Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-25, 20:03   #5041
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Taedio Haha szczęście miał tż. Dobrze, że szczęśliwie dotarliście do domu.

Devileek, Ami też padła szybko, a w dzień miał jedną drzemkę, uwaga, 4-godzinna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:05   #5042
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Mi też smakują ostatnio robiłam na wodzie i też były super




Ja właśnie myślę że te nocki są przez te jego nowe umiejętności które cwiczy bo w nocy jak się budzi to czasen się podnosi do czworaka . A w ciągu dnia co raz częściej próbuje się poruszać i załapał w końcu przesuwanie do przodu .

Choć pomimo tej ciężkiej nocy nie było tak źle dziś w ciągu dnia . Mam nadzieję że dziś będzie lepiej . Dziś zasnął w 10 minut


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo super! A jak z siadaniem? Niko teraz ciągle siada, jeszcze się nie przemieszcza
Trzymam kciuki za nockę. N usnął przy piersi, ale i tak pewnie się obudzi za 3h, a potem co godzinę. Na nim te nocki też się nie odbijają w ciągu dnia

Taedio hehe syn mały zdrajca, z mamą marudził, a z tatą spał

Xzora eh w wielkim skrócie, bo jak o tym myślę to od razu mam nerwa, mamy za krótkie pasy do tego fotelika.. Tż ma go oddać i pojedziemy do 8* w Poznaniu żeby nam dopasowali inny.


My dzisiaj mamy jakiś ciężki dzień. Jechaliśmy z Biedronki i prawie przed samym domem ktoś akurat potrącił mężczyznę. Tż poszedł pomóc, tam było z 5 osób, a dopiero jak Tż przyszedł to go ułożył w pozycji bezpiecznej, bo się krztusił krwią.. Poczekaliśmy aż wezwą pomoc i pojechaliśmy.
A potem wybuchł nam piccolo prosto w moje plecy, wszystko się kleiło, a korek przeleciał w miejscu gdzie 15sek wcześniej był Nikoś...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:08   #5043
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Dobry wieczór niedzielnie.

Mnie znowu dopadła dziś migrena gigant. Uratowała mnie wanna gorącej wody. Tz musiał przejąć N w trakcie karmienia, bo nie dałam rady jej uśpić. Właśnie zasnęła w wózku 😑

Możemy się pochwalić pierwszym ząbkiem 🙂 co prawda dopiero wychodzi ale już go czuć. Winowajca kataru i naszych nie przespanych nocy. I czuję że w najbliższym czasie się nie wyśpię, bo N nie wypuszcza piersi z ust albo śpi tylko na rękach 😪

Pestycyda ale jesteś chuchro🤭 Wojtuś słodziak 😊

Emmos niestety...
ja też nie wprowadzam glutenu specjalnie jakoś. N jakoś dostała kasze manne dwa razy ale nie specjalnie jej podeszła. Jadła też chleb a wczoraj trochę naleśnika.
Współczuję Waszych nocek🤨

Jon dlaczego będziecie kupować drugi fotelik?

Xzora gratuluję zakupu auta. fajnie jest spełniac marzenia, tz pewnie szczęśliwy 😊 Ty masz przechlapane z tym jedzeniem🙄

Mała, super prezent dla szwagra, pewnoe był wzruszony mega 🙂

Taedio, z Niko to naprawdę niezły gagatek. N też mi wstaje na równe nogi. Zanim zaczęła klelac już wstawała przy okazji wdrapywanis się na mnie. Teraz się szykuje do raczkowania 🙂

Devileek współczuję nocy 🙄

Muszę się pożalić, bo jest mi tak przykro mega. Moj brat jakiś czas temu trafił do szpitala. Wyobraźcie sobie ze zdążył wyjść do domu, dojść do siebie a ja się dowiedziałam o tym wczoraj przez przypadek jak zadzwoniłam do bratowej zapytać co u nich. Nikt, dosłownie nikt nie pomyślał żeby nam powiedzieć. Ja rozumiem że nic poważnego się nie działo ale wiedzieli wszyscy oprócz nas.
Wyprowadzlismy się 20 km od domu a tak jakbyśmy byli na końcu świata. Reszta rodzeństwa bardziej w skupieniu i wszyscy o wszystkim wiedzą a my jesteśmy zwyczajnie pomijani.
Mnie się nawet nie chce już nigdzie jeździć, bo my ciągle się gdzies z N włóczymy żeby wszystkich odwiedzić a do nas nawet nikt nie zadzwoni już nie mówię żeby przyjechac😔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:13   #5044
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora a samochód super! Czemu bie chcesz nim jeździć?

Carolles napisałam wyżej o foteliku
Gratuluję ząbka! Przykro że tak Was rodzina olewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:13   #5045
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Jon już doczytałam o foteliku, trzymam kciuki żeby udało się oddac.

Taedio może mama po prostu lepiej prowadzi 😎😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:24   #5046
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Oo super! A jak z siadaniem? Niko teraz ciągle siada, jeszcze się nie przemieszcza
Trzymam kciuki za nockę. N usnął przy piersi, ale i tak pewnie się obudzi za 3h, a potem co godzinę. Na nim te nocki też się nie odbijają w ciągu dnia

Taedio hehe syn mały zdrajca, z mamą marudził, a z tatą spał

Xzora eh w wielkim skrócie, bo jak o tym myślę to od razu mam nerwa, mamy za krótkie pasy do tego fotelika.. Tż ma go oddać i pojedziemy do 8* w Poznaniu żeby nam dopasowali inny.


My dzisiaj mamy jakiś ciężki dzień. Jechaliśmy z Biedronki i prawie przed samym domem ktoś akurat potrącił mężczyznę. Tż poszedł pomóc, tam było z 5 osób, a dopiero jak Tż przyszedł to go ułożył w pozycji bezpiecznej, bo się krztusił krwią.. Poczekaliśmy aż wezwą pomoc i pojechaliśmy.
A potem wybuchł nam piccolo prosto w moje plecy, wszystko się kleiło, a korek przeleciał w miejscu gdzie 15sek wcześniej był Nikoś...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No i nas przemieszczanie co raz lepiej dziś zaczal porządnie na FB jest filmik

Siadanie jeszcze cwiczy ra jak go położyłam na dywanie w takiej pozycji czworaczej to się podniósł do góry i usiadł ale mil trochę ułatwione przez to jak wtedy był posadzony wydaje mi się


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:45   #5047
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Emmos Ehh ten to zawsze ma szczęście
Uuu to Ami pospała

Jon juz teraz ma komitywę z ojcem
Współczuje kłótni z Tz mam nadzieje, że szybko sie pogódźcie, szkoda życia na kłótnie
Ale mieliście sytuacje! Dobrze, że Tz pomógł, nie wiem czemu ludzie nie chcą pomagać tylko sie gapia :/
Z tym piccolo to masakra!

Carolles współczuje migreny dobrze, że Tz przejął małą
Gratuluje ząbka
Eh przykra sytuacja z rodzina nie wiem co doradzić przytulam
Podoba mi sie to co piszesz o prowadzeniu!
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 20:59   #5048
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Xzora a samochód super! Czemu bie chcesz nim jeździć?

Carolles napisałam wyżej o foteliku
Gratuluję ząbka! Przykro że tak Was rodzina olewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Emmos Ehh ten to zawsze ma szczęście
Uuu to Ami pospała

Jon juz teraz ma komitywę z ojcem
Współczuje kłótni z Tz mam nadzieje, że szybko sie pogódźcie, szkoda życia na kłótnie
Ale mieliście sytuacje! Dobrze, że Tz pomógł, nie wiem czemu ludzie nie chcą pomagać tylko sie gapia :/
Z tym piccolo to masakra!

Carolles współczuje migreny dobrze, że Tz przejął małą
Gratuluje ząbka
Eh przykra sytuacja z rodzina nie wiem co doradzić przytulam
Podoba mi sie to co piszesz o prowadzeniu!
Dzięki doradzac tu raczej nie ma co 😐 ale dobrze ze się mogę tu chociaz wygadac.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 21:26   #5049
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalalam na mlecznym wsparciu taki tekst:

http://www.mlecznewsparcie.pl/2016/0...tawania-mleka/

Wynika z niego że winą "alergii" wysypek i zmian skórnych jest stan jesli matki. Ze szkodliwe substancje zamiast zostac usuniete z organizmu to tymi jelitami przenikają do krwi a stamtąd do mleka. Wtedy dziecko nie radząc sobie z tymi toksynami reaguje alergicznie. W sumie ma to sens. Chyba czas zająć sie również własnym zdrowiem...

Dobrze ze nie kazala Ci przejsc na żadną diete! Jak widzisz u nas nic to nie zmieniło. A jak czytam to u wiekszosci mam nic to nie daje

Alergolog mowil ze testow na alergie do 4 roku życia nie ma sensu robic bo dzieci mogą co chwile na inne pokarmy mieć alergie i nic nam ta wiedza nie daje w kwestii leczenia. Nie znam sie wiec nie bede podważać ani przytakiwac tej teorii.

A szukać pomocy zamierzam wlasnie czytając. Jest b.duzo badań dostepnych w internecie. Pod każdym madrze napisanym artykulem są źródła. Szukam i czytam. Doszlam do tego ze moze to być wlasnie wina stanu moich jelit. Poczytam jeszcze troche i uderzam z tą wiedzą do lekarza. Ciekawe co mi powie.
Dziękuję za tekst. Ciekawe.
Nie wiem co poza probiotykami może pomóc na jelita.
Może odrobaczenie? Ciekawe czy można przy karmieniu, chyba tak

To co piszesz o tekstach na alergię ma sens, ale z drugiej strony - tak samo alergia może się zmienić jeśli wykrylibyście ją teraz Twoją dietą eliminacyjną.


Nasza lekarka powiedziała, że skierowanie może nam dać tylko na morfologię, ale nie wiem co ona mogłaby wskazać
Powiedziała, że sami możemy zrobić sobie ige całkowite i ige swoiste (panel mieszany). I o ile to pierwsze może powiedzieć coś o tym czy zmiany są azs to to drugie chyba nie ma sensu, tak jak piszesz...

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Załóż sobie app na telefon tak jest najlepiej. Robisz swoje konto. Robisz sobie różne zakładki np. Przepisy dla maluszka, domowe wypieki etc. I jak zapisujesz jakiś artykuł czy przepis to dodajesz pod odpowiedni folder i wtedy tylko sobie wchodzisz i patrzysz co na dany czas Ci się podoba np.przepis na szarlotkę albo jakiś artykuł nt.sadzania na nocnik etc.
Ja uwielbiam to

Do tej pory p. kojarzył mi się tylko ze zdjęciami.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Calineczka, brawo za pełzanie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Calineczka
Hihi super że pelza Hugens tylko w około własnej osi.

My wczoraj byliśmy na wystawie prac mojego szwagra, moja sis załatwiła mu wystawę w galerii fotografii z okazji jego 40 urodzin. Nic nie wiedział, bym mega w szoku, wzruszył się bardzo. Były tam prace z ostatnich 20 lat nie wszystkie oczywiście potem w restauracji na kolacji, fajny wieczór.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super prezent!

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Moge napisac, że mały juz sprawnie raczkuje (do tej pory robił kilka „kroczków” i resztę pełzał) wspina mi sie na wszystko i klęczy. A jak sie na nas wspina to i na stopy wstaje
No i coraz sprawniej siada chociaż on woli sie przemieszczać niż siedzieć


Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Siada też z podparciem, coraz lepiej mu to wychodzi. Chyba przez to siadanie mamy tragiczne nocki, bo budzi się często co godzinę albo 30min po karmieniu..
W dodatku musimy jednak kupić inny fotelik samochodowy, mieliśmy przez to z Tż od rana mega spinę. Niedziela nam się nieciekawie zaczęła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z podparciem czyli jak? Rączkami się podtrzymuje?
Współczuję przeżyć...

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Chciałabym pochwalić się przespanymi nockami, ale nie ma czym☹️ myślałam, że jak te zęby wyszły to będzie lepiej, a tu d..a. Dziś od 1 wstawaliśmy co godzinę ☹️ o 4 już mi się wyć chciało. Jeszcze tż powiedział, że nie wie jak długo nosił małą i o której ją odłożył, bo to robi na nieświadomce..zestresował mnie tym tylko. W dodatku mam od rana taki bol w nadgarstku, ze chodzę o opasce. W ciągu dnia Amelcia jest grzeczna, a w nocy ciągły nagły płacz, na który pomagają tylko ręce...nawet nasz pies juz ma tego dosyć, bo odsypia całymi dniami.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Współczuję.
U nas niestety podobnie.
Od kilku nocy masakra Przebudza się już krótko po karmieniu Potem co chwilę i płacze jakby nie wiem co się działo Dzisiaj chyba z pół nocy był przy piersi bo tylko to pomagało. Ja już nie odkładam, odkłada tylko mąż bo to niezłe akrobacje są...

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Melduje że się odważyliśmy wrzucić Wojtka na plecy. Udało się za 4 razem, wyszło krzywo koszmarnie i bez tża nie dałabym rady.Załącznik 7446691
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Wojtuś zadowolony?

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Mnie znowu dopadła dziś migrena gigant. Uratowała mnie wanna gorącej wody. Tz musiał przejąć N w trakcie karmienia, bo nie dałam rady jej uśpić. Właśnie zasnęła w wózku 😑

Możemy się pochwalić pierwszym ząbkiem 🙂 co prawda dopiero wychodzi ale już go czuć. Winowajca kataru i naszych nie przespanych nocy. I czuję że w najbliższym czasie się nie wyśpię, bo N nie wypuszcza piersi z ust albo śpi tylko na rękach 😪

Taedio, z Niko to naprawdę niezły gagatek. N też mi wstaje na równe nogi. Zanim zaczęła klelac już wstawała przy okazji wdrapywanis się na mnie. Teraz się szykuje do raczkowania 🙂

Muszę się pożalić, bo jest mi tak przykro mega. Moj brat jakiś czas temu trafił do szpitala. Wyobraźcie sobie ze zdążył wyjść do domu, dojść do siebie a ja się dowiedziałam o tym wczoraj przez przypadek jak zadzwoniłam do bratowej zapytać co u nich. Nikt, dosłownie nikt nie pomyślał żeby nam powiedzieć. Ja rozumiem że nic poważnego się nie działo ale wiedzieli wszyscy oprócz nas.
Wyprowadzlismy się 20 km od domu a tak jakbyśmy byli na końcu świata. Reszta rodzeństwa bardziej w skupieniu i wszyscy o wszystkim wiedzą a my jesteśmy zwyczajnie pomijani.
Mnie się nawet nie chce już nigdzie jeździć, bo my ciągle się gdzies z N włóczymy żeby wszystkich odwiedzić a do nas nawet nikt nie zadzwoni już nie mówię żeby przyjechac😔
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję migreny.
Gratulacje ząbka i postępów!
Przykro mi z powodu sytuacji z rodziną 20 km to nie tak daleko przecież.


Młody wczoraj i dzisiaj w dzień był super! Nie jest zmęczony mimo kiepskich nocy i w dzień się bawi i szaleje. Śpi dalej mało.
Został pierwszy raz z dziadkami, na 3 godziny. Mąż się strasznie przejmował cały czas Randki nie było, ale chociaż spokojnie pozałatwialiśmy różne sprawy.
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 21:29   #5050
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Carolles, kiepska sprawa mi tez byłoby bardzo przykro gratuluje ząbka

Jon, o kurczę, nawet przez myśl mi nie przeszło ze mogłoby zabraknąć pasów! Mam nadzieje ze uda się wszystko załatwić bez problemów!

Taedio, a to Ci synek!!!!! Tata nudziarz, a na mamę może patrzeć godzinami niezle zakupy w smyku

Emmos, wow! 4 godziny?! Można oszaleć z nadmiaru wolnego czasu (żartowałam - nie można )



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 21:30   #5051
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Devileek, kciuki za nockę.

Taedio, Ci faceci zawsze mają szczęście

Emmos, Wojtek to chyba z 3 razy w życiu przespał 4h i to przypadkiem

Jon,lipa z tym fotelikiem. Nie wpadlabym na to że pasy mogą być za krótkie... Za to w sklepie Wam profesjonalnie dobiorą i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Ale mieliście przeżycia:/ aż tym mężczyzną wiecie co się stało?
Dobrze że Niko nie oberwał korkiem!

Carolles, przykro mi że tak rodzeństwo do Was podchodzi. Nie wiem jakie są między Wami relacje ale ja bym wprost powiedziała co mi leży na sercu!
Gratuluję ząbka. U nas była masakra 3-4 dni po przebiciu tak fest w nocy a potem już standard pobudki co 1,5-2h

Daliśmy W. mm ale źle chyba się za to zabraliśmy. Najpierw próbowałam przed kąpielą mu dać to się wkurzał i płakał. Po kąpieli też bardzo płakał bo już był zmęczony ale TŻ jakoś go nakarmilam. Wciągnął 100 ml i zasnął. Ja pojechałam do pacjenta a młody podobno budził się co 30 minut ale wystarczyło dać smoka. Szkoda że od razu TŻ go nie dokarmił bo wylał resztę mleka bo ewidentnie był niedojedzony... Takim sposobem standardowo 21.30 musiałam nakarmić cycem więc niczego nie oczekuje. Najważniejsze że jakiejś masakry nie zrobił bo ostatnio po karmieniu butelką miał takie gazy że wył godzine.

Padam. Dobrej nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 21:39   #5052
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Carolles zawsze możesz sie wygadać

Agg Haha tak bede to sobie tłumaczyć!

Pestycyda Oj tak nie wiem czemu :p

Kciuki za nockę!
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 21:57   #5053
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Minini, po prostu muszę spróbować żeby wiedzieć że zrobiłam już wszystko i móc spokojnie powiedzieć że mój syn po prostu mnie potrzebuje najbardziej na świecie w nocy i koniec ♥
Współczuję nieprzespanej nocy i szkoda że przez to nie uda się pojechać na deskę. Ale wy aktywni jesteście z mężem! Chyba co tydzień jeździcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem wiem, dlatego pisalam ze jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziec

A na deske co 2 tygodnie sie staramy pojechać ale nie zawsze wychodzi jak widać. Do Wisly, Ustronia czy Szczyrku mamy troche ponad godzinke drogi takze jest blisko!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Carolles - na Allegro widziałam Manducę z Alliexpres do kupienia od ręki.

Pestycyda - fajna taka kawka i przy okazji można zrobic zakupy w galerii. Brawa za silną wolę i nie skuszenie się na tort.

Co do jedzenia u mam - niby wszystko pode mnie było robione, wiec mam nadzieje, ze tylko nadmiar ksylitolu mi zaszkodził a z jedzeniem przewalone.

Minini - tez czytałam o nieszczelnych jelitach, ze przez nie przechodzą alergeny i ze probiotyki mogą pomoc. Gastrolog i alergolog twierdzą, ze nic sie z tym nie zrobi, ale raczej na fachowców to ja nie trafiłam. Niedawno skończyłam jeden priobiotyk, na pewno na dniach kupie kolejny.

Jakby ci jakis mądry lekarz coś zalecił na poprawę jelit to daj znac. Ja juz nie chce tracić czasu na kolejne wizyty.
Nie robiłam testów na celiakie.

Pestycyda - współczuje kataru u Wojtka. Moze to przez zeby? Kciuki, zeby szybko zniknął.

Mała! Super wieczor za wami. Ekstra prezent zrobiła twoja siostra szwagrowi.

Taedio - brawa dla synka za sprawne raczkowanie.

My rano byliśmy na basenie, a teraz robię rosol z kaczki.
Wczoraj M kupił samochód - Mercedes W124 coupe, rocznik 92 ja to nawet nie odważę sie go prowadzić.

Samantha - nawet plecaki z dobrych materiałów, porządnie uszyte kosztują kilkaset złotych, wiec ceny nosidła 350-500zl to standard. Jak nie chcesz wydawać kasy to moze to nosidło z Ali co ja mam?
https://m.aliexpress.com/item/328383...st.32838391030

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale bedziecie sie z Klaudia woziły limuzyną! Moj tata kiedys takie mial
Fajne jest!! No ale fakt - jak koles tak dbał to lęk wyjechać w deszczu

Badania na celiakie to chyba genetyczne tylko. Robilas z krwi przeciwko transglutaminazie tkankowej? Czy ta alergie na pszenice to masz poprostu z objawow stwierdzoną?

Jak cokolwiek sie dowiem od lekarzy o jelitach to dam znac oczywiscie!


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hej

Nie było mnie kilka dni, ale starałam się być na bieżąco.

Chciałabym pochwalić się przespanymi nockami, ale nie ma czym☹ myślałam, że jak te zęby wyszły to będzie lepiej, a tu d..a. Dziś od 1 wstawaliśmy co godzinę ☹ o 4 już mi się wyć chciało. Jeszcze tż powiedział, że nie wie jak długo nosił małą i o której ją odłożył, bo to robi na nieświadomce..zestresował mnie tym tylko. W dodatku mam od rana taki bol w nadgarstku, ze chodzę o opasce. W ciągu dnia Amelcia jest grzeczna, a w nocy ciągły nagły płacz, na który pomagają tylko ręce...nawet nasz pies juz ma tego dosyć, bo odsypia całymi dniami.

Poza tym zajęłam się organizacją chrzcin. Któraś z Was wrzucała kiedyś dekoracje na stół w tej tematyce, skąd to było zamawiane, pamięta ktoś może?

W tym tygodniu planuje podjechać do sklepu i poprzymierzać nosidła. W ofercie jest i kavka i tula. Miałam kupić tulę na amazon, bo mam darmowe bony, ale tam te nosidła są około 200zł droższe niż w sklepie. Więc chyba wolę wydać gotówkę, a za kupon wziąć coś innego.

Pestycyda i Morelle, ale ekstra spotkanie miałyście

Carolles, wiedzę, że niestety mamy więcej wspólnego ☹ (poza babcią i teściową)

Siil, współczuję wymiotów u córki.

Minini, Ami miała testy i wyszła jej alergia na żółtko. Od kiedy zminimalizowalam ich spożycie do minimum jej wymioty ustały. Przypadek?

Dziewczyny, które wprowadziły juz gluten, od czego zaczęłyście? Od kaszy manny? Planuję jutro startować z tematem.

Miłej niedzieli



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My chrzciny dopiero w sierpniu takze jeszcze nie mój temat

Co do glutenu to jesli w rodzinie nikt nie mial nadwrazliwosci ani celiakii to nie musisz specjalnym trybem wprowadzac glutenu do diety.

A jakie testy miala robione na alergie? Ile alergenow badanych? Super ze sie udalo znalesc alergen! Nasz alergolog z gory powiedzial ze to nie ma sensu w tym wieku robic testow wiec nie dyskutowalam..

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Raczej wciskarka 😆
To coś wciska musy w te tubki ale one są jednorazowe niestety 😏

Współczuje nocki :/


To ze zdjęcia to Infantino. Tula jest w linku
Wczoraj właśnie widziałam jak facet miał córeczkę mała zapięta przodem w nosidle jakimś i ona spała i tak wisiała se i fatalnie to wyglądało naprawdę 😐

Współczuje nocki :/


Brawa za postępy Wow


Dzięki bardzo fajnie wyglada to nosidło . MoZe się skuszę chociaż usilnie namawiam Tz na Tula . Może się uda go przekonać 😜
Niektóre są tam na sale ale te potem nie można oddać jakby co i się boje , ze może jest jakieś wadliwe czy coś i dlatego tak 😏



Prostota jest najlepsza i najpiękniejsza



Eh współczuje :/

Ja nie wprowadzam glutenu specjalnie. Tutaj się tego nie robi.
Dlatego ze celiakia to choroba pochodząca ze skandynawii. A gdzie tam usa...

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, współczuję nocki. Ja te nie ogarniam czasem rzeczywistości w nocy więc nie miej pretensji do tża.
Ja daję gluten prawie od początku. Pierwsza była chyba kasza manna.

Mała, placki wyglądają pysznie.

Melduje że się odważyliśmy wrzucić Wojtka na plecy. Udało się za 4 razem, wyszło krzywo koszmarnie i bez tża nie dałabym rady.Załącznik 7446691

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Brawo!! My odkad sprobowalismy to w domu tylko na plecach! Na spacerach w kieszonce bo nie mam odpowiedniej kurtki, ale ZA CHWILE WIOSNA wiec spacery rowniez beda na plecach


Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Mi też smakują ostatnio robiłam na wodzie i też były super




Ja właśnie myślę że te nocki są przez te jego nowe umiejętności które cwiczy bo w nocy jak się budzi to czasen się podnosi do czworaka . A w ciągu dnia co raz częściej próbuje się poruszać i załapał w końcu przesuwanie do przodu .

Choć pomimo tej ciężkiej nocy nie było tak źle dziś w ciągu dnia . Mam nadzieję że dziś będzie lepiej . Dziś zasnął w 10 minut


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli u nas to sie nalozylo - nowe umiejetnosci, zęby i drapanie sie po tych zmianach na buzi biedny... a ja go tu obwiniam i narzekam ze łazja nie spał

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
My niedawno wróciliśmy do domu. Odwożąc siostrę weszliśmy do moich rodziców, mały niezle szalał, wszędzie chodzi, włazi pod stolik kawowy, wspina sie na wszystko i wszystkich ani chwili spokoju! Małe ADHD

Teraz była szybka kąpiel i karmie na noc. Ciekawe jak bedzie spał jak w aucie spał prawie 3h. Tz sie dzisiaj nudził w aucie
Zawsze tak jest z matka foch a u tatusia grzeczny. A potem slyszysz - co Ty chcesz od tego dziecka? Zobacz jaki spokojny...

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Oo super! A jak z siadaniem? Niko teraz ciągle siada, jeszcze się nie przemieszcza
Trzymam kciuki za nockę. N usnął przy piersi, ale i tak pewnie się obudzi za 3h, a potem co godzinę. Na nim te nocki też się nie odbijają w ciągu dnia

Taedio hehe syn mały zdrajca, z mamą marudził, a z tatą spał

Xzora eh w wielkim skrócie, bo jak o tym myślę to od razu mam nerwa, mamy za krótkie pasy do tego fotelika.. Tż ma go oddać i pojedziemy do 8* w Poznaniu żeby nam dopasowali inny.


My dzisiaj mamy jakiś ciężki dzień. Jechaliśmy z Biedronki i prawie przed samym domem ktoś akurat potrącił mężczyznę. Tż poszedł pomóc, tam było z 5 osób, a dopiero jak Tż przyszedł to go ułożył w pozycji bezpiecznej, bo się krztusił krwią.. Poczekaliśmy aż wezwą pomoc i pojechaliśmy.
A potem wybuchł nam piccolo prosto w moje plecy, wszystko się kleiło, a korek przeleciał w miejscu gdzie 15sek wcześniej był Nikoś...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mieliscie przygody! Kciuki za wymiane fotelika

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Dobry wieczór niedzielnie.

Mnie znowu dopadła dziś migrena gigant. Uratowała mnie wanna gorącej wody. Tz musiał przejąć N w trakcie karmienia, bo nie dałam rady jej uśpić. Właśnie zasnęła w wózku 😑

Możemy się pochwalić pierwszym ząbkiem 🙂 co prawda dopiero wychodzi ale już go czuć. Winowajca kataru i naszych nie przespanych nocy. I czuję że w najbliższym czasie się nie wyśpię, bo N nie wypuszcza piersi z ust albo śpi tylko na rękach 😪

Pestycyda ale jesteś chuchro🤭 Wojtuś słodziak 😊

Emmos niestety...
ja też nie wprowadzam glutenu specjalnie jakoś. N jakoś dostała kasze manne dwa razy ale nie specjalnie jej podeszła. Jadła też chleb a wczoraj trochę naleśnika.
Współczuję Waszych nocek🤨

Jon dlaczego będziecie kupować drugi fotelik?

Xzora gratuluję zakupu auta. fajnie jest spełniac marzenia, tz pewnie szczęśliwy 😊 Ty masz przechlapane z tym jedzeniem🙄

Mała, super prezent dla szwagra, pewnoe był wzruszony mega 🙂

Taedio, z Niko to naprawdę niezły gagatek. N też mi wstaje na równe nogi. Zanim zaczęła klelac już wstawała przy okazji wdrapywanis się na mnie. Teraz się szykuje do raczkowania 🙂

Devileek współczuję nocy 🙄

Muszę się pożalić, bo jest mi tak przykro mega. Moj brat jakiś czas temu trafił do szpitala. Wyobraźcie sobie ze zdążył wyjść do domu, dojść do siebie a ja się dowiedziałam o tym wczoraj przez przypadek jak zadzwoniłam do bratowej zapytać co u nich. Nikt, dosłownie nikt nie pomyślał żeby nam powiedzieć. Ja rozumiem że nic poważnego się nie działo ale wiedzieli wszyscy oprócz nas.
Wyprowadzlismy się 20 km od domu a tak jakbyśmy byli na końcu świata. Reszta rodzeństwa bardziej w skupieniu i wszyscy o wszystkim wiedzą a my jesteśmy zwyczajnie pomijani.
Mnie się nawet nie chce już nigdzie jeździć, bo my ciągle się gdzies z N włóczymy żeby wszystkich odwiedzić a do nas nawet nikt nie zadzwoni już nie mówię żeby przyjechac😔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem jak sie czujesz. Smutne to.. ja z moim bratem tez prawie stracilam kontakt odkąd zamieszkał ze swoją nieżoną. Baaardzo mi go brakuje, a mielismy zawsze b.dobre relacje. Przytulam Cie

My dzis zamiast wyjazdu na deske pojechalismy do galerii.. masakra. Niedziela w sklepach. Nie lubie tak spedzac niedzieli. No ale na deske zaspaliśmy, a na zewn. -12 w dzień wiec dlugie spacery odpadly.
Kupilismy sobie nowe rekawice na snowbord, starszakowi spodnie snowbordowe. Ja 3 pary majtek koronkowych wkoncu moj tylek jakotako wygląda i prezent dla chrześniaka - wielkiego dinozaura.
Chlopaki w miedzyczasie byli w "kolejkowie" straszak zachwycony!


Jutro druga sesja milutkich masaży na moje zastane mieśnie ahh z jaką przyjemnością tam jutro pójde
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 22:12   #5054
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za tekst. Ciekawe.
Nie wiem co poza probiotykami może pomóc na jelita.
Może odrobaczenie? Ciekawe czy można przy karmieniu, chyba tak

To co piszesz o tekstach na alergię ma sens, ale z drugiej strony - tak samo alergia może się zmienić jeśli wykrylibyście ją teraz Twoją dietą eliminacyjną.


Nasza lekarka powiedziała, że skierowanie może nam dać tylko na morfologię, ale nie wiem co ona mogłaby wskazać
Powiedziała, że sami możemy zrobić sobie ige całkowite i ige swoiste (panel mieszany). I o ile to pierwsze może powiedzieć coś o tym czy zmiany są azs to to drugie chyba nie ma sensu, tak jak piszesz...



Do tej pory p. kojarzył mi się tylko ze zdjęciami.






Super prezent!





Z podparciem czyli jak? Rączkami się podtrzymuje?
Współczuję przeżyć...


Współczuję.
U nas niestety podobnie.
Od kilku nocy masakra Przebudza się już krótko po karmieniu Potem co chwilę i płacze jakby nie wiem co się działo Dzisiaj chyba z pół nocy był przy piersi bo tylko to pomagało. Ja już nie odkładam, odkłada tylko mąż bo to niezłe akrobacje są...


Super! Wojtuś zadowolony?


Współczuję migreny.
Gratulacje ząbka i postępów!
Przykro mi z powodu sytuacji z rodziną 20 km to nie tak daleko przecież.


Młody wczoraj i dzisiaj w dzień był super! Nie jest zmęczony mimo kiepskich nocy i w dzień się bawi i szaleje. Śpi dalej mało.
Został pierwszy raz z dziadkami, na 3 godziny. Mąż się strasznie przejmował cały czas Randki nie było, ale chociaż spokojnie pozałatwialiśmy różne sprawy.
Podczas kp nie mozna sie odrobaczac.

Co do mojej diety to nie ma ona na celu znalezienia alergenu ktory uczula tylko wygojenje sie tych zmian. Ma straszną tą buzie naprawde po miesiącu jesli bedzie poprawa to mam wprowadzac po kolei zakazane teraz produkty. Jesli nir bedzie poprawy to zaprasza na kolejną wizyte i bedziemy myslec dalej.
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 03:08   #5055
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, współczuję nocki. Ja te nie ogarniam czasem rzeczywistości w nocy więc nie miej pretensji do tża.
Ja daję gluten prawie od początku. Pierwsza była chyba kasza manna.

Mała, placki wyglądają pysznie.

Melduje że się odważyliśmy wrzucić Wojtka na plecy. Udało się za 4 razem, wyszło krzywo koszmarnie i bez tża nie dałabym rady.Załącznik 7446691

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podziwiam w ogóle wszystkich którzy chustuja 😍

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny. Jutro dam kaszę mannę, mam nadzieję, że Brdzie dobrze.

Pestycyda, Wojtuś jaki wpatrzony w Ciebie Z tż to bardziej się boję, żeby krzywdy młodej nie wyrządził w jakimś półśnie.

Sam, mnie się bardzo podoba z tuli taki wzór róż z łabądkami ale nie widzę mojego przypakowanego męża z tym nosidłem więc pewnie kupimy jakieś neutralne

Odczuwalna temp. w Lodzi w tej chwili to -14. Brrrr!




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Wczoraj uparowałam dla Ami taką zupkę bazę, marchewka, ziemniaki, pietruszka, olej z pestek winogron. Poporcjowałam i zamroziłam, będę wyciągać co jakiś czas i dorzucać różne mięsa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój Tz raczej nie będzie nosił małego w nosidle także ja mogę sobie nawet cały różowy kupić 😆😜

Ja niecierpie kaszy manny . Wkurza mnie jej gotowanie No i musiałabym specjalnie w polskim sklepie kupować jeździć .
Ja daje kasze jęczmienna i orkiszowa . Starszakowi dawałam Holle orkiszowa ale drogo wychodziło zamawiać z UK 😏

Kupiłam dziś włoski makaron Orzo i zamierzam dawać Maxiowi. Starszak uwielbiał takie kluseczki maciupkie.
Kupiłam tez mieszankę zbóż /kasz quinoa biała i czerwona, jaglana i gryczana. Jestem ciekawa jak to będzie się gotować bo jaglana się gotuje dość długo , a quinoa szybciutko .
Próbowałam dać Maxiowi kasze amarantusa moja ulubiona , ale nie podpasowala mu. Dam mu z jakimś owocem następnym razem muszę go trochę wziąć sposobem 😜

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Oo super! A jak z siadaniem? Niko teraz ciągle siada, jeszcze się nie przemieszcza
Trzymam kciuki za nockę. N usnął przy piersi, ale i tak pewnie się obudzi za 3h, a potem co godzinę. Na nim te nocki też się nie odbijają w ciągu dnia

Taedio hehe syn mały zdrajca, z mamą marudził, a z tatą spał

Xzora eh w wielkim skrócie, bo jak o tym myślę to od razu mam nerwa, mamy za krótkie pasy do tego fotelika.. Tż ma go oddać i pojedziemy do 8* w Poznaniu żeby nam dopasowali inny.


My dzisiaj mamy jakiś ciężki dzień. Jechaliśmy z Biedronki i prawie przed samym domem ktoś akurat potrącił mężczyznę. Tż poszedł pomóc, tam było z 5 osób, a dopiero jak Tż przyszedł to go ułożył w pozycji bezpiecznej, bo się krztusił krwią.. Poczekaliśmy aż wezwą pomoc i pojechaliśmy.
A potem wybuchł nam piccolo prosto w moje plecy, wszystko się kleiło, a korek przeleciał w miejscu gdzie 15sek wcześniej był Nikoś...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra 😱
Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Dobry wieczór niedzielnie.

Mnie znowu dopadła dziś migrena gigant. Uratowała mnie wanna gorącej wody. Tz musiał przejąć N w trakcie karmienia, bo nie dałam rady jej uśpić. Właśnie zasnęła w wózku 😑

Możemy się pochwalić pierwszym ząbkiem 🙂 co prawda dopiero wychodzi ale już go czuć. Winowajca kataru i naszych nie przespanych nocy. I czuję że w najbliższym czasie się nie wyśpię, bo N nie wypuszcza piersi z ust albo śpi tylko na rękach 😪

Pestycyda ale jesteś chuchro🤭 Wojtuś słodziak 😊

Emmos niestety...
ja też nie wprowadzam glutenu specjalnie jakoś. N jakoś dostała kasze manne dwa razy ale nie specjalnie jej podeszła. Jadła też chleb a wczoraj trochę naleśnika.
Współczuję Waszych nocek🤨

Jon dlaczego będziecie kupować drugi fotelik?

Xzora gratuluję zakupu auta. fajnie jest spełniac marzenia, tz pewnie szczęśliwy 😊 Ty masz przechlapane z tym jedzeniem🙄

Mała, super prezent dla szwagra, pewnoe był wzruszony mega 🙂

Taedio, z Niko to naprawdę niezły gagatek. N też mi wstaje na równe nogi. Zanim zaczęła klelac już wstawała przy okazji wdrapywanis się na mnie. Teraz się szykuje do raczkowania 🙂

Devileek współczuję nocy 🙄

Muszę się pożalić, bo jest mi tak przykro mega. Moj brat jakiś czas temu trafił do szpitala. Wyobraźcie sobie ze zdążył wyjść do domu, dojść do siebie a ja się dowiedziałam o tym wczoraj przez przypadek jak zadzwoniłam do bratowej zapytać co u nich. Nikt, dosłownie nikt nie pomyślał żeby nam powiedzieć. Ja rozumiem że nic poważnego się nie działo ale wiedzieli wszyscy oprócz nas.
Wyprowadzlismy się 20 km od domu a tak jakbyśmy byli na końcu świata. Reszta rodzeństwa bardziej w skupieniu i wszyscy o wszystkim wiedzą a my jesteśmy zwyczajnie pomijani.
Mnie się nawet nie chce już nigdzie jeździć, bo my ciągle się gdzies z N włóczymy żeby wszystkich odwiedzić a do nas nawet nikt nie zadzwoni już nie mówię żeby przyjechac😔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje migreny 🙁
Przykro z ta rodzina 😐
Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Wiem wiem, dlatego pisalam ze jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziec

A na deske co 2 tygodnie sie staramy pojechać ale nie zawsze wychodzi jak widać. Do Wisly, Ustronia czy Szczyrku mamy troche ponad godzinke drogi takze jest blisko!



Ale bedziecie sie z Klaudia woziły limuzyną! Moj tata kiedys takie mial
Fajne jest!! No ale fakt - jak koles tak dbał to lęk wyjechać w deszczu

Badania na celiakie to chyba genetyczne tylko. Robilas z krwi przeciwko transglutaminazie tkankowej? Czy ta alergie na pszenice to masz poprostu z objawow stwierdzoną?

Jak cokolwiek sie dowiem od lekarzy o jelitach to dam znac oczywiscie!




My chrzciny dopiero w sierpniu takze jeszcze nie mój temat

Co do glutenu to jesli w rodzinie nikt nie mial nadwrazliwosci ani celiakii to nie musisz specjalnym trybem wprowadzac glutenu do diety.

A jakie testy miala robione na alergie? Ile alergenow badanych? Super ze sie udalo znalesc alergen! Nasz alergolog z gory powiedzial ze to nie ma sensu w tym wieku robic testow wiec nie dyskutowalam..



Dlatego ze celiakia to choroba pochodząca ze skandynawii. A gdzie tam usa...



Super! Brawo!! My odkad sprobowalismy to w domu tylko na plecach! Na spacerach w kieszonce bo nie mam odpowiedniej kurtki, ale ZA CHWILE WIOSNA wiec spacery rowniez beda na plecach




Czyli u nas to sie nalozylo - nowe umiejetnosci, zęby i drapanie sie po tych zmianach na buzi biedny... a ja go tu obwiniam i narzekam ze łazja nie spał



Zawsze tak jest z matka foch a u tatusia grzeczny. A potem slyszysz - co Ty chcesz od tego dziecka? Zobacz jaki spokojny...



To mieliscie przygody! Kciuki za wymiane fotelika



Wiem jak sie czujesz. Smutne to.. ja z moim bratem tez prawie stracilam kontakt odkąd zamieszkał ze swoją nieżoną. Baaardzo mi go brakuje, a mielismy zawsze b.dobre relacje. Przytulam Cie

My dzis zamiast wyjazdu na deske pojechalismy do galerii.. masakra. Niedziela w sklepach. Nie lubie tak spedzac niedzieli. No ale na deske zaspaliśmy, a na zewn. -12 w dzień wiec dlugie spacery odpadly.
Kupilismy sobie nowe rekawice na snowbord, starszakowi spodnie snowbordowe. Ja 3 pary majtek koronkowych wkoncu moj tylek jakotako wygląda i prezent dla chrześniaka - wielkiego dinozaura.
Chlopaki w miedzyczasie byli w "kolejkowie" straszak zachwycony!


Jutro druga sesja milutkich masaży na moje zastane mieśnie ahh z jaką przyjemnością tam jutro pójde
Hahaha No szkoda tylko ze wszędzie każdy ma świra na punkcie GF jedzenia . Ja uwazam ze trzeba mieć umiar w glutenie zwłaszcza w tym przetworzonym, ale nie można się dać zwariować.

Super, ze uprawiacie sport zimowy. Ja akurat nie lubię snowboard , nas to nudzi 😝
My jeździmy na nartach biegowych. Ostatnio wykorzystaliśmy właśnie do maximum to , ze była masa śniegu. Moja teściowa jest trenerem narciarstwa i była swego czasu mistrzynią polski w biathlonie
Niestety ja nie mam już takiej kondycji ze względu na mój fatalny rozszczep mięśni brzucha i zawsze potem odczuwam mocno po jeździe wszystko 😩

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Dziewczyny macie może jakieś sposoby na sprawne ubieranie maluchów?
Mój Maxiu 10sekund na plecach nie poleży . Ja nazywam go „ Maxiu chłopiec , który nie umie leżeć na plecach”
On dosłownie zaraz mi cmyk na brzuch się obraca. Ja staje przy przewijaku bokiem i wkładam rękę mu między nóżki łapie za udko i go muszę mocniej ręka zablokować jak przebieram z kupy bo inaczej się nie da 😩 jest wtedy sciekly okropnie.
A potem założenie pieluchy to jest koszmar bo ona zaraz jest na brzuchu i zaczyna spierniczac z przewijaka do przodu.
Nie wspomnę o założeniu body i reszty ubranek 😩🔫
Jestem tak upocona walka zawsze ze masakra, ale tez przeraża mnie to żeby on sobie krzywdy nie zrobił taka walka i spierniczaniem.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Taedio- niezły kaskader z Twojego synusia 🤣

Mój Maxiu dziś jadł nogi od krzesła
A ostatnio bawili się razem ze starszakiem w salonie , ja byłam w kuchni za ścianka bo mamy kuchnie z salonem i jadalnia łączona - wchodzę patrzę , a Maxiu coś sobie żuje w buzi. Wyciągam mu a tam mała piłeczka gumowa z takimi wypustkami 😱
„ mamo stop my się bawimy” Zepsulam fun moim synalkom 😏😂
Całe szczęście ze nie zadławił się nią. Raczej wątpię żeby dał radę to coś połknąć.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 06:39   #5056
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ja podziwiam w ogóle wszystkich którzy chustuja







Mój Tz raczej nie będzie nosił małego w nosidle także ja mogę sobie nawet cały różowy kupić



Ja niecierpie kaszy manny . Wkurza mnie jej gotowanie No i musiałabym specjalnie w polskim sklepie kupować jeździć .

Ja daje kasze jęczmienna i orkiszowa . Starszakowi dawałam Holle orkiszowa ale drogo wychodziło zamawiać z UK



Kupiłam dziś włoski makaron Orzo i zamierzam dawać Maxiowi. Starszak uwielbiał takie kluseczki maciupkie.

Kupiłam tez mieszankę zbóż /kasz quinoa biała i czerwona, jaglana i gryczana. Jestem ciekawa jak to będzie się gotować bo jaglana się gotuje dość długo , a quinoa szybciutko .

Próbowałam dać Maxiowi kasze amarantusa moja ulubiona , ale nie podpasowala mu. Dam mu z jakimś owocem następnym razem muszę go trochę wziąć sposobem

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------



Masakra



Współczuje migreny

Przykro z ta rodzina





Hahaha No szkoda tylko ze wszędzie każdy ma świra na punkcie GF jedzenia . Ja uwazam ze trzeba mieć umiar w glutenie zwłaszcza w tym przetworzonym, ale nie można się dać zwariować.



Super, ze uprawiacie sport zimowy. Ja akurat nie lubię snowboard , nas to nudzi

My jeździmy na nartach biegowych. Ostatnio wykorzystaliśmy właśnie do maximum to , ze była masa śniegu. Moja teściowa jest trenerem narciarstwa i była swego czasu mistrzynią polski w biathlonie

Niestety ja nie mam już takiej kondycji ze względu na mój fatalny rozszczep mięśni brzucha i zawsze potem odczuwam mocno po jeździe wszystko

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Dziewczyny macie może jakieś sposoby na sprawne ubieranie maluchów?

Mój Maxiu 10sekund na plecach nie poleży . Ja nazywam go „ Maxiu chłopiec , który nie umie leżeć na plecach”

On dosłownie zaraz mi cmyk na brzuch się obraca. Ja staje przy przewijaku bokiem i wkładam rękę mu między nóżki łapie za udko i go muszę mocniej ręka zablokować jak przebieram z kupy bo inaczej się nie da jest wtedy sciekly okropnie.

A potem założenie pieluchy to jest koszmar bo ona zaraz jest na brzuchu i zaczyna spierniczac z przewijaka do przodu.

Nie wspomnę o założeniu body i reszty ubranek

Jestem tak upocona walka zawsze ze masakra, ale tez przeraża mnie to żeby on sobie krzywdy nie zrobił taka walka i spierniczaniem.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Taedio- niezły kaskader z Twojego synusia 🤣



Mój Maxiu dziś jadł nogi od krzesła

A ostatnio bawili się razem ze starszakiem w salonie , ja byłam w kuchni za ścianka bo mamy kuchnie z salonem i jadalnia łączona - wchodzę patrzę , a Maxiu coś sobie żuje w buzi. Wyciągam mu a tam mała piłeczka gumowa z takimi wypustkami

„ mamo stop my się bawimy” Zepsulam fun moim synalkom

Całe szczęście ze nie zadławił się nią. Raczej wątpię żeby dał radę to coś połknąć.

Mi jak się nie chce gotować kaszy manny to daje błyskawiczna

Ja daję amarantusa lub kasze quinoa ekspandowana więc też nie trzeba gotować . Fajna opcja do jogurtów których nie możemy jeść ale dodaje do owoców także

Jeśli chodzi o przebieranie to u nas wygląda tak samo ... Ja mu daje pilota albo telefon to się chwilę zajmie bo inaczej zaraz sie obraca i Pampers nie ubrany . Jak go ubieram w ubranko to niestety czasem leży na brzuchu :p

Dziś noc podobna ale lepsza. Wstawl podnosił dupke widać że nowe umiejętności mu wychodza w nocy ... Wzięłam go bliżej siebie, przytuliłam i spał lepiej, cała noc miałam go objętego i blisko przytulona jego główki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 06:45   #5057
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
No i nas przemieszczanie co raz lepiej dziś zaczal porządnie na FB jest filmik

Siadanie jeszcze cwiczy ra jak go położyłam na dywanie w takiej pozycji czworaczej to się podniósł do góry i usiadł ale mil trochę ułatwione przez to jak wtedy był posadzony wydaje mi się


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie widziałam wczoraj, super!
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Emmos Ehh ten to zawsze ma szczęście
Uuu to Ami pospała

Jon juz teraz ma komitywę z ojcem
Współczuje kłótni z Tz mam nadzieje, że szybko sie pogódźcie, szkoda życia na kłótnie
Ale mieliście sytuacje! Dobrze, że Tz pomógł, nie wiem czemu ludzie nie chcą pomagać tylko sie gapia :/
Z tym piccolo to masakra!

Carolles współczuje migreny dobrze, że Tz przejął małą
Gratuluje ząbka
Eh przykra sytuacja z rodzina nie wiem co doradzić przytulam
Podoba mi sie to co piszesz o prowadzeniu!
Na szczęście się szybko pogodziliśmy

Calineczka podtrzymuje się jedną ręką
Mój też tak śpi jak Twój ostatnio.. Budzi się po 1,5h np, karmię go, zasypia i za 20min się budzi, czasem dam mu smoczek i przytulę, a czasem daję tę samą pierś z której jadł dopiero i to na śpiocha robię.. Jestem już nieprzytomna!

Aggs ja też bym nie wpadła na to że pasy mogą być za krótkie :/ ale dlatego chciałam od razu jechać do porządnego sklepu, ale mój Tż jest uparty jak osioł i teraz ma!

Pestycyda ten facet był przytomny i pijany więc mam nadzieję że nic mu nie będzie, Tż mówi że pijanemu się nic nie stanie

Emmos jeszcze mi się przypomniało że te dekoracje na chrzest to chyba vadi wstawiała, trzeba ją wezwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Samantha ja nie mam pomysłu na ubieranie, bo mój grzecznie leż
Ale akcja z tą piłeczką, dobrze że nie połknął!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 07:15   #5058
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda - super, ze udało ci sie zawiązać plecak!

Devileek - brawo dla Julka za przemieszczanie się

JonSnow - nie chce jeździć autem bo wiem, ze M. bedzie miał bardzo emocjonalny stosunek do niego i bałabym sie ze go zniszczę, albo ze ktoś mi uszkodzi. To bedzie takie niedzielne auto TŻ kciuki za zwrot fotelika i zakup nowego!
Straszne z tym potrąceniem!

Carolles - współczuje migreny. TZ bardzo szczęśliwy - to było wlasnie jego marzenie. Tyle, ze autem jeszcze nie jeździł - jest na letnich oponach wiec musi poczekać az snieg stopnieje.
Sytuacja z rodziną rzeczywiście przykra. Mam nadzieje, ze jak wy przestaniecie sie starać i zabiegać o kontakt to zmienią swoje podejście i bedą miec was bardziej na względzie. Często tak jest, za jak jedna strona sie stara to druga ma to gdzieś i dopiero zmiana powoduje poprawę sytuacji.

Taedio - oby synek w takim razie polubił jazdy nowym autem z tobą za kierownicą!

Calineczka - brawa, ze pierwsze wasze wyjście i zostawienie młodego.

Minini - alergie na pszenice mam z objawów. Wszystko empirycznie, żadnych testów nie robiłam. Kciuki za masaże - oby były mniej bolesne! Koronkowe majtki - fajny zakup

Samantha - ciekawą przeszłość sportową ma teściowa za sobą! Co do sposobu na ubranie - u mnie teraz sprawdzają się rozciągliwe body z nakładkami - ubieram Klaudię jak siedzi na moich kolanach i body zakładam przez głowę. Potem spodnie dresowe na nogi i w miarę gotowe. Z guzikami juz ciezko jej coś założyć. W sumie to mam podobne akcje przy przewijaniu i ubieraniu. Klaudia juz stoi, wiec często pieluchę przebieram na stojąco. Dobrze, ze w odpowiednim momencie weszłas i zobaczyłaś piłeczkę w buzi.

U nas jakis ciężki wieczor. Klaudia szybko wybudziła sie z drzemki. Potem strasznie płakała. Najpierw myślałam, ze przez głód, bo wciągnęła butle godzinę po poprzedniej. Ale to dalej nie pomogło. TZ juz chorobę przewidywał. W sumie wyszło tak, ze od 19tej spała do rana, w tym do 21.30 u nas na rękach bo bardzo niespokojna była. Na szczęście dzisiaj jest juz ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 07:59   #5059
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ja podziwiam w ogóle wszystkich którzy chustuja 😍



Mój Tz raczej nie będzie nosił małego w nosidle także ja mogę sobie nawet cały różowy kupić 😆😜

Ja niecierpie kaszy manny . Wkurza mnie jej gotowanie No i musiałabym specjalnie w polskim sklepie kupować jeździć .
Ja daje kasze jęczmienna i orkiszowa . Starszakowi dawałam Holle orkiszowa ale drogo wychodziło zamawiać z UK 😏

Kupiłam dziś włoski makaron Orzo i zamierzam dawać Maxiowi. Starszak uwielbiał takie kluseczki maciupkie.
Kupiłam tez mieszankę zbóż /kasz quinoa biała i czerwona, jaglana i gryczana. Jestem ciekawa jak to będzie się gotować bo jaglana się gotuje dość długo , a quinoa szybciutko .
Próbowałam dać Maxiowi kasze amarantusa moja ulubiona , ale nie podpasowala mu. Dam mu z jakimś owocem następnym razem muszę go trochę wziąć sposobem 😜

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------


Masakra 😱

Współczuje migreny 🙁
Przykro z ta rodzina 😐


Hahaha No szkoda tylko ze wszędzie każdy ma świra na punkcie GF jedzenia . Ja uwazam ze trzeba mieć umiar w glutenie zwłaszcza w tym przetworzonym, ale nie można się dać zwariować.

Super, ze uprawiacie sport zimowy. Ja akurat nie lubię snowboard , nas to nudzi 😝
My jeździmy na nartach biegowych. Ostatnio wykorzystaliśmy właśnie do maximum to , ze była masa śniegu. Moja teściowa jest trenerem narciarstwa i była swego czasu mistrzynią polski w biathlonie
Niestety ja nie mam już takiej kondycji ze względu na mój fatalny rozszczep mięśni brzucha i zawsze potem odczuwam mocno po jeździe wszystko 😩

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Dziewczyny macie może jakieś sposoby na sprawne ubieranie maluchów?
Mój Maxiu 10sekund na plecach nie poleży . Ja nazywam go „ Maxiu chłopiec , który nie umie leżeć na plecach”
On dosłownie zaraz mi cmyk na brzuch się obraca. Ja staje przy przewijaku bokiem i wkładam rękę mu między nóżki łapie za udko i go muszę mocniej ręka zablokować jak przebieram z kupy bo inaczej się nie da 😩 jest wtedy sciekly okropnie.
A potem założenie pieluchy to jest koszmar bo ona zaraz jest na brzuchu i zaczyna spierniczac z przewijaka do przodu.
Nie wspomnę o założeniu body i reszty ubranek 😩🔫
Jestem tak upocona walka zawsze ze masakra, ale tez przeraża mnie to żeby on sobie krzywdy nie zrobił taka walka i spierniczaniem.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Taedio- niezły kaskader z Twojego synusia 🤣

Mój Maxiu dziś jadł nogi od krzesła
A ostatnio bawili się razem ze starszakiem w salonie , ja byłam w kuchni za ścianka bo mamy kuchnie z salonem i jadalnia łączona - wchodzę patrzę , a Maxiu coś sobie żuje w buzi. Wyciągam mu a tam mała piłeczka gumowa z takimi wypustkami 😱
„ mamo stop my się bawimy” Zepsulam fun moim synalkom 😏😂
Całe szczęście ze nie zadławił się nią. Raczej wątpię żeby dał radę to coś połknąć.
Dziekuje czuje sie doceniona za chustonoszenie

Jak gotujesz amarantus? Ja dodaje głównie do zup bo jak odcedzić takiego gluta?

Przetworzony gluten najgorszy a do tego bezwartosiowy odżywczo. Ale chleb żytni, kasze orkiszowe itd jak najbadziej są ok

Phi snowboard ją nudzi
Fajnie ze tesciowa taka wysportowana! A taką z niej robiłaś zołze a i zobacz przy chlopakach potrafila pomoc w czasue choroby. To chyba nie taka najgorsza jest co?


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pestycyda - super, ze udało ci sie zawiązać plecak!

Devileek - brawo dla Julka za przemieszczanie się

JonSnow - nie chce jeździć autem bo wiem, ze M. bedzie miał bardzo emocjonalny stosunek do niego i bałabym sie ze go zniszczę, albo ze ktoś mi uszkodzi. To bedzie takie niedzielne auto TŻ kciuki za zwrot fotelika i zakup nowego!
Straszne z tym potrąceniem!

Carolles - współczuje migreny. TZ bardzo szczęśliwy - to było wlasnie jego marzenie. Tyle, ze autem jeszcze nie jeździł - jest na letnich oponach wiec musi poczekać az snieg stopnieje.
Sytuacja z rodziną rzeczywiście przykra. Mam nadzieje, ze jak wy przestaniecie sie starać i zabiegać o kontakt to zmienią swoje podejście i bedą miec was bardziej na względzie. Często tak jest, za jak jedna strona sie stara to druga ma to gdzieś i dopiero zmiana powoduje poprawę sytuacji.

Taedio - oby synek w takim razie polubił jazdy nowym autem z tobą za kierownicą!

Calineczka - brawa, ze pierwsze wasze wyjście i zostawienie młodego.

Minini - alergie na pszenice mam z objawów. Wszystko empirycznie, żadnych testów nie robiłam. Kciuki za masaże - oby były mniej bolesne! Koronkowe majtki - fajny zakup

Samantha - ciekawą przeszłość sportową ma teściowa za sobą! Co do sposobu na ubranie - u mnie teraz sprawdzają się rozciągliwe body z nakładkami - ubieram Klaudię jak siedzi na moich kolanach i body zakładam przez głowę. Potem spodnie dresowe na nogi i w miarę gotowe. Z guzikami juz ciezko jej coś założyć. W sumie to mam podobne akcje przy przewijaniu i ubieraniu. Klaudia juz stoi, wiec często pieluchę przebieram na stojąco. Dobrze, ze w odpowiednim momencie weszłas i zobaczyłaś piłeczkę w buzi.

U nas jakis ciężki wieczor. Klaudia szybko wybudziła sie z drzemki. Potem strasznie płakała. Najpierw myślałam, ze przez głód, bo wciągnęła butle godzinę po poprzedniej. Ale to dalej nie pomogło. TZ juz chorobę przewidywał. W sumie wyszło tak, ze od 19tej spała do rana, w tym do 21.30 u nas na rękach bo bardzo niespokojna była. Na szczęście dzisiaj jest juz ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieciekawa noc skoro spala na rękach... ja juz nie wiem czy to wina zębow czy skoków i nowych umiejetnosci te takie niespokojne noce?

U nas wlasnie -18 brrr
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 08:37   #5060
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Taedio - co kupiłaś w Smyku? Ładna kwota ci sie uzbierała.
Devileek - zapisałam sobie nazwę szczoteczki

Anusia - fajny ten pajac.

Aggs - tez mam dwa szczupłe body ze smyka. Super, ze wysypka zeszła.

Odnośnie nosidła - okazało sie, ze można bardziej regulować zbliżenie pasów niż myślałam - jestem w stanie wygodnie juz dosięgnąć do paska który przybliża pasy naramienne i juz nie spadają. Także moze sie polubimy.

Siilmariien - udanej imprezy rodzinnej i sprawnego pobrania krwi u Lili!
JonSnow - różnicy miedzy tubką a słoikiem zasadniczo nie ma, szkło jedynie jest lepsze do przechowywania żywności.
Ja teraz kupiłam Klaudii kombinezon softshell (używany z coolclub) powinien byc fajny jako przejściowy. W sumie przy +8 to był pewnie jeszcze zimowy założyła.

Pestycyda - chyba Wojtek wziął przykład z kotow odnośnie miejscówki do spania niezły agent z niego

Darietta - ja bym dawała te same warzywa i owoce w rożnych postaciach. Wiki na pewno w koncu sie przekona. Najwazniejsze zeby popróbowała chociaż pol łyżeczki. Np marchew gotowana zblendowana, w kawałkach, surowa zblendowana.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Morelle - super, ze u pediatry ok. Ładna waga Pestki. Klaudia w takim razie tez juz prawie 9kg moze ważyć. Muszę ją zważyć za jakis czas, bo huśtawkę mamy do 9kg. Współczuje wstrząsu skórnego. Super, ze Pestka tak ładnie dzisiaj zjadła.

Devileek - biedny Julek, mam nadzieje ze Emolium pomoze.

Pestycyda - ta chustokawka jest w jakiejś bawialni? Blisko masz tam?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

My dzisiaj byliśmy w odwiedzinach u babć. Było duzo jedzenia. Teraz mam wzdety brzuch i juz mam leki zeby żadna nowa alergia sie nie objawiła

Byłam ugastrologa - jakis felerny, niczego sie nie dowiedziałam, nic mi nie zlecił. Potem u alergologa - według lekarki powinnam zrobic podstawowe badania diagnostyczne ze strony gastrologicznej (np wykluczenie celaklii) i u niej zacząć od testów skórnych (ktore są na zwykłą alergie a nie opóźnioną jaką ja mam) ale jak skończę KP.

Zamówiłam sobie spódnice u krawcowej w popitkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, że lekarz mało konkretny.

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Xzora szkoda, że wizyta u lekarza za bardzo bez efektu.

Pestycyda fajna taka chustokawka
Ja czekam na cieplejsze dni i chcemy wychodzić na zajęcia dla dzieci i odwiedziny w takich klubach. Widzę, że mały lubi jak coś się dzieje i nudzi się jak jest cały dzień tylko ze mną w domu.



Ja to na razie marzę o takich temperaturach I nie wiem jak będę ubierać


Dziękuję, wczoraj właśnie na niego trafiłam
Żeby to się dało tak łatwo znaleźć podłoże.
I tak jakoś mam nadzieję, że u nas to nie azs. Dziś skóra sucha, ale ładna.


Jejku, co to jest?
Brawo za kawałki!





Ja nie ogarniam p. Tam się szuka takich przepisów po jakichś konkretnych hasłach?


Oglądaliśmy dzisiaj wózki
Devilek super ten Twój Joie
Snap w tej denimowej wersji jednak sporo droższy, ale mega podoba mi się w nim to, że składa się materiałem do wewnątrz
Bez zniżki i tak nie kupię, nie kupuję w pełnych cenach
Póki co znalazłam 10% taniej

Młody dzisiaj nas zbałamucił i wszamał brzeg pizzy

I pełza Jak ma motywację - jakąś rzecz dorosłych, choćby kartkę papieru, wije się jak szalony
Nie mam jak wrzucić foto bo nie mogę wejść w galerie. Za mało pamięci.
Muszę zrzucić zdjęcia Pestki

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Calineczka, brawo za pełzanie

Minini, współczuję ząbkowania. U nas też wszystko ląduje w buzi. Ciekawe czy te żeby kiedyś wyjdą i będzie spokój.

Samantha, a co to za ustrojstwo? Jakaś wyciskarka?

Ja dziś się poddałam już w nocy i wzięłam małego. Cały tydzień się męczyłam, zero efektu. Dzisiaj dostaje butle. Jak nie pomoże to oficjalnie się z tym godzę że on się budzi co godzinę, biorę go do łóżka i nie kombinuje. I nie narzekam więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

P.s. młody dostał kataru po tym spotkaniu wczorajszym:/ a we wtorek miałam go szczepić:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Xzora
Nie lubię takich wizyt, liczysz na pomoc a tu nic w sumie. Szkoda.

Sam
Fajne koszyczki nosidło też świetne.

Minini
Biedny Eryk ;( oby szybko mu wyszły... My wciąż czekamy. Natarcie jest ake nie widać nic jeszcze...

Pestycyda
Ehhh Współczuję u mnie co 2h dziś i też się już z tym pogodziłam... Co innego mogę zrobić.?

Calineczka
Hihi super że pelza Hugens tylko w około własnej osi.

My wczoraj byliśmy na wystawie prac mojego szwagra, moja sis załatwiła mu wystawę w galerii fotografii z okazji jego 40 urodzin. Nic nie wiedział, bym mega w szoku, wzruszył się bardzo. Były tam prace z ostatnich 20 lat nie wszystkie oczywiście potem w restauracji na kolacji, fajny wieczór.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wow świetny prezent!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
mniam

ja zrobię jutro. Dziś mała dziubała chlebek więc już zaczyna oswajać się z kawałkami zatem mogę próbować z plackami. Przed chwilą zjadła 200g zupy krem z warzyw
Dajesz jej normalne mleko do tych placków?

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Carolles - na Allegro widziałam Manducę z Alliexpres do kupienia od ręki.

Pestycyda - fajna taka kawka i przy okazji można zrobic zakupy w galerii. Brawa za silną wolę i nie skuszenie się na tort.

Co do jedzenia u mam - niby wszystko pode mnie było robione, wiec mam nadzieje, ze tylko nadmiar ksylitolu mi zaszkodził a z jedzeniem przewalone.

Minini - tez czytałam o nieszczelnych jelitach, ze przez nie przechodzą alergeny i ze probiotyki mogą pomoc. Gastrolog i alergolog twierdzą, ze nic sie z tym nie zrobi, ale raczej na fachowców to ja nie trafiłam. Niedawno skończyłam jeden priobiotyk, na pewno na dniach kupie kolejny.

Jakby ci jakis mądry lekarz coś zalecił na poprawę jelit to daj znac. Ja juz nie chce tracić czasu na kolejne wizyty.
Nie robiłam testów na celiakie.

Pestycyda - współczuje kataru u Wojtka. Moze to przez zeby? Kciuki, zeby szybko zniknął.

Mała! Super wieczor za wami. Ekstra prezent zrobiła twoja siostra szwagrowi.

Taedio - brawa dla synka za sprawne raczkowanie.

My rano byliśmy na basenie, a teraz robię rosol z kaczki.
Wczoraj M kupił samochód - Mercedes W124 coupe, rocznik 92 ja to nawet nie odważę sie go prowadzić.

Samantha - nawet plecaki z dobrych materiałów, porządnie uszyte kosztują kilkaset złotych, wiec ceny nosidła 350-500zl to standard. Jak nie chcesz wydawać kasy to moze to nosidło z Ali co ja mam?
https://m.aliexpress.com/item/328383...st.32838391030

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratuluję zakupu auta!

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hej

Nie było mnie kilka dni, ale starałam się być na bieżąco.

Chciałabym pochwalić się przespanymi nockami, ale nie ma czym☹️ myślałam, że jak te zęby wyszły to będzie lepiej, a tu d..a. Dziś od 1 wstawaliśmy co godzinę ☹️ o 4 już mi się wyć chciało. Jeszcze tż powiedział, że nie wie jak długo nosił małą i o której ją odłożył, bo to robi na nieświadomce..zestresował mnie tym tylko. W dodatku mam od rana taki bol w nadgarstku, ze chodzę o opasce. W ciągu dnia Amelcia jest grzeczna, a w nocy ciągły nagły płacz, na który pomagają tylko ręce...nawet nasz pies juz ma tego dosyć, bo odsypia całymi dniami.

Poza tym zajęłam się organizacją chrzcin. Któraś z Was wrzucała kiedyś dekoracje na stół w tej tematyce, skąd to było zamawiane, pamięta ktoś może?

W tym tygodniu planuje podjechać do sklepu i poprzymierzać nosidła. W ofercie jest i kavka i tula. Miałam kupić tulę na amazon, bo mam darmowe bony, ale tam te nosidła są około 200zł droższe niż w sklepie. Więc chyba wolę wydać gotówkę, a za kupon wziąć coś innego.

Pestycyda i Morelle, ale ekstra spotkanie miałyście

Carolles, wiedzę, że niestety mamy więcej wspólnego ☹️ (poza babcią i teściową)

Siil, współczuję wymiotów u córki.

Minini, Ami miała testy i wyszła jej alergia na żółtko. Od kiedy zminimalizowalam ich spożycie do minimum jej wymioty ustały. Przypadek?

Dziewczyny, które wprowadziły juz gluten, od czego zaczęłyście? Od kaszy manny? Planuję jutro startować z tematem.

Miłej niedzieli



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Współczuję nocy

Tak od mannej na wodzie.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Emmos, współczuję nocki. Ja te nie ogarniam czasem rzeczywistości w nocy więc nie miej pretensji do tża.
Ja daję gluten prawie od początku. Pierwsza była chyba kasza manna.

Mała, placki wyglądają pysznie.

Melduje że się odważyliśmy wrzucić Wojtka na plecy. Udało się za 4 razem, wyszło krzywo koszmarnie i bez tża nie dałabym rady.Załącznik 7446691

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow szacun. Ja tam nie widzę żeby było krzywo. To nie dla mnie.

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Oo super! A jak z siadaniem? Niko teraz ciągle siada, jeszcze się nie przemieszcza
Trzymam kciuki za nockę. N usnął przy piersi, ale i tak pewnie się obudzi za 3h, a potem co godzinę. Na nim te nocki też się nie odbijają w ciągu dnia

Taedio hehe syn mały zdrajca, z mamą marudził, a z tatą spał

Xzora eh w wielkim skrócie, bo jak o tym myślę to od razu mam nerwa, mamy za krótkie pasy do tego fotelika.. Tż ma go oddać i pojedziemy do 8* w Poznaniu żeby nam dopasowali inny.


My dzisiaj mamy jakiś ciężki dzień. Jechaliśmy z Biedronki i prawie przed samym domem ktoś akurat potrącił mężczyznę. Tż poszedł pomóc, tam było z 5 osób, a dopiero jak Tż przyszedł to go ułożył w pozycji bezpiecznej, bo się krztusił krwią.. Poczekaliśmy aż wezwą pomoc i pojechaliśmy.
A potem wybuchł nam piccolo prosto w moje plecy, wszystko się kleiło, a korek przeleciał w miejscu gdzie 15sek wcześniej był Nikoś...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale sytuacja

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Dobry wieczór niedzielnie.

Mnie znowu dopadła dziś migrena gigant. Uratowała mnie wanna gorącej wody. Tz musiał przejąć N w trakcie karmienia, bo nie dałam rady jej uśpić. Właśnie zasnęła w wózku 😑

Możemy się pochwalić pierwszym ząbkiem 🙂 co prawda dopiero wychodzi ale już go czuć. Winowajca kataru i naszych nie przespanych nocy. I czuję że w najbliższym czasie się nie wyśpię, bo N nie wypuszcza piersi z ust albo śpi tylko na rękach 😪

Pestycyda ale jesteś chuchro🤭 Wojtuś słodziak 😊

Emmos niestety...
ja też nie wprowadzam glutenu specjalnie jakoś. N jakoś dostała kasze manne dwa razy ale nie specjalnie jej podeszła. Jadła też chleb a wczoraj trochę naleśnika.
Współczuję Waszych nocek🤨

Jon dlaczego będziecie kupować drugi fotelik?

Xzora gratuluję zakupu auta. fajnie jest spełniac marzenia, tz pewnie szczęśliwy 😊 Ty masz przechlapane z tym jedzeniem🙄

Mała, super prezent dla szwagra, pewnoe był wzruszony mega 🙂

Taedio, z Niko to naprawdę niezły gagatek. N też mi wstaje na równe nogi. Zanim zaczęła klelac już wstawała przy okazji wdrapywanis się na mnie. Teraz się szykuje do raczkowania 🙂

Devileek współczuję nocy 🙄

Muszę się pożalić, bo jest mi tak przykro mega. Moj brat jakiś czas temu trafił do szpitala. Wyobraźcie sobie ze zdążył wyjść do domu, dojść do siebie a ja się dowiedziałam o tym wczoraj przez przypadek jak zadzwoniłam do bratowej zapytać co u nich. Nikt, dosłownie nikt nie pomyślał żeby nam powiedzieć. Ja rozumiem że nic poważnego się nie działo ale wiedzieli wszyscy oprócz nas.
Wyprowadzlismy się 20 km od domu a tak jakbyśmy byli na końcu świata. Reszta rodzeństwa bardziej w skupieniu i wszyscy o wszystkim wiedzą a my jesteśmy zwyczajnie pomijani.
Mnie się nawet nie chce już nigdzie jeździć, bo my ciągle się gdzies z N włóczymy żeby wszystkich odwiedzić a do nas nawet nikt nie zadzwoni już nie mówię żeby przyjechac😔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 08:49   #5061
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Dziekuje czuje sie doceniona za chustonoszenie



Jak gotujesz amarantus? Ja dodaje głównie do zup bo jak odcedzić takiego gluta?



Przetworzony gluten najgorszy a do tego bezwartosiowy odżywczo. Ale chleb żytni, kasze orkiszowe itd jak najbadziej są ok



Phi snowboard ją nudzi

Fajnie ze tesciowa taka wysportowana! A taką z niej robiłaś zołze a i zobacz przy chlopakach potrafila pomoc w czasue choroby. To chyba nie taka najgorsza jest co?









Nieciekawa noc skoro spala na rękach... ja juz nie wiem czy to wina zębow czy skoków i nowych umiejetnosci te takie niespokojne noce?



U nas wlasnie -18 brrr

Wlasnie nie wiem czemu te nasze dzieci takie niespokojne... wczoraj nieźle sie z TZ wystraszyłyśmy.
-18, nieźle! Wychodzicie dzisiaj? U mnie -11, ale pózniej ma byc -9. Jest ładne słońce, wiec pewnie pójdziemy na spacer, ale to po 14tej.

Muszę wprowadzić sobie nawyk, zeby wspolnie z Klaudią robić wiecej rzeczy. Dzisiaj jak myłam zeby to towarzyszyła mi w łazience i jak tylko skończyłam to od razu jej umyłam - jej szczoteczka i kubeczek stoi juz obok naszych. Jadłyśmy tez wspolnie śniadanie - u Klaudii pierwszy raz była jajecznica.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 09:25   #5062
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja dziś zrobiłam po swojemu placki z kaszy manny bez jajka i mleka . Za to z dodatkiem awokado i amarantusa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 10:43   #5063
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Minini dokładnie! Powiedziałam, że teraz ja zawsze prowadzę a mąż siedzi z małym z tylu
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 11:50   #5064
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Calineczka, W. w ogóle lubi w chuście ostatnio ale nie za długo bo się nudzi i wierci z przodu. Z tyłu więcej widział więc był zadowolony ale ponieważ wiązanie było do luftu to zaczął mi się przekrzywiac i długo się nie nosiliśmy.
Gratuluję zostawienia młodego dziadkom następnym razem to już musi być randka

Minini, zawsze to jakiś pomysł na niedzielę z tymi zakupami powodzenia na masażu! Oby mniej bolało

Sam, dobrze że Max nie połknął kulki. Nie mam patentu na przebieranie. Odkąd ściągnęłam karuzele to łatwiej mi W. przebrać bo nie próbuje łapać zabawek. Jak się wkurza i płacze to mu śpiewam.

Devileek, też się lubię tak poprzytulac jak młody śpi z nami. Teraz cały tydzień spał w łóżeczku i brakowało mi go nie powiem...

Xzora, super wygląda to autko. Nie dziwię się że nie chcesz go prowadzić, nie daj Boże rysę zrobić dobrze że Klaudia już ok bo ciężki wieczór mieliście.

My byliśmy na ostatniej rehabilitacji. Mamy się pokazać za 2-4 tygodnie jak już będzie tak bardzo sprawnie czworakował. Dostałam bazę swoich pacjentów. Nie wierzę że wracam do pracy...

Za to młody buczy od rana bo za krótka drzemka na spacerze a uśpić się nie daje za żadne skarby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 11:55   #5065
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Hello O naszej nocce to już nawet nie będę Wam pisać...plus jest taki, że tż wziął małą rano, przyniósł na kp o 8, a potem dospałyśmy razem do 9. Nie pamiętam kiedy ostatnio Ameliusz rano tak pospał, więc chociaż tyle dobrego.



Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość

Xzora eh w wielkim skrócie, bo jak o tym myślę to od razu mam nerwa, mamy za krótkie pasy do tego fotelika.. Tż ma go oddać i pojedziemy do 8* w Poznaniu żeby nam dopasowali inny.





My dzisiaj mamy jakiś ciężki dzień. Jechaliśmy z Biedronki i prawie przed samym domem ktoś akurat potrącił mężczyznę. Tż poszedł pomóc, tam było z 5 osób, a dopiero jak Tż przyszedł to go ułożył w pozycji bezpiecznej, bo się krztusił krwią.. Poczekaliśmy aż wezwą pomoc i pojechaliśmy.

A potem wybuchł nam piccolo prosto w moje plecy, wszystko się kleiło, a korek przeleciał w miejscu gdzie 15sek wcześniej był Nikoś...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ale dzień, o matulu, dobrze, że Niko nie oberwał...

Oooo dzięki, Vadi, gdzie jesteś?



Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Dobry wieczór niedzielnie.



Mnie znowu dopadła dziś migrena gigant. Uratowała mnie wanna gorącej wody. Tz musiał przejąć N w trakcie karmienia, bo nie dałam rady jej uśpić. Właśnie zasnęła w wózku



Możemy się pochwalić pierwszym ząbkiem co prawda dopiero wychodzi ale już go czuć. Winowajca kataru i naszych nie przespanych nocy. I czuję że w najbliższym czasie się nie wyśpię, bo N nie wypuszcza piersi z ust albo śpi tylko na rękach



Pestycyda ale jesteś chuchro🤭 Wojtuś słodziak



Emmos niestety...

ja też nie wprowadzam glutenu specjalnie jakoś. N jakoś dostała kasze manne dwa razy ale nie specjalnie jej podeszła. Jadła też chleb a wczoraj trochę naleśnika.

Współczuję Waszych nocek🤨



Jon dlaczego będziecie kupować drugi fotelik?



Xzora gratuluję zakupu auta. fajnie jest spełniac marzenia, tz pewnie szczęśliwy Ty masz przechlapane z tym jedzeniem



Mała, super prezent dla szwagra, pewnoe był wzruszony mega



Taedio, z Niko to naprawdę niezły gagatek. N też mi wstaje na równe nogi. Zanim zaczęła klelac już wstawała przy okazji wdrapywanis się na mnie. Teraz się szykuje do raczkowania



Devileek współczuję nocy



Muszę się pożalić, bo jest mi tak przykro mega. Moj brat jakiś czas temu trafił do szpitala. Wyobraźcie sobie ze zdążył wyjść do domu, dojść do siebie a ja się dowiedziałam o tym wczoraj przez przypadek jak zadzwoniłam do bratowej zapytać co u nich. Nikt, dosłownie nikt nie pomyślał żeby nam powiedzieć. Ja rozumiem że nic poważnego się nie działo ale wiedzieli wszyscy oprócz nas.

Wyprowadzlismy się 20 km od domu a tak jakbyśmy byli na końcu świata. Reszta rodzeństwa bardziej w skupieniu i wszyscy o wszystkim wiedzą a my jesteśmy zwyczajnie pomijani.

Mnie się nawet nie chce już nigdzie jeździć, bo my ciągle się gdzies z N włóczymy żeby wszystkich odwiedzić a do nas nawet nikt nie zadzwoni już nie mówię żeby przyjechac





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Gratki za ząbka

A bratu to bym powiedziała wprost, że czujesz się pomijana i nie zadzwoniła do momentu, aż on tego nie zrobi.



Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość



Emmos, wow! 4 godny?! Można oszaleć z nadmiaru wolnego czasu (żartowałam - nie można )



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki


Wolałabym, żeby w nocy tyle ciągiem przespała



Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Mi jak się nie chce gotować kaszy manny to daje błyskawiczna



Ja daję amarantusa lub kasze quinoa ekspandowana więc też nie trzeba gotować . Fajna opcja do jogurtów których nie możemy jeść ale dodaje do owoców także



Jeśli chodzi o przebieranie to u nas wygląda tak samo ... Ja mu daje pilota albo telefon to się chwilę zajmie bo inaczej zaraz sie obraca i Pampers nie ubrany . Jak go ubieram w ubranko to niestety czasem leży na brzuchu



Dziś noc podobna ale lepsza. Wstawl podnosił dupke widać że nowe umiejętności mu wychodza w nocy ... Wzięłam go bliżej siebie, przytuliłam i spał lepiej, cała noc miałam go objętego i blisko przytulona jego główki





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O tak, pilot lub telefon, ulubione zabawki.



Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pestycyda - super, ze udało ci sie zawiązać plecak!



Devileek - brawo dla Julka za przemieszczanie się



JonSnow - nie chce jeździć autem bo wiem, ze M. bedzie miał bardzo emocjonalny stosunek do niego i bałabym sie ze go zniszczę, albo ze ktoś mi uszkodzi. To bedzie takie niedzielne auto TŻ kciuki za zwrot fotelika i zakup nowego!

Straszne z tym potrąceniem!



Carolles - współczuje migreny. TZ bardzo szczęśliwy - to było wlasnie jego marzenie. Tyle, ze autem jeszcze nie jeździł - jest na letnich oponach wiec musi poczekać az snieg stopnieje.

Sytuacja z rodziną rzeczywiście przykra. Mam nadzieje, ze jak wy przestaniecie sie starać i zabiegać o kontakt to zmienią swoje podejście i bedą miec was bardziej na względzie. Często tak jest, za jak jedna strona sie stara to druga ma to gdzieś i dopiero zmiana powoduje poprawę sytuacji.



Taedio - oby synek w takim razie polubił jazdy nowym autem z tobą za kierownicą!



Calineczka - brawa, ze pierwsze wasze wyjście i zostawienie młodego.



Minini - alergie na pszenice mam z objawów. Wszystko empirycznie, żadnych testów nie robiłam. Kciuki za masaże - oby były mniej bolesne! Koronkowe majtki - fajny zakup



Samantha - ciekawą przeszłość sportową ma teściowa za sobą! Co do sposobu na ubranie - u mnie teraz sprawdzają się rozciągliwe body z nakładkami - ubieram Klaudię jak siedzi na moich kolanach i body zakładam przez głowę. Potem spodnie dresowe na nogi i w miarę gotowe. Z guzikami juz ciezko jej coś założyć. W sumie to mam podobne akcje przy przewijaniu i ubieraniu. Klaudia juz stoi, wiec często pieluchę przebieram na stojąco. Dobrze, ze w odpowiednim momencie weszłas i zobaczyłaś piłeczkę w buzi.



U nas jakis ciężki wieczor. Klaudia szybko wybudziła sie z drzemki. Potem strasznie płakała. Najpierw myślałam, ze przez głód, bo wciągnęła butle godzinę po poprzedniej. Ale to dalej nie pomogło. TZ juz chorobę przewidywał. W sumie wyszło tak, ze od 19tej spała do rana, w tym do 21.30 u nas na rękach bo bardzo niespokojna była. Na szczęście dzisiaj jest juz ok.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Współczuję histerii, ale nocy zazdroszczę

Gratki za zakup auta



Sam, dobrze, że w porę rozpoznałaś co to za zabawa maluchów.



Minini, ja wiem jakie podjeście mają lekarze do testów u niemowlaków, ale nasza Ami chlustała po 10-15 razy na dzień, usg brzuszka nic nie wykazało i lekarz stwierdził, że ok, może nic z tego nie będzie, ale może znajdziemy jakiś punkt zaczepienia. Ami miała badanie z krwi. Przestała wymiotować jakiś tydzień po wyeliminowaniu jajka w mojej diecie. Zaraz poszukam i wrzucę jej wyniki.
__________________
Sama napiszę swoją historię

Edytowane przez emmos
Czas edycji: 2018-02-26 o 13:06
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 12:09   #5066
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

IMG_3864.jpg

Nasz alergolog powiedział, że wynik powyżej 0,05 u niemowląt oznacza alergię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 12:24   #5067
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 849
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Załącznik 7447616

Nasz alergolog powiedział, że wynik powyżej 0,05 u niemowląt oznacza alergię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Robiliście na NFZ czy prywatnie? Ile płaciliście?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 12:54   #5068
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Calineczka, W. w ogóle lubi w chuście ostatnio ale nie za długo bo się nudzi i wierci z przodu. Z tyłu więcej widział więc był zadowolony ale ponieważ wiązanie było do luftu to zaczął mi się przekrzywiac i długo się nie nosiliśmy.
Gratuluję zostawienia młodego dziadkom następnym razem to już musi być randka

Minini, zawsze to jakiś pomysł na niedzielę z tymi zakupami powodzenia na masażu! Oby mniej bolało

Sam, dobrze że Max nie połknął kulki. Nie mam patentu na przebieranie. Odkąd ściągnęłam karuzele to łatwiej mi W. przebrać bo nie próbuje łapać zabawek. Jak się wkurza i płacze to mu śpiewam.

Devileek, też się lubię tak poprzytulac jak młody śpi z nami. Teraz cały tydzień spał w łóżeczku i brakowało mi go nie powiem...

Xzora, super wygląda to autko. Nie dziwię się że nie chcesz go prowadzić, nie daj Boże rysę zrobić dobrze że Klaudia już ok bo ciężki wieczór mieliście.

My byliśmy na ostatniej rehabilitacji. Mamy się pokazać za 2-4 tygodnie jak już będzie tak bardzo sprawnie czworakował. Dostałam bazę swoich pacjentów. Nie wierzę że wracam do pracy...

Za to młody buczy od rana bo za krótka drzemka na spacerze a uśpić się nie daje za żadne skarby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też w to nie wierze ze juz wracasz do pracy ale trzebaby powoli oswajać sie z tą myślą


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hello O naszej nocce to już nawet nie będę Wam pisać...plus jest taki, że tż wziął małą rano, przyniósł na kp o 8, a potem dospałyśmy razem do 9. Nie pamiętam kiedy ostatnio Ameliusz rano tak pospał, więc chociaż tyle dobrego.



Ale dzień, o matulu, dobrze, że Niko nie oberwał...
Oooo dzięki, Vadi, gdzie jesteś?



Gratki za ząbka
A bratu to bym powiedziała wprost, że czujesz się pomijana i nie zadzwoniła do momentu, aż on tego nie zrobi.



Wolałabym, żeby w nocy tyle ciągiem przespała



O tak, pilot lub telefon, ulubione zabawki.



Współczuję histerii, ale nocy zazdroszczę
Gratki za zakup auta

Sam, dobrze, że w porę rozpoznałaś co to za zabawa maluchów.

Minini, ja wiem jakie podjeście mają lekarze do testów u niemowlaków, ale nasza Ami chlustała po 10-15 razy na dzień, usg brzuszka nic nie wykazało i lekarz stwierdził, że ok, może nic z tego nie będzie, ale może znajdziemy jakiś punkt zaczepienia. Ami miała badanie z krwi. Przestała wymiotować jakiś tydzień po wyeliminowaniu jajka w mojej diecie. Zaraz oszukam i wrzucę jej wyniki.
Super ze udalo sie z tym badaniem i elininacja żółtka pomogla!

U nas znow poprawa stanu skóry. Ciekawe na jak długo? Chociaz minwly juz 2 tyg.wiec powinny wkoncu nadejsc zmiany na lepsze..

Trzymajcie kciuki za moj masaz ala tortury. Jade!
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 13:05   #5069
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Robiliście na NFZ czy prywatnie? Ile płaciliście?


Za badania nie płaciliśmy. Byliśmy prywatnie u alergologa, ten kazał nam wziąć skierowanie od rodzinnego do przyszpitalnej poradni alergologicznej, w której ten alergolog dodatkowo pracuje. Na wizycie już państwowej dał nam skierowanie na testy.

Minini, kciuki ✊️

Pestycyda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 13:16   #5070
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda - spora zmiana przed tobą. Kciuki za powrót do pracy!

Emmos - super, ze u Ami te testy z krwi sie sprawdziły. W sumie takie tez bym mogła zrobic, nie wiem czego ta lekarka tylko o skórnych mówiła i ze jak skończę karmić. Te moje wizyty lekarskie to serio porażka.

Minini - kciuki za masaże i zeby poprawa stanu skory u Eryka była trwała!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Steves - widzę, ze w moim Luxmedzie panel IgE 10ciu alergenów kosztuje 70zl, 30 alergenów 170zl, a pojedynczy alergen 23zł.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.