Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 11:21   #211
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Dziewczyny, jesli uwazacie, ze wizazowi sa potrzebne zmiany to sobie wejdzcie na 60-tki z plusem.
Tam to jest dopiera atmosfera. Ludzie sa mili i sympatyczni, az dosłownie chce sie tam udzielac.
Po moich przemysleniach nic bym w wizazu nie zmieniła. Ostatnio mialam okazje przeszukiwac rozne watki i nie zgadzam sie, ze moderatorzy sa lepiej traktowani od nas zwykłych uzytkowniczek, a jesli ktos od nich doznał jakiejkolwiek krzywdy jest na to rozwiazanie - zgłosic to szefowej i zapewniam was, ze wtedy mod, jesli faktycznie złamal regulamin zostanie ukarany. Chciałabym sie bardziej wypowiedziec, bo doszłam do ciekawych wnioskow, ale nie mam siły sie rozpisywac.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 11:22   #212
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Teoretyzuje i uogolniam
Aha. Szalenie sprawiedliwe Skoro żądasz sprawiedliwości, sama taka bądź.

Siedzę tu ponad 2 lata. Szmat czasu. Nie dzielę ludzi na modów i nie-modów. Raczej na takich, których zauważam i resztę jakoś nie zauważyłam jednak, by modzi straszyli chamstwem - w przeciwieństwie do niektórych userek czy userów. Wiadomo, nie wszędzie wchodzę, tam być może szefostwo pyszczy (choć nawet jeśli, to userzy pewnie zachowują się tak samo ).

To, co teraz tu czytam, to bicie piany, przepychanki dla zasady tylko. Zastanawia mnie jeszcze, ile czasu chcecie spędzić bezproduktywnie, na internetowej kłótni? Wakacje sa, nie lepiej zrobić coś miłego? Ja spadam na ploty przy piwku, bye
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 11:36   #213
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

niesmialo proponuje wzmianke w regulaminie odnosnie trolli mozna by dopisac cos takiego, ze kazdy, kto wypowie sie w watku trolla dostaje ostrzezenie. wtedy dziewczyny zglaszalyby zle posty, tematy bylby zamykany i nie byloby glupawki na 10 stron a potem niespodzianek w postaci ostrzezen.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 11:45   #214
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czytając wiele postów na temat wizażu pojawiały się właśnie przytyki,że mod może dużo,że nie jest karany.nie będę przytaczac wszystkich zarzutów,bo po co się powtarzać.
może to byłoby jakies rozwiązanie.pisząc inkognito i łamiąc prawo byłby traktowany tak samo jak inni urzytkownicy.może niektóre wizażanki nie czepiałyby się ICH wypowiedzi widząc,że to taka sama wizazanka jak reszta.
wszyscy wiemy,że osoba publiczna czyt.moderator jest na świeczniku i wiele łatek przykleja się im bez przyczyny.ot tak,bo to mod- ten zły stróż prawa.
To ze duzo jest takich glosow nie oznacza, ze to prawda.
Ile osob przed Kopernikiem wierzylo w uklad heliocentryczny?

Cytat:
Napisane przez sammira Pokaż wiadomość
Były kiedyś prowadzone takie badania, że studentów podzielono na więźniów i strażników. Ci drudzy tak wczuli się w rolę, że gnębili swoich kolegów coś w tym jest, że władza miesza człowiekowi w głowie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_wi%C4%99zienny

Cytat:
Napisane przez sammira Pokaż wiadomość
Tak, ale to nie znaczy, że trzeba taką osobę od razu skreślać. Powinien dostać drugą szansę, a nie być od razu tym złym.
Zazwyczaj nikt od razu bana stalego a nawet tymczasowego nie dostaje. Poza wyjatkowymi sytuacjami. Ostrzezenia koncza sie po jakims okresie i to od usera zalezy czy bedzie pracowac na nastepne. To wlasnie jest - wg mnie - zostawienie komus wolnego wyboru.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2008-07-08 o 11:48 Powód: kosmetyka;)
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 13:04   #215
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;8144951]Aha. Szalenie sprawiedliwe Skoro żądasz sprawiedliwości, sama taka bądź.

Siedzę tu ponad 2 lata. Szmat czasu. Nie dzielę ludzi na modów i nie-modów. Raczej na takich, których zauważam i resztę jakoś nie zauważyłam jednak, by modzi straszyli chamstwem - w przeciwieństwie do niektórych userek czy userów. Wiadomo, nie wszędzie wchodzę, tam być może szefostwo pyszczy (choć nawet jeśli, to userzy pewnie zachowują się tak samo ).

To, co teraz tu czytam, to bicie piany, przepychanki dla zasady tylko. Zastanawia mnie jeszcze, ile czasu chcecie spędzić bezproduktywnie, na internetowej kłótni? Wakacje sa, nie lepiej zrobić coś miłego? Ja spadam na ploty przy piwku, bye [/quote]
Nie podpuszczaj mnie
Powspominam dobrze osoby zbanowane, z podaniem nickow, czeka mnie to
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2261

Napisze cos zlego o osobach niezbanowanych, z podaniem nickow
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2229 - atak na inna uzytkowniczke
bez podania nicka https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2241 - atak na inna uzytkowniczke (na zasadzie domniemania o jaka uzytkowniczke chodzi).
Jakby nie bylo, punkty lub ban.

Nie wiem czy samo podanie linkow nie jest juz przewinieniem, bo moze mnie czekac to:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2245

No i widzisz, juz sie garne do pisanie szczegolowo i nieuogolniania.

Podaje ci przyklady akurat z tego jednego watku, bo od dawna jest on u mnie subskrybowany i mialam okazje go sledzic.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 13:07   #216
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
6. męcząca szata graficzna - naprawdę bardzo mocno się nad tym pochylamy i pracujemy w tle; Niedługo będą naprawdę duże zmiany kontentowe i graficzne.
7. katalog spożywczy - pracujemy nad dostępem zdjęć i opisów produktów Nie jest to niestety proste
Ago, możesz mniej-więcej powiedzieć, kiedy możemy spodziewać się tych zmian?
Swoją drogą, nie wiedziałam, że ta wizażowa zieleń jest aż tak męcząca Kolor jak kolor, modlę się tylko, żeby ta nowa szata nie była w jakichś neonowych, wściekłych kolorach, które aktualnie panują w modzie
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 13:16   #217
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

A no wlaśnie. Bo to ja poprosiłam na tym wątku o to odliczanie do miliona. A Maromavath dostała za to kartkę.. dlaczego?
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 13:17   #218
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Nie podpuszczaj mnie
Powspominam dobrze osoby zbanowane, z podaniem nickow, czeka mnie to
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2261

Napisze cos zlego o osobach niezbanowanych, z podaniem nickow
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2229 - atak na inna uzytkowniczke
bez podania nicka https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2241 - atak na inna uzytkowniczke (na zasadzie domniemania o jaka uzytkowniczke chodzi).
Jakby nie bylo, punkty lub ban.

Nie wiem czy samo podanie linkow nie jest juz przewinieniem, bo moze mnie czekac to:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2245

No i widzisz, juz sie garne do pisanie szczegolowo i nieuogolniania.

Podaje ci przyklady akurat z tego jednego watku, bo od dawna jest on u mnie subskrybowany i mialam okazje go sledzic.
Dla ciebie wypowiedzi niektórych były szczere, dla mnie chamskie. Dla Ciebie była ostra riposta dla mnie bezczelność. Dla Ciebie ostre, celne spostrzeżenia, dla mnie prostactwo. Dla Ciebie "ktoś się nie dał", a według mnie nikt nikogo na siłę nie trzyma. Dla Ciebie jest "wirtualne przytulanie", a dla mnie nie wygląda to jak przytulanie tylko jawne przytyki.
Widać każdy ma inną granicę i dla jednego coś jest akceptowalne, a dla innego nie.

Widzisz. Rejestrując się na wizażu akceptuje się regulamin. Jeśli ktoś nie ma zamiaru go akceptować niech się nie loguję. Prosta sprawa.

Ps. TAMARGOT nie dostała bana. No, chyba że coś przeoczyłam.

Przepraszam za użycie ostrych słów, ale chyba niektórym osobom trzeba wyłozyć przysłowiową "kawę na ławę". Bo same niektórych rzeczy nie zauważą.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 13:22   #219
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesli uwazacie, ze wizazowi sa potrzebne zmiany to sobie wejdzcie na 60-tki z plusem.
Tam to jest dopiera atmosfera. Ludzie sa mili i sympatyczni, az dosłownie chce sie tam udzielac. .
A ja się z tym zdaniem w 100% zgadzam.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 13:29   #220
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Nie podpuszczaj mnie
Powspominam dobrze osoby zbanowane, z podaniem nickow, czeka mnie to
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2261
Dobrze byłoby wspomniec poprzedni post tej userki:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2260
i zastanowić się dlaczego dostała bana...
Czy dopuszczalne jest sformuowanie "drogie hipokrytki"? To się nazywa szczerosc, nie chamstwo?
do czego zmierzamy? Czy tak mamy się do siebie zwracać?


Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Napisze cos zlego o osobach niezbanowanych, z podaniem nickow
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2229 - atak na inna uzytkowniczke
bez podania nicka https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2241 - atak na inna uzytkowniczke (na zasadzie domniemania o jaka uzytkowniczke chodzi).
Jakby nie bylo, punkty lub ban.
Atak na Fresę i na Tulipannę dotyczył nie tylko tych postów. Także dobrze byłoby przeczytyć wczesniejsze posty...

Tak ma wyglądac ta szczerość? Ten nowy, piekny wizaż?
Że będziemy sie sledzic po wątkach, wytykać sobie co i gdzie ktos pisze, że będziemy grupowo łazic za np. Fresą i niedwuznacznie się jej czepiać?
To ma byc ta szczerość, otwartość i dobre wychowanie?
To my takiego wizażu chcemy? I o to walczymy?
to ja bardzo dziękuję, ja protestuję.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy samo podanie linkow nie jest juz przewinieniem, bo moze mnie czekac to:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2245


To samo. Dobrze byłoby poczytac co wcześniej się w wątku działo.

Każda akcja wzbudza jakąś reakcję.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 13:32   #221
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
A ja się z tym zdaniem w 100% zgadzam.

Jako (teraz juz niezbyt częsty) uczestnik tego wątku, popieram
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 13:56   #222
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Zazwyczaj nikt od razu bana stalego a nawet tymczasowego nie dostaje. Poza wyjatkowymi sytuacjami.
A Izulka?
Ona dostala bana od razu.

Moim zdaniem na forum technicznym powinien byc temat, w ktorym wpisywano by za co i kto dostal bana.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:23   #223
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Swoją drogą, nie wiedziałam, że ta wizażowa zieleń jest aż tak męcząca Kolor jak kolor, modlę się tylko, żeby ta nowa szata nie była w jakichś neonowych, wściekłych kolorach, które aktualnie panują w modzie
no co Ty my z Luba sie smialysmy ze na poczatku jak ten kolor wprowadzili to byl caly watek na temat tego ze brzydki, ze meczy, ze "sraczkowaty" etc etc
a po czasie ... nikomu nie przeszkadza wiec jaki moral : ze czlowiek do wszystkiego sie przyzwyczai i z czasem mu nie przeszkadza, ani nie zauwaza
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:33   #224
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

A ja bym chciała żeby Fresa w końcu się wypowiedziała raz a porządnie na temat, który pośredio ją dotyczy. Bo według zbanowanych użytkowniczek to właśnie ona jest przyczyną kłotni na forum.

A własnie tutaj widać, kto się najbardziej do tego przyczynia. Szczególnie śmieszy mnie ten lincz za odliczanie do miliona.. W końcu napisała 34 posty na nim spośród swoich 17 000 Więc jest poprostu żałosna, śmieszna i jak mogła pokazać aż taki upadek intelektualny.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:40   #225
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
A ja bym chciała żeby Fresa w końcu się wypowiedziała raz a porządnie na temat, który pośredio ją dotyczy. Bo według zbanowanych użytkowniczek to właśnie ona jest przyczyną kłotni na forum.

A własnie tutaj widać, kto się najbardziej do tego przyczynia. Szczególnie śmieszy mnie ten lincz za odliczanie do miliona.. W końcu napisała 34 posty na nim spośród swoich 17 000 Więc jest poprostu żałosna, śmieszna i jak mogła pokazać aż taki upadek intelektualny.
nie wiem czy dobrze kojarze , jezeli nie to poprawcie mnie prosze ale zaczelo sie chyba od tego ze Fresiak wcisnela zly post i napisala prosto z mostu ze to zrobila.

a co do wytykania ze odlicza do miliona to ja to bym musiala byc zlinczowana dopiero , w koncu mowilam dzien dobry, co jadlam,co sluchalam i baa nawet witalam nowych na forum ja to dopiero jestem

forum to jest forum , czy sobie odlicza ktos do miliona, czy pisze co szamał na obiad, czy pokazuje swoje bicepsy to raczej jest sprawa danej osoby gdzie sie wypowiada, gdzie pisze i nie powinno to nikogo za przeproszeniem obchodzic , ale jak sie nie ma czego przyczepic to mozna widac i takich "po*******ek"
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2008-07-08 o 14:55 Powód: byk :/
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:42   #226
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Dla ciebie wypowiedzi niektórych były szczere, dla mnie chamskie. Dla Ciebie była ostra riposta dla mnie bezczelność. Dla Ciebie ostre, celne spostrzeżenia, dla mnie prostactwo. Dla Ciebie "ktoś się nie dał", a według mnie nikt nikogo na siłę nie trzyma. Dla Ciebie jest "wirtualne przytulanie", a dla mnie nie wygląda to jak przytulanie tylko jawne przytyki.
Widać każdy ma inną granicę i dla jednego coś jest akceptowalne, a dla innego nie.

Widzisz. Rejestrując się na wizażu akceptuje się regulamin. Jeśli ktoś nie ma zamiaru go akceptować niech się nie loguję. Prosta sprawa.

Ps. TAMARGOT nie dostała bana. No, chyba że coś przeoczyłam.

Przepraszam za użycie ostrych słów, ale chyba niektórym osobom trzeba wyłozyć przysłowiową "kawę na ławę". Bo same niektórych rzeczy nie zauważą.
Obrazasz mnie, inna uzytkowniczke, starasz sie to robic pokretnie, ale jednak to robisz. Gdyby to napisala np. Benito, juz dostalaby bana, pewnie gdybym ja byla... a niewazne, to nawet ty jako ty, dostalabys bana.
I jeszcze to przepraszam za ostre slowa. Litosci
Nazywaj rzeczy po imieniu, nie krec, nie owijaj w bawelne. Zdejmij te przybrudzone biale rekawiczki i wal prosto z mostu. Czego sie boisz? Bana? Bez obaw, to nie ty go dostaniesz. Twoje "granice akceptowalnosci" az tak cie ograniczaja?
Napisanie czegos pokretnie jest akceptowalne, a pisanie prosto z mostu jest zle? Ty nazwalabys kogos nie najlepiej wychowanym, ktos inny nazwalby chamem. Wychodzi wlasciwie na jedno i to samo, ale "nie najlepiej wychowany" brzmi wg. ciebie lepiej? Nie jest obrazliwe?
Czymze jest hipokryzja jesli nie naginaniem zasad w zaleznosci od sytuacji.

Edit: Wiesz, ja jestem w sumie tolerancyjna, prawie, jestem w stanie tolerowac chamstwo (granice chamstwa mam inne niz ty, nie nazwalabym chamstwem, tego, co ty w ten sposob okreslasz). A dlaczego jestem tolerancyjna "prawie"? Bo za cholere nie potrafie tolerowac hipokryzji i glupoty. Pewnie dlatego tak mnie mdli od czytania tych pseudoszczerych i pseudokulturalnych tekstow. Ze tez niektorym nie slizgaja sie paluszki po klawiaturze od tej calej wazeliny...
__________________


Edytowane przez misiapisia
Czas edycji: 2008-07-08 o 15:19 Powód: dopisek
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:45   #227
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
A Izulka?
Ona dostala bana od razu.

Moim zdaniem na forum technicznym powinien byc temat, w ktorym wpisywano by za co i kto dostal bana.
Jest wyszukiwarka?? JEST. Wystarczy troche twojej checi sama zobaczysz za co dostała bana i rowniez inne uzytkowniczki. Chciałam sama sie dowiedziec i nikogo sie nie pytałam, a za co, a dlaczego, a czemu tylko przeszukiwałam forum i czytałam wypowiedzi za co otrzymały bana. Zapewniam cie, ze za darmo na pewno nie.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:47   #228
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
nie wiem czy dobrze kojarze , jezeli nie to poprawcie mnie prosze ale zaczelo sie chyba od tego ze Fresiak wcisnela zly post i napisala prosto z mostu ze to zrobila.

a co do wytykania ze odlicza do miliona to ja to bym musiala byc zlinczowana dopiero , w koncu mowilam dzien dobry, co jadlam,co sluchalam i baa nawet witalam nowych na forum ja to dopiero jestem

forum to jest forum , czy sobie odlicza ktos do miliona, czy pisze co szamał na obiad, czy pokazuje swoje bicepsy to raczej chyba jest sprawa osoby gdzie sie wypowiada, gdzie pisze i nie powinno to nikogo za przeproszeniem obchodzic , ale jak sie nie ma czego przyczepic to mozna widac i takich "popierdulek"
No właśnie. Fakt że Fresa przyznała się do ZP ale to że go zglosiła to było jednak słuszne.

No więc Moee powinnaś być bardziej zlinczowana niż Fresa, bo jak mogłaś pisać Dzień dobry .. koszmar.

Poporstu strasznie mnie śmieszy cała ta sytuacja z Fresą. No ale to tylko MOJE zdanie Co do Twojej wypowiedzi zgadzam się z nią całkowicie.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 14:48   #229
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
A no wlaśnie. Bo to ja poprosiłam na tym wątku o to odliczanie do miliona. A Maromavath dostała za to kartkę.. dlaczego?
Pan Złosliwiec wyraznie uzasadnił za co dostala kartke i bana tymczasowego
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 14:54   #230
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Ale chyba nie na tym wątku.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 15:02   #231
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
no co Ty my z Luba sie smialysmy ze na poczatku jak ten kolor wprowadzili to byl caly watek na temat tego ze brzydki, ze meczy, ze "sraczkowaty" etc etc
a po czasie ... nikomu nie przeszkadza wiec jaki moral : ze czlowiek do wszystkiego sie przyzwyczai i z czasem mu nie przeszkadza, ani nie zauwaza
Wiem, że razem z Lubą żartowałyście Wnioskowałam jedynie na podstawie tego 6 punktu w poście Agi, bo w końcu ta zmiana grafiki musi być czymś spowodowana i dlatego pomyślałam, że o te męczenie chodzi
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 15:07   #232
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Ale chyba nie na tym wątku.
Odpowiedz sobie sama: Po co miałby sie tłumaczyc w tym watku, jesli uzasadnił swoja decyzje w watku gdzie sie podziały wizazanki, a nie kazdy lubi sie powtarzac . No co ty czego ty wymagasz, ze on bedzie latał po całym wizazu i kazdemu tłumaczyl dlaczego ktos dostal bana, albo punkty,
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 15:09   #233
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Wiem, że razem z Lubą żartowałyście Wnioskowałam jedynie na podstawie tego 6 punktu w poście Agi, bo w końcu ta zmiana grafiki musi być czymś spowodowana i dlatego pomyślałam, że o te męczenie chodzi
co do zmian w kolorystyce to wolałabym odcienie nie męczące wzroku.
co prawda zieleń jest uspokajająca dla oczu,to można wykożystac inny odcień.
dla mnie jako osoby słabo znającej j. angielski dobrze byłoby miec możliwość zmiany kolorystyki,ale w języku polskim. o to proszę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 15:25   #234
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Odpowiedz sobie sama: Po co miałby sie tłumaczyc w tym watku, jesli uzasadnił swoja decyzje w watku gdzie sie podziały wizazanki, a nie kazdy lubi sie powtarzac . No co ty czego ty wymagasz, ze on bedzie latał po całym wizazu i kazdemu tłumaczyl dlaczego ktos dostal bana, albo punkty,


No ale w tamtym wątku widze jedynie że karniaki za off. Albo ja ślepa jestem i nie umiem znaleść wypowiedzi o którą Ci chodzi.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 15:35   #235
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Odpowiedz sobie sama: Po co miałby sie tłumaczyc w tym watku, jesli uzasadnił swoja decyzje w watku gdzie sie podziały wizazanki, a nie kazdy lubi sie powtarzac . No co ty czego ty wymagasz, ze on bedzie latał po całym wizazu i kazdemu tłumaczyl dlaczego ktos dostal bana, albo punkty,
i dlatego dobrze by bylo zeby w jednym temacie napisac "ta osoba dostała bana za to i za to".
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 16:04   #236
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
i dlatego dobrze by bylo zeby w jednym temacie napisac "ta osoba dostała bana za to i za to".
Ja również jestem za tym
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:16   #237
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja również jestem za tym
ale cos takiego bylo w temacie 'ostre moderowanie forum Intymnie' tak samo Zlo w watku 'gdzie sa wizazanki' napisal, dlaczego benito dostala bana.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:07   #238
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A o kim mówisz?
Mówię o każdym, kto skreślany jest przez swoje przewinienie.

Dziękuję.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;8144951]
To, co teraz tu czytam, to bicie piany, przepychanki dla zasady tylko. Zastanawia mnie jeszcze, ile czasu chcecie spędzić bezproduktywnie, na internetowej kłótni? Wakacje sa, nie lepiej zrobić coś miłego? Ja spadam na ploty przy piwku, bye [/quote]

Obrażają mnie Twoje słowa, bo mnie dotykają. To, że mam inne zdanie niż Ty nie znaczy od razu, że przepycham się dla zasady, a moje posty są bezproduktywne.

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Dla ciebie wypowiedzi niektórych były szczere, dla mnie chamskie. Dla Ciebie była ostra riposta dla mnie bezczelność. Dla Ciebie ostre, celne spostrzeżenia, dla mnie prostactwo. Dla Ciebie "ktoś się nie dał", a według mnie nikt nikogo na siłę nie trzyma. Dla Ciebie jest "wirtualne przytulanie", a dla mnie nie wygląda to jak przytulanie tylko jawne przytyki.
Widać każdy ma inną granicę i dla jednego coś jest akceptowalne, a dla innego nie.
Za nazwanie kogoś hipokrytą poleciał ban, a Ty mówisz o innych w kategoriach: chamstwo, bezczelność, prostactwo.
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:27   #239
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
ale cos takiego bylo w temacie 'ostre moderowanie forum Intymnie' tak samo Zlo w watku 'gdzie sa wizazanki' napisal, dlaczego benito dostala bana.
Tak, ale odrębny wątek gdzie Zło by zamieszczał informacje kogo i za co zbanował byłby dobra alternatywą. Przecież nie wszyscy śledzą każdy wątek na bieżąco, a tu nagle zonk! lubiana osoba zbanowana.. i co wtedy się robi? Szuka po watkach co i dlaczego. A tak to wszystko byłoby w jednym miejscu.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:32   #240
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Tylko jeśli Złośliwcowi chciałoby się po każdym rozdanym banie meldować na wątku czemu i dlaczego po raz któryś (w końcu robi to zazwyczaj cytując wypowiedź użytkownika w danym wątku), to ja bym go podziwiała. Przecież wystarczy przejrzeć ostatnie posty użytkownika.

W ogóle dyskusja chyba zeszła na inny tor niż powinna.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 10:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.