnie zanim się wypakujecie
Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Witam sie w 38 tygodniu W ostatnim dniu pracy, chyba bede ryczec, jak bede wychodzic.
No nareszcie!! I jedno, i drugie
Ja oficjalnie jutro odtrąbię ciążę donoszoną
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
I w ogóle włącza mi się zgaga po wszystkim co bym nie zjadła to za chwilę czuję że przepala mi przelyk.. :
O ja aktualnie też tak mam... Mam straszną chęć na sok pomarańczowy ale mogę słono zapłacić za tą zachciankę
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:39   #4484
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Mi teeeeż Chociaż myślałam, że będzie mi źle i nudno, oh jak bardzo się myliłam
Mi jest cudownie na zwolnieniu pomimo ze siedze praktycznie od poczatku ciazy. Nie to ze nie lubie pracowac ale mam poczucie ze to byl czas tylko dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:48   #4485
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Jestesmy razem z tp wiec my bedziemy ostatnie
Halo halo ja mam pierwotny termin na 29.03, a z USG na 22.03 więc też się nie pcham do przodu z rodzeniem
Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Witam sie w 38 tygodniu W ostatnim dniu pracy, chyba bede ryczec, jak bede wychodzic. Naprawde lubie swoja prace i gdyby nie dojazdy i koniecznosc ogarniecia torby, wyprawki i domu zanim maly sie pojawi, to moglabym do porodu pracowac

Milego dnia!
Podziwiam że dajesz radę ale też bardzo Ci zazdroszczę że dalej pracujesz! O ile początki ciąży miałam ciężkie to potem chętnie zostałabym jeszcze "na chodzie" ale przymusowa przeprowadzka zmusiła mnie do L4. Także rozumiem Cię i wspieram wirtualnie w ostatnich dniach! Teraz czeka Cię inna praca - ogarnięcie wszystkiego przed kolejnym powiększeniem rodziny
Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
Pisałyście ostatnio on nagonce na CC, że wszyscy współczują albo krzywo patrzą. A u mnie wprost przeciwnie, kiedy pojawił się temat, że synek może być za duży, żebym dała radę go urodzić naturalnie to wszyscy mówili, że dobrze, że po co się męczyć. Teraz kiedy okazuje się, że waga raczej nie będzie tak duża i będę robić wszystko, żeby urodzić naturalnie, to wielkie zdziwienie, że dlaczego nie chcę cesarki.
Generalnie komentowanie decyzji ciążowych i rodzicielskich jest dla mnie nie na miejscu. W każdym wypadku.

Na prawdę to nie jest takie trudne żeby po prostu przytaknąć, zaakceptować czyjąś decyzję. Szkoda że niektórzy musza się odzywać nawet jak ich nikt nie pyta i zdanie może kiedyś nauczę się na to odpowiednio reagować





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:51   #4486
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Jutro tłusty czwartek
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:54   #4487
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry

Dziś noc nawet ok, ale poranek zaczęłam oczywiście nad wc :/
Pannkaka, to teraz masz chwilę żeby odpocząć Ja jestem na l4 od połowy listopada i strasznie szybko mi ten czas zleciał. Po drodze były święta, urodziny mojego synka i w szpitalu chwilę byłam, wiec nic dziwnego. No i jeszcze w grudniu dopinałam sprawy służbowe :/ Od stycznia dopiero poczułam to wolne.
Muszę dziś się wygrzebać po paczkę do kiosku, a że mam kawałek to będę miała spacerek.
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:56   #4488
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Siemka 😉

Pannkaka zobaczysz jak fajnie na l4. 😎 chociaż Ty tak późno na to idziesz że nic nie wypoczniesz, bo masz co robić w domu przy małej i wyprawkę organizowac...

Dziewczyny które rodzą nieco później... nie martwcie się, będziemy zaglądać tu i podnosić was na duchu i wspierac ☺

Mój mały podryguje od rana, ale tak że da się drzemac 😊 chwala mu za to!

To miłego dzionka i dużo odpoczynku 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Jolinko
Czas edycji: 2018-02-07 o 08:02
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:56   #4489
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

alley - też myślałam, że bede sie nudzić a jest mi tak dobrze!

FallenAnn - do mnie jeszcze czasem dzwonia, moze raz-dwa razy w tygodniu. Ale jestem z nimi w kontakcie. Też wpadam do nich w odwiedziny co 2 tygodnie mniej więcej Bałam się że też będę czuć się niepotrzebna, ale wiem, że czekają na mój powrót. U Ciebie też na pewno czekają tylko nie chcą Ci zawracać głowy!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 07:56   #4490
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Mi jest cudownie na zwolnieniu pomimo ze siedze praktycznie od poczatku ciazy. Nie to ze nie lubie pracowac ale mam poczucie ze to byl czas tylko dla mnie
]
Mi również Ja właściwie pracowałam tylko tydzień odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży bo po tym tygodniu zaczęły się wakacje a po wakacjach nie wróciłam
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:57   #4491
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
alley - też myślałam, że bede sie nudzić a jest mi tak dobrze!
Nie ma czasu na nudę, zawsze coś się znajdzie
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 07:59   #4492
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Mi teeeeż Chociaż myślałam, że będzie mi źle i nudno, oh jak bardzo się myliłam
Śmieszne jest to, że ja też myślałam co ja będę robić tyyyyyle czasu w domu.
Siedzę na zwolnieniu ponad miesiąc, a jeszcze wszystkiego nie ogarnęłam... a wierzcie mi, że nie leżę cały dzień do góry brzuchem
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 08:03   #4493
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Kasia, leci chłop w kulki. 2 tygodnie spoznienia to ja juz bym o rabat go ścigała za każdy dzien zwłoki (z tym, ze ja nie mam z tym problemu, bo sie zaprawilam w bojach przy zamawianiu kuchni do mieszkania )

Brilliant, jakie pranie? Torba ma priorytet

Pannkaka, Ty to jestem hardcore z tym prasowaniem. Dom ogarniasz, chorą córę, prace i jeszcze byś chciała dalej

Juana, dokładnie mam tak jak piszesz. Cała noc i poranek nam sie zgadza ale to chyba tak jest jak sie było nieświadomie sąsiadkami przez jakis czas

Karolka, u mnie w domu tez mama jest za CC. Przekonuje mnie, ze każda dolegliwość (wada wzroku, astma) jest na bank zaleceniem do CC i juz nie mam sił jej przekonywać, ze żaden lekarz nie widzi w tym problemów. Teściowa tez jest zdania, ze CC lepsza.

Oj ja tez od września na zwolnieniu, a ten czas leci i leci i zwolnić nie chce. Dlatego Was podziwiam, ze tak długo dawaliście radę. Ja inaczej bym sie ze wszystkim nie ogarnęła.

Zrobiłam ostatnie zamowienie: baza do fotelika i mata na przewijak. Moge odtrąbić koniec wydawania pieniędzy przelewem jeszcze tylko mężowi zrobic liste kosmetyczną i z nią wyslac go do sklepu oraz staniki do karmienia i bedzie finito


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Na dodatek cofam wszystko co pisałam o śpiochu rano. Tak mi brzuch lata z prawej na lewą, odpycha sie od miednicy, ze az bolec zaczyna. Babie w ciazy nie dogodzisz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 08:06   #4494
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Śmieszne jest to, że ja też myślałam co ja będę robić tyyyyyle czasu w domu.
Siedzę na zwolnieniu ponad miesiąc, a jeszcze wszystkiego nie ogarnęłam... a wierzcie mi, że nie leżę cały dzień do góry brzuchem
No dokładnie!
Ja też od miesiąca na L4 i nie ogarnęłam jeszcze wszystkiego a naprawdę policzę na palcach jednej ręki dni, w których leniuchowałam

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Oj ja tez od września na zwolnieniu, a ten czas leci i leci i zwolnić nie chce. Dlatego Was podziwiam, ze tak długo dawaliście radę. Ja inaczej bym sie ze wszystkim nie ogarnęła.

Zrobiłam ostatnie zamowienie: baza do fotelika i mata na przewijak. Moge odtrąbić koniec wydawania pieniędzy przelewem jeszcze tylko mężowi zrobic liste kosmetyczną i z nią wyslac go do sklepu oraz staniki do karmienia i bedzie finito
Ja teraz chyba wzięłabym troszkę wcześniej to zwolnienie, bo właśnie jeszcze nie ogarnęłam się ze wszystkim i sporo mi brakuje

Gratuluje zakończenia wyprawki
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 08:07   #4495
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Kasia, leci chłop w kulki. 2 tygodnie spoznienia to ja juz bym o rabat go ścigała za każdy dzien zwłoki (z tym, ze ja nie mam z tym problemu, bo sie zaprawilam w bojach przy zamawianiu kuchni do mieszkania )

Brilliant, jakie pranie? Torba ma priorytet

Pannkaka, Ty to jestem hardcore z tym prasowaniem. Dom ogarniasz, chorą córę, prace i jeszcze byś chciała dalej

Juana, dokładnie mam tak jak piszesz. Cała noc i poranek nam sie zgadza ale to chyba tak jest jak sie było nieświadomie sąsiadkami przez jakis czas

Karolka, u mnie w domu tez mama jest za CC. Przekonuje mnie, ze każda dolegliwość (wada wzroku, astma) jest na bank zaleceniem do CC i juz nie mam sił jej przekonywać, ze żaden lekarz nie widzi w tym problemów. Teściowa tez jest zdania, ze CC lepsza.

Oj ja tez od września na zwolnieniu, a ten czas leci i leci i zwolnić nie chce. Dlatego Was podziwiam, ze tak długo dawaliście radę. Ja inaczej bym sie ze wszystkim nie ogarnęła.

Zrobiłam ostatnie zamowienie: baza do fotelika i mata na przewijak. Moge odtrąbić koniec wydawania pieniędzy przelewem jeszcze tylko mężowi zrobic liste kosmetyczną i z nią wyslac go do sklepu oraz staniki do karmienia i bedzie finito


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Na dodatek cofam wszystko co pisałam o śpiochu rano. Tak mi brzuch lata z prawej na lewą, odpycha sie od miednicy, ze az bolec zaczyna. Babie w ciazy nie dogodzisz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja tesciowa jest za cc, bo tez uwaza ze moje wszystkie schorzenia to jedno wielkie wskazanie pomimo ze specjalisci tak nie twierdza. A moja mama jest za naturalnym, ale w granicach rozsadku- uwaza ze jak jest jakiekolwiek ryzyko to nic na sile. Moja mama w calym moim otoczeniu to najwiekszy glos rozsadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 08:17   #4496
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
No ale każdy przeżywa to po swojemu, różne rzeczy się też zdarzają i nie zawsze ma się głowę żeby opisywać. W takich okolicznościach nie forum jest najważniejsze

lelowa bardzo ambitny ten dzień miałaś! I Choć bardzo Cię podziwiam to cóż, nie ma się co dziwić że się tak czułaś Staraj się tak nie tyrać, odpuszczać to, co mniej konieczne.

Choć pewnie w czwartek pączków nasmażysz?
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Każdy dochodzi do siebie w swoim czasie, w tej chwili najważniejsza jest córcia Mecassie a nie pisanie na wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiem wiem, poprostu dziwi mnie to bo u nas jak ktoras neta nie miala to sie nr tel wymienialy zeby chociaz napisac ze rozpakowana, ile wazy itp a tu calkiem inaczej wlasnie, na luzie tak. W sumie zdrowo 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 08:18   #4497
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry

Ja dzis byłam z rana w laboratorium oddać mocz przed jutrzejszą wizytą.

Współczuję Wam przejść z tymi stolarzami :/

Mnie dziś całą noc zgaga męczyła i teraz dalej też :/ masakra

Ja tam rozumiem, o co chodzi Blackberry, bo mimo wszystko całą ciążę razem tu jesteśmy, to przynajmniej napisać, że dzidzia się urodziła i że wszystko jest ok nie zajmuje aż tyle czasu. Przecież nikt nie wymaga od razu szczegółowego opisu porodu na moim wątku wrześniowek to chyba każda pisała, że się zaczyna, a potem że urodziła i jest ok. Więcej to już po powrocie do domu i jako takim ogarnięciu się. Zresztą każda zazwyczaj nadrabiala i pisała podczas karmienia, bo jednak trochę to trwało więc czas był

Lelowa, koniecznie więcej odpoczywaj! Ja też ostatnio sobie zdałam sprawę, że jednak mogę wcześniej urodzić. Tym bardziej w dni kiedy córka jest bardziej wymagająca, marudna itd. Wtedy odliczam nawet sekundy do powrotu męża z pracy, bo po prostu padam na twarz i boli mnie wszystko co może.

Pannkaka, odliczamy z Tobą koniec pracy Wreszcie możesz zająć się przygotowaniami na spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 08:21   #4498
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dla mnie te L4 bardziej męczące niż praca. Gdyby nie choroby młodej to wolałabym pracowac-mniej męczące niż zapewnianie atrakcji i podawanie leków 3 latkowi. Ale cóż nie ma kto z nią zostać więc l4 było wymuszone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 08:26   #4499
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja dzis byłam z rana w laboratorium oddać mocz przed jutrzejszą wizytą.

Współczuję Wam przejść z tymi stolarzami :/

Mnie dziś całą noc zgaga męczyła i teraz dalej też :/ masakra

Ja tam rozumiem, o co chodzi Blackberry, bo mimo wszystko całą ciążę razem tu jesteśmy, to przynajmniej napisać, że dzidzia się urodziła i że wszystko jest ok nie zajmuje aż tyle czasu. Przecież nikt nie wymaga od razu szczegółowego opisu porodu na moim wątku wrześniowek to chyba każda pisała, że się zaczyna, a potem że urodziła i jest ok. Więcej to już po powrocie do domu i jako takim ogarnięciu się. Zresztą każda zazwyczaj nadrabiala i pisała podczas karmienia, bo jednak trochę to trwało więc czas był

Lelowa, koniecznie więcej odpoczywaj! Ja też ostatnio sobie zdałam sprawę, że jednak mogę wcześniej urodzić. Tym bardziej w dni kiedy córka jest bardziej wymagająca, marudna itd. Wtedy odliczam nawet sekundy do powrotu męża z pracy, bo po prostu padam na twarz i boli mnie wszystko co może.

Pannkaka, odliczamy z Tobą koniec pracy Wreszcie możesz zająć się przygotowaniami na spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie o to chodzi. Ja tam niedawno dolaczylam, ale dziwi mnie to owianie tajemnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 08:27   #4500
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry
Zbieram się na szkołę rodzenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.