Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-25, 12:36   #3061
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Na Podkarpaciu, taki mały lokalny stok, ale jak na moje marne umiejętności to w sam raz tak przy okazji wyszło, bo jesteśmy akurat w okolicy na weekend.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super, takie dwa w jednym to lubie!!!

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Hello
śledzicie jeszcze wyprawę na K2? O rany, trzymam kciuki za Denisa



Ja też byłam w St. Petersburgu, i zakupy markowe tam absolutnie nie mają sensu, ceny mają wysokie. W ogóle na całym wschodzie kosmetyki mają dużo droższe niż u nas, więc shopping raczej


Właśnie dlatego ja się nie zdecydowałam na Smokey, tego samego mi brakowało w niej, poza tym mam mini Double Exposure ze Smashboxa i tam właśnie są takie bazowe maty i satyny, jaśniejsze a nie tylko takie intensywne.
Juz wczoraj czytalam co sie dzieje pod K2, straszne emocje musza tam byc...trzymam kciuki za bezpieczny powrot!

Ja wiem ze w zza wschodnia granica kosza strasznie za markowe rzeczy, ale ja lubie sobie cos z wyjazdow przywozic

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja bylam w Petersburgu ale kosmetyczne to tam slabe mieli rzeczy, ubraniowo lepsze, moja siostra chciala sobie kupic stroj kapielowy z Intimissimi, ale szkoda jej bylo rubli, wiec odpuscila. Po powrocie poszla do nas w PL do Intimissimi i kupila o polowe tanszy niz tam. Ja tam polecam bardziej zwiedzanie niz zakupy Ermitaz, Peterhof i Carskie Siolo no i kilkaset (!) innych palacow w samym Petersburgu jest ich ponad 180...
Aha i Rosjanie jedza gotowane ziemniaki na sniadanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to zazwyczaj taki pàradoks im mniej ludzie zarabiaja tym wyzsze ceny artykulow ze sredniej i wyzszej polki...ale musze cos kupic! Zwiedzanie obowiazkowo, srednio bedzie 14h na nogach, odpoczynek na rejsie pewnie. aby cos zjesc.
O ziemniakach akurat wiem, wiele lat temu pracowalam z Rosjanami , fajnych ludzi poznalam.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:28   #3062
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Hello
śledzicie jeszcze wyprawę na K2? O rany, trzymam kciuki za Denisa



Ja też byłam w St. Petersburgu, i zakupy markowe tam absolutnie nie mają sensu, ceny mają wysokie. W ogóle na całym wschodzie kosmetyki mają dużo droższe niż u nas, więc shopping raczej


Właśnie dlatego ja się nie zdecydowałam na Smokey, tego samego mi brakowało w niej, poza tym mam mini Double Exposure ze Smashboxa i tam właśnie są takie bazowe maty i satyny, jaśniejsze a nie tylko takie intensywne.
Wg mnie Smashbox zdecydowanie jako podstawa lepiej się sprawdzi i cena fajniejsza, ale chyba już jest nie do dostania te małe? Chociaż duże ze zniżką niewiele wiécej niż małe hudziaki wyjdą. Huda ma grubo przesadzone ceny niestety.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Od jutra do srody w Hebe promocja na tusze do rzęs 1+1 za 1 gr ( w ramach tej samej marki )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze trochę i sama taką promocję zrobię
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Te hudy są rewelacyjne!
W smokey niczego mi nie brakuje, ha!

W brązach dla mnie świetna jest sephorowa paletka ta ombre w skórzanym czy tam innym wężowym opakowaniu
Wiadomo co kto lubi, ja zamiast czarnego wolałabym beż Syforowa jednak do końca mi nie leżała i oddałam w kochające ręce. Mów mnie lepiej czy Nablę brać
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:29   #3063
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mega proste, a naprawdę pycha
Kurczak do cukinii pasuje super
Na pewno zrobię

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
dzisiaj w Home&You druga rzecz za 10zl. Oczywiście musiałam tam wejść i zamowic kolejna pościel ale przyda się bon na 100zł bo mam kilka drobnych rzeczy na oku. Mam nadzieje ze do dzisiejszych zakupow z kodem dolacza tez mi bony.
O, fajna promocja. Online też obowiązuje? I co to za bony?


Ja z boxa bym chciała tylko błyszczyk Givenchy, ale pewnie to akurat najbardziej chwytliwy towar

A tak w ogóle - zabijcie mnie. Drugi dzień leżę w łóżku z temperaturą. To jest jakiś koszmar. Może ktoś mnie podtruwa systematycznie Jeszcze nigdy tak nie miałam jak w tym roku.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:38   #3064
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry mroźno od rana





kurczak pasuje do wszystkiego (poza ananasem i innym słodkim sosem)

fajne promo !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Witam!

Martusiu jeszce raz dziekuję za kod do Philipsa

Gratuuję wszystkim boxów Never rozbiła bank 3 sztukami.

Mnie box nie skusił ale zamówienie z estee z zestawem i nowym prezentem juz tak
Jakby któraś nie chciała mascary Benefitu to chętnie ja jsetem chętna na deal
co kupilas w philipsie?
Cytat:
Napisane przez wayward Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o paletce Just Peachy? Kusi...
tez jestem ciekawa, bo wzielam ja z boxem i mam wątpliwości po tym co pisała Nikola......
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Na pewno zrobię



O, fajna promocja. Online też obowiązuje? I co to za bony?


Ja z boxa bym chciała tylko błyszczyk Givenchy, ale pewnie to akurat najbardziej chwytliwy towar

A tak w ogóle - zabijcie mnie. Drugi dzień leżę w łóżku z temperaturą. To jest jakiś koszmar. Może ktoś mnie podtruwa systematycznie Jeszcze nigdy tak nie miałam jak w tym roku.
tylko wczoraj była ta promo druga rzecz za 10zl, dzisiaj obowiazuja bony do każdego wydanego 100zl, dodaja do zamówienia bon na 100zl, baner jest na stronie.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:42   #3065
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
tylko wczoraj była ta promo druga rzecz za 10zl, dzisiaj obowiazuja bony do każdego wydanego 100zl, dodaja do zamówienia bon na 100zl, baner jest na stronie.
Ojej, szkoda, że się spóźniłam
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:46   #3066
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Oktawia, przepraszam dopiero dziś zauważyłam, że Ci nie odpisałam. Wzięłam ten model:

https://www.download.p4c.philips.com..._pss_polpl.pdf

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



O też zamówiłam, dobrze, że się załapałam na początkowe 159 dolarów, bo te 1199zł z Polskiej strony wygląda przerażająco Jestem ciekawa jak się to będzie sprawdzać

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



Jeśli to ta nowa wersja to ja się mogę pozbyć
Ta? http://www.sephora.pl/Zapachy/Dla-Ko...owana/P3229006

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



Chyba ta, ale wczoraj ją powąchałam i nie wiem czy chcę W ogóle nie czuję tego zapachu

Tutaj są 4 stopnie - czyli niby zimno, ale nie wieje i świeci słońce. Dłużej jest jasno - ciemno robi się dopiero koło 19, chociaż też później wstaje słońce. Musiałam zrobić rekonesans przed moją delegacją tutaj Generalnie polecam. Mają tu tańsze kosmetyki wysokopółkowe i zestawy takie, że myślałam, że skisnę jak to zobaczę. Flowerbomb zestaw który u nas chodzi po 480 zł, tutaj za 315 zł. Glamglow za 140 zł, Clarins za max. 2/3 ceny, Sisley za połowę do 2/3, to samo z Chanel. Gratisy takie, że kapcie spadają.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:49   #3067
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tutaj są 4 stopnie - czyli niby zimno, ale nie wieje i świeci słońce. Dłużej jest jasno - ciemno robi się dopiero koło 19, chociaż też później wstaje słońce. Musiałam zrobić rekonesans przed moją delegacją tutaj Generalnie polecam. Mają tu tańsze kosmetyki wysokopółkowe i zestawy takie, że myślałam, że skisnę jak to zobaczę. Flowerbomb zestaw który u nas chodzi po 480 zł, tutaj za 315 zł. Glamglow za 140 zł, Clarins za max. 2/3 ceny, Sisley za połowę do 2/3, to samo z Chanel. Gratisy takie, że kapcie spadają.
Wow! W jakim raju Ty jesteś?
Muszę kupić sislejowy krem, to chyba zabukuję bilet od razu
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 14:03   #3068
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wg mnie Smashbox zdecydowanie jako podstawa lepiej się sprawdzi i cena fajniejsza, ale chyba już jest nie do dostania te małe? Chociaż duże ze zniżką niewiele wiécej niż małe hudziaki wyjdą. Huda ma grubo przesadzone ceny niestety.

Jeszcze trochę i sama taką promocję zrobię


Wiadomo co kto lubi, ja zamiast czarnego wolałabym beż Syforowa jednak do końca mi nie leżała i oddałam w kochające ręce. Mów mnie lepiej czy Nablę brać
Nie mam nabli jeszcze juto powinnam mieć
Mnie się podobają kolory
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:06   #3069
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Chyba ta, ale wczoraj ją powąchałam i nie wiem czy chcę W ogóle nie czuję tego zapachu

Tutaj są 4 stopnie - czyli niby zimno, ale nie wieje i świeci słońce. Dłużej jest jasno - ciemno robi się dopiero koło 19, chociaż też później wstaje słońce. Musiałam zrobić rekonesans przed moją delegacją tutaj Generalnie polecam. Mają tu tańsze kosmetyki wysokopółkowe i zestawy takie, że myślałam, że skisnę jak to zobaczę. Flowerbomb zestaw który u nas chodzi po 480 zł, tutaj za 315 zł. Glamglow za 140 zł, Clarins za max. 2/3 ceny, Sisley za połowę do 2/3, to samo z Chanel. Gratisy takie, że kapcie spadają.
To daj znać, jak się nie zdecydujesz to oddam mamie
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:29   #3070
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość


co kupilas w philipsie?

tez jestem ciekawa, bo wzielam ja z boxem i mam wątpliwości po tym co pisała Nikola......

tylko wczoraj była ta promo druga rzecz za 10zl, dzisiaj obowiazuja bony do każdego wydanego 100zl, dodaja do zamówienia bon na 100zl, baner jest na stronie.
Macalam tylko testery trzech nowych palet TF i te dwie mniejsze to dla mnie porażka. Takie suche, osypujące się Wibo w ładnym opakowaniu. Ciezko nawet kolory sprawdzic. Chociaż do szybkiego denka może by się załapały, bo trzeba się namachać by wydobyć kolor. Nie wiem może przy normalnym, codziennym używaniu byłoby ok. O ile złota paletka jakościowo mi odpowiada, o tyle dwie pozostałe to jakaś pomyłka. Na plus pachną cudnie i opakowania są ładnie zrobione.
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Nie mam nabli jeszcze juto powinnam mieć
Mnie się podobają kolory
Myślałam, że pół wątku ma przemyślę jeszcze, może się wyprzeda
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:48   #3071
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Słyszałyście zeby Dior wycofywał podklad Nude?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 14:52   #3072
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Malinum Tak, ale zapraszam dopiero kiedy naucze sie wszystkiego o produktach
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:54   #3073
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

W ramach promo w D na makijaż malzon wczoraj kupił mi nowy podkład Bobbbi - próbka w pół dnia mnie przekonała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:55   #3074
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Słyszałyście zeby Dior wycofywał podklad Nude?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na poczatku lutego moje kolezanki byly na szkoleniach z Diora i nie bylo mowy o tym, zeby ten podklad mial byc wycofywany, ale czasem nawet przedstawiciele marek nie maja informacji A ktos w perfumerii Cie tak poinformowal?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 15:23   #3075
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Macalam tylko testery trzech nowych palet TF i te dwie mniejsze to dla mnie porażka. Takie suche, osypujące się Wibo w ładnym opakowaniu. Ciezko nawet kolory sprawdzic. Chociaż do szybkiego denka może by się załapały, bo trzeba się namachać by wydobyć kolor. Nie wiem może przy normalnym, codziennym używaniu byłoby ok. O ile złota paletka jakościowo mi odpowiada, o tyle dwie pozostałe to jakaś pomyłka. Na plus pachną cudnie i opakowania są ładnie zrobione. Myślałam, że pół wątku ma przemyślę jeszcze, może się wyprzeda
kurcze no to mnie nie pocieszylas chyba ja oddam
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 15:40   #3076
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W ramach promo w D na makijaż malzon wczoraj kupił mi nowy podkład Bobbbi - próbka w pół dnia mnie przekonała
Który, który? Taki dobry?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 15:46   #3077
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Który, który? Taki dobry?
Long Wear Weightless.
Dla mnie super jest, a dotychczas z żadnym Bobkiem nie było mojej cerze po drodze najbliżej był klasyczny Long Wear, ale nie grał do końca dobrze, a ten udał im sie jak rzadko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 15:55   #3078
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Long Wear Weightless.
Dla mnie super jest, a dotychczas z żadnym Bobkiem nie było mojej cerze po drodze najbliżej był klasyczny Long Wear, ale nie grał do końca dobrze, a ten udał im sie jak rzadko
https://www.douglas.pl/Makijaż-Twarz...uctEntryPoint=
ten, tak?
Napiszesz coś więcej o nim?
Mam bon na 40 zł do maja, ale musiałabym wziąć próbkę, a do D. mi ciągle nie po drodze, no i nigdy nie chcą mi zrobić
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 16:00   #3079
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Malinum Tak, ale zapraszam dopiero kiedy naucze sie wszystkiego o produktach
Ja się też szybko nie wybieram. Dopiero co się obkupiłam chociaż chciałabym te nowe paletki, na www już wykupione. Nie wiesz czy są w stacjo?
Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
kurcze no to mnie nie pocieszylas chyba ja oddam
Może Tobie się spodoba. Jednak polecam najpierw zmacac tester, bo tania nie jest. Sama chciałam tą ciemniejszą i zrezygnowałam. Ale ja mam specyficzny gust, palety z Tarte mi nie podchodzą, uwielbiam Estee niezbyt popularne na wątku, UD poza tą od Gwen też nie lubię. Także żadna ze mnie wyrocznia.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W ramach promo w D na makijaż malzon wczoraj kupił mi nowy podkład Bobbbi - próbka w pół dnia mnie przekonała
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 16:14   #3080
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
https://www.douglas.pl/Makijaż-Twarz...uctEntryPoint=
ten, tak?
Napiszesz coś więcej o nim?
Mam bon na 40 zł do maja, ale musiałabym wziąć próbkę, a do D. mi ciągle nie po drodze, no i nigdy nie chcą mi zrobić

Jak pisałam, jest lekki, ale kryje dosyć dobrze, poziom średni. Fajnie sie rozprowadza jajem i pędzlem. W nic nie wchodzi, nic nie podkreśla, nie wysusza skórek Nie robi tapety, jest a jakby go nie było. Trwały do zmycia. Nie powoduje świecenia nawet w strategicznych obszarach typu skrzydełka nosa, czoło. Dobrze wspilpracuje z pudrem i baza innych marek.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
UD poza tą od Gwen też nie lubię. Także żadna ze mnie wyrocznia.
Mnie tez Gwen nie podeszła i zbylam, a ud cienie ogólnie lubię. Dziwna ta Gwen była i tyle

__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 16:16   #3081
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Jak pisałam, jest lekki, ale kryje dosyć dobrze, poziom średni. Fajnie sie rozprowadza jajem i pędzlem. W nic nie wchodzi, nic nie podkreśla, nie wysusza skórek Nie robi tapety, jest a jakby go nie było. Trwały do zmycia. Nie powoduje świecenia nawet w strategicznych obszarach typu skrzydełka nosa, czoło. Dobrze wspilpracuje z pudrem i baza innych marek.
Niedobrze, faktycznie wygląda na ideał
Dziękuję za informację. Jak będę przy okazji w D., to spróbuję wziąć próbkę (albo się wymalować )
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 16:21   #3082
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Niedobrze, faktycznie wygląda na ideał
Dziękuję za informację. Jak będę przy okazji w D., to spróbuję wziąć próbkę (albo się wymalować )
No ja sie wzbraniałam przed testami, wmawiałam sobie, ze jak bobik, to mi nie podejdzie i tak, a tu proszę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 17:43   #3083
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

W media markt promocja na lokówkę Babyliss. Można dostać bon do D. na 100 lub 50 zł.

Screenshot_20180225-184126.png
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 17:55   #3084
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Która z Guerlain?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te w standardowej kolekcji paletki, tam jest chyba 5 czy 6 cieni.
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Na pewno zrobię



O, fajna promocja. Online też obowiązuje? I co to za bony?


Ja z boxa bym chciała tylko błyszczyk Givenchy, ale pewnie to akurat najbardziej chwytliwy towar

A tak w ogóle - zabijcie mnie. Drugi dzień leżę w łóżku z temperaturą. To jest jakiś koszmar. Może ktoś mnie podtruwa systematycznie Jeszcze nigdy tak nie miałam jak w tym roku.
Zdrowka
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W ramach promo w D na makijaż malzon wczoraj kupił mi nowy podkład Bobbbi - próbka w pół dnia mnie przekonała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 17:57   #3085
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 18:38   #3086
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Te w standardowej kolekcji paletki, tam jest chyba 5 czy 6 cieni.

Zdrowka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaraz je obczaję. Dobrze ze nie wzięłam tych Chanel w ciemno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 19:13   #3087
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras ma jeszcze kod Philipsa do oddania??
Ja też bym prosiła

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Na pewno zrobię



O, fajna promocja. Online też obowiązuje? I co to za bony?


Ja z boxa bym chciała tylko błyszczyk Givenchy, ale pewnie to akurat najbardziej chwytliwy towar

A tak w ogóle - zabijcie mnie. Drugi dzień leżę w łóżku z temperaturą. To jest jakiś koszmar. Może ktoś mnie podtruwa systematycznie Jeszcze nigdy tak nie miałam jak w tym roku.
Wracaj do zdrowia

Z tym podtruwaniem przypomniałam sobie jak mamę codziennie bolał brzuch, było jej niedobrze, a codziennie robiłam jej kaszę, owsiankę lub inne płatki z dodatkiem różnych orzechów. Co się lepiej poczuła, to ja dawałam jej te orzechy do innego jedzenia, bo są zdrowe przecież zdrowe. Chyba ze dwa tygodnie minęły zanim zorientowałyśmy się, że to ja ją niechcący podtruwam orzeszkami
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 19:26   #3088
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja sie wzbraniałam przed testami, wmawiałam sobie, ze jak bobik, to mi nie podejdzie i tak, a tu proszę


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Zdrowka
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wracaj do zdrowia

Z tym podtruwaniem przypomniałam sobie jak mamę codziennie bolał brzuch, było jej niedobrze, a codziennie robiłam jej kaszę, owsiankę lub inne płatki z dodatkiem różnych orzechów. Co się lepiej poczuła, to ja dawałam jej te orzechy do innego jedzenia, bo są zdrowe przecież zdrowe. Chyba ze dwa tygodnie minęły zanim zorientowałyśmy się, że to ja ją niechcący podtruwam orzeszkami
Dziękuję
Obawiam się, że to może być podobny przypadek, tylko muszę zdefiniować, co pełni u mnie rolę orzeszka
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 19:27   #3089
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja też bym prosiła

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------



Wracaj do zdrowia

Z tym podtruwaniem przypomniałam sobie jak mamę codziennie bolał brzuch, było jej niedobrze, a codziennie robiłam jej kaszę, owsiankę lub inne płatki z dodatkiem różnych orzechów. Co się lepiej poczuła, to ja dawałam jej te orzechy do innego jedzenia, bo są zdrowe przecież zdrowe. Chyba ze dwa tygodnie minęły zanim zorientowałyśmy się, że to ja ją niechcący podtruwam orzeszkami
Haha wcale nie śmieszne ale się usmiechnelam
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:02   #3090
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.64

Kliklam buty
Puma Suede Heart, czyli szefowa skusila, a wzielam ten sam kolor co Malenstwo
Te fuksjowe 20180225_210351.png

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-06 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.