Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-21, 06:56   #1171
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Ludzie rzadko kiedy dorabiają się idąc ścieżka naukowa. Niestety takie są realia. A pracodawcy wcale chętnie nie zatrudniają doktorów (pewnie też zależy od dziedziny). Mój kolega, który zrobił doktorat nie wykazuje go w CV. Robił go wyłącznie dla siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 07:02   #1172
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Dolczi a na jakiej zasadzie przez zmianę rządu tak dużo osób zwolnili? Ja też bym brała fundacje, mimo, że w tym roku są wybory. Musisz mieć środki do życia, a potem możesz dalej szukać.
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 07:10   #1173
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;8156382 1]Dolczi a na jakiej zasadzie przez zmianę rządu tak dużo osób zwolnili? Ja też bym brała fundacje, mimo, że w tym roku są wybory. Musisz mieć środki do życia, a potem możesz dalej szukać.[/QUOTE]



Zapewne nie dostali środków na działanie. Wiele fundacji ma ten problem odkąd rządzi PiS.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 08:13   #1174
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;8156382 1]Dolczi a na jakiej zasadzie przez zmianę rządu tak dużo osób zwolnili? Ja też bym brała fundacje, mimo, że w tym roku są wybory. Musisz mieć środki do życia, a potem możesz dalej szukać.[/QUOTE]Wiem, że muszę mieć środki. Gorzej gdy ta 2 firma odezwie się do piątku (jest szansa, gdy wyszłam do za drzwiami słyszałam jak ta jedna kobieta -przesłuchiwali mnie w 3 osoby- mówiła do dyrektora, że rewelacja), ja przyjmę ofertę, a w pn-wt odezwie się fundacja.

Fundacja wie jaką mam sytuację - oni podpisali z potencjalnym pracownikiem umowę przedwstępną, a ta osoba odmówiła im pracy tuż przed rozpoczęciem. Także sytuacja podobna do mojej, z tym że w drugą stronę. Oni potrzebują osoby na wczoraj. Praca w budżetówce z reguły jest stabilna, ale bez podwyżek. Znajdziesz w ciążę - etat czeka. Nadgodzin nie ma.

Rozmowa zarówno z fundacja jak i z firmą była miła. Ale te nadgodziny (możliwe, że bezpłatne) przez conajmniej kilka miesięcy mnie przerażają. Raz już pracowałam w godz. 7-21 i nigdy więcej. Z drugiej strony wraz z drugą przyjęta osoba po czasie będziemy dzielić się działką i decydować co chcemy robić. No i mogę stworzyć controlling od podstaw. Jest to spółka akcyjna w fazie wzrostu. Zaległości mają sporo stąd zwiększanie zatrudnienia. Taki misz-masz.
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Zapewne nie dostali środków na działanie. Wiele fundacji ma ten problem odkąd rządzi PiS.
Dokładnie tak jest.


Pytanie kluczowe - jak przetrzymać firmę żebym dała szansę fundacji w razie czego? Bo jak fundacja odmówi, to do tej firmy bym poszła gdyby mnie chcieli

W czwartek mam kolejną rozmowę o pracę. Muszę szukać dalej dopóki nikt nie da mi pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2018-02-21 o 08:22
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:02   #1175
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Jak przetrzymać?myślę że najłatwiej zakombinować z badaniami okresowymi-ze możesz je zrobić np dopiero w poniedziałek-wtorek itp. Dajesz sobie trochę czasu na fundacje

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Ja się trochę też wyżale. Powoli się rozglądam za czymś innym, ale przerażają mnie komentarze o firmach. Doskonale sobie zdaje sprawę, że w każdej firmie są jakieś problemy, ale zanim wysyłam cv przeglądam komentarze. Większość jest negatywna, z tego roku. Boje się wpakować w g...w mojej firmie też pisali dziwne rzeczy, ale brałam to niezbyt poważnie. Po przyjściu-100% prawdy. Jak widzę, ze kilka osób pisze, ze kołchoz, najniższa krajowa, nadgodziny-to ręka mi się zatrzymuje przed wysłaniem cv...nie wiem czy znajdę w miarę normalna firmę :-(
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:24   #1176
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Pytanie kluczowe - jak przetrzymać firmę żebym dała szansę fundacji w razie czego? Bo jak fundacja odmówi, to do tej firmy bym poszła gdyby mnie chcieli
Nie przetrzymuj . Zadzwoń do fundacji - powiedz jaka jest sytuacja. Że dostałaś ofertę z innej firmy, ale bardziej zależy Ci na pracy u nich i zapytaj, jakie są rokowania .

Jeśli fundacja nie da Ci odpowiedzi w piątek, to myślę, że nie będzie to nic strasznego, gdy po weekendzie zadzwonisz do firmy i powiesz im, że dostałaś lepszą ofertę .

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;8156707 6]Jak przetrzymać?myślę że najłatwiej zakombinować z badaniami okresowymi-ze możesz je zrobić np dopiero w poniedziałek-wtorek itp. Dajesz sobie trochę czasu na fundacje[/QUOTE]

Nie mam nic do takiej nieuczciwości - każdy ma swoje sumienie, ale nie oczekujmy, żeby wobec nas pracodawcy postępowali uczciwie, jak sami jako pracownicy kombinujemy.
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:45   #1177
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 09:48   #1178
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;8156707 6]Jak przetrzymać?myślę że najłatwiej zakombinować z badaniami okresowymi-ze możesz je zrobić np dopiero w poniedziałek-wtorek itp. Dajesz sobie trochę czasu na fundacje

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Ja się trochę też wyżale. Powoli się rozglądam za czymś innym, ale przerażają mnie komentarze o firmach. Doskonale sobie zdaje sprawę, że w każdej firmie są jakieś problemy, ale zanim wysyłam cv przeglądam komentarze. Większość jest negatywna, z tego roku. Boje się wpakować w g...w mojej firmie też pisali dziwne rzeczy, ale brałam to niezbyt poważnie. Po przyjściu-100% prawdy. Jak widzę, ze kilka osób pisze, ze kołchoz, najniższa krajowa, nadgodziny-to ręka mi się zatrzymuje przed wysłaniem cv...nie wiem czy znajdę w miarę normalna firmę :-([/QUOTE]Z jednej strony racja - z drugiej chcę być w porządku wobec nich. Skoro sama wymagam uczciwości od pracodawcy to powinno tak być i w drugą stronę.

Co do opinii w Internecie. Niestety często są prawdziwe. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia.
Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
Nie przetrzymuj . Zadzwoń do fundacji - powiedz jaka jest sytuacja. Że dostałaś ofertę z innej firmy, ale bardziej zależy Ci na pracy u nich i zapytaj, jakie są rokowania .

Jeśli fundacja nie da Ci odpowiedzi w piątek, to myślę, że nie będzie to nic strasznego, gdy po weekendzie zadzwonisz do firmy i powiesz im, że dostałaś lepszą ofertę .



Nie mam nic do takiej nieuczciwości - każdy ma swoje sumienie, ale nie oczekujmy, żeby wobec nas pracodawcy postępowali uczciwie, jak sami jako pracownicy kombinujemy.
Otóż to, chcę być w porządku. Co do telefonu - oni kontaktowali się ze mną mailowo. Jeśli na ich stronie jest telefon do osoby, z którą rozmawiałam to wypada dzwonić? Czy powinnam wysłać wtedy maila?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 10:23   #1179
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Ludzie rzadko kiedy dorabiają się idąc ścieżka naukowa. Niestety takie są realia. A pracodawcy wcale chętnie nie zatrudniają doktorów (pewnie też zależy od dziedziny). Mój kolega, który zrobił doktorat nie wykazuje go w CV. Robił go wyłącznie dla siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, to fakt. Chodziło mi bardziej o to, że praca naukowa to jednak coś uszlachetniającego (przynajmniej intelektualnie). To raczej nie jest na zasadzie "niewolnictwo i ucisk, bo muszę coś przeczytać w domu i jak mi źle".

Poza tyn ponawiam uwagę, że najdłużej pracujący znani mi ludzie to ci prowadzący własne interesy, zwłaszcza na początku, kiedy je rozkręcają. Tacy potrafią pracować po 15 godzin. Wtedy nie bardzo da się odpuścić, bo jak się samemu czegoś nie zrobi, to cały projekt się po prostu nie uda. Pewnie kiedy już im się rozkręci, będą mogli trochę odpuścić. Chociaż niektórym to zostaje już na zawsze. Szef mojego męża odpisuje na maile po minucie nawet w sobotę o północy.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 13:22   #1180
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Dolczi, a ta fundacja to środki unijne itd. bierze? Bo ja byłam na rozmowie w departamencie Marszałkowskiego, który zajmuje się funduszami unijnymi i dowiedziałam się, że sporo osób stamtąd ucieka, bo nikt nie wie, co będzie po 2020 roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 13:26   #1181
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Z jednej strony racja - z drugiej chcę być w porządku wobec nich. Skoro sama wymagam uczciwości od pracodawcy to powinno tak być i w drugą stronę.

Co do opinii w Internecie. Niestety często są prawdziwe. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia.Otóż to, chcę być w porządku. Co do telefonu - oni kontaktowali się ze mną mailowo. Jeśli na ich stronie jest telefon do osoby, z którą rozmawiałam to wypada dzwonić? Czy powinnam wysłać wtedy maila?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli masz numer to zadzwoń . Na pewno łatwiej przekazać zaangażowanie i szczerą chęć podczas rozmowy niż w mailu .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 13:37   #1182
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Dolczi, a ta fundacja to środki unijne itd. bierze? Bo ja byłam na rozmowie w departamencie Marszałkowskiego, który zajmuje się funduszami unijnymi i dowiedziałam się, że sporo osób stamtąd ucieka, bo nikt nie wie, co będzie po 2020 roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oni są fundacją szkoleniowo-doradczą. Doradzają, szkolą i rozliczają beneficjentów z tego co wiem.
Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
Jeśli masz numer to zadzwoń . Na pewno łatwiej przekazać zaangażowanie i szczerą chęć podczas rozmowy niż w mailu .
Chyba tak zrobię Jak tamci zadzwonią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2018-02-21 o 13:39
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 13:50   #1183
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Z fundacjami to często jest tak, że zatrudniają tylko na czas projektu, na który mają dofinansowanie. Często to nie są umowy bezterminowe. Ale też nie zawsze. Moja koleżanka w jednej z większych polskich fundacji miała jedną z lepszych pensji w jej życiu. Ale ta fundacja miała też stałe dotacje od państwa itp.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 14:01   #1184
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Z fundacjami to często jest tak, że zatrudniają tylko na czas projektu, na który mają dofinansowanie. Często to nie są umowy bezterminowe. Ale też nie zawsze. Moja koleżanka w jednej z większych polskich fundacji miała jedną z lepszych pensji w jej życiu. Ale ta fundacja miała też stałe dotacje od państwa itp.
Pierwsza umowa na 3 miesiące, 2 na rok. Kolejna - jak rząd nie cofnie dofinansowania - na czas nieokreślony. Ponoć przez 30 lat istnienia nie było zadnego zwolnienia, ale uczulają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 14:14   #1185
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Jak jest dofinansowanie rządowe, to powinno być w miarę stabilnie. To te unijne bywają zwykle na kilka lat, dopóki dany program operacyjny się nie skończy.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 15:18   #1186
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Jak jest dofinansowanie rządowe, to powinno być w miarę stabilnie. To te unijne bywają zwykle na kilka lat, dopóki dany program operacyjny się nie skończy.


Serio nie słyszałaś o tym, że obecny rząd tnie dofinansowania dla fundacji, które niekoniecznie są zgodne z jego linią programową? Ponton i Niebieska Linia tak straciły większość źródła finansowania.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 15:27   #1187
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Serio nie słyszałaś o tym, że obecny rząd tnie dofinansowania dla fundacji, które niekoniecznie są zgodne z jego linią programową? Ponton i Niebieska Linia tak straciły większość źródła finansowania.
Ja znam przypadek fundacji, w której mój kolega pracuje. Po objęciu władzy przez PiS - redukcja etatów z 42 do 6 osób. Stąd moje wątpliwości. Ta fundacja, do której startuję wspiera demokrację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2018-02-21 o 15:28
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 15:32   #1188
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja znam przypadek fundacji, w której mój kolega pracuje. Po objęciu władzy przez PiS - redukcja etatów z 42 do 6 osób. Stąd moje wątpliwości. Ta fundacja, do której startuję wspiera demokrację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
42 do 6-ciu? Nieźle. A jaka to była fundacja?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 15:33   #1189
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;81579771]42 do 6-ciu? Nieźle. A jaka to była fundacja?[/QUOTE]Nie wiem czy mogę takie dane ujawniać. Nie chcę by kolega miał nieprzyjemności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 16:02   #1190
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Serio nie słyszałaś o tym, że obecny rząd tnie dofinansowania dla fundacji, które niekoniecznie są zgodne z jego linią programową? Ponton i Niebieska Linia tak straciły większość źródła finansowania.
Owszem, kilka z kilku tysięcy, które takie dotacje pobierają. Większość działa, jak działała. Chyba że ta fundacja rzeczywiście ma w programie walkę z obecnym rządem, wtedy bym się martwiła.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 16:42   #1191
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mogę takie dane ujawniać. Nie chcę by kolega miał nieprzyjemności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nazwa mnie nie interesuje jeśli możesz, powiedz tylko, czym się zajmowała.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 17:20   #1192
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;81581516]Nazwa mnie nie interesuje jeśli możesz, powiedz tylko, czym się zajmowała.[/QUOTE]Zarządzanie, rozliczanie programów i projektów współfinansowanych ze środków UE.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-22, 10:18   #1193
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Dostałam wczoraj propozycję współpracy od jednej firmy (we wtorek miałam 3 rozmowy, w tej firmie mi nie odpowiadało - jawnie przyznali się, że nadgodziny są bezpłatne i nie ma kiedy ich odebrać).

Zadzwoniłam do fundacji - nie wiedzą, oni mogą jeszcze 2 tygodnie rekrutować. Mam czekać do wtorku. No to chyba nie potrzebują na wczoraj jak twierdzili. Dla mnie to znaczy, że nie chcą mnie.

Do firmy się nie dzwoniłam. Napisałam maila, że dostałam inną propozycję, ale ich oferta jest bardziej interesująca i chciałabym wiedzieć na czym stoję. Ciekawe czy mi odpiszą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2018-02-22 o 10:19
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 10:14   #1194
Darli
Raczkowanie
 
Avatar Darli
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 168
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Dziewczyny,

Mam pytanie, co do ustalania terminu rozmowy rekrutacyjnej, otóż zadzwonił do mnie Pan z firmy do której wysyłałam CV i zaprosił na rozmowę .. za 2 godziny. Myślicie, że to okej tak zapraszać na "za chwilę" ??
Darli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 10:22   #1195
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Darli Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Mam pytanie, co do ustalania terminu rozmowy rekrutacyjnej, otóż zadzwonił do mnie Pan z firmy do której wysyłałam CV i zaprosił na rozmowę .. za 2 godziny. Myślicie, że to okej tak zapraszać na "za chwilę" ??
Jeśli komuś zależy na szybkiej rekrutacji, to dlaczego nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 11:35   #1196
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Mój TŻ tak miał i przepracował w tej firmie później 7 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 11:53   #1197
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Mój TŻ tak miał i przepracował w tej firmie później 7 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miał ten przysłowiowy łut szczęścia, że firma naprawdę potrzebowała człowieka i go znalazła
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 11:56   #1198
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;81704686]Miał ten przysłowiowy łut szczęścia, że firma naprawdę potrzebowała człowieka i go znalazła[/QUOTE]To jak moja siostra. Dosłownie 10 minut po wysłaniu CV zadzwoniła babka, że wzięłaby ja nawet od zaraz. I do tej pory tam pracuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 12:55   #1199
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
To jak moja siostra. Dosłownie 10 minut po wysłaniu CV zadzwoniła babka, że wzięłaby ja nawet od zaraz. I do tej pory tam pracuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka to branża?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 12:56   #1200
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;81707571]Jaka to branża?[/QUOTE]Finansowa, biuro zajmuje się odzyskiwaniem podatku z zagranicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 21:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.