Mamusie lipcowe 2018 cz.III - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-25, 12:59   #631
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Sandam.na Youtube są ćwiczenia dla ciężarnych,fajne,ale tylko raz mi się udalo poćwiczyć. Po.porodzie zeszlo mi.do chyba 55lub 54kg.Karmiłam ,zdrowo.się odzywialam i.schudlam do 45 kg w ciągu 4 miesięcy
Boże mam nadzieję że moja waga też szybko wróci do normy! Nie wyobrażam sobie mieć dużo tkanki tłuszczowej jakoś mnie to odrzuca.. Dzięki Tobie mam dużo lepszy nastrój niż rano po wejsciu na wagę.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:05   #632
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cieszę się Sandam.

Ja planowalam ważyc 54 ,ale już mam 50,5.Waga po prostu leci w górę,nie obżeram się,więc chyba po prostu tak musi byc.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:10   #633
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Cieszę się Sandam.

Ja planowalam ważyc 54 ,ale już mam 50,5.Waga po prostu leci w górę,nie obżeram się,więc chyba po prostu tak musi byc.
Ja też absolutnie się nie obżeram, jem w miarę normalnie z tym że dodatkowo jem sporo owoców. Za to nie jem kolacji. Ale mam nadzieję że będzie dobrze zobaczę we wtorek czy gin coś powie na przybieranie na wadze.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:13   #634
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
Ja też absolutnie się nie obżeram, jem w miarę normalnie z tym że dodatkowo jem sporo owoców. Za to nie jem kolacji. Ale mam nadzieję że będzie dobrze zobaczę we wtorek czy gin coś powie na przybieranie na wadze.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Ile przytylas?

Ja między 4 a 5 kg,we wtorek rozpocznę 22 tydz.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:22   #635
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
jasne myślę, że każda z nas ma taką granicę, której nie chce przekroczyć




widziałam na żywo tylko jedną torbę skiphop w tkmaxxie i potwiedzam nie urywa, taka zwykła a się cenią



w najgorszym wypadku można farbować mój naturalny jest taki mysi, ani blond ani brąz i już od wielu lat farbuję wybieram te naturalne odcienie i większość zgaduje, że to mój naturalny kolor
No ba, pewnie bym się przeraziła gdybym doszła do 20 kg na przykład .
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:35   #636
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Ile przytylas?

Ja między 4 a 5 kg,we wtorek rozpocznę 22 tydz.
Koło 5kg na mojej wadze chociaż mam wątpliwości co do jej dokładności pomiarów. Zobaczę ile we wtorek pokaże waga u gina.. U mnie dopiero 19tydzien..

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:04   #637
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Kurcze, albo mi podbrzusze zrobiło się twarde jakiś skurcz , albo mała się tak ułożyła jakoś..podbrzusze twarde jak kamień od 2min,
Boli dość mocno. Wie któraś jak to rozróżnić?
Góra brzucha miękka.
A jak to mała to jak ja jakoś "przesunąć"??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 14:56   #638
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Blanka ja już mam na czubku głowy parenaście siwych i ich nie wyrywam bo mi fryzjerka powiedziała że jak będe wyrywać to będzie jeszcze gorzej ;p

Ja już od wtorku czuje jakby jakieś bulgotanie w brzuszku mam nadzieje że to Julka
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:59   #639
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
Ja też absolutnie się nie obżeram, jem w miarę normalnie z tym że dodatkowo jem sporo owoców. Za to nie jem kolacji. Ale mam nadzieję że będzie dobrze zobaczę we wtorek czy gin coś powie na przybieranie na wadze.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Czy to Ty pisałaś, że jesteś bardzo głodna w nocy? Chyba w ciąży nie powinnyśmy rezygnować z kolacji. Ja jedynie staram się nie jeść jej zbyt późno 19-20, gdzie zwykle w ostatnich latach jadałam bardzo późno po pracy, kończąc o 23.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Kurcze, albo mi podbrzusze zrobiło się twarde jakiś skurcz , albo mała się tak ułożyła jakoś..podbrzusze twarde jak kamień od 2min,
Boli dość mocno. Wie któraś jak to rozróżnić?
Góra brzucha miękka.
A jak to mała to jak ja jakoś "przesunąć"??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że u nas już skurcze przepowiadające są normalne. Chyba nic na to nie poradzisz
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 15:01   #640
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Czy to Ty pisałaś, że jesteś bardzo głodna w nocy? Chyba w ciąży nie powinnyśmy rezygnować z kolacji. Ja jedynie staram się nie jeść jej zbyt późno 19-20, gdzie zwykle w ostatnich latach jadałam bardzo późno po pracy, kończąc o 23.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------


Myślę, że u nas już skurcze przepowiadające są normalne. Chyba nic na to nie poradzisz
A to jest taki ból, że boli również kręgosłup tak jakby??
Wzięłam magnez i nospe..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 15:01   #641
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Czy to Ty pisałaś, że jesteś bardzo głodna w nocy? Chyba w ciąży nie powinnyśmy rezygnować z kolacji. Ja jedynie staram się nie jeść jej zbyt późno 19-20, gdzie zwykle w ostatnich latach jadałam bardzo późno po pracy, kończąc o 23.
Tak to ja jestem głodna w nocy ale nie podjadam, a wieczorem zawsze zjem jakiś jogurt ale na więcej nie mam apetytu. Ten głód mnie męczy w nocy jak mam bezsenne noce A od kilku dni budzę się tylko na siku i głodna nie jestem.. Sama nie mogę za sobą nadążyć..

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Sandam13
Czas edycji: 2018-02-25 o 15:03
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 15:07   #642
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Blanka ja już mam na czubku głowy parenaście siwych i ich nie wyrywam bo mi fryzjerka powiedziała że jak będe wyrywać to będzie jeszcze gorzej ;p

Ja już od wtorku czuje jakby jakieś bulgotanie w brzuszku mam nadzieje że to Julka
Kurczę, serio? Ale co będzie gorzej? Ja też kiedyś pytałam tak dla pewności, jak to jest z tym powiedzeniem, że na miejsce jednego wyrwanego siwego wyrastają dwa, to powiedziała, że to bez sensu, przecież wtedy siwi ludzie by rwali do bólu i mieli gęste czupryny, a jakoś nie mają

To pewnie to Gratki!

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
A to jest taki ból, że boli również kręgosłup tak jakby??
Wzięłam magnez i nospe..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm, na pewno różne kobiety różnie to odczuwają... Nie wiem z tym kręgosłupem. Może i tak, jeśli dana kobieta ma tendencję do skurczów krzyżowych. Bardzo mocno jakoś nie powinno boleć i szybko przejść.
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 15:37   #643
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Kurczę, serio? Ale co będzie gorzej? Ja też kiedyś pytałam tak dla pewności, jak to jest z tym powiedzeniem, że na miejsce jednego wyrwanego siwego wyrastają dwa, to powiedziała, że to bez sensu, przecież wtedy siwi ludzie by rwali do bólu i mieli gęste czupryny, a jakoś nie mają

To pewnie to Gratki!

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------


Hm, na pewno różne kobiety różnie to odczuwają... Nie wiem z tym kręgosłupem. Może i tak, jeśli dana kobieta ma tendencję do skurczów krzyżowych. Bardzo mocno jakoś nie powinno boleć i szybko przejść.
Chyba po nospie i magnezie przeszło.
To był taki ból po lewej stronie podbrzusza + twarde podbrzusze i w tym samym miejscu na kręgosłupie czułam,takie jak przy @ ucisk od kości ogonowa który idzie na lewą stronę i w tylek
Przy okresie zawsze tez tak miałam ucisk na kręgosłup który idzie w pośladki takie dziwne parcie.

Pierwszy raz tak miałam..
Straszne to było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2018-02-25 o 15:39
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 16:22   #644
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Zgadzam się z Folinka,nie wolno.się glodzic,w szczególności,że większość z Nas nie ma glukometru i nie wie,czy nie jest niedocukrzona,co jest niebezpieczne i.dla nas i dla naszych dzieci.
Dla przykładu,cukier na czczo powinnien być 70 i powyżej,jeśli jest inaczej,to ok 23 powinno się coś przekasic.Raz tylko tak mialam,zresztą to czuć i oznaką może być głód.


Blanka dobrze,że lepiej.Ja.kilka dni temu.mialam.skurcz,przest raszyłam się,bo złapał i bolało,zaraz puścił.

Zaliczylam dzisiaj drzemkę
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 16:30   #645
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Folinka,nie wolno.się glodzic,w szczególności,że większość z Nas nie ma glukometru i nie wie,czy nie jest niedocukrzona,co jest niebezpieczne i.dla nas i dla naszych dzieci.

Dla przykładu,cukier na czczo powinnien być 70 i powyżej,jeśli jest inaczej,to ok 23 powinno się coś przekasic.Raz tylko tak mialam,zresztą to czuć i oznaką może być głód.





Blanka dobrze,że lepiej.Ja.kilka dni temu.mialam.skurcz,przest raszyłam się,bo złapał i bolało,zaraz puścił.



Zaliczylam dzisiaj drzemkę

Oj ja rowniez spałam chyba 1,5 godziny. Ostatnio czesto mi sie zdarza w ciagu dnia. Chyba więcej odpoczynku potrzebuje.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 18:02   #646
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Ja te juz znalazlam kilka siwych włosów. Nie wyrywam, tylko nożyczkami przycinam jak najblizej głowy - podobno wtedy nie odorastają w tym miejscu nowe
Piekę chlebek moje Kochane, mmmmm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 18:04   #647
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Ja te juz znalazlam kilka siwych włosów. Nie wyrywam, tylko nożyczkami przycinam jak najblizej głowy - podobno wtedy nie odorastają w tym miejscu nowe
Piekę chlebek moje Kochane, mmmmm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepis z thermomisia?

Edytowane przez pola25
Czas edycji: 2018-02-25 o 18:05
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 18:06   #648
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Przepis z thermo. mixa?
Tak, ja zawsze ciasto wyrabiam w termisiu, ale mozna wykorzystac ten przepis w kazdym robocie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 18:15   #649
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Dzień dobry
My dziś mieliśmy intensywny dzień: rano poszliśmy do Kościoła, potem zakupy, w międzyczasie szybki obiad i przygotowywaliśmy się na przyjście gości.
Byli u nas znajomi z 3 miesięczną córeczką. Dziewczynka cudowna <3. Koleżanka ma mi podesłać listę rzeczy, które sprawdziły jej się w pielęgnacji i opiece nad małą Jak będą fajne rozwiązania to chętnie się podzielę A teraz czas na zasłużony odpoczynek.

Zrobiliśmy też z Tż zestawienie wózków, które oglądaliśmy i póki co chyba wygrywa Lonex prawdopodobnie odwiedzimy jeszcze jeden sklep i zrobimy też powtórną rundkę by zweryfikować całe nasze zestawienie, ale chyba najbardziej mnie przekonuje ten producent
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 19:06   #650
pozytywnaj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Dziewczynki gratuluję Wam ruchów. Gosia doczekałaś się 😍😍😍

Blanka to pewnie skurcze. Mnie też łapią 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pozytywnaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:10   #651
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 391
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Hahaha one mają taki specyficzny wzrok haha taki jak na drugim zdjęciu??

Ale ogólnie są to bardzo kochane, przyjacielskie i bardzo towarzyskie psy, czasem nawet za bardzo towarzyskie
Ale są też bardzo wymagające nie są typem, zajmę się sobą większość czasu (jak nasz labrador) potrzebują zainteresowania i nie dają o sobie zapomnieć
Zaczynają odnajdywac swój mózg dopiero jak koncza 2lata...do tego czasu to niemowlak, potem jakiś przeblyski inteligencji maja
Nasz dużo pracy nas kosztował, bo wzięliśmy go jak miał rok, ledwo na smyczy chodzil, podstawowych komend nie znał, z miski jadł tak dziko, bez umiaru, że szok..
Przez pierwsze ponad pół roku, praktycznie bez psa nie wychodzilismy, zabieralismy go ze sobą, albo jedno z nas zostało z nim w domu, drugie szło na zakupy... Bo miał taki lęk separacyjny..
Straszne uciekiniery z nich, uwielbiają kopać dziury ale odpukać jest już dużo dużo lepiej.
Dziur i ucieczek coraz mniej, a na spacerach jest już puszczany luzem ciężka to była praca,aby go ogarnąć ale było warto. Kocham tego kudlacza najbardziej na świcie, chociaż czasem mam ochotę go zakopać w ogródku Załącznik 7445381Załącznik 7445386

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha, Blanko, taaak, to dokładnie ten wzrok. Niby nic takiego, kiedy wiesz, że pies jest łagodny, ale kiedy leżysz sobie w łóżku a to bydlę siedzi nad tobą i wlepia gały w ten sposób, to jednak czujesz się odrobinę nieswojo :P
Znam problem psa, którego trzeba wychować - tak było z naszym. Wzięliśmy przybłędę bez znajomości specyfikacji rasy i to co przeżywaliśmy przez prawie 2 lata nie da się opisać. To był koszmar, jechałam na ziołowych uspokajaczach i piwie Skończyło się na klatce kennelowej i ostrej tresurze. Dziś Ludo ma chyba 6 lat i nadal energię szczeniaka, którego trzeba ostro pilnować. ALe wykonaliśmy kawał roboty i w końcu jest to pies, którego da się lubić.

P.s. a jak będę chciała swojego zakopać, to użyczysz ogródka?

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
summer właśnie dzisiaj też wolała jeść bo już nie pamiętam kiedy ostatnio po przebudzeniu byłam taaaaka głodna jak dzisiaj
Camelitos, no to ewidentnie berbeć się domagał żarełka


Folinko, samba niezłe określenie.
U mnie jutro stuknie 21. tydzień i faktycznie mam wrażenie, że z dnia na dzień mój Kazik jest coraz większy i silniejszy

Cytat:
Napisane przez monyaa108 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, no dzis to juz zbieram sie po obiedzie do szpitala. Niby jest lepiej, ale wczoraj przed polnoca cisnienie 160/100- to dlatego nie moge spac.
Blanka rozumiem emocje przy znajdowaniu siwych wlosow, ja znalazlam pierwszego w wieku 36 lat co niby normalne ale jakos bardzo mnie to przygnebilo. Jestem naturalna blondynka i tez chce zachowac jak najdluzej swoj kolor, teraz pojedynczych siwych wlosow nie widac.

Piszecie dziewczyny o wadze, ze bedziecie sie toczyc itd. A ja moge Wam pozazdroscic - jak przyjdzie Wam do glowy slowo wieloryb przy 50 czy 60kg, to dodam ze ja waze 90 kg i pewnie spokojnie do 100 dobije.

Odezwe sie jak wroce ze szpitala.
Monya, trzymaj się dziewczyno, będzie dobrze. A wątek wagowy też dla mnie obecnie niezrozumiały, bo ja może do setki nie dobiję, ale jak tak dalej pójdzie to blisko 80 kg będę Jakoś się z tym pogodziłam, naprawdę mam nadzieję, że będę mogła karmić piersią i dam radę pozbyć się tych kilogramów szybko i wrócę do wagi 50/53 kg.
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:15   #652
aandra
Raczkowanie
 
Avatar aandra
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez monyaa108 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, no dzis to juz zbieram sie po obiedzie do szpitala. Niby jest lepiej, ale wczoraj przed polnoca cisnienie 160/100- to dlatego nie moge spac.
Blanka rozumiem emocje przy znajdowaniu siwych wlosow, ja znalazlam pierwszego w wieku 36 lat co niby normalne ale jakos bardzo mnie to przygnebilo. Jestem naturalna blondynka i tez chce zachowac jak najdluzej swoj kolor, teraz pojedynczych siwych wlosow nie widac.

Piszecie dziewczyny o wadze, ze bedziecie sie toczyc itd. A ja moge Wam pozazdroscic - jak przyjdzie Wam do glowy slowo wieloryb przy 50 czy 60kg, to dodam ze ja waze 90 kg i pewnie spokojnie do 100 dobije.

Odezwe sie jak wroce ze szpitala.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 👍🏻

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Monya powodzenia!!!!

Sandam przy kp waga masakrycznie leci w dół,ale oczywiście przy normalnym.odżywianiu.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------


Ruchy mojej małej też się zmieniły,pewnie gdzieś się przemiescila.
Mój dzieć też coś za spokojny i już zaczęłam się martwić, ale jednak czuję już, że pływa 😁 może jak przyszły mrozy to się schowały te nasze dzieci? 😉


Co do wagi to u mnie nadal bez przybierania, od początku ciąży 5kg na minusie. Ale jak widzę, ile Wy ważycie, to się zastanawiam czym się przejmujecie 😉 przecież to bardzo dobra waga przy takim wzroście! Pamiętajcie, żeby się nie glodzic, bo to i tak w większości waga wody i reszty potrzebnej maluszkom ☺️

Miałam bardzo intensywny weekend i teraz leżę najedzona krewetkami, z zamiarem obejrzenia Harrego, bo w piątek nie zdążyłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:48   #653
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Dziewczyny juz mam dosc tych mdłości. Dzis prawie sie popłakałam tak mnie popołudniu męczyło. Ale zdecydowałam, odstawiam te witaminy ciążowe. Jutro ide kupic zwykły kwas foliowy i to bedzie wsyztsko. Musze zrobic przerwę i sprawdzić czy to one faktycznie tak mnie męczą. Juz dluzej nie dam rady.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 21:11   #654
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
Hahaha, Blanko, taaak, to dokładnie ten wzrok. Niby nic takiego, kiedy wiesz, że pies jest łagodny, ale kiedy leżysz sobie w łóżku a to bydlę siedzi nad tobą i wlepia gały w ten sposób, to jednak czujesz się odrobinę nieswojo
Znam problem psa, którego trzeba wychować - tak było z naszym. Wzięliśmy przybłędę bez znajomości specyfikacji rasy i to co przeżywaliśmy przez prawie 2 lata nie da się opisać. To był koszmar, jechałam na ziołowych uspokajaczach i piwie Skończyło się na klatce kennelowej i ostrej tresurze. Dziś Ludo ma chyba 6 lat i nadal energię szczeniaka, którego trzeba ostro pilnować. ALe wykonaliśmy kawał roboty i w końcu jest to pies, którego da się lubić.

P.s. a jak będę chciała swojego zakopać, to użyczysz ogródka?



Camelitos, no to ewidentnie berbeć się domagał żarełka


Folinko, samba niezłe określenie.
U mnie jutro stuknie 21. tydzień i faktycznie mam wrażenie, że z dnia na dzień mój Kazik jest coraz większy i silniejszy



Monya, trzymaj się dziewczyno, będzie dobrze. A wątek wagowy też dla mnie obecnie niezrozumiały, bo ja może do setki nie dobiję, ale jak tak dalej pójdzie to blisko 80 kg będę Jakoś się z tym pogodziłam, naprawdę mam nadzieję, że będę mogła karmić piersią i dam radę pozbyć się tych kilogramów szybko i wrócę do wagi 50/53 kg.
Ja wiedziałam, że beagle są specyficzne, nie wiedziałam że ten pies będzie tak "zaniedbany"
Ale teraz już jest dobrze czasem jeszcze mu cos odbije ale to bez porównania z tym co było.
Czasem jak sobie pomyślę, jakie życie bym miała spokojne gdybyśmy go nie mieli, zero obowiązków jedziesz gdzie chcesz, wracasz kiedy chcesz. Ale potem spojrzy na mnie swoimi oczkami przytuli się i już mam wyrzuty sumienia, że pomyślałam o tym jakby to było gdyby go nie było 😂

Jasne, że użycze 😂 dużo miejsca jeszcze.
Trochę zwłok już tam zakopanych naszych kotów i psów, ale wszystkie zmarły śmiercią naturalną przysięgam!! Haha 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 21:18   #655
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny juz mam dosc tych mdłości. Dzis prawie sie popłakałam tak mnie popołudniu męczyło. Ale zdecydowałam, odstawiam te witaminy ciążowe. Jutro ide kupic zwykły kwas foliowy i to bedzie wsyztsko. Musze zrobic przerwę i sprawdzić czy to one faktycznie tak mnie męczą. Juz dluzej nie dam rady.
Może to.rzeczywiście od witamin.
Pamiętaj ,aby nie.dopuszczac do uczucia glodu,jedz często.Mi.to.pomogło.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 21:25   #656
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Może to.rzeczywiście od witamin.

Pamiętaj ,aby nie.dopuszczac do uczucia glodu,jedz często.Mi.to.pomogło.

Tylko ze mnie mdli nawet po jedzeniu 🙁.
Jutro robie test bez witamin.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Jakie dawki tego kwasu trzeba brać w ciazy???
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 21:27   #657
aandra
Raczkowanie
 
Avatar aandra
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Tylko ze mnie mdli nawet po jedzeniu 🙁.
Jutro robie test bez witamin.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Jakie dawki tego kwasu trzeba brać w ciazy???
Jeśli nie masz problemu z wchłanianiem to 0,4 mg dziennie. Ja mam przyblokowane wchłanianie i mam brać 5mg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 22:16   #658
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Wchłania mi sie normalnie chyba wiec normalna dawkę bede brać. Dzieki!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 22:25   #659
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Takie same odczucia co Wy do posiadania psów ja mam w stosunku do dziecka fajnie się czyta o wychowaniu zwierzęcia gdy z tyłu głowy ma się obraz swojego niesfornego 1,5roczniaka

Ja dziś starałam się trochę odpocząć, bo chyba wczoraj przesadziłam z robotą i dziś nie miałam na nic siły. A teraz zamiast spać to ogladam tv.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 06:38   #660
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 391
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Ja wiedziałam, że beagle są specyficzne, nie wiedziałam że ten pies będzie tak "zaniedbany"
Ale teraz już jest dobrze czasem jeszcze mu cos odbije ale to bez porównania z tym co było.
Czasem jak sobie pomyślę, jakie życie bym miała spokojne gdybyśmy go nie mieli, zero obowiązków jedziesz gdzie chcesz, wracasz kiedy chcesz. Ale potem spojrzy na mnie swoimi oczkami przytuli się i już mam wyrzuty sumienia, że pomyślałam o tym jakby to było gdyby go nie było 😂

Jasne, że użycze 😂 dużo miejsca jeszcze.
Trochę zwłok już tam zakopanych naszych kotów i psów, ale wszystkie zmarły śmiercią naturalną przysięgam!! Haha 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Noo, wierzę Blanko, ja dzięki mojemu czuję się tak zahartowana, że ani kupy, ani fochy mi nie są straszne

Śmiercią naturalną powiadasz? "Naturalnie, zdzieliłam go w łeb łopatą i do piachu"

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny juz mam dosc tych mdłości. Dzis prawie sie popłakałam tak mnie popołudniu męczyło. Ale zdecydowałam, odstawiam te witaminy ciążowe. Jutro ide kupic zwykły kwas foliowy i to bedzie wsyztsko. Musze zrobic przerwę i sprawdzić czy to one faktycznie tak mnie męczą. Juz dluzej nie dam rady.
Karolina, moja teściowa mówi, że mdłości męczyły ją aż do samej porodówki. To kwestia hormonów, a odstawiając pewne suplementy/jedzenie, możesz zminimalizować dyskomfort. Przynajmniej ja tak myślę. Kiedy mnie męczyły mdłości na widok dużych pigułek albo np. chlorelli aż zieleniałam. Jeśli masz dobre wyniki to odstaw witaminy, ale pamiętaj o dobrej, lekkostrawnej diecie, żebyś przez te mdłości nie chudła i nie odmawiała sobie pokarmów.

P.s. a nie mówiłaś swojemu lekarzowi? W przypadku naprawdę silnych mdłości i wymiotów przepisuje lek....

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Takie same odczucia co Wy do posiadania psów ja mam w stosunku do dziecka fajnie się czyta o wychowaniu zwierzęcia gdy z tyłu głowy ma się obraz swojego niesfornego 1,5roczniaka

Ja dziś starałam się trochę odpocząć, bo chyba wczoraj przesadziłam z robotą i dziś nie miałam na nic siły. A teraz zamiast spać to ogladam tv.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja sobie wyobrażam, że dziecko to jednak co najmniej 1 lelvel wzwyż od niesfornego psa, ale mogę się mylić A z drugiej strony: dziecko raczej nie narobi na moje ubrania i w akcie wściekłości nie pogryzie mnie chyba?
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-11 14:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.